یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۱۴Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ابومهدی المهندس»

نمایندگان قم خواستار انتقام سخت و سریع خون حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و شهید فخری زاده شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی نماینده عراقی اعلام کرد که سفارت آمریکا در بغداد مانع ارسال نتایج تحقیقات درباره پرونده ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس به پارلمان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق از فراکسیون الصادقون گفت که سفارت آمریکا در بغداد با اعمال فشار بر دولت عراق از ارائه گزارش ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس به پارلمان ممانعت می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین یادواره علمی - فرهنگی زنان ایران و جهان در بزرگداشت سرداران مقاومت، حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس از سوی دانشگاه الزهرا با همکاری حوزه هنری و مراکز علمی - فرهنگی داخلی و بین المللی، 18 دی ماه 99 برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فراخوان جشنواره نقاشی و پوستر با محوریت شهیدان مقاومت به ویژه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون پارلمانی الصادقون از سنگ اندازی های واشنگتن در مسیر تحقیقات جنایت آمریکایی ها در حق سردار شهید قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق از فراکسیون الصادقون تأکید کرد که فشارهای آمریکا بر دولت این کشور مانع اعلام نتایج تحقیقات مربوط به ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۹    
فارس : کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از اعمال فشار بر دولت مصطفی الکاظمی برای ارسال هرچه سریع تر نتایج تحقیق درباره ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس خبر داد ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از وجود تلاش پارلمان و فشار بر دولت مصطفی الکاظمی برای ارسال هرچه سریعتر نتایج تحقیقات در رابطه با ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از وجود تلاش پارلمان و فشار بر دولت مصطفی الکاظمی برای ارسال هرچه سریعتر نتایج تحقیقات در رابطه با ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- دو نماینده پارلمان عراق از قصد مجلس برای دعوت از نخست وزیر به منظور پیگیری پرونده خروج نظامیان آمریکایی و نیز فشار برای تسریع در ارسال نتایج تحقیقات دولت درخصوص ترور شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از اعمال فشار بر دولت مصطفی الکاظمی برای ارسال هرچه سریع تر نتایج تحقیق درباره ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق خواهان ارسال فوری گزارش مربوط به جنایت آمریکایی ها در حق سردار شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس از سوی دولت شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۶    
شفقنا- کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق تاکید کرد که دولت را برای ارسال نتیجه تحقیقات درباره ترور شهیدان ابومهدی المهندس و حاج قاسم سلیمانی در بغداد تحت فشار قرار خواهد داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح امروز با حضور در شهر بصره عراق برروی پل شهید سید محمد باقرصدر و یادی از شهید ابومهدی المهندس و شهدای قهرمان حشد الشعبی، آخرین وضعیت عملیات تفحص شهدا را بیان کرد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین، تقویت روح ایمانی و انقلابی را مهمترین ویژگی بسیجی عنوان کرد و گفت: تقویت روح ایمانی و انقلابی برای بسیجیان حرف اول را می زند، همان گونه که سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس این مهم را با جدیت دنبال کردند و منشأ اثر شدند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
، سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس بامداد جمعه 13 دی 1398 به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حمله پهپادهای این کشور در نزدیکی فرودگاه بغداد، به شهادت رسیدند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۵    
به گزارش خبرآنلاین ، سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس بامداد جمعه 13 دی 1398 به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حمله پهپادهای این کشور در نزدیکی فرودگاه بغداد، به شهادت رسیدند. 311311
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۸    
صحبت های عجیب دختر شهید ابومهدی المهندس رییس حشد الشعبی فقید عراق و هم رزم حاج قاسم عزیز، حاج قاسم نقی بود خلوص داشت...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نماد تفکر بسیجی هستند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه بین الملل دفاع پرس : پس از ترور شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان در فرودگاه بغداد، خروج نظامیان آمریکایی از عراق به یک مطالبه عمومی در این کشور تبدیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- شهروندان عراقی با حضور در محل شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی این کشور یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۵۵   + ۱۰۸ سایت دیگر  
فرمانده هوافضای سپاه در دیدار وزیر دفاع عراق گفت: ملت ایران و عراق هیچگاه فراموش نمی کنند که آمریکای تروریست حاج قاسم سلیمانی را که مهمان شما و در خانه شما بود، شهید کردند و نباید فراموش کنیم که قهرمان ملی عراق ابومهدی المهندس را آمریکا شهید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بغداد–ایرنا–تعدادی از نمایندگان پارلمان عراق اخیرا مطالبه از دولت را برای ارسال نتایج تحقیق خود درباره ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی به پارلمان آغاز کرده اند اما برخی تحلیلگران عراقی از فشار آمریکا برای جلوگیری از این امر سخن می گویند.
