یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۵Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارکنان»

نفت آنلاین   ۲ ساعت پیش    
سرانجام پس از کش و قوس های فراوان ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت در کارت حقوق کارکنان نفت اعمال شد. کارکنان جهت مشاهده به پورتال نفت مراجعه نمایند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
لایحه حجاب و عفاف، چندین بار دستخوش تغییر شد تا نظر مخالفان طرح اولیه هم جلب شود و حملات بی امان این گروه پرسرو صدا مانع قانون گذاری در این مسیر نشود تا بالاخره نهایی شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
برخی مخاطبان فارس با ثبت پویشی خواستار همسان سازی حقوق کارکنان بانک های دولتی و بانک مرکزی شده اند، طبق قانون مدیریت خدمات کشوری همه کارمندان با شرایط یکسان باید حقوق مساوی دریافت کنند اما ممکن است دستگاهی پرداخت هایی خارج از حکم نظیر رفاهیات، اضافه کاری و غیره داشته باشد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اسماعیلی، نایب رئیس کمسیون اجتماعی مجلس می گوید: شرکت هایی داریم که 70 میلیارد تومان پول گرفته اند تا در یک مجموعه ای از یک وزارتخانه حقوق نیروها را پرداخت کنند اما طبق اسنادی که ما داریم فقط 57 میلیارد تومان برای حقوق پرداخت شده.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فکرشهر: نسخه نهایی لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب که هفته گذشته به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است، منتشر شد. به گزارش فکرشهر ، پیش از این سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورخ 9 خرداد از تقدیم نسخه نهایی این لایحه به مجلس شورای اسلامی خبر داده بود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه در یک سال گذشته در حوزه های نظارتی و تقنینی اقدامات موثر و قابل توجهی داشته است که در بعد نظارتی می توان به بررسی عملکرد منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها و در بعد تقنینی به تصویب لایحه بودجه سال 1402 کل کشور اشاره کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه شورای عالی کار مقرر شد اگر دولت تصمیم گرفت حقوق کارکنان دولتی را افزایش دهد دستمزد کارگران هم اصلاح شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد افزایش تمامی سرفصل های پرداخت حقوق کارکنان دانشگاه را به هیات امنا ارائه کرد که بر این اساس حداقل های افزایش حقوق کارکنان دولت برای پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی هم اعمال شد و علاوه بر آن تصمیماتی هم برای رفاه حداقل بگیران اتخاذ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دشتی گفت: اخراج جمعی از نیروهای منطقه از ایستگاه تقویت فشار گاز دشتی مصداق بارز نادیده گرفتن حق و حقوق نیروهای بومی است.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با رایزنی های صورت گرفته و پیگیری استاندار، مشکل تامین خوراک پتروشیمی هگمتانه برای تولید محصولاتی همچون گرانول گرید پزشکی، برطرف شد | ین واحد یک شرکت خصوصی است و موظف است در چهاچوب نوع قرارداد، حقوق کارکنان خود را پرداخت کند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، جواد اوجی در دیدار با امام جمعه بوشهر بیان کرد: حل مشکل تعیین وضعیت نیروهای ارکان ثالث در وزارت نفت در دست بررسی است و وزارت نفت برای حل این مسئله به طور کامل آمادگی دارد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات افزایش حقوق کارکنان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه را اعلام کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۴    
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات افزایش حقوق کارکنان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات حاکی از آن است که در دهه اخیر سهم مالیات بر درآمد مشاغل از کل درآمدهای مالیاتی حدود شش درصد بوده است، در حالی که مشاغل سهم 20 درصدی از تولید ناخالص داخلی کشور دارند. همچنین مجموع مالیات دریافتی از مشاغل نصف مالیات دریافتی از حقوق کارکنان بخش عمومی و خصوصی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات افزایش حقوق کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه را اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از افزایش شدید نرخ اجاره بها و قیمت مسکن گفت: متأسفانه رشد قیمت ها با افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان تناسبی ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش هزینه های ناوگان های حمل و نقلی به دلیل تورم و تحریم ها و مشکلات تامین قطعات قابل درک است اما دولت باید به این امر نیز توجه داشته باشد که رشد قیمت ها باید با افزایش حقوق ها تناسب منطقی داشته باشد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۲    
جلسه ای با حضور ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد و سهراب شکربیگی مدیرکل دیوان محاسبات استان درخصوص بررسی حقوق و مزایای کارکنان شهرداری در دفتر نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارمندان و کارگران در نیمه دوم سال از موضوعاتی بود که پس از تصویب افزایش حقوق ها مطرح شد.رئیس مجلس در نامه به رئیسی در خصوص مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 ایراداتی را مطرح کرده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، زیرا قالیباف، رئیس مجلس در نامه به رئیسی در خصوص مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 ایراداتی را مطرح کرده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا با نزدیک شدن به پایان ضرب الاجل برای افزایش سقف بدهی دولت هشدار داد در صورت نادیده گرفتن این امر از سوی کنگره، علاوه بر صدماتی که به امنیت ملی وارد می شود، پنتاگون حتی قادر به پرداخت حقوق کارکنان خود هم نخواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست توسعه مدیریت و منابع شهردار ساری گفت: در راستای قدردانی از تلاش های پاکبانان و افزایش انگیزه مضاعف تر برای تسریع در خدمت رسانی به شهروندان، حقوق پاکبانان شهرداری ساری ترمیم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی:صدور احکام و همسان سازی حقوق کارکنان هفت تپه با سایر شرکت های ذیل شرکت توسعه نیشکر به عنوان اولویت در دستور کار است.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، شماری از کارکنان شهرداری روز دوشنبه با حضور در شهرداری مرکزی از مسوولان خود خواستند که نسبت به رقم حقوق و مزایای آنان تجدید نظر کرده چرا پایین بودن دستمزدشان، مشکلات معیشتی خانواده ها را برطرف نمی کند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور در خصوص مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 ایراداتی را مطرح کرده است.
ایتنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایتنا - مایکروسافت تصمیم گرفت برای کمک به پشت سر گذاشتن ناملایمات اقتصادی، افزایش حقوق همه کارمندان تمام وقت خود را امسال متوقف کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اردوغان از افزایش 45درصدی دستمزد کارکنان دولت و رسیدن آن به سطح 15هزار لیر خبر داده بود، روز پنجشنبه از دومین افزایش حقوق خود پرده برداشت و اعلام کرد حداقل دستمزد کارکنان دولت به بیش از 22هزار لیر می رسد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۵    
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، در خصوص ایرادات به مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 توضیحاتی ارائه کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور در خصوص مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 ایراداتی را مطرح کرده است.
رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهور در خصوص مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 ایراداتی را مطرح کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در گزارشی به نقل از مدیرعامل مایکروسافت آمده: این شرکت امسال حقوق کارکنان تمام وقت را افزایش نمی دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارش حسابرس رسمی شورا درباره حسابرسی شرکت شهر سالم در جلسه امروز شورای شهر تهران بررسی شده و طی آن بر اولویت درمان نسبت به حقوق کارکنان تاکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این که "حق اشعه" هنوز اجرا نشده، از احتمال تصویب آیین نامه اجرای قانون خاص شرکت فرودگاه ها در نیمه نخست امسال خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۷    
هزینه های دفاعی یکی از جنبه های اساسی توسعه اقتصادی و سیاسی یک کشور است، چون نقش مهمی در امنیت ملی و قابلیت های دفاعی ایفا می کند. به گزارش کاماپرس و به نقل از اتوژورنالیسم، همه ساله، بخش عمده ای از بودجه هر دولت به وزارت جنگ یا دفاع اختصاص می یابد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران : آنطور که جبار کوچکی نژاد اظهار کرده بود، براساس مصوبه اعضای این کمیسیون، حقوق کارکنان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سال جاری به میزان 20 درصد افزایش می یابد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۱:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم در گزارشی اعلام کرد که برخی از معلمانی که در سال 1401 به استخدام آموزش و پرورش درآمده اند، ریالی از حقوق خود را از ابتدای مهر تا به امروز دریافت نکرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به تحلیل نظارتی بر اجرایی سازی اجزاء 1 و 4 بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 1402 کل کشور در خصوص حداقل حکم کارگزینی و قرارداد ماهانه و حداقل حقوق و مزایای مستمر کارکنان دولت، پرداخت.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
امانی رئیس کمیته منابع انسانی و تشکیلات شورای شهر تهران گفت: در مصوبه بودجه سال 1402 سقف حقوق ها را مشخص کرده و دولت نیز در دستورالعمل اجرایی حقوق و مزایای امسال این سقف را ابلاغ کرده است. بر این اساس، سقف حقوق کارکنان دولت و پرسنل نهادهایی مثل شهرداری تهران حدود 55 میلیون تومان تعیین شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۱    
رعیتی فرد، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: درصورت افزایش حقوق کارکنان دولت، حقوق کارگران هم افزایش می یابد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران درباره فیش های حقوقی توضیحاتی داد. مهدی چمران، در یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به موضوع حقوق کارکنان شهرداری تهران اظهار کرد: در مورد موضوع حقوق سال گذشته تلاش فراوانی کردیم تا موضوع حقوق را حل و فصل کنیم.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۰    
عضو حزب دمکرات کردستان، گفت: پس از توقف صادرات نفت اقلیم کردستان و تحویل پرونده نفت صادراتی به شرکت بازاریابی نفت سومو دولت فدرال مسئول پرداخت حقوق کارکنان اقلیم است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۸    
رعیتی فرد، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درصورت افزایش حقوق کارکنان دولت، حقوق کارگران هم افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم بهبود نظام پرداخت عادلانه و هماهنگ حقوق کارکنان شهرداری تهران تاکید کرد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رعیتی فرد، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درصورت افزایش حقوق کارکنان دولت، حقوق کارگران هم افزایش می یابد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یشنهاد هیئت رئیسه این است که امسال افزایش حقوق کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بصورت پلکانی و بیشتر از افزایش حقوق دولتی ها اعمال شود که در صورت تصویب هیئت امنا در جلسه هفته آینده، این افزایش حقوق به واحدها ابلاغ می شود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۱:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در 2 سال گذشته با هدف بهبود وضعیت معیشتی بیش از 85 درصد به حداقل حقوق کارگران اضافه و تلاش شده که شکاف موجود در این خصوص کم شود.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رعیتی فرد، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درصورت افزایش حقوق کارکنان دولت، حقوق کارگران هم افزایش می یابد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۷   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس از مصوبه این کمیسیون برای افزایش 20 درصدی حقوق نمایندگان در سالجاری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۹    
عضو پیشین شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه جز با تصویب شورا نمی توان ضرایب خاصی را به صورت خارج از ضابطه به حقوق کارکنان مدیریت شهری اضافه کرد، گفت: در ضوابط قانونی که برای پرداخت حقوق به کارکنان شورا و شهرداری تهران تعریف شده است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه اعلام کرد که برای جبران مابه التفاوت نرخ تورم و دستمزد، حقوق کارکنان دولت و مستمری 6 میلیون بازنشسته را برابر با نرخ تورم افزایش داده و حداقل حقوق را به بیش از 10 هزار لیر (حدود 500 دلار) می رساند. ...