جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۱۵Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بشریت»

نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رشد فوق العاده علم و فناوری همه پارادایم های حاکم بر جهان و زندگی بشریت را دستخوش تغییر قرار داده و ماهیت بسیاری از پدیده ها نیز در حال دگرگونی است، در شرایط فعلی شیوه های سنتی در حال تضعیف هستند و به نوعی روش های موجود و سنتی دیگر پاسخگوی مسائل امروز و آینده [...]
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) با اشاره به جریان حضرت ابراهیم(ع) در قرآن که با گذاشتن ذریه خود در یک سرزمین بی آب و علف آنجا را مرکز هدایت بشریت کرد، هجرت حضرت معصومه سلام الله علیها را هم از این جنس دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - عربستان که دارای پرونده های زیاد جنایت علیه بشریت در یمن و اتباع خود است و در تصمیم ترامپ برای خروج از برجام نقش داشته ،همزمان با پیروزی بایدن در شرایطی که از احتمال بازگشت دولت جدید آمریکا به توافق هسته ای سخن به میان می آید با تقویت ایران هراسی بازهم علیه برجام سنگ اندازی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل تحریم ها را مانعی بر سر راه مبارزه ایران با همه گیری کرونا و نماد آشکار جنایت علیه بشریت و تروریسم اقتصادی خواند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
پس از آنکه نیروهای رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را به بهانه قصد انجام عملیات استشهادی به شهادت رساندند، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) خواستار تشدید مقاومت علیه رژیم صهیونیستی شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۵۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تحریم و اقدامات یکجانبه را نماد آشکار جنایت علیه بشریت دانست و از جامعه جهانی خواست برای برطرف کردن آن، اقدام فوری انجام دهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۴:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تحریم و اقدامات یکجانبه را نماد آشکار جنایت علیه بشریت دانست و از جامعه جهانی خواست برای برطرف کردن آن، اقدام فوری انجام دهند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24 - - به نظر می رسد در مبارزه با ویروس کووید 19 ورق به نفع بشریت برمی گردد. ظرف دو هفته، خبر تولید سه نوع واکسن موثر علیه کرونا که تولید شرکت های غربی است منتشر شد. اما این واکسن ها با یکدیگر تفاوت های قابل توجهی نیز دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۶    
مسئول سازمان بسیج طلاب وروحانیون سپاه استان تهران گفت: کارنامه یک قرن آمریکا پر از جنایات علیه بشریت است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یک اصفهان شناس گفت: اصفهان یک شهر منطقه ای یا ملی نیست، بلکه شهری فرامنطقه ای محسوب می شود که در جهان اسلام و بشریت بسیار مطرح است. طرح یک روز یا یک هفته برای نکوداشت اصفهان در یادآوری گذشته و معرفی بیشتر ظرفیت ها و داشته های این شهر به نسل امروز که ممکن است از آنها غافل باشند مؤثر است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۹    
ظهور و بروز وسایل ارتباطی و تکنولوژی های نوظهور در هزاره جدید علاوه بر این که امورات زندگی بشر را تسهیل کرده؛ سرعت انتقال دانش در سراسر جهان افزایش داده است و هزاران مزیت قابل تحسین برای بشریت به همراه آورده است اما در برخی هنگام نیز آثار مخرب و جبران ناپذیری را بر پیکره خانواده ها به ویژه کودکان و ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اوضاع تولید واکسن کرونا در ایران از چه قرار است؟ این شاید یکی از مهم ترین سوالاتی باشد که این روز ها ایرانیان با آن دست به گریبان هستند؛ سوالی همراه با نگرانی های پرشمار ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مسأله مهدویت و آخرالزمان از مهم ترین اعتقادات مسلمانان به ویژه شیعیان محسوب می شود. مقطع زمانیِ آخرالزمان که عمدتاً به دوره های پایانی عصر غیبت اطلاق می شود، دارای فراز و نشیب های فراوانی است که آیات قرآن و روایات به ترسیم این فضا پرداخته اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- شیوع مرگبار ویروس کرونا در جهان، همه کشورهای دنیا را متاثر ساخته است. از یک منظر کرونا بزرگترین پدیده جهانی در هزاره سوم میلادی است و هیچ پدیده ای این چنین بشریت را به زحمت و خطر نینداخته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار توکیو گفت: بازی های المپیک توکیو می تواند سمبل مقاومت بشریت باشد و ما امیدواریم الگوی جدیدی را معرفی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: در مکتب اسلام نجات یک فرد نجات جامعه است و اگر یک نفر را احیا کنید مانند این است که تمام مردم را احیا کرده باشید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امسال المپیک برگزار نشد اما کرم رقابت بشریت با برگزاری مسابقاتی مهیج تر از المپیک؛ آرام شد!
