چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۳۳Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جزایر سه گانه»

برترین ها / ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا: هیات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران ادعاهای امارات و بحرین در سازمان ملل درباره جزایر سه گانه ایرانی بوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک قاطعانه را رد کرد و قاطعانه پاسخ داد. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اسبق نفت گفت که قرارداد کرسنت یک قرارداد ننگین بود که هم از لحاظ اقتصادی برای ما ضررها و زیان های زیادی به دنبال داشت و هم از نظر امنیتی می توانست موجب تحکیم ادعاهای مطرح شده در مورد جزایر سه گانه ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک ایران شود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
علی رغم گذشت بیش از چهل سال از آغاز جنگ، بحث بر سر اینکه کدام کشور عامل شروع جنگ بوده در بین ما ایرانیان در جریان است. عادت سیاست زدگی افراطی و سیاه و سفید دیدن همه چیز به موضوع جنگ و اینکه کدام کشور آغازگر جنگ بوده هم سرایت کرده است، آنچنان که عده ای ایران را آغازگر جنگ می دانند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۶:۲۸    
امارات متحده عربی در مجمع عمومی سازمان ملل مجددا ادعاهای واهی خود در خصوص مالکیت بر جزایر سه گانه خلیج فارس را مطرح کرد که با واکنش تند ایران روبه رو شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از زمان خلقت انسان تا به امروز جزایر سه گانه جزو خاک ایران بوده بر این اساس طرح ادعاهای مضحک توسط برخی از کشورهای کوچک و جزیره ای خلیج فارس از جمله امارات بیان یک رویا است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۷    
واکنش وزارت خارجه به اظهارات گستاخانه الهام علی اف، آزمایش موشک مافوق صوت از سوی آمریکا، تقویت توان توپخانه ای هند در مرز با چین، پاسخ ایران به ادعای امارات درباره جزایرسه گانه و رایزنی چین و ناتو درباره افغانستان، از مهم ترین خبرها و رویدادهای بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۱۳۲ سایت دیگر  
شهروند - اظهارات الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان در خصوص ایران، اظهارات نماینده امارات در نشست عالی رتبه هفتادوششمین اجلاسیه مجمع عمومی سازمان ملل در مورد جزایر سه گانه ایرانی و ادعاهای نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص برنامه هسته ای ایران، با واکنش هایی رسمی از سوی ایران مواجه شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۰    
واکنش وزارت خارجه به اظهارات گستاخانه الهام علی اف، آزمایش موشک مافوق صوت از سوی آمریکا، تقویت توان توپخانه ای هند در مرز با چین، پاسخ ایران به ادعای امارات درباره جزایرسه گانه و رایزنی چین و ناتو درباره افغانستان، از مهم ترین خبرها و رویدادهای بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۸    
هشدار درباره وقوع توفان بی سابقه در سواحل جنوبی کشور ، پاسخ ایران به ادعای تکراری امارات درباره جزایرسه گانه ،رئیس سازمان انرژی اتمی ایران وارد مسکو شد ،پیکر علامه حسن زاده در زادگاهش آرام گرفت،2 مرز خوزستان برای بازگشت زائران اربعین آماده شد،نفت با عبور از مرز 80 دلار رکورد 3 ساله را شکست و..