اقتصاد آنلاین / ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند از شکست ترامپ خوشحالیم اما نباید زندگی و معیشت مردم را به شکست یا پیروزی کسی در کاخ سفید گره زد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسین پویانفر مداح اهل بیت(ع) در صفحه شخصی خود در توییتر به ارادت خود به شهید ابومهدی المهندس اشاره ای داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از دولت این کشور خواست نتایج تحقیقات در خصوص جنایت آمریکا در حق سردار شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را تحویل دهد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرلشکرسلامی در دیدار وزیر دفاع عراق با اشاره به اینکه ما قطعا انتقام خون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از قاتلان او خواهیم گرفت گفت: تعیین کننده ترین نقش را در سرنگونی داعش سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس ایفا کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۱۰۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه: ما قطعا انتقام خون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از قاتلان او خواهیم گرفت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی بعدازظهر امروز در دیدار جمعه عناد سعدون وزیر دفاع عراق افزود: ما این انتقام را در میدان خواهیم گرفت. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی Khamenei.ir به مناسبت تولد شهید ابومهدی المهندس تصاویری دیده نشده از دیدار وی با رهبر انقلاب را منتشر کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ویدئویی از از حضور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و مجاهد شهید ابومهدی المهندس در کمک رسانی به مردم در سیل خوزستان را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
زینب سلیمانی دختر شهید قاسم سلیمانی پستی را به مناسبت روز تولد شهید مقاومت ابومهدی المهندس در توئیتر منتشر کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس حقوقی عراقی اعلام کرد که جنایت آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، نقض آشکار منشور سازمان ملل بود. به گزارش شیعه پرس به نقل از المعلومه ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۸۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی در دیدار با جمعه عناد سعدون وزیر دفاع جمهوری عراق با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای محور مقاومت بویژه شهیدان سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی وشهید ابومهدی المهندس اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از دولت این کشور خواست هر چه سریعتر نتایج تحقیقات در خصوص جنایت آمریکا در حق سردار شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را ارائه دهد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۵    
یغداد - ایرنا- کارشناس حقوقی عراقی امروز (جمعه) تاکید کرد که کشورش حق دارد تا از آمریکا به خاطر جنایت ترور فرماندهان شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به شورای امنیت سازمان ملل شکایت کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی التمیمی از کارشناسان حقوقی عراق امروز با اشاره به جنایت های آمریکا در خاک عراق بویژه جنایت ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و شهید ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق تاکید کرد که عراق حق دارد که براساس قوانین بین ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش حزب الله لبنان به مناسبت روز شهید حزب الله گفت که شخصا از سقوط مفتضحانه ترامپ خوشحال است چرا که او به جنایت خود در به شهادت رساندن شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس افتخار می کند. او گفت: دولت ترامپ بی رحمانه ترین، جنایت کارترین و مستبدترین دولت آمریکا است .
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فارس: اولین کنگره بین المللی شعر انتقام سخت در زبان های زنده دنیا (فارسی ، عربی، ترکی، آذری، انگلیسی، کردی و اردو) و با محوریت موضوعی دفاع از مظلوم، استکبار ستیزی، باطل محو شدنی ست و حماسه و ایثار در محور مقاومت برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عبدالباری عطوان در سرمقاله امروز (چهارشنبه) روزنامه رأی الیوم چاپ لندن از کریستوفر میلر وزیر دفاع جدید آمریکا به عنوان یکی از افراد متهم در پرونده ترور شهیدان سردار سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و انفجار بندر بیروت نام برد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
یک اندیشکده آمریکایی با انتشار گزارشی تحلیلی ضمن اشاره به دیدار ها و مواضع دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء طی سفر به ایران، مرحله پس از ترور شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس را فصل تازه ای از نقش آفرینی وی توصیف کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۷:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
نجاح محمدعلی روزنامه نگار عراقی در توئیتر نوشت: طلال ناجی مسئول اطلاعات فرودگاه بغداد و متهم اصلی در ترور سردار سلیمانی به سفارت عراق در انگلیس فراری داده شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - نماینده پارلمان عراق امروز (شنبه) از پیگیری پرونده تحقیقات مربوط به ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و شهید ابومهدی المهندس معاون رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از پشت صحنه مستند سلفی با ابومهدی المهندس مجاهد رشید اسلام را می بینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق چهارشنبه شب از طرح پرونده تحقیقات ویژه دولت درخصوص ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و شهید ابومهدی المهندس معاون رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق در هفته آینده در پارلمان این کشور خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از بررسی پرونده ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در هفته آتی خبر داد. به گزارش ایسنا، بدر الزیادی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق اعلام کرد که پرونده تحقیقات ویژه دولت درباره جنایت ترور سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، هفته آینده در پارلمان بررسی می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۸:۵۴   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: حمله مقتدرانه موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق مرهم موقتی بر مصیبت جهان اسلام در شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس بود.
گام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمعیت علمای عراق با اشاره به شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط آمریکا، گفت: شهیدان سلیمانی و المهندس به دلیل مبارزه با داعش ترور شدند.