دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۵:۴۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندانی»

ایسنا   ۲۷ دقیقه پیش    
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: کارکنان این شرکت از ابتدای امسال تاکنون زمینه آزادسازی 7 زندانی جرائم غیرعمد را فراهم کرده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
سید محمدعلی سید نایی؛ گفت: سلبریتی اقتضای عصری است که تصاویر، تنها صدای گفتمان مردمانش است. حال با این پهلوان ذهنی مردم چه باید کرد؟! آن ها را نادیده گرفت؟! کنار زد؟! زندانی کرد؟! و یا از او در جهت مصالح استفاده کرد؟!
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - دادگستری مازندران اعلام کرد که هشت تن از زندانیان جرایم غیرعمد و محکومان مالی استان همزمان با حضور پیکرهای پاک شهدای گمنام در استان از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
با مشارکت خیران 15 زندانی محکوم مالی از زندان خمینی شهر آزاد شدند.
حامیان ولایت   ۳ ساعت پیش    
مجتبی عالمی به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت محمد بن سلمان ، انفجاری شروع کرد.ابتدا با چراغ سبز ترامپ ، ولی عهد شد.خبرهای ضد و نقیضی از زندانی کردن دیگر شاهزاده های سعودی و درگیری در ریاض به گوش میرسید.به هرحال مخالفینش را سر جای خود نشاند.قصد داشت پادشاه شود. ...
8 زندانی جرایم غیرعمد و محکومین مالی در روز وداع با شهدای گمنام در نوشهر آزاد شدند.
بیش از 300 زندانی جرایم غیرعمد امسال به همت ستاد دیه گیلان از زندان های استان آزاد شدند.
همشهری   ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در امر قضا، علم و ادب مباحث مهمی برای کسی است که در کسوت و جایگاه قضا قرار گرفته است، گفت: قاضی، اسم افرادی را که در حبس قرار دارند دائم مرور و به آن ها توجه کند.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کرمانشاه گفت: قدیمی ترین زندانی زندان کرمانشاه پس از آزادی، در بخش خدمات شهری شهرداری مشغول به کار شد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل زندان های استان کرمانشاه گفت: پس از آزادی یکی از قدیمی ترین زندانی های کرمانشاه برای حل مشکل اشتغالش، مجموعه خدمات شهری شهرداری کرمانشاه وی را به کار گرفت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۵    
در کانون کار و آموزش قزل حصار کلیه وسایل و امکانات لازم برای اصلاح مجرمین گردآوری شده است. کلاس های مختلف و مجهز آموزش و کارگاه های وسیع و عظیم صنعتی، مزارع باز کشاورزی، وسایل مختلف ورزشی، بهداشت کامل و آزادی می بینید. در این تابلو هیچ رنگی کم نیست.. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : با دستگیری قاتل بی رحم راز قتل هولناک در پارکینگ فاش شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری-به برکت حضور دو شهید خوشنام در چالوس هفت زندانی سرپرست خانوار جرائم غیر عمد به کمک خیرین به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
30 زندانی جرایم غیرعمد در استان البرز که 28 نفر از آنان شامل آقایان بودند، با کمک خیرین به آغوش خانواده های خود بازگشتند. رئیس بسیج اصناف استان البرز در حاشیه آیین آزادی 30 زندانی جرایم غیرعمد استان گفت ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : 32زندانی هشترود به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) به مرخصی رفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
یک ایتالیایی به علت تهدید به بمب گذاری در بیمارستانی در انگلیس به زندان محکوم شد. وی هشدار داده بود که باید به وی در قالب بیت کوین باج پرداخت شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا : در پویش به عشق علی برای پدر بیش از یک میلیارد تومان برای آزادی پدران زندانی جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۲    
در چهارمین مرحله از طرح نذر هشتم 32 زندانی معسر جرائم غیرعمد در خراسان رضوی آزاد شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
موسسه خیریه آزادکار تیم ملی با اهدای 150 میلیون تومان به انجمن حمایت از زندانیان قائم شهر باعث آزادی 15 زندانی جرایم غیرعمد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان – زندان های آمریکا به عنوان کرونازده ترین کشور جهان، با شیوع گسترده بیماری مواجه هستند؛ این در حالی است که زندانیان آسیب پذیر با شرایط دشوارتری مواجه هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا -مسوول ستاد یادواره شهدای شهرستان فردیس اعلام کرد که با همت خادمین شهدا هفت زندانی جرائم غیر عمد از ندامتگاه فردیس آزاد شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- خراسان رضوی –در نخستین همایش ملی ایران جغرافیای مهربانی که در شهر سبزوار برگزار شد از سرباز نیکوکار ناجا که با پس انداز کل حقوق خدمت مقدس سربازی خود یک نفر زندانی را آزاد کرده بود ، طی مراسمی با شکوه تجلیل و از این اقدام حسنه وی تقدیر بعمل آمد .
