یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۱۶Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله اعرافی»

حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمد هادی مفتح با حضور در دفتر مدیر حوزه های علمیه با آیت الله اعرافی دیدار و گفت و گو کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- معاون پژوهش حوزه های علمیه در مورد بودجه های پژوهشی حوزه توضیحاتی ارائه داد. به گزارش شفقنا به نقل از سایت معاونت پژوهشی حوزه های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم مقیمی حاجی در گفت و گو با خبرگزاری حوزه و در توضیحاتی درباره خبر بودجه های پژوهشی حوزه علمیه گفت ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۹    
حوزه / دبیر گروه های جهادی حوزه علمیه قزوین از حمایت های آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور از فعالیت های جهادی طلاب قدردانی کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام شیرخانی را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۰۶    
در هفته ای که گذشت شاهد برنامه های مختلفی در حوزه علمیه بودیم، اما از این بین، دو رویداد قابل توجه تر بود. نخست دیدار صمیمی طلاب و نمایندگان آنها با آیت الله اعرافی و دیگری برگزاری کنگره بین المللی سیدمرتضی علم الهدی بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تنی چند از طلاب مستعد و نخبه حوزه بر لزوم استمرار نشست صمیمی آیت الله اعرافی با طلاب و فضلای حوزه تأکید کرده و خواستار اهتمام دیگر مدیران حوزه نسبت به این مساله شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در این سال های اخیر بارها موج نورانی طلاب و روحانیون و گروه های جهادی به خروش درآمد و در سیل و زلزله و کرونا در خدمت به مردم عزیز افتخار آفرید وان شاء الله این خط روشن و آسمانی استمرار خواهد یافت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۱    
حوزه/ نماینده های آیت الله اعرافی در نشستی صمیمی باممتحنین شفاهی حوزه، با آنان دیدار و گفت و گو کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی در پیامی درگذشت انیس نقاش از مبارزان جبهه مقاومت در برابر صهیونیسم جهانی را تسلیت گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۶:۲۶    
آیت الله اعرافی گفت: اسرار بی پایانی در عبادات از جمله اعتکاف وجود دارد و این انقلاب اسلامی بود که این خلوت های عابدانه را به جلوت جبهه ها و در میان جوانان کشاند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان، در پاسخ به نامه آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه نسبت به توهین به ساحت پیامبر اسلام (ص) ابراز نگرانی کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی با بیان اینکه تبلیغ روح همه نظامات حوزه است، گفت: این روح و کالبد مهم باید همواره در متن کار حوزه باشد و این امر مهم نیازمند یک اقدام راهبردی و عمیق است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر حوزه های علمیه در حکمی حجت الاسلام والمسلمین شمس الله مریجی را به عضویت در شورای تخصصی آموزش حوزه منصوب کرد. به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طلبه بوشهری در جلسه مجازی با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور به بیان دغدغه های خود پرداخت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ میزان و درصد نخبگان مازندران دو برابر استان های دیگر است. در کنار این باید به ظرفیت علمی و دانشگاهی هم توجه داشت. نقش علما و حضور بزرگان در این استان بسیار برجسته بوده و بنده از جهات مختلف مدیون این استان هم هستم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۷    
جمعی از طلاب نخبه حوزه های علمیه کشور به ذکر مباحث خود با آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه پرداختند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از طلاب نخبه حوزه های علمیه کشور به ذکر مباحث خود با آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه پرداختند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مسئول دفتر موقوفات و منابع پایدار حوزه های علمیه کشور گفت: احیای موقوفات با تأکید آیت الله اعرافی یکی از اقدامات جدی است که إن شاءالله به زودی نتایج خوب آن، متوجه حوزه های علمیه کشور خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۲۹    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کهگیلویه و بویراحمد از کمک رسانی طلاب و روحانیون جهادی به مردم زلزله زده سی سخت خبر داد و گفت: آیت الله اعرافی پیگیر رفع مشکلات مردم زلزله زده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام موسوی زاده گفت: واسپاری اختیار تدریس دروس فوق العاده حسب نیاز منطقه ای به مدیریت حوزه علمیه خوزستان، یکی از درخواست های استان از آیت الله اعرافی بود که ایشان موافقت خود را اعلام نمودند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه از طریق ارتباط تلفنی و مجازی با شهرستان سی سخت در جریان فعالیت های طلاب جهادی در کمک رسانی به زلزله زدگان قرار گرفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ جمعی از طلاب نخبه حوزه های علمیه کشور به ذکر مباحث خود با آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه پرداختند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه در نشستی با طلاب، فضلا و نخبگان حوزه علمیه، از دنبال کردن طرح های زیرساختی برای توسعه حوزه های علمیه خبرداد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۵    
