سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۵:۵۵Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعةالمصطفی»

ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد پیشکسوت دانشگاه صنعتی شریف با حضور در جامعةالمصطفی العالمیه از مجموعه های مختلف این نهادی علمی بین المللی بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۷    
شماره 33 نشریه علمی قرآن پژوهی خاورشناسان ویژه پاییز و زمستان 1401 به همت مجتمع آموزش عالی قرآن و حدیث جامعةالمصطفی العالمیه با ارائه 12 مقاله منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۶    
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه در جریان سفر به پاکستان با اشاره به امضای چندین یادداشت تفاهم نامه با مراکز علمی، پژوهشی و دانشگاه های این کشور، گفت: همکاری های مشترک با مراکز علمی، دانشگاهی و دینی کشور دوست و برادر، پاکستان توسعه می یابد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۲    
به کوشش مجتمع آموزش عالی قرآن و حدیث جامعةالمصطفی العالمیه، شماره 19 نشریه علمی مطالعات قرائت قرآن با ارائه 12 مقاله منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۵    
جمعی از بانوان پزشک و اساتید دانشگاه کشمیر به میزبانی مدیریت زائران غیر ایرانی حرم مطهر رضوی و همکاری جامعةالمصطفی خراسان ضمن تشرف به حرم رضوی، در هجدهمین دوره سفیران رضوی حضور یافتند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۳    
حوزه/ هیئت اعزامی مدیران حوزه های علمیه از نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در دهلی نو بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۱    
استاد جامعةالمصطفی العالمیه گفت: گسترش عدالت، رفع جهالت، تبعیض و ظلم از بشریت رسالتی مهم در مسیر خدمت به دین الهی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اولین اجلاسیه پژوهشگران برتر المصطفی به همت دبیرخانه دائمی هفته پژوهش جامعةالمصطفی العالمیه، در سالن عارف الحسینی مجتمع آموزش عالی امام خمینی(قدس سره) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیر نمایندگی المصطفی و رئیس اتحادیه مدارس و مؤسسات قرآنی سنگال، تفاهم نامه همکاری با اعتبار چهار سال به امضا رسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۵    
به کوشش مجتمع آموزش عالی فقه وابسته به جامعةالمصطفی العالمیه، بیست و چهارمین شماره دو فصلنامه علمی تخصصی گفتمان فقه تربیتی ویژه پاییز و زمستان 1401 منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) گفت: همکاری بیت الاحزان با جامعةالمصطفی(ص) برای جذب حافظان قرآن از نقاط مختلف دنیاست یعنی جامعةالمصطفی(ص) علاقه مندان به حفظ قرآن را شناسایی و به ایران دعوت کرده و به مراکز شبانه روزی حفظ بیت الاحزان معرفی می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور تحصیلی المصطفی از انتخاب جامعةالمصطفی العالمیه به عنوان یکی از داوران جشنواره بین المللی جذب دانشجوی بین المللی از سوی وزارت علوم خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: رسالت جامعةالمصطفی العالمیه، نشر گفتمان جهانی انقلاب اسلامی و جهاد تبیین در عرصه بین الملل است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: در حوادث اخیر شاهد بودیم دستگاه عظیم تبلیغاتی نظام سلطه چه هجمه های سنگینی را علیه انقلاب اسلامی به راه انداخت، علیرغم ناکامی هایی که داشته است، کماکان آن را دنبال می کند، لذا جهاد تبیین تنها راه مقابله و پیروزی در برابر این نظام سلطه است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس پژوهشگاه المصطفی خاطرنشان کرد: در فراخوان آثار جشنواره، حدود 3 هزار اثر در 22 زبان از 50 ملیت در دبیرخانه جشنواره دریافت شد. در عرصه پایان نامه ها با توجه به آثار دریافتی می توان گفت جامعةالمصطفی از مراکز علمی پیشرو در جهان به شمار می آید.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خالق پور گفت: جامعةالمصطفی ناظر به نیازهای جهانی، رشته های آموزشی خود را تعریف کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۶    
