چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۰:۱۷Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایشی»

امروز مطالبی همچون تکنیکال شبریز چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟، مشتریانی که به استقبال گرانی رفتند، ارزش سهام عدالت امروز چقدر است؟، واکسن کرونا و سقوط ارزش دلار، ارزش روز پالایشی یکم 4 آذر، نامه انتقادی رئیس کل بانک مرکزی به رئیس جمهور ...
راهبرد معاصر   ۶ ساعت پیش    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز سه شنبه 4 آذر مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
نبض بورس   ۷ ساعت پیش    
پس از پایان معاملات امروز 4 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با افزایش یک درصدی به حدود 6 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل کاهش 100 تومانی داشته است.
قلم نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ارزش صندوق پالایشی یکم امروز نسبت به روز گذشته یک درصد کاهش یافت. افرادی که 5 میلیون تومان بابت این صندوق هزینه کرده اند، سرمایه آن ها اکنون به 4 میلیون و 790 هزار تومان و افرادی که به میزان 3 میلیون تومان از این صندوق خریده اند، سرمایه شان به 2 میلیون و 870 هزار تومان رسیده است.
نبض بورس   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شبریز یکی دیگر از نمادهای پالایشی است که سهام آن در پالایشی یکم حضور دارد. به لحاظ تکنیکال وضعیت این نماد چگونه است؟
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۳    
نگرانی سهامداران دومین صندوق قابل معامله دولتی موسوم به پالایش یکم این روزها به اوج خود رسیده است چرا که این صندوق برخلاف وعده مسئولان بورس هنوز وارد چرخه معاملات نشده و وضعیت سهم های پالایشی موجود در پرتفوی آن نیز مطلوب نیست. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۸    
به دلیل کاهش قیمت سهام شرکتهای پالایشی ، به دلیل ماهیت کاهش شاخص بورس در ماههای اخیر ، ارزش صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم نیز کاهش یافته است. پیش بینی می شود با رشد قیمت سهام شرکت های پالایشی ، بازده سرمایه گذاری صندوق دارا دوم به یک مقدار منطقی برسد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
در مرحله پیش گشایش بورس امروز به نظر می رسد تقاضا در گروه های خودرویی، پالایشی و بانکی بیشتر از عرضه است و احتمالا بازار سهام امروز نیز روندی متعادل داشته باشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در روزی که بورس در ابتدا اوج گرفت و سپس از سقف روزانه فاصله گرفت پنج صنعت متفاوت بیشترین اقبال حقیقی ها را داشتند. این پنج صنعت فلزات اساسی، خودروسازی، بانک ها، پالایشی و دارویی بودند ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل به دلیل تقاضای زیاد در نمادهای شاخص ساز حدود 1/5 درصد رشد کرد و به یک میلیون و 384 هزار واحد رسید.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد ...
نارندرا مودی اعلام کرد که این کشور قصد دارد در پنج سال و زودتر از آنچه انتظار می رفت ظرفیت پالایش نفت خود را دو برابر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بازارهای مالی پس از گذراندن یک هفته پرنوسان، این هفته را با آرامش آغاز کردند، در بازار سرمایه شنبه شاخص کل سبز و یکشنیه قرمز رنگ بود با این حال سهام پالایشگاه اصفهان مانند سایر پالایشی ها در هر دو روز مورد استقبال سهامداران قرار گرفت.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (یکشنبه 2 آذر)، ارزش هر برگه سهام عدالت 500 هزارتومانی دارندگان این سهام به 10 میلیون و هفتصد و دو هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته معاملات (شنبه 1 آذر 99) کاهش 50 هزار تومانی را تجربه کرده است ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پس از پایان معاملات امروز 2 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 6 درصدی به حدود 8 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش200 تومانی داشته است و برای اولین بار در یک ماه گذشته 2 نماد این صندوق به بالاتر قیمت فروش دولت رسیدند.
