یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۱۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخست وزیر پیشین»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
پس از انتشار خبرهایی از دیدارهای محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان با دیوید کامرون، نخست وزیر پیشین انگلیس در ریاض، کشتی تفریحی بن سلمان پهلو گرفته در سواحل انگلیس مشاهده شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی با طفره روی از پذیرش مسئولیت حادثه اخیر در نطنز از تهدیدات مقام های ایرانی به انتقام گیری از رژیم اسرائیل ابراز نگرانی کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایهود اولمرت، نخست وزیر پیشین اسرائیل اعلام کرد ایران پس از عملیات خرابکارانه اخیر در تأسیسات هسته ای نطنز که گفته می شود اسرائیل انجام داده ، نیاز به "خنک شدن" دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: نخست وزیر پیشین اسرائیل گفت خرابکاری منتسب به کشورش در تاسیسات هسته ای نطنز، احتمالا ناشی از انفجار یک بمب بوده که ممکن است ده تا 15 سال پیش به این سایت منتقل شده بود . ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایهود اولمرت، نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی مدعی شد عوامل اسرائیلی از 10 یا 15 سال پیش ابزار انفجاری در تاسیسات هسته ای نطنز کار گذاشته بودند که در خرابکاری اخیر سیستم برق این سایت از آن استفاده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
لندن - ایرنا - لابی دیوید کامرون نخست وزیر پیشین انگلیس با وزارت دارایی دولت بوریس جانسون، برای دریافت یک فقره وام سنگین خارج از نوبت خبرساز و تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
فارس: روزنامه سان انگلیس از آغاز تحقیقات دولت لندن علیه دیوید کامرون نخست وزیر پیشین این کشور در ارتباط با لابیگری وی در زمان تصدی نخست وزیری برای لکس گرینسیل یک تاجر و سرمایه گذار خبر داده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دیوید کامرون، نخست وزیر پیشین انگلیس پس از کش و قوس های فراوان در نهایت هرگونه قانون شکنی در رابطه با جنجال لابی گری خود به نفع یک بانک خصوصی را رد کرد، اما گفت درس هایی را باید از این مناقشه یاد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین قطر با انتشار توییتی نقش آمریکا و یکی از کشورهای منطقه در حوادث امنیتی اردن را فاش کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: نخست وزیر پیشین قطر در واکنش به حوادث اخیر اردن گفت که آنچه به تازگی در اردن رخ داد از مدت ها قبل توسط برخی مسئولان دولت پیشین آمریکا و یکی از کشورهای منطقه برنامه ریزی شده و هدف آن تغییر نظام اردن به رهبری ملک عبدالله دوم پادشاه این کشور بود. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین قطر در واکنش به حوادث اخیر اردن گفت که آنچه به تازگی در اردن رخ داد از مدت ها قبل توسط برخی مسئولان دولت پیشین آمریکا و یکی از کشورهای منطقه برنامه ریزی شده و هدف آن تغییر نظام اردن به رهبری ملک عبدالله دوم پادشاه این کشور بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر پیشین قطر در واکنش به حوادث اخیر اردن گفت که آنچه به تازگی در اردن رخ داد از مدت ها قبل توسط برخی مسئولان دولت پیشین آمریکا و یکی از کشورهای منطقه برنامه ریزی شده و هدف آن تغییر نظام اردن به رهبری ملک عبدالله دوم پادشاه این کشور بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین قطر در اظهاراتی عاملان پشت پرده حوادث اخیر در اردن را فاش و دلیل کودتای اخیر اردن را مواضع پادشاه این کشور در قبال فلسطین عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین اردن اتفاقاتی را که در مذاکرات کشورش با داعش برای آزادسازی معاذ الکساسبه، خلبان این کشور که پس از سقوط هواپیمایش در رقه در سال 2014 به اسارت این گروه تروریستی درآمده بود، فاش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستانی لیسبون، روز جمعه برای ژوزه سوکراتش، نخست وزیر سوسیالیست پیشین پرتغال به اتهام پولشویی و جعل سند، قرار مجرمیت صادر و پرونده وی را به دادگاه کیفری ارسال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین عراق خواهان احترام به دموکراسی برای انتقال مسالمت آمیز قدرت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۱۹    
