پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۴۳Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارکنان»

دولت   ۵ ساعت پیش    
رئیس امور مدیریت مشاغل و نظام های پرداخت سازمان اداری و استخدامی کشور به ارائه توضیحاتی درخصوص بخشنامه همسان سازی حقوق کارکنان قرارداد کارمعین و کارکنان پیمانی پرداخت. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۶    
سکه بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 389 هزارتومان، ایرادات مکانیزاسیون توزیع تراکتور، صدای کشاورزان را درآورده است، اجرای 110 طرح از سوی بانک مرکزی برای شفاف سازی نظام بانک، اعلام نحوه افزایش حقوق کارکنان دولت برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت به ریاست روحانی رییس جمهور، میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 تعیین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
نوبخت گفت: بانک مرکزی در تبدیل ارز به ریال دچار تاخیر است و به همین دلیل در حال حاضر، بزرگ ترین بدهکار دولت است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیش از یک سال از همه گیری ویروس کرونا در ایران و افزایش چند برابری فشار بر کادر درمان می گذرد. در این مدت مسئولان وعده های بسیاری درباره افزایش حقوق کارکنان بخش درمان و رسیدگی به مشکلات آنها داده اند اما همچنان این مشکلات پابرجاست.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور دستور همسان سازی حقوق کارکنان قراردادی را ابلاغ کردند.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به موجب دستورالعمل همسان سازی حقوق و مزایای کارمندان قرارداد کار معین با کارمندان پیمانی که ار تاریخ ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در اجرای تبصره (3) ماده (29) قانون برنامه ششم توسعه و به منظور ترمیم حقوق و مزایای کارمندان قرارداد کار معین (مشخص)، نحوه تعیین حقوق و مزایای آنان را ابلاغ کرد. ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر هماهنگی امور نهادهای مالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مصوباتی که منجر به اخذ مالیات از سرمایه گذاران این محدوده ها شود، جذابیت آن را برای سرمایه گذاری، تولید و سکونت کاهش می دهد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خوارزمی گفت: در بودجه تخصیص یافته به دانشگاه های کشور، حوزه فرهنگی نادیده گرفته می شود و بیشتر بودجه دانشگاه ها صرف تامین حقوق و خدمات صنفی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قطعاً برای سال 1400 استخدام داریم. 53 هزارمجوز استخدامی که سال گذشته برای وزارت بهداشت و درمان صادرشده بود اجرایی می شود و همچنین هرسال برای فرهنگیان هم برنامه استخدام داریم که تعدادش را به سازمان امور اداری و استخدامی اعلام می کنیم.
سخنگوی کمیسیون اصل 90 گفت: البته در دستگاه تقنینی آن زمان نیز وقف دانشگاه آزاد در روزی موسوم به یکشنبه سیاه به تصویب نمایندگان رسید و زمانی که اساتید دانشگاه به نحوه مدیریت این دانشگاه اعتراض کردند هم آقایان هاشمی رفسنجانی و جاسبی ترتیبی دادند تا طوماری مشترک در حمایت از دانشگاه آزاد اسلامی و مسجد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
برای افرادی که تحت پوشش نظام مدیریت خدمات کشوری هستند، قانون متناسب سازی و همسان سازی در سال 1400 اجرا خواهد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور در سیستان و بلوچستان ضمن افتتاح پروژهای عمرانی سخنانی مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۶۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه گفت: کسانیکه تحت پوشش نظام مدیریت خدمات کشوری هستند قانون متناسب سازی و همسان سازی را باقوت برای آنها درسال 1400 اجرا خواهیم کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۷    
کارکنان شرکت ملی نفت ایران با استفاده از وب سایت PORTAL.NIOC.IR میتوانند فیش حقوقی ماهیانه خود را مشاهده نمایند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۵    
