پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۲۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارکنان»

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: تاخیر در پرداخت حقوق و مشکلات پرسنل گیت های منطقه آزاد اروند با عقد قرارداد جدید رفع خواهد شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره حقوق سربازان اظهار کرد: ماده 49 قانون خدمت وظیفه عمومی این موضوع را مشخص کرده است و در قانون گفته شده حداقل حقوق سرباز باید حداقل 60 و حداکثر 90 درصد حقوق پایه باشد. ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری، از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر سه شنبه خبر داد. بیشتر بخوانید: تعیین حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان برای سال آینده ...
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۵    
ماده 51 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران کلیه دستگاه های اجرایی مشمول این قانون را موظف کرده است در احکام حقوقی شهدا ، جانبازان 25 درصد و بالاتر و آزادگان شاغل در آن دستگاه ها ...
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
براساس پیش نویس لایحه بودجه، دولت برای سال 1400 حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان را 3 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته است. براساس جزء 4 بند الف تبصره 12 لایحه بودجه سال 1400 که هیات دولت در حال بررسی و تصویب آن است، ذکر شده کف حقوق کارکنان دولتی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۲    
پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی از صندوق توسعه، رنج پیدا و پنهان ترنس ها، سزارین زوری در99/9/9 ، افزایش نجومی قیمت ها و جیب خالی مردم، دردسرهای نان درآوردن، حداقل حقوق کارکنان دولت سال آینده 3/5 میلیون تومان است از عناوین روزنامه هاست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تعداد خودروهایی که از ابتدای محدویت های جدید کرونایی تا به حال جریمه شده اند، سقف معافیت مالیاتی برای حقوق کارکنان در سال آینده و اختصاص بخشی از تولید ناخالص ملی برای مقابله با کرونا را در بسته عددهای خبرساز ببینید.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
چشم انداز نرخ تورم دست کم تا پایان سال افزایشی خواهد بود و دولت می خواهد بودجه سال آینده را بر مبنای نرخ تورم 22درصدی ببندد و افزایش حقوق کارکنان و دستمزدها برای سال آینده به احتمال زیاد 25درصد خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معافیت مالیاتی حقوق کارکنان دولتی و غیر دولتی در پیش نویس لایحه بودجه 1400 سالانه 48 میلیون تومان اعلام شد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵    
به گزارش جام نیوز ، طبق جزئیات پیش نویس لایحه بودجه سال 1400 معافیت مالیاتی حقوق کارکنان دولتی و غیردولتی برای سال 48 میلیون تومان و ماهانه تا 4 میلیون تومان از مالیات معاف خواهد شد. معافیت مالیاتی حقوق در سال جاری 36 میلیون تومان و ماهانه 3 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: کارکنان اداری دارای بیماری صعب العلاج، دورکاری کامل و کارکنان دارای بیماری های زمینه ای، باردار و تحت درمان با ستروییدها، 2 روز در هفته در محل کار حضور دارند. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
در پیش نویس لایحه بودجه 1400، حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان در سال آتی، 3.5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۰۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: کف حقوق بازنشستگان در سال 1400 بالغ بر 3 میلیون و 500 هزار تومان در لایحه بودجه پیشنهاد شد. براساس جزء 4 بند الف تبصره 12 لایحه بودجه سال 1400 که هیات دولت در حال بررسی و تصویب آن است، ذکر شده کف حقوق کارکنان دولتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۵۲ سایت دیگر  
طبق برآوردهای دولت، در سال آینده معافیت ماهانه حقوق کارکنان چهار میلیون تومان است و بیش از آن مشمول پرداخت مالیات خواهد شد.
