دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۲۷May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام»

می متالز   ۵۶ دقیقه پیش    
می متالز - تحلیلگران انتظار دارند بازار چین که با مازاد عرضه روبروست به زودی با شرایط بهتری روبرو شود چرا که انتظار می رود روند نزولی تقاضا به زودی بهبود یابد. بعید است در ماه جاری میلادی بهبودی در بازار چین مشاهده شود، ولی برخی از فعالان بازار امیدوارند چشم انداز تقاضا در آینده نزدیک مثبت است ...
فرتاک نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فخرالدین زاوه کارشناس مسکن اثر افزایش سقف تسهیلات مسکن بر قیمت را در دو بازه زمانی کوتاه مدت و بلندمدت مورد بررسی قرار داده است. رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی اخیرا از تایید افزایش سقف وام مسکن زوجین از محل خرید اوراق تسه ...
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
درپی انتشار گزارش تسنیم درباره تخلف برخی بانک ها در پرداخت وام فرزندآوری ، مصطفی قمری وفا مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی در توییتی نوشت...
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهدی غضنفری، رئیس صندوق توسعه ملی: اتاق بازرگانی به ما نامه زده، "عده ای در زمانیکه دلار 4000 تومان بوده از شما وام گرفتند، حالا شما هم برای تسویه با همان دلار 4000 تومان با آنها حساب کنید!
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طبق قانون، تسهیلات فرزندآوری باید با تنفس 6 ماهه و دوره بازپرداخت 48 ماهه در اختیار متقاضیان قرار گیرد؛ اما برخی بانک ها خلاف آن عمل کرده و مطابق با شرایط خودشان این تسهیلات را پرداخت می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
در سیل دی ماه سال گذشته در جنوب استان فارس به منازل روستایی وشهری بخش بیرم لارستان خسارت های زیادی وارد شد و هم اکنون بازسازی این منطقه آغاز و اعلام شده همه متقاضیان دریافت تسهیلات ساخت مسکن در منطقه سیل زده بیرم لارستان تا هفته دولت امسال وام خود را دریافت می کنند
آفتاب یزد   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
درحالی طبق قانون، تسهیلات فرزندآوری باید با تنفس 6 ماهه و دوره بازپرداخت 48 ماهه در اختیار متقاضیان قرار گیرد که برخی بانک ها خلاف آن عمل کرده و مطابق با شرایط خودشان نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام می کنند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، با تاکید بر اینکه حوزه ازدواج جوانان یک مساله راهبردی برای دولت سیزدهم است، اظهار داشت: مسئله جمعیت و جوانی هدف و اهمیت زیادی دارد و تلاش می شود جوانان برای دریافت تسهیلات و وام های اعطایی با مشکل مواجه نشوند.
نبض بازار   ۴ ساعت پیش    
معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد براین باور است: خیلی از این افرادی که الان به عنوان بدهکار مطرح هستند بخش اعظم این ها با توصیه های مقامات، نمایندگان مجلس و فشار های سیاسی این وام ها را از بانک ها گرفتند و بعنوان فعال اقتصادی، تولیدکننده و بازرگان اثرگذار خودشان را در اقتصاد مطرح کردند
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
لطفی گفت: خط فقر بالاتر آمده و خانوار بیشتری زیر خط فقر قرار گرفتند. بخش عمده از درآمد خانوار صرف هزینه های مسکن می شود به طوریکه خانوار با مبلغ رهن امسال، سه سال پیش می توانستند صاحب خانه شوند.
طلا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
درحالی طبق قانون، تسهیلات فرزندآوری باید با تنفس 6 ماهه و دوره بازپرداخت 48 ماهه در اختیار متقاضیان قرار گیرد که برخی بانک ها خلاف آن عمل کرده و مطابق با شرایط خودشان نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
براساس این طرح، موجرانی که اجاره نامه را در سامانه املاک و اسکان ثبت می کنند می توانند از تخفیف 50 درصدی عوارض نوسازی و تخفیف در نرخ سود وام نوسازی، بازسازی یا تعمیرات استفاده کنند
سلام نو / همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بنا به اعلام مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری، وزیر راه پیشنهاد افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده به 20 سال را تایید کرد.
درحالی طبق قانون، تسهیلات فرزندآوری باید با تنفس 6 ماهه و دوره بازپرداخت 48 ماهه در اختیار متقاضیان قرار گیرد که برخی بانک ها خلاف آن عمل کرده و مطابق با شرایط خودشان نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام می کنند.
