سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۱۰Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیستانی»

سراج24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
- سیستان و بلوچستان محرومیت کم ندارد اما زمانی که صحبت از مرثیه آب می شود دیگر جایی برای گله کردن از دیگر محرومیت ها نمی ماند.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در شهرستان زابل اما یک معلم خوش ذوق برای اینکه دانش آموزانش از تحصیل عقب نمانند در هفته یک بار به منزل دانش آموزان رفته و تدریس می کند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۸    
اختصاصی شبکه اجتهاد: حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا سیستانی متولد 1341 شمسی، فرزند مرجع عالیقدر آیت الله سید علی سیستانی و از اساتید ممتاز حوزه علمیه نجف است ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کشتی گیر نوجوانان سیستان و بلوچستانی در اثر حادثه آتش سوزی جان خود را از دست داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۸    
دانشگاه الکفیل نشستی را تحت عنوان (نقطه نظرات و خصوصیات دیدگاه مرجعیت عالی دینی حضرت آیت الله سید علی سیستانی مدّ ظلّه العالی) با حضور گروهی از اندیشمندان، دانشگاهیان و فعالان جامعه مدنی برگزار کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیستانی با تسلیت رحلت سید کلب صادق نقوی گفتند: آن بزرگوار سالیان متمادی در ترویج معارف اسلامی و ارتقای فکری و علمی مومنین در هندوستان از هیچ کوششی دریغ ننمود و زحمات زیادی را در این راه تحمل کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آیت الله العظمی سیستانی در اروپا گفت: آیت الله حسینی جلالی، وظیفه خود را به پرداختن به ایتام اهل بیت(ع) در کشورهایی می دانست که اهل علم در آن کشورها کم بودند . او از دنیا بریده بود و این مساله از شیوه زندگی، لباس، طعام و خانه اش نمایان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رامین ریگی یک معلم خَیّر سیستانی است که نه تنها دانش آموزان مدرسه ، بلکه معلولان و نیازمندان مختلف استان سیستان و بلوچستان از اقدامات خیرخواهانه و کمک های مومنانه اش بی بهره نیستند، برای او شیعه و سنی فرقی ندارد و تلاش می کند در حد بضاعت لبخند بر لبان همه محرومان بنشاند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
در این کتاب به نقش شیخ عبدالمهدی کربلایی نماینده آیت الله سیستانی برای ساماندهی مقابله با بیماری کرونا در آستان قدس حسینی(ع) اشاره شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- مارتن هوت نماینده اتحادیه اروپا در عراق روز پنجشنبه با نماینده آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر دینی این کشور دیدار کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقننا- حضرت آیت الله العظمی سیستانی درگذشت سید کلب صادق نقوی را تسلیت گفتند. به گزارش شفقنا، متن پیام مرجع تقلید عالیقدر شیعیان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم إنا لله وإنا إلیه راجعون ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله سید علی حسینی سیستانی، درگذشت آیت الله سید محمد حسین حسینی جلالی را تسلیت گفتند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سیستانی در پیامی رحلت حجت الاسلام و المسلمین حسینی جلالی که روز یکشنبه گذشته در ایالت شیکاگوی آمریکا درگذشت را تسلیت گفتند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۷    
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، بهره برداری هوشمندانه و فناورانه از منابع آب و خاک در توسعه کشاورزی منطقه سیستان را امری ضروری دانست. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۱    
شیعه نیوز : آیت الله سیستانی به پرسشی درباره آیات سجده دار پاسخ گفته است. متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است: پرسش: کسی که آیه سجده دار بخواند یا بشنود باید چکار کند؟ و شرایط سجده از لحاظ قبله و محل سجده و طهارت و پوشش برای بانوان چیست؟ ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-حضرت آیت الله العظمی سیستانی به پرسشی درباره آیات سجده دار پاسخ گفته است. به گزارش شفقنا متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است: پرسش : کسی که آیه سجده دار بخواند یا بشنود باید چکار کند؟ و شرایط سجده از لحاظ قبله و محل سجده و طهارت و پوشش برای بانوان چیست؟ انتهای پیام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: با آب دهی مزارع کشاورزان از محل حوضچه های پنج هکتاری طرح آبرسانی دشت سیستان، تاکنون کشاورزان سیستانی 16هزار هکتار گندم وجو کشت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عمیدعلی میر، جوان سیستانی با خلاقیت و ابتکار توانسته است آپشن هایی به خودرو پراید اضافه کند که یکی از آنها از طریق اپلیکیشن موبایل، ماشین را کنترل می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۸    
مهرناز بهرامی هنرمند معلول سیستانی،مقام دوم جشنواره هنری پارالیم آرت را از آن خود کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق طی سخنانی گفت که مرجعیت عالیقدر دینی در عراق بر اهمیت برگزاری انتخابات به صورت آزاد و بدون هرگونه فشاری تاکید دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۳۵    
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق با تاکید بر نقش محوری و سازنده مرجع عالی قدر دینی این کشور، گفت که ایشان بر لزوم برگزاری انتخاباتی آزادانه تاکید دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه سازمان ملل در امور عراق اعلام کرد: مرجعیت شیعه عراق خواستار برگزاری انتخابات آزاد در این کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در عراق در گزارش خود به شورای امنیت گفت که مرجع عالیقدر دینی در عراق بر برگزاری انتخابات آزاد در عراق بدون هیچ گونه فشاری تاکید دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۰    
