شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۹:۲۷Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارداد بیمه»

دنیای بانک   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
– با توجه به موفقیت اخیر سرکارعالی در انعقاد قرارداد بیمه عمر با شرکت دیجی کالا، به نظرتان چه موارد و عواملی می تواند سبب شود، معرفی و فروش بیمه زندگی به سازمان ها و شرکت ها تسهیل شود؟ ...
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت:حق بیمه 560 هزار تومان به ازای هر نفر است که دو سوم آن را آموزش و پرورش و یک سوم را فرد متقاضی پرداخت می کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت بیمه دی استان هرمزگان گفت: تلاش همه جانبه بیمه دی در ارائه خدمات باکیفیت به ایثارگران و خانواده های شهدا است. سید محمد حسینی افزود: این شرکت مفتخر است تا برای هفتمین سال متوالی مجری بزرگ ترین پروژه قرارداد بیمه درمان تکمیلی کشور(قرارداد بیمه تکمیلی درمان خانواده معظم شهدا و جانبازان) ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۸    
به اطلاع می رساند قرارداد بیمه تکمیلی دانا سال 1403-1402 در 1403/3/31 به پایان می رسد، اما مهلت دریافت و تحویل فاکتورها و هزینه های پزشکی در قرارداد فعلی تا پایان مهرماه 1403 تعیین شده است.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان ایلام گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 900 میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت پرداخت شده است.
تیک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
با عنایت به قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری در سال 1403 با شرکت بیمه ملت، کلیه بازنشستگان و موظفین محترم از تاریخ 1403/03/01 لغایت 1403/05/31 به مدت سه ماه فرصت دارند تا با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس sabasrm ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
از آنجا که قرار است اخیرا دوباره مناقصه پذیرش قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان برای نیروهای ذیل صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شود، دوباره نقدهای بازنشستگان به این موضوع روی دایره آمده است؛ مناقصه ای که معمولا بازنشستگان تامین اجتماعی در پاییز با آن مواجه هستند.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۴۲ سایت دیگر  
نقدینه - با انتخاب شرکت بیمه ملت به عنوان ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سال 1403، سوالاتی برای این عزیزان ایجاد شده است. در این خبر به برخی از سوالات متداول و پاسخ به آنها می پردازیم. ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۱    
سومین جلسه هماهنگی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خوزستان و مدیر شرکت بیمه ملت شعبه استان خوزستان در دفتر مدیر صندوق استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت استان خوزستان ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۶:۲۷   + ۶۳ سایت دیگر  
از آنجا که قرار است اخیرا دوباره مناقصه پذیرش قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان برای نیروهای ذیل صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شود، دوباره نقدهای بازنشستگان به این موضوع روی دایره آمده است؛ مناقصه ای که معمولا بازنشستگان تامین اجتماعی در پاییز با آن مواجه هستند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
بیمه ها فقط خسارت های مستقیم تصادفات و سوانح رانندگی را طبق مفاد قرارداد بیمه بر عهده می گیرند و جبران خسار های غیرمستقیم و نامشهود یعنی افت قیمت وسیله نقلیه همچنان برعهده مالک است؛ اما در قانون بودجه 1403 این رویه تغییر کرده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اول شورا و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: مسئولیت اختلال در خدمت رسانی به کارکنان در موضوع بیمه تکمیلی بر عهده شهردار کرج می باشد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در جهان پرمشغله و پیچیده ی امروز، سلامت دهان و دندان نقشی کلیدی در کیفیت زندگی ما بازی می کند. یافتن یک کلینیک دندانپزشکی معتبر که علاوه بر ارائه خدمات درمانی باکیفیت، با بیمه های تکمیلی طرف قرارداد باشد، می تواند تجربه ای آرام بخش و بدون دغدغه را برای بیماران به ارمغان آورد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۸    
قم- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی قم با بیان این که بیمه فراگیر خانواده ایرانی یادگار ماندگار دولت شهید جمهور در استان است، گفت: از ابتدای دولت سیزدهم با اجرای طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی در مجموع بیش از 23 هزار قرارداد بیمه ای جدید منعقد شده که افزایش سطح پوشش بیمه ای و تقویت منابع سازمان تامین ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه از هدفگذاری برای جذب 7500 بیمه شده جدید اجباری و انعقاد 24 هزار قرارداد بیمه اختیاری منجر به پرداخت در سال جاری خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بیمه معلم قرارداد با سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی را برای دومین سال تمدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- از ابتدای دولت سیزدهم با اجرای طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی در مجموع بیش از 2 میلیون قرارداد بیمه ای جدید با ماهیت اختیاری منعقد شده که افزایش سطح پوشش بیمه ای و تقویت منابع سازمان تامین اجتماعی را به دنبال داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل خدمات رفاهی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد که مهلت پذیرش اسناد پزشکی بازنشستگان در قرارداد بیمه تکمیلی سال 1402 با شرکت آتیه سازان حافظ تا پایان خردادماه تمدید شده است.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اداره کل خدمات رفاهی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد که مهلت پذیرش اسناد پزشکی بازنشستگان در قرارداد بیمه تکمیلی سال 1402 با شرکت آتیه سازان حافظ تا پایان خردادماه تمدید شده است. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، نشست مشترک معاون بیمه دی استان و معاون مالی و اداری صداوسیمای اصفهان به منظور افزایش تعامل و همکاری به منظور ارائه خدمات بهتر و تسریع در پرداخت اسناد بیمه ای همکاران برگزار شد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
شرکت بیمه ملت برای تسهیل دسترسی بازنشستگان عزیز صندوق بازنشستگی کشوری، لیست مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ملت را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، به اطلاع کلیه بیمه شدگان محترم درمان تکمیلی صندوق بازنشستگی کشوری می رساند، شرکت بیمه ملت در راستای ارائه خدمات به بازنشستگان گرامی ...
