یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۱۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارداد بیمه»

تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان لرستان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری پوشش بیمه ای تعدادی از داروها و خدمات مربوط به تجویز الکترونیکی می باشد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی بیمه ملت به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به قرارداد بیمه ملت و دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص ارائه خدمات درمانی به کارکنان این دانشگاه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت لرستان گفت : 632 پزشک در استان طرف قرارداد بیمه سلامت لرستان قرار دارند .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آذریان از حذف دفترچه بیمه سلامت از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان آستارا خبر داد و گفت: 21 پزشک طرف قرارداد بیمه سلامت در آستارا برای نسخه نویسی الکترونیکی آماده هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه با اعلام اینکه کرمانشاه یکی از استان های پیشرو در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک در کشور است، گفت: 388 مطب در استان طرف قرارداد بیمه سلامت است که از این تعداد 336 مورد به سیستم نسخه نویسی الکترونیک مجهز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت ایلام گفت: 232 مرکز درمانی بخش خصوصی طرف قرارداد بیمه سلامت مجهز به نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش تسهیلات خرید برای بازنشستگان به رقم 2 میلیون تومان در سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: 9 هزار میلیارد تومان از مطالبات بیمارستان ها، پزشکان خانواده شهری و روستایی و داروخانه ها و موسسات طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت پرداخت شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ از آغاز سال 1400 به مدت یک سال خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - شرکت بیمه کوثر هزینه اسناد تحویلی مراکز بیمارستانی طرف قرارداد را پرداخت کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شرکت بیمه کوثر در شرایط خاص شیوع ویروس کرونا، به تعهدات مالی خود در برابر مراکز بیمارستانی طرف قرارداد تا پایان بهمن ماه 1399، به طور کامل عمل کرد. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۵    
با توجه به تعداد بیماران دهان و دندان که با رشد جمعیت به آنها نیز افزوده می شود بازار کار دندانپزشکان هم رونق زیادی پیدا کرده است. اما طبق پیش بینی های انجام شده اخیر احتمالا تا سال 2030 وضعیت سلامت دهان و دندان جامعه کشورمان به درجه مطلوب خواهد رسید و این رشته کاملا به صورت خصوصی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیر کل بیمه سلامت گلستان گفت: 60 درصد نسخه نویسی پزشکان طرف قرارداد بیمه سلامت گلستان به صورت الکترونیکی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: در همه مراکز درمانی و تشخیصی طرف قرارداد این بیمه در استان بوشهر نسخه نویسی الکترونیکی انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
شرایط ارائه شده بیمه ملت در بیمه های درمان، سبب شد که دانشگاه آزاد اسلامی؛ بیمه ملت را به عنوان بیمه گر خود در ارائه انواع خدمات بیمه ای در این حوزه انتخاب کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
روحانی: همه اعضای برجام ملزم به اجرای کامل قطعنامه 2231 هستند،اعلام رنگ بندی شهرها تا 25 اسفند،اعمال مقررات کرونایی در سفر هوایی به خوزستان،انعقاد قرارداد بیمه سلامت با 1239 مرکز جدید،رونمایی از سلاح تهاجمی پیشرفته تمام ایرانی، ویزدم سالخورده ترین پرنده شناخته شده جهان بچه دار شد و...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از تسویه کامل مطالبات سنواتی موسسات تشخیصی درمانی دولتی و غیردولتی طرف قرارداد در سه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از انعقاد قرارداد این سازمان با 1239 مرکز جدید از 18 آبان 99 تاکنون خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر مریم حسینی_ سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران در نشست خبری در توضیح آخرین وضعیت پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد، گفت: پرداخت مطالبات از سوی سازمان در بخش دولتی دانشگاهی تا تیرماه و در بخش خصوصی تا مهرماه صورت گرفته است. 1500پزشک طرف قرارداد بیمه سلامت در تهران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: 40 تن از پزشکان متخصص و یا فوق تخصص دارای عنوان در این استان با هیچ سازمان بیمه گری قرارداد ندارند و بیماران را به صورت آزاد پذیرش می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۵    
مسئول امور بیمه مددجویان بهزیستی استان از قرارداد یکساله بیمه تکمیلی درمان مددجویان و توانخواهان بهزیستی استان خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل درمان تامین اجتماعی فارس گفت: حدود 3 هزار مرکز درمانی دیگر نیز در سطح استان فارس طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۵    
معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش کردستان ضمن تشریح بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان استان در سال تحصیلی 1400-99 گفت: قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان با شرکت آتیه سازان حافظ از دوم اسفند ماه 99 تداوم می یابد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: 80 درصد پرداختی به پزشکان طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی در قالب طرح نسخه نویسی الکترونیکی به روز و در کمتر از 24 ساعت پرداخت می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۹    
امور رفاهی و تعاون اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد، نیروهای شاغل در بخش های مختلف تا 20 اسفندماه مهلت دارند تا فرم عضویت و یا انصراف از قرارداد بیمه تکمیلی درمان خود را به واحدهای ذیربط ارائه نمایند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات بیمه تکمیلی جدید فرهنگیان پرداخت و گفت: در همه تعهدات درمانی از جمله کلینیکی، پاراکلینیکی، بستری، جراحی های عمومی، بدون سقف و به صورت نامحدود و رایگان، به فرهنگیان خدمات ارائه می شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۵    
