شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۲۵Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درآمدزایی»

واحد های فناور مرکز رشد جهرم پارسال 17 میلیارد تومان درآمدزایی داشتند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اختصاص غرفه های رایگان برای دستفروشان را خواستار شد و با تاکید بر اعمال نظارت بر دستفروشان به منظور جلوگیری از ایجاد بازار سیاه در برخی محلات، گفت: در شرایطی که ایجاد شغل نیاز به سرمایه دارد و امکان استخدام افراد نیست ...
پول نیوز   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صنعت مس به اندازه ای اهمیت دارد که می تواند به اندازه صنایع پتروشیمی و فولاد درآمدزایی و اشتغالزایی داشته باشد گفت: متاسفانه توجه لازم به صنعت مس نمی شود و این فرصت از دست می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال صنایع دستی در ابرکوه گفت: آموزشگاه سنتی صنایع دستی دسواره تاکنون ضمن آموزش هنرهای اصیل ابرکوه برای 170 کارآموز، بستر درآمدزایی و اشتغال را ایجاد کرده است.
برترین ها / فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی به بررسی دخل و خرج شهرداری تهران در 7 ماه منتهی به مهر پرداخت.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، هدف از نوسازی مناطق ناپایدار شهری را درآمدزایی ندانست و تاکید کرد: هدف والای بازآفرینی بافت فرسوده شهری امنیت جان و زندگی مردم است که دولت تمام قد از فعالان این عرصه حمایت می کند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پتروشیمی شیراز در پایان دوره 8 ماهه جهش 112 درصدی درآمد ها را گزارش کرده است
بیکار شده بود و دنبال راهی برای درآمدزایی می گشت. اما هرگز تصورش را هم نمی کرد که در راه خلاف بیفتد. وقتی با دوستش به کلوب شبانه می رفت، وسوسه بادیگاردشدن آنقدر به جانش افتاد که تصمیم گرفت به خاطر این شغل سرقت کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
موتور تامین مالی تهران به جای سوخت گیری از سه گروه اصلی ذی نفع خدمات پایتخت، با قطع درخت ، حذف پارکینگ از ساختمان سازی و همچنین فروش تخلفات ساختمانی در حال شارژ است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گمیشان- مدیر کل شیلات گلستان گفت: با هدف درآمدزایی بیشتر و ارتقای بهره وری در سایت میگو گمیشان به دنبال اجرای پرورش همزمان و ترکیبی سایر آبزیان هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ایران در مسیر کریدورهای بین المللی مختلفی قرار دارد که خاورمیانه و آسیا را به اروپا متصل می کند. کریدورهای بین المللی در خطوط اصلی راه آهن و در جابجایی گسترده کالا و مسافر دخیل بوده و از قلمرو چندین کشور عبور می کنند. ...
تدبیر 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل مهارت بسیار بالای خود در آشپزی تصمیم گرفتم وارد حوزه تولید پیاز داغ شوم و آن را در حجم و ابعاد کوچک تر شروع کرده و سپس گسترش دهم، از همین طریق به ثروت رسیدم و در ادامه می خواهم محبوب ترین محصولات خود را به شما معرفی نمایم. پیاز داغ خانگی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق توانمندی، نوآوری و شکوفایی گفت: توجه به فناوری های پیشرفته کمک می کند تا بهره وری صنایع افزایش یابد که در نتیجه آن شرکت ها می توانند محصولات خود را توسعه داده و در بازارهای داخلی و خارجی درآمدزایی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل جامعه اسلامی نابینایان استان اصفهان گفت: 500 زن و مرد نابینا از جمعیت دو هزار نفری نابینایان استان در صف انتظار اشتغال هستند.
برترین ها / ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گوگل در رویداد جدیدی اعلام کرد 60 درصد از مطالبی که در اینترنت موجودند، تکراری اند. موتور جست وجوی این شرکت روی خوشی به مقالات تکراری نشان نمی دهد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۰    
35 هزار میلیارد تومان از واگذاری پرسپولیس و استقلال و بلوک 12 درصدی هلدینگ خلیج فارس نصیب دولت شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
صندوق ملی مسکن در حالی وارد عرصه درآمدزایی و خرید سهام می شود که مطابق اظهارات مسئولان این صندوق بناست تا پایان سال 34 هزار میلیارد تومان از محل فروش املاک و دارایی های دولت به این صندوق واریز شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
افزایش تعرفه تلفن ثابت پیش از ابلاغ مصوبه ستاد تنظیم بازار برای شرکت مخابرات ایران دردسرساز شده و بین وزارت ارتباطات و این شرکت اختلاف ایجاد کرده است.
