یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۵۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «معاملات امروز»

جام نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت 38هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 374هزار واحد قرار گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۰ ساعت پیش    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز شنبه 3 آبان مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز شتران یکی از نمادهای تاثیرگذار بر روی شاخص کل بود. نمادی که تاثیر منفی بر روی شاخص کل داشت. معاملات امروز شتران چگونه دنبال شد؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۳    
در پایان معاملات امروز فرابورس سهام شرکت پتروشیمی تندگویان با افت پنج درصدی مواجه شد. سهام پتروشیمی تندگویان همچنان با افت ارزش مواجه بود و به صف فروش نشست. از نظر قیمتی سهام شگویا به ارزش اوایل تیرماه برگشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۰    
شاخص بورس تهران در ادامه روند ریزشی و نزولی خود در جریان معاملات امروز با افت 38 هزار واحدی به کانال 1.3 میلیون واحد سقوط کرد و ارزش معاملات بازار سهام هم به بیش از 4745 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۴    
در معاملات امروز بورس اوراق بهادار در بین 4 نماد صندوق پالایشی تمامی نماد های بورسی شبندر، شپنا، شبریز و شتران با افت بیش از 4 درصدی مواجه شدند که باعث کاهش ارزش صندوق پالایشی یکم شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۲    
ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به بیش از یک میلیون و 117 هزار میلیارد تومان رسید. معامله گران امروز در فرابورس ایران بیش از 909 میلیون سهام حق تقدم و اوراق مالی در 229 هزار و 622 نوبت معامله و به ارزش 12 هزار و 559 میلیارد تومان داد و ستد کردند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۶    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه_ سوم آبان ماه_ در ادامه روند نزولی خود، بیش از 38 هزار واحد دیگر نیز ریزش کرد تا با شکست کانال 1.4 میلیون واحدی به کانال 1.3 میلیون واحدی وارد شود.
فرصت امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۴    
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، در معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل با 38 هزار و 305 واحد کاهش رقم یک میلیون و 374 هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با 4762 واحد کاهش به رقم 389 هزار و 118 واحد رسید ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت با کاهش بیش 408 تومانی همراه بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۹    
شاخص کل بورس تهران در معاملات امروز با کاهش بیش از 35 هزار واحدی به ارتفاع یک میلیون و 374 هزار واحدی عقب نشینی کرد،نماگر اصلی بورس تهران در محدوده یک میلیون و 350 هزار واحدی از حمایت قوی برخوردار است که فعالان بازار امیدوارند با بهبود تقاضا در بازار این حمایت از دست نرود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴    
سهام شرکت ذوب آهن اصفهان با صف فروش 100میلیونی به کار خود در معاملات امروز پایان داد و خرید 30درصدی حقوقی ها هم کارساز نبود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران از ابتدای زمان معاملات امروز با کاهش مواجه شده و در نهایت یک کانال کوتاه مدت دیگر نیز در معاملات امروز شکسته شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۴    
در پایان معاملات امروز بورس، سهام شرکت پالایش نفت اصفهان با افت پنج درصدی مواجه شد. شپنا همانند بقیه همگروهی هایش منفی خورد و معاملاتش در صف فروش امروز قفل شد.بازدهی سه ماهه سهام این شرکت حدود منفی 30% رقم خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت 38هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 374هزار واحد قرار گرفت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه) 38 هزار 305 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 374 هزار واحد رسید. براساس معاملات امروز بیش از سه میلیارد و 228 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 34 هزار و 902 میلیارد ریال داد و ستد شد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز 3 آبان ماه با اُفت بیش از 38 هزار واحدی روبرو شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز 3 آبان ماه با اُفت بیش از 38 هزار واحدی روبرو شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات 3 آبان ماه 99 با اُفت بیش از 38 هزار و 305 واحدی به پله یک میلیون و 374 هزار واحدی سقوط کرد. در معاملات امروز تعداد 359 هزار سهم اوراق بهادار به ارزش 34 هزار و 905 میلیارد ریال در بیش از 3 هزار و 228 نوبت معاملاتی داد و ستد شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۴    
گروه اقتصادی: دامنه کاهش شاخص بورس به امروز هم کشیده شد و بازار سرمایه اولین روز کاری خود در هفته جاری را در حالی آغاز کرد که با بیش از 38 هزار واحد کاهش به کانال یک میلیون و 300 هزار واحد عقبگرد کرد. به گزارش ایسنا، در معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل 38 [...]
