دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۰۷:۲۶Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور قطعنامه»

ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل بین الملل گفت: حل و فصل مسایل پادمانی با آژانس می تواند علاوه بر اینکه مانع از صدور قطعنامه جدید علیه ایران در شورای حکام شود، می تواند به بازگشت طرف ها به میز مذاکره در وین با 1+4 بینجامد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۲    
در پی صدور قطعنامه وقیحانه و بی شرمانه پارلمان اروپا نسبت به قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای اقدام مذبوحانه دولتمردان اروپا را محکوم کرده و از نهاد انقلابی و مردمی سپاه پاسداران حمایت کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه در ظاهر غربی ها دیپلماسی را رها کرده و به سمت استفاده از ابزار صدور قطعنامه در زمینه های مختلف حقوق بشری علیه ایران گام برداشته اند اما فایننشال تایمز از علاقه مندی آن ها به توافق موقت با ایران خبر داده است
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۰    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: با توجه به صدور قطعنامه پارلمان اروپا و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا، ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه این اقدام را فاقد وجاهت قانونی و فاقد اهمیت خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۵    
یعقوبی پور ضمن محکومیت اقدام پارلمان اروپا مبنی بر صدور قطعنامه علیه سپاه، گفت: بسیج و سپاه، تضمین کننده ایجاد امنیت پایدار در کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: پارلمان اروپا با صدور قطعنامه و تروریست خواندن سپاه به امنیت ملی کشورمان تعرض کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۲    
فرماندار شهرستان به همراه امام جمعه، معاونین فرمانداری واعضای شورای تامین شهرستان با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مینودشت، اقدام پارلمان اروپا مبنی بر صدور قطعنامه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند. ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امیرعبدالهیان در اجلاس اکو: رفتارهای احساسی برای اروپا هزینه زاست/ لزوم مشارکت اکو در انرژی وزیر امورخارجه صدور قطعنامه مداخله جویانه و نامتعارف پارلمان اروپا را محکوم کرد و گفت: بی تردید تبعات منفی چنین رفتارهای احساسی برای اروپا هزینه زا می باشد ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز (سه شنبه) چهارم بهمن ماه به منظور شرکت در بیست و ششمین نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی اکو وارد تاشکند پایتخت ازبکستان شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
در این نامه آمده است: ... با توجه به صدور قطعنامه مورخ 29/10/1401 پارلمان اروپا و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا، صرفنظر از غیر الزام آور بودن این قطعنامه، بلحاظ جایگاه حقوقی دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العوم ...
اقتصاد ایران: وزیر امورخارجه صدور قطعنامه مداخله جویانه و نامتعارف پارلمان اروپا را محکوم کرد و گفت: بی تردید تبعات منفی چنین رفتارهای احساسی برای اروپا هزینه زا می باشد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه صدور قطعنامه مداخله جویانه و نامتعارف پارلمان اروپا را قویا محکوم کرد و گفت: بی تردید تبعات منفی چنین رفتارهای احساسی برای اروپا هزینه زا می باشد و لذا مسیر درست، تمرکز بر دیپلماسی، تعامل سازنده و عقلانیت است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۶۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه صدور قطعنامه مداخله جویانه و نامتعارف پارلمان اروپا را قویا محکوم کرد و گفت: بی تردید تبعات منفی چنین رفتارهای احساسی برای اروپا هزینه زا می باشد و لذا مسیر درست، تمرکز بر دیپلماسی، تعامل سازنده و عقلانیت است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
از دید مقامات غرب، باید میان جنگ اوکراین و بحران اوکراین تمایز قائل شد. بر اساس این رویکرد مداخله گرایانه، پایان یک جنگ (حتی به قیمت صدور قطعنامه مشترک صلح) نباید به معنای پایان بحران در آن منطقه خاص باشد! بر این اساس، منطقه ای که در آن جنگ درگرفته ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کانون های علمی مدرسه علمیه صالح آباد رشت قطعنامه وقیحانه و بی شرمانه پارلمان اروپا نسبت به قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی را محکوم کرد.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر سیدمحمد سیدهاشمی در آئین افتتاحیه مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن محکوم کردن حرکت مغرضانه ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۱:۰۳    