معاون امور جوانان با تاکید بر اینکه 84درصد از متقاضیان وام ازدواج در استان زنجان موفق به دریافت این تسهیلات شده اند افزود: با توجه به افزایش مبالغ وام ها و کمبود اعتبار در بانک ها شاید تأخیری در پرداخت صورت بگیرد ولی با پیگیری مقام عالی استان و وزارت محقق خواهد شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون دفتر توسعه فناوری سلامت در نشست کمیته تخصصی ملزومات و تجهیزات توانبخشی دفتر توسعه فناوری سلامت، گفت: در رویکرد جدید ضمن حمایت از فناوری های سطح بالا که به صورت وام از سوی صندوق ها تامین می شود؛ فناوری های سطح تحقیقاتی و کاربردی نیز مورد حمایت قرار می گیرند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری اعلام کرد که پیشنهاد افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده به 20 سال مورد تایید وزیر راه و شهرسازی قرار گرفته که به زودی عملیاتی می شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد قربان زاده از شمار وام واژه های رایج در فارسی به تفکیکِ هر زبان نوشته است.
معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه این دست از موضوعات مسائلی است که باید به صورت مداوم پیگیری شود، افزود: در استان زنجان در سال گذشته 85 درصد از متقاضیان وام ازدواج را دریافت کرده اند.
شعار سال   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه استاندارد شهریه هنوز برای سال تحصیلی آینده مشخص نشده است، اعلام کرد: یکی از فعالیت هایی که در حال انجام دادن آن هستیم، تخصیص کمک هزینه تا سقف 30 میلیون تومان برای شهریه مدارس است که از طریق بانک های قرض الحسنه به خانواده های دانش آموزان اعطا می شود.
شیعه نیوز   ۸ ساعت پیش    
ذکر سریع الاجابه و بسیار مجرب و تضمینی برای پرداخت قرض و بدهی و طلب و وام و برطرف شدن و جلوگیری از فقر و نداری و بی پولی و تنگدستی و بدبختی . از ذکرهای سریع الاجابه و مجرب برای ادای دین و قرض و دادن طلب و بدهی دیگران ذکر یا علی می باشد ...
در سال 2001 پدر اولنا نازارنکو کشاورزی را در لوکاشیوکا روستای کوچکی در حدود 100 کیلومتری شمال کی یف، با سه گاو و یک اسب به نام رزا آغاز کرد. در سال 2020، خانم نازارنکو و همسرش آندری مزرعه 400 هکتاری را به ارث بردند که اکنون نام خود را از رزا یعنی اسب موسس این مزرعه گرفته است ...
موج رسا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه 15 درصد از متقاضیان وام ازدواج در سال گذشته موفق به دریافت این تسهیلات نشده اند، گفت: پیگیری دریافت وام ازدواج جوانان استان زنجان انجام خواهد شد.
ایستا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:اظهارات اخیر قائم مقام سازمان بازرسی که گفته 80 درصد تسهیلات بانک های خصوصی را 20 ابربدهکار دریافت کرده اند، داغ دل مردمی را که برای چند ده میلیون وام خرد پشت بوروکراسی بانک ها گیر کرده اند تازه کرد.
صمت   ۱۰ ساعت پیش    
سیاوش ملکی فر_ معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی
نامه نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
قیمت هر برگ تسهیلات مسکن همچنان در حال افزایش است و چنانچه یک زوج متاهل ساکن تهران خواهان خرید این اوراق باشند، باید بیش از 124 میلیون تومان هزینه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه مجموعه های نوپا و کسب و کارهای فناور نوپا نباید به فکر وام و تسهیلات باشند، گفت: استارت آپ ها باید توسط سرمایه گذاران جسور حمایت شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: بر اساس مصوبه صندوق رفاه دانشجویان وام ویژه دکتری هر 6 ماه یک بار به حساب دانشجویان واریز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی گفت: بانک ها از دستورات و بخشنامه هایی که دارید تمکین نمی کنند و در گرفتن ضامنین از مردم بر همان طبل گذشته می کوبند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دبیر شورای هماهنگی بانک های استان کرمان با بیان اینکه 90 درصد اشتغال تعهدی استان، توسط منابع سیستم بانکی محقق می شود، تصریح کرد: بانک های استان در سال گذشته هزار و 800 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت کرده اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پرداخت وام فوری بدون ضامن به بانک رفاه هم رسید و این بانک اعلام کرده تسهیلات 100 میلیون تومانی بدون ضامن پرداخت می کند. اما شرایط دریافت این وام چیست؟
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مجرد های ساکن تهران می توانند تا 280 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که شامل 200 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و 80 میلیون تومان وام جعاله می شود؛ لذا برای دریافت 200 میلیون تومان تسهیلات باید 400 برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: متأسفانه بانک ها به بخشنامه های ابلاغ شده برای گرفتن ضمانت و تعیین ضامن تمکین نمی کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۹    
اشتغال همواره یکی از مهمترین دغدغه های افراد مختلف جامعه بوده است که افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی هم از این قاعده مستثنی نیستند. سید محمدحسن صافی سرپرست دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه سال گذشته این سازمان بالاتر از سقف تعهداتش در زمینه اشتغال عمل کرده است از افزایش ...
سازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور عنایت ویژه ای به پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی دارد گفت: در انتظار ضمانت نامه ای هستیم که سازمان برنامه و بودجه طبق آن پرداخت مابه التفاوت سود را تضمین کند که انشاالله به زودی محقق می شود.
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شاکری با اشاره به این که طرح کنترل قیمت مسکن یکشنبه در کمیسیون عمران و سه شنبه در صحن مجلس مطرح خواهد شد گفت: دستگاه های ذی ربط باید موضوع وام ودیعه مسکن را جدی بگیرند و در زمان یک هفته ای این وام داده شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
اوراق در ماه مهر سال گذشته 130 هزار تومان، در آبان ماه 128 هزار و 900 تومان و در آذرماه نیز 128 هزار و 400 تومان قیمت دارند. اوراق تسهیلات مسکن در دی و بهمن سال گذشته نیز با قیمت های 120 هزار و 900 و 129 هزار و 800 تومان معامله می شود.
عصر بانک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
طرح تسهیلاتی پویا یکی از طرح هایی است که بانک تجارت به مشتریان حقیقی و حقوقی خود ارائه می دهد. این وام نقدی 300 میلیون تومانی به معدل حساب احتیاج دارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه افزایش تسهیلات خرید و اجاره مسکن در جلسه شورای عالی مسکن تصویب شد، گفت: مقرر شد شورای پول و اعتبار افزایش تسهیلات خرید مسکن به 700 میلیون تومان و وام ودیعه به 100 میلیون تومان را بررسی و نهایی کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- افزایش قیمت اوراق برای وام های مسکن کارشناسان را نگران کرده و معتقد هستند گران شدن اوراق نوید گرانی مسکن را می دهد. قیمت هر برگ تسهیلات مسکن همچنان در حال افزایش است و چنانچه یک زوج متاهل ساکن تهران خواهان خرید این اوراق باشند، باید بیش از 124 میلیون تومان هزینه کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی ارائه تسهیلات طرح حمایت از پایان نامه های دانشجویی “بازنشستگان و فرزندان آن ها (حمپاد)” از اول خردادماه آغاز می شود.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تاکنون 1100 خانواده با اولویت دهک های محروم و کم برخوردار برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده که به مرور دامنه دهک ها را گسترش خواهیم داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
باید بررسی شود آیا بانک مرکزی به وظایف خود در راستای اجرای قانون ششم توسعه عمل کرده است و در این رابطه نیازی نیست پرداخت وام های قرض الحسنه 15 میلیونی بررسی شود بلکه به جای این موضوعات، وضعیت پرداخت تسهیلات به ابربدهکاران بانکی بررسی شود.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی ارائه تسهیلات طرح حمایت از پایان نامه های دانشجویی بازنشستگان و فرزندان آن ها از اول خرداد آغاز می شود. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در روز های اخیر از پیشهاد وام مسکن 600 یا 700 میلیون تومانی گفته است و برخی رسانه ها از تصویب افزایش تسهیلات این حوزه خبر داده اند. اما وام مسکن 700 میلیون تومانی چه پیامی برای بازار دارد و آیا می تواند از مصرف کننده واقعی حمایت کند؟ یک کارشناس معتقد است این رقم می تواند سیگنال ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹    
بانک صادرات و کارآفرین به ترتیب در قالب طرح هایی به نام تبسم و امید آفرین به اشخاص واجد شرایط وام 200 میلیون تومانی پرداخت می کنند. این وام به دارندگان سپرده های قرض الحسنه هر دو بانک پرداخت می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
زوجین باید 800 برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه آن 103 میلیون و 840 هزار تومان می شود که همراه با هزینه 20 میلیون و 768 هزار تومانی وام جعاله که برای آن باید 160 ورق تسهیلات مسکن خریداری کنند، در مجموع باید 124 میلیون و 608 هزار تومان پرداخت کنند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با تاکید بر عینیت بخشی به منویات مقام معظم رهبری در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، گفت: لازم است برای توسعه اقتصاد کشور، نظام بانکی با پرداخت وام مناسب در کنار مجموعه های صنعتی بزرگ ایفای نقش کند. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از اختصاص 165 هزار میلیارد ریال تسهیلات به تولیدکنندگان گوشت قرمز، مرغ، شیر و تخم مرغ خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران را مصداق بانکداری اسلامی دانست و گفت: فعالیت چشمگیر این بانک در پرداخت وام های قرض الحسنه به عموم مردم استان در قالب طرح های متنوع قابل تحسین است.