جمعه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۵۳Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوسانات بازار ارز»

اقتصاد آنلاین / صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۶۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه امسال از تنخواه گردان بودجه استفاده نکردیم، گفت: تا پایان بهمن ماه یک هزار و 579 هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت محقق شده که بیانگر رشد 37 درصدی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت با تأکید بر اینکه انتظارات روانی در خصوص نوسانات بازار ارز منطبق با واقعیت های اقتصادی نیست، گفت: پارامترها و شاخص ها از جمله کاهش نرخ رشد نقدینگی، افزایش صادرات نفتی و ثبت سفارش کالا و کاهش قاچاق نشان می دهد بانک مرکزی در مدیریت بازار ارز موفق است
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت: مجوز انتشار سپرده 30درصدی با هدف کنترل نوسانات بازار ارز صادر شد و در این زمینه موفقیت آمیز بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به نوسانات بازار ارز و بی ثباتی قیمت خودرو، احتمال افزایش قیمت خودرو تا پایان سال افزایش پیدا کرده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به تمرکز دولت و بانک مرکزی در کنترل نوسات بازار ارز، درباره مدت کردن زمان مصوبات توضیح داد: پیش بینی پذیر کردن اقتصاد ایران باعث خواهد شد خیال فعالان اقتصادی در برخی زمینه ها راحت شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به تمرکز دولت و بانک مرکزی در کنترل نوسات بازار ارز، درباره مدت کردن زمان مصوبات توضیح داد: پیش بینی پذیر کردن اقتصاد ایران باعث خواهد شد خیال فعالان اقتصادی در برخی زمینه ها راحت شود.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۶۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، قاسم رضائیان، رئیس اتاق بازرگانی گیلان، در خصوص دلایل نوسانات بازار ارز در روز های پایانی سال اظهار داشت: متاسفانه سالهاست افراد سودجو و دلالان بازار ارز در ماه پایانی سال از همیشه فعال تر می شوند تا قیمت دلار را تا حد امکان دچار نوسان و افزایش کنند ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، انتشار گواهی سپرده خاص با نرخ سود 30 درصد، تازه ترین تکه پازل سیاست های پولی بانک مرکزی است که از 11 بهمن ماه جاری به شبکه بانکی ابلاغ شد ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از پرشین خودرو ، قیمت خودرو در هفته های اخیر تحت تاثیر رشد بهای ارز افزایش چشم گیری داشت و البته با کاهش نرخ ارز هم کمی عقب نشینی کرد اما همچنان نوسانات بازار ارز بیشترین عامل اثرگذار بر قیمت خودرو است اما آیا راهی برای مصون سازی صنعت و بازار خودرو در برابر نوسانات ارزی و ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت درباره نوسانات بازار ارز توضیح داد: سیاست دولت و تدابیر بانک مرکزی متمرکز بر کاهش نوسانات و بازگشت ثبات به بازار ارز است و از تمام ظرفیت های قانونی بانک مرکزی نیز در این مسیر استفاده خواهد شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی هر چقدر به سمت اقداماتی مثل عرضه شمش طلا گام بردارد، تاثیر بیشتری بر بازار ارز و طلا خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت درباره نوسانات بازار ارز توضیح داد: سیاست دولت و تدابیر بانک مرکزی متمرکز بر کاهش نوسانات و بازگشت ثبات به بازار ارز است و از تمام ظرفیت های قانونی بانک مرکزی نیز در این مسیر استفاده خواهد شد.