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بسیج و بسیجی پرورش یافته مکتب ولایت و سفیران هدایت و مجمع فداکارترین افراد برای حمایت امت هستند که امروز با تشکیل یک محور جهانی مقاومت موجب آرامش خاطر محرومان و مستضعفان شده و عامل بیم آفرینی برای دشمنان اسلام و بشریت هستند.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۷    
کنفرانس وحدت اسلامی با حضور اندیشمندان و نخبگان در حیدرآباد هند برگزار و از رسول اکرم(ص) به عنوان کامل ترین الگو برای بشریت یاد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به همت مجلس علمای هند و سازماندهی سازمان تنظیم جعفری ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۴    
قائم مقام تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها اظهار داشت: امت اسلامی با داشتن رهبری که مایه افتخار جهان و امت اسلام می باشد، می تواند با همیاری و همکاری اهل قلم و تفکر از اختلاف و تفرقه دوری کرده و در جهان بشریت وحدت و تقریب را به مرحله اثرگذاری برساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۲    
رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: المپیک توکیو پیام محکمی از مقاومت و اتحاد بشریت خواهد داشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۰    
این که قرن بیست و یکم شاهد ادغام عمیق جهانی سازی یا جنگ سرد جدید باشد، به منطقه آسیا و اقیانوسیه بستگی خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در فیلم های آخرالزمانی هالیوودی که نمایانگر حمله طبیعت به بشریت است، آمریکا محل امن و پناهگاه بشر در روزهای واپسین جهان اند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۰    
رئیس سازمان بسیج مداحان کشور با بیان اینکه بسیج فرهنگ گفتمان و ایدئولوژی اصیل در جهان بشریت است، گفت: خدمت بی منت بسیج مایه امید جامعه است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۶    
دولت ها خیلی خوب بلد اند که کار درست کنند، ولی در ایجاد مشاغلی که تولید ارزش کنند، اصلاً خوب نیستند. اگر شما به دنبال مشاغل ارزش آفرین هستید، به کسانی، چون بیل گیتس یا استیو جابز نیاز دارید، کسانی که می دانند چگونه ارزش ایجاد کنند و مشاغلی به دردبخور ایجاد کنند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۵    
آیت الله عبادی گفت: حوزه و دانشگاه در طرحی موثر و هماهنگ برای اصلاح فرهنگ و هدایت اندیشه بشریت به سمت دعوت انبیاء الهی راهکار ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بسیج نه یک سازمان خشک و بی روح نظامی است، بلکه بسیج یک جریان فکری فرهنگ ساز و تمدن آفرین است که دارای ظرفیت فوق العاده خیره کننده بسیج کنندگی آحاد انسانهای مومن و انقلابی را در داخل و منطقه و جهان اسلام در برابر توطئه های سخت و ترم دشمنان بشریت دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۳    
سروری، گفت: بسیج یک فرهنگ، گفتمان و یک ایدئولوژِی اصیل در جهان بشریت است و حد و مرز نمی شناسد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بسطامی، عضو تیم تحقیقاتی و پژوهشی آماد گستر پویا گفت: ایرانی بودن ما اجازه نمی داد نسبت به ابعاد گسترده این ویروس کوچک، بی تفاوت باشیم، پس تلاش کردیم که با تولید چهار سلاح، گوشه ای از بار سنگین مبارزه با این بیماری را به دوش بکشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۵    
تهران-ایرنا-روزنامه اعتماد در مطلبی آورد: بانیان تحریم های تروریستی علیه مردم ایران روزی باید محاکمه شوند و در این شرایط خطیر که کرونا کشتار می کند اعمال شان مصداق روشن جنایت علیه بشریت شمرده شود و سکوت دیگر کشورها هم خبر از دنیایی می دهد که در آن اخلاق انسانی بیش از هر زمان دیگری رنگ باخته است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۵    
هر حکومتی در جهان بشریت برای حفظ و حراست از دستاوردها و بازداشتن از نفوذ و یورش دشمن، نیازمند کارهای اطلاعاتی و فراهم آوردن اخبار و رازها و برخی از کارهای پنهانی دوست و دشمن است تا هم نیروهای درون خود به ویژه کادر حکومتی و تشکیلات اداری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۹    
ایسنا/همدان حدود 10 ماه است جهان با کوچکترین قاتل بی رحم طول تاریخ بشریت دست به گریبان است و هنوز راهکاری مشخص و کاربردی برای خلاصی از چنگال کروناویروس یافت نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به سختی ها و گرفتاری هایی که به خاطر شیوع ویروس کرونا دامن گیر بشریت شده، گفت: در این شرایط زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی باید جدی گرفته شود و همزمان مسئله دعا هم بسیار مهم است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عباس عبدی می گوید: این جماعت کسانی هستند که مخالفان خود را با برچسب غرب زده و خودباخته در برابر غرب متهم می کنند، ولی هم زمان ترامپ را منجی خود می دانند. اتفاقاً درست هم فکر می کنند، ترامپ منجی آنان است. فقط باید دست مریزادی به اراده ای گفت که شر او را از سر بشریت کم کرد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ساعت 24 - در 20 نوامبر 1945، محاکمه اصلی ترین جنایتکاران جنگ رژیم نازی در شهر نورنبرگ آلمان آغاز شد. این دادگاه پایه های رویارویی با جنایات ناسیونال سوسیالیسم و زمینه تعقیب جنایت علیه بشریت را فراهم آورد.
