چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۵۶Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهای نفت»

ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز، سه شنبه، تحت تأثیر افت ارزش دلار جهش کرد اما این در حالی است که تشدید پاندمی کرونا ...
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۰    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال پیش بینی هایی مبنی بر کاهش ذخایر نفت آمریکا و افت ارزش دلار افزایش پیدا کرد اگرچه نگرانی هایی در خصوص افزایش شمار مبتلایان به کرونا در آسیا وجود دارد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال افزایش نگرانی ها از رشد تعداد مبتلایان به کرونا در هند و سایر کشورها و احتمال اتخاذ اقدامات پیشگیرانه که می تواند بر فعالیت های ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بهای نفت برنت با کاهش 0.25 درصدی امروز، به قیمت 66 دلار و 52 سنت فروخته شد.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۰    
بهای نفت در روز دوشنبه به دنبال افزایش شمار مبتلایان در هند و سایر کشورها و تشدید نگرانی ها نسبت به تاثیرات آن بر اقتصاد جهانی و تقاضای سوخت کاهش پیدا کرد.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۷    
بهای نفت کاهش یافت اگرچه هفته گذشته در پی نشانه هایی از احیای اقتصاد چین و آمریکا و بهبود چشم انداز تقاضا و در نهایت کاهش نگرانی ها نسبت به شیوع کووید-19 روند رو به رشدی را ثبت کرد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در پایان معاملات دیشب (بامداد شنبه به وقت تهران) تحت تأثیر افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در برخی کشورها افت کرد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه کاهش یافت اما تحت تاثیر پیش بینی آژانس بین المللی انرژی از رشد بالاتر تقاضا، نزدیک به بالاترین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز از افزایش واردات نفت خام ایران از سوی چین خبر داد و نوشت: این امر موجب کاهش تقاضای پکن از سایر تولید کنندگان نفتی شده و فشار را بر آنها برای کاهش بهای نفت افزایش داده است.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۷    
بهای نفت در روز چهارشنبه در پی انتشار داده هایی مبنی بر کاهش ذخایر نفت آمریکا بیش از میزان پیش بینی شده و همچنین بهبود چشم انداز تقاضا اوپک افزایش پیدا اگرچه نگرانی هایی در خصوص شیوع بیماری کرونا و همچنین افزایش عرضه به بازار وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه تحت تاثیر گزارش کاهش ذخایر انبارهای نفت آمریکا رشد کرد.
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۰    
بازار جهانی در هفته ای که گذشت با رشد قیمت طلا و عمده فلزات همراه شد اما در مقابل شاهد ریزش بهای نفت بود.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۷    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال انتشار داده هایی مبنی بر رشد واردات دومین اقتصاد بزرگ جهان یعنی چین و تشدید تنش ها میان عربستان سعودی و نیروهای حوثی یمن افزایش پیدا کرد.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز، سه شنبه، تحت تاثیر حمله انصارالله یمن به تأسیسات نفتی عربستان سعودی افزایش یافت.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات صبح امروز دوشنبه، در حالی افت کرد که امید به افزایش تقاضا با نگرانی از افزایش عرضه نفت خنثی شد.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۷    
بهای نفت در روز دوشنبه با توجه به امیدواری به افزایش تقاضا برای سوخت در پی فصل تابستان و رانندگی و البته شتاب گرفتن روند واکسیناسیون در آمریکا رشد کرد اگرچه تعداد مبتلایان به کرونا در برخی از کشورها افزایش داشته است.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۶    
بهای نفت در پی نگرانی هایی مربوط به تاثیرات شیوع بیماری کرونا بر تقاضای جهانی سوخت و افزایش عرضه از سوی تولید کنندگان مهم نفت در بازار کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در پایان معاملات دیشب (بامداد شنبه به وقت تهران) در حالی افت کرد که چشم انداز افزایش عرضه نفت خوش بینی به رشد تقاضا را خنثی کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی پس از آماری که رشد چشمگیر ذخایر بنزین آمریکا را نشان داد و نگرانی ها نسبت به ضعیف شدن تقاضا در بزرگترین مصرف کننده جهان را برانگیخت، کاهش یافت. ...
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰    
قیمت نفت خام در معاملات امروز، پنجشنبه، تحت تأثیر افزایش ذخایر بنزین آمریکا افت کرد اما امید به ریکاوری اقتصادی سریع تر افت قیمت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : صندوق بین المللی پول (IMF) در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرد قیمت نفت امسال 7/ 41 درصد در مقایسه با سال 2020 رشد خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۸    
امیدواری ها نسبت به بهبود رشد اقتصادی، افزایش تقاضا، روند واکسیناسیون در سراسر دنیا و کاهش ذخایر نفتی آمریکا موجب شده که برخی از منابع خبری از احتمال افزایش بهای نفت به 80 دلار تا تابستان امسال سخن بگویند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بهای نفت که با اعلام همه گیری جهانی ویروس کرونا سقوط بی سابقه ای را تجربه کرد، نخست درپی افزایش خوش بینی ها به پایان پاندمی کووید-19 و پیش بینی رشد بی سابقه اقتصادی از سوی صندوق بین المللی پول جانی دوباره اما به گفته کارشناسان شکننده گرفته است.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۶    
بهای نفت در روز چهارشنبه به دنبال امیدواری به احیای اقتصاد بعد از واکسیناسیون کرونا و همچنین کاهش ذخایر نفت آمریکا رشد کرد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز چهارشنبه، با بازگشت توجه سرمایه گذاران به کاهش تولید اوپک پلاس مجدداً افت کرد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در پایان معاملات دیشب، دوشنبه، با وحشت از افزایش قریب الوقوع تولید اوپک پلاس بیش از 4 درصد سقوط کرد و قیمت نفت ...
