جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۵۰Oct 2020 23

جدیدترین‌های «عمامه»

مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شهید تسوجی مسئول واحد عقیدتی و تبلیغات لشگر 21 حضرت امام رضا(ص) بود. وی در زمان شهادت تنها 20 سال داشت
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ قبل ترها میگفتم دلم نمیخواهد پیر بشوم! الان هم میگویم! چندسال پیش به آن شیخ پیرمردِ مقامِ مسئول هم گفتم که نشسته بود آن سوی میز چوبی که شاید همسنِ هم بودند. پیرمرد ریش هایش رنگ عمامه اش شده بود و تسبیح شاه مقصود به دست، یک خط حرف میزد یک دانه تسبیح می انداخت. گفت برای چه بروی سوریه؟
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۱    
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین از معمم شدن طلاب مدارس علمیه قزوین در ماه ربیع الاول خبر داد و گفت: برگزاری مراسم عمامه گذاری منوط به اعلام ستاد مقابله با بیماری کرونا است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۵    
بهمن ماه 97 در برنامه زنده ثریا مهمان عمامه و چفیه خونین اش بودیم. شهید مجید سلمانیان حالا پیکرش به همراه شش شهید دیگر خان طومان، به آغوش وطن بازگشته. خود شهید قبل از شهادتش در فیلمی نقل میکند، بعد از پیگری و گلایه های فراوان برای حضور در سوریه ...
برترین ها / اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز: آیت الله محمود امجد در یادداشتی به اظهار نظر حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی درباره ی گناه مردم در توقف برگزاری اربعین به دلیل کرونا پاسخ داد. بسم الله الرحمن الرحیم ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علوی بروجردی؛ استاد حوزه درباره برخی تحلیل ها در خصوص تاثیر انتخابات آمریکا بر فضای ایران صحبت کرد.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
علوی بروجردی گفته وضع معیشت مردم خیلی سخت و بد است؛ بر سر کارگری که حقوق نگرفته، زن و فرزندش گرسنه اند و اعتراض می کند نزنید.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۱    
استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم، در درس خارج اصول، شرح دعای مکارم الاخلاق بیان داشت: یکی از درخواست های امام سجاد در دعای مکارم الاخلاق از خدای تعالی این است که به ما توفیق پیشی گرفتن در فضیلت ها را عنایت کند.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز: آیت الله علوی بروجردی؛ استاد حوزه درباره برخی تحلیل ها در خصوص تاثیر انتخابات آمریکا بر فضای ایران صحبت کرد. وی گفت: آمدیم ترامپ دوباره انتخاب شد، یا بایدن از ترامپ بدتر شد ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۷    
جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان ترکمن صبح روز چهارشنبه دوم مهر با حضور سرپرست فرمانداری و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۷    
پایگاه خبری جماران مجموعه عکس هایی از آیت الله صانعی را منتشر کرده. یکی از این عکس ها تصویری از او در جبهه، در حال بستن عمامه است. عمامه بستن آیت الله صانعی بیشتر بخوانید: امیدِ صانعی | بخش های منتشر نشده از مصاحبه انصاف نیوز با آیت الله صانعی آیت الله صانعی حق داشت نظرات خود را بگوید ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۹    
روزنامه کیهان 24 شهریور 1358 دعوت امام و آیت الله منتظری درباره اتحاد روحانیون و دانشگاهیان تیتر اول روزنامه کیهان بود. این روزنامه به نقل از امام خمینی نوشت: نمی گویم هر که عمامه دارد خوب است لکن دشمنان با بدها مخالف نیستند، خوب ها را می شکنند. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتضی روحانی، پژوهشگر فلسفه نوشت: آقا من نمیدانستم عمامه از سر برداشتن هم کشف حجاب حساب میشه. بگذریم از اینکه خدا میدونه من خیابان اندرزگو نبودم! آخه چرا؟
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۷    
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقه عمامه های خاکی با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، آیت الله حسینی قزوینی از اساتید حوزه و دانشگاه و مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان برگزار شد.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۸    
... جوانی بود در هیئت مردی کامل و پیراهنی سفید بر تن و عمامه ای بر سر داشت که انتهای آن را از زیر گلو گذرانده بود، همچنین شالی به کمر بسته و عبایی بر دوش انداخته بود. پس از نماز به من فرمود: با دعای فرج چقدر آشنایی؟ ... .
