دوشنبه ۲۳ مهرساعت ۱۲:۰۸Oct 2018 15

اترک نیوز (atraknews.com)

اترک نیوز 29 اسفند 1393 اترک نیوز 29 اسفند 1394 اترک نیوز 30 اسفند 1395 اترک نیوز 1 فروردین 1396 اترک نیوز 31 فروردین 1397 اترک نیوز 1 اردیبهشت 1397 اترک نیوز 31 خرداد 1397 اترک نیوز 31 تیر 1397 اترک نیوز 31 مرداد 1397 اترک نیوز 31 شهریور 1397 اترک نیوز 1 مهر 1397 اترک نیوز 2 مهر 1397 اترک نیوز 3 مهر 1397 اترک نیوز 4 مهر 1397 اترک نیوز 5 مهر 1397 اترک نیوز 6 مهر 1397 اترک نیوز 7 مهر 1397 اترک نیوز 8 مهر 1397 اترک نیوز 9 مهر 1397 اترک نیوز 10 مهر 1397 اترک نیوز 11 مهر 1397 اترک نیوز 12 مهر 1397 اترک نیوز 13 مهر 1397 اترک نیوز 14 مهر 1397 اترک نیوز 15 مهر 1397 اترک نیوز 16 مهر 1397 اترک نیوز 17 مهر 1397 اترک نیوز 18 مهر 1397 اترک نیوز 19 مهر 1397 اترک نیوز 20 مهر 1397 اترک نیوز 21 مهر 1397 اترک نیوز 22 مهر 1397 اترک نیوز 23 مهر 1397 
  ۳ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس از احیای کارت سوخت و دو نرخی شدن قیمت بنزین خبر داد.
  ۳ دقیقه پیش    
ایلام- مدیرکل میراث فرهنگی ایلام از برپایی 24 سیاه چادر همراه با پخت غذاهای محلی در ایلام برای میزبانی از زوار اربعین خبر داد.
  ۱۸ دقیقه پیش    
مدیرعامل جمعیت هلا ل احمر استان کردستان از تصادف تریلی حمل مواد شیمیایی با کامیون تریلی ویژه حمل خودرو و سواری سمند در گردنه صلوات آباد سنندج خبر داد.
  ۵۸ دقیقه پیش    
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان شمالی با اشاره به اینکه دو هزار و 256 نفر از جمعیت استان نابینا و کم بینا هستند، گفت: از این تعداد 785 نفر را زنان و یک هزار و 471 نفر را مردان تشکیل می دهند.
  ۲ ساعت پیش    
کارشناس مسائل منطقه با اشاره به مرگ قاشقجی، گفت: اتفاقی که در استانبول رخ داد و موجب شد تا کنسولگری عربستان این شخصیت روزنامه نگار و شناخته شده جهانی که دارای تابعیت آمریکایی و همچنین دارای تبار ترکی ...
  ۲ ساعت پیش    
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده دنیا ویسی را تشریح و تاکید کرد که آنچه که از قول پزشک پزشکی قانونی مطرح شد، به هیچ عنوان صحت ندارد.
  ۲ ساعت پیش    
رییس مرکز تحقیقات سلامت و ایمنی غذای یزد گفت: ابتلا به انگل توکسوپلاسما که به طور میانگین 30 تا 40 درصد جمعیت ایران حداقل یک بار به آن مبتلا شده اند، آمار تصادفات رانندگی را افزایش می دهد.
  ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از وقوع قتل بر اثر نزاع و درگیری خیابانی در بجنورد خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از20 دقیقه دستگیر شد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: 65 درصد از مساحت عرصه منابع طبیعی استان گرفتار فرسایش خاک است که مسئله فرسایش خاک به بحرانی مهم در استان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۸    
انتهای پیام / میکده
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷    
با معرفی سارا امیری از سوی رئیس انجمن بیماران کلیوی خراسان شمالی، این انجمن در شهرستان اسفراین آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷    
رییس جمهور گفت: دانشگاه نقش بسیار مهمی در علم، فرهنگ و در جامعه پذیری نسل جوان در انضباط و قانونمداری و در نقش مهارت هایی که دانشجویان از این محیط می آموزند، دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۶    
تغییرات جدید تعرفه های مکالمه با موبایل به سختی می تواند کسی را برای تغییر اپراتور تلفن همراهش وسوسه کند اما با توجه به اینکه طرح ترابردپذیری اجرا می شود و می توان با کمک آن با حفظ شماره فعلی از یک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۶    
کاردار پیشین ایران در عربستان اظهار کرد: براساس برخی اخبار و تحلیل ها به نظر می رسد قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶    
عملیات ربایش روزنامه نگار مطرح سعودی در ترکیه سوال های اساسی را ایجاد کرده که قطعا در روابط آینده کشورهای منطقه ای تاثیر گذار خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۱    
در پی تدوین الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت، رهبر انقلاب اسلامی دستگاه ها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین شده و ارائه نظرات مشورتی جهت اصلاح یا تکمیل و ارتقای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵    
چرا دانشگاه علوم پزشکی استان ما به مسئله وقت نوبت دهی آزمایشگاه بیمارستان امام رضا شهر بجنورد رسیدگی نمی کنید، باید از ساعت 4 یا شش صبح حضوری بیایم بیمارستان بعد ساعت 7 صبح خونگیری را انجام بدهند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۰    
روستای مرزی تکله قوز از توابع شهرستان رازوجرگلان، روستایی که نامزد معرفی به عنوان روستای ملی خراسان شمالی است و در حال پیگیری برای ثبت است .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹    
ورود به دوران دانشجویی هیجان فوق العاده ای در دل فرد ایجاد می کند، شوق قبولی در دانشگاه و نقل و انتقال به یک شهر دیگر برای تحصیل شاید در ابتدا برای دانشجویان شیرین باشد اما گاها مشکلاتی را به دنبال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۶    
اسدالله اسدی دیپلمات بازداشت شده ایرانی در اروپا مورد عجیبی است. او با اینکه مصونیت دیپلماتیک دارد به یک اتهام واهی دستگیر شده است؛ روالی که تاکنون در عرف دیپلماتیک سابقه نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۱    
قیمت برخی خودروهای تولید داخل در اولین روز از هفته جاری نسبت به هفته گذشته، یک تا 2 میلیون تومان افزایش و برخی هم به همین میزان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۱    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رهبر انقلاب از مواضع خود درمورد پیوستن به کنوانسیون ها عدول نکرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۱    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق قانون دولت مجوز افزایش قیمت بنزین را دارد ، گفت که در حال حاضر دولت به دنبال سهمیه بندی بنزین است و باید در این جهت برنامه ریزی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۱    
وزارت اطلاعات از انهدام یک تیم تروریستی تجزیه طلب که از مرزهای غربی وارد و در یک خانه تیمی مستقر شده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۶    
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی با اشاره به وجود هزار و 200 پروژه ناتمام در استان اعلام کرد: از این تعداد، ساخت 600 پروژه بدون مطالعه آغاز شد که ناتمام رها شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۷    
همایش سه ساله های حسینی به مناسبت شهادت حضرت رقیه(س) ساعت 9 صبح روز دوشنبه در بجنورد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱    
نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس با اشاره به اینکه سیر رشد اقتصادی کشور به 3.7 درصد رسیده بود، اعلام کرد: از نیمه دوم امسال این نرخ رشد کم کم آهنگ سیر نزولی به خود گرفته و دارد منفی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱    
رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی گفت: دو ملی پوش جودوکار نوجوان از خراسان شمالی روز گذشته به مسابقات بین المللی آذربایجان در شهر باکو اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۶    
نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهداء بشرح مندرج در ذیل همرزم می پذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۴    