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۶    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال افت ارزش دلار و در نتیجه جلب توجه سرمایه گذاران به خرید نفت افزایش پیدا کرد در حالی که طی معاملات اخیر در پی نگرانی های مربوط به افزایش عرضه از سوی اوپک و متحدانش کاهش پیدا کرده بود.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۶    
بهای نفت در روز دوشنبه به دنبال تصمیم اوپک مبنی برافزایش تدریجی تولیدات نفت بین ماه های می و جولای کاهش پیدا کرد.
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بین کاهش و افزایش در نوسان بود و در نهایت تحت تاثیر انتشار خبر توافق اوپک پلاس برای تسهیل تدریجی محدودیت عرضه از ماه مه، بیش از دو درصد افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 37سنت معادل 0.58درصد رشد به 64دلار و 51سنت رسید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، در حالی که با رهاسازی کشتی اورگیون از کانال سوئز این آبراه بین المللی مجددا به روی کشتی ها باز شده، توجه بازار نفت معطوف نشست این هفته گروه اوپک پلاس در وین شده که احتمالا با توجه به موج جدید قرنطینه در کشورهای مختلف ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۸    
کاهش تقاضای نفت در جهان تنها دلیل بی تفاوتی قابل تامل بازار نسبت به انسداد سوئز نیست. واقعیت آن است که این آبراهه دیگر ظرفیت گذشته را در جریان انتقال نفت ندارد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
به دنبال نگرانی ها از عرضه جهانی نفت و احتمال اختلال در تولید فرآورده های نفتی و در حالی که متخصصان در تلاش برای رهاسازی یک ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تلاش برای آزادسازی کشتی باری به گل نشسته در کانال سوئز بی نتیجه مانده است. ممکن است باز شدن این کانال برای تردد کشتی ها هفته ها طول بکشد. از زمان مسدود شدن این آبراه قیمت نفت به نحو قابل توجهی افزایش یافته است. تهران – اقتصاد برتر – 6 فروردین 1400 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد حمله نیروهای یمنی به تاسیسات نفتی شرکت آرامکوی عربستان، بهای نفت در جهان را افزایش داد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
کشتی باربری بزرگ "اور گرین" در مسیر خود از چین به بندر روتردام هلند، در بخش شمالی کانال سوئز از مسیر خود منحرف شد. این حادثه باعث بسته شدن مسیر تردد کشتی ها از هر دو سو شده است. تلاش برای بازگشایی کانال سوئز ادامه دارد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در پایان معاملات چهارشنبه رشد اولیه خود را از دست داد و افت کرد تا چهارمین افت روزانه متوالی برای آن ثبت شود.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص های بازار نفت در معاملات روز چهارشنبه تحت تاثیر نگرانی ها نسبت به وضعیت تقاضا در اروپا و امیدها نسبت به بهبود فعالیت ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۵    
بهای نفت در روز چهارشنبه به دلیل نگرانی هایی مربوط به تقاضای سوخت در اروپا برای چهارمین روز متوالی کاهش پیدا کرد اگرچه برخلاف انتظارات و بهبود فعالیت پالایشگاه های آمریکا ذخاری نفت این کشور کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۱    
تولید داخلی عربستان در سال گذشته میلادی بر اثر فشار ناشی از همه گیری کرونا و کاهش بهای نفت 4.1 درصد کاهش داشت.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۴    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال احتمال افزایش ذخایر نفت آمریکا و توقف واکسیناسیون در کشورهایی مانند فرانسه و آلمان کاهش پیدا کرد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که خبرها در مورد افزایش ذخایر نفت آمریکا و توقف تزریق واکسن آسترازنکا در چند کشور اروپایی از جمله آلمان و ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۲    
بهای نفت در روز دوشنبه به دنبال انتشار گزارشی مبنی بر سرعت گرفتن احیای اقتصاد چین در اوایل 2021 و همچنین امیدواری به افزایش تقاضا انرژی و واردات این کشور رشد کرد و نفت برنت در نزدیکی 70 دلار ایستاد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز دوشنبه، با امید به بازگشت سریع اقتصاد جهانی و بهبود تقاضای نفت رشد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۴    
دنیای اقتصاد- سعید نادری : اگر شما هم فکر می کردید شیوع ویروس کرونا برای همیشه صنعت نفت را با مشکل روبه رو کرده است، حالا دوباره به آن فکر کنید. تنها یک سال از جنگ قیمتی عربستان سعودی و روسیه و همچنین شیوع همه گیری بیماری کووید-19 گذشته است که منجر به سخت ترین سقوط نفت در دهه های گذشته شد ...
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به دنبال تمدید کاهش تولید اوپک پلاس و خوش بینی در مورد ترمیم تقاضا در نیمه دوم سال، قیمت نفت در پایان معاملات روز جمعه ...
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 9سنت معادل 0.13درصد کاهش به 69دلار و 54سنت رسید.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۳    
بهای نفت در روز چهارشنبه در حالی که سرمایه گذاران چشم انتظار گزارش ذخایر نفت آمریکا هستند برای سومین جلسه متوالی کاهش پیدا کرد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
در حالی که سرمایه گذاران در انتظار آمار ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته هستند که قرار است امروز منتشر شود، قیمت نفت امروز ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۸    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال امیدواری به احیای اقتصاد جهانی و تصویب بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری و همچنین نشانه های از کاهش ذخایر نفت آمریکا افزایش پیدا کرد.