جمعه ۲۵ خردادساعت ۰۸:۲۳Jun 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشست سه جانبه»

مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
محسن باقری، عضو کارگری شورای عالی کار، با انتقاد از بی توجهی طولانی وزارت کار گفت: در فروردین، اردیبهشت و خرداد، شورای عالی کار برگزار نشده است، در حالی که براساس قانون باید حداقل ماهی یک بار نشست سه جانبه برگزار شود؛ ضمن اینکه ما بارها درخواست کردیم نشست هایی برای ترمیم و اصلاح دستمزد ترتیب دهند.
محسن باقری ، عضو کارگری شورای عالی کار ، انتقاد کرد که وزارت کار به طور طولانی بی توجهی کرده است. او اظهار کرد که در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد، شورای عالی کار برگزار نشده است، در حالی که بر اساس قانون باید حداقل یکبار در ماه نشست سه جانبه برگزار شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۶:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ارتش اشغالگر صهیونیستی در حالی دست به بمباران شدید مناطق مختلف غزه می زند که دوحه امروز میزبان نشست سه جانبه قطر، مصر و آمریکا در خصوص آتش بس و طرح جو بایدن در این رابطه است.
یک منبع بلندپایه اعلام کرد که مصر در نشست با هیأت های اعزامی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای بازگشایی گذرگاه رفح شرط گذاشته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، شبکه خبری القاهره در این باره به نقل از یک منبع بلندپایه مصری اعلام کرد: هیات های مصر آمریکا و اسرائیل به نشست سه جانبه شان در قاهره پایان دادند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک منبع عالی رتبه مصری امروز (شنبه) از برگزاری نشست سه جانبه این کشور با آمریکا و رژیم صهیونیستی برای بررسی موضوع گذرگاه رفح خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عربی گزارش دادند که فردا یکشنبه، مصر، آمریکا و اسرائیل در مورد بازگشایی گذرگاه رفح نشست مشترکی به میزبانی قاهره خواهند داشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع مصری امروز-شنبه- گفت: مذاکرات سه جانبه ای روز یکشنبه در قاهره با حضور هیئت های آمریکایی، اسرائیلی و مصری برای بحث درخصوص راه اندازی مجدد گذرگاه رفح برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۵    
کاخ سفید قرار است هفته آینده یک نشست سه جانبه بین مقامات آمریکایی، مصری و اسرائیلی در قاهره برگزار و درباره بازگشایی گذرگاه رفح و طرحی برای تامین امنیت مرز بین مصر و غزه گفتگو کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- خبرگزاری آمریکایی اکسیوس اعلام کرد که کاخ سفید در حال برنامه ریزی یک نشست سه جانبه بین مقامات آمریکایی، مصری و اسرائیلی در هفته آینده در قاهره برای بحث در مورد پیامدهای تسلط نظامی اسرائیل بر کریدور فیلادفی در امتداد مرز جنوبی غزه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سه مقام آمریکایی و صهونیست گفتند کاخ سفید در حال کار بر روی یک نشست سه جانبه بین مقامات آمریکایی، مصری و صهیونیست طی روزهای آتی در قاهره است تا در مورد بازگشایی گذرگاه رفح و طرحی برای تامین امنیت مرز بین مصر و غزه گفتگو کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال نشست سه جانبه چین، ژاپن و کره جنوبی در سئول و درخواست آنها برای خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره، پیونگ یانگ این اقدام را محکوم کرد و بیانیه مشترک آنها را تحریک سیاسی شدید که حاکمیتش را نقض می کند، خواند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست از شبکه خبری ان اچ کی، نشست سه جانبه فومیو کیشیدا نخست وزیر ژاپن، لی چیانگ نخست وزیر چین و یون سوک یئول رئیس جمهور کره جنوبی امروز (دوشنبه) در سئول برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۱    
تهران- ایرنا- چین در جریان نشست سه جانبه با سران کره جنوبی و ژاپن از سرگیری همکاری جامع سه جانبه با این دو کشور همسایه را خواستار شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رهبران سه کشور کره جنوبی، چین و ژاپن نشست سه جانبه ای را در سئول با محوریت خلع سلاح اتمی از شبه جزیره کره برگزار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در آستانه برگزاری نشست سه جانبه کره جنوبی، ژاپن و چین، پیونگ یانگ نسبت به اقدامات سئول در مرز دریایی دو کشور هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر چین برای شرکت در نشست سه جانبه با همتایان کره جنوبی و ژاپنی خود وارد سئول، پایتخت کره جنوبی شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از گلوبال تایمز، مقامات ارشد چین، ژاپن و کره جنوبی در حالی قرار است فردا (یکشنبه) نشست سه جانبه در سئول داشته باشند که چالش های فراوانی میان سه کشور و به ویژه در منطقه دریای چین جنوبی وجود دارد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری کیودونیوز، به گفته این منابع، فومیو کیشیدا نخست وزیر ژاپن و یون سوک