رئیس جمهور گفت: اطمینان می دهم که جاسک از جمله مناطقی است که سرمایه گذاری در آن هم تضمین سرمایه و هم تضمین سود را به همراه دارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۸    
بحث کسب درآمد از بازی های آنلاین یکی از مهمترین موضوعات چند وقت اخیر در ایران میباشد که بعد از بسته شدن وب سایت آپارات گیمز به دست قوه قضاییه این مسئله رنگ و بویی جدیدی به خود گرفت و ایرانی ها بیشتر از گذشته نسبت به این روش درآمدزایی مشتاق شدند ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات گلستان جزئیات تغییر تعرفه تلفن ثابت در سطح استان را تشریح کرد و گفت: تعرفه تلفن ثابت برای روستاهای گلستان بدون تغییر مانده است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۰    
یک شنبه 01/9/06 ، (اخبار رسمی) : برای باقی ماندن در میدان رقابت و درآمدزایی از طریق خرید و فروش، هر ارگان و ناری باید به دنبال استخدام بازاریاب باشد که بتواند باتوجه به شرایط کاری و محیطی اقدام به افزایش خرید و فروش کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۵    
رئیس جمهور گفت: اطمینان می دهم که جاسک از جمله مناطقی است که سرمایه گذاری در آن هم تضمین سرمایه و هم تضمین سود را به همراه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۲    
آستان قدس و شهرداری مشهد برای صدور پروانه ساختمانی برای 19 مورد از اراضی متعلق به آستان قدس در میانه مشهد و تغییر کاربری آنها از فضای سبز توافق کرده اند و سوال اینجاست که آیا آستان قدس قصد ایجاد ارزش افزوده از باغات خود دارد؟
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - حفظ محیط زیست در فعالیت های معدنی و صنایع معدنی یکی از الزاماتی است که باید به آن توجه شود. در سال های اخیر کشور ها و شرکت های معدنی به دنبال تحقق اهداف زیست محیطی هستند تا علاوه بر انجام فعالیت های خود و درآمدزایی بتوانند خسارات وارده بر محیط زیست را به کمترین حد خود رسانده و همچنین با ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار زنجان با اشاره به فضاهای بدون استفاده در آموزش و پرورش شهرستان زنجان، گفت: این فضاها می تواند محل درآمد پایداری برای مدارس شوند که این امر مستلزم نگاه مثبت مسئولان آموزش و پرورش استان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۰    
من به عنوان یک خانم خانه دار کار خود را با ایجاد کسب و کار اینترنتی در زمینه انار و رب انار آغاز کردم و بعد از مدتی این شغل درآمدزایی بالایی را برای من داشت که از سود حاصل از آن یک کارگاه تولید رب انار را ایجاد کردم که منجر به اشتغال زایی تعداد زیادی از بانوان سرزمین من شد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به درآمدزایی تولید بازی های رایانه ای برای کشور گفت: اگر بازی های رایانه ای متناسب با فرهنگ اسلامی و بومی ایران باشند، می توانند تفریح سالمی برای اقشار نوجوان و جوان به شمار روند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۴    
با وجود شرایط نا به سامان اقتصادی کشور، همواره به دنبال یک کسب و کار سودآور بودم تا بتوانم فقر زندگی ام را از بین ببرم و به رؤیاهایم جامه عمل بپوشانم و با پیشنهاد یک فرد متخصص در زمینه عسل تصمیم گرفتم کسب و کار خودم را در این حوزه ایجاد کنم این محصول به عنوان یک نقطه قوت در زندگی من بود و مرا به ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- 20 کیلومتر به سمت شمال غرب سمنان، طبیعت بکری با چشمه های آبگرم دارای خواص درمانی متفاوت وجود دارد که چشم را نوازش می دهد و خستگی و کسالت را از جسم می زداید و می تواند قطب درآمدزایی و توسعه گردشگری باشد و اقتصاد استان سمنان را متحول کند، اما مهجور و نیازمند توجه است.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۹    
اغراق نیست اگر بگوییم همه چیز برای شان در پول خلاصه می شود؛ کسانی که حتی از مهم ترین و مقدس ترین اتفاق زندگی ، یعنی تولد فرزندشان هم درآمدزایی می کنند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فسبزوار در پایان دوره 11 ماهه خود افت 11 درصدی در درآمدزایی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا-استان کهگیلویه و بویراحمد با داشتن بیش از 70هزار نفر جمعیت عشایری ظرفیت های خفته زیادی به منظور درآمدزایی در این مناطق از طریق صنعت گردشگری دارد اما تاکنون سرمایه گذاری در این خصوص انجام نشده به همین علت قابلیت های مذکور نیازمند جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای شکوفایی است.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سرقت رمزارزها به یکی از منابع اصلی درآمدزایی رژیم کره ی شمالی تبدیل شده است. اما این اتفاق چگونه رخ داد؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار تمرکز بر اقتصاد دریا به ویژه گردشگری دریایی را موجب تحول اقتصاد و بازار اشتغال دانست و در درآمدزایی و ارزآوری برای کشور موثر خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
