چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۵۵Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحلیل تکنیکال»

نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۳    
شبریز امروز را با گزارش خوبی که از سال مالی 99 روانه کدال کرده بود، با صف خرید آغاز کرد و صف خود را تا پایان بازار حفظ کرد. اهداف شبریز کجاست؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۰    
امروز مطالبی همچون قیمت لحظه ای دلار و یورو در بازار امروز، پیش بینی بورس فردا سه شنبه 1 تیر 1400، علت کاهش قیمت بیت کوین امروز، شستا صدرنشین تاثیرگذارترین نماد ها + فیلم، در مجمع حخزر چه گذشت؟، کدام شرکت ها در مراحل افزایش سرمایه قرار دارند؟، افت ارزش پالایش یکم 31 خرداد 1400 ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۹    
تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی برکت نشان می دهد این نماد به شدت مورد تقاضا قرار گرفته و اگر بتواند یک هفته دیگر این روند را حفظ کند بسیار سودده خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۹    
همراه اول از یک سال گذشته درون یک ساختار پیچیده اصلاحی بصورت WXY در حال افت بوده است. هدف اصلی اصلاح در فیبوی 0.38 بسط دو موج WX بر روی 1800 تومان قرار دارد که به نظر می رسد با توجه به فرض بالا حداقل اصلاح در بعد قیمتی به پایان رسیده است. روند قیمتی در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۷:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: شکل گیری الگوی صلیب مرگ در نمودارهای تحلیل تکنیکال ارزش بیت کوین، می تواند ارزش بزرگ ترین ارز مجازی دنیا را که هم اکنون تا 35697 دلار کاهش یافته است، تا 20 هزار دلار پایین آورد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۹    
خودرو امروز 30 خرداد 1400 را مثبت آغاز کرد، اما خیلی زود وارد دامنه منفی بازار شد و بلافاصله با فشار فروش فروشندگان سهم به سمت صف فروش پیش رفت. در روزهای آینده بورس نماد خودرو چه روندی را طی خواهد کرد؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون چشم انداز بازار ارز پس از انتخابات ایران، آیا دولت جدید از بورس حمایت می کند؟، پیام جدید به بازار دلار چیست؟، نقشه بورس چگونه بود؟، قیمت ارز های دیجیتال یکشنبه 30 خرداد، ارزش پالایشی یکم 30 خرداد 1400 چقدر کاهش یافت؟، تحلیل قیمت بیت کوین، سهامداران عدالت بخوانند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
وپاسار بسیار نزدیک به محدوده حمایتی خود در 1450 تومان معامله می شود. در چند هفته گذشته قیمت سهم بالاتر از 1450 تومان معامله شده و می توان گفت که بالای این سطح حمایتی تثبیت شده است. روند صعودی وپاسار دوباره شکل خواهد گرفت؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۴    
نوری طی چند روز کاری اخیر حمله به سقف کانال صعودی را آغاز کرده است و می تواند بعد از عبور از اوج تاریخی خود به فاصله دو روز به سقف کانال در محدوده 8000 تومان برسد. روند نوری در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۹    
تحلیل تکنیکال دو نماد جهرم و هرمز را بخوانید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت بیت کوین در روزهای گذشته موفق به حفظ ناحیه حمایتی 40,000 دلاری نشد و سقوط تازه ای را آغاز کرد. در این سقوط ابتدا شاهد رسیدن به 39,500 دلار و پس از آن به 38,500 دلار بودیم.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۹    
طبق گزارش منتشر شده بر روی سایت کدال، سود شبندر در سال 99 از 2816 ریال به 4089 ریال افزایش یافت. همچنین به لحاظ تکنیکال در بررسی نموداری شبندر متوجه می شویم که سهم اخیرا از کف قیمتی خود در 400 تومان برگشته است. شبندر روند صعودی به خود خواهد گرفت؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۹    
تحلیل تکنیکال دو نماد آپ و خزامیا را در مطلب زیر می خوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال شرکت معادن منگنز ایران منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۴    
در این مقاله سعی شده است تا تعریفی از علم تحلیل تکنیکال را داشته باشیم. همچنین در ادامه اصول این علم را توضیح می دهیم و میگوییم که چه تأثیری می تواند در سودآوری شما در آینده داشته باشد. توصیه می شود اگر علاقه به انجام معامله در بازارهای مالی مختلف دارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۹    
وسکاب معاملات امروز را در محدوده منفی آغاز کرد و در همان ابتدا تا محدوده صفر تابلو هم بالا آمد، اما به مرور با غلبه فشار فروش بر خرید قیمت ها به سمت آستانه پایین کاهش پیدا کرد. روند قیمتی وسکاب در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۶    
