پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۳:۲۹Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخست وزیر پیشین»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عمران خان، رهبر حزب انصاف و نخست وزیر پیشین پاکستان از ریاست حزبش کناره گیری می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۵    
دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) اعلام کرده که نواز شریف، نخست وزیر پیشین و رهبر حزب مسلم لیگ پاکستان را از اتهامات فساد مالی موجود تبرئه کرده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ماهاتیر محمد، نخست وزیر پیشین مالزی با اشاره به ناتوانی کشورهای اسلامی از حمایت نظامی برای حفاظت از ساکنان غزه، از کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به دلیل عدم اجماع در مقابله با رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی تأکید کرد که همتای کنونی وی، صلاحیت رهبری این رژیم را ندارد؛ زیرا شکست سختی از حماس خورده و باید برکنار شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت دادگستری روسیه میخائیل کاسیانوف نخست وزیر پیشین این کشور و منتقد فعلی کرملین را عامل خارجی معرفی کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دست کشیدن از دیپلماسی به معنای پذیرش غیرقابل قبول جنگ ابدی است. به همین دلیل است که حتی در میان وحشت های جنگ اخیر غزه، صحبت از راه حل نهایی دو کشور همچنان زنده است و در واقع صداها در این باره بلندتر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تونل های زیر بیمارستان الشفاء توسط صهیونیست ها ساخته شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین ترکیه به اظهارات رئیس جمهور این کشور درباره عدم دین به اسرائیل واکنش نشان داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دیمیتری مدودف، رئیس جمهوری و نخست وزیر پیشین روسیه در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشت: ظاهرا ایالات متحده با ریختن پول به صنعت نظامی خود و آغاز جنگ در سایر قاره ها خود را ایمن تر می کند! این اساس و جوهر دکترین امنیتی آمریکاست. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۷    
جمعیت حاضر در راهپیمایی خانواده اسراء اسرائیلی به 30 هزار نفر سید. در این تظاهرات یائیر لاپید نخست وزیر پیشین رژیم هم شرکت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی به اظهارات وزیر خارجه اردن درباره امضا نکردن توافقنامه تبادل انرژی و آب با این رژیم واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۰    
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در مورد اظهارات وزیر امور خارجه اردن مبنی بر عدم امضای توافقنامه مبادله انرژی و آب با اسرائیل اظهارنظر کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین اسرائیل ضمن درخواست برکناری نتانیاهو گفت: نیازی به انتخابات مجدد نیست، ما در این کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) به یک کابینه متفاوت و به نخست وزیر دیگری از حزب لیکود نیاز داریم.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۰:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون مخالف نتانیاهو: نتانیاهو باید عزل شود و به جایش نخست وزیر دیگری از حزب لیکود انتخاب شود. اسرائیلی ها اعتقادی به او ندارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
یائیر لاپید نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی و رئیس جناح مخالف کابینه این رژیم خواستار برکناری بنیامین نتانیاهو شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
با اینکه انتظار می رفت ریشی سوناک نخست وزیر بریتانیا خانم سوئلا براورمن وزیر کشور را از کابینه اخراج کند ولی اصلا انتظار نمی رفت که دیوید کامرون نخست وزیر پیشین به سمت وزیر خارجه منصوب شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری انگلیس اعلام کرد دیوید کامرون نخست وزیر پیشین این کشور به عنوان وزیر امور خارجه منصوب شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی تلگراف خبر داده دیوید کامرون نخست وزیر پیشین این کشور قرار است وزیر امور خارجه شود و جای جیمز کلورلی را بگیرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: دیوید کمرون، نخست وزیر پیشین بریتانیا، در انتصابی غیرمنتظره از سوی ریشی سوناک، نخست وزیر، به عنوان وزیر امور خارجه جدید این کشور معرفی شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین بریتانیا به عنوان وزیر خارجه جدید این کشور منصوب می شود.
دفتر نخست وزیری انگلیس اعلام کرد دیوید کامرون نخست وزیر پیشین این کشور به عنوان وزیر امور خارجه منصوب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع خبری اعلام کردند که رژیم صهیونیستی به دنبال تعیین نخست وزیر پیشین انگلیس به عنوان هماهنگ کننده امور انسانی در نوار غزه است تا با این کار فشارهای بین المللی را کاهش دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۰    
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی هرگونه آتش بس در غزه را رد کرد و خواستار تسریع عملیات نظامی در این باریکه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در انتقاد از نخست وزیر کنونی این رژیم گفت، او به دلیل شکست مفتضحانه اش در حوزه امنیت داخلی از نظر روحی نابود شده اما وانمود می کند که آقای امنیت است؛ در حالی که او آقای چرندیات است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه صهیونیستی هاآرتص نوشت که وضعیت کنونی بنیامین نتانیاهو و میزان مقبولیت وی در میان صهیونیست ها مانند وضعیت ایهود اولمرت نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در آخرین روزهای جنگ 33 روزه با لبنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی با انتقاد شدید از رویکرد نتانیاهو در جنگ غزه، درباره لبریز شدن صبر متحدان غربی تل آویو به دلیل ناکارآمدی وی و کابینه اش هشدار داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عکس های خصوصی بنی گانتس وزیر جنگ و ایهود باراک نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی توسط هکرها لو رفت!
