یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۶:۱۳Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسلام آباد»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور مالی نخست وزیر پاکستان اعلام کرد که اسلام آباد به عنوان بخشی از یک بسته حمایت اقتصادی وامی 3 میلیارد دلاری از ریاض دریافت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۶    
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان روز شنبه اعلام کرد: نشست فوق العاده وزیران خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با محوریت تحولات افغانستان روز 28 آذرماه به میزبانی دولت پاکستان در اسلام آباد برگزار می شود.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبری در جلسه بررسی طرح موضعی محله ده ونک، خاطرنشان کرد: محله ده ونک و اسلام آباد به لحاظ پیشینه تاریخی و فرهنگی یکی بوده اند و در حال حاضر برقراری و ایجاد هم پیوندی فضایی و تقرب اجتماعی میان این دو محله، یکی از مهمترین موضوعات طرح توسعه محله ده ونک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۲    
پاکستان و هند در مورد نحوه انتقال گندم اهدایی این کشور به افغانستان مصالحه و توافق کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۰    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان در دیدار با رییس سازمان درآمدهای ملی این کشور بر لزوم تقویت زیرساخت های مرزی، تسهیل تردد کامیون های ایرانی در مرزهای پاکستان و ارتقای همکاری ها میان گمرکات دو کشور همسایه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - اعضای کاروان سیاحتی-فرهنگی موتور سواران پاکستانی با شعار دوستی دو همسایه و توسعه گردشگری پساکرونا متشکل از 13 نفر سفر 26 روزه خود به مقصد شهرهای مختلف ایران را از شهر فرهنگی لاهور آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۶    
اسلام آباد - ایرنا - معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان پذیرش درخواست کشورمان برای عضویت در سازمان همکاری شانگهای را در کلیه ابعاد دوجانبه، منطقه ای و بین المللی مهم برشمرد و تاکید کرد: این تحول پایان عملی شکست پروژه انزوای تهران توسط برخی از کشورهای غربی جمله آمریکا خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۵    
دلاور مردان تیپ یک لشکر 81 زرهی باختران موسوم به تیپ اسلام آباد در تاریخ 19 دیماه 1359 در یک عملیات تاکتیکی حساب شده ضمن آزادسازی کامل ارتفاعات سوق الجیشی میمک، اولین شکست رسمی را به نیروهای بعث عراق تحمیل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - جمهوری اسلامی ایران و پاکستان با هدف توسعه ارتباطات مردمی و رونق گردشگری میان دو کشور همسایه با آغاز پروازهای مستقیم از پاکستان به ایران موافقت کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:" ذاکر حسن اف " وزیر دفاع جمهوری آذربایجان و " زبیده جلال" وزیر صنایع دفاعی پاکستان در دیدار روز سه شنبه راه های همکاریهای نظامی دو کشور را بررسی کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۳    
غلامرضا نوروزی - با کد ملی 6419336422 ساکن حمیل اسلام آباد غرب هستم. در گردان 141 تیب 2 لشکر21حمزه در منطقه عملیاتی جنوب کشور بودم. در خط مقدم جنگ در روز سیزده بدر سال 62 در جنوب فکه مجروح شدم. پرده گوشم پاره شد و حتی بینی ام. مدارک همزمان بالینی نداشتم. ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۰    
مرصاد نیوز: بیست و سومین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در اسلام آباد غرب برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر لاهور با رئیس حزب مسلم لیگ نواز به عنوان دومین حزب قدرتمند سیاسی پاکستان دیدار و درباره روابط دوجانبه به ویژه افزایش تعاملات میان استان های دو کشور همسایه رایزنی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۷    
مقامات اسلام آباد برای ارسال گندم اهدایی هند به افغانستان چندین شرط را مطرح کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر صنایع و تولیدات دفاعی پاکستان طی سفر رسمی به جمهوری آذربایجان با الهام علی اف رئیس جمهور این کشور دیدار و پیرامون همکاری های دوجانبه در حوزه دفاعی، امنیتی و نظامی گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارخانه فروآلیاژ سیلیکون منگنز اسلام آباد غرب تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع آگاه می گویند، روش های انتقال محموله های گندم و داروی هند به افغانستان از طریق پاکستان هنوز نهایی نشده چراکه اسلام آباد شرایط خاصی را برای ارائه تسهیلات ترانزیتی قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۴    