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
دختری قربانی هوس های کثیف ناپدری سنگدلش شد. پلیس آمریکا مرد 47 ساله ای را به جرم تجاوز و قتل دختر 20 ماهه همسرش دستگیر و زندانی کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: یه کار قشنگی در چند ماه اخیر توسط رییس سازمان زندان ها و با پیگیری و تاکید رییس دستگاه قضا براه افتاده که خیلی کار قشنگی هست. به نیت امام رضا روز هشتم هر ماه با کمک خیرین 8 نفر از از زندانیان مالی در هر استان آزاد میشن. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: با زندانی شدن فرد، صرفاً مجرم مجازات نمی شود، بلکه این مجازات افراد دیگری را نیز در بر خواهد گرفت. لذا نگاه و باور عمومی جامعه نسبت به حبس و زندان باید تغییر کند و تا زمانی که این نگرش اصلاح نشود، بر شمار زندانیان افزوده خواهد شد و این موضوع نیازمند فرهنگ سازی است.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۰    
مسئول واحد فرهنگی نمایندگی خادمان مسجد جمکران در رفسنجان گفت: مراسم وفات حضرت خدیجه (س) هر سال توسط این دفتر نمایندگی برگزار می شد که هزینه امسال این مراسم صرف آزادسازی زندانی جرایم غیر عمد شد و فرد زندانی در روز وفات آن حضرت (س) آزاد شد.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: 302 زندانی جرایم غیرعمد و مالی امسال با کمک ستاد دیه این استان از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
شورش و فرار 200 زندانی در هائیتی حداقل 25 کشته برجا گذاشته و یکی از کشته شدگان مدیر زندان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
روز شنبه در بارسلونا، در ناآرامی تازه ای که به دنبال زندانی کردن یک خواننده رپ به اتهام تجلیل از تروریسم و توهین به سلطنت در آهنگ هایش روی داد، 10 نفر به اتهام حمله به مأموران پلیس دستگیر شدند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۹    
شفقنا افغانستان- دولت آمریکا به رهبری دونالد ترامپ، به تاریخ 10 اسفند سال گذشته در یک اقدام تاریخی با گروه طالبان در دوحه قطر توافقنامه صلح امضا کرد. در این توافقنامه آمریکا تعهد خروج از افغانستان را داد و طالبان هم وعده دادند که در ازای رهایی پنج هزار زندانی خود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۲    
زندان قصر، قصر قجر بوده است. آن زمان که تهران بسیار کوچک تر از حالا بوده، داستان این محوطه، داستان شاه قاجار بوده که هر از گاهی برای استراحت به شمال پایتخت می آمده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان - دادستان هشترود به مناسبت روز پدر با اشتغال به کار 18نفر از زندانیان شهرستان موافقت کرد و به 32 نفر نیز که شرایط لازم را داشتند به این مناسبت مرخصی اعطا شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ناامید و تنها پشت میله های زندان با یک دنیا پشیمانی از آنچه مرتکب شده بود به روزی فکر می کرد که به خاطر یک لحظه عصبانیت دستش به خون رفیقش آلوده شد ولی پشیمانی چه سود!