رئیس جمهور در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس اقدام اخیر پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریسم را محکوم کرد. همچنین دیروز وزیر امورخارجه ایران و فرمانده کل سپاه با حضور در جلسه غیرعلنی مجلس ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه سپاه با حذف داعش امنیت را به جهان و بخصوص اروپا بازگرداند، گفت که رفتار پارلمان اروپا در صدور قطعنامه علیه سپاه از سویی و مخالفت با تعلیق برجام به این معناست که می خواهند با اقدامات سیاسی، در مذاکرات امتیاز بگیرند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
طرح واکنش مجلس به اقدام پارلمان اروپا اعلام وصول شد؛ این طرح در پایان جلسه علنی روز یکشنبه - 2 بهمن - مجلس شورای اسلامی در حالی اعلام وصول شد که صبح امروز نمایندگان مجلس در جلسه ای غیرعلنی با حضور وزیر امور خارجه و فرمانده کل سپاه اقدام پارلمان اروپا در صدور قطعنامه ای برای قرار دادن نام سپاه در ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: اتحادیه اروپا با صدور قطعنامه تروریستی خواندن سپاه می خواهد بر اقدامات تروریستی و جنایات خود در کشورهایی مانند افغانستان، سوریه، فلسطین، عراق و سایر کشورهای منطقه سرپوش بگذارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۵    
سید عباس موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان در پی صدور قطعنامه در پارلمان اروپا که خواستار قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی شده است ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا در صدور قطعنامه برای قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروههای تروریستی را نشانگر دنباله روی سران این قاره از آمریکا دانست و گفت: این قطعنامه با رویکرد سیاسی صادر شده و پاسخ ایران را به دنبال خواهد داشت.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۵    
مرصاد نیوز: صدور قطعنامه پارلمان اروپا موجب آن خواهد شد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حسب وظیفه ذاتی خود آمران و عاملان داعش که همان سران کشورهای اروپایی و آمریکایی هستند به شیوه های مختلف تنبیه و مجازات نماید.
آنا / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو گفت: اگر ⁧سپاه پاسداران⁩ نبود، اروپایی ها هنوز باید در خیابان های خود جنازه جمع می کردند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور به اقدام پارلمان اروپا در صدور قطعنامه علیه ایران واکنش نشان داد و گفت: اروپا از اقدام علیه سپاه پشیمان می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
صدور قطعنامه خصمانه پارلمان اروپا در ارتباط با قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست نهادهای تروریستی، نشان دهنده تشدید رادیکالیزم در اروپا و دور شدن این قاره از دیپلماسی و موازین بین المللی و نمایش نوعی هرج و مرج در این قاره است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رضایی با بیان این که رهبران اروپایی با دنباله روی از آمریکا در حال به خطر انداختن منافع خود و تهدید امنیت اروپا هستند، ادامه داد: صدور قطعنامه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که خط مقدم مقابله با ناامنی و تروریسم در منطقه بوده، چیزی جز قربانی کردن امنیت نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان رزن گفت: هدف اصلی اتحادیه اروپا از صدور قطعنامه زیر فشار قرار دادن جامعه با ایجاد دوقطبی معیشت یا سپاه است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ایلام بیان داشت :در صورت ارائه و تصویب قطعنامه پارلمان اروپا در اتحادیه اروپا به یک قانون تبدیل می شد که موضع قاطع ایران مانع از ارائه قطعنامه پارلمان به اتحادیه شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: دشمن پس از شکست در اقدام های اخیر و نافرجام ماندن نقشه های شوم خود، با صدور قطعنامه به دنبال تنفس مصنوعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: اگر سپاه وسردار سلیمانی داعش را در سوریه وعراق جمع نمی کرد امروزبه جای صدور قطعنامه با داعش در اروپا دست وپنجه نرم می کردید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۲    
معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به تصویب قطعنامه اخیر پارلمان اروپا در تروریستی شناختن سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.