دعوت عربستان جهت برگزاری نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی برای بررسی وضعیت افغانستان با استقبال پاکستان و اعلام آمادگی این کشور برای میزبانی این نشست روبه رو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۲    
کارخانه فروآلیاژ سیلیکون منگنز اسلام آباد غرب تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۸    
اسلام آباد - ایرنا - دولت پاکستان قصد دارد بر تعداد گذرگاه های رسمی مرزی میان جمهوری اسلامی ایران و پاکستان که به منظور گسترش ارتباطات مردمی و کمک به تقویت همکاری های دوجانبه تجاری طی ماههای گذشته به 3 مورد رسیده بود را، افزایش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزارت امور خارجه پاکستان به مناسبت روز همبستگی با فلسطین، تاکید کرد که حمایت از این کشور یک اصل تعیین کننده در سیاست خارجه اسلام آباد است و ما به حمایت از نبرد مردم فلسطین علیه اشغال غیرقانونی و وحشیانه رژیم اسرائیل ادامه می دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان گفت که اسلام آباد برای میزبانی نشست فوق العاده وزیران خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با محور افغانستان اعلام آمادگی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد که براثر انفجار گاز و آتش سوزی در منطقه 2 اسلام آباد کرج یک نفر مجروح شد و خساراتی به بار آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۹    
گروه استان ها- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از انفجار گاز شهری در یک ساختمان مسکونی در اسلام آباد این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۹    
اسلام آباد - ایرنا - سیاستمداران و رهبران مذهبی پاکستان در همایش همبستگی با مردم فلسطین ، ترویج وحدت اسلامی علیه رژیم نامشروع صهیونیستی را کلید اصلی حل مسأله فلسطین و دفاع از حقوق مردم مظلوم این کشور دانسته و بر لزوم حمایت از نبرد جبهه مقاومت علیه اسرائیل تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - سفیر پاکستان در جمهوری اسلامی ایران، احیای کریدور تهران-استانبول-اسلام آباد به عنوان سه بنیانگذار اصلی سازمان همکاری اقتصادی را موجب یکپارچگی و ارتباطات منطقه ای دانست و گفت: بنیانگذاران اکو همکاری موثری در حوزه حمل و نقل و موفقیت اهداف مشترک در منطقه دارند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: نوجوان 15 ساله در اسلام آباد غرب برادر 24 ساله خود را هنگامی که خواب بود با اسلحه کشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - اسلام آباد - همایش دوچرخه سواری برای اعلام همبستگی با مردم و جبهه مقاومت فلسطین با حضور شخصیت های سیاسی و مذهبی پاکستان، فعالان مدنی و دانشجویان به همت بنیاد حمایت از فلسطین در شهر کراچی واقع در جنوب پاکستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - رییس جمهوری پاکستان تلویحی به اقدام های قهری و یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود که تحریم های یکجانبه پیامدهای جدی برای صلح و امنیت منطقه ما دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - حامیان آزادی بیت المقدس در شهر کراچی پاکستان به مناسبت روز همبستگی با مردم فلسطین با برگزاری همایش دوچرخه سواری، ضمن حمایت از جبهه مقاومت در سرزمین های اشغالی، اقدامات ضدبشری رژیم صهیونیستی و حامیان آن را محکوم کردند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۲    
مسابقات ورزشی هفته بسیج در روستاهای اسلام آباد و قشلاق معین آباد شهرستان پیشوا برگزار شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در هفته مبارک بسیج به میزبانی پایگاه های بسیج شهید بختیاری روستای ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۴    
