چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۳۰Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «المانیتور»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: المانیتور در گزارشی به تکرار دوباره مواضع پکن در خصوص جزایر سه گانه و واکنش تهران پرداخت و نوشت ایران می تواند از اظهارات چین در مورد جزایر سه گانه ابوموسی و تنب بزرگ و کوچک ناراحت شود یا می تواند خشم خود را از چین ابراز و عبور کند و به جای آن بر کسب منافع اقتصادی و سیاسی زیادی که از ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به نظر می رسد که گانتز مصمم به اجرای نقشه خود است. یکی از مقامات ارشد حزب گانتز که نخواست نامش فاش شود به المانیتور گفت: اگر جنگ همه جانبه در شمال گسترش یابد، گانتز از کابینه در مقابل مخالفان حمایت خواهد کرد. به انتهای راه رسیده ایم. ما نمی توانیم کار را با بی بی ادامه دهیم .
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۲:۱۳    
نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک در واکنش به تصویب قطعنامه علیه ایران در شورای حکام به المانیتور گفت: در قطعنامه اثر مخربی بر تعامل آینده خواهد داشت. ...
نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد صدور قطعنامه ضدایرانی شورای حکام اثر مخرب بر تعاملات آینده خواهد داشت. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از تسنیم ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک در واکنش به تصویب قطعنامه علیه ایران در شورای حکام به المانیتور گفت: تصمیم کشور های غربی هم عجولانه و هم غیرعاقلانه بود. بی شک بر روند تعامل دیپلماتیک و همکاری های سازنده تأثیر مخربی می گذارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، نمایندگی ایران در سازمان ملل پس از صدور قطعنامه ضدایرانی شورای حکام آژانس در پاسخ به پایگاه خبری-تحلیلی المانیتور اعلام کرد که این قطعنامه اثر مخربی بر تعاملات آینده خواهد داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک در واکنش به تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام به المانیتور گفت: در قطعنامه اثر مخربی بر تعامل آینده خواهد داشت.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
فاش نیوز - جمهوری اسلامی ایران، چندان هم با تلاطم های سیاسی بیگانه نیست، بلکه در 45 سال تاریخش، توانسته است به مسیر خود ادامه دهد و با واقعیت های تازه سازگار شود. اکنون هم فرآیند سازگاری دوباره ای را پشت سر خواهد گذاشت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : المانیتور در گزارشی با اشاره به نشست های مشترک آمریکا با دولت های عربی درخصوص سپر دفاع هوایی در خاورمیانه نوشت: دولت بایدن از آرامش منطقه ای برای پیشبرد مذاکرات دفاع هوایی و موشکی با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس استفاده می کند ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
صحبت های فرمانده در مورد حمله احتمالی اسرائیل در حالی مطرح شد که جهان نظاره گر قرار گرفتن ایران و اسرائیل در آستانه یک جنگ تمام عیار بود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سایت خبری – تحلیلی المانیتور در تازه ترین گزارش درباره معامله بزرگ جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده بین عربستان سعودی و اسرائیل نوشت: پس از جلوگیری از درگیری منطقه ای با جمهوری اسلامی ایران ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۰    
المانیتور در گزارشی نوشت:ایران در بحبوحه تنش های دریایی خلیج فارس، رزمایش دریایی را با موشک های کوروت انجام می دهد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۸    
المانیتور در گزارشی نوشت: تحلیلگران می گویند در حالی که تهران برخی از فرماندهان نظامی خود را در واکنش به هدف قرار دادن اسرائیل از سوریه خارج می کند، گزارش ها مبنی بر عقب نشینی گسترده نیروهای ایرانی در این کشور اغراق آمیز است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
المانیتور در گزارشی نوشت:سفر هیئت اقتصادی کره شمالی به ایران در بحبوحه نگرانی فزاینده آمریکا در مورد همکاری نظامی ایران و کره شمالی انجام می شود.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
المانیتور در گزارشی نوشت:مؤسسه تحقیقات صلح بین المللی استکهلم، هزینه های نظامی در منطقه به بیشترین درصد در یک دهه گذشته افزایش یافته است که بخشی از آن به دلیل جنگ غزه بوده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۵    