یئول رئیس جمهوری کره جنوبی که قرار است یکشنبه (6 خرداد) در حاشیه نشست سه جانبه ژاپن، کره جنوبی و چین در سئول با یکدیگر دیدار کنند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روزنامه القدس العربی ، أیمن الصفدی وزیر امور خارجه اردن، سامح شکری وزیر امور خارجه مصر و فؤاد حسین وزیر امور خارجه عراق امروز در منامه پایتخت بحرین نشست سه جانبه برگزار کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک نشریه چینی در رابطه با نشست سه جانبه چین، ژاپن و کره جنوبی، نوشت: این نشست، فرصتی نادر برای سئول به منظور اصلاح مسیر دیپلماتیکش در قبال پکن و تلاش برای بهبود روابط با چین، محسوب می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مذاکره کنندگان کره جنوبی، آمریکا و ژاپن درباره مسئله هسته ای کره شمالی، به منظور تاکید بر تعهدشان نسبت به تعمیق همکاری ها در توکیو دیدار و گفت وگو و بر عزم خود برای مقابله با تهدیدهای امنیتی ناشی از تحریکات ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه امروز (دوشنبه) در کاخ الیزه با همتای چینی خود شی جین پینگ و رئیس کمیسیون اروپا، اورزولا فون در لاین، در یک نشست سه جانبه با محوریت روابط اروپا و چین دیدار و رایزنی کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به همت بخش خصوصی، نشست سه جانبه جمعی از مسئولین حقیقی و حقوقی؛ مدیران شرکتهای خصوصی داخلی با مسئولین و تجار کشورهای اوراسیا و قاره آفریقا در حوزه تجهیزات کشاورزی، دامداری، صنایع غذایی، مواد نفتی، پتروشیمی، پروژه های عمرانی، راه و ساختمان؛ فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه برای آرام کردن اوضاع در مرز سرزمین های اشغالی با لبنان، پیشنهاد برگزاری نشست سه جانبه را داده است.
نشست سه جانبه گرایی شهرستان ابرکوه با حضور نمایندگان دولت، کارگر و کارفرما با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به میزبانی فرمانداری ابرکوه برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: پیگیری ضابطه مند مطالبات از راه های قانونی از سوی تشکلات کارگران در رشد تشکلات دیگر و همچنین بر نحوه همکاری دستگاه های اجرایی بسیار موثر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مهمترین دغدغه ها و مشکلات جامعه کارگری استان یزد در نشست سه جانبه نمایندگان دولت، کارفرمایان و کارگران بررسی شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۶    
نشست سه جانبه دولت، کارگر و کارفرما در محل خانه کارگر یزد با حضور مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه های درخواستی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته برای دیدار تدارکاتی پیش از پارالمپیک، در نشستی سه جانبه با حضور مسئولان مربوطه بررسی و تصویب خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست سه جانبه عهد با حضور مدیران سازمان بسیج دانشجویی ، مسئولان نواحی کشور، مسئولان نمایندگی ولی فقیه و مسئولان بررسی و پیگیری نواحی بسیج سراسر کشور در اردوگاه سیدالشهدا علیه السلام آبعلی برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۱    
فیلیپین، آمریکا و ژاپن نشستی سه جانبه را با محوریت تقویت روابط اقتصادی و امنیتی برگزار کردند و مدعی شدند که توافق میان این 3 کشور علیه چین نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در یک نشست سه جانبه با مقام های ژاپنی و فیلیپینی، گفت: ایالات متحده آماده است تا از مانیل در برابر هرگونه حمله ای در دریای جنوبی چین دفاع کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۹   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در خصوص مباحث مطرح شده راجع به نشست سه جانبه اخیر ارمنستان، آمریکا و اتحادیه اروپا در بروکسل، بر اهمیت همکاری های منطقه ای برای برقراری صلح و ثبات در قفقاز تأکید کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از تاس، وزارت خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای ضمن اشاره به نشست سه جانبه بلندپایه بین اتحادیه اروپا، آمریکا و ارمنستان، از ایروان خواست تا فریب غرب را نخورد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، این رزمایش مشترک در حالی قرار است در دریای مورد مناقشه چین جنوبی برگزار شود که جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا چند روز دیگر اولین نشست سه جانبه خود را با رهبران فیلیپین و ژاپن برگزار می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با اشاره به نشست سه جانبه آمریکا، اتحادیه اروپا و ارمنستان گفت این دیدار با هدف مقابله با همکاری در قفقاز جنوبی برگزار شده و ممکن است به فاجعه ای بزرگ منجر شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در بیانیه دفتر علی اف آمده است: آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا با الهام علی اف، رئیس جمهور آذربایجان تماس گرفت. بلینکن اعلام کرد که متوجه شده نشست سه جانبه آمریکا ...
