سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۰۷Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندانیان»

کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۰    
سرویس سوریه - کمیته عدالت اجتماعی AANES اولین بخش از زندانیان زندان خیوران حسکه را در چارچوب اجرای تصمیم عفو عمومی به صورت مشروط آزاد کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۱    
نظارت بر زندان ها در امور راجع به زندانیان از وظایف قاضی اجرای احکام کیفری است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: نصرالله رادش یکی از برندگان برنامه (جوکر؛ طبقه بیست و یکم) 4 زندانی را آزاد کرد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
19 دی آنلاین: معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت خارجه گفت: تعداد زندانیان ایران خارج از کشور به غیر از ترکیه 700 نفر هستند و متاسفانه در حال حاضر 3 هزار زندانی در ترکیه داریم.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : بیگدلی، معاون امور کنسولی و مجلس و ایرانیان وزارت امورخارجه گفت: در ملاقات هایی که سفرا و معاونان در سفر به خارج از کشور انجام می دهند، بخشی از گفتگوها مربوط به امور زندانیان بازداشتی است.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور کنسولی و مجلس ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: لغو روادید با کشورهای مختلف در سال گذشته به عنوان اقدامی مهم با آثاری در دیپلماسی اقتصادی و روابط سیاسی است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۷    
بر اساس گزارش کمیسیون امور زندانیان و اسرای سابق و انجمن باشگاه اسرای فلسطین، از 7 اکتبر تاکنون، رژیم صهیونیستی، 9 هزار و 760 فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیگدلی، معاون امور کنسولی و مجلس و ایرانیان وزارت امورخارجه گفت: در ملاقات هایی که سفرا و معاونان در سفر به خارج از کشور انجام می دهند، بخشی از گفتگوها مربوط به امور زندانیان بازداشتی است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
بیکدلی، معاون کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت خارجه گفت: با بیش از 53 کشور جهان موافقتنامۀ انتقال محکومان داریم؛ اما در ترکیه تعداد زندانیان ایرانی حدود 3000 نفر است و در کشور های دیگر هم حدود 700 زندانیِ ایرانی وجود دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون کنسولی وزارت خارجه گفت:تعداد زندانیان ایران خارج از کشور به غیر از ترکیه 700 نفر هستند و متاسفانه در حال حاضر 3 هزار زندانی در ترکیه داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
آزادشدن یک زن بی گناه آمریکایی بعد از گذراندن 43 سال حبس اشتباهی بهانه ای شد تا از زندانیان دیگری بگوییم که چندین دهه از زندگی شان را بدون ارتکاب جرمی پشت میله ها گذراندند
موسسه مطالعات ایران و اوراسیا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۰    
در مسیر اردوگاه زندانیان یک شب را در زندانی می گذرانند که زمانی نه چندان دور لنین در آن زندانی رومانف ها بوده است. چرخ گردان زندگی و تغییر پیوسته ی آن در سطر سطر کتاب به خوبی هویداست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان خانواده های زندانیان شهرستان خاش در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی و همچنین ارتقاء سواد سلامت، آموزش دیدند.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منامه- ایران پرس: صدها تن از مردم بحرین شبانه در منطقه الدراز، غرب منامه، پایتخت این کشور، برای آزادی زندانیان سیاسی تظاهرات کردند.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین اقدام انسان دوستانه محسن چاوشی در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد زمینه ساز آزادی یکصد و ده زندانی غیرعمد در روز عاشورا بود. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، عاشورای امسال در فهرست فعالیت های عام المنفعه افراد و هیأت حسینی آن چه نمود داشت ...
پایگاه خبری دنیای برند   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
محسن چاوشی خواننده پاپ کشور با انتشار فراخوانی در صفحه مجازی خود اقدام به جمع آوری کمک های مردمی کرد که منجر به آزادی 110 زندانی غیرعمد شد. به گزارش دنیای برند به نقل از برنا ...
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وکیل امیر تتلو نوشت: سلام وروز بخیر! با پیگیری های انجام شده وهمکاری عوامل زندان وقضات محترم از امروز آقای امیر حسین مقصودلو ( تتلو) به بندعمومی زندان انتقال پیدا کرد. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید مجید مشعل رئیس شورای علمای اسلامی بحرین نگرانی خود را از آنچه در مورد شرایط غم انگیزی که زندانیان در زندان مرکزی جو تجربه کرده اند، ابراز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۶    
مدیر کل زندان های گیلان از ورود 15 تن مرغ تولیدی زندانیان لاهیجان به بازار مصرف و اختصاص سود حاصله به خانواده های آن ها خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محسن چاوشی، خواننده مطرح موسیقی پاپ در راستای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، زمینه آزادی 110 زندانی را فراهم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۲    
رئیس دادگستری رودبار جنوب گفت: از فرصت ماه محرم و صفر و پویش به عشق امام حسین (ع) می بخشم برای کسب رضایت شاکیان و آزادی زندانیان استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
هیئت عزادارن حسینی نظرکرده یزد، مبلغ 20 میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۶   + ۵۰ سایت دیگر  
آخرین اقدام انسان دوستانه محسن چاوشی؛ هنرمند کشورمان در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، زمینه ساز آزادی 110 زندانی غیرعمد در روز عاشورا بود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل و حل اختلاف استان کرمان گفت : در راستای پویش به عشق امام حسین(ع) میبخشم 234 نفر از زندانیان استان در سال گذشته از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری بر لزوم حمایت از زندانیان ایثارگر و خانواده های آنان تاکید کرد و گفت: همکاری دستگاه های متولیِ حمایت از ایثارگران با نهاد قضایی می تواند در آسیب زدایی از زندانیان ایثارگر و خانواده های آنان بسیار موثر باشد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در زندان لاهیجان بیش از15 تن مرغ گوشتی با دسترنج و تلاش زندانیان پرورش داده شد که پس ازعرضه به بازار سود حاصله به خانواده گروه هدف تعلق گرفت . عصرکاسپین /محمدی اصل مدیر کل زندان های گیلان ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک استان کرمان از راه اندازی 2 کارگاه خیاطی در زندان این شهرستان جهت کمک به خانواده زندانیان و کاهش آسیب های اجتماعی خانواده آن ها خبر داد.
