سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۶:۴۲Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیرخوارگان حسینی»

شمس خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کاری از گروه سرود بچه های آسمان(حسینیه مرکزی مبارکه) با مشارکت شهرداری مبارکه https://t.me/c/1368376237/832
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۹    
همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در همدان با سخنرانی حجت الاسلام سید مجتبی حسینی یمینی و با مداحی مصطفی محمودی به همت مسجد سیدالشهدا و گروه مهدویت خواهران پایگاه حدیث حوزه حضرت خدیجه (س) همدان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۹    
مراسم شیرخوارگان حسینی به همت بسیجیان خواهران حوزه رضوان در روستای جوراب شهرستان ملایر برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۲:۱۰    
حوزه/ روز گذشته به رسم سال های پیشین گردهمایی شیرخوارگان حسینی در بسیاری از شهرها و ایالات شیعه نشین کشور نیجریه به ویژه ایالت کاتسینا برگزار شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم شیرخوارگان حسینی 1399 نیز همانند دیگر مراسم های ماه محرم تفاوت های زیادی پیدا کرده است. مراسمی که هر سال به همت مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) با شکوه فراوان در ایران و ده ها کشور برگزار می شد، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، در اغلب نقاط به صورت مجازی برگزار گردید ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۴    
مرحله دوم نهضت کمک مومنانه ویژه دهه اول محرم با کمک مردم و خیرین در چالوس برگزار و علاوه بر توزیع 1500 بسته معیشتی بین نیازمندان، 22 مورد اجاره بهاء منزل هم پرداخت و همچنین 400 دست لباس شیرخوارگان حسینی بین خانواده ها توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۱۷    
ایسنا/همدان آیین های ماه های قمری که آیین های عاشورایی زیرمجموعه آن است، در گوشه و کنار ایران، با زندگی مردم پیوند خورده اند و در هر شهر و روستایی با روایت خاص خود برگزار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ویدئویی جالب از خاطره اجرا شدن قطعه بنیامین بهادری توسط حاج حسن خلج در اولین مراسم شیرخوارگان کشور در فضای مجازی منتشر شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
خاطره جالب از مراسم شیرخوارگان حسینی، مراسمی که سبک مداحی حاج حسن خلج را بنیامین بهادری ساخت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۴    
برگزاری همایش مجازی شیرخوارگان حسینی با همکاری شورای فرهنگی حسین ابادکویر.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۱۴    
به همت گروه جهادی شهیده بانو پورکوهی تعداد 350 بسته معیشتی در مراسم شیرخوارگان حسینی شهر اهرم از توابع تنگستان تهیه و توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۰    
خدایی از مسابقه فیلم و عکس هر خانه، یک میعادگاه شیرخوارگان حسینی در زنجان خبر داد و گفت: علاقه مندان می توانند یک فیلم 60 ثانیه ای از مراسم شیرخوارگان در منزل خود تهیه و در مسابقه شرکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۵    
مراسم شیرخوارگان حسینی با رعایت تدابیر بهداشت در استانبول برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۷    
همزمان با مراسم شیرخوارگان حسینی ودر مرحله پنجم رزمایش کمک مومنانه، تعداد 250 بسته معیشتی بین محرومین توزیع شد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۲    
مراسم شیرخوارگان حسینی با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی درحرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۱    
همایش شیرخوارگان حسینی خراسان جنوبی با شیوه های متفاوت برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستا شاهین شهر ومیمه، مراسم مجازی شیرخوارگان حسینی با حضور فرماندار شهرستان و امام جمعه شاهین شهر در مصلای نماز جمعه شاهین شهر بدون حضور بانوان وشیر خوارگان برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی با هدف رساندن صدای مظلومیت حضرت علی اصغر (ع) طفل 6 ماهه امام حسین (ع) نخستین جمعه ماه محرم، متفاوت تر از سال های گذشته همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۶    
در بخش خبری 20 جمعه 31 مرداد 1399 قزوین، خبر هایی از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی بصورت مجازی تا واژگونی کامیون حامل 8 تن گاز مایع در الموت را می بینید.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۲    
امسال همایش شیرخوارگان حسینی، متفاوت تر از هر سال برگزار شد. به علت شیوع ویروس کرونا مقرر شد هموطنان عزیز این همایش را در خانه و در برابر تلویزیون انجام دهند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا ویژه برنامه شیرخوارگان حسینی با رعایت پروتکل های بهداشتی در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در شهر قم برگزار شد.
