پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۲۷Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارکنان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران با اعلام این که شهرداری بزرگ استان به انبار نیروی انسانی تبدیل شده اند ، گفت : انباشت نیروی انسانی و دغدغه پرداخت حقوق کارکنان و مسائل مالی شهرداری های بزرگ در استان مازندران جدی و نگران کننده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱    
دستمزد کارکنان آکادمی ملی علوم تاجیکستان با دستور رئیس جمهور این کشور افزایش یافت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
علی دهقان کیا، درباره آخرین اخبار از متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ، گفت: دولت در پایان سال 98، حقوق شاغلان دولت را افزایش داد و در ابتدای سال 99 نیز افزایش سالیانه صورت گرفت و حقوق کارکنان دولت حدود 80 درصد حقوق آن ها افزایش یافت. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران، گفت: افزایش حقوق کارکنان دولت باعث شد بین حقوق شاغلان با بازنشستگان کشوری شکاف زیادی ایجاد شود و برای رفع این مشکل، حدود 90 درصد حقوق بازنشستگان کشوری افزایش یافت و متناسب سازی حقوق آن ها اجرا شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
هزینه های دولت به طور مستمر در حال افزایش است اما در مقابل درآمدهای محدودی دارد، یکی از این هزینه ها پرداخت حقوق کارمندان است که با توجه به وضعیت بودجه ای دولت امکان افزایش ندادن حقوق کارکنان وجود دارد. آیا افزایش حقوق برای سال آینده منتفی است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در شرایطی که بیش از 50 درصد منابع بودجه از طریق انتشار اوراق تأمین می شود و دولت کسری بودجه شدیدی دارد، پاسخ مثبت به تقاضاهای افزایش حقوق کارکنان دستگاه های مختلف دستاوردی جز افزایش تورم و کاهش دوباره قدرت خرید این کارکنان نخواهد داشت.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۰    
رجبعلی ایزدجو با بیان اینکه عقب ماندگی حقوق کارکنان شهرداری فاروج فقط یک ماه است، گفت: معوقات ظرف ده روز آینده پرداخت خواهد شد .
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اگر حقوق معلمان 25 درصد بیشتر از حقوق کارکنان دولت باشد رتبه بندی به 14 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با تاکید بر لزوم تامین منابع پایدار پیش از هرگونه افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت گفت: این احتمال وجود دارد که مسئولین دولت قبل در ماه های پایانی با هدف هزینه تراشی برای دولت بعد دست به افزایش دومینووار دستمزد کارکنان دولتی زده باشد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت خارجه طالبان در نامه ای به سازمان ملل طرحی را درباره کمک های بشردوستانه جامعه جهانی به افغانستان و ادامه این کمک ها پیشنهاد کرده است. امیرخان متقی سرپرست وزارت خارجه دولت موقت طالبان در نامه ای به سازمان ملل پیشنهاد کرد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ویدئویی از صحبت های ولی اسماعیلی، رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ارتباط با طرح ساماندهی کارکنان دولت را ببینید. / منبع: سیمانیوز
مرجع بررسی خدمات بانکی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۳    
هر فروشگاهی برای مدیریت مالی، خرید و فروش محصولات و محاسبه سود و زیان های روزانه خود به یک نرم افزار حسابداری پیشرفته نیاز دارد. نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تا با کاهش هزینه ها، افزایش سود، افزایش رضایت مشتریان، مدیریت بهتر کسب و کار ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: دولت در قدم نخست بهای خدماتی همچون آب، برق، گاز و موارد دیگر را برای یک سال ثابت نگه دارد یا اینکه به جای افزایش حقوق کارکنان خود به آنها سهام بد ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پروژه احداث سد سرداب که به دلیل عدم تأمین اعتبار مالی لازم و نپرداختن حق و حقوق کارکنان و همچنین معارضین شخصی با مشکلات عدیده ای روبه رو بوده و بارها موجب تجمع و اعتراضات در این شهرستان شده و به تعطیلی کشیده شده است ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