براساس جزئیات پیش نویس لایحه بودجه سال آینده، سقف معافیت مالیات حقوق کارکنان دولتی و خصوصی، بطور سالانه 48 میلیون تومان در نظر گرفته شد.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
موج این سیر فروپاشی البته صرفا مختص به مراجع اقتصادی نبوده است و حتی برخی مراکز علمی و فرهنگی را با بحران جدی مواجه کرده است به همین روی بود که معاون چند وقت قبل دانشگاه آزاد در نامه ای مکتوب از عدم پرداخت حقوق کارکنان در آینده و احتمال فروپاشی ابراز نگرانی کرده بود.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یکی از وب سایت های حوزه کسب و کار داده های مربوط به حقوق کارکنان اوبر را تحلیل کرده و حقوق برخی از جایگاه های شغلی در این شرکت را منتشر کرده است. حقوق سالانه در این شرکت از 85 هزار دلار برای مدیر عملیات تا 330 هزار دلار برای دانشمند ارشد متغیر است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : معاون امور اقتصادی و بودجه سازمان برنامه و بودجه میزان افزایش حقوق بازنشستگان و کارکنان دولتی را در سال اینده اعلام کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سید حمید پورمحمدی درباره میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و همچنین بازنشستگان گفت: حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده با 25 درصد رشد در نظر گرفته شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
چند روز پس از اعتراف ولیعهد سعودی به ناکافی بودن درآمدهای نفتی برای پرداخت حقوق کارکنان دولت، وزیر اطلاع رسانی سعودی هم به بحران بی سابقه اقتصادی این رژیم اذعان کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۱:۲۸    
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اصلاح ساختار بودجه گفت: یک کارمند همانند یک پیمانکار شناسه دارد و از این به بعد بانک مرکزی و خزانه داری کل موظف است حقوق آن کارگر و کارمند را مستقیم به حسابش واریز کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: افزایش مطلوب حقوق کارکنان برای سال 1400 و مد نظر قرار دادن این موضوع در لایحه بودجه سال آتی مورد تاکید ما قرار دارد.
برترین ها / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از صدا و سیما، سید حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و بودجه سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با ارائه گزارش عملکرد بودجه سال 99 در هفت ماهه امسال ...
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی و بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: در بودجه 1400 فروش نفت 650 هزار بشکه در نظر گرفته شده است که قیمت هر بشکه 40 دلار پیش بینی می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده با 25 درصد افزایش در نظر گرفته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده با 25 درصد رشد در نظر گرفته شده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اداری شورای صنفی مرکزی کارمندان آموزش عالی به ضرورت نظارت بر اجرای بخشنامه رئیس برنامه بودجه در خصوص افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان وزارت علوم تاکید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ولیعهد سعودی گفت ما درآمد های دولت را 833 میلیارد ریال پیش بینی می کردیم که 513 میلیارد آن درآمد های نفتی باشد، اما پس از فروپاشی قیمت های نفت در سال جاری، درآمد های نفتی عملا به 410 میلیارد ریال کاهش یافت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۷    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: 330 میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای استان صرف پرداخت حقوق کارکنان می شود و 81 میلیارد تومان دیگر صرف سایر هزینه ها می شود که این رقم 62 درصد افزایش داشته است.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
هرمزبان – استاندار هرمزگان از تصویب کلیات بودجه پیشنهادی استان هرمزگان برای سال 1400 خبر داد. فریدون همتی شب گذشته(25 آبان ماه) در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به تصویب پیشنهاد کلیات بودجه سال 1400 استان هرمزگان در این نشست، عنوان کرد: در بودجه سال آینده استان ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان طی اظهاراتی اعلام کرد که پس از کاهش قیمت نفت در سال جاری، عربستان با رکود اقتصادی مواجه شده است و احتمال کاهش حقوق کارکنان تا 30 درصد وجود دارد.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کردستان بر ضرورت تعادل بخشی به دریافتی دستگاەهای اجرایی و دولتی از بودجه در راستای اجرای عدالت و رعایت حقوق کارکنان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: خروج هرگونه تولیدات و محصولات شرکت کشت و صنعت مغان صرفا با نظارت اعضای هیأت نظارت و انجام هماهنگی های لازم ممکن است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۵۱    
