سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۳۷Oct 2020 27

جدیدترین‌های «بهای نفت»

معدن نیوز   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال که دیروز بیش از 3 درصد افت کرده بود، امروز با 25 سنت معادل 0.62 درصد افزایش به 40 دلار و 71 سنت رسید.
بهای دو شاخص عمده نفتی جهان، یعنی نفت خام سبک و شیرین شاخص نیویورک (وست تگزاس اینترمدییت ) و نفت خام سبک برنت دریای شمال، به پایین ترین میزان خود از پنجم اکتبر تاکنون رسیده است.
میهن صنعت   ۴ ساعت پیش    
بهای نفت در روز سه شنبه پس از ضررهای شدید و روند نزولی اندکی افزایش یافت اگرچه نگرانی هایی در خصوص کاهش تقاضا و افزایش شمار مبتلایان به کرونا وجود دارد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در حالی که افزایش موارد ابتلا به کووید 19 در آمریکا و اروپا نگرانی ها از افت تقاضای انرژی را تشدید کرده و در حالی که چشم انداز افزایش عرضه ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۰    
بهای نفت در روز دوشنبه به دنبال افزایش شمار مبتلایان به کرونا در اروپا و آمریکا و نگرانی هایی مربوط به کاهش تقاضا بیش از یک درصد افت کرد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- در حالی که انتظار می رود عرضه نفت لیبی افزایش یابد و افزایش موارد ابتلا به کرونا در آمریکا و اروپا سبب نگرانی از کاهش تقاضای انرژی شده است، قیمت نفت روز جمعه شاهد افت حدودا دو درصدی بود.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در حالی دو درصد سقوط کرد که تشدید شیوع کرونا در آمریکا و اروپا چشم انداز تقاضای نفت را مبهم کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۴    
گروه اقتصادی: شاخصهای قیمت بازار نفت در معاملات روز جمعه کاهش یافتند و تحت تاثیر افزایش عرضه لیبی و نگرانیها نسبت به تاثیر افزایش موارد ابتلا به کووید 19 بر تقاضا در آمریکا و اروپا، به کاهش هفتگی تن دادند. به گزارش ایسنا، بهای نفت برنت 69 سنت معادل 1.6 درصد کاهش یافت و در [...]
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۵:۰۶   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: شاخصهای قیمت بازار نفت در معاملات روز جمعه کاهش یافتند و تحت تاثیر افزایش عرضه لیبی و نگرانیها نسبت به تاثیر افزایش موارد ابتلا به کووید 19 بر تقاضا در آمریکا و اروپا، به کاهش هفتگی تن دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بهای دو شاخص عمده نفتی جهان، یعنی نفت خام سبک و شیرین شاخص نیویورک (وست تگزاس اینترمدییت ) و نفت خام سبک برنت دریای شمال، در معاملات روز کاری پیشین نیویورک افزایش یافت.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از آنکه رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که وی آماده تمدید کاهش تولید بی سابقه نفت کشورش در مواجهه با موج همه گیری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به خبر های امیدوار کننده ای که درباره تقاضا برای نفت در سطح جهان منتشر شده است بهای نفت خام سبک برنت دریای شمال با اندکی افزایش به بشکه ای 41 دلار و 89 سنت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از اعلام میزان نفت خام ذخیره سازی شده آمریکا توسط آژانس اطلاع رسانی انرژی این کشور بهای نفت نیویورک به شدت کاهش یافت.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت های نفت در حالی افت کرد که افزایش ذخایر سوخت آمریکا و بدتر شدن چشم انداز تقاضا با وجود بحران کرونا به شاخص ها فشار وارد کرده است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
به دنبال افزایش غیرمنتظره میزان ذخایر نفت خام آمریکا که موجب افزایش نگرانی ها در مورد مازاد عرضه جهانی شده و در حالی که افزایش موارد ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۰    
بهای نفت در روز چهارشنبه بعد از افزایش غیر منتظره ذخایر نفت آمریکا و نگرانی هایی در خصوص افزایش شمار مبتلایان به کرونا و همچنین روند کند احیای اقتصاد و تقاضا کاهش پیدا کرد
