شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۵:۲۹Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحلیل تکنیکال»

جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۷    
تحلیل تکنیکی یا تکنیکال معروفترین و رایج ترین تحلیل بازار سرمایه است
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۳    
نماد کرمان از آن دسته نمادهایی است که بنیاد متوسط رو به بالا داشته و می تواند یکی از گزینه های صعود در میان مدت باشد.
در یک سال گذشته مدل بازی عوض شد و مدل بر اساس تحلیل سهم و تحلیل تکنیکال و بنیادی نبود، در این شرایط فقط تحلیل نقدینگی بود که می توانست جواب دهد. در ادامه کنترل کردن چنین سیل نقدینگی کار راحتی نبود و بعد از شاخص یک میلیون و 500 هزار واحد، دولتمردان به این فکر افتادند که باید جلوی این مسیر را گرفت
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۸    
صنایع بصورت چرخشی نقدینگی جذب می کنند و نمی توان صنعت خاصی را صنعت پیشرو بازار معرفی کرد؛ اما به نظر می رسد تحلیل تکنیکال این روزها بیش از تحلیل بنیادی در تصمیم گیری سرمایه گذاران کاربرد دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۹    
شپنا بیش از شش روز است وارد راند صعودی شده ولی برای فتح قله های قبلی مقاومت های زیادی دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۵    
شاخص انس جهانی اگر بالای 1900 دلار بسته شود می تواند در آینده صعودی شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۰    
کمال خانزاده مدیرعامل کارگزاری ملل در گفتگو با بازار تحلیل تکنیکال را پرکاربردترین نوع تحلیل در ایران دانست و گفت: وقتی اکثر سرمایه گذاران بازار سرمایه از تحلیل تکنیکال استفاده می کنند، نتیجه این تحلیل ها موجب تکرار خرید یک سهام و یا فروش آن می شود از این روی پیشبینی ها و اقدامات صحیح اتفاق می افتد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۴    
حیدری، کارشناس بازار سرمایه می گوید انتخاب رئیس جمهور آمریکا در کوتاه مدت بر بازارهای مالی ایران اثر گذار است، ولی در بلند مدت اثر چشم گیری ندارد مگر اینکه سیاست گذاران فعلی بخواهند از این انتخاب برای پوشش ضعف مدیریت اقتصادی خود استفاده کنند.
طلا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
این اولین بار نیست که ما با انتخابات مواجه می شویم و بسیاری انتظار دارند که قیمت ها به شکل قابل توجهی افزایش یا کاهش داشته باشد اما همانطور که در تاریخ دیده ایم همیشه قرار نیست این اتفاق بیافتد.
طلا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
از چند هفته گذشته قیمت طلا شاهد نوسانات بسیار زیادی بوده و شرایط برای کاهش قیمت آن بسیار مساعد می باشد. اما با این وجود قیمت طلا نه تنها شاهد کاهش چندانی نبوده بلکه در حال تجربه یک افزایش نسبی می باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۰    
امروز مطالبی همچون گزارش بورس امروز سه شنبه 6 آبان 99، سهامداران سیتا بخوانند، تحلیل تکنیکال فولاد چه می گوید؟، روز سیاه بورس های جهانی، چرا بورس بهترین گزینه سرمایه گذاری است؟، آینده بورس چه می شود؟، بازگشایی نماد معاملاتی (ذوب 1)، بازگشایی نماد معاملاتی (بجهرم 1)؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز فولاد تاثیرگذارترین نماد بر روی شاخص کل بود و بخش عمده ای از کاهش ارتفاع شاخص کل به این نماد باز می گشت. امروز شاهد خروج نقدینگی از سهم فولاد بودیم. تحلیل تکنیکال این سهم چه می گوید؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
انجمن های علمی مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعتی اصفهان دوره آنلاین تحلیل تکنیکال مقدماتی (بورس) همراه با آموزش نرم افزار متاتریدر (FMA1) را برگزار می کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۸    
عده ای از فعالان بورس بر این باورند که در بازارهای مالی ایران به دلیل شرایط خاصی که بر آن ها حاکم است، تحلیل تکنیکال کاربرد خاصی ندارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سهیل کلاهچی فر، کارشناس بازار سرمایه پیش بینی کرده با توجه به تحلیل تکنیکال شاخص بورس، این شاخص تا پایان امسال به سطح دو میلیون و 800 هزار واحد برسد.