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-پیراهن امام حسین(ع) را اسحق بن حیوه ی حضرمی برگرفت و بپوشید و پیس شد و موی او بریخت. و روایت شده است که در پیراهن او بیش از صد و ده زخم بیافتند از اثر تیر و نیزه و شمشیر، و امام صادق علیه السلام فرمود: بر پیکر مبارک امام علیه السلام 33 جای نیزه و 34 جای شمشیر یافتند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۱    
عده ای عمامه به سر به اسم عاشورا پژوهی نشست گذاشته اند و گفته اند قیام و مبارزه ای در حرکت امام حسین (ع) نبوده و صرفا یک حرکت روشنگرانه بود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
روایت شده که در لباس امام حسین (ع) بیش از 110 جای تیر و شمشیر بود و عمامه اش را جابر بن یزید ازدی برداشت و بر سر گذاشت و جذام گرفت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۱:۰۵    
امین السلطان قبل از حرکت سید جمال الدین که آمده بود طهران و خانه حاجی محمدحسن منزل داشت و او را دیدیم و بعد آمد به روسیه و در خارجه بود آورد حضور، او را دیدیم. عمامه سبز سرش نبود، عمامه سفید کوچکی سرش گذارده بود ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-هزار نفر سواره به سرپرستی حر بن یزید ریاحی در برابر حضرت امام حسین ع صف آرایی کردند. آن روز هوا بی اندازه گرم بود یاران ابا عبد اللَّه همگی عمامه بر سر نهاده و شمشیر بر کمر بسته آماده فرمان بودند حضرت امام حسین ع بیاران خود فرمود لشکریان و اسبان حر را آب بدهید یاران وفادار حسب الامر کاسها ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اخیراً یکی از روحانیون پرحاشیه به نام مهراب صادق نیا در گفت وگویی مجازی تلویحاً با تأکید بر اهمیت سند 2030 از ساختار زندگی هم جنس بازی حمایت کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کریمی قدوسی در توئیتی نوشت: عمامه شهید شیخ فضل الله نوری را انگلیسی ها از سرش برداشتند و همان انگلیسی ها بر سر کسانی عمامه می گذارند تا با تحریف واقعیت چهره دولت خبیث انگلیس و آمریکا را بزک کنند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، یک خانم مسیحی بعد از انفجار بیروت اینطوری توییت کرده: نخ عمامه ات شرف است. از نخش شرف شرافت می گیرد. مسیحی خلق شدیم و دارمان برافراشته است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۸    
حوزه/ به مناسبت ایام عید غدیر خم 11 نفر از طلاب خراسان جنوبی ملبس به لباس روحانیت شدند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در مراسم عمامه گذاری طلاب مدارس دینی تبریز با بیان اینکه حوزه های علمیه مرکز آموزش اسلام و تعمیق آن در جامعه هستند، افزود: طلاب جوان طلائیه دار گام دوم انقلاب هستند و در پیش برد این حرکت نقش مهمی خواهند داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۱    
مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب حوزه علمیه الغدیر اهواز به مناسبت عید سعید غدیر برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری هفت طلبه مدرسه الغدیر اهواز با حضور علما و خانواده های طلاب برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری طلاب همزمان با عید سعید غدیر در حوزه علمیه اباصالح المهدی (عج) توسط آیت الله سیدصادق پیشنمازی برگزار شد
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۹    
حوزه/ آیت الله اعرافی، در آیین عمامه گذاری طلاب مدرسه آیت الله بهجت در روز عید سعید غدیر خم، بیان داشت: بر تن داشتن لباس مقدس روحانیت، مسئولیت سنگینی است و پوشیدن این لباس یعنی گذشتن از روی خودمان ونگاه به افق های بلند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری طلاب مدرسه علمیه آیت الله بهجت(ره) با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
آئین عمامه گذاری طلاب حوزه های علمیه اردبیل با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری طلبه مدرسه علمیه امام صادق همزمان با روز عید سعید غدیر به دست آیت الله محمودی گلپایگانی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید غدیرخم ، یکی از طلاب حوزه علمیه به دست نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین ملبس به لباس مقدس روحانیت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران همزمان با عید سعید غدیرخم، عیدالله الاکبر یکی از طلاب حوزه علمیه به دست نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین ملبس به لباس مقدس روحانیت شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در مراسم عمامه گذاری طلاب به تبیین رسالت غدیر خم پرداخت و گفت: تعیین مرجعیت سیاسی و مرجعیت علمی دو کار بزرگ پیامبر اکرم(ص) در غدیر خم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- جشن عید سعید غدیر خم همراه با آیین عمامه گذاری جمعی از طلاب حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری روز شنبه با حصور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آیین عمامه گذاری 170 نفر از طلاب واجد شرایط پس از گذراندن دوره تخصصی مجازی و آزمون دیشب در اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- زعیم حوزه های علمیه خوزستان گفت: طلاب و مسئولان برای رساندن طراز حوزه خوزستان به جایگاه مورد تایید امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری باید تلاش کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید غدیر، مراسم تلبس تعدادی از طلاب مدرسه علمیه سفیران هدایت ساری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طلاب جوان چهارمحال و بختیاری به لباس روحانیت ملبس شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱    
آیین عمامه گذاری طلاب با حضور نماینده ولی فقیه و ریس شورای حوزه های علمیه حضرت ایت الله جزایری در خوزستان برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سیدابوالقاسم خویی بر کرسی نشسته، عمامه بر سر طلبه ای جوان می نهد. و چه افتخاری بِه از این بر طلبه ای، که زعیم نجف بر او چنین کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۴    
حوزه/ به گفته استاد جامعةالزهرا(س) حضرت رسول(ص) در روز غدیر عمامه خود را برداشتند و به عنوان تاج افتخار بر روی سر حضرت علی(ع) قرار دادند لذا این روز خلاصه مکتب وحی و دین اسلام است.