دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۱May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مادرانه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اعتراض مادران مشهدی و زنان افغانستانی مقیم مشهد در محکومیت کودک کشی ها در غزه و افغانستان به دفتر سازمان ملل کشید و تجمعی با عنوان مادرانه جهت هم دردی با مادران شهدای مکتب سیدالشهدا در کابل و مادران شهدای فلسطینی در نوار غزه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اعتراض مادران مشهدی و زنان افغانستانی مقیم این شهر در محکومیت کودک کشی ها در غزه و افغانستان به دفتر سازمان ملل کشید و تجمعی با عنوان مادرانه جهت هم دردی مادران مشهدی با مادران شهدای مکتب سیدالشهدا در کابل و مادران شهدای فلسطینی در نوار غزه برگزار شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سریال مادرانه محصول سال 1392 است که جواد افشار آن را کارگردانی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تهیه کننده سریال صبح آخرین روز گفت: این اثر بدون حمایت مادرانه همسر و مادر شهید شهریاری ساخته نمی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 4000 بسته معیشتی و بهداشتی در قالب پویش مادرانه در سیستان و بلوچستان توسط هلال احمر توزیع شده است.
مجموعه تلویزیونی مادرانه به کارگردانی جواد افشار در برنامه پخش کانال بالکان شبکه سحر قرار گرفت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: واکنش همدلانه و مادرانه گوریل باغ وحش فرانکلین در آمریکا به مادر و نوزاد پنج ماهه اش را ببینید.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرجان شیر محمدی همسر بهروز افخمی استوری زیبایی را در کنار فرزندش منتشر کرد. به گزارش وقت صبح – مرجان شیر محمدی همسر بهروز افخمی به تازگی در صفحه اینستاگرام خود عکس زیبایی را در کنار فرزندش منتشر کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۲    
فرناز عباسی، اهل نیشابور، توانسته است با پیگیری ها و همراهی های مجدانه مادرش حافظ کل قرآن شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اگر پای خاطرات شب قدری والدین بنشینیم، گفتنی ها دارند از اینکه فرزندشان سال قبل اصلاً نگذاشته متوجه مراسم شوند. بدخواب بوده، گریه می کرده یا مدام بازیگوشی. بعضی هم می گویند بچه را خوابانده اند تا بتوانند، مناجات کنند یا... پدر و مادرها برای این شب ها چه دغدغه و تدابیری دارند؟
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۴    
مهناز افشار که این روزها فعالیت مجازی خود را بیشتر کرده عکس بوسه بر پیشانی فرزندش را منتشر کرد. وقت صبح-مهناز افشار عکسی از بوسه بر پیشانی فرزندنش در اینستاگرام منتشر کرد که کامنت های زیادی از سوی کاربران جذب کرد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شبنم قلی خانی تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۳:۳۵    
بهتر است با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی و با وجود همه حساسیت های مادرانه تغییری در سبک زندگی ایجاد کرده و تا دیرتر نشده بچه ها را با دنیای بیرون آشتی دهیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد فلسفه و عرفان گفت: وقتی ز بان نیایش باز می شود، چشمی که زیبابین است گشایش می یابد و گویی که آدمی حس مادرانه پیدا کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۰    
روایت معلم دیابتی که بحران کرونا هم خانه نشینش نکرد . بودن با دانش آموزان کم توان ذهنی و استثنایی عشق می خواهد، روحیه ای محکم و قلبی بزرگ تا از دیدن محدودیت های این فرشتگان کوچک ناامید و دلسرد نشویم ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۸    