بهزاد رحیمی نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی به محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار لغو قرارداد بیمه تکمیلی خودسرانه صندوق بازنشستگی کشوری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: 9 خدمت ستاره دار مرتبط با خدمات توانبخشی در تعهد سازمان بیمه سلامت است و بزودی به صورت غیرحضوری و اینترنتی با موسسات کار درمانی، گفتار درمانی و شنوایی سنجی قرارداد منعقد می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: پرداخت مطالبات موسسات طرف قرارداد و بیمارستانها از بیمه سلامت به روز شده و ماهانه 13 میلیارد تومان مطالبات آنها بموقع پرداخت می شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - با امضای تفاهم نامه بیمه ای، نهاد کتابخانه های عمومی کشور به جمع مشتریان سرمد پیوست. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، روز سه شنبه در جلسه دکتر کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد با هوتن والی نژاد معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، قرارداد بیمه ای میان این دو مجموعه امضا شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی عمر و حادثه ویژه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری با شرکت بیمه ملت خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس شعبه شرکت بیمه دی دراستان کهگیلویه و بویراحمد،بابیان اینکه شرکت بیمه دی درمنطقه زلزله زده سی سخت، پوشش بیمه ای زلزله نداشته است،گفت: این شرکت بیمه ای در منطقه زلزله زده، با دو سازمان قرارداد بیمه ای داردکه پوشش زلزله را درخواست نداده بودند.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی دراداره کل کتابخانه های استان قرارداد بیمه درمان وحوادث واتش سوزی واتومبیل مابین این ادره کل وبیمه سرمدمنعقد شد. عصر کاسپین/ سیدمصطفی شاداب مدیر بیمه سرمد گیلان ضمن بیان پتانسیل شرکت بیمه سرمد به عنوان شرکتی که دارای سطح1توانگری مالی درصنعت بیمه می باشد ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
بیمه شدگان شرکت ذوب آهن اصفهان بار دیگر تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه دانا قرار گرفتند. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در نشست مشترکی که بین مدیران عامل بیمه دانا و شرکت ذوب آهن اصفهان در ایام الله دهه مبارک فجر در دفتر مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برگزار شد ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر کاتب رئیس هیات مدیره برای دیدار با جمعی از مشتریان بزرگ سرمد در استان آذربایجان شرقی و بازدید از شعبه سرمد در این استان به تبریز رفت. دکتر کاتب در اولین روز سفر به تبریز با دکتر احد فلاحی سرپرست شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی دیدار کرد. [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه نامه حامی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت رسانی و حمایت حقوقی از جامعه هدف، در ایام ا.. دهه فجر و هم زمان با ولادت حضرت زهرا(س) امضا کردند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در بیمه نامه زندگی، بیمه تعاون برای اولین بار مجموعه ای از خدمات را به بیمه گزاران ارائه خواهد داد که تاکنون هیچ شرکت بیمه ای در یک قرارداد آن ها را ارائه نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۶    
حسینی گفت: نسخه نویسی دندانپزشکان طرف قرارداد بیمه سلامت در استان تهران، بصورت الکترونیکی انجام می شود.
مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش با اشاره به افزایش سقف پرداخت برخی شاخص ها در قرارداد جدید از تمدید قرارداد قبلی تا پایان بهمن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 387 میلیارد تومان از بدهی به مراکز طرف قرارداد با بیمه سلامت استان پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
براری گفت: دومین قرارداد بیمه در حوزه فضایی شامل فازهای پیش از پرتاب و تزریق ماهواره در مدار مورد نظر و بیمه مسئولیت شخص ثالث برای افراد حاضر در اجرای این مراحل منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضایی ایران از فعالسازی صنعت بیمه در بخش فضایی خبر داد و گفت: قرارداد بیمه برای پروژه های فضایی مربوط به فازهای پیش از پرتاب و تزریق ماهواره در مدار، منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
براری گفت: دومین قرارداد بیمه در حوزه فضایی شامل فازهای پیش از پرتاب و تزریق ماهواره در مدار مورد نظر منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست بیمه تامین اجتماعی البرز از فراهم شدن امکان انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به شعب سازمان تأمین اجتماعی البرز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل بیمه سلامت استان قم با اشاره به هزینه های درمانی این بیمه از ابتدای سال جاری گفت: 139 میلیارد تومان در این مدت هزینه شده است که به زودی 73 میلیارد تومان باقی مانده پرداخت می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
صحرایی از اجرای نسخه نویسی الکترونیک در 96 درصد مطب های پزشکان طرف قرارداد بیمه سلامت استان گلستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امکان انعقاد قرارداد بیمه با صاحبان حرفه و مشاغل آزاد به صورت کاملاً غیرحضوری در استان خوزستان فراهم شد.
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت گیلان ، از پرداخت بیش از 72 میلیارد تومان از مطالبات موسسات و مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت در دی ماه سال جاری خبرداد. گیلان صدر : دکتر محمدی افزود: در دی ماه سالجاری با تخصیص مبلغ 72 میلیارد تومان بخش عمده مطالبات موسسات و مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت گیلان پرداخت شد وی گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سامانه بیمیک به عنوان یکی از برترین وب سایت های فروش آنلاین بیمه، اخیرا قرارداد تازه ای با شرکت بیمه دی منعقد ساخته است که به واسطه آن، این سامانه در جهت توانمندسازی نمایندگان شرکت بیمه دی در راستای فروش آنلاین بیمه، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 99 میلیارد تومان از مطالبات مؤسسه های درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت مازندران، دی امسال پرداخت شد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از سازمان بیمه سلامت، مهدی رضایی افزود: امکان ویزیت در مطب همه پزشکان طرف قرارداد در بخش خصوصی بدون نیاز به دفترچه وجود دارد و امکان تجویز نسخه الکترونیک در بیش از 90 درصد پزشکان طرف قرارداد ...