سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۲۲:۱۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «قیمت طلا»

راهبرد معاصر   ۲ ساعت پیش    
جدول قیمت طلا قیمت سکه قیمت ارز قیمت دلار امروز سه شنبه 6 آبان 99 اعلام شد.
تجارت نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: چنانچه ظرف یک ماه آینده حادثه غیرمترقبه ای رخ ندهد، می توان اعلام کرد که ثبات و کاهش قیمت در بازار طلا ادامه دارد.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : قیمت هر گرم طلا 18 عیار امروز بالا رفت و به 1,281,800 (یک میلیون و دویست و هشتاد و یک هزار و هشتصد) تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازار امروز شاهد رشد قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,281,800 (یک میلیون و دویست و هشتاد و یک هزار و هشتصد) تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش    
اقتصادنیوز : قیمت طلا امروز نیز ساکت و بدون حرکت در انتظار انتخابات و تصویب محرک های مالی، در مرز 1900 دلار گرفتار شده است.
آرتان پرس   ۶ ساعت پیش    
در بازار فعلی طلا و دلار به شدت به یکدیگر گره خورده اند و کاهش نرخ دلار به شدت بر نرخ طلا اثر می کذارد.
طلا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طی روز ها و هفته های گذشته به شکل مداوم شاهد نوسان و صعود و سقوط های مکرر قیمت طلا بوده ایم. اکنون نیز قیمت طلا کاهش یافته است اما سؤال این جاست که آیا این کاهش قیمت طلا نیز نوسان بوده و یا زمینه ای برای سقوط های بیشتر است.
انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 278 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 100 هزار تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل بالا رفتن نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم.
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 283 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 100 هزار تومان و قیمت دلار 28 هزار و 600 تومان است.
شبکه خبر   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل بالا رفتن نرخ ارز، , شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل بالا رفتن نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم.
دنیای معدن   ۹ ساعت پیش    
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 283 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 100 هزار تومان و قیمت دلار 28 هزار و 600 تومان است.
پایگاه خبری گسترش   ۹ ساعت پیش    
قیمت طلا در بازار امروز افزایش یافت.
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱۰۸ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 283 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 100 هزار تومان و قیمت دلار 28 هزار و 600 تومان است.
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 283 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 100 هزار تومان و قیمت دلار 28 هزار و 400 تومان است.
تجارت نیوز   ۹ ساعت پیش    
در حالی که آخرین قیمت طلا در روز گذشته یک میلیون و 262 هزار تومان بود، تا لحظه تنظیم این گزارش این قیمت با رشد بیش از یک درصدی به یک میلیون و 278 هزار تومان رسیده است.
امروز سه شنبه 6 آبان 99 قیمت هر گرم طلا 18 عیار 1 میلیون و 279 هزار و 200 تومان اعلام شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت هر گرم طلا 18 عیار امروز بالا رفت و به 1,281,800 (یک میلیون و دویست و هشتاد و یک هزار و هشتصد) تومان رسید.
موج   ۱۰ ساعت پیش    
قیمت طلا امروز سه شنبه 6 آبان 99 اعلام شد که بر این اساس قیمت ها نسبت به روز گذشته با کمی کاهش همراه بود.
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش    
بازار امروز شاهد رشد قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,281,800 (یک میلیون و دویست و هشتاد و یک هزار و هشتصد) تومان رسید.
طلا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با وجود سینگال های بسیار زیاد برای افزایش قیمت طلا اما می توان گفت قیمت طلا تا حد زیادی متوقف شده است و قیمت فعلی آن چندان از شرایط کلان موجود نشئت نگرفته است.
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر موج جدید افزایش ابتلا به ویروس کرونا و نگرانیها نسبت به وضعیت احیای اقتصادی افزایش پیدا کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از رویترز، پس از آنکه موج جدید شیوع کرونا نگرانی ها از روند کند ترمیم اقتصاد جهانی را شدت بخشیده و موجب افزایش تقاضا برای خرید طلا شده است، قیمت فلز زرد روز سه شنبه شاهد افزایش بود. ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران؛ سکه طرح جدید با قیمت 14 میلیون تومان صبح امروز به فروش می رس. نرخ فروش سکه طرح جدید در معاملات ابتدایی امروز به 14 میلیون تومان رسید و سکه طرح قدیم با قیمت 12 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شد ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۷    
نرخ فروش سکه طرح جدید در معاملات ابتدایی امروز به 14 میلیون تومان رسید و سکه طرح قدیم با قیمت 12 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شد. همچنین نرخ فروش نیم سکه و ربع سکه به ترتیب به هفت میلیون و 600 هزار تومان و پنج میلیون و 100 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 265 هزار تومان قیمت ...