حجت الاسلام ثباتی مقدم با اعلام اجرای طرح ضیافت مادرانه به مناسبت سالروز وفات حضرت خدیجه(ع) و با همکاری بچه های مسجد، گفت: در این طرح با همکاری فعالان فرهنگی کانون حضرت خدیجه(س)، غذای نذری طبخ و توزیع می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : دنیا می چرخد و تو هنوز معلق و سرگردان هستی برای چشمهایی که نخواهند دید.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال زن اصلاح طلب با تأکید بر اینکه "مدیریت شهری مدیریتی مادرانه است"! گفته: زنان به جهت خصوصیت ذهنی و رویکرد شبکه ای فکر کردن، برای مدیریت شهری از مردان بسیار محق تر هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال زن اصلاح طلب با تأکید بر اینکه "مدیریت شهری مدیریتی مادرانه است"! گفته: زنان به جهت خصوصیت ذهنی و رویکرد شبکه ای فکر کردن، برای مدیریت شهری از مردان بسیار محق تر هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اوج فعالیت بازیگری عباس غزالی را باید بازی در سریال ماندگار وضعیت سفید به کارگردانی حمید نعمت الله بدانیم. عباس غزالی در سال های اخیر در مجموعه های تلویزیونی مختلفی دیده شده اما بی شک وضعیت سفید جنس، تفاوت بازی و جایگاه هنری او را تغییر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آرزو تاران معلم کرمانی ست که تاکنون برای صدها کودک محروم مادری کرده، داستان مادری این خانم معلم با فاطمه کلید خورد و تا امروز قفل مشکلات زندگی بیش از 500 کودک و خانواده آنها با پیگیری های این معلم دلسوز گشوده شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری در سال 93 سیاست های جمعیت ابلاغ کرد، سیاست هایی که عمل به آن ها سبب تناسب نرخ جمعیت کشور و افزایش فرزندآوری زوج های جوان و کاهش روند سالمندی جمعیت می شد، اما با وجود گذشته هفت سال از زمان ابلاغ این سیاست ها در حوزه درمان ناباروری که معضل بسیاری از جوانان این مرز و بوم بوده ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خاله مریم نگران است؛ نگران جامعه ای که هیچ گاه نمی خواهد پذیرای تفاوت ها باشد: متأسفانه خیلی از خانواده های اوتیسم به علت نوع نگاه مردم از حضور در جامعه خودداری می کنند این در حالی است که بچه های اوتیسم بسیار بیش فعال بوده و باید در طول روز خارج از محیط خانه انرژی بسیار خود را تخلیه کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۳۰    
تصویری جالب از مهر مادرانه ی مادر شهید حبیب الله دانه گردی گوشه ای از مهر مادرانه ی مادر شهید حبیب الله دانه گردی را به تصویر می کشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دهه 60 اوج دوران جنگ، تمهیدات بانوان و مادرانی خانه دار، خدمتی بزرگ به عبور کشور از شرایطی دشوار کرد که شاید شانه می زد به پیروزی مردان در جبهه جنگ. تمهیداتی که کمک کرد در شرایط اقتصاد جنگ زده نه تنها تاب بیاوریم که حامی جبهه و رزمنده ها هم باشیم.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۵    
به گزارش یا شهید،آرام و با صلابت سخن می گفت.اشک نمی ریخت؛بغض نمی کرد ؛ اما مادرانه هایش همچنان درمیان کلامش جاری بود.کنار مزار دو برادر که همسایه های دیوار به دیوار هم بودند ؛ نشسته بود و با دستمالی که در دستش بود ،غبار نشسته بر بوفه ها و سنگها را می زدایید و [...] ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عکس جالب و مادرانه از زرافه باغ وحش چستر بریتانیا. زرافه باغ وحش چستر بریتانیا در حال نوازش فرزند 9 روزه اش
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۰    
گروه استان ها ورود بانوان به عرصه های کارآفرینی در کنار فعالیت های مادرانه و همسرانه، روایت های جذابی است که شنیدن آن، همیشه مورد توجه و علاقه همه بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایمان حجتی گفت: مستند مادرانه با نگاهی به زندگی شهید حاج حسین خرازی، از زاویه دید مادر ایشان به تهیه کنندگی شهرداری اصفهان در آستانه 22 اسفند، روز گرامیداشت مقام شهدا و عید سعید مبعث اکران می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: قبل از گفتگو با مادر شهیدان سهیلی، ابتدا بر سر مزار این دو برادر شهید رفتم تا اذن دخول به منزل مادر را از خود شهدا بگیرم. سپس راهی منزل مادرشان شدم و کوچه پس کوچه ها و خیابان های کرج را یکی پس از دیگری طی کردم. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۴:۰۶    
