جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۷:۳۴Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارداد بیمه»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد باتوجه به گسترش موج بیکاری، قرار است به کارگرانی که قرارداد مکتوب ندارند نیز بیمه بیکاری تعلق بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از انعقاد قرارداد این سازمان با داروخانه های تازه تاسیس درآینده ای نزدیک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۴    
گروه استان ها-مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت: 40 مطب در اجرای نسخه نویسی الکترونیکی در شهر کرمان همکاری نمی کنندکه قرارداد بیمه سلامت با آنها لغو می شود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بیمه تجارت نو، از نهایی شدن قرارداد ارائه انواع پوشش بیمه ای این شرکت با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبرداد. نیما نوراللهی با بیان اینکه درحال حاضر بیمه تجارت نو با 12 دانشگاه مهم سراسر کشور عقد قرارداد بیمه ای دارد ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بیمه معلم قرارداد امسال خود را با رقمی کمتر از پارسال با وزارت آموزش و پرورش منعقد کرده است. اعلام رقم کمتر به نسبت سال گذشته توجیه عقلانی ندارد؛ مگر آنکه این نرخ غیر فنی باشد.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیرکل بیمه سلامت گیلان از پرداخت 221 میلیارد تومان از مطالبات طرف قرارداد با بیمه سلامت استان خبر داد و ابراز کرد: 50 درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی ایلام گفت: هم اکنون 6 هزار و 927 نفر از رانندگان وسایل نقلیه استان زیر پوشش این سازمان قرار دارند و از خدمات آن بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: 588 پزشک و مامای خانواده در مراکز جامع سلامت روستایی طرف قرارداد این بیمه است و به بیمه شدگان این مناطق خدمات پزشکی ارائه می کنند.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی از موافقت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای افزایش سهم مشارکت سازمان در بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۴    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از جزییات قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر در سال 1399-1400 خبر داد.
صندوق اعتباری هنر در بخش بیمه درمان تکمیلی همچون سال گذشته بیشترین پوشش خدمات با کمترین هزینه را به اعضای تحت پوشش خود ارائه می دهد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۸    
بیمه آسیا جزء شرکت هایی است که بیمه شخص ثالث را به صورت کوتاه مدت نیز صادر می کند؛ بنابراین مدت قرارداد بیمه بر قیمت آن، تأثیر می گذارد. به این ترتیب خرید بیمه کوتاه مدت از بیمه سالانه ارزان تر است اما خرید بیمه های یک ساله همیشه به صرفه تر است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۱    
پایگاه خبری رویداد24 در پاسخ به مطلب مندرج در پایگاه خبری رویداد24به تاریخ 7 مهر99 با عنوان وضعیت نامشخص بیمه دانش آموزی در بحران کرونا/ قرارداد انحصاری بیمه معلم تمدید شده است پاسخ اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به استحضار می رساند : ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
صد و چهل و ششمین شماره نشریه داخلی شرکت بیمه دانا با عنوان عصر دانایی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی بیمه دانا؛ در این شماره مطالب متنوع و گوناگونی درباره انعقاد قرارداد بیمه ای با رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا در سراسر کشور، تغییر استراتژی فروش، راهکار کنونی مقابله با کرونا، مهر [...]
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-هرچه انتخاب پوشش ها توسط بیمه گذار بیشتر باشد، سرمایه و اندوخته نهایی کمتر می شود و بالعکس هرچه پوشش کمتر باشد، سرمایه های بیمه گذار بیشتر و در بخش پوشش های بیمه ای که اغلب در قالب بیمه های عمر گروهی، همراه با قرارداد بیمه های درمانی فروخته می شود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، از تسویه مطالبات فروردین و اردیبهشت سال جاری موسسات دولتی دانشگاهی و پرداخت علی الحساب خردادماه درسال 99 خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت درباره خبر لغو قرارداد بیمه سلامت با برخی بیمارستان ها توضیح داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت رسانی به جامعه هدف و همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس امضا کردند ...
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت رسانی به جامعه هدف و هم زمان با آغاز فرا رسیدن هفته دفاع مقدس امضا کردند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه دی مطالبات قرارداد بیمه درمان تکمیلی
صندوق اعتباری هنر در اطلاعیه ای اعلام کرد: در حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت های ناشی از کرونا، این صندوق سهم حق بیمه سه ماهه اول سال 99 اعضایی که تا پایان اسفند 98 دارای قرارداد بیمه فعال بودند را پرداخت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: مطالبات امسال داروخانه ها، بیمارستان ها، پزشکان و مراکز پاراکلینیکی استان تا پایان خردادماه تسویه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از تسویه مطالبات بیمارستان های خصوصی طرف قرارداد بیمه سلامت همدان تا خردادماه خبر داد و گفت: 70 درصد مطالبات مراکز دولتی دانشگاهی نیز پرداخت شده است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه بیمه تکمیلی درمان هنرمندان با حضور مدیران بیمه سرمد و صندوق اعتباری هنر امضا شد. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، تفاهم نامه بیمه تکمیلی درمان هنرمندان با بیمه سرمد با حضور سید حسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و مهندس مهدوی و دکتر کاتب مدیرعامل و رییس هیات ...
