شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۱:۴۲Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام»

دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
بازار بدهی بازاری است که ابزار بدهی در آن معامله می شود. ابزار بدهی، دارایی هایی است که نیاز به پرداخت ثابت به دارنده، معمولاً با بهره دارند. نمونه هایی از ابزار بدهی شامل اوراق قرضه (دولتی یا شرکتی) و وام های رهنی است.
راهبرد معاصر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران از چهارشنبه با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir آغاز شده است. بر اساس اخبار جدید عملا پرداخت وام 25 میلیونی با سفته حذف شده و نیازمند معرفی ضامن است.
رکنا   ۲ ساعت پیش    
رکنا:در حالی ثبت نام وام ودیعه مسکن از چهارشنبه گذشته آغاز شده که با مصوبه جدید ستاد ملی کرونا در افزایش سقف وام، عملا پرداخت وام 25 میلیونی با سفته حذف می شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا: کاندیدای ریاست جمهوری گفت: صحبت من با کسانی است که با صندوق رای قهر کردند؛ شما حق دارید اما ملت بزرگ ایران مسوولیت شما در شرایط کنونی بسیار مهم است من قول می دهم به فضل پروردگار مسایل اقتصادی و معیشت حل خواهد شد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۴    
رکورد 4 ماهه هزینه دریافت وام مسکن زده شد. برای دریافت وام مسکن بدون سپرده باید اوراق حق تقدم خریداری کنید. سقف این تسهیلات در شهر تهران 140 میلیون تومان(با احتساب دریافت وام 40 میلیون تومانی جعاله) و برای زوجین 240 میلیون تومان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۸    
مدیر بهزیستی شهرستان ری در جلسه ای که به منظور ایجاد هماهنگی و اشتغال و کار آفرینی و همچنین جهت پرداخت تسهیلات وام خود اشتغالی و کار فرمایی برای جامعه هدف تشکیل شده بود گفت: باتوجه به این مضمون که در حوزه اشتغال و کار از طرف مدیرکل استان تهران تفویض اختیار به مدیر بهزیستی شهرستان ری داده شده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در حالی ثبت نام وام ودیعه مسکن از چهارشنبه گذشته آغاز شده که با مصوبه جدید ستاد ملی کرونا در افزایش سقف وام، عملا پرداخت وام 25 میلیونی با سفته حذف می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی خواستار پرداخت وام های مسکن مدت دار با بهره کم به کارگران شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
، در ایران 14 هزار راهنمای گردشگری با همه گیری ویروس کرونا بیکار شده اند و تنها حمایت از آن ها تخصیص 20 میلیون وام با بهره 12 درصد بوده است. اکنون که سر رسید بازپرداخت این تسهیلات فرا رسیده، بسیاری از آن ها با چالش مواجه شده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۵۰ سایت دیگر  
در حالی ثبت نام وام ودیعه مسکن از چهارشنبه گذشته آغاز شده که با مصوبه جدید ستاد ملی کرونا در افزایش سقف وام، عملا پرداخت وام 25 میلیونی با سفته حذف می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
21 میلیون خانوار مرحله اول و هفت میلیون خانوار مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا را دریافت کرده اند. چقدر از این اقساط باقی مانده است؟
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۵    
بهره برداری از بیمارستان های 135 تختی شهیدحسین پور لنگرود و 90 تختی تکاب، تکمیل و تحویل بیش از 271 هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید طی 8 سال، اعلام ایجاد ظرفیت های جدید ساخت و ساز در دور ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهیه ی مسکن سازمانی و غیرسازمانی برای کارگران و بازنشستگان، همواره با موانعی رو به رو بوده است. تقریبا از پس از انقلاب، هرگونه طرح تولید مسکن و برنامه های حمایتی برای اقشار کم درآمد، در حاشیه فرو رفته است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۲:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
شرایط دریافت وام 7 میلیونی بازنشستگان در تیر 1400 اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری آیین نامه اجرایی طرح ملی مسکن را ابلاغ کرد. بر اساس این آیین نامه وام طرح مذکور به 150 میلیون تومان افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان با بیان اینکه ثبت نامه وام ودیعه مسکن از 26 خرداد ماه آغاز شده، گفت: مهلت ثبت اطلاعات ملکی و سکونتی سرپرستان خانوار در سامانه ملی املاک و اسکان نیز تا پایان مهرماه سال جاری تمدید شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نظام بانکی مکلف شده تا پایان آذر ماه تسهیلات ودیعه مسکن را به متقاضیان پرداخت کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی البرز گفت: بهزیستی استان البرز سال گذشته برای مددجویان خود 2465 شغل ایجاد کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، دکتر اسدالله حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مهلت ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن تا شهریور تمدید شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور با اشاره به بخشی از سخنان حسن روحانی رییس جمهوری در سخنرانی امروز در توییتی نوشت: روحانی: حتی اگر آن کس که می خواستیم در لیست نیست، به کسی که نزدیک تر است رای بدهیم. ...
اقتصاد آنلاین / مرآت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
وام ودیعه مسکن که ثبت نام آن آغاز شده، در 3 نرخ 70، 40 و 25 میلیون تومانی برای تهران، کلانشهرها و سایر شهرها پرداخت می شود که رقم اقساط هر مدل با توجه به نرخ سود و مدت بازپرداخت، متفاوت است.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
ستاد ملی کرونا در حمایت از خانوارها در زمینه اجاره املاک مسکونی با پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به مستأجران واجد شرایط موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۷۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی بند (1و 2) از بخش (ج) مصوبات هفتاد و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در 22 خرداد 1400 را به بانک های عامل ابلاغ کرد.
