چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۶:۵۳Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشست سه جانبه»

جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ امروز کمیته دستمزد شورایعالی کار برگزار می شود. نمایندگان سه گروه دولت، کارگران و کارفرمایان، دعوتنامه های حضور در جلسه رسمی کمیته دستمزد ذیل شورایعالی کار را دریافت کرده اند. قرار است این نشست سه جانبه امروز راس ساعت پانزده در محل وزارت کار برگزار شود. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - میخائیل اولیانوف ، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین از نشست سه جانبه هیئت های نمایندگی ایران، روسیه و چین در وین خبر داد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده روسیه در مذاکرات وین گفت نشست سه جانبه ای بین هیأت های ایران، چین و روسیه برای بررسی وضعیت مذاکرات رفع تحریم های ایران برگزار شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده روسیه در مذاکرات وین گفت نشست سه جانبه ای بین هیات های ایران، چین و روسیه برای بررسی وضعیت مذاکرات رفع تحریم های ایران برگزار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۳۲    
نماینده روسیه در مذاکرات وین گفت نشست سه جانبه ای بین هیأت های ایران، چین و روسیه برای بررسی وضعیت مذاکرات رفع تحریم های ایران برگزار شده است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مذاکره کنندگان ارشد ایران، روسیه و چین در نشستی سه جانبه در وین در حال گفت وگو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
نشست سه جانبه مذاکره کنندگان ارشد جمهوری اسلامی ایران، روسیه و چین در هتل کوبورگ وین برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در جریان سفر، مدیران شرکت های نفت و گاز و پالایشگاه های زیرمجموعه وزارت نفت دیدگاه ها و مسائل و چالش های خود را با مهندس اوجی در میان گذاشتند. از جمله انفاقات جالب توجه در سفر دریایی وزیر نفت از بندرعباس به جزیره قشم ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، نشست سه جانبه نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه، رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به منظور بررسی و پیگیری حل مسائل اراضی و طرح های توسعه ای منطقه ویژه ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، هشتمین دور مذاکرات نمایندگان ایران و 1+4 در قالب کمیسیون مشترک از عصر روز گذشته در هتل کوبورگ وین آغاز شد. پیش از این نشست به روال معمول گذشته تیم ایرانی با هیاتهای چینی و روسی، نشست سه جانبه ای برگزار کرد ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نشست سه جانبه ایران، روسیه و چین در وین برگزار و قرار است نشست کمیسیون مشترک برجام ساعت 20:30 به وقت تهران در هتل کوبورگ برگزار شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
قاهره پایتخت مصر امروز دوشنبه میزبان نشست سه جانبه وزرای امور خارجه مصر، اردن و فلسطین برای گفتگو درباره موضوع فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی به منظور بررسی اخذ مجوز حرفه ای شدن باشگاه های ایرانی، نشستی میان وزیر ورزش و نایب رئیس ایرانی کنفدراسیون آسیا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۲۳:۰۰    
در ادامه دیدارهای دیپلماتیک هیئت های مذاکره کننده حاضر در وین، پنج شنبه شب هیئت های مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، چین و روسیه با یکدیگر دیدار کردند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک منبع آگاه عصر پنجشنبه، در هشتمین روز از مذاکرات وین که با هدف رفع تحریم ها جریان دارد گفت که ادامه و یا اتمام دور جاری گفت وگوها، به محتوای مذاکرات طرف ها بستگی دارد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۰۰:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف مذاکره کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین پس از نشست سه جانبه با مذاکره کنندگان ارشد ایران و چین، روند گفت وگوها را مثبت ارزیابی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : میخائیل اولیانوف مذاکره کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین پس از نشست سه جانبه با مذاکره کنندگان ارشد ایران و چین، روند گفت وگوها را مثبت ارزیابی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۸    
وین – ایرنا – میخائیل اولیانوف مذاکره کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین پس از نشست سه جانبه با مذاکره کنندگان ارشد ایران و چین، روند گفت وگوها را مثبت ارزیابی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
هند، ایران و ازبکستان نشست سه جانبه مجازی برگزار کردند که در آن راهکارهای توسعه و افزایش همکاری ها بررسی شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۹    
رایزنی برای تسهیل ترانزیت کالاهای ازبکستان از بندر چابهار در نشست سه جانبه ایران، هند و ازبکستان از اهم اخبار این هفته حوزه حمل ونقل دریایی هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۱:۱۷    
شفقنا- نشست سه جانبه رؤسای هیئت های ایران، روسیه و چین در وین برگزار شد. به گزارش شفقنا، در ادامه رایزنی ها در وین، رؤسای هیئت های ایران، روسیه و چین با هم دیدار کردند. ظهر امروز نیز ملاقاتی میان رؤسای سه هیئت اروپایی و علی باقری مذاکره کننده ارشد ایران برگزار شد. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات وین، امروز ضمن ملاقات با مذاکره کنندگان سه کشور اروپایی در نشستی سه جانبه با نمایندگان چین و روسیه حضور یافت.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۹:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