المانیتور در گزارشی نوشت:داعش از مارپیچ اسرائیل و ایران برای احیای مجدد در سوریه استفاده می کند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۰    
المانیتور در گزارشی نوشت:با اجتناب ایران و اسرائیل از جنگ تمام عیار، ایالات متحده دوباره بر غزه تمرکز می کند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲    
المانیتور در گزارشی نوشت:قطر در حال "بازنگری" نقش میانجیگری حماس و اسرائیل در میان افزایش انتقادات است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
المانیتور در گزارشی نوشت: پاسخ اسرائیل علیه ایران چیست و چه گزینه هایی دارد؟
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳    
المانیتور در گزارشی نوشت:حمله ایران به اسراییل به طور گسترده ترافیک هوایی در سراسر منطقه را مختل کرده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۱    
المانیتور در گزارشی نوشت:ارتش اسرائیل می گوید با بررسی گزینه های مختلف به ایران پاسخ خواهد داد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۶    
المانیتور در گزارشی نوشت:ایران در انتقام حمله ای که به شهادت اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنسولگری سوریه انجامید، حمله بی سابقه و گسترده ای به اسرائیل انجام داد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
المانیتور در گزارشی نوشت:بعید است که نتانیاهو از بایدن در خصوص حمله به ایران اطاعت نکند، زیرا حمله به ایران شکل ائتلاف های بین المللی را تغییر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۴۴    
المانیتور نوشت: منابع بلندپایه اسرائیلی می گویند بعید است نتانیاهو از درخواست بایدن سرپیچی کند و به ایران حمله کند . آنها معتقدند اسرائیل باید بر ایجاد اتحادهای پلندپروازانه در خاورمیانه تمرکز کند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۷    
المانیتور در گزارشی نوشت:جمهوری اسلامی در حال ارزیابی پیامدهای بالقوه انتقام جویی موردانتظار خود علیه اسرائیل بوده است، زیرا گمانه زنی ها مبنی بر قریب الوقوع بودن حمله و در عین حال محدود بودن آن در حال افزایش است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
المانیتور در گزارشی نوشت:پیش از حمله احتمالی ایران به اسرائیل، پنتاگون نیروهای خود را به خاورمیانه منتقل می کند
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۰    
المانیتور در گزارشی نوشت:لوفت هانزا ممنوعیت پروازهای تهران را با شعله ور شدن تنش های ایران و اسرائیل تمدید کرد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۱    
المانیتور در گزارشی نوشت:انبوهی از تماس های آمریکا با چین، اتحادیه اروپا و خلیج فارس برای خنثی شدن تهدید حمله ایران به اسرائیل انجام شده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۲    
المانیتور در گزارشی نوشت:اسرائیل و ایالات متحده در حالی که ایران قول "مجازات" حمله به سوریه را می دهد، در حالت آماده باش هستند
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، این نظرسنجی توسط المانیتور با مشارکت شرکت تجزیه و تحلیل داده Premise در سراسر مصر، ترکیه، عراق و تونس بین 4 تا 22 مارس 2024 انجام شد و از 2670 پاسخ دهنده در این چهار کشور در مورد دیدگاه آنها در مورد پویایی قدرت در منطقه سوال شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۳۷    
درد دارد! جنگ غزه، شادی رمضان را از جهان اسلام سلب کرده است! این تیتری است که خبرگزاری المانیتور بر صدر مقاله ای نوشته است که این عکس را الصاق مقاله اش کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۱:۰۷    
سرویس جهان- دو نشریه المانیتور در واشنگتن و میدل ایست آی در لندن ادعا کرده اند که پ.ک.ک هم به سیستم های دفاع هوایی برای سرنگونی پهپادهای ترکیه و هم پهپادهای انتحاری برای ضربه زدن به تاسیسات نظامی ترکیه دست پیدا کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۲    
سرویس جهان- نشریه آمریکایی المانیتور ادعا کرد دولت آمریکا دولت مرکزی عراق را برای بهبود روابط با اقلیم کردستان عراق، پیش از سفر نخست وزیر عراق به واشنگتن تحت فشار قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
وبگاه آمریکایی المانیتور نوشت که دولت جو بایدن به دنبال حمایت بیشتر از سوی کشورهای حاشیه خلیج فارس است تا از حمله یمن به کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی جلوگیری کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۴    
