شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۸:۵۸Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخست وزیر پیشین»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسعود ییلماز نخست وزیر پیشین ترکیه روز جمعه پس از یک دوره طولانی مبارزه با بیماری سرطان در سن 73 سالگی در گذشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین ترکیه در 73 سالگی در استانبول درگذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
احمد مسعود ییلماز نخست وزیر ترکیه در دهه 1990 میلادی بر اثر عارضه سرطان ریه در بیمارستانی در استانبول درگذشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- نوری المالکی رییس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین عراق تاکید کرد که سازمان الحشد الشعبی تحت هیچ بهانه ای منحل نخواهد شد و بقای آن برای پاسداری از عراق و نظام سیاسی آن ضروری است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نبیه بری در ارتباط با تشکیل دولت جدید لبنان گفت که اگر فضای کنونی همینطور باقی بماند، احتمالا تا چهار یا پنج روز دیگر شاهد تشکیل دولت باشیم. اظهارات رئیس پارلمان لبنان در اشاره به اقدمات سعد الحریری نخست وزیر پیشین لبنان و رئیس جریان المستقبل است که در رایزنی های اخیر پارلمانی 65 رأی از مجموع 120 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- دولت روسیه از نوری المالکی رییس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین عراق برای سفر رسمی به مسکو دعوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رییس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین عراق امروز (سه شنبه) بر لزوم بازخواست بانیان و حامیان داخلی، منطقه ای و بین المللی گروه تروریستی داعش تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عمران خان، نخست وزیر پاکستان گفت، در صورت لزوم با همتای انگلیسی خود رایزنی خواهد داشت تا مقدمات بازگرداندن نخست وزیر پیشین محکوم شده به پاکستان را فراهم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الدعوه الاسلامیه و نخست وزیر پیشین عراق در بیانیه ای توصیه هایی را برای برونرفت از بحران جاری این کشور ارائه کرد.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
میشل عون، رئیس جمهوری لبنان، سعد حریری، سیاستمدار سنی مذهب و نخست وزیر پیشین لبنان، را برای بار دیگر به عنوان نخست وزیر معرفی کرد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: میشل عون، رئیس جمهور لبنان، سعد حریری، سیاستمدار سنی مذهب و نخست وزیر پیشین لبنان را به عنوان نخست وزیر معرفی کرد و از او خواست کابینه تشکیل دهد. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سعد الحریری نخست وزیر پیشین لبنان و رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی امروز (پنجشنبه) 65 رأی از مجموع 120 رأی نمایندگان را به خود اختصاص داد و بدین ترتیب نخست وزیر مکلف برای تشکیل دولت آینده شد. میشل عون رئیس جمهور لبنان، الحریری را فراخواند و وی را مأمور به تشکیل کابینه جدید کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، سعد الحریری نخست وزیر پیشین لبنان و رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی امروز (پنجشنبه) 65 رأی از مجموع 120 رأی نمایندگان را به خود اختصاص داد و بدین ترتیب نخست وزیر مکلف برای تشکیل دولت آینده شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۵    
نخست وزیر پیشین لبنان توانست در رایزنی های پارلمانی نظر نمایندگان را به خود اختصاص داده و بدل به نخست وزیر مکلف این کشور شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین لبنان و رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی، 64 رأی از مجموع 120 رأی نمایندگان را به خود اختصاص داد و بدین ترتیب نخست وزیر مکلف برای تشکیل دولت آینده خواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، سعد الحریری نخست وزیر پیشین لبنان و رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی امروز (پنجشنبه) 65 رأی از مجموع 120 رأی نمایندگان را به خود اختصاص داد و بدین ترتیب نخست وزیر مکلف برای تشکیل دولت آینده خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سعد الحریری رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی امروز آرای لازم را به دست آورد و از طرف رئیس جمهور مأمور به تشکیل کابینه جدید لبنان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح در سخنانی از تلاش داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا به همراه نخست وزیر پیشین انگلیس برای ارتباط با حماس و تحت فشار قرار دادن ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین پرده برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجرایی جنبش فتح فلسطین خبر داد که مشاور رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر پیشین انگلیس در پی دیدار با مسئولان حماس بودند که حماس این مسئله را نپذیرفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، احمد داووداوغلو وزیر خارجه، نخست وزیر پیشین ترکیه، به رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشورش در خصوص افزایش فقر و فساد و گماردن اقوام و خویشاوندانش در پست های دولتی و قبیله ای کردن دولت هشدار داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۱    
منابع مطبوعاتی لبنان از احتمال تکلیف نخست وزیر پیشین این کشور برای تشکیل دولت جدید در روز پنج شنبه خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – عضو برجسته ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی نخست وزیر پیشین عراق گفت: آمریکا طرح ویژه ای برای حذف الحشد الشعبی با استفاده از زور آماده کرده است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
تماس های گسترده ای با سعد حریری، نخست وزیر پیشین لبنان جهت بازداشتن وی از انصراف از نامزدی برای ریاست دولت آینده در حال انجام است. میشل عون، رئیس جمهوری لبنان اعلام کرده است، بنا به درخواست برخی فراکسیون های پارلمانی مبنی بر بروز مشکلاتی که مستلزم تلاش برای حل آن است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۸    