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
هیات جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل به ادعاهای بی اساس نماینده امارات متحده عربی علیه تمامیت ارضی کشورمان پاسخ داد. به گزارش ایسنا، متن پاسخ هیات جمهوری اسلامی ایران به اظهارات نماینده امارات بدین شرح است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:حرف های مقامات اماراتی در حد ادعا یا بد خُلقی های مرتبط با مناسبات بین المللی، بی نزاکتی اخلاقی در فضای سیاسی روابط بین الملل است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
پیش بینی تمهیدات لازم برای بازگشت زائران از سفر اربعین، سفیر ایران منشور کوروش را به وزیر حقوق بشر برزیل اهدا کرد، پاسخ ایران به ادعای امارات درباره جزایرسه گانه و تذکر درباره خلیج فارس برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر مشاور امارات در امور خارجه در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل مدعی اشغال جزایر سه گانه از سوی ایران شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر مشاور امارات در امور خارجه در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل مدعی اشغال جزایر سه گانه از سوی ایران شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۴۵ سایت دیگر  
هیات جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد جزایر ایرانی ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ بخش جدایی ناپذیر خاک ایران بوده اند و هر گونه ادعای خلاف آن بطور قاطع رد می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر مشاور در امور خارجی امارات، طی سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد برخی یاوه گویی ها در خصوص جزایر سه گانه و لزوم حضور کشورهای منطقه در مذاکرات برجامی را تکرار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۵:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- هیات جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد جزایر ایرانی ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ بخش جدایی ناپذیر خاک ایران بوده اند و هر گونه ادعای خلاف آن بطور قاطع رد می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بیانیه اخیر شورای همکاری خلیج فارس درباره جزایر سه گانه ایرانی،برنامه هسته ای و موشکی ورود به تنش است و سیاست یک بام و دو هوا محسوب می شود زیرا در قبال کلاهک های هسته ای رژیم صهیونیستی سکوت کرده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با رد اتهمات وارده شده به ایران در بیانیه اخیر شورای همکاری خلیج فارس گفت: از آنجایی که ایران بر جزایر سه گانه حاکمیت دارد طرح ادعاها درباره این موضوع هیچ مبنای حقوقی ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر مالکیت قطعی ایران بر جزایر سه گانه گفت: شورای همکاری خلیج فارس بجای صدور بیانیه های غیر سازنده اختلاف داخلی اعضای خود را حل کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیانیه وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس درباره جزایر سه گانه ایرانی،اشاره کرد.
بخش اعظم بیانیه پایانی شورای همکاری خلیج فارس به اتهام زنی ها به ایران اختصاص داشت و در آن به جزایر سه گانه، پرونده هسته ای و امثال آن پرداخته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه شورای همکاری، تصریح کرد: جزایر سه گانه ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ تعلق قطعی به ایران دارد و هرگونه مداخله در برنامه هسته ای و موشکی ایران مردود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه شورای همکاری، تصریح کرد: جزایر سه گانه ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ تعلق قطعی به ایران دارد و هرگونه مداخله در برنامه هسته ای و موشکی ایران مردود است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسین شفیعی ها، عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس جمهور قبلی به دلیل تفکر غرب گرایی، از چین و روسیه درخواست واکسن نکرد؛ اما رئیسی با تماس با روسای جمهور چین و روسیه، موجب شد تا واردات واکسن بیشتر شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه پایانی خود ادعاهای بی اساسی را درباره جزایر سه گانه ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ مطرح کردند.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: کشور های عضو شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه پایانی نشست خود با طرح ادعا های بی اساس و دروغ در خصوص جزایر سه گانه ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ، ایران را به اشغالگری در این جزایر متهم و این اقدام را محکوم کردند. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه خطیب زاده در خصوص جزایر سه گانه ایرانی با مردود شمردن بیانیه کمیته خودخوانده 4 جانبه اتحادیه عرب، تمامی اقدامات ایران را در چارچوب اعمال حاکمیت و تمامیت ارضی کشور دانست و مداخله دیگران در این زمینه را محکوم کرد.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، داستان مصادره ها ابتدا با ادعاهای مجعولی مثل جزایر سه گانه شروع شد و به موضوع خلیج عربی خواندن خلیج فارس رسید و اخیراً هم موضوع مصادره مفاخر فرهنگی و شاعران ایرانی به نفع کشورهای همسایه است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۵۸    