روسای هیأت های سه کشور ایران، روسیه و چین در وین بایکدیگر دیدار و رایزنی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۸:۵۸    
روسای هیأت های ایران، روسیه و چین در وین نشستی سه جانبه برگزار کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۸:۴۷    
در ادامه رایزنی ها در وین، نشست سه جانبه روسای هیأت های ایران، روسیه و چین برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان درباره نشست سه جانبه با رئیس جمهور آذربایجان و رئیس شورای اتحادیه اروپا نوشت: ارمنستان به صورت ریلی به ایران و روسیه دسترسی خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۵    
در نشست سه جانبه بروکسل بر تعیین حدود مرزی جمهوری آذربایجان و ارمنستان تاکید شد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توسعه زیرساخت ها و روبناها در بندر شهید بهشتی و تجهیز این بندر به تجهیزات استراتژیک بندری و دریایی، عملیات تخلیه و بارگیری در بندر چابهار رشد چشمگیری داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اروپا امروز (سه شنبه) یعنی یک روز قبل از اجلاس "مشارکت شرقی" میزبان رهبران جمهوری آذربایجان و ارمنستان برای یک نشست سه جانبه در بروکسل خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده روسیه در مذاکرات وین از برگزاری نشست سه جانبه روز یکشنبه هیات های روسیه، ایران و چین در این مذاکرات خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
علی باقری مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین و مذاکره کننده ارشد این کشور و همچنین مذاکره کننده ارشد چین در این نشست درباره روند جاری مذاکرات به گفت وگو نشستند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مذاکره کنندگان ارشد ایران، روسیه و چین در وین به صورت سه جانبه با هم دیدار و گفتگو کردند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
امشب (یکشنبه) 21 آذر ماه و در ادامه رایزنی های جاری در شهر وین که از روز پنجشنبه 18 آذر ماه مجددا از سر گرفته شد، نشست سه جانبه مذاکره کنندگان ارشد جمهوری اسلامی ایران، روسیه و چین در وین در حال برگزاری است. ...
یک منبع نزدیک به هیأت ایرانی در مذاکرات وین گفت که اروپایی ها تلاش دارند خواسته هایی خارج از توافق هسته ای را تحمیل کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان اینکه یکی از انتظارات مردم از مدیریت جدید شهری مبارزه با فساد در شهرداری است، گفت: برخی از افراد سودجو رفتارهایی داشته اند که مردم را نسبت به کل شهرداری به عنوان مجموعه ای خدوم و زحمت کش بدبین کرده اند، از این رو برخورد انضباطی با این افراد در دستور کار قرار دارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست سه جانبه ایران، چین و روسیه پیش از کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست سه جانبه علی باقری کنی، مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی در مذاکرات احیای برجام و مذاکره کنندگان ارشد روسیه و چین در وین در حال برگزاری است. به گزارش فارس، این رایزنی ها در آستانه نشست کمیسیون مشترک برجام که قرار است ساعت 14:30 به وقت تهران (12 به وقت وین) برگزار شود، صورت گرفته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا : مذاکره کننده ارشد کشورمان در پرونده هسته ای با روسای هیئت های چین و روسیه دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
علی باقری معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران با روسای هیأت های چین و روسیه در وین به گفت وگو نشست.
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جی پلاس؛ شنبه هفته آینده شورایعالی کار برگزار می شود. ایلنا نوشت: شنبه آینده (بیستم آذرماه)، نشست سه جانبه ی شورایعالی کار راس ساعت شش عصر در محل وزارت کار برگزار خواهد شد. در دستور کار این جلسه موارد زیر آمده است: ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۵    
برگزاری نشست سه جانبه مرکز ملی تحقیقات فرآوری آبزیان با دانشگاه و صنعت در هفته پژوهش
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست سه جانبه نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با رهبران یونان و قبرس فردا سه شنبه در قدس برگزار خواهد شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گفته نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین، جلسه ای سه جانبه میان آمریکا، چین و روسیه درباره احیای توافق هسته ای تشکیل شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان چین، روسیه و آمریکا در وین در نشستی سه جانبه شرکت و بر عزم مشترک برای نهایی سازی موفقیت آمیز مذاکرات تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۰:۱۵    
مذاکره کنندگان ارشد سه کشور چین، روسیه و آمریکا ساعاتی پس از پایان دور تازه مذاکرات احیای برجام در وین، با یکدیگر دیدار و در خصوص روند مذاکرات بحث و تبادل نظر کردند.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد ایران که برای شرکت در دور جدید نشست کمیسیون مشترک برجام به وین سفر کرده است با انریکه مورا معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست امروز را برعهده دارد دیدار کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علی باقری، رییس هیات مذاکره کننده ایران پس از نشست سه جانبه با نمایندگان روسیه و چین، عکسی به یادگار با میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه نزد سازمان های بین المللی در وین و نماینده چین گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اراده ایران بر لغو تحریم های ظالمانه غرب، نشست سه جانبه ایران، روسیه و چین در وین، همدستی شرکت فرانسوی با مصر در شکنجه مخالفان، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.