پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۳۲Oct 2020 22

جدیدترین‌های «آیت الله اعرافی»

حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق را تسلیت گفت.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
حوزه/ جلسه شورای معاونان حوزه علمیه استان فارس با حضور آیت الله اعرافی برگزار شد.
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه با خانواده شهید طلبه مهدی بامداد دیدار کرد .
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کشور با تاکید بر این که حوزه علمیه نباید از نیازهای جامعه و درخشش متناسب با عصر امروز عقب بماند، تصریح کرد: باتوجه به اینکه حوزه علمیه دارای سرمایه، افتخار و مدال های بسیاری است باید ضعف ها را هم جبران کند.
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی در پیامی به مردم شریف و جوانان، به انفاق های مؤمنانه و مواسات همدلانه و برنامه ریزی جدی برای کاهش آلام طبقات آسیب دیده و تقویت تعاون اجتماعی تأکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۸    
حوزه/ آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، دقایقی پیش وارد فرودگاه بی المللی شهید دستغیب شیراز شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۸    
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور پس از ورود به شیراز، مضجع شریف حضرت شاهچراغ(ع) را زیارت کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول موقوفات و منابع پایدار حوزه علمیه استان فارس از برگزاری دومین جلسه کمیته عالی موقوفات استان فارس با حضور آیت الله اعرافی خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۶    
آیت الله اعرافی ضمن بیان چهار مقدمه که بیانگر دلالت آیه 128 سوره توبه بر رجحان محبت غیرمسلمانان می شود، به مناقشه اساسی که در دلالت آیه مطرح است، اشاره کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: از منظر اسلام حوادث طبیعی می تواند دارای انواع خیرات نیز باشد موجب برکات دنیوی همانند همبستگی اجتماعی و پیشرفت علمی نیز خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه به ذکر مباحثی پیرامون نظریه تاب آوری اسلامی و مباحث مرتبط با کرونا پرداخت.
برترین ها / رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور امروز در جلسه ستاد هماهنگی جمعیتی نهادهای حوزوی و دانشگاهی که در مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ جلسه شورای سیاستگذاری مرکز بررسی های راهبردی و مطالعات حوزه و روحانیت؛ با حضور آیت الله اعرافی در دفتر مدیر حوزه های علمیه برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی گفت: نخبگان حوزوی و دانشگاهی با پرداختن به علم و پژوهش همچون یک حرکت جهادی، دشمن بدخواه و کینه توز را که از جهاد علمی ایشان بیمناک است را ناکام سازند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی به ریاست آیت الله اعرافی و با سخنرانی آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه چهارم آبان ماه 99 در قم آغاز می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ امام رضا (علیه السلام)، آفتاب درخشان امامت و ولایت، که کشور و ملت عزیز ایران، به ویژه از عنایات و انوار آن متنعم اند، رسالت و نقش ممتاز دارند که شناخت، تأسی، تبیین و گفتمان سازی و فرهنگ سازی آن از اولویت های حوزه های علمیه و نخبگان و اندیشمندان است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/تفاهم نامه همکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه با حضور آیت الله اعرافی و حجت الاسلام والمسلمین رمضانی امضا شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در احکام جداگانه ای از سوی آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه، اعضای شورای سیاست گذاری مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات منصوب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه قم گفت:در زمینه تعلیم و تربیت کار کمی در حوزه و دانشگاه شده و لازم است موضوع تعلیم و تربیت در دانشگاه تقویت پیدا کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با پیشنهاد آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه و تصویب شورای عالی حوزه، حجت الاسلام والمسلمین صادق ایرانی به عنوان مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه ابقاء شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ مدیریت حوزه های علمیه آماده هر نوع همکاری در بحث توسعه مدارس امین، قوت بخشیدن به مدارس علوم و معارف اسلامی و حضور مبلغان قوی و توانمند در آموزش و پرورش است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۰    
حوزه مقاومت بسیج خواهران خدیجه الکبری (س) شهرستان میبد نمایشگاه عکس با موضوع افزایش جمعیت در مصلی آیت الله اعرافی میبد برپا کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اربعین حسینی موکبی توسط پایگاه حره (مصلی) و حوزه مقا. مت خدیجه الکبری (س) میبد در مصلی آیت الله اعرافی میبد برگزار شد.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۸    
شورای فرهنگ عمومی شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی تشکیل جلسه داد.
میبد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم شِکوِه جاماندگان اربعین به همت هیئت انصار الشهدا شهرستان میبد در مصلای آیت الله اعرافی (ره) برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ در مقام طراحی کارهای عظیمی در 4 ساله مدیریت جدید انجام شده و در مقام اجرا، البته نیازمند همکاری همه نهادهای حوزوی هستیم تا این طرح ها به سرانجام مطلوب برسد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ حوزه های علمیه نقد و گفتگو در مورد هر چیزی را می پسندند و این منطق حوزه است، ولی آنچه نباید قبول کرد توهین و جسارت به سرمایه های نه تنها اسلامی، بلکه بشری است. هیچ متنی بالاتر از قرآن نداریم برای همین نباید مورد جسارت قرار گیرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۰    
آیت الله اعرافی با بیان این که حوزه های علمیه آماده پذیرش نقد و گفت وگو در بالاترین مسائل هستند بر عدم پذیرش جسارت تأکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/مراسم اهدای جوایز منتخبین مسابقه بزرگ تفسیر قرآن کریم حوزه های علمیه با حضور و سخنرانی آیت الله اعرافی و استاد قرائتی امروز بعد از نماز ظهر و عصر برگزار خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نمایندگان آیت الله اعرافی با حضور در منزل آیت الله باکویی از این استاد پیشکسوت حوزه علمیه عیادت کرده و از سال ها تلاش وی در تربیت شاگردان مکتب امام جعفر صادق(ع) قدردانی کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۵    
حوزه/ صفحه اختصاصی کهگیلویه و بویراحمد در خبرگزاری حوزه، به عنوان یکی از دستاوردهای سفر آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور به دیار زاگرس نشینان، افتتاح شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۱    
مدیر حوزه های علمیه کشور بر استفاده از ظرفیت خیران برای رفع نیازهای طلاب مدارس علمیه استان لرستان تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۱    
به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، نمایشگاه خیمه در مجتمع فرهنگی تربیتی آیت الله اعرافی میبد برپا شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۷    
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه بر راه اندازی رشته های تخصصی در طرح جامع حوزه علمیه استان لرستان و همچنین توجه و راه اندازی دروس خارج دراین استان تاکید کرد.