جمعه ۲۵ خردادساعت ۲۳:۳۵Jun 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رد مال»

صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علی غفاریان مدیر مسئول صراط نیوز با کنایه به محمد شریعتمداری در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: بهتر است آقای شریعتمداری که هوس رئیس جمهور شدن به سرش زده به همراه دامادش هادی رضوی که پیش تر به دلیل محکومیت مدتی را در زندان بود برای ثبت نام به وزارت کشور مراجعه کند! ...
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
آخرین اقدامات برای استرداد یاسین رامین، همسر مهناز افشار از جمله سوالاتی بود که سخنگوی قوه قضاییه به آنها پاسخ داد. اصغر جهانگیر در نشست خبری امروز در پاسخ به سوالی درباره اینکه حکم تبرئه یاسین رامین در دیوان عالی کشور نقض و این فرد محکوم به حبس و ردمال است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از صدور اعلان قرمز بین المللی برای دستگیری و استرداد یاسین رامین خبر داد. رامین که به حبس و رد مال محکوم شده است در خارج از کشور به سر می رود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
با نظر اکثریت مطلق اعضای شورای علمی دیوان عالی کشور درخواست معاونت هیات عمومی با موضوع لزوم تقدیم دادخواست در مورد رد مال غیر منقول که با سند رسمی به اشخاص ثالث انتقال یافته است، قابل طرح در هیأت عمومی تشخیص داده شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان فعلی گیلان که تا آخرین روزها موفق به کسب تاییدصلاحیت برای نامزدی در انتخابات مجلس دوازدهم نشده بود، حالا پس از کسی پیروزی با دردسر تازه ای رو به رو شده است. ...
گیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس سیاسی- شنیده می شود یکی از نمایندگان فعلی و منتخب این دوره مجلس در گیلان که پیش از این، پرونده ای مفتوح با اتهام تضییع اموال دولتی داشت، در شعبه اول دیوان عالی کشور به یک سال حبس و رد مال محکوم شده است. ...
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان با اشاره به رشد 206 درصدی استفاده از مجازات جایگزین حبس با موضوع الزام به خدمات عمومی رایگان در سال 1402 نسبت به سال 1401 اظهار داشت: یکی از مجازات های جایگزین حبس، الزام به خدمات عمومی رایگان است که تاثیر بسیاری هم در تأدیب بزهکار دارد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران افزود: میزان وصول جزای نقدی از محکومان در شعب اجرای احکام این دادسرا طی سال گذشته بیش از 184 میلیارد تومان و میزان رد مال صورت گرفته نیز بیش از 834 میلیارد تومان بود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
طرفداری نوشت: شهره موسوی نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال در پرونده کثیرالشاکی کینگ مانی به 10 سال حبس محکوم شد. متهم ردیف دوم این پرونده شهره موسوی، نائب رئیس پیشین زنان فدراسیون فوتبال بود که اکنون به 10 سال حبس، رد مال و محرومیت از خدمات دولتی محکوم شده است. رئیس کل دادگستری استان تهران [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور رأی پرونده موسوم به کینگ مانی خبر داده اند. متهم ردیف دوم این پرونده شهره موسوی، نائب رئیس پیشین زنان فدراسیون فوتبال بود که اکنون به 10 سال حبس، رد مال و محرومیت از خدمات دولتی محکوم شده است. رئیس کل دادگستری استان تهران درباره رای پرونده کینگ مانی گفته [...]
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رییس زندان مراغه گفت: پنج زندانی با کمک خیران، پرداخت محکومیت مالی، دیه و رد مال و اخذ رضایت از شاکیان در آستانه عید فطر آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روایت علیرضا نبی خیر و کارآفرین از آزادی یک زن معلم که به خاطر رد مال در زندان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: زمینه آزادی تعداد هشت نفر از زندانیان که صرفا به دلیل رد مال در زندان حضور داشتند، از محل کمک خیرین و ستاد مردمی دیه فراهم شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۲    
حوادث رکنا: یدالله روزچنگ به اتهام مشارکت در اخلال عمده در نظام ارزی و تحصیل مال از طریق نامشروع به 20 سال حبس، رد مال و 2 سال محرومیت از خدمات دولتی محکوم شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۱:۴۱    
بازتاب/رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: یک زندانی که سالهای متمادی بدلیل عدم توانایی رد مال در زندان به سر می برد با کمک خیرین و مردم نیکوکار پس از 18 سال از زندان آزاد شد.