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی با اشاره به اینکه هزینه ویزای اربعین 107 هزار تومان کاهش یافت، گفت: آن دسته از زائرانی که مبلغ بیشتری واریز کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۹    
رئیس مرکز اورژانس استان فارس از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور سعادت شهر مرودشت خبر داد و گفت: در این حادثه 5 نفر کشته و 15 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۹    
امروزه در کشورهای پیشرفته شرکت های بزرگ تجاری با صدها شعبه در نقاط مختلف کشور وبا اشتغالزایی چشم گیر به امر تجارت نو بازیافت مشغول هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۴    
مدیر کل پزشکی قانونی خراسان شمالی از تشکیل چهار هزار و 273 پرونده برای مدعیان مصدومیت در نزاع در مراکز پزشکی قانونی استان در نیمه نخسست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹    
رئیس کل بانک مرکزی معتقد است، همراهی دولت در پیشبرد سیاست های بانک مرکزی و پشتیبانی دو قوه دیگر، شرط اساسی فائق آمدن بر مشکلات است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹    
یک روزنامه چاپ ترکیه گزارش داد که قتل جمال خاشقجی و مثله کردن او، از سوی محافظ شخصی ولیعهد سعودی انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹    
رهبر معظم انقلاب جوانان را راه حل مشکلات کشور دانستند با این حال یکی از مشکلات اصلی وجود افراد بازنشسته و پیر در سیستم مدیریت کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹    
سید حسن نصرالله در سخنرانی تلویزیونی خود تاکید کرد: اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه واشنگتن در مقابل پول از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس حمایت می کند و اظهاراتش درباره اینکه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹    
علی اصغر یوسف نژاد گفت: رفتن شریعتمداری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اشتباه است و نمی تواند برای تکیه بر صندلی این وزارت رأی اعتماد بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۲    
امام جمعه بجنورد اسراف را عیب مردم و وابستگی به بودجه نفت را عیب دولت بیان کرد و گفت: باید از خان فروشی نفت پرهیز کرده و تبدیل آن به فراورده های نفتی تولید برای کشور ثروت آفرینی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۲    
انتهای پیام // میکده
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۷    
استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه مالیات حقوق پرسنل 44 دستگاه همچنین مالیات بردرآمد برخی دیگر از ادارات، شرکت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۵    
امام جمعه موقت تهران گفت: دشمنان این ملت پای خود را بر روی گلو ملت گذاشتند و هر چه عقب نشینی بیشتر شود فشار وارده آن ها بیشتر می شود و در این شرایط جنگ اقتصادی ،تنها راه نجات ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۰    
کاربران فضای مجازی استان در شبکه های اجتماعی به استقبال #19مهر سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان رفتند و باعث شدند این هشتگ موضوع پربحث شبکه های اجتماعی و ترند یک توییتر شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۹    
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیا اینکه تاکنون 46 میلیارد تومان برای ساخت و علاج بخشی سد بیدواز هزینه شده اما مردم منطقه هنوز از شبکه انتقال آب این سد برخوردار نشده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۳    
نوزدهم مهر ماه سال 91 بود که سرانجام آرزوی چندین ساله مردم خراسان شمالی برآورده و خاک این خطه از ایران اسلامی به قدوم مبارک مقام معظم رهبری متبرک شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۸    
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : تاکنون در شهرستان اسفراین مشکلی برای تامین داروی مورد نیاز نداشته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۳    
مقام معظم رهبری در نوزده ام مهر 1391 به استان خراسان شمالی سفر کردند. استقبالی که مردم باب الرضا (ع) و به ویژه جوانان و نسل سومی های انقلاب اسلامی این استان از رهبر انقلاب اسلامی کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۸    
دادستان عمومی استان کردستان درباره شایعات مطرح شده در مورد چگونگی مرگ دنیا ویسی دختربچه کردستانی گفت: نتیجه بررسی ها مشخص نشده و فعلا پزشکی قانونی نظریه خود را ارائه نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۳    
تعرفه ملزومات مصرفی دیالیز در تمام بخش های دولتی، خصوصی و خیریه 21هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۲    
اولین دور از مسابقات دارت ویژه بانوان بعد از شروع به کار ورزش بانوان در سالن ورزشی در جرگلان برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با جذب 100 درصدی بودجه 825 میلیارد ریالی حوزه بهداشت و درمان ، 97 درصد از پروژه های حوزه این حوزه از محل سفر رهبری به اتمام رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۵    
مدیرعامل آلومینای جاجرم درخصوص اولویت های این مجموعه گفت: اولویت نخست مجتمع آلومینای جاجرم، در نیمه دوم امسال بهره برداری و راه اندازی پروژه شمش آلومینیوم جاجرم است و امید می رود تا 2 ماه دیگر برنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۰    