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به دنبال نگرانی ها در مورد خیز مجدد شیوع کرونا در جهان و تضعیف روند ترمیم تقاضای انرژی و در حالی که رشد تولید نفت لیبی موجب بالا رفتن ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۵    
بهای نفت در روز سه شنبه به دلیل نگرانی هایی مربوط به کاهش تقاضای جهانی در پی شیوع کرونا و همچنین افزایش تولیدات لیبی برای چهارمین روز متوالی کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۰    
انتشار آمار رسمی منتشر شده اقتصادی نه چندان خوب در چین و انتظار برای برگزاری نشست سازمان کشور های صادر کننده نفت (اوپک) باعث شد بهای نفت برنت کاهش یابد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت نفت با شروع معاملات بازار های جهانی با کاهش قیمت همراه بودو شاخص قیمت سبد نفتی وست تگزاس و برنت قرمز ماند. طبق این گزارش، نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با کاهش 0.17 درصدی به قیمت 40 دلار و 73 سنت فروخته می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۳    
ایلام- ایرنا - استان کوچک و کوهستانی ایلام در حصار کوه های سر به فلک کشیده که روزگاران دور جولان توپ و تانک و بمباران های هوایی و زمینی دشمن بود، پس از اتمام جنگ و بعدها با سقوط رژیم بعث با از سرگیری تجارت و تردد با کشور عراق مورد توجه قرار گرفت اما آنچه بیش از هر چیز این استان را حائز اهمیت می ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۵    
محدودیت های ناشی از شیوع کرونا که باعث کاهش رشد اقتصادی در کشور های مختلف جهان و به تبع آن، کاهش تقاضا برای نفت در بازار جهانی شده است در کاهش قیمت نفت در بازار جهانی تاثیر گذار بوده است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار جهانی انرژی هر بشکه نفت برنت با قیمتی 65 سنت پایین تر نسبت به دیروز معامله شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۶    
بهای نفت خام سبک برنت (دریای شمال )، سبد نفتی اروپا، در معاملات روز جمعه کاهش یافت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدت زیادی به انتخابات آمریکا باقی نمانده است و همین موضوع ممکن است بازار نفت را با تغییراتی جدید همراه سازد؛ این در حالی است که برخی نیز بر این باروند که این انتخابات تاثیر چندانی بر بازار نخواهد داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عربستان و روسیه هر دو به خاطر پایین بودن قیمت نفت در بازار جهانی و بحران اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در مضیقه مالی به سر می برند و با توجه به آنکه تقاضای نفت در بازار جهانی آنگونه که باید و شاید در مسیر رشد قرار ندارد ممکن است شاهد شعله ور شدن یک جنگ دیگر بر سر قیمت نفت در بازار جهانی باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۲    
بهای نفت در بازار نیویورک در پایان معاملات روز گذشته افزایش یافت.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به دنبال نگرانی ها در مورد اینکه تقاضای جهانی انرژی به دلیل افزایش موارد ابتلا به کرونا در اروپا و آمریکا همچنان رو به کاهش خواهد ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۸    
بهای نفت در روز چهارشنبه به دنبال افزایش شمار مبتلایان به کرونا در اروپا و آمریکا و نگرانی های مربوط به کاهش تقاضای سوخت جهانی کاهش پیدا کرد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که عرضه نفت در نروژ، خلیج مکزیک و لیبی از سر گرفته شده و آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرده که تقاضای جهانی نفت ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸    
بهای نفت در روز سه شنبه ثابت شد در حالی که طی معاملات اخیر به دلیل از سرگیری تولیدات خلیج مکزیک، نروژ و بزرگترین میدان نفتی لیبی افت حدود سه درصدی را تجربه کرد.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۴    