نویسنده کتاب به دنبال ارائه یک رویکرد جامع و نگرشی کاربردی از تحلیل تکنیکال بوده و از مروری کوتاه بر ادبیات و فلسفه این راهبر موثر معاملاتی، به تشریح کاربردی تحلیل تکنیکال در معاملات مالی پرداخته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی بازارهای مالی نشان می دهد برای یک سرمایه گذاری سودآور و مطمئن باید از انواع روش های تحلیلی مربوط به آن بازار استفاده کرد و از اهل فن برای سرمایه گذاری کم ریسک کمک گرفت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شکور علیشاهی، تحلیلگر بازار سرمایه گفت: روند کلی شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، نزولی برآورد می شود. مهم ترین اتفاق در چند روز کاری گذشته، شکسته شدن خط روند صعودی بلندمدت به سمت پایین بود که شاخص را از فاز اصلاح قیمتی وارد فاز جدید ریزش قیمتی کرد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۱۱    
کتاب تحلیل تکنیکال بازار سرمایه نوشته جان مورفی است. کتابی که اگر تمایل به خواندن آن دارید باید اول فرق بین تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی را بدانید. اعتقاد نویسنده کتاب این است که درک روشن از تحلیل تکنیکال باید هم راستا با توانایی این روش باشد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۷    
بازار فارکس در حال تغییر است و به صورت چرخه ای تغییر می کند. این بدان معنی است که معمولاً یک سری شرایط در فارکس وجود دارد که رفتار قیمت تا حد امکان قابل پیش بینی است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 44 روز است که شاخص کل وارد روند نزولی شده و بسیاری از فعالان تازه وارد بازار را کلافه کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۷    
با توجه بررسی وضعیت تولید، صورت مالی نماد برکت و وضعیت تابلوی بورس این نماد می توان به این نتیجه رسید که این نماد دارای بنیاد متوسط و روبه رشد است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۶    
بررسی وضعیت صورت مالی، وضعیت صنعت بیمه کشور و بیمه دانا و همچنین تابلوی بورس نشان می دهد که این شرکت از نظر بنیادی دارای بنیادی خوب است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بررسی صورت های مالی و همچنین روند معاملات آن در بورس نشان می دهد که این شرکت دارای بنیاد بسیار خوبی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۳۷    
علیرضا صبحی کمال کارشناس آموزش کارگزاری آگاه در بازار های مالی معمولا افراد از دو روش تحلیل بنیادی (fundamental) و تحلیل تکنیکال (technical) برای پیش بینی آینده سهام استفاده می کنند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
براساس برخی تحلیل ها روند بلند مدت شاخص صنعت کاشی و سرامیک، صعودی و در حال اصلاح برآورد می شود. اگر چه در چهار هفته گذشته شاخص این صنعت با حدود 5 درصد افزایش از محدوده 46 هزار و 376 واحد به محدوده 48 هزار و 931 واحد رسید اما از حدود 75 روز کاری قبل در یک کانال نزولی با شیب کم قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۰    
کرمان با شکست سقف کانال پیش رونده آماده صعودی عالی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۳    
بررسی صورت مالی، وضعیت تولید و معاملات آن در بورس نشان می دهد که نماد خگستر دارای بنیاد خوب است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ساعت 24-ربات هایی که دست به معاملات الگوریتمی می زنند، سهامدار بلندمدت نیستند و با تحلیل تکنیکال نقاط ورود و خروج به یک نماد را شناسایی می کنند. این موضوع باعث می شود ربات ها به دنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت باشند و بعد از کسب سود مورد نظر سهام را بفروشند ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وحید حاج سعیدی در یادداشت طنزی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان دزدیده شدن پراید مر شهرداری خرمشهر را! نوشت: آورده اند خواجه مژمژ در حجره نشسته بودی و در حال به تحلیل تکنیکال بورس همی مشغول که از بورس ندا درشدی ای خواجه ما را از قیمت لحظه ای خود خبر نیست و باید زنگ بزنیم و بپرسیم ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو با زیان انباشته فراوانی روبرو بوده اما با تجدید ارزیابی این زیان انباشته به مقدار زیادی از بین رفته، این شرکت اهداف تکنیکالی بسیار خوبی برای بلند مدت دارد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۱:۲۸    
می متالز - تکنیکال قیمت زغال سنگ بررسی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۶    