به گزارش خبرنگار ایلنا، فرامز توفیقی در میزگردی که امروز (شنبه، 9 اسفند) در استودیوی رادیو گفتگو برگزار شد، با اشاره به اعلام قیمت سید معیشت خانوارهای کارگری ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۷۸ سایت دیگر  
شفقنا- افزایش 25 درصدی و حداقل دریافتی 3.5 میلیون تومانی کارکنان و بازنشستگان در سال جاری با پرداخت تا 35 درصدی مالیات به صورت پلکانی همراه است. افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال گذشته به طور متوسط 15 درصد و حداقل دریافتی آنها 2 ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان ها درباره زمان اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارمندان برای کارکنان سازمان زندان ها توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: کمک معیشت جانبازان زیر 25 درصد فعلا مطابق با افزایش حداقل حقوق کارکنان دولت، افزایش خواهد یافت.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان شامگاه دوشنبه 9 فروردین ماه در نشست بررسی مشکلات شهرستان های شوشتر و گتوند اظهار داشت: به واسطه رشد قابل توجه اعتبارات جاری، قطعا مشکلات دستگاه های اجرایی در پرداخت حقوق کارکنان نسبت به سال گذشته کمتر خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۱    
رئیس دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه 35 درصد به تعهدات دانشگاه اضافه شده است، گفت: تا کنون 67 درصد از بودجه سال گذشته به دانشگاه اختصاص یافته است به طوری که تنها 85 درصد از بودجه برای حقوق و دستمزد کارکنان و پرسنل هزینه می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۵    
در حالی که حقوق کارکنان دولت قرار است در سال جاری 25 درصد و دستمزد کارگران 39 درصد افزایش یابد، مرکز آمار اعلام کرد نرخ تورم نقطه به نقطه کشور در اسفند ماه سال 99 به 48.7 درصد رسید.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فاش نیوز - تبصره های مربوط به اشتغال، تبدیل وضعیت، وام، مسکن، خودو، بیمه، تسهیلات، و ... ایثارگران در مجلس شورای اسلامی ... تبصره 17 بودجه 1400 کل کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- شهردار لالی از پرداخت سه ماه حقوق معوقه کارکنان این شهرداری در آستانه نوروز خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به پرداخت نشدن مطالبات مالی شرکت توانیر توسط سازمان هدفمندی گفت: متاسفانه نزدیک به 3 هزار میلیارد تومان از مطالبات صنعت برق کشور، توسط سازمان هدفمندی پرداخت نشده است. ...
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت نفت در واکنش به جداول منتشرشده در گزارش برخی رسانه ها با محوریت پرداخت حقوق های نجومی به کارمندان دولت، اعلام کرد: اطلاعات شرکت های نفت و گاز در این جداول اشتباه است و در لایحه بودجه چنین اعدادی به عنوان حقوق کارکنان این شرکت ها درج نشده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت صبح امروز در پانزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور نیروی انتظامی در ستاد این پلیس با بیان اینکه در ایام نوروز شاهد اوج کار پرسنل پلیس راهور هستیم، اظهار کرد که در حال حاضر تقریباً با یک بیستم درآمدهای نفتی کشور را اداره می کنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: حقوق کارکنان دولت در دوره اسفندماه سال جاری تا پس فردا(دوشنبه) در این استان پرداخت می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: رسمی، پیمانی، مدت موقت، مدت معین، پیمانکاری و ده ها نوع قرارداد دیگر دستگاه های اجرایی را به تسخیر خود درآورده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت اقتصاد و دارایی به 30 هزار میلیارد در ماه، هزینه های جاری کشور اشاره و اظهار کرد: سال 1400 با افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان دولت و با احتساب هزینه های جاری، این رقم به مرز 40 هزار میلیارد می رسد و سهم مالیات از این میزان، ناچیز است.