حسن موسوی فرد کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص افزایش حقوق کارکنان بخش های مختلف دولت گفت: اولین بار در بهمن سال 98 سازمان برنامه و بودجه در یک اقدامی که منشأ آن هیچوقت مشخص نشد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
شرایط و جزئیات واریز حقوق کارکنان در شهریور 1400 اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از طرح افزایش حقوق کارکنان قوه قضائیه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه تأخیر در پرداخت بودجه دانشگاه مشکلات بسیاری را در فعالیت های علمی و پژوهشی به وجود می آورد، گفت: بودجه سال جاری دانشگاه تربیت مدرس نزدیک به 35 درصد رشد داشته است اما با این حال امیدواریم دولت جدید همسان سازی حقوق کارکنان دانشگاه را اجرایی کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۴    
پس از انتشار گزارش مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر دلایل مخالفت کارشناسان با طرح افزایش حقوق کارکنان قوه قضاییه، در این گزارش به نظرات برخی کارکنان قوه قضاییه در دفاع از این طرح پرداختیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۱۶    
اقتصاد نیوز : بازنشستگان تامین اجتماعی به همراه متقاضیان وام مسکن همیشه در صد اخبار پر بازدید روز هستند. در این میان حقوق کارکنان دولت برای سال آینده علی الحساب 10 درصد در نظر گرفته شده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سازمان برنامه و بودجه میزان علی الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت های دولتی و بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را 10 درصد اعلام کرده است، اما درصد افزایش حقوق کارکنان دولت حتی به طور علی الحساب هنوز مشخص نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دولت قطر از طریق سفیر خود در فلسطین توانسته گام های مهمی در راستای بازگشایی گذرگاهها و پرداخت حقوق کارکنان بردارد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۲   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه بودجه، بخشنامه بودجه سال 1401 شرکت های دولتی را ابلاغ کرد. مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را ابلاغ کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات اقتصادی در برج میلاد به دلایل شرایط کرونا گفت: حدود سه ماه است که 300 نفر از پرسنل برج میلاد حقوق شان را دریافت نکرده اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه میزان علی الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را 10 درصد اعلام کرده است، درصد افزایش حقوق کارکنان دولت حتی به طور علی الحساب هنوز مشخص نیست.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در خصوص عدم پرداخت سه ماهه حقوق کارکنان برج میلاد تذکر داد
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون با شاخص صعودی بورس عکس یادگاری نمی اندازیم! آخرین خبر ها از تغییر دامنه نوسان بورس، ارزش سهام عدالت به چند میلیون تومان رسید؟ امکان فروش سهام عدالت به صورت بلوکی ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - رئیس سازمان برنامه بودجه، بخشنامه بودجه سال 1401 شرکت های دولتی را ابلاغ کرد. به گزارش تسنیم، مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را ابلاغ کرد ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۰:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سید مسعود میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه بودجه سال 1401 شرکتهای دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت و دستورالعمل تهیه و تنظیم بودجه را در راستای اجرای جز 31 بند ی تبصره 2 قانون بودجه سال 1400 کل کشور ...
