دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۲۳Oct 2020 26

جدیدترین‌های «وام»

خبرگزاری فارس   ۲۲ دقیقه پیش    
با ابلاغ آیین نامه جدید پرداخت و بازپرداخت وام دانشجویی، دانشجویان همه مقاطع تحصیلی در هر نیمسال یک و نیم میلیون تا 2 میلیون تومان وام تحصیلی می گیرند و به همه دانشجوها بسته به مقطع در هر نیمسال یک تا 5 میلیون تومان وام شهریه داده می شود.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
ایسنا : علی ربیعی، سخنگوی دولت با حضور در بخش خبری ساعت 21 شبکه اول سیما گفت: 6 میلیون شغل رسمی و غیررسمی بعد از کرونا و از ماه اسفند، در معرض تهدید قرار گرفته است که از این میان 5/ 3 میلیون شغل رسمی و 5/ 2 میلیون شغل غیررسمی بود ...
همشهری   ۵ ساعت پیش    
در پی تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر مسئولیت سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت مستمری بیکاری به مشاغل فاقد بیمه، به نظر می رسد تغییر وام کرونا به مستمری بیکاری در دستور کار متولیان امر قرار گرفته که البته کاری به نسبت پیچیده و دارای بار مالی قابل توجهی است. ...
بهداشت نیوز   ۵ ساعت پیش    
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: ثبت نام وام های دانشجویی این دانشگاه آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
پس از آنکه پیش نویس برنامه هفت ساله از سوی هیات عالی برنامه به هیات وزیران ارائه شد، عدم توانایی مالی کشور در اجرای این برنامه دولت ایران را بر آن داشت تا به پیشنهاد ابتهاج از بانک بین المللی ترمیم و توسعه وام بگیرد ...
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دو پرسش مهم یکی در ذهن سیاست گذار مسکن و دیگری در بین فعالان ملکی شکل گرفته که پاسخ آنها، مشترک و عبرت آموز است. پرسش اول در پی سقوط بزرگ سهم بخش مسکن و ساختمان از وام ها ایجاد شده؛ به طوری که نیمه اول امسال فقط 6/ 5 درصد از کل تسهیلات شبکه بانکی، جذب بازار مسکن شد ...
بانی فیلم: پس از آن که اختلافات میان سینماداران و تهیه کنندگان بر سر پرداخت بدهی سینماداران، به سرانجامی نرسید، برخی از صاحبان فیلم ها در نامه ای سرگشاده به ادامه این وصع اعتراض کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
رئیس دادگستری رامهرمز گفت: بازپرداخت پول به 3 هزار نفر از کنسلی های صندوق وام خانگی زهره حسینی پول از 20 مهر ماه تاکنون انجام شده است.
آبادان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنی که با تاسیس صندوق وام خانگی 100 میلیارد از ماهشهری ها به جیب زده بود دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تهران: 600 سهمیه برای وام 50 میلیون تومانی با سود 18 درصد برای بازنشستگان تامین اجتماعی که مشکل مالی و پرداخت ودیعه مسکن دارند، پرداخت می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
هزینه خرید اوراق تسه در بازار باز هم نسبت به 30 مهر کاهش یافت و به 91 هزار و 480 تومان رسید. با این کاهش قیمت، نرخ سود موثر وام مسکن برای مجردها و متاهلین هم کاهش یافت.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بندر ماهشهر از دستگیری خانمی خبرداد که با راه اندازی صندوق وام خانگی، 10میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۰    
افزایش مبلغ وام دانشجویی در ترم جدید برای خریدن فلافل و زنده ماندن به گزارش گلونی معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی جدید با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی، اکثر وام های دانشجویی بیش از 2 تا 3 برابر افزایش یافتند. این افزایش مبلغ تا 2 میلیون تومان هم درنظر گرفته شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست جهاد کشاورزی اشنویه گفت: از ابتدای امسال تاکنون در مجموع 23 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای نوسازی مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان پرداخت شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که از ابتدای ماه جاری آغاز شده است تا پایان آبان ماه ادامه دارد. ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در شرایطی که 20 درصد از تولید ناخالص ملی متعلق به بخش مسکن است اما این حوزه تنها از 5.6 درصد تسهیلات بانکی بهره می گیرد. در حقیقت منابع داخلی بانک ها در 6 ماهۀ ابتدایی سال پاسخگوی تنها 4 درصد از تقاضای ساخت مسکن بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام برای وام های تحصیلی و ودیعه مسکن دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار خرم آباد گفت: 50 میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت های شیوع کرونا به واحدهای تولیدی، اصناف و مشاغل این شهرستان پرداخت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی تندگویان گفت: وزارت ورزش و جوانان طی یک سال با مبلغ 120 میلیارد تومان 7 هزار شغل ایجاد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۴:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران به تشریح جزئیات اعطای وام 50 میلیون تومانی به بازنشستگان پرداخت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نحوه فعلی پرداخت تسهیلات مسکن موجب افزایش نقدینگی شده و در افزایش تورم در اقتصاد نقش موثری دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: 14 هزار میلیارد تومان وام برای 5 هزار و 444 نفر کارگر پیش بینی کرده ایم و از یک میلیون و 600 هزار نفری که از بازار کار خارج شدند، بیش از یک میلیون و 10 هزار نفر تحت بیمه قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که امتیاز وام مسکن اولی را دارند می توانند از این امتیاز در این طرح استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۰    
مخالفت با تبدیل دانشگاه به پردیس دانشگاهی, افزایش وام تحصیلی و تمدید ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی خبر های این بسته خبری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۰    
جو بایدن: میانگین بیکاری در آمریکا رو به افزایش است و مردم از پرداخت وام های مسکن خود در دوران شیوع ویروس کرونا عاجز شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۵    
زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: امکان دریافت وام برای خریداران عمده زعفران فراهم است، اما شورای ملی زعفران به تعهداتش عمل نمی کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۴    
کاشان - معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: کاشان با پرداخت 651 فقره تسهیلات کرونایی در صدر شهرستان های استان اصفهان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۸    
تهران- معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه برخی واحدها در دست دلالان مسکن مهر است که به امید گران تر شدن آن ها را نگه داشته اند، گفت: سود وام متقاضیان مسکن مهر که واحدشان را تحویل نگرفته اند از 4 به 18 درصد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۸    
معان گردشگری از جزییات پرداخت وام 16 تا 900 میلیون تومانی به فعالان گردشگری خبر داد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
با اعتبار حساب جاری خود، وام قرض الحسنه دریافت کنید بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح اعتبار در حساب جاری اشخاص حقیقی این فرصت را فراهم کرده تا افراد به پشتوانه گردش حساب خود بتوانند وام قرض الحسنه دریافت کنند . ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۵    
شهرداری سمنان در حالی نسبت به اجرای یک پروژه عظیم متعهد شده اند که به اذعان مسئولان آن، نه توان مالی اجرای آن را دارند و نه نیروهای متخصص موردنیاز را در اختیار دارند!
