چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۶:۱۵May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلای آبشده»

نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اقتصاد 24، قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 1 خرداد 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. انتهای پیام/
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۰    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 1 خرداد 1403 را در این جدول ببینید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۷    
به گزارش اکونومیست ؛ قیمت سکه و قیمت طلا را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت امروز سکه و طلا را در جدول زیر مشاهده کنید. آخرین قیمت طلا و سکه ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۱    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 را در این جدول ببینید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده کنید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۱    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 29 اردیبهشت 1403 را در این جدول ببینید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده کنید.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اقتصاد 24، قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. انتهای پیام/
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۲    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۳    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 23 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت طلا ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۴    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 23 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۲    
هفته سوم اردیبهشت ماه یکی از کم نوسان ترین روزها در بازار داخلی طلا بود، با این حال در پایان هفته با صعود انس طلا در بازارهای جهانی قیمت طلای آبشده نیز برمدار صعود قرار گرفت. طلای آبشده در روز پایانی هفته به کانال 15 میلیون تومان صعود کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 22 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز جمعه 21 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت طلا بروزرسانی: جمعه 21 اردیبهشت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 17 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۱    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 17 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پول نیوز؛ قیمت سکه و قیمت طلا را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت امروز سکه و طلا را در جدول زیر مشاهده کنید. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اقتصاد24 ، قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 16 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. انتهای پیام/
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۱    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 16 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۸    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 16 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
روند نزولی قیمت سکه و طلای آبشده پس از دو هفته متوقف شد تا قیمت ها در بازار طلا وارد فاز صعودی شوند. اگرچه فعالان بازار عقیده دارند با توجه به حجم پایین معاملات نباید به صعود قیمت ها دل خوش بود. حجم معاملات بازار طلا در هفته دوم اردیبهشت ماه به شدت نزولی بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست؛ قیمت سکه و قیمت طلا را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت امروز سکه و طلا را در جدول زیر مشاهده کنید. آخرین قیمت طلا و سکه ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز و سکه سه شنبه را با گپ مثبت استارت زدند/ چارت طلای آبشده الگوی پرچم تشکیل داده/ منابع مسدودی دوباره در بازار پرسش معامله گران شد/ حباب طلای آبشده بعد از یک هفته مثبت شد و حباب سکه در 17 روز گذشته رکورد زده/ نوسان بازار برگشت بود یا پولبک کاهشی؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بازار ارز و سکه امروز با گپ مثبت استارت زدند/ چارت طلای آبشده الگوی پرچم تشکیل داده/ منابع مسدودی دوباره در بازار پرسش معامله گران شد/ حباب طلای آبشده بعد از یک هفته مثبت شد و حباب سکه در 17 روز گذشته رکورد زده/ نوسان امروز برگشت بود یا پولبک کاهشی؟
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 11 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 11 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ساگر به دنبال خرید طلای ابشده برای سرمایه گذاری هستید، حتما مقاله راهنمایی خرید طلای ابشده را مطالعه کنید. سرمایه گذاری طلای ابشده با پک های جدید و استاندارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۱    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 10 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 10 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قیمت روز سکه و قیمت طلا برای امروز سه شنبه 28 فروردین 1403 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
عصر امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
ریزش متوالی در بازار طلا و ارز که از ابتدای هفته گذشته شروع شد، ادامه دارد؛ نرخ های این روزهای بازار کماکان کاهشی است و دلار، سکه و طلای آبشده در حال از دست دادن کانال هایی هستند که دلالان به بهانه اتفاقات منطقه بالا برده بودند.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 9 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت طلا بروزرسانی: یکشنبه 9 اردیبهشت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۵    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 9 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم نیز در این جدول آمده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 9 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار طلا می گوید: در حال حاضر قیمت طلا اصلاح خوبی انجام داده است؛ به خصوص طلای آبشده آرام آرام دارد حباب منفی می گیرد؛ بنابراین کسانی که قصد خرید دارند می توانند پله ای خرید کنند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۲    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 8 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 8 اردیبهشت 1403 را در این جدول مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز ببینید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۱۲    
هفته اول اردیبهشت ماه با کاهش قیمت طلا و سکه در بازار داخلی همراه بود. قیمت سکه امامی تا کانال 41 میلیون تومان ریزشی شد و قیمت طلای آبشده به حمایت مهم 15 میلیون تومان رسید. در پایان هفته افزایش قیمت انس طلا امیدها برای افزایش قیمت سکه و طلای آبشده در هفته های آینده را زنده کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت سکه و قیمت طلا امروز جمعه 7 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. قیمت طلا بروزرسانی: جمعه 7 اردیبهشت ...
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۷۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز جمعه 7 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس صنعت طلا با انتقاد از مصوبه مجلس برای مالیات بندی بر نقل و انتقال طلا گفت: از این به بعد مردم به سمت طلای آبشده می روند که در نتیجه تولید طلا شدیدا کاهش می یابد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اقتصاد24، قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 6 اردیبهشت 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید. انتهای پیام/
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بازار ارز و سکه همچنان بر مدار کاهش بودند و به کانال پایین تر سرک کشیدند و از این مرز حمایت شدند. به عقیده تحلیل گران ریزش طلای آبشده و از دست رفتن کف حمایتش به دلیل ریزش انس طلا در معاملات روز سه شنبه موجب شد تا قیمت سکه یک کانال عقب بنشیند و قیمت دلار هرات هم حمایت 63 هزار و 800 تومان را از دست ...