تفاهم نامه مشترکی بین دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و جامعةالمصطفی نمایندگی گلستان در 7 ماده و در حوزه همکاری های فیمابین منعقد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۱    
جمعی از خواهران طلبه دوره تمهیدی جامعةالمصطفی خراسان ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی، در حلقات معرفتی تربیتی حرم مطهر رضوی حضور یافتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نمایندگی جامعةالمصطفی خراسان گفت: جامعه بزرگ جامعةالمصطفی به برکت انقلاب اسلامی و از ابتکارات امام راحل بود و امروز هم مقام معظم رهبری که شکاندار این مجموعه هستند، زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) در سطح جهان را بر عهده دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان اولین المپیاد قرآنی فرزندان و خانواده های طلاب بلتستانی جامعةالمصطفی العالمیه با حضور مدیران قرآنی المصطفی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: ما امروز بیش از هر زمانی به بازخوانی مسیر طی شده حوزه های علمیه نیازمندیم و باید بدانیم اکنون در چه جایگاه تاریخی قرار داشته و چه رسالت و مسئولیتی برای آینده داریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۷    
با حضور معاونین و مدیران جامعةالمصطفی العالمیه، از مربیان برگزیده تربیتی المصطفی در سال 1401 تقدیر به عمل آمد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه با بیان اینکه جامعةالمصطفی پرچمدار مکتبی برآمده از گفتمان انقلاب اسلامی در جهان است، ضرورت دارد تا ستاد مشترکی به منظور پیگیری امور مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران المصطفی شکیل شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت:. ریشه های المصطفی مبتنی بر تاریخ عمیق حوزه های علمیه است و به همین دلیل در کنار آموزش، تربیت و رشد اخلاقی و معنوی یک رکن اساسی در نظام آموزشی المصطفی به شمار می آید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد تمام جامعةالمصطفی (ص) العالمیه با اشاره به اینکه تحول علوم انسانی براساس قرآن فعالیت مستمر می طلبد، گفت: تحول علوم انسانی و بازسازی آن براساس قرآن کریم وظیفه یک ارگان یا نهاد مشخص نیست و در کوتاه مدت به وقوع نمی پیوندد و نیازمند چندین دهه تلاش و استمرار اندیشمندان، دانشجویان، اساتید ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵    
به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت، حجت الاسلام علی عباسی، رئیس جامعةالمصطفی العالیمه، امروز سه شنبه دوم اسفند پیامی منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
درپی وقوع زلزله در سوریه، رئیس جامعةالمصطفی العالمیه پیام تسلیتی خطاب به مفتی حلب سوریه منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: مرحوم علامه طباطبایی با توجه به ضرورت زمان، عمر خود را وقف ایستادگی در برابر عرصه مادی گرایی کرد که امروز برای ورود به حوزه های متنوع علوم اسلامی به آثار وی نیاز داریم؛ استاد علامه مصباح نیز دقیقاً در همین راستا و براساس نیاز اساسی عصر خود حرکت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۱    
سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در الجزایر با حضور در سازمان مرکزی جامعةالمصطفی العالمیه، با حجت الاسلام عباسی دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
یک گروه فرهنگی از ایران و لبنان با محوریت جامعةالمصطفی با حضور در مناطق زلزله زده سوریه از مردم این کشور دلجویی کرده و کمک های مردمی را در اختیار زلزله زدگان سوری قرار دادند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۳:۱۵    
رئیس نمایندگی جامعةالمصطفی در خراسان گفت: یکی از ویژگی هایی که اندیشه امام خمینی(ره) در حوزه تمدن اسلامی داشت این بود که ایشان به دنبال پیاده سازی احکام اسلامی و اسلام جامع و ناب در دنیای امروز بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۷    