نوزدهم مهر ماه سال 91 بود که سرانجام آرزوی چندین ساله مردم خراسان شمالی برآورده و خاک این خطه از ایران اسلامی به قدوم مبارک مقام معظم رهبری متبرک شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۴    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رازوجرگلان گفت : سه کتابخانه عمومی در سه روستای پر جمعیت شهرستان ساحته خواهد شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی اعلام کرد: در خراسان شمالی از سال گذشته تا پایان شهریور ماه امسال چهار هزار و 439 نفر از محل دریافت تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در بخش کشاورزی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
وزیر کشور اعلام کرد: تلاش می کنیم با بانک مرکزی مذاکره کنیم تا معادل ریالی صدور ویزای اربعین را کم تر کنند، رقمی که آن ها تعیین کردند، بالا است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
بعد از مدت ها مسکوت ماندن ماجرای حقوق های نجومی، این بار از بانک زیان دیده دی خبر می رسد که دریافتی های نجومی سر به فلک کشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: پیش بینی می شود سود سهام عدالت برای سال مالی 1396 که در مجموع حدود پنج هزار میلیارد تومان است، از دی ماه امسال به مرور به حساب مشمولان واریز شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
ویدئوی کوتاه عظمت ایران شامل تصاویر کمتر دیده شده از اجتماع بزرگ صدهزار نفره بسیجیان در ورزشگاه آزادی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تاکنون دوهزار و 600 نفر در استان برای شرکت در پیاده روی بزرگ اربعین حسینی ثبت نام کرده اند و برای 915 نفر ویزا صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
رئیس جمهوری آمریکا مدعی شده است، هیچ کس با صلاحیت تر و لایق تر از دخترش برای جانشینی نیکی هیلی، سفیر مستعفی آمریکا در سازمان ملل نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
به پیشنهاد استاندار خراسان شمالی و با حکم وزیر کشور، طاهر رستمی به عنوان فرماندار اسفراین منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۰    
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی درباره تعیین تکلیف نیروهای قراردادی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۶    
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی اعلام کرد: تا به کنون از محل سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی هزار و 150 میلیارد تومان اعتبار به منظور اجرای 800 پروژه عمرانی در استان اختصاص یافته ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۰    
شهرستان فاروج یکی از شهرستان های شاخص خراسان شمالی در تولید انگور به ویژه رقم کشمشی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۰    
در شرایط نوسان ارزی برخی سفارتخانه های کشورهای خارجی مقیم در ایران تسهیلاتی را برای صدور ویزا به واحد پول رایج ایران فراهم کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۴    
مسئول بسیج اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران از افتتاح دفتر رابط بسیج در اتاق بجنورد خبرداد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دادن کارت سوخت بنزین به مردم در دستورکار است، گفت: با توجه به محاسبات انجام شده قرار است در موضوع سهمیه بندی شدن بنزین و دادن کارت سوخت حداکثر تا یک ماه آینده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۴    
فرمانده نیروی انتظامی توضیحاتی را درباره احضار بعضی از سلبریتی های جمع کننده کمک برای زلزله زدگان و همچنین پهپادها و تجهیزات جدید نیروی انتظامی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۴    
روز دوشنبه مراسم انتخاب آتش نشان نمونه از بین 88 نفر بین آتش نشان بجنوردی در محل تالار حافظ بجنورد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۶    
رئیس شورای شهرستان رازوجرگلان و عضو شورای بخش جرگلان گفت: تنها 15 الی 20 درصد روستاهای بخش جرگلان از اینترنت پرسرعت برخوردار است .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۸    
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی درباره جذب ورزشکاران مدال آور در استان گفت: بر اساس قانون هیات وزیران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان گفت: چهار گروه از شرکت آب و منطقه ای بجنورد برای رفع گل و لای موجود در سد شیرین دره مشغول به فعالیت هستند و طبق پیش بینی ها تا 48 ساعت آینده مشکل آب رفع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۸    
حامیان برجام با در هم آمیختن دروغ و وعده سعی دارند به اهداف سیاسی خود برسند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۵    
در حالیکه براساس مصوبه کارگروه آرد ونان خراسان شمالی قرار بود قیمت انواع نان از روز دوشنبه، 16 مهرماه 10 درصد افزایش یابد و نرخ های جدید نیز اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رانت های گسترده ای که در صنعت آلومینیوم ایجاد شد ما را به این تصمیم رساند که بحث تحقیق و تفحصی در خصوص صنعت آلومینیوم داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۶    