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص بورس ارتفاع 1.4 میلیون واحد را هم از دست داد و با ثبت افت بیش از 38 هزار واحد، در ارتفاع یک میلیون و 374 هزار و 48 واحد قرار گرفت.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ارزش روز سهام عدالت شنبه 3 آبان اعلام شد. پس از پایان معاملات امروز اولین روز معاملاتی در هفته جدید بازار بورس ایران، ارزش هر برگه سهام عدالت 490 هزار تومانی دارندگان این سهام به 12 میلیون و هشتصد و نوزده هزار تومان رسید که نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته حدود دویست و پنجاه هزار تومان کاهش ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: دامنه کاهش شاخص بورس به امروز هم کشیده شد و بازار سرمایه اولین روز کاری خود در هفته جاری را در حالی آغاز کرد که با بیش از 38 هزار واحد کاهش به کانال یک میلیون و 300 هزار واحد عقبگرد کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ریزش 38305 واحدی شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز این نماد را به ارتفاع یک میلیون و 374 هزار واحدی رساند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که سیگنال ها برای بازار سهام مثبت بود اما با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بیش از 2٫5 درصد ریزش کرد و به کمترین میزان خود بعد از صعود از این محدود رسیده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز شنبه 3 آبان 99 مشخص شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت 10:16 شاخص کل با 33 هزار و 797 واحد کاهش رقم یک میلیون و 378 هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با 3333 واحد کاهش به رقم 390 هزار و 547 واحد رسید ...
خالص سفارشات فروش سهام از رقم 10هزار و 810میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت خودرو و ساخت قطعات بیش از سایرین بود و همچنین سهام فلزات اساسی هزار و 540میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
با اینکه سیگنال ها برای بورس این هفته مثبت بود اما با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل روند نزولی پیدا کرد، دلیل نزولی شدن شاخص کل چه بود؟ روند بازار سهام در روزهای دوشنبه و سه شنبه چگونه خواهد بود؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بازار سرمایه دقایقی پیش، شاخص بورس ارتفاع 1.4 میلیون واحد را هم از دست داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که سیگنال ها برای بازار سهام مثبت بود اما با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در نمادهای شاخص ساز از جمله گروه های فلزات اساسی، پتروشیمی و خودرویی باعث ریزش 1٫75 درصدی شاخص کل شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران با آغاز معاملات امروز تا ساعت 9 و نیم صبح، با کاهش 24 هزار واحدی همراه به کانال یک میلیون و 300 هزار واحد رسیده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز شنبه 3 آبان ماه با افت 20 هزار و 830 واحدی وارد کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در جریان معاملات امروز شنبه سوم آبان ماه، شاخص بورس با افت 20 هزار و 830 واحدی در ده دقیقه ابتدای معاملات، به کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی ورود کرد. بر این اساس هم اکنون (9:12) شاخص بورس به یک میلیون و 391 هزار و 523 واحد رسیده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز شنبه 3 آبان ماه با افت 20 هزار و 830 واحدی وارد کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت 7هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 412هزار واحد قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها قیمت هر اونس طلا 5.3 دلار افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۰    
بهای طلا در معاملات امروز بازار فلزات گرانب های اروپا، افزایش و در بازار نفت اروپا، قیمت دو شاخص عمده نفتی جهان، کاهش یافت.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز جمعه 2 آبان 99 مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار جهانی انرژی، قیمت هر بشکه نفت برنت تنها 8 سنت افزایش یافت.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی در جریان معاملات امروز جمعه 2 آبان 99 به مبلغ 15 میلیون 2 هزار تومان رسید.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شاخص بورس در 15 دقیقه ابتدای معاملات امروز چهارشنبه 30 مهرماه و پس از چند روز رشد منفی، 7648 واحد رشد کرد و به یک میلیون و 430 هزار واحد رسید. همچنین شاخص هم وزن نیز با رشد 875 واحدی مواجه شد و به 395 هزار و 822 واحد رسید. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۴:۴۴   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: شاخص دلار مجددا در مدار نزولی قرار گرفت. به نقل از رویترز، شمار کسانی که در آمریکا خواهان دریافت مزایای بیکاری شده اند نسبت به هفته قبل کاهش محسوسی یافته اما این رقم در مقایسه با آغاز سال میلادی کماکان رقم بالایی است ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز پنجشنبه 1 آبان مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس در جریان معاملات امروز پنج شنبه یک آبان ماه 1399 در صرافی های بانکی، قیمت هر اسکناس دلار آمریکا برای خرید به 25 هزار و 500 تومان و برای فروش به 29 هزار و 380 تومان رسیده است. ...
روزهای پرنوسان دلار در بازارهای ارزی ادامه دارد و به نظر می رسد دست کم تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا این وضعیت ادامه خواهد داشت.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت هم زمان با روند نزولی شاخص کل بیش از نیم درصد ریزش کرد و به 13 میلیون و 279 هزار تومان رسید.
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران علیرغم رشد در شروع معاملات، در پایان معاملات امروز چهارشنبه 30 مهرماه با افت 7 هزار و 18 واحدی، به یک میلیون و 412 هزار و 286 واحد رسید.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه) هفت هزار و پنج واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 412 هزار واحد رسید. به گزارش اقتصادتهران، براساس معاملات امروز بیش از 10 میلیارد و 702 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 92 هزار و 302 میلیارد ریال داد و ستد شد. ...