بهای نفت در روز دوشنبه به دنبال احیای تولیدات نفت آمریکا پس از تضعیف طوفان دلتا و تاثیرات اعتصاب کارگران نروژ کاهش پیدا کرد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی که تولیدکنندگان آمریکایی پس از پشت سر گذاشتن طوفان دلتا شروع به از سرگیری تولید خود کرده اند و در حالی که اعتصاب کارکنان ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۴    
بهای نفت به دنبال پایان یافتن اعتصاب کارگران در نروژ علیرغم تعطیلی تاسیسات نفتی خلیج مکزیک در پی طوفان دلتا بیش از یک درصد کاهش یافت.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
پس از آنکه اعتصاب کارکنان صنعت نفت نروژ پایان یافت و این مسئله احتمالا موجب افزایش عرضه نفت خواهد شد، با وجود تداوم طوفان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در پی نگرانی از وقوع طوفان دلتا در سواحل آمریکا، بیش از 180 تاسیسات، زیرساخت و پالایشگاه های نفتی فلات قاره ای آمریکا تخلیه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۰    
بهای نفت خام سبک برنت دریای شمال ، سبد نفتی اروپا، در آغاز معاملات روز پنجشنبه لندن افزایش یافت.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در جریان معاملات امروز بازار های جهانی با ادامه روند افزایشی خود از 40 دلار عبور کرد و شاخص سبد های نفتی سبز ماند. طبق این گزارش، نرخ نفت وست تگزاس اینتر مدیت از ابتدای امروز با افزایش 0.04 درصدی به قیمت 40 دلار و 4 سنت فروخته می شود. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت نفت خام برنت دریای شمال به 42 دلار و 11 سنت رسید و ارزش بهای طلا در بازارهای جهانی 14صدم درصد افزایش یافت.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - پس از آنکه دونالد ترامپ امیدها نسبت به چهارمین بسته محرک مالی دولت آمریکا را از بین برد و در حالی که میزان ذخایر نفت خام آمریکا رشدی بیش از حد انتظار داشته است، قیمت نفت امروز شاهد کاهش بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی به تعویق افتادن اجرای برنامه بازیابی و رونق اقتصادی و مالی در آمریکا، بهای نفت خام سبک برنت دریای شمال ، سبد نفتی اروپا، در معاملات روز چهارشنبه کاهش یافت.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: قیمت نفت روز چهارشنبه پس از این که رییس جمهور آمریکا امیدها برای چهارمین بسته محرک مالی اقتصاد را نقش بر آب کرد و همچنین افزایش بیش از حد انتظار ذخایر آمریکا، کاهش یافت. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۴    
بهای نفت در روز چهارشنبه پس از کاهش امیدواری به توافق بر سر چهارمین بسته محرک اقتصادی به منظور جبران خسارات ناشی از شیوع ویروس کرونا، افت کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در نوامبر با 15 سنت افزایش، به 39 دلار و 37 سنت در هر بشکه رسید. شاخص نفت آمریکا روز دوشنبه دو دلار و 17 سنت افزایش پیدا کرده بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بهای جهانی نفت در دومین روز پیاپی به تاثیر از ورود توفان قدرتمند به سواحل آمریکا افزایش یافت.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت نفت که معاملات این هفته را با رشد قیمت آغاز کرده بود امروز نیز روند افزایشی داشت.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۷    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال بازگشت دونالد ترامپ از بیمارستان به کاخ سفید و وقوع طوفانی دیگر در خلیج مکزیک افزایش پیدا کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - به دنبال اظهارات خوش بینانه پزشکان معالج دونالد ترامپ در خصوص احتمال مرخص شدن وی از بیمارستان در روز دوشنبه و در حالی که تنها چند روز از اعلام مثبت شدن خبر ابتلای وی به کرونا می گذرد، قیمت نفت امروز بیش از یک درصد افزایش یافت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، بهای جهانی نفت امروز در پی سخنان پزشکان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر احتمال مرخص شدن وی از بیمارستان 2 درصد افزایش یافت. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۲    
بهای نفت در روز دوشنبه به دنبال احتمال ترخیص دونالد ترامپ از بیمارستان پس از مثبت شدن تست کرونا حدود دو درصد افزایش پیدا کرد.