اصفهان(پانا) _ شهردار اصفهان در اولین اکران مستند مادرانه پیرامون زندگی شهید خرازی به روایت مادرش که از سوی شهرداری اصفهان تهیه شده، گفت شهید، جاوید و ماندگار است و منحصر به یک نسل نیست و امروز باعث افتخار است که روزهایی را سرباز کوچک شهید خرازی بوده باشی. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مادر شهید ستار یکه زارع از مادرانه های خود در فراغ پسرش تعریف و ماجرای روزی را گفت که خبر دادند، پسرش برگشته است.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۶    
دکتر محسن رضایی، در شب عید مبعث، در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، از یک نیکوکاری مادرانه تقدیر کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۴    
فیلم مستند "مادرانه" عصر امروز _چهارشنبه 20 اسفند 99_ با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران و خانواده شهدا و ایثارگران به مناسبت سالروز شهادت حاج حسین خرازی اکران شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مراسم اولین اکران مستند مادرانه که به بیان خاطرات حاجیه خانم تابش، مادر شهید حاج حسین خرازی پرداخته است در حوزه هنری اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۷    
مدیرکل ارتباطات وامور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: مستند مادرانه پیرامون دو واژه شهید که مرتبه اوج تعالی انسان است و واژه مادر واژه ای به وسعت تمام هستی است شکل گرفت و با در کنار هم قرار دادن این دو واژه به سمت تولید مستند مادرانه گام برداشتیم.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۷    
کتاب در اصل شنیده های مادر درباره کودکی شهید تورجی زاده و روایتگر سیر زندگی از فوت پدر در خردسالی تا زمان ازدواج و تولد این شهید بزرگوار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مستند مادرانه که روایتگر زندگی شهید حسین خرازی از زبان مادر فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) است، 20 اسفندماه در سالن سعدی حوزه هنری اصفهان به نمایش درمی آید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مستند مادرانه به روایت زندگی سردار شهید حاج حسین خرازی فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) اصفهان از زبان مادر وی (حاجیه خانم تابش) می پردازد.
رویش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کاربران شبکه های اجتماعی می توانند تا تاریخ 25 اسفند ماه، بهترین و به یادماندنی ترین پست سال 1399 را در 9 محور زیر انتخاب و ارسال نمایند به گزارش رویش نیوز به نقل از سراج24 ، مرکز امور بانوان سازمان فضای مجازی سراج با همکاری بنیاد ملی خانواده، قرارگاه جمعیت ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۴    
در رشته دامپزشکی دانشگاه تهران تحصیل می کرد. وقتی مادرش بر اثر بیماری کبد درگذشت، تصمیم گرفت پزشک شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی را از شیطنت های یک کودک چند ماهه مشاهده می کنید که با اذیت کردن مادر، خواب را از او گرفته است.
اقتصاد ایران: کتاب در انتظار پدر شامل مادرانه های شهید محمدرضا تورجی زاده نوشته کبری خدابخش دهقی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نقش مادر کلیدی است. قاعدتا شما می خواهید به فرزندتان کمک کنید. در روزگاری که همه خوابند هیچ کس مثل مادر نمی تواند زنده باشد و موثر.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۲    
به گزارش صدای لنجان ؛ چندی است که کشور ما همچون دیگر کشورهای دنیا درگیر ویروس کرونا شده است، همین موضوع بسیاری از سیستم ها و مجموعه ها را تحت تاثیر خود قرار داده که از جمله آنها می توان به سیستم آموزشی کشورمان اشاره کنیم. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
خرس های قطبی بزرگترین گوشتخواران خشکی هستند اما با گرم شدن زمین زندگی آنها نیز با خطر مواجه شده به طوری که گفته می شود تا سال 2050 دو، سوم جمعیت 30 هزار قلاده ای خرس قطبی نابود خواهد شد.تصویری از مهر مادری یک خرس قطبی را مشاهده می کنید.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸    
تهران(پانا)- طرح آوش (آموزش والدین شهر تهران) با موضوع کسب مهارت فرزندپروری با حضور مدرس آموزش خانواده با هماهنگی معاونت ابتدایی منطقه 13 در کانال مادرانه با برنامه های متنوع به صورت زنده در بستر شاد برگزار شد. ...