سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۰:۲۳May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارکنان»

کرد پرس   ۸ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-محمد شریف، عضو کمیته اعتراضات مردمی دراقلیم کردستان، اربیل را به سرقت حقوق 10 ساله کارکنان اقلیم به بهانه پس انداز اجباری متهم کرد.
نفت آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
پیام ها و تصاویر ارسالی کارکنان صنعت نفت به این رسانه خبری نشان می دهد مالیات بی سابقه ای از حقوق و مزایای اردیبهشت ماه 1403 پرسنل کسر شده است و متاسفانه این موضوع باعث کم رنگ شدن حق الزحمه پرداختی شده است.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از مهمترین عوامل موثر بر کسری بودجه دولت، حقوق پرداختی به کارکنان است. بررسی ها نشان می دهد که حقوق کارکنان بالغ بر 80 درصد هزینه سازمان ها و نهاد های دولتی را تشکیل می دهد. از طرف دیگر، قانون تاکید بر اجرا و پیاده سازی دولت الکترونیک و کوچک سازی سازمانی دارد ...
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
- اخبار اجتماعی - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهار کرونا، کاهش هزینه های درمانی، آسان کردن دسترسی به خدمات سلامت و توجه به معیشت و حقوق کارکنان نظام سلامت موضوعات مهمی بود که از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم مورد تأکید آیت الله رئیسی ...
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
قرار بود شب گذشته بخش دوم یارانه نقدی اردیبهشت ماه واریز شود اما تاکنون حساب یارانه بگیران شارژ نشده است.
اقتصاد آنلاین / گیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت سیزدهم اعلام کرد: حقوق کارکنان و یارانه درحال پرداخت است. مشکلی در تامین مالی، کالاهای اساسی و سوخت نداریم.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، سید احسان خاندوزی امروز (دوشنبه) با حضور در رسانه ملی اظهار کرد: جلسه فوق العاده هیات وزیران 7 صبح امروز با ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و با توجه به مشی آیت الله رئیسی مبنی بر استمرار بدون خستگی و با پشتکار نسبت به اداره امور کشور و رفع مشکلات مردم ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت سیزدهم اعلام کرد: در تامین کالاهای اساسی، انرژی و سوخت، خدمات پولی و مالی هیچ مشکلی وجود ندارد و در حوزه پرداخت مالی نیز بودجه ریزی خزانه داری تمام حقوق های کارکنان دولت و بازنشستگان و یارانه های نقدی پرداخت شده است و اگر مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانک ها داشته باشد ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمد حسین، عضو کمیته اعتراضات در اقلیم کردستان، گفت: تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان اقلیم و کسر بخشی از حقوق ها اعتماد ما را به اربیل متزلزل کرده است .
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- غیاث سورچی، عضو اتحادیه میهنی کردستان از تاثیر تاخیر روند پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان بر وضعیت معیشتی شهروندان و حرکت بازار در اقلیم خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۷    
سرویس عراق و اثقلیم کردستان- بانک تجارت عراق در بیانیه ای سازوکار پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان را در این بانک اعلام کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمد نوری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عراق، با تاکید بر مخالفت خود با پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان در بانک های اقلیم،گفت: هدف دولت اقلیم کردستان از پرداخت حقوق کارکنان خوددربانکهای اقلیم، سرقت آنها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته وزیر آموزش و پرورش، مجلس شورای اسلامی و هیئت دولت با تقویت حقوق کارکنان خدماتی آموزش و پرورش موافق هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه در افزایش حقوق کارکنان خدماتی تابع قانون هستیم گفت: هر چه قانون تصویب کند آن را دنبال می کنیم. با مصوبه مجلس و حمایت دولت، پیش بینی می شود حقوق خدمتگذاران 2 میلیون تومان افزایش یابد اما در این خصوص منتظر ابلاغ هستیم.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-خبرنگار کیهان: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، با تاکید بر این که رسیدگی به وضع حقوق کارکنان دغدغه اصلی ماست، افزود: هم اکنون در موضوع سقف حقوق کارکنان که همواره دغدغه همه مسئولان صنعت نفت است، با مشکلاتی روبه رو هستیم و امیدواریم با حمایت قانونی، هرچه زودتر این مشکل مرتفع گردد. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