مسعود ستایشی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده حسین هدایتی گفت: بخش زیادی از محکومیت مالی و رد مال انجام شده است. در ایام مرخصی تلاش کرده تا رد مال را صورت دهد. هم اکنون هم محکومیت خود را می گذراند و در زندان است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز مرکز رسانه قوه قضاییه در خبری ضمن تکذیب ادعای آزادی حسین هدایتی اعلام کرد این محکوم اقتصادی از خرداد سال 1397 در زندان به سر می برد و در طول دوران محکومیت خود نیز مانند دیگر محکومان از حق مرخصی قانونی استفاده کرده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی جدل رسانه ای حسین هدایتی با سخنگوی قوه قضائیه، این مجرم اقتصادی به زندان بازگشت. به گزارش تابناک ورزشی؛ طی روزهای اخیر و بعداز اعلام سخنگوی قوه قضائیه مبنی بر زندانی بودن حسین هدایتی بدهکار کلان بانکی و رئیس اسبق هیات مدیره باشگاه های پرسپولیس و استیل آذین ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حسین هدایتی که اخیرا و با استفاده از حق قانونی مرخصی بخش قابل توجهی از رد مال پرونده قضایی اش را انجام داده است؛ ظهر امروز و پس از اتمام مدت مرخصی به زندان بازگشت.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
حسین هدایتی که اخیرا و با استفاده از حق قانونی مرخصی بخش قابل توجهی از رد مال پرونده قضایی اش را انجام داده است؛ ظهر امروز و پس از اتمام مدت مرخصی به زندان بازگشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام سخنگوی قوه قضاییه در تاریخ سی ویکم اردیبهشت ماه سال 1397 در ارتباط با پرونده حسین هدایتی رسما اعلام شد که مدیر اسبق باشگاه پرسپولیس به جرم اخلال در نظام اقتصادی به 20 سال حبس ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
حسین هدایتی که اخیرا و با استفاده از حق قانونی مرخصی بخش قابل توجهی از رد مال پرونده قضایی اش را انجام داده است؛ ظهر امروز و پس از اتمام مدت مرخصی به زندان بازگشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۱    
حسین هدایتی پس از آزادی، ویدیویی در میان برف منتشر کرد که در انتهایش اسناد قضایی آزادی اش از جمله سند رد مال و نامه آزادی قطعی اش را قرار داده است، در حالی که قوه قضاییه در اطلاعیه ای آزادی هدایتی را تکذیب کرده و گفته او همچنان در زندان است ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۱۱۲ سایت دیگر  
پیگیری ها از مرجع قضایی نشان می دهد، ادعای آزادی حسین هدایتی صحت ندارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: حسین هدایتی تا سال 1408 در حبس خواهد بود. هدایتیِ از محکومان پرونده فساد بانک سرمایه 5 سال قبل به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی و خیانت در امانت به 12 سال حبس و رد مال محکوم شد و هم اکنون در زندان است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آنطور که در اطلاعیه روزهای اخیر قوه قضائیه آمده، یکی از بزرگ ترین پرونده های مفاسد اقتصادی در ایران به روزهای پایانی خود رسیده است. براساس این اطلاعیه ها، پرونده بابک زنجانی که بررسی آن از دولت اول روحانی شروع شده بود، درنهایت در اواخر سال 1394 حکم محکومیت وی را صادر کرده که براساس آن ...
اقتصاد ایران: قوه قضاییه دباره پرونده بابک زنجانی و بازگشت بدهی وی که محکوم به اعدام و رد مال 1.9 میلیارد یورویی شده، توضیحاتی ارایه کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۰   + ۱۰۲ سایت دیگر  
قوه قضاییه اعلام کرد: پس از بررسی های همه جانبه قضایی که طبق قانون در تمامی مراحل، همراه با حضور وکیل بابک زنجانی انجام می شد، دادگاه بدوی در اواخر سال 94 ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وکیل بابک زنجانی گفت: مطابق دادنامه قطعی صادره از سوی دیوان عالی کشور، چنانچه وی بتواند بدهی خود را پرداخت کند، استحقاق بهره مندی از مقررات ذیل ماده 114 قانون مجازات اسلامی را داراست.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
زندانی سابقه دار که به رد مال محکوم شده بود برای پرداخت بدهی اش از زندان مرخصی می گرفت و به سرقت می رفت. او در آخرین سرقتی که انجام داده بود وقتی ماموران پلیس را در تعقیب خود دید برای فرار هرچه دلار دزدیده بود از پنجره ماشین بیرون ریخت اما این کار برایش بی فایده بود و اسرار سرقت هایش برملا شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۳    
ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده بابک زنجانی تعیین تکلیف شده و بابک زنجانی به اتهام مقید در پرونده اخلال در نظام اقتصادی به اعدام و رد مال محکوم شده است.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۰:۱۹    