به گزارش کرد پرس به نقل از بغداد الیوم، "حسن آلی" در این باره گفت: عدم وجود بودجه تخصیص یافته به اقلیم کردستان در لیست وام، به معنی عدم ارسال مبلغ 320 میلیارد دینار تخصیص یافته به حقوق کارکنان اقلیم کردستان نیست. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شرکت نفت و گاز اروندان با تأیید توضیحات شرکت متن در خصوص صحت نداشتن تعویق 6 ماهه حقوق کارکنان یکی از شرکت های پیمانکار در پروژه تلمبه خانه غرب کارون، توضیحات تکمیلی ارائه داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۳:۱۶    
به گزارش کرد پرس به نقل از السبق پرس، "عثمان کریم" در این باره گفت: دولت فدرال عراق پس از پرداخت حقوق کارکنانش، ماهیانه مبلغ 320 میلیارد دینار را به حساب دولت اقلیم کردستان واریز خواهد کرد. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۹    
اقتصادتهران: اسفندماه 98 بود که مدیرعامل بیمه ایران در یک اقدام هیجانی دستور صدور احکام حقوق کارکنان بیمه ایران را صادر نمود که طی آن حقوق کارکنان این شرکت به نحو قابل ملاحظه ای افزایش یافت ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
قرارداد بیمه دانا و خدمات رسانی و پوشش بیمه ای و کسر حق بیمه تکمیلی از حقوق کارکنان پیمانکاری و قراردادی مدت معین شرکت نفت از اول مهرماه خواهد بود
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۱    
ماده 14 قانون حقوق و مزایای مستمر، پس انداز ثابت، حق بیمه و بیمه درمانی مشمولین ارتش بیان می دارد: پرسنلی که با داشتن حداقل 20 سال قدمت خدمت اخراج می شوند به عائله تکفل آنان وجوهی معادل سه پنجم حقوق مندرج در ماده 154 قانون ارتش پرداخت می گردد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۴    
با تأخیر در پرداخت حقوق کارکنان یک شرکت صنایع چینی در گناباد با پیگیری مسیولان این شهرستان تا چند ماه آینده حقوق و مزایا کارکنان به روز خواهد شد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
با دستور ویژه ای که ریاست قوه قضاییه در خصوص تسریع و تدقیق در پرونده اعمال ماده 477 راجع به ورشکستگی این کارخانه صادر کرده بود، دیوان عالی موضوع را رسیدگی و هم اکنون با حکم دیوان کارخانه به مالک اصلی باز می گردد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: امسال توانستیم مبلغ مستمری مددجویان را نسبت به سال گذشته مثل حقوق کارکنان دولت و به همان میزان افزایش دهیم البته این مبلغ کمی است و باید طبق قانون به 20 درصد حداقل دستمزد در هر سال برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم گفت: فاز اول اصلاح افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها در اسفندماه سال گذشته انجام شد و همچنان در دستور کار است همچنین وزیر علوم پیگیرهمسان سازی حقوق کارکنان غیر هیات علمی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان مالیات تکلیفی، مالیات بر عملکرد، مالیات بر ارزش افزود و مالیات بر حقوق کارکنان را از جمله بدهی های شرکت روغن نباتی جهان برشمرد و گفت: این بدهی مالیاتی مربوط به سال های 1385 تا 1394 است و تاکنون ریالی پرداخت نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر علوم با ارسال نامه ای به رییس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان آموزش عالی شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: وزیر علوم با ارسال نامه ای به نوبخت خواستار افزایش 50درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه ها شد. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
اخیراً قضات استعلامی پیرامون اقدام بانک ها در برداشت و یا توقیف حقوق کارکنان بازنشسته ای که ضامن می شوند را به معاونت حقوقی قوه قضائیه ارجاع دادند. متن استعلام واصله به شرح زیر است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
نامه ای منتسب و ادعا شده از طرف استاندار کرمانشاه خطاب به دکتر نوبخت، تقاضای جذب 20 نفر از فعالان ستاد آقای روحانی را دارد. اگر این خبر راست باشد، باید فاتحه نظام اداری کشور را خوانده شده دانست. باید برای پول مالیات داده شده به دولت که صرف حقوق کارکنان می شود، مطالبه گری کرد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مونسان، وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی از پرداخت معوقات حقوق کارکنان پایگاه های ملی و جهانی کشور تا چند روز آینده خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
حقوق و مزایای کارکنان غیرهیأت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 50 درصد افزایش یافت