بانک مرکزی از تمدید مهلت ثبت نام اشخاص واجد شرایط برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن تا پایان شهریورماه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی بر لزوم سهل الوصول تر شدن مسکن کارگران تاکید کرد و پرداخت وام های مسکن مدت دار با بهره کم به کارگران را خواستار شد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۷    
در پی تصمیم دولت جهت پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران این بسته مالی ظاهرا نتوانسته کمک موثری برای حال مستاجران باشد و مسئولان امر با این اقدام، باید احتمال تشدید تورم در حوزه اجاره را نیز به عنوان یک گزینه مورد بررسی قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان، از آغاز نام نویسی مستاجران برای دریافت وام ودیعه مسکن خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۰    
رکنا:تمامی مستاجران واجدشرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن می توانند از 26 خردادماه تا پایان شهریورماه 1400 به سامانه tem.mrud.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
چند روز پیش اعلام شد که مالکان اجازه افزایش زیاد نرخ اجاره در سال جاری را ندارند و موظفندبه میزان سال گذشته نرخ اجاره را افزایش دهند. از طرفی خبر رسید سقف وام ودیعه مسکن هم افزایش یافته. با این حال مستاجران همچنان معترضند؛ چرا که نه صاحب خانه ها به قانون پایبندند و نه بانک ها به راحتی وام می دهند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرستان مناطق و روسای استانی بیمه آسیا از تخصیص مبلغ 500 میلیون ریال کمک بلاعوض به خانواده کارکنان فوت شده در اثر کرونا در بیمه آسیا و پرداخت سری جدید وام به کارکنان تقدیر و تشکر کردند. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که وام بانکی طرح اقدام ملی مسکن از 150 میلیون تومان به 250 میلیون تومان افزایش می یابد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
چهار رسته شغلی از جمله مهدکودک ها، تالارها، پارک های آبی و شهربازی ها به فهرست کسب و کار های آسیب دیده از کرونا اضافه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نام نویسی دریافت تسهیلات ودیعه مسکن برای مستأجران واجد شرایط در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۵    
وام ودیعه مسکن نوعی تسهیلات کاربردی برای مستاجران است که سقف آن در تهران امسال به 70 میلیون تومان افزایش یافته است.سقف این وام در سایر شهرها40 میلیون تومان است و در تمام شهرها به مستاجران پرداخت می شود اما برای دریافت آن باید به برخی نکات توجه کرد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
در ادامه سفر مدیرعامل بانک توسعه تعاون به استان خوزستان، حجت اله مهدیان در شهرستان های هفتکل و مسجدسلیمان از پروژه های تولیدی و اشتغال زا بازدید کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی از ساعت 12 دیروز ثبت نام وام ودیعه مسکن در سامانه tem.erud.ir آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه استان اصفهان گفت: سال گذشته 411میلیارد تومان وام اشتغال به چهار هزار و 440 طرح روستایی و عشایری استان اصفهان در حوزه کشاورزی، صنعتی و خدماتی پرداخت شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
انواع وام خرید خانه در سال جاری کماکان برای افراد مجرد 140 میلیون و برای متاهلان 240 میلیون و وام ساخت نیز 450 تا 600 میلیون است. ضمنا وام طرح مسکن ملی افزایش یافته و وام 250 میلیونی با بازپرداخت طویل المدت به متقاضیان این طرح پرداخت خواهد شد. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
مسئول کارت های اعتباری سهام عدالت گفت: رقم تسهیلات سهام عدالت برای هر سهامدار متفاوت است، اما مبنای آن بر اساس سهام قابل معامله است. سمیه محمدی مسئول کارت های اعتباری سهام عدالت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۲    
امسال وام ودیعه مسکن به قوت خود باقی است و از ظهر 26 خرداد ثبت نام برای دریافت آن شروع شده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- سایت وام ودیعه مسکن 1400 از ساعت 12 روز چهارشنبه 26 خرداد آغاز به کار کرد. حالا مستاجران تا آخر شهریور فرصت دارند فرم الکترونیکی ثبت نام تسهیلات ودیعه مسکن را در آدرس tem.mrud.ir پر کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون رسانه ای ستاد امیرحسین قاضی زاده هاشمی در ایلام گفت: پرداخت وام ازدواج 500 میلیون تومانی، کاهش نرخ تورم تا حد پنج درصد و ایجاد مسکن برای تمامی افراد بدون مسکن، حذف سربازی و ایجاد سربازی اختیاری با حقوق بالا از برنامه های مهم دولت سلام است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وام ودیعه مسکن که ثبت نام آن امروز آغاز شده، در 3 نرخ 70، 40 و 25 میلیون تومانی برای تهران، کلانشهرها و سایر شهرها پرداخت می شود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آنچه مستاجران باید درباره ثبت نام، مبلغ و اقساط وام ودیعه مسکن بدانند را در این ویدیو ببینید. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قرار بود مردم مسکن ملی را با 150 میلیون تومان وام بخرند که مبلغ قسط ماهانه آن حدود 2٫5 میلیون تومان می شد اما در برخی از پروژه ها قسط آن هفت میلیون تومان تعیین شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مصوبه امهال تسهیلات کرونا ویژه گردشگری به بانک ها ابلاغ شد.