طبق گفته معاون وزیر و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دریافتی معلمان جز بالاترین حقوق کارکنان دولت محسوب می شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -فایق یزیدی، سیاستمدار کُرد عراقی با هشدار درخصوص ادامه تعلل دولت اقلیم کردستان در پرداخت حقوق کارکنان خود، اربیل را به نادیده گرفتن احکام دادگاه فدرال عراق متهم کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -هونر جمال، سخنگوی وزارت دارایی اقلیم کردستان، با اشاره به اینکه این وزارتخانه همه مدارک و فهرست های نام کارکنان اقلیم را برای بغداد ارسال کرده است، گفت: تاخیر در پرداخت حقوق این کارکنان به دلیل تعلل بغداد در ارسال بودجه مربوط به حقوق ها صورت گرفته است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه جدید کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده، چهار هزار امتیاز به ردیف حقوقی خدمتگزاران ، نیروهای نوسازی مدارس ، کارکنان وزارتخانه های ارشاد اسلامی و جهادسازندگی اضافه شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز پژوهش های مجلس، تا پایان آبان 1402 از کل اعتبارات هزینه ای عمومی وزارت آموزش و پرورش که 196هزار میلیارد تومان بود، 67.5 درصد یعنی معادل 131 هزار میلیارد تومان تخصیص یافته که این عدد بیش از انتظار تحقق در هشت ماه است. قابل توجه آنجاست که از این مبلغ 118هزار میلیاردتومان (90 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: دریافتی معلمان با اجرای رتبه بندی در سال های اخیر جز بالاترین حقوق کارکنان دولت محسوب می شود و در این زمینه ابراز رضایت مناسبی را شاهد هستیم.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضواتحادیه میهنی کردستان، از وجود دو دیدگاه بغداد و اربیل درخصوص نحوه پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان، خبرداد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۷    
دیوان عدالت اداری در حکمی قاطع بخشنامه شورای حقوق و دستمزد در خصوص عدم تاثیر ترمیم حقوق کارکنان دولت در سایر مولفه های پرداختی را لغو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
هیات عمومی دیوان عدالت اداری به شکایت مطرح شده توسط تعدادی از مستخدمان دولت علیه سازمان اداری و استخدامی کشور، شورای حقوق و دستمزد و شورای توسعه سرمایه انسانی رئیس جمهور در مورد مقرره ای که این ترمیم حقوق را در سایر مولفه های پرداختی بدون تاثیر ذکر کرده بود رسیدگی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۱    
رئیس دبیرخانه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: باید بر اساس طرح شرکت های خدماتی حقوق نیرو های کار پرداخت شود که یک تفاوت رقمی وجود دارد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- سامان علی، رئیس کمیته اعتراضات مردمی در اقلیم کردستان به اربیل هشدار داد که در صورت تاخیر در روند پرداخت حقوق کارکنان اقلیم و پرداخت نشدن حقوقها توسط بانکهای دولت فدرال، معترضین به خیابانها خواهند آمد و خیابانها را خواهند بست.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- وفا محمد کریم، عضو حزب دمکرات کردستان، از توافق بین بغداد و اربیل در خصوص پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بانک تجارت عراق( تی بی آی) خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- در روزهای اخیر، برخی از رسانەهای اقلیم کردستان گزارش دادند که دادگاه فدرال عراق قرار است در حکم خود مبنی بر بانکی کردن حقوق کارکنان اقلیم کردستان تجدید نظر کند ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضائیه از صدور احکام افزایش حقوق سال 1403 کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی قوه قضاییه خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۰    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمد نوری، نماینده جنبش امتداد و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عراق، از دولت های فدرال و اقلیم کردستان خواست تا به اجرای حکم دادگاه