چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۳۸Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت طلا»

شمال نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 579 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 17 میلیون و 400 هزار تومان است.
نبض بورس   ۵۹ دقیقه پیش    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز خواهد پرداخت. بازار ها در روز جاری 16 آذر 1401 چگونه بود؟
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که سرمایه گذاران منتظر نشست هفته آینده فدرال رزرو آمریکا برای ارزیابی موضع سیاست پولی بانک مرکزی بودند، طلا در محدوده محدودی معامله شد.
تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش    
قیمت طلا و سکه در روزهای پایانی هفته روند نسبتاً باثباتی داشت. امروز طلا فقط کمی گران شد و قیمت سکه روند پرنوسانی را طی کرد. اما آیا روند قیمت سکه ریزشی می شود؟
فرصت امروز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرصت امروز به 15,750,000 ریال رسید که نسبت به روز گذشته 50,000 ریال افزایش را نشان می دهد. ی 24 عیار نیز با افزایش 50,000 ریالی نسبت به روز گذشته به 21,000,000 ریال رسید. در بازار تهران نیز 68,250,000 ریال بود که در مقایسه با روز گذشته 50,000 ریال افزایش را نشان می دهد. ...
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
در پایان امروز قیمت طلا 18 عیار روند صعودی داشت و هر گرم به 1,578,200 (یک میلیون و پانصد و هفتاد و هشت هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.26 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
امروز قیمت سکه امامی در بازار کاهش یافت و به 17,300,000 (هفده میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل افت 0.29 درصدی داشت. قیمت طلا اما بالا رفت.
روز نو   ۵ ساعت پیش    
قیمت سکه پارسیان امروز چهارشنبه 16 آذر 1401 در انواع سوت با عیار 750 را در جدول زیر مشاهده کنید. سوت واحد اندازه گیری جرم طلا بوده و یک گرم =1000 میلی گرم = 1000 سوت است، لذا هر سوت برابر است با یک هزارم گرم.
ازآنجایی که سرمایه گذاران در انتظار نشست بانک مرکزی آمریکا هستند تا از موضع این بانک در مورد سیاست های پولی اش مطلع شوند، قیمت طلا به 1773.56 دلار در هر اونس رسید.
پایگاه خبری ایراسین   ۶ ساعت پیش    
آخرین قیمت سکه و طلا برای امروز 16آذر ماه سال 1401 اعلام شد که بر اساس آن قیمت سکه امامی (طرح جدید) به 17 میلیون و 750هزار تومان رسید.
طلا   ۶ ساعت پیش    
بذرافشان گفت:به دلیل افزایش قیمتها در ماه های گذشته و کم شدن قدرت خرید مردم برای خرید طلا و سکه تقاضا در بازار طلا کاهش یافته است.
معدن نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز (سه شنبه) افزایش یافت و با کاهش اندک دلار آمریکا همراه شد که باعث می شود شمش با قیمت دلار برای خریدارانی که سایر ارزها را دارند، ارزان تر شود.
آفتاب نیوز   ۷ ساعت پیش    
در معاملات امروز قیمت دلار سیر صعودی داشت و به 34,300 (سی و چهار هزار و سیصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش داشته است. قیمت طلا اما پایین آمد.
نصر نیوز   ۷ ساعت پیش    
نصر: قیمت انواع طلا و سکه امامی همچنان انواع ارز موجود در بازار تبریز به تاریخ چهارشنبه 16 آذر ماه 1401 به شرح زیر است:
صدای ایران   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، امروز چهارشنبه 16 آذر 1401 قیمت طلا به شرح زیر است: قیمت اونس طلا امروز هر اونس طلا، امروز به 1,773 (یک هزار و هفتصد و هفتاد و سه) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.08 درصدی داشته است. قیمت گرم طلا 18 عیار امروز ...
اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش    
اقتصادنیوز: امروز قیمت طلا 18 عیار مسیر صعود را دنبال کرد.
تجارت نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز در مقایسه با روز گذشته کاهشی شده است اما در همین حال انواع سکه توانسته اند در کانال جدید تازه فتح شده پایدار باشند.
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 16 آذر 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید.
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا 18 عیار در بازار پایین آمد و هر گرم با تجربه افت ارزش 9 هزار و 400 تومانی، 1,564,600 (یک میلیون و پانصد و شصت و چهار هزار و ششصد ) تومان معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات امروز قیمت دلار سیر صعودی داشت و به 34,300 (سی و چهار هزار و سیصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش داشته است. قیمت طلا اما پایین آمد.
وانا   ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز چهارشنبه به قیمت 17 میلیون و 650 هزار تومان به فروش می رسد.
مرور نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و طلا در بازار امروز چهار شنبه 16 آذر ماه 1401 اعلام شد.
نیروگاهیان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اقتصاد 24; قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 16 آذر 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. انتهای پیام/
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
قیمت طلا و سکه در بازار اهواز اعلام شد.