بررسی وضعیت بانک دی از نظر ترازنامه مالی و تابلوی بورس و همچنین وضعیت بانکداری آن نشان می دهد این بانک دارای بنیاد خوب است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۴    
بازار به آرامی در حال ساخت یک الگوی کف دوقلو است که در این صورت می توان پرتقاضا شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس تحلیل یک معامله گر بازار های داخلی و بین المللی، اکنون بیش از 80 درصد ساختار اصلاح نمایان شده است و می توان با دقت خوبی دست بازار را خواند؛ به این صورت که از همین هفته یا هفته بعد استارت حرکت شاخص کل به سمت سوئینگ قبلی در 1/ 2 میلیون واحد و بعد آن به سمت اعداد بالاتر خواهد خورد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بررسی وضعیت شرکت، صورت مالی و فرآیند معاملات نماد کسرا در بورس نشان می دهد که این شرکت دارای بنیاد متوسط است.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۰    
رویداد سرمایه گذاری در آینده با همکاری همراستا و کوین پلاس، دوشنبه 31 شهریورماه برگزار شد. در این رویداد چهارساعته درباره بلاکچین و کاربردهای آن، انواع رمزارزها و تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی صحبت شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰    
بر اساس بررسی ترازنامه مالی، وضعیت تولید و همچنین تجزیه و تحلیل تابلوی بورس این نماد می توان به این نتیجه رسید که نماد بجهرم از نظر بنیادی دارای بنیادی خوب است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
برای دوستان امروز یک پیشنهاد عالی داریم برای آموزش بورس و تحلیل تکنیکال. امروز استادی را معرفی میکنم که خیلی اسم ایشان را شنیدیم از دوستان وسایت ها و در تلویزیون.. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شاخص کل با رشد نزدیک به 40 هزار واحدی در پایان اخرین چهارشنبه تابستان به ایستگاه 1.7 میلیون واحدی رسید. در این مطلب به تحلیل تکنیکال شاخص و پیش بینی آینده آن می پردازیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۳    
بررسی ترازنامه مالی، وضعیت تولید شرکت پکرمان و همچنین روند بازار سهام این شرکت نشان می دهد که نماد پکرمان دارای بنیاد قوی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به بررسی صورت های مالی این شرکت در دو سال اخیر و همچنین وضعیت شرکت از لحاظ تولید و فروش و بررسی تابلوی بورس آن می توان گفت که نماد شیراز دارای بنیادی متوسط رو به پایین است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرمایه گذاران بازار بورس همواره به دنبال اطلاعات و ابزارهایی هستند که به کمک آنها ریسک معاملات را کاهش و حاشیه سود خود را افزایش دهند. سایت ره آورد 365 اخیرا یک به روزرسانی عمده را در منوهای خود انجام داده است که مخاطبینش را از هر ابزار دیگری برای تحلیل تکنیکال و بنیادی بی نیاز می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی حسابداری و مدیریت مالی دانشگاه یزد دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی برای علاقه مندان به بازار سرمایه ایران را به صورت مجازی برگزار کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به نمودار شاخص غذایی به جز قند و شکر در تایم فریم روزانه، شاخص این صنعت از مرداد 97 تا شهریور 98 که 13 ماه به طول انجامید در یک کانال صعودی قرار داشت تا بالاخره توانست در شهریور 98 از سقف این کانال صعودی عبور کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۵    
فملی پس از حمایت توسط سنکوی a با محدوده حمایتی 50 درصد فیبوناچی مواجه شده و روند صعودی را دوباره آغاز کرده است.
اتکا به روش تحلیلی مناسب در بازارهای مالی نقش بسزایی در میزان سود و عایدی دارد، این مهم موجب شده است تا از ابتدای پدید آمدن دانش مالی، ابداع و بحث پیرامون روش های تحلیل دارایی های مالی به محل دائمی و بستری مناسب برای ارائه نظریات و تئوری های گوناگون تبدیل شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرده است: به نظر اصلاح قیمتی در شاخص تمام شده و از هفته پیش رو باید شاهد برگشت و کف سازی قیمت در این محدوده باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۵    
یک اقتصاددان گفت: تمامی شاخص های تحلیل تکنیکال بر مبنای فرضیه بازار کارا شکل گرفته و محدودیت های "بازه نوسان و حجم مبنا" ناقض آن فرضیه و روش های متکی بر آن هستند
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شاخص گروه خودرو به دلیل تاثیرپذیری مستقیم از نماد خودرو نموداری کاملا شبیه به ایران خودرو دارد. این شاخص در بازار صعودی سال های 96 تا 99 سه فاز حرکتی داشته است. در ادامه این سه فاز بررسی می شود.