صندوق اعتباری هنر در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت های ناشی از کرونا، این صندوق سهم حق بیمه سه ماهه اول سال 99 اعضایی که تا پایان اسفند 98 دارای قرارداد بیمه فعال بودند را پرداخت کرد.
خرد و کلان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
صندوق اعتباری هنر برای تمدید قرارداد بیمه تکمیلی اعضای خود با شرکت بیمه سرمد به توافق رسیده اند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان ، اطلاعات دریافتی نشان می دهد صندوق اعتباری هنر قرارداد بیمه تکمیلی اعضا را به مدت یک سال دیگر با شرکت بیمه سرمد امضا کرده است. ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت – آژانس خبری ریحان – مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: از ایتدای امسال 185 میلیارد تومان از مطالبات طرف های قرارداد با بیمه سلامت استان پرداخت شده است بخشی از این مطالبات به طور کامل تسویه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت گیلان گفت : 190 میلیارد تومان از مطالبات سازمان های طرف قرارداد بیمه سلامت گیلان پرداخت شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بیمه آسیا، کارکنان سازمان امور مالیاتی را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه های درمان و سایر پوشش های بیمه اموال و اشخاص قرار داد. به گزارش پیام فوری،با حضور مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران این شرکت ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه مجموعه های تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در برخی رشته ها تحت پوشش بیمه حکمت هستند...
اقتصاد آنلاین / پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
بیمه آسیا، کارکنان سازمان امور مالیاتی را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه های درمان و سایر پوشش های بیمه اموال و اشخاص قرار داد.
در اجرای قرارداد بیمه درمان تکمیلی از ابتدای تیرماه، به بیش از 2 هزار پرونده رسیدگی و طی 104 مرحله خسارت مستقیم به بیمه شدگان پرداخت شده است.
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، آخرین مهلت ارائه اسناد درمانی قرارداد سال 98 (دوره زمانی تیرماه 98 تا پایان خرداد 99)، پایان شهریورماه است. بدیهی است این مهلت تمدید نخواهد شد.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس اجتماعی شهدای ایران :مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: بنیاد شهید مطالبات مراکز خدمات درمانی طرف قرارداد با بیمه را پرداخت کرده و پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران باید به کوتاه ترین زمان ممکن برسد. تکریم ایثارگران در گرو رفع مشکلات ایثارگران است. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۵    
بیمه اختیاری برای کسانی است که تحت پوشش بیمه خاصی نیستند. شخصی که درخواست این نوع بیمه را دارد باید مستقیما با مراجعه به یکی از شعب سازمان تامین اجتماعی و ارائه درخواست کتبی و تحویل اسناد و مدارک، خواهان انعقاد قرارداد بیمه اختیاری شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بخش بیمه تکمیلی سازمان بازنشستگان گفت: قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری تا 31 شهریور 99 تمدید شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به مناسبت روز دارو ساز پرداخت کلیه مطالبات داروخانه ها آغاز شد. به گزارش پیام فوری،سجاد رامندی معاون اشخاص اعلام کرد با توجه به تلاش های صورت گرفته در تامین منابع، پرداخت مطالبات داروخانه های طرف قرارداد، همزمان با روز داروساز آغاز خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اوحدی گفت: تمامی مراکز درمانی طرف قرار داد بیمه دی و بیمه تکمیلی ایثارگران می شوند اقدامات بلند مدت در این حوزه تاثیرات مثبت خود را نشان می دهد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به خبری که در تاریخ 18 مرداد ماه 99 با عنوان “” دولت به وضعیت بیمه تکمیلی جانبازان وایثارگران رسیدگی کند ” توضیحاتی ارائه کرده است که این توضیحات به شرح ذیل است: ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی: قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری تا آخر شهریور تمدید شده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۳    
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری تا آخر شهریور ماه 1399 تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۰    
قزوین- سرپرست بیمه سلامت گفت: در راستای کاهش هزینه دولت و مراجعات حضوری و تحقق فاصله گذاری اجتماعی تاکنون طرح نسخه الکترونیک در 73 درصد مطب ها و موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت اجرا شده است.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۵۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری تا آخر شهریور ماه 1399 تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۶    
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد با اشاره به آغاز طرح نسخه نویسی الکترونیک از سال گذشته در مطب های طرف قرارداد بیمه سلامت گفت: این طرح هم اکنون در 9 شهرستان استان یزد اجرایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر با بیان اینکه "120 میلیارد تومان از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان پرداخت شد" گفت: در این راستا 90 درصد مطالبات بیمارستان های دولتی استان نیز تاکنون پرداخت شده است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
نقدینه - بیمه آسیا، کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران را تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران این شرکت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مهدی خضری گفت: با تلاش ها و پیگیری های انجام گرفته از سوی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، قرارداد بیمه تکمیل درمان، بیمه عمر و بیمه حوادث رانندگان با شرکت بیمه دانا منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: طرح نسخه الکترونیک در 85 درصد بیمارستانهای دولتی، مؤسسات، مطب ها و آزمایشگاه های پزشکی طرف قرارداد بیمه سلامت استان عملیاتی شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت ایلام گفت: مطالبات سال گذشته مراکز بهداشتی و درمانی دولتی و خصوصی طرف قرارداد این بیمه در استان با یک هزار و 300 میلیارد ریال تا خردادماه امسال پرداخت شده است.