موج   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و طلا در بازار امروز چهارشنبه 16 آذر ماه 1401 اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه) در بازار آزاد تهران به 17 میلیون و 236 هزار تومان رسید است.
تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روند قیمت طلا و سکه در بازار ریزشی است. روز گذشته روند قیمت طلا و سکه کاهشی بود. قیمت سکه امامی نزدیک به 400 هزار تومان ریخت و سکه بهار آزادی هم به کانال 16 میلیونی برگشت.
بورس نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا با 0.8 درصد افزایش به 1772 دلار رسید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه انواع سکه بهار آزادی و پارسیان و طلای گرمی و 18 عیار امروز چهارشنبه 16 آذر 1401 در بازار را در ادامه بخوانید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۱    
قیمت طلا در معاملات اولیه امروز (چهارشنبه) در تلاش برای رشد است، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد سرعت افزایش نرخ بهره جلسه سیاست گذاری هفته آینده فدرال رزرو ایالات متحده در نشست هفته آینده بودند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.11 درصد افزایش به 1772 دلار و 91 سنت رسید. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، قیمت طلا در شرایطی پایین تر از 1800 دلار قرارگرفته که سرمایه گذاران منتظر سرنخ های بیشتری درمورد شرایط اقتصاد دنیا هستند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بلومبرگ در چشم انداز خود از سال 2023 عنوان کرد: طلا می تواند بهترین عملکرد کالایی را در سال 2023 داشته باشد چرا که بانک های مرکزی پس از چرخه های انقباضی سیاست های پولی که از ابتدای سال 2022 حاکم شده بود و قیمت طلا را محدود کرد، در سال آینده سیاست های پولی را تسهیل خواهند کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 16 آذر 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 16 آذر 1401 را در جدول زیر مشاهده کنید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۱   + ۴۷ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا تا ساعت 6 و 50 دقیقه صبح به وقت شرقی با 0.8 درصد افزایش به 1772 دلار رسید و قیمت طلا در بازار معاملات آمریکا نیز با 0.5 درصد افزایش به 1773 دلار رسید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات اولیه امروز (چهارشنبه) در تلاش برای رشد است، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد سرعت افزایش نرخ بهره جلسه سیاست گذاری هفته آینده فدرال رزرو ایالات متحده در نشست هفته آینده بودند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات اولیه امروز (چهارشنبه) در تلاش برای رشد است، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد سرعت افزایش نرخ بهره جلسه سیاست گذاری هفته آینده فدرال رزرو ایالات متحده در نشست هفته آینده بودند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۳۹    
طلا در روز دوشنبه بیش از 1.6 درصد از ارزش خود را از دست داد ولی امروز توانست اندکی از این کاهش را جبران کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۲۱    
دیروز مانند نخستین روز هفته بازارهای جهانی، طلا حال و روز خوبی نداشت. دیروز قیمت طلا به پایین تر از سطوح کلیدی خود سقوط کرد و بازارهای فلزات تحت فشار قرار گرفتند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دیروز قیمت طلا به پایین تر از سطوح کلیدی خود سقوط کرد و بازارهای فلزات تحت فشار قرار گرفتند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دلار توافقی امروز سه شنبه 15 آذر 35 هزار و 185 تومان فروخته شد. قیمت طلا 18 عیار به یک میلیون و 579 هزار رسید
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۱    
می متالز - قیمت طلا امروز (سه شنبه) افزایش یافت و با کاهش اندک دلار آمریکا همراه شد که باعث می شود شمش با قیمت دلار برای خریدارانی که سایر ارز ها را دارند، ارزان تر شود.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز سه شنبه 15 آذر ماه درجا زد و قیمت طلا و سکه ریزش کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ ویژگی هایی مثل نقدشوندگی سریع، حمل آسان (ارزش بالا در حجم کم) و نگهداری راحت (فاسد نمی شود، زنگ نمی زند و از بین نمی رود) باعث شده که این فلز کمیاب از دیرباز مورد توجه افراد و دولت ها قرار بگیرد. طلا فلزی چکش خوار است و به سادگی شکل می گیرد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
روند قیمت طلا و سکه دیروز 15 آذر 1401 کاهشی بود. قیمت سکه امامی نزدیک به 400 هزار تومان ریخت و سکه بهار آزادی هم به کانال 16 میلیونی برگشت. آیا قیمت ها در بازار فلز زرد باز هم کاهش دارد؟
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرصت امروز به 15,750,000 ریال رسید که نسبت به روز گذشته 100,000 ریال کاهش را نشان می دهد. ی 24 عیار نیز با کاهش 100,000 ریالی نسبت به روز گذشته به 21,000,000 ریال رسید. در بازار تهران نیز 68,200,000 ریال بود که در مقایسه با روز گذشته 350,000 ریال کاهش را نشان می دهد. ...