آنا / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی را بزرگترین هویت تروریستی سازمان یافته جهان، انگلیس را بنیانگذار و آمریکا را بزرگترین حامی آن خواند و تصریح کرد: علت خشم کلوپ جهانی تروریست ها از سپاه روشن است، سپاه بزرگترین نهاد ضدتروریسم جهان است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۷:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
عصر دیروز اروپا علیه ایران و سپاه پاسداران قطعنامه صادر کرد. با اعمال تحریم ها علیه کشورمان، مرگ برجام اعلام شد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در ادامه حمایت های اتحادیه اروپا از اغتشاشگران در ایران امروز در قطعنامه ای پیشنهاد کرد که سپاه پاسداران در فهرست موسوم به گروه های تروریستی قرار گیرد، اقدامی که جز پشیمانی حاصلی برای آنها نخواهد داشت.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۱۰۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در مورد پیش نویس لایحه ای در پارلمان اروپا که پیشنهاد داده است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی این اتحادیه قرار بگیرد گفت: اقدام پارلمان اروپا در اتهام تروریستی خواندن این نهاد امنیت آفرین، به نوعی شلیک به پای خود اروپاست.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
چنانچه فضای تنش میان ایران و کشورهای اروپایی و آمریکا تا اکتبر 2023 شدیدتر شود، احتمال اینکه تا اکتبر سال جاری این کشورها به سمت استفاده از مکانیسم ماشه حرکت کنند بسیار زیاد خواهد بود ...
اقتصاد ایران: مجلس اروپا پنجشنبه این هفته درباره قطعنامه ضد ایرانی تصمیم می کند و احتمالا" 40 فرد و شرکت را در فهرست تحریم های جدید قرار می دهد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی معتقد است اراده ایران در عدم پاسخگویی به سوالات آژانس می تواند باعث صدور قطعنامه علیه ایران می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل در سازمان ملل اظهار داشت شورای امنیت این سازمان برای لغو ممنوعیت کار و آموزش زنان در افغانستان قطعنامه صادر کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
جریانی هم به موازات ناآرامی ها و فتنه ها می کوشد تصویری ضدحقوق بشری از ایران ارائه نماید تا زمینه ساز صدور قطعنامه های حقوق بشری ضدایرانی شود که در جدیدترین اتفاق، به اسم حقوق بشر، ابرپروژه تجزیه ایران را دنبال می کنند!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مراسم بزرگداشت سیزدهمین سالگرد 9دی طی دوروز گذشته در تهران و سراسر کشور برگزار شد. مراسمی که با صدور قطعنامه ای مبنی برهشدار به دشمنان در مورد هرگونه سوء نیت نسبت به تمامیت ارضی کشورمان و هرگونه تهدید احتمالی همراه بود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۱۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دخالت های دبیرکل آژانس در برخی امور غیر هسته ای، گفت: آنها با فشار مضاعف به ایران به دنبال صدور قطعنامه هایی با دلایل غیرموجه هستند.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، یک ماه پس از صدور قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، تیم فنی این نهاد به ایران سفر می کند تا موانع مورد ادعایی در قطعنامه ها و بیانیه های این نهاد را رفع کند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رحمت الله بیگدلی درباره بازگشت تحریم ها و صدور قطعنامه علیه ایران در شورای امنیت هشدار داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۲۱:۲۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تصویب قطعنامه حذف ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل، خواسته آمریکاست.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور ادامه اهداف دشمنان را ترغیب نهادهای بین المللی برای فشار به ایران دانست و تصریح کرد: گام دوم دشمنان سوءاستفاده از نهاد های بین المللی و صدور قطعنامه ها برای فشار بیشتر بر ایران است
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
صدور قطعنامه دوم شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، با سوغات خطر محتمل و ارجاع مجدد پرونده هسته ای کشورمان به شورای امنیت از یادمان نرفته بود که چشم مان به برگزاری نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل روشن شد با قطعنامه ای بی سابقه و مخاطره برانگیز ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۷    
خبرنگار بی بی سی در مصاحبه با لیندا توماس سفیر آمریکا در سازمان ملل: خیلی از مردم ایران خواهان تحریم و صدور قطعنامه علیه کشورشان هستند!
نماینده مجلس در نطق میان دستور: جنازه سارا اورارد را پس از تجاوز، قطعه قطعه کردند و سوزاندند