اقتصاد ایران: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران، به تشریح روند پرداخت مطالبات مراکز درمانی و مؤسسات طرف قرارداد بیمه سلامت اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۶:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران، به تشریح روند پرداخت مطالبات مراکز درمانی و مؤسسات طرف قرارداد بیمه سلامت اشاره کرد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
درحالیکه طی ادوار گذشته صندوق بازنشستگی کشوری جهت پوشش بیمه تکمیلی بازنشستگان خود با شرکت آتیه سازان حافظ طرف قرارداد بود اما از این پس شرکت بیمه ملت ، خدمات بیمه تکمیلی درمان را به بازنشستگان کشوری ارائه می کند.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از مشخص شدن شرکت بیمه ملت به عنوان شرکت بیمه گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سال 1403، سوالاتی از سوی بازنشستگان عزیز مطرح شده است، که در این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی پاسخ آن ها داده خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۲    
جدول تعهدات بیمه تکمیلی سال 1403 برای بازنشستگان کشوری و فرهنگی، همچنین سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1402-1403 اعلام شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه برای سال 1403 شرکت بیمه گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تغییر یافته است صندوق بازنشستگی در اطلاعیه اعلام کرده است قرار داد به صورت خودکارمنتقل خواهند شدو همچنین مدارک و اسناد پزشکی قرارداد سال 1402 نیز پرداخت خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۴:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت بیمه ملت از این پس جایگزین آتیه سازان حافظ در قرارداد بیمه تکمیلی با بازنشستگان صندوق کشوری شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به اینکه برای سال 1403 شرکت بیمه گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تغییر یافته است صندوق بازنشستگی در اطلاعیه اعلام کرده است قرار داد به صورت خودکارمنتقل خواهند شدو همچنین مدارک و اسناد پزشکی قرارداد سال 1402 نیز پرداخت خواهد شد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 24 - با توجه به اینکه برای سال 1403 شرکت بیمه گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تغییر یافته است صندوق بازنشستگی در اطلاعیه اعلام کرده است قرار داد به صورت خودکارمنتقل خواهند شدو همچنین مدارک و اسناد پزشکی قرارداد سال 1402 نیز پرداخت خواهد شد.
سازمان نظام دامپزشکی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه به اطلاع تمامی اعضا و همکاران محترم سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا در سراسر کشور می رساند؛ قرارداد بیمه درمان تکمیلی سال 1402 به اتمام رسیده است. ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
پس از مشخص شدن شرکت بیمه ملت به عنوان شرکت بیمه گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سال 1403، سوالاتی از سوی بازنشستگان عزیز مطرح شده است، که در این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی پاسخ آن ها داده خواهد شد. ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۷:۰۷   + ۵۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - درحالیکه طی ادوار گذشته صندوق بازنشستگی کشوری جهت پوشش بیمه تکمیلی بازنشستگان خود با شرکت آتیه سازان حافظ طرف قرارداد بود اما از این پس شرکت بیمه ملت ، خدمات بیمه تکمیلی درمان را به بازنشستگان کشوری ارائه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت به منظور سهولت و عدالت دسترسی زوجین نابارور با 144 مرکز درمان ناباروری بخش دولتی و خصوصی قرارداد منعقد کرده است.
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 402 1403 در حوزه بستری فوق تخصصی 85 میلیون تومان، بیماران خاص و صعب العلاج 35 میلیون تومان است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۵۸   + ۴۶ سایت دیگر  
سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 402 1403 در حوزه بستری فوق تخصصی 85 میلیون تومان، بیماران خاص و صعب العلاج 35 میلیون تومان است.
سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 402 1403 در حوزه بستری فوق تخصصی 85 میلیون تومان، بیماران خاص و صعب العلاج 35 میلیون تومان است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا نمازی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه شرکت آتیه سازان حافظ به مدت 11 سال است که با صندوق سازمان تامین اجتماعی در راستای پوشش بیمه تکمیلی درمانِ پنج میلیون نفر عضو قرارداد دارد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاریِ شرکت بیمه دانا و بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب طرح مهر دانا به منظور ارائه خدمات اجتماعیِ مطلوب تر به بیمه گذاران، سه سال دیگر تمدید شد.
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد: از ابتدای سال زراعی جاری تا اردیبهشت ماه 1403، با صدور نزدیک به یک میلیون و 300 هزار قرارداد بیمه 9.7 هزار میلیارد تومان حق بیمه تولیدی در سامانه جامع بیمه کشاورزی ثبت شده است.