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری از ابلاغ دستورالعمل تسهیلات جدید بانکی برای جبران خسارت کرونا ویژه بخش گردشگری که به تازگی مصوبه ستاد کرونا را دریافت کرده است خبر داد و جزئیات بیشتر آن را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
منیری در خصوص جزئیات اعطای وام های دانشجویی به دانشجویان در ترم جدید توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی ایرآسیا که به شدت از بحران کرونا آسیب دیده است اعلام کرد که موفق به دریافت یک وام 72 میلیون دلاری از بانک توسعه صباح مالزی شده و آن را در راستای جمع آوری کمک های مالی به واحدهای خود پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۴    
فرمانده سپاه زیرکوه با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی و خیرین در راستای اجرای این طرح، گفت: در مرحله اول این طرح یک میلیارد و 400 میلیون تومان و طی مرحله دوم گام دوم کمک مؤمنانه مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان کمک مردمی و خیرین جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مددجویان مانه و سملقان نیمه نخست امسال 156فقره وام اشتغالزایی به مبلغ 6میلیارد تومان برای خودکفایی دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان از بازنگری وام ودیعه مسکن و حذف مقطع تحصیلی از وام ودیعه مسکن خبرداد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
جزییات انواع وام های دانشجویان علوم پزشکی برای سال تحصیلی 1400-1399 از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اعلام شد. به گزارش پیام فوری، دستورالعمل اجرایی نحوه استفاده از تسهیلات اعطایی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال تحصیلی 1399- 1400 منتشر شد. ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۵    
یکی از نکات اصلی در مورد تسهیلات خرید خودرو که توسط بانک های ایرانی پرداخت می شد این بود که صرفا برای خرید خودروهای ایرانی این وام پرداخت می شد. این بدین معناست که اگر کسی قصد خرید خودروی خارجی داشت، روی وام خودرو بانک های ایرانی نباید حساب می کرد. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم: در سال تحصیلی جدید با توجه به اوضاع اقتصادی، اکثر وام های دانشجویی بیش از دو تا سه برابر افزایش یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
بازار خودرو این روزها دچار التهابات زیادی شده است. از یک سو نظارت و قیمت گذاری بر قیمت خودروهای کارخانه و از یک سو افزایش قیمت خودرو در بازار آزاد هیاهوهای زیادی ایجاد کرده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ارائه تسهیلات به ناشران این بار از طریق سامانه تحفه اقدام می کند. متقاضیان برای دریافت وام باید در این سامانه ثبت نام کنند.
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی جدید با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی، اکثر وام های دانشجویی بیش از دو تا سه برابر افزایش یافتند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی عملکرد وزیر راه در طرح های یک سال اخیر این وزارتخانه نشان می دهد که نه تنها نتوانسته طرح های مسکن ملی و وام ودیعه مسکن را طبق انتظار اجرا کند بلکه حتی در لغو افزایش قیمت بلیت ها هم چندان موفق نبوده است.
وام برای ازدواج مجددهاست، منتها باید یک فاصله ای بین ازدواج اول و ازدواج دوم باشه. ما با آشنایی که تو بانک مرکزی داریم، می تونیم این کار رو انجام بدیم . این ادعای یک دلال است که مدعی می شود با واسطه گری فردی در بانک مرکزی و دستکاری اطلاعات توسط وی، ازدواج مجددها هم می توانند وام ازدواج دریافت کنند!
اقتصاد آنلاین / سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تفاهم با بنیاد مستضعفان برای کاهش قیمت مسکن خبر داد و گفت: تاکنون 180هزار پرونده وام ودیعه مسکن در بانک ها تشکیل شده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرید قدیری در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد افزود: ممکن است شنیده شود برای مثال ساخت و ساز به این علت انجام نمی شود که سرمایه گذاری ها در جای دیگری است یا مسائلی که به واقعیت های این بازار نمی چسبد. ...