یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۳:۴۸Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعةالمصطفی»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نشست بررسی زمینه های همکاری میان حرم مطهر بانوی کرامت و جامعة المصطفی العالمیه با حضور جمعی از مسئولان ارشد این دو مجموعه در پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) حرم مطهر برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۷    
عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی العالمیه گفت: صدیقه طاهره احساس کرد بعد از رحلت پدر بزرگوارش، باور مردم دچار مشکل شده زیرا باور جامعه به سمت انتصاب امام رفت در صورتی که باور صحیح جامعه، انتخاب امام است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۶    
روسای دو مرکز آموزشی جامعةالمصطفی العالمیه و دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع) تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: علامه مصباح یزدی در رساندن پیام های معرفتی و الهی، جز خدای متعال را در نظر نمی گرفت و برای ورود به این مسیر، چیزی جز پروای الهی در نظر نداشت و اهل محاسبه گری و مصلحت سنجی نبود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی علمی و فرهنگی با رویکرد عقد تفاهم نامه فعالیت های مشترک علمی و پژوهشی فی مابین دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع) با جامعةالمصطفی العالمیه، صبح امروز در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی العالمیه گفت: یکی از مهمترین دلایل بعثت انبیای الهی علاوه بر اقامه دین خدا، عدم تفرقه در دین است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۸    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمد افضل حیدری گفت: دانشجویان از 120 کشور جهان در جامعة المصطفی تحصیل می کنند. در برنامه درسی آن هیچ وقت مطالب تروریسم و فرقه ای نخواهد یافت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۲    
حوزه/ نخستین جلسه همکاری جامعة آل البیت(علیهم السلام) و معاونت ارتباطات و بین الملل جامعة المصطفی برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی، حجت الاسلام والمسلمین عباسی، رئیس جامعةالمصطفی، پیام تسلیتی صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در بیانیه جامعةالمصطفی العالمیه آمده است: در ادامه فعالیت های یکی از جریان هایی که همواره بر طبل تفرقه و اختلاف میان پیروان مذاهب اسلامی می کوبد، این فیلم بانوی بهشت ساخته شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نشست بصیرتی حاج قاسم عزیز، بصیرت، ولایتمداری و استکبارستیزی با سخنرانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و به همت معاونت فرهنگی- تربیتی جامعةالمصطفی برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جامعةالمصطفی العالمیه در نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
زینب سالم ، استادیار جامعةالمصطفی از کشور عراق، گفت: شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس برای پیروزی اسلام تلاش می کردند و بهترین نمونه از تربیت یافتگان مکتب حسینی بودند که نسبت به اسلام حرص و غیرت داشتند؛ لذا از دنیا عبور کرده و عاشق خدا شدند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن محکومیت تحریم جامعةالمصطفی، از تمرکز شورای عالی انقلاب فرهنگی بر آموزش کودکان 3 تا 6 سال خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بعد از انتشار خبر تحریم جامعةالمصطفی، اگرچه واکنش های چندان جدی در داخل مشاهده نشد، اما این سوال برای بسیاری مطرح شد که مگر جامعةالمصطفی چه نوع فعالیت هایی دارد که چنین مورد غضب امریکا قرار گرفته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن یوم الله 9 دی، جامعةالمصطفی العالمیه بیانیه ای منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۵    
دومین همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی با مجوز علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به کوشش نمایندگی جامعةالمصطفی در استان خراسان رضوی و مشارکت نهاد های حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۳:۲۶    
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: برگزاری دوره های آموزشی و آزمون های تحصیلی متناسب با شرایط کرونایی کشور نشان از تسلط کافی المصطفی بر فعالیت های آموزشی خود دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ حجت الاسلام سیدمحمدحسین چاوشیان، پژوهشگر دانشگاه برن سوئیس و عضو پژوهشی جامعةالمصطفی (ص) العالمیه ضمن بازدید از بخش های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان به مناسبت هفته پژوهش، نشستی با محمدحسین حسنی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۰    
حوزه/هیئتی از معاونت پژوهش جامعةالمصطفی به مناسبت هفته پژوهش، از مدارس پیوسته امام المنتظر(عج) و ام یاسر بازدید به عمل آورد و امکانات و مشکلات پژوهشی این مدارس را مورد بررسی قرار داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیرکل سازمان تنظیم المکاتب هند گفت: جامعة المصطفی العالمیة شجره طیبه ای ست که ریشه اش در اعماق وجود همه تشنگان علم و دانش ثابت و شاخه هایش در قاره های پنجگانه گسترده شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نخستین پیش نشست همایش حضرت حمزه(ع) به همت مجتمع تاریخ، سیره و تمدن اسلامی جامعةالمصطفی و با ارائه حجت الاسلام والمسلمین رفیعی برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجتمع آموزش عالی علوم انسانی اسلامی جامعةالمصطفی العالمیه گفت: رسالت اصلی ما آموزش دانش پژوهان با محوریت پژوهش است و لذا عمده فعالیت های علمی پژوهشی مجموعه را ناظر بر نیاز های منطقه ای طراحی و برنامه ریزی کرده ایم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۱:۵۷    
استاد جامعةالمصطفی (ص) العالمیة با تأکید بر اهمیت نظریه پردازی قرآن در علوم طبیعی و انسانی، بیان کرد: مباحث میان رشته ای، محتوایی، تطبیقی و مواجهه با مستشرقان چهار عرصه کاربردی سازی قرآن کریم است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی جامعةالمصطفی العالمیه چگونگی دعوت به خدا بارها در قرآن تأکید شده و تعابیر مختلفی در قرآن وجود دارد که تمام آن ها در یک کلمه است و ما همه هدفمان این است که مردم را با خدا رفیق کنیم، خدا با مردم رفیق است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده رهبر انقلاب اسلامی در منطقه شمال پاکستان با صدور بیانیه ای، اقدام آمریکا در تحریم دانشگاه بین المللی جامعة المصطفی العالمیه را محکوم کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۲:۰۵    