بخشنامه بودجه سال 1401 شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۷۱ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه میزان علی الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را 10 درصد اعلام کرده است، درصد افزایش حقوق کارکنان دولت حتی به طور علی الحساب هنوز مشخص نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
نمایندگان مجلس به دنبال تصویب طرحی برای افزایش حقوق کارکنان قوه قضاییه اند، اما چرا کارشناسان با این طرح مخالفت می کنند؟
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال انتشار خبرهایی مبنی بر اعلام کاهش حقوق کارکنان دولت، سازمان برنامه و بودجه آن را کذب اعلام کرده است، ولی در هر حال هزینه های سنگین در پرداخت حقوق و دستمزد و منابعی که پایدار و قابل تحقق نیست از چالش های پیش روی دولت در نیمه دوم امسال خواهد بود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز:سرپرست شهرداری جزیره خارگ گفت: اولویت اصلی حفظ وضع موجود و ساماندهی صورت وضعیت های پروژه های عمرانی و پیگیری مسائل درآمدی و مالی شهرداری همچنین پرداخت حقوق کارکنان و ایجاد آرامش درون سازمانی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: اخبار و مطالبی که در مورد کاهش حقوق کارمندان و کارکنان دولت در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شده، کذب محض است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: اخبار و مطالبی که در مورد کاهش حقوق کارمندان و کارکنان دولت در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شده؛ کذب محض است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به دنبال انتشار خبرهایی مبنی بر اعلام کاهش حقوق کارکنان دولت، سازمان برنامه و بودجه آن را کذب اعلام کرده است، ولی در هر حال هزینه های سنگین در پرداخت حقوق و دستمزد و منابعی که پایدار و قابل تحقق نیست از چالش های پیش روی دولت در نیمه دوم امسال خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور به گمانه کاهش حقوق کارکنان دولت واکنش نشان داد و در اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد:کاهش حقوق کارکنان دولت کذب محض است
وزیر نفت گفت: امیدواریم با اعطای تنفس خوراک و سایر مشوق ها حداقل یک تا دو واحد پتروپالایشگاهی در این دولت ساخته شود و به بهره برداری برسد. همچنین ورود جدی به احداث پارک های شیمیایی نیز از دیگر اولویت های وزارت نفت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- فرماندار شهرستان امیدیه گفت: 30 میلیارد ریال برای پرداخت بخشی از حقوق عقب افتاده کارگران شهرداری امیدیه از سوی شرکت نفت تامین شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس درباره افزایش حقوق برخی گروه ها گفت: در صورتی که هر اقدام دولت مابه ازایی در بخش تولید نداشته باشد و دولت بخواهد افزایش حقوق را از طریق چاپ پول انجام دهد، قطعا منجر به تورم خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: اقتدار نیروی انتظامی نباید خدشه دار شود زیرا این نیرو دنبال برقراری امنیت در جامعه است. وقتی نیروی انتظامی حرفی می زند، همه باید همراهی کنند. ما باید تلاش کنیم مشکلات نیروی انتظامی از جمله کمبودهای تجهیزات فنی و حقوق کارکنان نیروی انتظامی را حل کنیم.
شیوا بیان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۲    
عضو شورای شهر اردبیل گفت: فروش اراضی شهرداری برای تامین حقوق کارکنان پدیده ای نوظهور و باید در فروش اراضی عجولانه عمل نشود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۹    
رضا روحی فر یکی از طرح هایی که در آخرین ماه های دولت دوازدهم تصویب شد، طرح افزایش حقوق کارکنان دولت است. در نقد این طرح مطالب فراوانی نوشته شده است و افراد بسیاری خواستار توقف اجرای آن هستند. علی سرزعیم، یکی مخالفان این طرح است ...
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با گذشت زمان واریز حقوق کارکنان دولت، خبرهای دریافتی از برخی ارگان ها نشان می دهد که حقوق به حساب کارمندان و بازنشستگان برخی نهادها هنوز واریز نشده است.
با گذشت زمان واریز حقوق کارکنان دولت، خبر های دریافتی از برخی ارگان ها نشان می دهد که حقوق به حساب کارمندان و بازنشستگان برخی نهاد ها هنوز واریز نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: حدود نیمی از بودجه سالانه شهرداری صرف پرداخت حقوق و مزایای کارکنان مدیریت شهری می شود که قطعاً شهروندان در این خصوص رضایتی ندارند.
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۱۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور تصریح کرد: تصمیمات اقتصادی، نباید به هیچ عنوان پایه پولی کشور را افزایش دهد. حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت شناخت دقیق از وضعیت اقتصادی کشور را لازمه تصمیمات اقتصادی دانست و اظهار داشت ...