فرمانده نیروی دریایی سپاه جشن عید غدیر را همراه دیگر مدافعان مرز های دریایی کشورمان در جزیره های سه گانه خلیج فارس برگزار کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خراسان: ترجمه عربی کتاب هیاهو بر سر هیچ اثر استاد محمدعلی موحد که دفاع مستندی از حق حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه خلیج فارس است، منتشر شد. انتشار خبر ترجمه کتاب بسیار ارزشمند هیاهو بر سر هیچ: مبالغه مستعار ، اثر استاد محمدعلی موحد، به زبان های عربی، فرانسوی و ترکی استانبولی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
عده ای تلاش می کنند نام خلیج فارس را تغییر داده و ادعاهایی بر جزایر ابوموسی و تنب بزرگ و کوچک دارند، اما خودشان حقیقت را بهتر از دیگران می دانند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه "اتهامات تکراری و بی اساس وارده در بیانیه پایانی نشست 148 وزرای خارجه کشور های شورای همکاری خلیج فارس" را مردود شمرد و این رویکرد شورای همکاری را کاملا غیر سازنده توصیف کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۵۴ سایت دیگر  
کشورهای شورا به جای صدور بیانیه های منسوخ شده به واقعیات منطقه توجه کرده و رویکردهای خود را به سمت و سوی گفت وگو و همکاری منطقه ای سوق دهند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۲:۲۷    
اکنون با سپری شدن نیم قرن از انتزاع بحرین از ایران و با مطالعه تصور حاکمان وقت ایران از این ماجرا درمی یابیم که کُل پازل جز برای فریب شاه و هیئت حاکمه ایران چیده نشده بود! شاه، بحرین را در ازای جزایر سه گانه واگذار کرد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۶    
حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک ریشه در دوره ی امپراتوری های عیلامی، ماد، هخامنشی، اشکانی و ساسانی دارد. در این دوران نظم و امنیت ایرانی بر سراسر پهنه آبی خلیج فارس و جزایر آن حکم فرما بود ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۲   + ۷۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در اظهاراتی به بیانیه پایانی یکصد وچهل وهفتمین نشست وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس واکنش نشان داد به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و سخنگویی وزارت امورخارجه ایران ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۶:۱۳    
کارشناس مسائل ترکیه گفت: قطب بندی های جدید به ما می فهماند که ترکیه در حال فاصله گرفتن از ایران است و اگر بعدها در مورد جزایر سه گانه علیه تهران و به نفع ابوظبی موضع گرفت، نباید از این اقدام تعجب کنیم.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان خردادماه سال آینده، 100درصد روستاهای هرمزگان از ارتباطات اینترنتی بهره مند می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شبکه فیبر دریایی جزایر سه گانه بوموسی، تنب بزرگ و کوچک در هرمزگان، تا ماه آینده ایجاد می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مسجدسلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس در توئیتی به بیانیه اتحادیه عرب و تکرار دعاوی در خصوص جزایر سه گانه ایرانی اشاره گرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۱    
قدس آنلاین : ادعای بی اساس کمیته جعلی چهار جانبه اعراب در پایان اجلاس وزاری اتحادیه عرب در مورد خلیج فارس و جزایر سه گانه ایران محکوم به شکست در میان همه ملت هاست و سران عرب را بیشتر منزوی می کند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تاریخ منطقه خلیج فارس گواه آن است که ایران در سال های دور در این منطقه چه نقش بزرگی داشته و با گذشته زمان طولانی از آن تاریخ، باز هم ایران در منطقه، نقش اصلی را بازی می کند و حرف اول را می زند. ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بخش بین المللی سایت خبرمهم ، محکوم کردن ایران و طرح مساله جزایر سه گانه ایرانی در بیانیه اجلاس اتحادیه عرب ادعاهایی بی اساس است که با اندک مطالعه در حوزه تاریخ و اصول بین الملل، ابعاد مضحک آن را می توان دریافت ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۴    
موضوع حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی، یکی از مهمترین مسائل مرتبط با تمامیت ارضی ایران و یکی از مناقشه انگیزترین مباحث در روابط چند سال اخیر ایران با کشور امارات متحده عربی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل منطقه با اشاره به مباحث مطرح شده در نشست اخیر اتحادیه عرب خاطرنشان کرد: محکوم کردن ایران و طرح مسئله جزایر سه گانه ایرانی در بیانیه اجلاس اتحادیه عرب برای ایران و ملت های منطقه قابل قبول نیست و این اتحادیه در واقع سیاست های اسرائیل را تحمیل می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر ارشد مسائل ژئوپلتیک منطقه با اشاره به ادعای کشورهای عربی منطقه درباره جزایر سه گانه ایران و همچنین تلاش آنها برای شکل گیری ناتوی عربی به تحلیل مناسبات کشورها با اسرائیل، آمریکا و ایران پرداخت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خطیب زاده در واکنش به بیانیه پایانی اجلاس وزرای اتحادیه عرب، گفت: تکرار ادعای بی حاصل در خصوص جزایر سه گانه ایرانی هیچگونه تاثیری بر واقعیت های تاریخی و جغرافیایی موجود نداشته و نخواهد داشت و این جزایر بخش لاینفک سرزمین ایران هستند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه عرب به تازگی گفته که جزایر سه گانه خلیج فارس متعلق به امارات متحده عربی است و ایران باید آنها را به این کشور بدهد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
احمد بنافی به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت وزیران امورخارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در بیانیه پایانی خود در نشستی در قاهره ادعای متوهمانه امارات متحده عربی درخصوص جزایر سه گانه ایران را تکرار و از این کشور حمایت کردند ...