حوزه/ جامعه المصطفی یک مؤسسه بزرگ جهانی است که در انتقال دانش به هزاران دانشجوی بیش از صد کشور جهان نقش مهمی داشته و منبع خدمات و دانش بشری بدون هیچ هدف تجاری است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۵    
دبیرهفته پژوهش جامعةالمصطفی(ص) با بیان اینکه امسال برای نخستین بار مراکز پیوسته جامعةالمصطفی(ص) در برپایی نمایشگاه دستاورد های پژوهشی جامعةالمصطفی در سازمان مرکزی مشارکت داشتند، اظهار کرد: در این نمایشگاه دستاورد های پژوهشی و محتوای پژوهشی مراکز شامل دستاورد ها و محصولات پژوهشی به روز رسانی شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۲۲:۵۶    
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: دستیابی به نظریه ، نیازمند مبانی و اصولی است که در سایه سار فعالیت منطقی عقل سلیم و بهره گیری از معارف وحیانی سامان دهی شده باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه در پی درگذشت آیت الله محمد یزدی، رئیس فقید جامعه مدرسین و عضو مجلس خبرگان رهبری، پیام تسلیتی را صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت آمریکا یک بار دیگر خوی سلطه جویی و منش استکباری خود را با تحریم یک دانشگاه بین المللی و عضو رسمی اتحادیه های دانشگاهی بین المللی نمایان کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۱:۰۷    
جامعةالمصطفی العالمیه با صدور پیامی، درگذشت رئیس فقید شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۳    
حوزه/ نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در لبنان درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ جعفر الهادی از اساتید حوزه علمیه را تسلیت گفت.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۶    
وزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه حسن ایرلو، سفیر ایران در یمن را در فهرست تحریم های مرتبط با تروریسم قرار داد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن ایرلو، سفیر ایران در یمن و جامعةالمصطفی العالمیه در قم و یک شرکت بازرگانی ثبت شده در انگلیس در میان تحریم شدگان هستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه تحریم های کورکورانه آمریکا علیه ایران، وزارت خزانه داری این کشور از تحریم حسن ایرلو ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن و دانشگاه بین المللی جامعةالمصطفی (ص) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم نشست خبری معاونت پژوهش جامعة المصطفی به مناسبت هفته پژوهش، با حضور اصحاب رسانه، در سازمان مرکزی جامعةالمصطفی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نشست خبری معاونت پژوهش جامعة المصطفی به مناسبت هفته پژوهش، با حضور اصحاب رسانه، در سازمان مرکزی جامعةالمصطفی برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۳:۳۴    
استاد جامعةالمصطفی العالمیه گفت: اثربخشی و جذب پیچیده ترین مسئله در عرصه تربیت است، چراکه تعلیم زمانی کارآمد خواهد بود که جذب کننده باشد و غایت هر تعلیم و تربیتی، اثربخشی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۴    
رئیس جامعةالمصطفی(ص) العالمیة گفت: به اذعان مسئولان آموزش زبان فارسی کشور، هزاران نفر در چهار دهه گذشته زبان فارسی را از طریق تحصیل در جامعةالمصطفی آموخته اند و امروز همه نهاد های بین المللی کشور از این ظرفیت ارزشمند انسانی در عرصه های مختلف بهره مند هستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۵    
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: جامعةالمصطفی در مقایسه با مراکز مشابه در داخل و خارج کشور، با هزینه ای به مراتب کمتر اداره می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ جامعةالمصطفی العالمیه در پی شهادت دانشمند برجسته هسته ای کشورمان گفت: همگان به خوبی می دانند که تقدیم شهدایی مانند سردار شهید سلیمانی و دانشمند شهید فخری زاده، که به تیر کینه کوردلان تروریست به خیل شهیدان انقلاب می پیوندند ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۱    
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: امروز ابتکار امام راحل(ره) در تشکیل بسیج مردمی به ایده ای جهانی تبدیل شده که نمونه آن را در تشکیل بسیج مردم کشور های منطقه می توان دید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی در پیامی ارتحال مولانا دکتر سید کلب صادق نقوی را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۰۹    
استاد جامعةالمصطفی العالمیه با اشاره به اهمیت بهره مندی از فصاحت و بلاغت در دفاع از حقانیت خود، گفت: اگر نگاهی به جامعه بشری داشته باشیم، خواهیم دید که بسیاری از مشکلات کنونی بشر ناشی از نگاه خطی به مسائل است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس و شماری از مسئولان دانشگاه بین المللی اهل بیت(علیهم السلام) با حضور در سازمان مرکزی جامعةالمصطفی، با حجت الاسلام والمسلمین عباسی، دیدار و گفت وگو کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۲    
بیست و یکمین شماره از پژوهشنامه اسلامی زنان و خانواده به صاحب امتیازی جامعةالمصطفی العالمیه منتشر شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۱    
دوازدهمین شماره از پژوهشنامه کلام، به صاحب امتیازی جامعةالمصطفی العالمیه منتشر شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۲:۱۱    
عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی العالمیه گفت: اصحاب مجله شارلی ابدو را می توان جزو بنیادگرایان سکولار برشمرد و سکولاریسم بنیادگرا حق ندارد به مقدسات ادیان دیگر توهین کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۳۲    
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: با توجه به پیچیدگی کار مشاوران در المصطفی و تفاوت های فرهنگی ملیت های مختلف می بایست دانش ویژه ای برای مشاوره در جامعةالمصطفی بومی سازی، ثبت و منتقل شود.