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به ایرادات لایحه بودجه 1400 گفت: وقتی دولت حقوق کارکنان خود را بیش از تورم افزایش می دهد، نارضایتی اجتماعی در پی خواهد داشت.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
محمد سالاری از الزام شهرداری تهران به پرداخت مابه التفاوت حقوق و مزایای کارکنان شرکت شهربان و حریم بان خبر داد. به گزارش شوراآنلاین، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با اشاره به درخواست ها و پیگیری های مکرر کارکنان شرکت شهربان و حریم بان برای همسان سازی حقوق و مزایا با قرارداد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: 8.5 درصد بودجه های جاری کاهش داشته و باوجود افزایش حجم عملیات پروژه های عمرانی مجبور به کاهش پرداختی حقوق کارکنان نسبت به سال گذشته بودیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
چندی قبل رئیس سازمان برنامه و بودجه بخشنامه ای را صادر کرد که بر اساس آن کلیه دستگاهها مجاز به افزایش 50 درصد امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آماری باورنکردنی از بازار میوه؛ تعداد عجیب دلالان در بازار میوه نسبت به تولیدکنندگان، حداقل حقوق کارکنان دولت در سال آینده و آماری از شکایت ها برای حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی را در بسته عددهای خبرساز ببینید.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۲    
رکنا: جزئیات افزایش حقوق کارکنان در بودجه 1400 اعلام شد.
در بودجه سال آینده حداقل حقوق پرداختی سه میلیون و 500 هزار تومان پیش بینی شد که این موضوع برای بازنشستگان نیز عمومیت داشت. ( منبع )
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تصویب افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان در مجلس به شرطی انجام شد که دریافتی های بالای 10میلیون تومان مشمول این 25 درصد نشده و فقط به میزان ثابت دو میلیون و 500 هزار تومان افزایش حقوق خواهند داشت. ...
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۳    
مجلسی ها در حالی افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 1400 را مشروط به رعایت سقف 2 میلیون و 500 هزار تومان کردند که دولت با این شرط مخالف است. دولت می گوید که با گنجاندن این شرط در افزایش حقوق سال آینده، حقوق گروهی از کارمندان ثابت می ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تکذیب پرداخت قسطی بیمه و حقوق کارکنان بازنشستگان ایران ایر، گفت: 11 هواپیمای ایران ایر در زمان حاضر فعال است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۹۵ سایت دیگر  
افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان در شرایطی در مجلس مصوب شد که دریافتی های بالای 10 میلیون تومان مشمول این 25 درصد نشده و فقط به میزان ثابت دو میلیون و 500 هزار تومان افزایش حقوق دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه مصوبه کمیسیون تلفیق برای افزایش حقوق کارکنان در صورت تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل می شود، دولت مکلف به اجرای آن است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرمهم: دیروز مجلس در دهمین روز رسیدگی به لایحه بودجه سال 1400 به سراغ حقوق کارمندان رفت. نمایندگان در جلسه نوبت دوم دیروز، حداقل حقوق کارکنان دولت، در سال 1400 را مبلغ 3 میلیون و 500 هزار تومان تعیین کردند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۰    
نماینده های مجلس از همان ابتدا که لایحه بودجه به آنها تحویل داده شد، با افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان دولت موافقت چندانی نداشتند اما با توجه به افزایش هزینه های زندگی، نمی توانستند به روشنی اعلام مخالفت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۶    
از حداقل حقوق کارکنان دولت سه و نیم میلیون تومان تا چهار محالی ها به اصفهان سفر نکنند تیتر درشت صفحه نخست روزنامه های اصفهان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش 25 درصدی حقوق ها در سال آینده مشروط بر اینکه از سقف حداکثر 2 میلیون و 500 هزار تومان تجاوز نکند، موافقت کردند.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۷:۰۳   + ۸۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی حداقل حقوق کارکنان دولت، در سال 1400 را مبلغ 3میلیون و 500 هزار تومان تعیین کردند.
اقتصاد آنلاین / نواندیش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۷۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس ساز و کار افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی همچون نیروهای مسلح، کارکنان کشوری و لشگری، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و سازمان انرژی اتمی، همچنین افزایش حقوق بازنشستگان را مشخص کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- حداقل حقوق کارکنان دولت 3.5میلیون تومان، گفت وگوی تاریخی فرهنگ ها، گسترش اقتصاد زیر زمینی در راهست، جولان دلالان در بازار میوه و چهارمحالی ها به اصفهان سفر نکنند از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های یکشنبه اصفهان است.