وقتی خبرنگار المانیتور از اقامتگاه غبن در محله النصر بازدید کرد، فقر در خانه اش مشهود بود: سقف آزبست، سنگ های دیوارهای رنگ نشده و مبلمان شکسته. با این حال، برخلاف دیگر خانه های فقیرانه، از طریق ارزش هنری و مالی نقاشی های آویزان بر دیوارهای تیره و تار، ارزش و نمودی بزرگ را ارائه می کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان- وبسایت خبری-تحلیل المانیتور آمریکا ادعا کرد یکی از مفاد اصلی توافق ترکیه و سوئد بر سر عضویت استکهلم در ناتو، زمین گیر کردن فعالان سیاسی کرد ترکیه در سوئد بوده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۴    
روزنامه المانیتور به نقل از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی نوشت که امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، با جو بایدن همتای آمریکایی خود همکاری می کند تا از وقوع جنگی همه جانبه بین رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان جلوگیری کند./ایرنا
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۴:۳۷    
تهران- ایرنا- روزنامه المانیتور به نقل از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی نوشت که امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه با جو بایدن همتای آمریکایی خود همکاری می کند تا از وقوع جنگی همه جانبه بین رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان جلوگیری کند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری المانیتور در گزارشی نوشت: هر طرح و گزینه ای برای روز بعد از جنگ غزه نمی تواند جنبش حماس را نادیده بگیرد، زیرا این جنبش یک جنبش مردمی است که طرفداران زیادی دارد. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مصاحبه دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با المانیتور در حاشیه سفر ایشان به نیویورک المانیتور: صحبت های زیادی در مورد برگزاری کنفرانس یا روند بین المللی احتمالی وجود دارد که می تواند پس از پایان جنگ غزه به تشکیل کشور فلسطینی منجر شود ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: سعودی ها به ما گفتند فلسطین اولویت اصلی آن هاست. درخصوص عادی سازی روابط باید بگویم اقدامات اخیر اسرائیل شرایط را برای کشوری که بخواهد با رژیم اسرائیل عادی سازی روابط داشته باشد پیچیده و سخت کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان- وبسایت المانیتور ادعا کرده است آمریکا در حال بررسی طرحی برای شراکت نیروهای کرد سوریه و دولت مرکزی این کشور در مبارزه با داعش است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه المانیتور گمانه زنی کرده که احتمالا بلینکن در جریان مذاکراتش با بن سلمان دربارۀ حملات ارتش یمن در دریای سرخ گفت وگو کرده باشد./فارس 261 33
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا امروز دوشنبه در یک شهر تاریخی در غرب عربستان با ولیعهد حکومت این کشور در پشت درهای بسته دیدار کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکمنستان گفت: قرارداد انتقال گاز به عراق از طریق ایران امضا شد. به گزارش خبرگزاری برنا، المانیتور نوشت، عراق و ترکمنستان با مفاد یک قرارداد گازی در روز چهارشنبه توافق کردند که یک قدم مهم دیگر برای عراق جهت متنوع کردن منابع عرضه گاز آن است. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت سومین ماه از جنگ غزه، خشم مردمان اردن که غالبا فلسطینی هستند، افزایش یافته و تظاهرات گسترده در حمایت از حماس و مقاومت فلسطین شتاب خود را حفظ کرده است. هراس از ظهور رادیکالیسم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس ضمن اشاره به اینکه از مصاحبه او با المانیتور سوء برداشت شده، بار دیگر اعلام کرد که جنبش متبوعش هرگز رژیم اشغالگر صهیونسیتی را به رسمیت نمی شناسد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
وبگاه ژئوپلیتیکال المانیتور کانادا نوشت: تاریخ مذاکرات نشان می دهد که ایران همواره به مانورهای دیپلماتیک پایبند است که به این کشور اجازه می دهد در دقیقه90 به هدف مورد نظر خود در برنامه هسته ای دست یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وینا علی خان در المانیتور نوشت: بیش از یک ماه و نیم از جنگ اسرائیل و غزه می گذرد، اما خوشبختانه هنوز جنگ جهانی سوم در منطقه خاورمیانه آغاز نشده است. این در حالی است که گروه های مقاومت در منطقه طی این مدت از خود خویشتنداری نسبی نشان داده و هیچ یک تمایلی به تشدید تنش ها ندارند ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مقام وزارت دفاع آمریکا امروز چهارشنبه به پایگاه المانیتور گفت که یک پایگاه آمریکا در سوریه صبح امروز هدف حمله راکتی قرار گرفت.