احمدیان ، گفت: با توجه به اینکه یکی از مهمترین برنامه های کانون ها سه شنبه های تکریم است در این راستا با حضور اعضا از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدارو سرکشی صورت گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه هند از پاکستان خواست تا برای انتقال گندم اهدایی این کشور به افغانستان بدون هیچ شرطی همکاری کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - روسای جمهور ایران و پاکستان بر ضرورت توسعه و ارتقای سطح روابط و هماهنگی های دو کشور در عرصه های دوجانبه و منطقه ای تاکید کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جریان سفر به ترکمنستان در دیدار عارف علوی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - رئیس جمهوری پاکستان با تاکید بر اهمیت تعمیق روابط دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران، خواستار عملیاتی شدن تجارت تهاتری میان دو کشور و برگزاری نشست های مشترک برای پیشبرد سازوکار تجارت و تعاملات اقتصادی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکیه ضمن استقبال از کریدور اسلام آباد-تهران-استانبول، راه اندازی کریدور زنگزور را مایه خرسندی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - پاکستان در واکنش به شیوع اومیکرون سویه تازه ویروس کووید-19 زنگ خطر برای جلوگیری از سرایت آن در داخل کشور را به صدا درآورد و در اولین گام سفر از شش کشور آفریقایی بعلاوه هنگ کنگ را به مقصد پاکستان ممنوع کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۹    
واد چودری، وزیر اطلاع رسانی و صداوسیمای پاکستان روز پنجشنبه اعلام کرد که تمام تمهیدات قانونی برای سپرده 3 میلیارد دلاری عربستان سعودی در پاکستان نهایی شده است و این مبلغ طی هفته جاری واریز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان با استقبال از عملیاتی شدن کریدور جاده ای تهران-استانبول-اسلام آباد، گفت: افتتاح طرح های کریدور حمل و نقل از حیاتی ترین اهداف سازمان همکاری اقتصادی به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۴    
ایرنا - اسلام آباد - جشنواره بین المللی بازارچه خیریه به همت انجمن بانوان وزارت امور خارجه پاکستان روز شنبه در اسلام آباد و با حضور کشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. در این رویداد فرهنگی بانوی اول (همسر رئیس جمهور) پاکستان از غرفه کشورمان بازدید کرد. عکاس، زیشان علی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - همسر رئیس جمهوری و بانوی اول پاکستان به همراه جمعی از مقامات وزارت امور خارجه این کشور روز شنبه از غرفه جمهوری اسلامی ایران در بازارچه خیریه بین المللی در اسلام آباد بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۶    
اسلام آباد - ایرنا - جشنواره یک روزه فرهنگ و غذا موسوم به بازار خیریه به همت انجمن بانوان وزارت امور خارجه پاکستان (PFOWA) روز شنبه در محل این وزارتخانه و با حضور کشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.
محمد سفیر در کنفرانس بین المللی علامه محمد اقبال اندیشه اقبال در عصر نوین اظهار کرد: یادگیری زبان فارسی برای فهم افکار و آثار اقبال لاهوری ضروری است. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
لعل محمد بلوچ زهی اظهار داشت: پاکستان بازارچه مرزی میرجاوه را بسته و اجازه تخلیه بار نمی دهد، مشخص نیست به چه علت ولی ارتش مستقر شده و بیش از یک سال است که این بازارچه را بسته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۵    
کرمانشاه- امام جمعه اسلام آباد غرب با اشاره به سخت گیری سلیقه ای در اعطای تسهیلات بانکی، گفت: این رویه در جامعه اسلامی شایسته نیست و باید با قانون مشخصی تسهیلات ارئه شود.
کنفرانس بین المللی اندیشه های اقبال لاهوری در دوران معاصر به میزبانی دانشگاه ملی زبان های نوین و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در شهر اسلام آباد برگزار شد. انتهای پیام/م
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره جهاد کشاورزی سقز گفت: تعداد پنج مورد ساخت و ساز که بدون اخذ مجوز تغییر کاربری در اراضی کشاورزی روستا های اسلام آباد و قهرآباد حومه احداث شده بودند با حکم قضایی تخریب شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - پاکستان قرار است در اولین روزهای سال جدید شمسی 1401 میزبان اجلاس وزیران امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی (OIC) باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - اسلام آباد - نمایشگاه بین المللی کتاب با مشارکت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در شهر پیشاور و حضور ناشرانی از ترکیه، افغانستان و ناشران داخلی از سراسر پاکستان به میزبانی دانشگاه اسلامی پیشاور برگزار شد و غرفه علمی-فرهنگی کشورمان در این رویداد مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - غرفه جمهوری اسلامی ایران با مدیریت خانه فرهنگ کشورمان در نمایشگاه بین المللی کتاب در شهر پیشاور پاکستان با نمایش بیشترین آثار مربوط به مفاخر ادبی، علمی و جاذبه گردشگری ایران زمین مورد توجه نویسندگان، فرهیختگان و سایر بازدیدکنندگان قرار گرفت.