در راستای اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، تمامی بازنشستگان بانک های دولتی و همچنین بانک هایی که در راستای اجرای اصل 44 سهام آنها واگذار شده و 100 درصد خصوصی نیستند باید پست خود را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۴    
رئیس فرهنگ وارشاد شهرستان فاروج گفت: اختصاص بخش نوقلمان در ششمین جشنواره شعر ، خون تازه ای به رگ جریان های شعری استان وارد می کند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۶    
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: دو هزار و 133 پست سازمانی در 24 دستگاه مشمول بودجه استانی همچنین هفت هزار و 222 پست سازمانی در 89 دستگاه اجرایی استان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۹    
رئیس و کارشناس ارشد اداره کل روابط عمومی تامین اجتماعی خراسان شمالی از برگزاری آزمون استخدامی این سازمان همزمان با سراسر کشور در دو بخش بیمه ای و درمانی دراین استان خبرداد وگفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی با اعلام حمایت از پویش مردمی "کاسب منصف" پیوستن خود به این پویش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۱    
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری سارقان حرفه ای طلا در کمتر از 24 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸    
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح هوشمندسازی تمامی معابر شهری در خراسان شمالی از سال 95 در دستور کار قرار گرفت که تحقق کامل این طرح نیازمند تامین اعتبار توسط شهرداری ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۵    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به مصوبه شورای امنیت کشور با عنوان مشارکت مردم در توسعه و نظم امنیت عمومی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۷    
اصناف و بازاریان خراسان شمالی پس از راه افتادن پویش مردمی #گران_نمی فروشیم ، #کاسب_منصف و #کاسب_انقلابی به این موج مردمی پیوستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۴    
مدیرکل اداره پست استان با اشاره به اینکه برخی از دستگاههای اجرایی استان و بانکها امورات پستی را خودشان انجام می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۲    
در حالی که کردان فکر می کرد که انتشار مدرکش پایان ماجراست، غلط های گرامری و نگارشی فراوان مدرک ارائه شده، شک در مورد جعلی بودن آن را بیشتر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۲    
باران پاییزی رسید آن هم چه بارانی؛ غیرمنتظره، بی سابقه و سیل آسا آمد و هر چه سر راهش بود شُست و با خود بُرد؛ باران در 7 استان گیلان، مازندران، گلستان و غرب خراسان شمالی، شمال سمنان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۲    
متقاضیان خرید لوازم خانگی می توانند جهت اطلاع از نمایندگی های رسمی به آدرس gatc.ir مراجعه کنند و جهت اطلاع از اصلی یا تقلبی بودن محصول با شماره مرکز ارتباط با مشتریان برند مربوطه تماس بگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) را تصویب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۶    
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر تغییر روش های کشاورزی از سنتی به مدرن، اعلام کرد: در شرایط کنونی که در جنگ اقتصادی به سر می بریم، این تغییر روش، راه بسیار مهمی برای عبور از تنگناهای جنگ اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۵    
معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از افزایش 10 درصدی قیمت نان در استان خبر داد و گفت: نرخ جدید نان از فردا دوشنبه در استان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۸:۰۰    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی اعلام کرد: در سطح استان 117 نفر بر اثر تصادفات اتفاق افتاده در جاده های برون شهری و 19 نفر بر اثر تصادفات درون شهری طی نیمه نخست امسال فوت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۹    
رگبار رعد و برق و بارش باران شدید در شهرستان شیروان از توابع استان خراسان شمالی باعث مرگ یک چوپان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۷    
استاندار خراسان شمالی گفت: دستگاه های اجرایی استان 15 روز برای واگذاری پروژه های ناتمام به بخش خصوصی مهلت دارند، در غیر اینصورت سازمان برنامه و بودجه راسا وارد کار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۰    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان اسفراین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۰    
رئیس کمیسیون و عمران شورای شهر بجنورد با اشاره به اینکه امتداد مسیر کنار گذر جنوبی بجنورد از باغات 50 هکتاری حصار شیر علی خواهد گذشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۷    
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی از آزمون استخدامی 14 نفر در اداره کل تامین اجتماعی استان خبر داد و گفت:از این تعداد 4 نفر در بخش بیمه ای و 10 تفر در بخش درمان استخدام خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۷:۴۰    
بارش شدید باران در مازندران تلفات جانی در پی داشت.
مشاهده نتایج بیشتر...