اقتصاد ایران: کرمان- رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در راستای اجرای دستورات ریاست قوه قضاییه و سیاست مقنن مبنی بر حبس زدایی، از ابتدای سال 1403 تاکنون، با پیشنهاد عفو 62 نفر موافقت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهارت آموزی به مددجویان با هدف اشتغالزایی و کسب در آمد از جمله اهدافی است که برای بازگشت مددجویان از چرخه جرم به چرخه تولید جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده دنبال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد اعلام کرد: مصطفی راغب، خواننده مطرح کشور مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال برای آزادی چند زندانی این استان اهدا کرد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: اقدامات انجام شده در دستگاه قضا سبب شد تا اکنون 82 درصد مددجویان استان مشغول به کار باشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اجاره سند برای زندانی یکی از روش های متداول برای تأمین وثیقه و آزادسازی موقت زندانیان است. این روش به خانواده ها و نزدیکان زندانیان کمک می کند تا بدون نیاز به پرداخت کامل وثیقه، شرایط آزادی موقت زندانی را فراهم کنند ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۲    
آسوشیتدپرس در گزارشی تحقیقی نوشت: استفاده از زندانیان در آمریکا به عنوان کارگر در دوران برده داری آغاز شد و با افزایش زندانیان شدت گرفت که به طور نامتناسبی بر رنگین پوستان تأثیر می گذارد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی راغب، خواننده و مداح هیئت آزادشهر یزد در امر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
پشت پرده برای مبادله گرشکوویچ با زندانیان روس در آمریکا در جریان است اما تا کنون به توافقی نرسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گفت: از 58 هزار خانواده زندانی در سراسر کشور 2900 خانواده در تهران تحت پوشش انجمن هستند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۵    
مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان مرکز با بیان اینکه حدود 58 هزار خانواده زندانی در سراسر کشور تحت پوشش انجمن های حمایت زندانیان هستند، گفت: از این تعداد حدود 2 هزار و 900 خانواده در تهران تحت پوشش انجمن هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۰    
مدیرکل زندان های لرستان با اشاره به اشتغال 30 نفر از زندانیان بروجرد در حوزه تولید مصنوعات فلزی گفت: سال گذشته بابت فعالیت اشتغال، 24 میلیارد تومان به زندانیان استان دستمزد پرداخت شده است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-رئیس کل دادگستری هرمزگان از آزادی یک نفر از زندانیان محکوم به قصاص همزمان با عاشورای حسینی و با اجرای پویش به عشق حسین (ع) می بخشم در بندرعباس خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس، گفت: یکی از اقدامات موثر در توسعه نظام قضایی استفاده از تجارب کشورهای موفق است و هوشمندسازی و تبادل اطلاعات کشورها موجب موفقیت حوزه قضایی کشور و پیشگیری از تکرار جرم به ویژه کاهش تعداد زندانیان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه در پایان سفرش به نیویورک، درباره گفتگوهای غیرعلنی با مقامات واشنگتن درباره اوکراین و تبادل زندانیان بین دو کشور، آمادگی مسکو برای همکاری با هر رئیس جمهور منتخب مردم آمریکا و حمایت بسیاری از کشورها از رویکرد روسیه صحبت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان استان یزد هر کدام به صورت جداگانه با انتشار ویدیویی از هیئات عزاداری و عزادارن حسینی دعوت کردند تا با کمک خود، زمینه آزادی زندانیان را فراهم کنند.
افق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۰۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پسر خانواده ای که فرزند ارشد و کارمند بیمه است، با واریز 70 میلیون تومان به حساب مرکز ستاد دیه استان تهران زمینه آزادی دو نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم کرد. مادر این خانواده روز تاسوعا و در شب شهادت امام حسین(ع) از دنیا رفت و این [...]
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: رییس کل دادگستری لرستان گفت: پرونده زندانیان محکوم به مهریه باید ظرف 20 روز آینده مجدد بررسی و تعیین تکلیف شوند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
3 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان یزد با کمک 100 میلیون تومانی یک فرد نیکوکار از زندان آزاد شدند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دو خواهر نیکوکار 5 و 7 ساله کاشانی، مبلغ 200 میلیون ریال از هدیه تولد خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دادند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مراسم گلریزان ویژه آزادی زندانیان مالی و جرایم غیر عمد بخش کهریزک، با همت خیرین منطقه و با حضور رئیس دادگاه عمومی این بخش، در زورخانه سیدالکریم باقرشهر برگزار شد و حدود یک میلیارد تومان جهت آزادی زندانیان جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۷    
دولت انگلیس در نظر دارد زندانیان خارجی را که حدود 12 درصد از شمار زندانیان را در این کشور تشکیل می دهند، از این کشور اخراج کند تا جا برای زندانیان جدید باز شود.