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۹    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل زندان های خراسان رضوی گفت: تاکنون 32 زندانی در این استان با اجرای طرح نذر هشتم از بند اسارت رهایی یافته و به آغوش خانواده برگشته اند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محسن هاشمی روز شنبه در آئین افتتاح 8 بازار میوه و تره بار پایتخت به تاریخچه و هدف تاسیس میادین میوه و تره بار اشاره کرد و یکی از مهم ترین دلایل ایجاد این میادین را شبکه توزیع ناکارآمد محصولات غذایی، کشاورزی و میوه و تره بار عنوان [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه گفت: 283 زندانی دارای جرائم غیرعمد و مالی با تلاش حقوق دانان بسیجی در استان کرمانشاه آزاد شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - مدیر اجتماعی امور مساجد خراسان گفت: در چهارمین دوره از اجرای طرح نذرهشتم، 10 زندانی از زندانیان جرائم غیرعمد و معسر در شهرستان تربت حیدریه آزاد شدند.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا به هزاران زندانی سیاسی در عربستان و جنایات سعودی در یمن اشاره ای نکرد آمریکا و انگلیس که هر روز به بهانه ای به سرکیسه کردن حاکمان کشورهای عربی نظیر سعودی می پردازند این بار با ادعای حقوق بشری و پرونده خاشقجی این سیاست را در پیش گرفته اند در حالی که آنها هیچ اشاره ای به هزاران زندانی سیاسی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۲    
یزد- 25 زندانی جرایم غیرعمد و نیازمند حمایت اجتماعی استان یزد توسط ستاد فرمان امام(ره) آزاد شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کوهستانی گفت: گفت: خیرین و خادمیاران رضوی شهرستان آمل به یاد مولای متقیان حضرت علی (ع) با پرداخت مبلغ 240 میلیون ریال، یک جوان محکوم به جرائم غیر عمد مالی را آزاد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خادمیاران رضوی یک زندانی آملی را از زندان آزاد کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اجرایی آستان امامزاده هلال ابن علی (ع) از آزادی 9 زندانی جرایم غیر عمد شهرستان آران و بیدگل با همکاری خیران این شهرستان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،محمود ضیایی فرد با اشاره به آزادی زندانیان جرائم عمد گفت: در 10 ماه گذشته جلسات متعددی از سوی مددکاران در نوبت های متوالی با شاکیان برگزار و از کمک مالی خیرین برای اخذ رضایت آنها استفاده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه افغانستان در مسکو اعلام کرد که ما همه تعهدات از جمله آزادی 6 هزار زندانی طالبان را برآورده کردیم اما طالبان تعهدات خود را زیر پا گذاشته است.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان تهران، سید حشمت الله حیات الغیب با حضور شهردار منطقه 5 تهران به عنوان نماینده ای از خیران در محل ندامتگاه زنان شهر ری حاضر شد. طی این مراسم با ادای نذر هشتم در روز های مبارک اعیاد رجبیه و میلاد با سعادت امیر المومنین تعداد 8 نفر از مادر ان زندانی نیازمند آزاد شدند. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در پی فرار زندانیان از زندانی در حومه "پورتو پرنس" پایتخت هائیتی، 25 نفر کشته شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۲   + ۸۰ سایت دیگر  
محمود صادقی در توئیتی از نتیجه حکم خود بابت توهین به آملی لاریجانی رییس سابق قوه قضاییه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی گفت: 10 نفر از زندانیان غیرعمد، معسر و نیازمند تربت حیدریه در چارچوب اجرای "طرح نذر هشتم" امروز نهم اسفند ماه از حبس آزاد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر از کمک 110 میلیون تومانی محسن چاوشی خواننده پاپ کشورمان و آزادی 11 زندانی جرایم غیر عمد شهرستان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شیراز- مدیرکل زندان های استان فارس گفت: نزدیک به 750 زندانی جرایم غیر عمد در زندان های استان فارس حضور دارند.