سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۸:۴۶Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارکنان»

دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-هنگامه علیقلی : کمیسیون تلفیق، حداقل میزان حقوق کارمندان و بازنشستگان را تعیین کرد. مقررشد تا کف حقوق کارکنان 5میلیون و 600هزارتومان شود. دولت درلایحه بودجه 1401 پیش بینی کرده بود حقوق کارکنان حداقل 4میلیون و 500هزار تومان شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ادامه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز بستر رودخانه کرج -------------- افزایش حداقل حقوق کارکنان به 5 میلیون و 600 هزار تومان ------------- مأموریت ویژه رئیس دستگاه قضا به دادستان کل و سازمان بازرسی درخصوص رمز ارزها ------------ ...
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
حداقل حقوق بازنشستگان در سال آینده 5 میلیون تومان شد و حقوق کارکنان دولت در سال آینده حداقل 10 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 گفت که حداقل حقوق بازنشستگان 5 میلیون تومان و حداکثر حقوق کارکنان حدود 39 میلیون تومان تعیین شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حقوق کارکنان دولت/ همایش ملی ایران و همسایگان/ مذاکرات و ین/ جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و ... از موضوعات پربازدید و خبرساز تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز عضو کمیسیون تلفیق بودجه از افزایش 60 درصدی حقوق در سال 1401 نسبت به سال 1400 خبر داد و این مبلغ را 5 میلیون و 600 هزار تومان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 گفت که کمیسیون تلفیق تصویب کرد که در سال آینده حداقل حقوق کارکنان پنج میلیون و 600 هزار تومان باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 با ارسال توییتی اعلام کرد که با افزایش 60 درصدی حقوق ها، میزان آن به 5 میلیون و 600 هزار تومان می رسد.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رحیم زارع گفت: مبلغ پیشنهادی دولت برای هدفمندی یارانه ها در سال آینده، 470 هزار میلیارد تومان بود که این رقم در کمیسیون تلفیق به 547 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - سخنگوی کمیسیون تلفیق از افزایش 24 درصدی حداقل حقوق در کمیسیون تلفیق خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه از افزایش حداقل حقوق از 4 میلیون و 500 هزار تومان پیشنهاد دولت در لایحه بودجه 1401 به 5 میلیون و 600 هزار تومان توسط کمیسیون تلفیق مجلس خبر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق از افزایش 24 درصدی حداقل حقوق در کمیسیون تلفیق خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 گفت که کمیسیون تلفیق تصویب کرد که در سال آینده حداقل حقوق کارکنان پنج میلیون و 600 هزار تومان باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۹۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس از تعیین مقدار افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده در این کمیسیون خبر داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 گفت که کمیسیون تلفیق تصویب کرد که در سال آینده حداقل حقوق کارکنان پنج میلیون و 600 هزار تومان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 گفت که کمیسیون تلفیق تصویب کرد که در سال آینده حداقل حقوق کارکنان پنج میلیون و 600 هزار تومان باشد.
سلام نو / اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو، در شش ماه ابتدایی امسال حدود پنج هزار میلیارد تومان حقوق به نیروی انسانی خود پرداخت کرده اند.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۱:۵۲   + ۷۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با حذف ارز ترجیحی در سال آینده، قرار است به هر ایرانی 110 هزار تومان یارانه پرداخت شود. علی نیکزاد اظهار کرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۲    
رکنا: عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با تاکید بر لزوم افزایش حقوق ها بیش از مقدار 10 درصد پیش بینی شده از سوی دولت در لایحه بودجه به خبرنگار رکنا گفت: کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در نظر دارد که در بودجه نهایی، میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و سایر مستمری بگیران در سال آینده بیش از 10 درصد باشد ...
معاون اول قوه قضاییه گفت: ریاست محترم قوه قضاییه برای این موضوع تلاش های شبانه روزی داشته و پیگیری های مستمری انجام داده اند.
نبود عدالت بیرونی و درونی در وزارت آموزش و پرورش منجر به ایجاد نارضایتی هایی در میان معلمان شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۸    
شهردار شهرکرد گفت: پرداخت حقوق کارکنان در شهرداری تابع یک سری نظامات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت در کشور عادلانه نیست، از توجه ویژه بودجه 1401 به عدالت محوری در پرداخت حقوق کارکنان دولت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به باور احسان ارکانی با توجه به اینکه از بودجه های عمرانی عمدتا برای محرومیت زدایی در روستاها، توسعه شهرهای کوچک و رونق پروژه های مولد استفاده می شود، هر یک ریالی که از بودجه نهادها و دستگاه های غیر ضروری، کسر و به بودجه عمرانی افزوده شود، باعث بهبود شاخص های رشد در مناطق محروم می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی دلیل اختلاف پرداخت در حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی را پرداخت "رفاهیات" دانسته است. این گزینه در فیش های حقوقی در پست های مختلف هم مشهود است ولی اینکه این اختلاف چطور شکل گرفته، چرا بعد از سال ها اصلاح نشده و برنامه دولت برای ترمیم وضعیت موجود چیست مورد سوال است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۷    