نخست وزیر پیشین پاکستان در جریان سخنرانی از طریق ویدیو کنفرانس برای اجتماع بزرگی از احزاب اپوزیسیون در این کشور گفت: رئیس ارتش، تو دولت من را سرنگون کردی و در این کار خیلی خوب بودی و ملت و کشور را درست بر اساس امیال خودت تغییر دادی!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین پاکستان فرمانده ارتش این کشور را متهم به سرنگونی دولت خود کرد.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: "کاتسونوبو کاتو"، دبیر کابینه ژاپن گفت: "یوشیهیده سوگا"، نخست وزیر جدید ژاپن نخستین سفر خارجی خود را از 18 تا 21 اکتبر (27 تا 30 مهر) انجام خواهد داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- ائتلاف النصر به رهبری حیدر العبادی نخست وزیر پیشین عراق تعرض بهاء الاعرجی معاون نخست وزیر پیشین این کشور به ساحت مرجعیت عالی دینی در شهر نجف اشرف و سخنانش درباره عادی سازی روابط عراق با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشین عراق در واکنش به مشکلات اقتصادی که دولت مصطفی الکاظمی در تامین حقوق کارمندان دولتی و نقدینگی با آن مواجه است، بغداد را به پایبند نبودن به توافق اوپک پلاس تشویق کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اسم سعد حریری نخست وزیر پیشین لبنان ناگهان در صدر جدول نامزدهای ریاست دولت آتی دیده شد، مردی که بارها گفته بود دیگر متصدی سمت نخست وزیری نخواهد شد، چند روز پیش در یک مصاحبه تلویزیونی از تصمیم خود برای بازگشت به رقابت تصدی نخست وزیری خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۷    
رئیس جریان المرده لبنان بر تکلیف نخست وزیر پیشین این کشور در رایزنی های پارلمانی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین لبنان بعد از دیدار با رئیس پارلمان لبنان در عین التینه تاکید کرد: رئیس پارلمان در موافقت با بندهای اصلاحیه طرح فرانسه صریح بود و این امر قابل اطمینان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۹    
نخست وزیر پیشین لبنان و نامزد احتمالی تصدی ماموریت تشکیل دولت جدید این کشور با نبیه بری دیدار کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور لبنان و سعد حریری نخست وزیر پیشین این کشور با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند و میشل عون در این دیدار بر ضرورت تشکیل دولت جدید در اسرع وقت تاکید کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره ، میشل عون رئیس جمهور لبنان با سعد حریری نخست وزیر پیشین این کشور، دیدار و گفتگو کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۶    
نخست وزیر پیشین لبنان پس از دیدار با رئیس جمهوری این کشور تاکید کرد که طرح ابتکار رئیس جمهوری فرانسه تنها فرصت باقی مانده برای توقف بحران کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سعد الحریری نخست وزیر پیشین لبنان امروز (دوشنبه) پس از دیدار با میشل عون رئیس جمهوری این کشور ادعا کرد که دو طرف در اجرای طرح فرانسه در لبنان مواضع مشترکی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین لبنان پس از دیدار با رئیس جمهور این کشور، طرح پیشنهادی فرانسه را آخرین و تنها فرصت برای نجات لبنان خواند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۷    
تهران - ایرنا - درخواست نخست وزیر پیشین استرالیا از دولت این کشور برای تحقیقات گسترده در مورد مالکیت رسانه های استرالیا توسط بنیانگذار شبکه خبری آمریکایی "فاکس نیوز"، با استقبال گسترده مردم این کشور مواجه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
منابع لبنانی از دیدار سعد حریری نخست وزیر پیشین این کشور با نبیه بری رئیس پارلمان لبنان خبر دادند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – 6 روز پس از آغاز ناآرامی ها در قرقیزستان ، این کشور هنوز به آرامش نرسیده و حملات به ساختمان های دولتی ادامه دارد. به گزارش الجزیره و نیویورک تایمز ، وضعیت اضطراری در این کشور همچنان برقرار است و ارتش مسئولیت برقراری نظم را از طریق ممنوعیت اجتماعات، برعهده دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سعد حریری نخست وزیر پیشین لبنان، آمادگی خود را برای تصدی دوباره این پست و تشکیل کابینه جدید اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان – سعد حریری ، نخست وزیر پیشین لبنان طی مصاحبه ای از آمادگی خود برای تصدی سمت نخست وزیری این کشور خبر داد. نخست وزیر پیشین لبنان با اشاره به ابتکار فرانسه برای تشکیل دولت در این کشور گفت: من از احزاب سیاسی می خواهم تا خوب در این باره فکر کنند و این فرصت را از دست ندهند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر پیشین لبنان اعلام کرد که وی نامزد احتمالی پست نخست وزیری است. سعد حریری، نخست وزیر اسبق لبنان به شبکه ام تی وی گفت: من نامزد پست نخست وزیری هستم و هرگز در را به روی تنها امید لبنانی ها برای توقف فروپاشی اقتصاد نمی بندم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سعد حریری نخست وزیر پیشین لبنان در مصاحبه ای تلویزیونی گفت من به صورت بالقوه نامزد نخست وزیری هستم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالله دوم پادشاه اردن در پی استعفای عمر الرزاز نخست وزیر پیشین ، بشر هانی الخصاونه را مامور تشکل کابینه جدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۶    
نخست وزیر پیشین ایتالیا، از ابتلا به کرونا بهبود یافته است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین قطر در مصاحبه با شبکه خبری BBC اسرار جدیدی از بحران سوریه را فاش می کند و از دخالت شخصیت های منطقه ای جدیدی در این بحران نام می برد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۷    
خارج کردن ارتش ژاپن از لاک دفاعی و وارد کردن آن به فاز توان تهاجمی، یکی از برنامه های جدی نخست وزیر پیشین ژاپن بود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یادداشت حسین شریعتمداری، مدیرمسئول و نماینده، ولی فقیه در موسسه کیهان در نقد آیت الله سیستانی، مرجع شیعیان در عراق، بازتاب های گسترده ای در میان مقامات این کشور ازجمله نخست وزیر و رئیس پارلمان به دنبال داشته و نوری المالکی، نخست وزیر پیشین عراق نیز ...