نخست وزیر پیشین لبنان گفت که آنکارا باید برای سیاست جدید در منطقه اقدام جدی انجام داده و در راستای عادی سازی روابط بین ایران و کشورهای عرب مسئولیت میانجی گری را برعهده بگیرد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از روزنامه کویتی قبس ، یک منبع آگاه اعلام کرد که جابر المبارک نخست وزیر پیشین کویت به زودی محاکمه می شود. این منبع اتهام نخست وزیر سابق کویت را فساد مالی عنوان کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه کویتی خبر داد که 6 مقام سابق این کشور از جمله نخست وزیر پیشین به اتهام فساد محاکمه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده جابر المبارک نخست وزیر پیشین ، خالد الجراح وزیر دفاع سابق و 4 نفر دیگر از مسئولان این کشور را به اتهام فساد مالی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – یک نشریه انگلیسی فاش کرد که یک سال پس از قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی و به رغم افزایش اعتراض ها علیه ریاض، دیوید کامرون نخست وزیر پیشین انگلیس با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی به سفر تفریحی رفته اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دادگاهی در کویت، نخست وزیر پیشین این کشور را به اتهام تخلفات مالی و پرونده فساد صدها میلیون دلاری ممنوع الخروج کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری دوشنبه شب گزارش دادند، جابر المبارک نخست وزیر پیشین کویت به اتهام تخلفات مالی ممنوع الخروج شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت آمریکا برای اطلاعاتی که منجر به شناسایی مکان اختفا یا دستگیری سلیم جمیل عیاش که در دادگاهی بین المللی پیش تر به جرم نقش داشتن در ترور رفیق حریری نخست وزیر پیشین لبنان، محکوم شده بود؛ 10 میلیون دلار جایزه تعیین کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۱    
رسانه های ایتالیایی از بستری شدن نخست وزیر پیشین این کشور در بیمارستان خبر داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
احزاب تونسی ضمن محکوم کردن حضور نخست وزیر پیشین این کشور در کنفرانسی با موضوع عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کردند که عادی سازی روابط با رژیم جنایتکار صهیونیستی خیانت به وطن است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از المیادین، این احزاب حضور “یوسف الشاهد” دبیرکل حزب تحیا تونس(زنده باد تونس) و نخست وزیر پیشین این کشور در کنفرانس عادی سازی روابط در امارات را تلاشی برای بازگشت به کار سیاسی قلمداد کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اوکراین اعلام کرد که تحریم هایی را علیه ویکتور یانوکوویچ، رئیس جمهور پیشین این کشور و میکولا آزاروف، نخست وزیر پیشین وضع کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف النصر عراق به ریاست حیدر العبادی نخست وزیر پیشین این کشور پس از کشتار در جنوب شهر تکریت در صلاح الدین. مبارزه با تروریسم را خواستار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر پیشین عراق تصریح کرد رئیس جمهور جدید آمریکا چه بسا بدتر از ترامپ است زیرا آن چیزی نیست که وانمود می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مقامات پیشین حزب مردم اسپانیا نخست وزیر این کشور را به دریافت غیرقانونی پاداش متهم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین استرالیا خواستار خارج شدن این کشور از قیمومیت انگلیس به دلیل نژادپرستی خاندان سلطنتی این کشور شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین تشکیلات خودگردان فلسطین از قصد خود برای تشکیل فهرست انتخاباتی جهت مشارکت در انتخابات آتی فلسطین خبر داد و گفت، این فهرست شامل شخصیت های مستقل و سایر افراد وابسته به حزب خواهد بود.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۵    
بانی فیلم: یک تابلوی نقاشی کمیاب از وینستون چرچیل نخست وزیر پیشین انگلیس که متعلق به آنجلینا جولی بود، روز دوشنبه در حراجی کریستی با احتساب هزینه های مربوطه، 12 میلیون دلار چکش خورد که خود یک رکورد هنری به شمار می آید. فوربس در خبری به این موضوع پرداخته است: ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