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایران پرس: نشست سه جانبه وزیران خارجه مصر، اردن و فرانسه روز شنبه در قاهره پایتخت مصر، درباره آخرین تحولات جنگ غزه و رایزنی برای آتش بس درغزه برگزار شد ...
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
حزب عدالت و توسعه که در سال 2001 تأسیس شد، از سال 2004 در تمام انتخابات شهرداری ها اول شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۰    
تهران- ایرنا- مقامات ارشد آمریکا، ژاپن و کره جنوبی، به زودی نشستی با موضوع جلوگیری از افزایش نفوذ چین در جهان و کنترل موشکی- هسته ای کره شمالی برگزار می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۷    
تهران – ایرنا - کاخ سفید به تازگی اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریکا 11 آوریل(23 فروردین 1402) در اجلاس سه جانبه ای در واشنگتن با نخست وزیر ژاپن و رئیس جمهوری فیلیپین دیدار و گفتگو خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه پیش از نشست سه جانبه کشورش با مقامات ارشد آلمان و لهستان بر تداوم حمایت از اوکراین تاکید کرد و اظهار داشت: امنیت اروپا در خطر است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، یاشار گولر وزیر دفاع ترکیه گفت که این کشور کار ایجاد یک کمربند امنیتی در عمق خاک عراق را آغاز کرده است که تا تابستان آماده خواهد شد. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرنگار مهر، شفیق دیوب سفیر سوریه در ایران امروز در نشست همایش بازسازی سوریه اظهار کرد: ما به دولت جمهوری اسلامی ایران برای اتخاذ مقدمات لازم برای باز کردن راه تجارت از طریق عراق اعلام آمادگی کردیم. حاضریم نشست سه جانبه در سطح وزرای [...]
وزرای خارجه آلمان، ارمنستان و جمهوری آذربایجان امروز (چهارشنبه) دیداری سه جانبه را در برلین آغاز کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان حاضر نشد در موضوع اوکراین ایروان را متحد مسکو بنامد، ادامه روابط با روسیه در عرصه نظامی را غیرممکن خواند و درباره نتیجه نشست سه جانبه خود با علی اف و اولاف شولتز، تعهد ایروان و باکو به توافقات قبلی را مورد تایید قرار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
محسن باقری از نمایندگان کارگری شورایعالی کار، به ایلنا گفت: فردا (سی بهمن) ساعت 15 نشست سه جانبه شورایعالی کار در محل وزارت کار برگزار می شود اما دستور کار این نشست، بررسی آیین نامه مربوط به مراجع حل اختلاف و جمع بندی مذاکرات کمیته دستمزد در مورد مزد منطقه ای ست.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر با اظهار امیدواری برای آغاز تبادل برقی در سطح 300 مگاوات پس از برگزاری نشست سه جانبه میان وزرای سه کشور خاطرنشان کرد: برقراری ارتباط با شبکه روسیه ترانزیت برق و ایجاد ارتباط با اروپا را امکان پذیر می کند.