پیش بینی می شود انگلیس بتواند با سرمایه گذاری در تأسیس بنادر آزاد سبز، ابزار تشویقی برای اسکاتلندی ها فراهم کند که با ماندن در بریتانیا می توانند همزمان از پشتیبانی انگلیس برخوردار شوند و هم موانع تجارت با اتحادیه اروپا تا حد زیادی برطرف شود و از طرف دیگر درآمدزایی هم داشته باشند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بیشترین درآمدزایی که بانک اقتصاد نوین در آبان ماه سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی مربوط به بخش مرابحه و خرید دین بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان بر لزوم اشتغالزایی در روستاها و شهرک های کوچک به عنوان یک ضرورت تاکید کرد و گفت: یک طرح پژوهشی در همین راستا در استان اجرایی می شود.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲    
می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تا پایان شهریورماه 1401 بیشترین درآمدزایی را از فروش محصولات در بازار داخل کشور داشت، در بازار صادراتی نیز به درآمدزایی یک هزار و 927 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف ایجاد اشتغال پایدار و درآمدزایی برای بهره برداران، یک برنامه 5 ساله، 463 هزار و 400 تن ظرفیت صنایع تبدیلی و تکمیلی سیستان وبلوچستان افزایش خواهد یافت.
ایتنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خانم هایی که در خانه علاقه دارند که در کنار فعالیت در خانه درآمدزایی داشته باشند و کمک همسران خود در زمینه مالی باشند. با آلوئه ورا میتوانند به علایق خود رسیده و کسب درآمد کنند. من هم توانسته ام با این مقاله کسب درآمد کرده و ثروتمند بشوم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۶    
دولت انگلیس در سال جاری میلادی 360 میلیون پوند از بخش مالیات پرداختی از سوی پلتفرم های آمریکایی درآمدزایی داشته است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱    
خرید سابسکرایب ر یوتیوب یکی از بهترین و سریع ترین روش های موجود برای بالا بردن تعداد سابسکرایب ها و مانیتایز شدن کانال یوتیوب است. همان طور که می دانید؛ وب سایت یوتیوب به یک بستر مناسب برای درآمدزایی تبدیل شده است ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۳    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان، یکی از واحد های جامع کشور است. این واحد دانشگاهی اول خرداد ماه سال 1364 با 4 رشته و 175 دانشجو در ساختمانی کوچک و استیجاری در مرکز شهر زنجان تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرد و حالا در سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان و درآمدزایی از مسیر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۶    
ایسنا/گلستان معمولاً با شنیدن نام فروشگاه ذهن تان سریعاً به سمت درآمدزایی و فروش محصول می رود اما امروز فروشگاهی در گرگان افتتاح شده که صرفاً یک کسب وکار نیست و اهداف آن فراتر از درآمدزایی و مبادله اقتصادی است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاون اداری، مالی و مدیریت منابع صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه رییس و هیات رییسه دانشگاه شهرکرد با هدف ارزیابی وضعیت رفاهی و بهبود امکانات موجود، از دانشگاه شهرکرد بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیمزار های استان، 52 میلیارد تومان هزینه شده که البته درآمدزایی خوبی برای کشاورزان داشته، به طوری که آنان به ازای هر یک ریال هزینه کرد 12 ریال برداشت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: 31 میلیارد تومان اموال مازاد دستگاه های اجرای استان شامل املاک و اراضی مازاد طی یکسال گذشته فروخته شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم با برنامه ریزی دقیق در حال ایجاد تحول بزرگی در حوزه کشاورزی استان هرمزگان با تعریف پروژه های پیشران است که در صورت اجرا علاوه بر درآمدزایی قابل ملاحظه، اشتغال زایی بسیاری را نیز شاهد خواهیم بود.