یورو نیوز: ماتئو رنتسی، نخست وزیر پیشین ایتالیا و سناتور کنونی، پاکتی دریافت کرد که حاوی دو گلوله تفنگ بود. به گزارش رسانه های ایتالیا به نقل از منابع پارلمانی این کشور ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۳    
نخست وزیر پیشین عراق گفت: در دوران نخست وزیری ام هر هفته با جو بایدن معاون وقت باراک اوباما رئیس جمهور اسبق آمریکا در تماس بودم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- رئیس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین عراق تحولات استان ذیقار را مقدمه ای برای اعلام یک اقلیم به مرکزیت شهر ناصریه در این کشور دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین عراق در سخنانی نسبت به ظهور یک اقلیم خودمختار جدید در این کشور هشدار داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : استعفای گئورگیا گاخاریا نخست وزیر پیشین گرجستان، بحران سیاسی جدیدی را در این کشور رقم زد. گئورگیا گاخاریا ، مخالفت با بازداشت نیکا ملیا رهبر حزب جنبش اتحاد ملی را به عنوان اصلی ترین دلیل استعفای خود ذکر کرد ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما ،محمد فرازمند سفیر ایران در ترکیه با احمد داوود اوغلو نخست وزیر پیشین و رهبر فعلی حزب آینده دیدار و گفت وگو کرد. سفیر کشورمان در این خصوص در صفحه مجازی خود نوشت: دیدار با آقای احمد داوود اوغلو دبیر کل حزب آینده ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
آنتونیو کاستا، نخست وزیر پرتغال در مراسمی رسما کاندیداتوری آنتونیو گوترش را برای دوره دوم دبیرکلی سازمان ملل اعلام کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت پرتغالی "موواویرو"، آنتونیو کاستا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- رئیس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین عراق حمله به مراکز دیپلماتیک را باعث آسیب رسیدن به وجهه عراق دانست و از دستگاه های امنیتی این کشور خواست تا از این مراکز مطابق میثاق های بین المللی حفاظت کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین عراق ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت انیس نقاش ، گفت: این پژوهشگر بزرگ، زندگی خود را در دفاع از فلسطین سپری کرد؛ جهان اسلام یک مبارز و یک متفکر برجسته را از دست داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین و رئیس ائتلاف دوله القانون با تایید اینکه نظام ریاستی برای عراق بهتر از نظام پارلمانی است تصریح کرد که قانون جدید انتخابات موجب تشکیل پارلمانی غیرمنسجم خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین عراق گفت که جو بایدن برای حل مساله هسته ای با ایران وارد مذاکره خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- رئیس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین عراق تاکید کرد که کشورش نیازی به نیروهای آمریکایی ندارد و آنها خطری برای عراقی ها از جمله شهروندان کُرد و اهل سنت این کشور به شمار می روند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- نخست وزیر پیشین عراق به بقایای حزب منحل شده بعث درباره هرگونه تلاش احتمالی برای بازگشت به عرصه این کشور هشدار داد و تاکید کرد که هرگز اجازه این کار را نخواهیم داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- یکی از مسئولان ارشد ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی نخست وزیر پیشین عراق تصمیم سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) برای افزایش شمار نیروهایش در عراق را حساب نشده دانست و تاکید کرد که این اقدام تنش های بزرگی را در منطقه ایجاد خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- یکی از مسئولان ارشد ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی نخست وزیر پیشین عراق تاکید کرد که حضور نیروهای بیگانه در خاک عراق نقض حاکمیت این کشور و خواست مردم آن است.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه سعودی اعلام کرد ایران درحال تکثیر حزب الله در شمار زیاد است. پایگاه اینترنتی العربیه به نقل از انستیتو تحول جهانی تونی بلر، نوشت: شمار شبه نظامیان وابسته به سپاه پاسداران ایران در منطقه، بعد از برجام به عدد بی سابقه ای رسیده است. ...