فدرال مبنی برپرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد پایبند باشند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- غریب احمد،نماینده اتحادیه میهنی کردستان در مجلس عراق بر نبودن هیچگونه مشکلی در روند ارسال بودجه مربوط به حقوق کارکنان اقلیم کردستان از بغداد بە اربیل، تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-احمد حاج رشید، نماینده پیشین جماعت عدالت کردستان در مجلس عراق، برمخالفت شدید حزب خود با پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بانک های اقلیم تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مجلس این هفته 3 روز جلسه علنی داشت که در این جلسات بررسی بخش دوم لایحه بودجه 1403، ایرادات شورای نگهبان به لایحه برنامه و همچنین طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی بررسی شد که جزئیات این جلسات را در این گزارش می خوانیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: در سال جاری الویت ما پرداخت به موقع حقوق کارکنان و کارگران شاغلان، توجه به معیشت و رفاه افراد، توزیع بسته های معیشتی و رفاهی است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- صباح حسن، عضو پیشین پارلمان کردستان، با اشاره به دیداراخیر هیئت های وزارت دارایی اقلیم کردستان و دولت فدرال در بغداد، از پرداخت حقوق ماه آوریل کارکنان اقلیم کردستان در اواخر هفته جاری خبرداد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۰    
با رأی نمایندگان اعتبار ترمیم حقوق کارکنان وزارت کشور صورت گرفت.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اول فارس افزایش حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی نسبت به استنکاف سازمان امور اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه و ترک فعل این دو دستگاه از اجرای قانون گزارشی انتقادی را تنظیم کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد کشور: حقوق کارکنان دانشگاههای آزاد تا 35 درصد افزایش می یابد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 10 اردیبهشت) با الحاق یک ردیف به جدول شماره 7 با 106 رأی موافق، 37 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 197 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند. ردیف الحاق شده به جدول شماره 7 به شرح ذیل است: مبلغ 1500 میلیارد تومان به [...]
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده تهران در جریان الحاق یک ردیف به جدول شماره 7 برای ترمیم حقوق کارکنان وزارت کشور گفت: آقای منظور من برای شما احترام قائل هستم اما در مقابل قانون همه ما هیچ نیستیم شما چکاره بودید که این یک درصد را حذف کردید؟ با چه جراتی در مصوبات مجلس و احکام دست بردید؟ این موضوع باید برگردد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با اضافه شدن مبلغ 1500 میلیارد تومان به جدول شماره 7 برای ترمیم حقوق کارکنان وزارت کشور موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا با اختصاص 1500 میلیارد تومان در سال 1403 برای ترمیم حقوق کارکنان وزارت کشور موافقت کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-وفا محمد کریم، عضو حزب دمکرات کردستان، گفت:دولت فدرال فقط حقوق کارکنان اقلیم کردستان را برای اربیل ارسال خواهد کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -نرمین معروف، نماینده اتحادیه میهنی کردستان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عراق، گفت: پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان هیچگونه مشکلی ندارد و تا هنگام تکمیل مراحل پرداخت حقوق ها توسط بغداد،، به صورت نقدی پرداخت خواهد شد.
مشهد-ایرنا- معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمع افزایش تورم در سه سال گذشته 126 درصد بوده اما در همین مدت مجموع افزایش دستمزد کارگران به عدد 119.4 درصد رسیده است و تقریبا این 2 عدد در کنار هم افزایش یافته اند و رویکرد دولت نیز از بین بردن شکاف بین دستمزد و تورم بوده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان – ریزان شیخ دلیر، نماینده پیشین اتحادیه میهنی کردستان در مجلس عراق از بغداد و اربیل خواست تا براساس رای دادگاه فدرال عراق، در روند پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد، شتاب بخشند و به این قشر ازکارکنان اطمینان خاطر بیشتری نسبت به حقوق خود بدهند.