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 6 آبان 99 را در جدول زیر مشاهده کنید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : ارزش هر اونس طلا امروز با افزایش همراه شد و به 1,909 (یک هزار و نهصد و نه ) دلار رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار امروز شاهد افزایش قیمت طلاست که براساس آن هر اونس طلا 1,909 (یک هزار و نهصد و نه ) دلار قیمت خورد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
روز گذشته پنجم آبان ماه بر اساس نرخ اتحادیه طلا، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار نسبت به آخرین معاملات روز شنبه حدود 520 هزار تومان کاهش یافت.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 6 آبان 99 را در جدول زیر مشاهده کنید. رویداد24 قیمت هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 265 هزار تومان و قیمت قطعه سکه بهار آزادی نیز 13 میلیون تومان اعلام شد. نوع قیمت(تومان) دلار 27.900 یورو 33.900 پوند 37.700 سکه بهار آزادی 13.000.000 ...
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 6 آبان 99 در پایگاه خبری تحلیلی تلنگر به شرح زیر می باشد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بازار سکه و ارز در مسیر نزولی قرارگرفته بود که تحریم های دوشنبه شب آمریکا، روند معاملات هر دو دارایی در معاملات پشت خطی را تغییر داد. حالا باید دید قیمت طلا و سکه امروز چه تغییری می کند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آخرین قیمت طلا در6 آبان ماه 99 را در تهران نیوز مشاهده می کنید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
روز گذشته پنجم آبان ماه بر اساس نرخ اتحادیه طلا و جواهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نسبت به آخرین معاملات روز شنبه حدود 520 هزار تومان کاهش یافت. اما آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز چقدر بود؟
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت هر اونس طلا در پایان بازا های جهانی تقریباً بدون تغییر باقی ماند، با 0.04 درصد افزایش قیمت طلا مجدداً به کانال 1900 دلاری بازگشت. بیت کوین اما با با وجود افزایش های در طول روز، در پایان 0.2 درصد کاهش قیمت را ثبت کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات امروز به کمترین رقم در بیش از یک هفته گذشته کاهش یافت، زیرا ارزش دلار بالا رفت و هیچ نشانه ای از پیشرفت در مذاکرات بسته کمک مالی کرونایی وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
با کاهش 15 دلاری انس جهانی طلا از روز پنج شنبه هفته گذشته تاکنون و سیر نزولی قیمت طلای جهانی، تحلیلگران این بازار می گویند قیمت سکه و طلا تا انتخابات آمریکا روند صعودی نخواهد داشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
قیمت طلا و سکه در بازار تهران دیروز هم کاهشی بود. درحالی که طلای جهانی روند افت قیمت را طی می کند و قیمت هر اونس طلا در بازار جهان دیروز با 0.1درصد کاهش به 1898دلار و 28سنت رسید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر قیمت ها در بازار طلا نزولی است و پیش بینی می شود این روند با افت نرخ ارز ادامه داشته باشد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۴۰    
قیمت طلا در بازار جهانی با افت 2.9 دلاری مواجه شد.
طی 4سال گذشته و در زمان ریاست جمهوری ترامپ قیمت طلا 50درصد افزایش یافته و برخی کارشناسان می گویند دلیلی وجود ندارد که این اتفاق در دور بعدی ریاست جمهوری در آمریکا تکرار نشود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از افت بهای طلای جهانی و نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به سیزده میلیون و 959 هزار تومان رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار تقویت شده و مذاکرات در خصوص بسته محرک مالی جدید در آمریکا هیچ پیشرفتی نداشته است، قیمت طلا امروز کاهش داشت و به پایین ترین رقم بیش از یک هفته اخیر رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۱    
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره "آغاز محدودیت های شدید کرونایی در 43شهرستان، ادامه روند کاهشی نرخ دلار، پیشبینی قیمت طلا و سکه تا آخر هفته” و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: قیمت انس جهانی طلا به شکل بی سابقه ای کاهش یافته است. چنانچه روند کاهش قیمت طلا ادامه دار باشد، احتمالا قیمت طلا فردا هم نزولی خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۵۷    
اقتصاد نیوز : قیمت طلا امروز در بازار پایین آمد و براساس آن هر گرم طلا 18 عیار، 1,262,600 (یک میلیون و دویست و شصت و دو هزار و ششصد ) تومان قیمت خورد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 256 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون و 800 هزار تومان و قیمت دلار 28 هزار و 200 تومان است.