پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۴:۳۰Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت علوم»

آنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ثبت نام وام های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از 30 مهر آغاز شده و ثبت نام برخی از وام ها تا 15 آذر و برخی دیگر تا 15 دی 99 ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم گفت: پروژه جهش تولید در سطح دانشگاه ها با توافق بنیاد ملی نخبگان انجام می شود.
مهر نوشت: وزیر علوم با ارسال نامه ای به نوبخت خواستار افزایش 50درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه ها شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۲:۰۲    
معاون آموزش وزارت علوم به بیان توضیحاتی درباره شیوه برگزاری کلاس های عملی دانشگاه ها در شرایط اعمال محدودیت های کرونایی پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۰۲    
معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: اینترنت 107 سامانه دانشگاه فنی و حرفه ای با تاییدیه وزارت علوم رایگان شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اولین رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر دانشگاه های استان های خراسان رضوی، شمالی و سمنان با عنوان طرح کمند روز چهارشنبه با حضور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۵    
مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم گفت: هم افزایی بین دانشگاه و واحدهای تجاری مشکلات کشور را حل خواهد کرد.
مدیرکل امور دانش آموختگان وزارت علوم اعلام کرد: به علت شیوع کرونا زمان قانونی حضور دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور برای پذیرفته شدگان بهمن 98 و پس از آن در کلیه مقاطع کاهش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و مدیریت وزارت علوم از اخذ 901 شناسه کارمندی برای اعضای غیر هیات علمی دانشگاه ها خبر داد و گفت: مشکل تعداد 4071 نفر از اعضای هیات علمی که از سال 1386 تا سال 1398 بدون داشتن ردیف استخدامی به خدمت در نهادهای علمی درآمده اند، حل شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اعتراض بسیاری از کارشناسان به آیین نامه ارتقاء اساتید ما را بر آن داشت، تا به بررسی ایرادات آن و چالش هایی که برای اساتید دانشگاهی ایجاد کرده است، بپردازیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از زنجان ، یازدهمین نشست( مجازی ) معاونان و مدیران امور بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم حسین سالار آملی ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد صادق بیجندی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی اظهار کرد: اعزام دانشجویان ایرانی به خارج از کشور اگر با برنامه ریزی مناسبی صورت بگیرد، تاثیر مثبتی بر رشد علم و فناوری کشور خواهد داشت و باعث برقراری ارتباطات متقابل علمی و فرهنگی بین دانشجویان و جامعه می شود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
با تصویب شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی راهبرد اخذ مجوز رشته - گرایش توسط دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی از سوی معاون آموزشی وزارت علوم، به دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی ابلاغ شد. ...
در پیام دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به آیین بزرگداشت دکتر غلامعباس توسلی که توسط دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم قرائت شد، آمده است: آثار ارزشمند به جا مانده از وی در آموزش دانش آموختگان زیادی که بسیاری از آنها اعضای هییت علمی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور هستند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۵    
مدیرکل فرهنگی وزارت علوم گفت: بخشنامه برگزاری جشنواره رویش دانشگاهی تا پایان هفته به دانشگاه ها ابلاغ می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
در طرح پیمایش رصد اشتغال وزارت علوم در طرح معاونت پژوهشی وزارت علوم، دانشگاه ها به طور مستقیم با یک جامعه آماری از دانش آموختگان ارتباط برقرار کرده اند و رصد اشتغال، 60 درصد دانش آموختگان سال تحصیلی 94-1393 شاغل هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: به منظور کمک به پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور، بالاترین اعتبار وام شهریه دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به دانشگاه پیام نور اختصاص یافت که به تفکیک هر استان توزیع می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۴    
طرح کاربردی "سیستم پایش بر خط آفات با بهره گیری از تله های فورمونی و فناوری اینترنت اشیاء" به عنوان یکی از طرح های برگزیده کشوری در راستای تحقق ماموریت سال و حل مشکلات با بهره گیری از ظرفیت های استانی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی نخبگان مورد حمایت قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز آخرین مهلت ثبت نام در دوره جدید آزمون زبان MSRT وزارت علوم است. آزمون روز جمعه 23 آبان ماه 99 برگزار می شود.
طبق پیش بینی اولیه وزارت علوم از زمان اعلام نتایج کنکورهای امسال، دانشگاه ها برای دانشجوهای جدید در ترم مهر برنامه ریزی کردند؛ اکنون با توجه به تاخیر در اعلام قبولی های کنکور، تغییراتی را در تقویم آموزشی دانشگاه ها شاهد هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۸    
برخی از کد رشته محل هایی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 پذیرش دانشجو داشتند، براساس ابلاغ دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم از پذیرش دانشجو منع شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس دانشگاه شهید بهشتی گفت: اقدام در جهت ارتقای جایگاه جهانی، رفع چالش های خارجی و همکاری های علمی بین المللی با کشورهای روسیه، قزاقستان و اروپا، نیز ارتباط موثر با وزارت علوم از مهم ترین فعالیت های این دانشگاه در دوران کرونا است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در یازدهمین نشست مجازی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور که امروز (سه شنبه) در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد، گفت: حضور قوی در فضای بین الملل نشان از توانمندی های سیستم آموزش عالی کشور است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با تصویب شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی، الگوی جدید تخصیص ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ابلاغ شد.