حوزه/ امام راحل در این منشور نگاه بلند تمدنی خود را تأکید و آن این که اسلام محور هدایت ایران و جهان است و اندیشه که در همین حوزه ها باید پرورش یابد و جامعه را هدایت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: افق گشایی های عظیمی در تاریخ معاصر با پیشگامی و هدایت امام راحل صورت گرفته است و ما هنوز امام را نشناخته ایم.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۰    
شماری از طلاب سطوح عالی حوزه در دیدار صمیمانه با آیت الله اعرافی پیشنهادات خود را راجع به مسائل و مشکلات موجود در حوزه های علمیه بیان کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: امروز انقلاب اسلامی در دروازه های دشمن قرار دارد و سنگرهای کلیدی را فتح کرده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، در چهلمین سالگرد دفاع مقدس اولین جشنواره ملی "پرچمداران انقلاب اسلامی" در قم برگزار می شود این جشنواره یکشنبه سوم اسفند 99 ساعت 10:30 و با پیام مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی آغاز به کار می کند و به طور زنده از رادیو معارف پخش می شود ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۰    
حوزه/ نماینده آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور با حضور در منزل شهید محمد حسین حدادیان، از مقام شامخ این شهید عزیز و مدافع امنیت تجلیل کرد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
دیدار با علمای اعلام و آیات عظام رزقی شیرین و ثمربخش است. خدا را شاکرم که هفته گذشته این روزی نصیبم شد و همراه رئیس سازمان از محضر آیات عظام آیت الله مکارم شیرازی، آیت الله جوادی آملی، آیت الله علوی گرگانی، آیت الله حسینی بوشهری، آیت الله اعرافی و آیت الله سعیدی بهره مند شدم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی در پیامی از مدیر حوزه استان خوزستان خواست که همه ظرفیت های حوزوی و روحانی در خدمت به مردم شریف خوزستان و مهار موج جدید کرونا بکار گرفته شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی در پیامی درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین محمد فلاح یخدانی از روحانیون شهر میبد و یخدان را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی، در پیامی خطاب به مدیر حوزه علمیه خوزستان، تأکید کرد: باتوجه به شرایط کرونا در کشور و استان خوزستان، همه ظرفیت های حوزوی و روحانی خوزستان در خدمت به مردم شریف استان و مهار موج جدید کرونا بکار گرفته شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه بر ضرورت حضور گروه های جهادی طلاب و روحانیون در صحنه خدمت رسانی به مردم شریف و زلزله زده در استان کهگیلویه و بویراحمد و آمادگی مدیریت حوزه های علمیه و نهادها و ستاد حوزوی برای هرگونه همکاری اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم خطیب جمعه قم گفت: کنترل قاچاق، فرارمالیاتی و فسادهای کمر شکن سه آسیب بزرگ است که همه توان کشور را در خود حل می کند واقدامات قوه قضائیه کافی نیست و همه دستگاه ها باید تلاش کنند.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه برخی از جریان های سیاسی وسط معرکه منافقانه و مغرضانه پشت ملت را خالی می کنند گفت : مسئولان به جای پرداختن به حواشی بی منطق و اختلافات به مسائل اصلی کشور از جمله حل مسائل معیشتی و اقتصادی مردم بپردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۱    
آیت الله اعرافی در خطبه های امروز نماز جمعه قم با اشاره به بدعهدی غربی ها در برجام، گفت: بازگشت ایران به برجام فقط با عمل و رفع تحریم ها ممکن است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه با صدور پیامی درگذشت والد حجت الاسلام والمسلمین علوی، وزیر اطلاعات را تسلیت گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی از طراحی درختواره رشته های حوزوی با مشارکت 600 استاد حوزه علمیه خبر داد و بر لزوم برپایی دروس خارج فقه معاصر تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه قم، فردا یکم اسفند ماه 1399 به امامت آیت الله اعرافی در مصلای قدس اقامه می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
آیین رونمایی و افتتاح کتابخانه تخصصی و نمایشگاه دائمی گفتمان علمی انقلاب اسلامی با حضور آیت الله اعرافی در حوزه علمیه فخریه مروی تهران برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی در آیین افتتاحیه نمایشگاه دائمی گفتمان علمی انقلاب در مدرسه علمیه مروی تهران با تاکید بر این که مرزهای علوم اسلامی به هفت یا هشت رشته خلاصه نمی شود، از طراحی و اجرای درختواره رشته های حوزوی با 16 رشته و 400 گرایش خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگذشت جلال الدین رحمت، شخصیت برجسته شیعیان اندونزی هیئتی به نمایندگی از معاون بین الملل مقام معظم رهبری و آیت الله اعرافی با اعضای بیت آن مرحوم دیدار کردند.