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق گفت که آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر دینی در عراق بر لزوم برگزاری انتخابات آزاد و فارغ از هر گونه فشاری در عراق تأکید دارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- جنین هنیس پلاسخارت نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق امروز(سه شنبه) نگرش حضرت آیت الله العظمی سیستانی درباره انتخابات زودهنگام این کشور را به اطلاع اعضای شورای امنیت بین المللی رساند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه سازمان ملل در عراق در گزارش خود در شورای امنیت سازمان ملل کاهش بسیار زیاد خشونت در عراق را موجب دلگرمی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا - نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق با ستایش از نقش آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر دینی این کشور گفت که ایشان بر لزوم برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی سالم و شفاف در عراق تاکید دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی از گروه های جهادی در کنار کادر درمان، حضور یافتند و برخی نیز همانند گروه جهادی امام حسن مجتبی (ع) به ساخت و ساز خانه و مدرسه برای نیازمندان پرداختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۲۸    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: تاسیس آکادمی بلوچی و سیستانی به منظور حمایت از هنرمندان و اهل قلم منوط به اخذ مجوز از دستگاه های دست اندرکار است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پروژه مستند کردن جنایت های عناصر داعش و پیروزی های نیروهای عراق با تأسی به فتوای مرجعیت عالیقدر دینی در یک کتاب دایره المعارف گردهم می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
زاهدان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: حق آبه کشاورزی برای همه کشاورزان سیستانی در نظر گرفته شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که با شیوع کرونا بسیاری از قبرستان های عراق از دفن اموات کرونایی سر باز زدند، آرامستان جدید دارالسلام نجف که با حمایت آیت الله سیستانی و با مدیریت شیعیان این کشور تأسیس شده ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دفتر مرجعیت عالیقدر شیعیان عراق مدرسه مازندرانیه را به عنوان یک مکان علمی حوزوی بازسازی و افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۲    
قم- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران از توجه و ارتباط مطلوب دولت با مراجع عظام تقلید و حوزه های علمیه قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران تاکید کرد: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضرت آیت الله سیستانی وجود دارد و این ارتباط روز به روز قوی تر شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۰    
دانش آموزان روستایی سیستان و بلوچستان از مسئولین خود درباره ساخت دبیرستان پیگیری کردند.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سردار سلیمانی مستمرا با آقای سیستانی مستقیم و غیر مستقیم دیدار داشتند. اما مرجعیت از ابتدا تا الآن اصلی را دارد که با سفرا دیدار نمی کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ "مریم لیا میلر" گفت: توصیه های حضرت آیت الله سیستانی در زمان جنگ علیه گروهک های تروریستی داعش یک سند و منشور صلح برای تمامی اقشار ملت عراق است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شیعه نیوز : آیت الله سیستانی نظر خود را پیرامون گذاشتن آرنج بر زمین در سجده اعلام کردند. مستحبّات و مکروهات سجده: مردها آرنج ها و شکم را به زمین نچسبانند، و بازوها را از پهلو جدا نگاه دارند و زن ها آرنج ها و شکم را بر زمین بگذارند و اعضاء بدن را به یکدیگر بچسبانند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۱    
جمعی از مسئولان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر اراک و ائمه جماعت مساجد در حرکتی خودجوش به منظور همدلی و خدمت رسانی به نیازمندان و هموطنان مناطق محروم با حضور در سیستان و بلوچستان از نزدیک در جریان مشکلات این عزیزان قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۵    
حلیمه بامری یک کارآفرین سیستانی است که با حمایت بسیج سازندگی و بنیاد برکت توانسته یک کارگاه تولیدی محصولات کشک و آچار و 17 قلم ادویه را در شهرستان نیمروز راه اندازی و برای 10 نفر ایجاد اشتغال کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین علیشاهی، مسئول دفتر مراجع تقلید، حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز به خاک سپرده شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مردان مسلح با ربودن مردی در سیستان و بلوچستان قصد باجگیری از خانواده اش را داشتند، اما مأموران پلیس پس از 48ساعت تلاش بی وقفه توانستند او را نجات دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس و علما و روحانیون این استان در پیام هایی جداگانه درگذشت مسوول دفتر مراجع تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز را تسلیت گفتند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در پی درگذشت مسئول دفتر مراجع تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی ،علمای استان فارس طی پیام های جداگانه ای تسلیت گفتند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵    
حوزه/ مدرسه علمیه منصوریه شیراز طی پیامی درگذشت مسئول دفتر حضرات آیات عظام مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد حسین علیشاهی عضو جامعه روحانیت شیراز و مسئول دفتر آیات عظام سیستانی و مکارم شیرازی در شیراز بر اثر بیماری کرونا به دیار باقی شتافت.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین علیشاهی، مسئول دفتر آیات عظام مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز دار فانی را وداع گفت.