سخنگوی قوه قضائیه در رابطه با آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: پرونده این شخص رسیدگی شده است. این فرد به علت اخلال در نظام اقتصادی به اعدام و رد مال محکوم شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: این پرونده تعیین تکلیف شده و بابک زنجانی به اتهام مقید در پرونده اخلال در نظام اقتصادی به اعدام و رد مال محکوم شده است و اقداماتی در جهت رد مال انجام داده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۷۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت:پرونده این فرد تعیین تکلیف شده و به اتهام اخلال در نظام اقتصادی به اعدام و رد مال محکوم شده است و هر زمانی که اقتضا داشته باشد، حکم سلب حیات هم اجرا می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا در باره پرونده بابک زنجانی گفت: پرونده این شخص رسیدگی شده است. این فرد به علت اخلال در نظام اقتصادی به اعدام و رد مال محکوم شده است و اقداماتی درباره رد مال انجام داده است و اقدامات قوی تری در جهت رد مال در دست انجام است و هرگام زمان لازم تشخیص داده شود، حکم اعدام نیز انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده بابک زنجانی، گفت: پرونده این فرد تعیین تکلیف شده و به اتهام اخلال در نظام اقتصادی به اعدام و رد مال محکوم شده است.وی در جهت رد مال اقداماتی انجام داده و بخشی هم در حال انجام است؛ هر زمانی که اقتضا داشته باشد، حکم سلب حیات هم اجرا می شود.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۱    
به دنبال متهم شناخته شدن یا ارتکاب افراد به جرائم کیفری مانند سرقت، جعل اسناد و کلاهبرداری و جرائم حقوقی مانند نپرداختن نفقه و مهریه و عدم تخلیه ملک، شاکی برای مطالبه خسارت و رد مال به وی ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: بعضا برخی اشخاص در پوشش فعالیت های تولیدی و یا موارد دیگر اقدام به اخذ تسهیلات کلان از نظام بانکی و مصرف تسهیلات اخذ شده در محلی غیر از محل تعیین شده می نمایند و نظام بانکی را با چالش های اساسی مواجه می سازند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: شهردار سابق ارومیه به 20 سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی، رد مال و جزای نقدی محکوم شد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام رییس کل دادگستری آذربایجان غربی، شهردار سابق ارومیه به 20 سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی، رد مال و جزای نقدی محکوم شد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۷   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور حکم قطعی پرونده فساد در شهرداری سابق ارومیه خبر داد. به گزارش گروه استان های حیات ؛ ناصر عتباتی اظهار داشت: در این حکم شهردار وقت علاوه بر 20 سال حبس قطعی به انفصال دائم از خدمات دولتی، جزای نقدی و رد مال محکوم شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عصر روز یکشنبه 17 دی ماه رسیدگی به درخواست 379 پرونده محکومین با موضوع رفع مشکل ردمال مبهم و تجمیع محکومیت ها بعد از 5 ساعت جلسه با حضور میدانی دادستان مرکز استان آذربایجان غربی، مدیرکل زندان های استان و هشت نفر قاضی اجرای احکام به پایان رسید. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه - علی صالحی اظهار کرد: در آستانه میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و به یمن تقارن این ایام با چهارمین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به تعداد سال های عمر با برکت آن سردار شهید، 63 تن از محکومان مالی بی بضاعت ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
این بار شعبه 29دادگاه انقلاب، زورگیر خشن را به خاطر سرقت هایش به 10سال زندان و رد مال و به جرم محاربه به 15سال حبس در تبعید به یکی از شهرهای غربی کشور محکوم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
پرونده محمد امامی در عنوان اتهامی تحصیل مال نامشروع در جریان بوده و حکم وی که 20 سال حبس، رد مال و پرداخت جزای نقدی است هم اکنون در حال اجرا است. وی در طول دوران مدت محکومیت خود فقط یک دوره مرخصی رفته است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
پرونده اصلی محمد امامی در شعبه 3 دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال نامشروع مورد رسیدگی قرار گرفت که به موجب رسیدگی دادگاه و رای صادره او به 20 سال حبس، رد مال و پرداخت جزای نقدی محکوم شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۳    
سخنگوی قوه قضاییه از حکم 20 سال حبس برای محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد خبر داد. به گزارش راه مردم-ذبیح الله خدائیان سخنگوی قوه قضائیه ، صبح امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران از حکم 20 سال حبس و رد مال به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی برای محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد خبر داد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سه زورگیر سیاه پوش که طعمه های خود را در نیمه شب و با ضربات خنجر مجروح می کردند با صدورحکمی از سوی دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به تحمل 28 سال زندان ،222 ضربه شلاق، پرداخت دیه سنگین و رد مال محکوم شدند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
در نهایت پس از رسیدگی به این پرونده، او در اردیبهشت ماه 1401 به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی به 20 سال حبس، رد مال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.