برترین ها / روند بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در جریان معاملات امروز یکشنبه 2 آذر 99، شاخص بورس علیرغم سبزپوشی برخی سهام پالایشی، با افت 22 هزار و 396 هزار واحدی مواجه شد و به یک میلیون و 344 هزار و 138 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز 2113 واحد افت کرد و به 381 هزار و 459 واحد رسید. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۳    
شاخص بورس در ابتدای معاملات 2 آذر سال 99، با افت 22 هزار و 396 واحدی به یک میلیون و 344 هزار و 138 واحد رسید. *** افت 22 هزار و 396 واحدی شاخص بورس ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۷    
این گزارش داغ ترین مطالبات مردم در آبان را بررسی می کند؛ از کمپین خریداران صندوق پالایشی یکم تا مطالبه کارکنان بانک.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۰    
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۹    
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: دو ماه از پایان پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم گذشته و درحالی که طبق قانون صندوق های ETF باید یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی قابل معامله شوند، هنوز خبری از قابل معامله شدن پالایشی یکم نیست ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها واحدهای تولیدی با مشکلات مختلفی مواجه هستند. صنایع پالایشی غلات نیز حال با یک چالش اساسی روبه رو شده اند و آن نیز تهیه ذرت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رینگ داخلی و بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دو ماه از پایان پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم گذشته و درحالی که طبق قانون صندوق های ETF باید یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی قابل معامله شوند، هنوز خبری از قابل معامله شدن پالایشی یکم نیست.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رینگ داخلی و بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۰۵    
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد. ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز شنبه 1 آذر مشخص شد و آنالیز ها توسط کارشناسان نشان می دهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۵۵    
امروز مطالبی همچون تغییر کانال دلار از 26 به 25، پالایشی یکم این هفته بازگشایی می شود؟، عملکرد مالی یک نماد پالایشی در بورس، صنوفی که از شنبه در تهران فعال هستند، توزیع واکسن کرونا باعث سقوط دلار می شود، سهمیه بنزین آذرماه امشب واریز می شود ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۵۱    
درآمدهای عملیاتی شتران در شش ماهه نخست سال جاری 20.6 هزار میلیارد تومان گزارش شده است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 26.7 هزار میلیارد تومان گزارش شده بود. درآمدهای عملیاتی این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش 23 درصدی را تجربه نموده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی پالایشی یکم که از 6 شهریورماه سال جاری آغاز شده بود در 30 شهریورماه به پایان رسید. طبق قانون باید معاملات این نماد از اول آبان ماه آزاد می شد. با گذشت یک ماه از مهلت قانونی، هنوز معاملات این نماد آزاد نشده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۷:۰۷    
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم علی رغم تخفیف 30درصدی هنگام عرضه، حال زیانی هشت درصدی برای سهامدارانش رقم زده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۱    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز پنجشنبه 29 آبان مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۵    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز چهارشنبه 28 آبان مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در جریان سفارش گیری بورس امروز، تقاضا در گروه های خودرویی، فلزات اساسی و پالایشی ها زیاد است و با شروع معاملات بازار سهام روند صعودی دارد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز سه شنبه 27 آبان مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایرادات شورای نگهبان در طرح تامین کالاهای اساسی را رفع کردند. سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه اظهار کرد: ما اینگونه ایراد شورای نگهبان را برطرف کردیم که باقی مانده سهام دولت در شرکت های پالایشی را واگذار کرده و همچنین باقی مانده سهام شرکت های صنعتی و سهام بانک ها و بیمه ها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس ایرادات شورای نگهبان را به طرح تامین کالا های اساسی رفع و وصول اقساط سهام دولت و واگذاری باقی مانده سهام دولت در شرکت های پالایشی را به عنوان منابع جدید مالی طرح تعیین کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۵۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس ایرادات شورای نگهبان را به طرح تامین کالاهای اساسی رفع و وصول اقساط سهام دولت و واگذاری باقی مانده سهام دولت در شرکت های پالایشی را به عنوان منابع جدید مالی طرح، تعیین کردند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تعداد سهام و ارزش روز و بازده صندوق پالایشی یکم مربوط به باقیمانده سهام دولت در چهار پالایشگاه اصفهان ، بندرعباس، تهران و تبریز محاسبه شد که با زیان 21 درصدی مواجه شده است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت می تواند از محل فروش سهام خود در بانک ها 28 هزار میلیارد تومان، از محل فروش سهامش در شرکت های پالایشی 18 هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح تأمین کالاهای اساسی درآمدزایی کند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در مرحله پیش گشایش بورس امروز تقاضا در نمادهای شاخص ساز بیشتر از عرضه است و به نظر می رسد روند بازار سهام امروز نیز مثبت باشد.
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: عرضه صندوق پالایشی یکم حاشیه های بسیار زیادی داشت به عبارتی استارت ریزش بازار سرمایه با این صندوق زده شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۴    
محمدحسین کیانی / کارشناس بازار سرمایه همان طور که در نمودار مشخص است، شاخص گروه فرآورده های نفتی در بازه سه ماهه وارد گام اصلاحی و نزولی شده است. در حال حاضر این شاخص درون کانال نزولی در حال نوسان بوده که افت های فرسایشی و عمیق برای آن مدنظر است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۰    
امروز مطالبی همچون تکنیکال تاپیکو چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟، خواب سنگین حقوقی های این 60 نماد!، ایرادی که بورس استرالیا را به تعطیلی کشاند، ارزش روز پالایشی یکم (26 آبان)، عرضه اولیه ستاره خلیج فارس در زمستان 99، دو اصل برای کسب بیشترین سود در بورس؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز دوشنبه 26 آبان مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مطالعات بازار آینده فراورده های پالایشی و پتروشیمیایی نفتی و مزایای پتروپالایشگاه ها نسبت به پالایشگاه موجب شده که بسیاری پروژه های چند ساله اخیر دنیا به سمت احداث پتروپالایشگاه ها پیش بروند ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز همه نمادهای پالایش صف خرید بودند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فارس: بررسی طرح های پالایشی جدید در دنیا نشان می دهد که رویکرد کشورها از ساخت پالایشگاه ها به سمت احداث واحدهای پتروپالایشی تغییر کرده است. این تغییر رویکرد ناشی از کاهش مصرف سوخت های تولیدی از پالایشگاه ها تا افق 2050 و افزایش قابل ملاحظه تقاضا برای محصولات پتروشیمیایی در دنیا صورت گرفته است ...
زاگرس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاملات امروز بورس با وجود آغازی منفی به تدریج به سمت افزایش تقاضا و صف آرایی نمادها به ویژه در نمادهای خودرویی و پالایشی همراه شد.