دین آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدتی است بنیادگرایان سکولار و اصحاب جریان لائیسیسمِ رادیکالِ فرانسوی در مجله موسوم به شارلی اِبدو به دفاع از ایده سکولاریسم و لائیسیسم، پیامبر رحمت و رأفت محمد مصطفی (ص) را که در آخرین و بزرگ ترین کتاب آسمانی ادیانِ توحیدی به رحمه للعالمین توصیف شده است ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ دالوند، فرمانده سپاه ناحیه دلفان با اشاره به اجرای بیش از 200 عنوان برنامه هفته بسیج در دلفان گفت: بسیج یک ایدئولوژی اصیل در جهان بشریت است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۴    
غرقی گفت: ورزش های زورخانه ای طبق اسناد موجود در کتابخانه ملی ایران، چهار هزار و 500 سال قدمت دارد و در سال 2012 میلادی به عنوان میراث ورزشی بشریت و تنها ورزش ایرانی در جهان به ثبت یونسکو رسید.
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۶    
به گزارش سرویس ترجمه ردنا ( ادیان نیوز )، به نقل از ncronline ، فراتلی توتی عنوان کتاب پاپ فرانسیس درباره اخوت و دوستی اجتماعی است. اسد دندیا، دانشجوی تحصیلات تکمیلی مطالعات اسلامی دانشگاه کلمبیا دراین باره نوشت؛ Fratelli Tutti زبان جدیدی برای همبستگی مسلمانان و کاتولیک ها ارائه می دهد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
هرچند زندگی انسان ها در این کره خاکی میلیون ها سال پیش آغاز شده است، پیدایش تمدن قدمتی بسیار کمتری نسبت به آن دارد. نخستین آثار تمدن بشریت در 6500 سال پیش از تولد مسیح رخ داد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
موج سواری ناسیونالیستی ترامپ روی احساسات بازندگان آمریکایی جهانی شدن شباهت های غیر قابل انکاری با نازیسم هیتلری دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
باید ادعا کرد که تفکر ایرانیان سر سلسله ی همه ی اندیشه های فلسفه در تاریخ بشریت بوده است. نامگذاری نامی در سالشمار جهانی به نام روز فلسفه یقیناً با تاریخ ایران و فلسفه ی الهی محور ایران عجین است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در پیامی به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دانایی محصول مطالعه و توانایی، ثمره ی عمل صادقانه به مبانی دانش است. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، متن پیام محسن حاجی میرزایی به شرح زیر است: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
منابع آگاه از آغاز تحقیقات دادستانی کل استانبول علیه رئیس جمهوری مصر و 29 مقام مصری به اتهام ارتکاب جنایت علیه بشریت خبر دادند.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اگر اندیشمندان نتوانند راه کاری فوری برای پیشگیری از حملات برق آسای این ویروس خانمانسوز که در چند ماه گذشته رنج های فراوانی را به بشریت تحمیل کرده و انسان های زیادی را در سوگ عزیزانشان داغدار کرده است، بیابند شرایط دشواری رابشریت تجربه خواهدکرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در هالیوود و فراتر از آن، فیلم های گانگستری همیشه مورد توجه قرار گرفته و فروش خوبی دارند. افراد چموش و خلافکار هایی که در این داستان ها به تصویر کشیده می شوند ممکن است در زمره بدترین های بشریت باشند، قاتل ها و دزد هایی که برای آن ها زندگی انسانی بسیار ارزان است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۰    
حوزه/ یک هنرمند مسلمان سومالیایی-آمریکایی تبار در شهر روچستر، نمایشگاهی هنری با عنوان رحمت به بشریت افتتاح کرده است و از اعتقادات مذهبی برای خلق آثارش استفاده کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۵    
لاپیتا، اولین تلاش میازاکی و تیمش در ارائه یک داستان با درون مایه نرمش بشریت در مواجهه با طبعیت و گذر از یک جانبه گرایی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
وبینار بین المللی پیامبر رحمت، محور وحدت امروز دوشنبه 26 آبان ماه با محورهای: جلوه هایی از رحمت در سیره پیامبر (ص)، آموزه های قرآنی رحمت، تعامل مهربانانه اسلام با غیر مسلمانان و ابعاد رحمت جهانی پیامبر (ص) برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
صحبت در مورد این موضوع در حالی صورت می گیرد که یک زوج آلمانی موفق به تحقیق و توسعه در مورد واکسن ویروس کرونا یعنی همان واکسنی شده اند که شرکت آمریکایی “Pfizer” با همکاری آلمان اعلام کرد که 90 ٪ موثر است. اوگور شاهین و اوزلم تورجی ...