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ویتنام گفت: اتفاقات اخیر و درگیری های منطقه ای باعث شد بازار ارز دوباره درگیر موج روانی و هیجانات کاذب شود که تا پایان سال عقبگرد خواهد داشت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قشقایی گفت: قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی داشت و این اتفاق بر قیمت تمام شده مسکن تاثیر مستقیم می گذارد. از سوی دیگر، افزایش قیمت دلار و نوسانات بازار ارز می تواند بهای مصالح ساختمانی را تحت الشعاع خود قرار می دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
فارغ از بحث تورم و نقدینگی کشور باید به اتفاقات مهم داخلی و بین المللی سال آینده هم توجه داشت که هر کدام می توانند در نوسانات بازار ارز تاثیرگذار باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران مناقشات و درگیری های منطقه ای و همچنین اتفاقات و حوادث داخلی اخیر را در نوسانات بازار ارز بسیار موثر دانست.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی به بازار کاغذ نشان طی هفته جاری نشان می دهد امروز هر بند کاغذ تحریر یک میلیون و 300 هزار تومان در بنگاه ها به فروش می رسد و گرانی کاغذ را در پی داشت. ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بذرافشان با بیان این که روند افزایشی قیمت طلا و سکه از هفته قبل یک مقداری شروع شد، گفت: بخش مهمی از این افزایش قیمت ها، به دلیل نوسانات بازار ارز در داخل کشور بود. البته با افزایش قیمت اونس جهانی هم روبه رو بودیم، ولی نسبت به افزایش جهانی، در بازار داخلی میزان افزایش قیمت طلا بیشتر بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی اعتقاد دارد: تعیین کننده قیمت اصلی نرخ ارز به توانایی دولت در عرضه دلار مربوط است. تیتربرتر، سید حمید حسینی، عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق در واکنش به نوسانات اخیر بازار ارز تاکید دارد: علاوه بر دلایل سیاسی و امنیتی و همچنین درگیری ها و اتفافات اخیر منطقه ای ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، سید حمید حسینی، عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق در واکنش به نوسانات اخیر بازار ارز تاکید دارد: علاوه بر دلایل سیاسی و امنیتی و همچنین درگیری ها و اتفافات اخیر منطقه ای، دلایل اقتصادی هم در بحث نوسانات بازار ارز دخیل است ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نوسانات بازار ارز و طلا در سایه انفعال بانک مرکزی همچنان ادامه دارد به نحوی که روز گذشته در جریان معاملات غیررسمی، دلار آمریکا تا مرز 60 هزارتومان پیشروی کرد و البته ساعاتی بعد در کانال 58 هزارتومانی آرام گرفت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
کیهان مدعی شد: دلالان ارز در بازار، دلایل افزایش قیمت این روزهای دلار را ناآرامی های منطقه می دانند حال آنکه منطقه چند ماه است با ناآرامی مواجه است اما بازار ارز ثبات داشت؛ بنابراین اخبار و جوسازی پیرامون حوادث منطقه، عامل نوسانات بازار ارز است نه خود حوادث.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در روز های گذشته، قیمت دلار افزایش محسوسی داشت. این افزایش از ابتدای دولت رئیسی بی سابقه بود و برای اولین بار در سال جاری قیمت دلار از مرز روانی 58 هزار تومان گذشت ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۵۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی، گفت: نوسانات بازار ارز به دلیل تحولات سیاسی در خاورمیانه و ایران و شوک های موقتی است و هیچ دلیل بنیادی اقتصادی ندارد.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۶۵ سایت دیگر  
- اخبار اقتصادی - حمید حسینی، عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به نوسانات اخیر بازار ارز اظهار داشت: علاوه بر دلایل سیاسی و امنیتی و همچنین درگیری ها و اتفافات اخیر منطقه ای ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه افزایش قیمت دلار زودگذر است، گفت: بانک مرکزی می تواند مثل ماه های گذشته با اجرای تدابیر لازم، ولع بازار ارز را کنترل و مدیریت کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
طی هفته های اخیر و همزمان با بروز برخی تنش ها در منطقه و البته جنایت تروریستی کرمان، نوسانات بازار ارز صعودی و استارت رشد قیمت ها در این بازار زده شد.
طلا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران روند تغییرات قیمت ها در بازار سکه و طلای داخلی طی یک هفته اخیر، علیرغم کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی در این بازه زمانی را ناشی از نوسانات بازار ارز در داخل دانسته و تاکید کرد که بازار داخل به دور از هرگونه التهاب و تقاضای مازاد جلو آمده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با بیان اینکه برخی از اظهارنظرهای مسئولان دولتی باعث ایجاد تنش در بازار ارز می شود، گفت: می توان عنوان کرد در یکسال گذشته در بازار ارز مدیریت مناسبی اتفاق افتاد و به نوعی در چند ماه بازار ارز با ثبات نسبی روبرو شده بود اما ناهماهنگی برخی از دولتمردان سبب ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۹    
یک کارشناس اقتصادی گفت: باید به مردم و متقاضیان ارز مخصوصا کسانی که سرمایه ای ارز می خرند، در مورد هیجان های کاذبی که دلالان در بازار ایجاد می کنند، هشدار داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بررسی عوامل افزایشی و کاهشی در بازار ارز و طلا نشان می دهد که زمان رویارویی عوامل افزایشی و کاهشی در بازار ارز فرا رسیده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۶    
بانک مرکزی از رشد قابل توجه صادرات نفت در ماه های اخیر و تقویت ذخایر ارزی کشور خبر داد و تاثیر شوک های اخیر در بازار ارز در نتیجه تحولات منطقه را موقتی و محدود ارزیابی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بانک مرکزی از رشد قابل توجه صادرات نفت در ماه های اخیر و تقویت ذخایر ارزی کشور خبر داد و تاثیر شوک های اخیر در بازار ارز در نتیجه تحولات منطقه را موقتی و محدود ارزیابی کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۵    
ورق گالوانیزه، به عنوان یکی از پایه های اساسی صنعت فلزات، نقش بسیار حیاتی در مختلف حوزه های صنعتی و ساختمانی ایفا می کند. این محصول نه تنها به عنوان جزء اساسی در تولید انواع سازه ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه به دلیل ویژگی های خاص خود، مانند مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی ...