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر پیشین فرانسه در دوران ریاست جمهوری ژاک شیراک با محکوم کردن سیاست جنگ طلبانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، جنگ های سه گانه در غزه به رهبری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را محکوم و از رویکرد اسرائیل در منطقه به شدت انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-یائیر لاپید نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه در سخنانی که بیانگر خوی نژاد پرستی و جهانخواری است ، گفت:تشکیل دولت مستقل فلسطینی در زمین وجود ندارد، چرا که زمین هدیه خداوند به یهودیان است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
میدل ایست نیوز: یائیر لاپید، رئیس اپوزیسیون اسرائیل و نخست وزیر پیشین اسرائیل از دولت کنونی به نخست وزیری بنیامین نتانیاهو انتقاد کرد. به گزارش الجزیره، وی گفت که اسرائیل مکانی امن نیست و نه دولتی پایبند به اخلاق است و نه یک قدرت منطقه ای و در جنگ پیروز نشده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی تاکید کرد دبیرکل حزب الله فردی باهوش است و ممکن است با حمله ای این رژیم را غافلگیر کند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایلان ماسک هشدار داده است که اگر هوش مصنوعی توسط افرادی در جنبش محیط زیستی برنامه ریزی شود، احتمال دارد به انقراض بشریت منجر شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی امروز (سه شنبه) اعلام کرد که رژیم صهیونیستی باید چند مساله را در خصوص عملیات زمینی در غزه در نظر داشته باشد که از جمله آنها خطرات وقوع جنگ با حزب الله همزمان با جنگ در غزه است؛ همچنین مساله ربوده شدگان و مشروعیت بین المللی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : نخست وزیر پیشین اوکراین گفت: نیروهای مسلح کی یف با کمبود شدید دارو و تجهیزات پزشکی با کیفیت مواجه هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ایهود باراک نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که صهیونیست ها اعتماد خود را به بنیامین نتانیاهو از دست داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
یائیر لاپید رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی و نخست وزیر پیشین این رژیم روز پنجشنبه (امروز) اذعان کرد که این رژیم در نتیجه عملیات طوفان الاقصی شوکه و فلج شده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
صد آنلاین | نخست وزیر اسبق رژیم جعلی اسرائیل معتقد است که مردم ایران نباید امنیت داشته باشند. ایهود اولمرت، نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در جدیدترین لفاظی خود علیه ملت ایران در مصاحبه با اینترنشنال گفت که شهروندان ایرانی نباید آرامش و امنیت داشته باشند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۴    
نخست وزیر پیشین اسرائیل در شبکه صهیونیستی اینترنشنال؛ هیچ ایرانی نباید احساس امنیت بکند!
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - حکم حبس نواز شریف نخست وزیر پیشین پاکستان مرتبط با پرونده اختلاس مالی موسوم به "العزیزیه" که طی آن وی به 10 سال زندان محکوم شده بود، تعلیق شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۰    
نخست وزیر پیشین اسرائیل خود را در حمله هفتم اکتبر حماس به اسرائیل مقصر دانست.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری میزان - عمران خان ، نخست وزیر پیشین پاکستان به دلیل آنچه افشای اسناد محرمانه دیپلماتیک خوانده شده، از سوی دادگاه این کشور متهم شده است. براساس گزارش رسانه های پاکستانی، دادگاه ویژه ای که به این پرونده رسیدگی می کند، عمران خان و شاه محمود قریشی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۵    
دادگاهی در پاکستان، نخست وزیر پیشین این کشور را به دلیل افشای اسناد محرمانه ای که توطئه آمریکا در برکناری عمران خان را نشان می داده، متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۶    
دادگاهی در پاکستان، نخست وزیر پیشین این کشور را به دلیل افشای اسناد محرمانه ای که توطئه آمریکا در برکناری عمران خان را نشان می داده، متهم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۴    
نخست وزیر پیشین پاکستان به افشای اسناد طبقه بندی شده متهم شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نواز شریف نخست وزیر پیشین پاکستان فاش کرد که بیل کلینتون رئیس جمهور وقت آمریکا برای عدم انجام آزمایش هسته ای 5 میلیارد دلار رشوه به دولت پاکستان پیشنهاد کرده بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - نواز شریف نخست وزیر پیشین پاکستان با ابراز همبستگی با ملت فلسطین، تاکید کرد که ما هرگز تضییع حقوق فلسطینی ها را نمی پذیریم و از جامعه جهانی می خواهیم که مانع جنایات رژیم اشغالگر اسرائیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نواز شریف نخست وزیر اسبق پاکستان وارد اسلام آباد شد و قرار است با حضور در جمع هواران خود در شهر لاهور، درباره انتخابات آتی این کشور سخنرانی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - نواز شریف نخست وزیر پیشین پاکستان امروز پس از 4 سال خارج نشینی، درحالی به کشورش برگشت که مدعی تغییر سرنوشت پاکستان است و حزب وی نیز ادعا دارد که نواز شریف با عبور از چالش های سیاسی و پروندهای قضایی، دوباره به قدرت برمی گردد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ماهاتیر محمد نخست وزیر پیشین مالزی و از جمله سیاستمدارن صاحب نام و ضدآمریکایی تاکید کرد که اگر دولت آمریکا حمایت تمام قد خود از رژیم صهنویستی را متوقف کنند، اسرائیل نمی تواند به نسل کشی فلسطینی ها ادامه دهد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی یورور نیوز، دادگاه پاکستان امروز پنجشنبه با صدور حکمی راه بازگشت نواز شریف، نخست وزیر پیشین این کشور به وطن را هموار کرد. ...