آیین های اختتامیه طرح کمند در دانشگاههای بیرجند و یزد به طور جداگانه و به صورت آنلاین با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد. ایجاد شده در تاریخ: سهشنبه 06 آبان 1399 - 10:49 آخرین ویرایش:سهشنبه 06 آبان 1399 - 11:25 ...
اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرد: با توجه به شرایط کرونا، کلاس های حضوری عملی نداریم تا ستاد کرونا مجوز صادر کند. معاون آموزشی وزارت علوم ادامه داد ...
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نحوه فعالیت دانشگاه ها در هفته جاری که به دلیل شیوع ویروس کرونا در 43 شهرستان از دوشنبه با محدودیت مواجه شده، را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن علمی دانشجویی علوم شناختی دانشگاه الزهرا (س) گفت: بازنگری در اساسنامه ها، قانون گذاری های مناسب تر و ایجاد چشم اندازهای کارآمدتر توسط وزارت علوم می تواند به فعالیت های مؤثرتر انجمن ها کمک کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۹    
یک فصلنامه علمی در حوزه مدیریت شهری موفق به اخذ بالاترین رتبه نشریات علمی وزارت علوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون زبان MSRT وزارت علوم از ساعت 13 امروز (دوشنبه، 5 آبان) آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تعدای از داوطلبان نظام قدیم کنکور و نمایندگان مجلس از وزارت علوم تقاضا دارند برگزاری کنکور نظام قدیم تا سال 1400 تمدید شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم روند درخواست و پرداخت وام شهریه به دانشجویان شهریه پرداخت را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت از راه اندازی رشته گرایش های مشترک در دانشگاه های زیرمجموعه وزارت بهداشت و وزارت علوم خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم نامه صورت گرفته علاوه بر ایجاد رشته گرایش های جدید رشته های مشترک نیز اصلاح و بر اساس کریکلوم های مشترک ارائه خواهد شد.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۰    
افزایش مبلغ وام دانشجویی در ترم جدید برای خریدن فلافل و زنده ماندن به گزارش گلونی معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی جدید با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی، اکثر وام های دانشجویی بیش از 2 تا 3 برابر افزایش یافتند. این افزایش مبلغ تا 2 میلیون تومان هم درنظر گرفته شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداری مالی وزارت علوم گفت: با شیوع ویروس کرونا درآمد دانشگاه های وابسته به وزارت علوم حدود 30 تا 40 درصد کاهش پیدا کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم گفت: در سال کرونایی به دانشگاه ها اجازه دادیم به هر نسبت که می خواهند برای امتحان نمره در نظر بگیرند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: الیاس منیری معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم درباره شرایط جدید اعطای وام های دانشجویی اظهار کرد: سال تحصیلی جدید به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت ویژه و منحصر به فرد آغاز شد ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی شورای عالی انقلاب فرهنگی، مشکلات ثبت نام خانواده های ایثارگران و شهدا در سامانه مرکز جذب وزارت علوم و بهداشت را بررسی کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
منیری، معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم گفت: تسهیلات دانشجویی با کارمزد 4 درصد پرداخت می شود. این تسهیلات به دانشجویان شاغل تعلق نمی گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: استادان حق التدریس دانشگاه ها هم مانند اعضای هیات علمی، می توانند اینترنت رایگان دریافت کنند.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۷    
مهندس محمد هادی عسکری، مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست خبری مجازی نهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی(امید)، که امروز (شنبه) در محل این وزارت علوم برگزار شد ...
آذرمغان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: از جهت نیروی دانشجو برای تاسیس دانشگاه صنعتی اردبیل نگرانی نداریم زیرا ما ظرفیت مرزی داریم اگر این وزارت علوم عرضه داشت دانشجویان خارجی را جذب می کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگی وزارت علوم از صدور کارنامه فرهنگی برای دانشجویان دانشگاه ها خبرداد و گفت: امیدواریم از ابتدای ترم آینده بتوانیم به روش جامعی در این باره برسیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از سی جی تی ان به گفته یک مقام چینی تاکنون واکسن های بالقوه کووید 19 توسعه یافته در این کشور به 60 هزار نفر تزریق شده اند و هیچ موردی از عوارض جانبی شدید گزارش نشده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام اینترنت رایگان اساتید با پیگیری وزارت علوم و موافقت وزیر ارتباطات تمدید شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی جدید با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی، اکثر وام های دانشجویی بیش از دو تا سه برابر افزایش یافتند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
15 سال از تصویب قانون تسهیل ازدواج توسط مجلس شورای اسلامی می گذرد و همچنان هیچ متولی جدی ای در دانشگاه ها برای ازدواج دانشجویان وجود ندارد.
فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم از تایید قانون رسیدگی به تخلفات اعضای هیأت علمی در کمیسیون فرعی دولت خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مرکز نوآوری کشاورزی هوشمند پارک علم و فناوری کرمانشاه، در راستای تجاری سازی نیازهای فناورانه کشور با حضور رئیس جهاددانشگاهی و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد. ...
برترین ها / آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: براساس گزارش وزارت علوم و فناوری چین، 60 هزار نفر با واکسن کرونای این کشور واکسینه شده اند و هیچ کس واکنش جانبی گزارش نکرده است. تیان بائوگو ...