مراسم معنوی و تربیتی اعتکاف ماه رجب 1444 در واحد خواهران نمایندگی جامعةالمصطفی در کشور تانزانیا، در یکی از مساجد منطقه میکوچنی شهر دارالسلام با حضور اساتید و خواهران طلبه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جشن بزرگداشت ایام الله دهه فجر در سالن امام خمینی (قدس سره) نمایندگی جامعةالمصطفی العالمیه در سنگال برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۵۶    
رئیس جامعةالمصطفی با تأکید بر اینکه در هیچ یک از ادیان و مذاهب اسلامی نمی توان ادعیه ای در حد و اندازه مضامین دعا های صحیفه سجادیه یافت، بیان کرد: در تمام دعا هایی که اهل بیت(ع) برای ما باقی گذاشته اند، بهترین آداب گفت وگو با ذات اقدس الهی در آن ها متجلی شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ توسط نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در پاکستان بمناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سمینار با شکوهی با حضور فارغ التحصیلان المصطفی و ائمه جمعه در اسلام آباد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۷    
سیدوحید کاشانی با حضور در دفتر اسقف اعظم کلیسای ارتدکس استانبول (قسطنطنیه) سلام و تبریک سال نو میلادی رئیس جامعةالمصطفی العالمیه را به پاتریک پارتولومیو ابلاغ کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: انقلاب اسلامی اسیر مرز های جغرفیایی نبوده و نیست. نفوذ و حضور این پدیده فرهنگی، به دلیل محتوای پیامی است که آن را نمایندگی می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۵۲    
نمایندگی جامعةالمصطفی العالمیه در ماداگاسگار، آیین جشن مولود کعبه و چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی را امروز 16 بهمن در ماداگاسکار برگزار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به همت مدیریت زائرین غیرایرانی آستان قدس رضوی، 35 دختر تازه مکلف از خانواده طلاب جامعةالمصطفی کشور های غرب آسیا در حرم مطهر رضوی آغاز سن تکلیف خود را جشن گرفتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: فراموشی ایمان و بی توجهی به عالم غیب بزرگترین معضل دنیای امروز و جامعه بشری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: آرمان بزرگ انقلاب اسلامی و پیشوایان این نهضت، ایجاد و احیای تمدن بزرگ اسلامی است؛ تحقق تمدنی مبتنی بر ارزش ها و فرهنگ اسلامی، تمدنی که به نفع مسلمانان جهان، بلکه همه بشریت است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۷    
جلسه هفتگی درس اخلاق با حضور استادان و طلاب نمایندگی منطقه ای سنگال با سخنرانی شیخ موسی انجای، معاون پژوهش و استاد جامعةالمصطفی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: دشمنی با انقلاب اسلامی ناشی از نگاه استکبار ستیزی نهضت امام خمینی(ره) دارد و این انقلاب با اندیشه و آرمان های الهی و تمدنی که دارد تسلط همه جانبه نظام سلطه را زیر سوال برده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۳    
حوزه/ نمایندگی جامعةالمصطفی در پاکستان، برنامه هایی شامل کنفرانس، ویبنار، نشست و مسابقات علمی، کارگاه و دوره های پژوهشی را در هفته پژوهش برگزار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رسول خضرلو به عنوان رئیس جدید جامعةالمصطفی العالمیه نمایندگی استان آذربایجان شرقی معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دارالقرآن فاطمه الزهرا (سلام الله علیها)، وابسته به نمایندگی جامعةالمصطفی در ترکیه، نه تنها برای کودکان و نوجوانان، بلکه برای والدین آنها نیز کلاسهای قرآنی برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پوستر دهمین همایش ملی قرآن، عترت و سلامت با رویکرد بین المللی با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قم و جامعةالمصطفی العالمیه رونمایی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۰    
حجت الاسلام سید محمد جمال فکوری بهشتی با رئیس جامعةالمصطفی العالمیه در افغانستان دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسین رفیعی گفت: دهمین همایش قرآن، عترت و سلامت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم و با مشارکت جامعةالمصطفی العالمیه اواخر سال جاری برگزار خواهد شد.