شبکه تصویر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۱:۰۵    
مراسم اجتماع بزرگ شیرخوارگان حسینی عصر روز جمعه 31 مرداد ماه با حضور عاشقاناهل بیت (ع) در بوستان سهند برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
همایش شیرخوارگان حسینی هرساله با مشارکت مادران و شیرخوارگان آنها برگزار می شد اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا مادران و شیرخوارگان آنها این مراسم را از خانه های خود برگزار و نذرنامه را براساس سنوات گذشته قرائت کردند.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به دلیل شیوع ویروس کرونا، امسال همایش جهانی حضرت علی اصغر (ع) با حضور مادران و فرزندان شیرخوارگان آنها با فضایی متفاوت تر از سال های قبل در منازل برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- در نخستین روز ماه محرم، آیین شیرخوارگان حسینی روز جمعه بدون حضور خانواده ها در حسینیه آقا در شهرستان یزد برگزار و در فضای مجازی برای مردم پخش گردید.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت شیرخوارگان حسینی همزمان با نخستین جمعه ماه محرم، امروز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سراسر کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۵    
امروز در روز علی اصغر، شیرخوار اتشان کربلا، شیرخوارگان حسینی در سراسر کشور در همایش شیرخوارگان حسینی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۲    
مشهد- ایرنا- همزمان با نخستین جمعه ماه محرم بنا بر رسمی دیرین صدها شیرخواره حسینی لباس شهید کوچک کربلا را بر تن کرده و مظلومیت علی اصغر(ع) را در آستان مصفای حضرت امام رضا(ع) در مشهد فریاد زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی مردم و به خصوص شیرخوارگان حسینی و فرمان مقام معظم رهبری در خصوص تبعیت از دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا، همایش شیرخوارگان حسینی بدون حضور مخاطب برگزار شد ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۹   + ۶۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ امسال با توجه به معضل جهانی کرونا، مادران قمی با شیرخوارگان خود در خانه و از طریق رسانه در همایش شیرخوارگان حسینی سهیم شدند.
برترین ها / حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: هم زمان با نخستین جمعه ماه محرم مراسم شیرخوارگان حسینی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد. در نخستین جمعه ماه محرم و هم زمان با سراسر کشور مراسم شیرخوارگان حسینی پیش از ظهر امروز در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم نمایدن به یاد علی اصغر، مادران ایلامی در خانه هایشان دست توسل به گهواره شهید شش ماهه دشت نینوا گرفتند.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
جمعه اول ماه محرم، مادران و نوزادان خود را به همایش شیرخوارگان حسینی می رسانند تا دخیل ببندند به دستان کوچک اما گره گشای حضرت علی اصغر (ع)؛ اما امسال، شیوع ویروس کرونا و لزوم تلاش برای قطع زنجیره این ویروس و بیماری منحوس ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۴    
همایش شیرخوارگان حسینی در اولین جمعه ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش با حضور اقشار مختلف مردم و با رعایت پروتکل های بهداشتی در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۶    
امسال با توجه به معضل جهانی کرونا، مراسم همایش شیرخوارگان حسینی در اولین جمعه ماه محرم برای توسل به باب الحوائج حضرت علی اصغر (ع) با شیوه ای متفاوت و محدود در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار گردید.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- همزمان با اولین جمعه ماه محرم الحرام محفل شیرخوارگان حسینی در حرم مطهر رضوی برگزار شد. به گزارش شفقنا، در این محفل معنوی که امروز به صورت استودیویی و بدون حضور زائران در رواق بزرگ امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار و از رسانه ملی و فضای مجازی پخش شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۸    
گروه استان ها- هرچند امسال کرونا مانع برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در جمعه نخست ماه محرم شد اما مادران امسال عزم و خود را بیشتر جزم کردند تا عشق به امام حسین (ع) را در وجود فرزندان خود پرورش دهند.