دو اظهار نظر جنجالی رئیس جمهور با واکنش تند نمایندگان مجلس همراه شد چرا که هر دو اظهارنظر خلاف واقع بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: شهرداری ها به جای آن که از درآمدها، شهر را اداره کنند، منابع را صرف هزینه های جاری و حقوق کارکنان می کنند که این امر آنان را از ارائه خدمات به مردم غافل کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ستادکل نیرو های مسلح گفت: با تصویب ستاد کل نیرو های مسلح و حمایت دولت در سال 1401 شاهد افزایش حقوق کارکنان وظیفه خواهیم بود . خبرگزاری ایرنا: سردار سرتیپ پاسدار علی عبداللهی با اعلان خبر خوش برای کارکنان وظیفه و تکریم آنها به ویژه در حوزه معیشت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۳    
بحث ناعدالتی در نظام پرداخت یکی از مشکلات اصلی کشور است به گونه ای که برخی سازمان ها و وزارتخانه ها از طریق کسب برخی مجوزها توانسته اند حقوق کارکنان خود را افزایش دهند از سوی دیگر در درون وزارت آموزش و پرورش نیز ناعدالتی در پرداخت حقوق مشاهده می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار عبداللهی گفت: با تصویب ستاد کل نیروهای مسلح و حمایت دولت در سال 1401 شاهد افزایش حقوق کارکنان وظیفه خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح توسعه فولاد اکسین و اجرای فاز دوم این شرکت مورد توجه این کمیسیون است و ایجاد صنایع تبدیلی برای تبدیل مواد خام تولیدی در خوزستان به محصولات دیگر جهت اشتغال زایی و درآمدزایی ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون هماهنگ کننده ستادکل نیروهای مسلح گفت: با تصویب ستاد کل نیروهای مسلح و حمایت دولت در سال 1401 شاهد افزایش حقوق کارکنان وظیفه خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
بحث ناعدالتی در نظام پرداخت یکی از مشکلات اصلی کشور است به گونه ای که برخی سازمان ها و وزارتخانه ها از طریق کسب برخی مجوزها توانسته اند حقوق کارکنان خود را افزایش دهند از سوی دیگر در درون وزارت آموزش و پرورش نیز ناعدالتی در پرداخت حقوق مشاهده می شود.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق بیان کرد: در دوره تحول مهم ترین دغدغه رئیس دستگاه قضا این است که چه برنامه هایی در قوه قضاییه اجرا کنیم تا مشکلات مردم کم شود و مراجعه مردم به دادگستری کاهش پیدا کند. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: باید در قوانین پرداخت حقوق کارکنان دولت بازنگری صورت گیرد و یک نظام عادلانه و یکپارچه ای برای جبران خدمت و پرداخت دولت داشته باشیم.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: باید در قوانین پرداخت حقوق کارکنان دولت بازنگری صورت گیرد و یک نظام عادلانه و یکپارچه ای برای جبران خدمت و پرداخت دولت داشته باشیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت دادگستری، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری صبح امروز در نشست صمیمانه با تعدادی از کارکنان اداری قوه قضاییه از چندین استان کشور که با هدف پیگیری وضعیت معیشت و افزایش حقوق کارکنان اداری قوه قضاییه برگزار شد، حاضران با صراحت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به دولت، کمیسیون تلفیق و سازمان صداوسیما بیان کرد: نسبت به ارتقای حقوق و دستمزد کارکنان و خبرنگاران صداوسیما تذکر می دهم و امدیوارم به بخش صداوسیما توجه ویژه ای شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۱    
نماینده نیشابور در مجلس گفت: سال آینده حقوق کارکنان دولت صرفاً 3 درصد به اضافه 530 هزار تومان افزایش می یابد که این ظلم به کارمندان دولت است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور با اشاره به افزایش 3 درصدی حقوق کارکنان دولت با تورم 40 درصد و به ویژه بعد از حذف ارز ترجیحی ظلم است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
میزان افزایش حداقل حقوق در سال آینده 29 درصد است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در لایحه بودجه سال آینده میزان افزایش حقوق کارکنان دولت 10 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد یک عضو شورای شهر یاسوج گفت: اعتبارات شهرداری حداقلی است و این اعتبارات حتی کفاف پوشش حقوق کارکنان را هم نمی دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام مظفری در خصوص عدم تصویب طرح ترمیم حقوق کارکنان گفت: باب مطالبه از طرق قانونی و منطقی باز است و نباید انتظارات غیر منطقی داشته باشیم.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
بهادری جهرمی در خصوص افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان گفت: دولت اصلی ترین مدافع متناسب سازی حقوق کارکنان شریف است با محوریت عدالت. یکی از آسیب های پرداخت حقوق بخشی نگری است. طبعا افزایش حقوق متواضع با محوریت عدالت در دستور کار دولت است ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- علی بهادری جهرمی امروز در نشست خبری هفتگی خود بیان کرد: 7 استان درگیر سیل اخیر در کشور شدند، تلخی و ناگواری سیل با اطلاع رسانی قبلی گرفته شد. شاهد تلفات مالی فراوانی بودیم، وزرای نیرو و کشور سریعا از سوی دولت به مناطق سیلزده اعزام شدند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال آینده میزان افزایش حقوق کارکنان دولت 10 درصد نیست بلکه میانگین افزایش حقوق مجموع کارکنان دولت در سطح کشور 10 درصد است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر فوری : بهادری جهرمی در خصوص افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان گفت : دولت اصلی ترین مدافع متناسب سازی حقوق کارکنان شریف است با محوریت عدالت. یکی از آسیب های پرداخت حقوق بخشی نگری است. طبعا افزایش حقوق متواضع با محوریت عدالت در دستور کار دولت است.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق: یکی از نکاتی که در لایحه بودجه خودنمایی می کند، حرکت معکوس در مسیر افزایش شفافیت است تا جایی که برخلاف سالیان گذشته حتی میزان حقوق و دستمزد کارکنان و نمایندگان مجلس نیز در آن شفاف نیست. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: قطعاً، اصلاح و ترمیم حق و حقوق کارکنان دستگاه قضایی با اهتمام ویژه رئیس قوه قضائیه و بقیه دست اندرکاران پیگیری می شود.