یک فعال اقتصادی گفت: معتقدم التهاب اخیر در بازار ارز به زودی با اقدامات لازم از سوی دولت و بانک مرکزی بر طرف خواهد شد و دلار دوباره به همان کانال تثبیت شده یکسال گذشته باز می گردد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
یک اقتصاددان درباره تاثیر حمله آمریکا به یمن بر بازار ارز کشورمان گفت: زمانی که ورود و خروج ارز به کشور متعادل باشد و تراز پرداخت موازنه است، این موازنه باعث ثبات اقتصادی می شود و ثبات نیز منجر به تثبیت ارز خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلای تهران با بیان اینکه افزایش نرخ جهانی طلا، نوسانات بازار ارز و تنش های منطقه علل افزایش قیمت طلا و سکه است، خواستار کنترل نرخ ارز و تزریق سکه به بازار از سوی بانک مرکزی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۶:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ماجراجویی در یمن برای انحراف از غزه، نوسانات بازار ارز و طلا در روز های اخیر، بارورسازی ابرها؛ ناتوان در برابر خشکسالی، واکاوی یک ماجرای پر دردسر؛ واردات لاستیک، آغاز کار تیم ملی در جام ملت های آسیا، بررسی شفافیت در شهرداری های 8 کلانشهر کشور، باهنر: در لیست روحانی نمی روم ...
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به تاثیر نرخ ارز در افزایش قیمت طلا و سکه پیش بینی کرد: اگر قیمت ارز کنترل شود، احتمال بازگشت سکه به کانال 29 میلیون تومانی وجود دارد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصلی ترین دلیل این تفاوت ها معمولاً نوسانات بازار ارز های دیجیتال و نیز، نقصان در سیستم بانکی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری ایسنا، با توجه به نوسانات بازار ارز و دشواری های خرید تجهیزات دندانپزشکی، به خریداران کالای دندانپزشکی وام و تسهیلات خرید تجهیزات دندانپزشکی تعلق می گیرد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۳:۳۷    
حادثه تلخ کرمان و شهادت هموطنان، افزایش نوسانات در بازار ارز را ایجاد کرد. در این زمینه، برخی سوداگران و سفته بازان تلاش کردند تا با ایجاد فضای گل آلود، به نفع خود سود کسب کنند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: افرادی که معتقدند سیاست تثبیت نرخ ارز بانک مرکزی غلط است نگران به خطر افتادن منافع مالی خود هستند.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سی سال قبل در این روز سیاست های متغیر بانک مرکزی باعث افزایش و سقوط قیمت انواع ارز ها در بازار شد. روزنامه اطلاعات 25 آذر 1372 گزارشی از نوسانات بازار ارز در این روز منتشر کرد. منبع: اطلاعات آنلاین
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: با مدیریت هوشمندانه بانک مرکزی شاهد مهار نوسانات ایجاد شده در بازار ارز در هفته ها و ماه های گذشته بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۲    
علی رضایی کارشناس اقتصادی در گفت وگو با خبرگزاری فارس ضمن تشریح توان بازارساز در مدیریت نوسانات بازار ارز و سکه در روزهای اخیر از آزادسازی منابع ارزی ایران در عراق در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: بازار ارز کشور با مدیریت منطقی و سازنده بانک مرکزی شرایط بهتری پیدا کرده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس گفت: نوسانات بازار ارز جنبه روانی دارد و فاقد علت اقتصادی است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، هادی بیگی نژاد؛ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوسانات اخیر در بازار ارز به خبرنگار ایبنا ، گفت: این تلاطم ها جنبه اقتصادی ندارد و نتیجه عملکرد عوامل نفوذی است. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته ای که رو به پایان است نوساناتی را پشت سر گذاشت و با وجود روند کاهشی تا روزهای میانی هفته، دیروز چهارشنبه رشد قیمت را تجربه کرد. انس هم در این هفته به کانال 1900 تومانی بازگشت و دلار بین کانال 50 و 51 هزار تومان در نوسان بود ...