حیدری کارشناس اقتصادی در این قسمت از آموزش بازار فارکس، به ارائه توضیحاتی در خصوص استفاده از اندیکاتورهای تکنیکال پرداخته است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۹    
در این مقاله قرار است به بررسی یکی از پرکاربردترین و جدیدترین فیلترها برای تحلیل تکنیکال بورس یعنی فیلتر الگوی تیک صعودی بپردازیم.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۳۴    
خپارس روز گذشته بعد از بازگشایی منفی 10 درصدی امروز به صف خرید رسید و تا آخر بازار صف خرید خود را حفظ کرد. در صورت تثبیت قیمت 100 تومان، هدف قیمتی بعدی خپارس کجاست؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۹    
خگستر یکی از نمادهایی است که از اوج قیمتی خود بیش از 86 درصد اصلاح قیمتی داشته است. این نماد در چند روز گذشته روند رو به رشدی را داشته است. آیا روند صعودی خگستر ادامه خواهد یافت؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۴    
در مطلب زیر تحلیل تکنیکال دو نماد حسینا و ولساپا را می خوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۹    
در این خبر به تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان می پردازیم .
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال سه نماد زاگرس، فخوز و واحیا منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۴    
وبصادر معاملات روز چهارشنبه را از محدوده 200 تومان آغاز کرد و طی روز نوسانات عمدتا مثبتی هم در سهم اتفاق افتاد، اما در نهایت در پایان روز در همان حوالی 200 تومان به کار خود پایان داد. روند قیمتی وبصادر در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۲:۰۰    
امروز مطالبی همچون 4 فرد موفق در بورس که باید بشناسید، دلایل تورم و افت بورس از زبان دژپسند، پیش بینی بورس شنبه 22 خرداد، این عرضه اولیه باعث سقوط بورس شد، در مجمع شکربن چه گذشت؟، قیمت بیت کوین و ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال و بنیادی یک بانک ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۴    
وزمین از ماه گذشته بسته است و همچنان بدون معامله خاصی در صف فروش و بدون تغییر قیمت پایانی روز ها را سپری می کند تا اینکه در دو روز آخر دوباره حجم مبنای سهم معامله شد و قیمت دوباره اصلاح کرد. روند قیمتی وزمین در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۲    
به گزارش واحد تبلیغاتی آسیانیوز ؛ یکی از اساسی ترین و مهم ترین ابزار در تحلیل تکنیکال خط روند است که این خط بیانگر جهت کلی بازار سرمایه است. اگر به نمودار هر سهم دقت کنید متوجه می شوید که یک سهم روند یکسانی طی نکرده و در بازه های مختلف جهت حرکت آن تغییر می کند و حرکت زیگزاگی دارد ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۰    
تحلیل تکنیکال شرکت ایران خودرو منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال دو نماد فملی و ومعادن منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۰    
کویر امروز را مثبت آغاز کرد و با گذر زمان وارد دامنه منفی تابلو شد، اما در یک ساعت پایانی با غلبه تقاضا به فشار فروش، قیمت موقتا در محدوده منفی دو تا منفی سه درصد متعادل شد. روند قیمتی کویر در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۰    
شستا به عنوان دومین عرضه اولیه سال گذشته به عالیجناب بورس ملقب شد. این نماد که تا بیش از 6 هزار تومان هم رفت این روز ها درگیر کانال یک هزار تومان می باشد. آیا می توان امیدوار به صعود این نماد بود؟ در صورت صعود هدف قیمتی کجاست؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۰    
تحلیل تکنیکال شرکت های معدنی املاح ایران، ایران ترانسفو و صنایع خاک چینی ایران منتشر شد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۴    
قیمت طلا در هفته گذشته کاهش چشمگیری یافته و قیمت آن به پایین ترین سطح چند هفته اخیر بازگشت. امروز نیز با باز شدن بازار ها روند کاهشی همچنان ادامه پیدا کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال شرکت فولاد مبارکه اصفهان منتشر شد .
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۵    
تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران منتشر شد .
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال گروه صنایع معادن فلات ایرانیان منتشر شد .
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۷:۴۵    
فروس معاملات روز چهارشنبه هفته گذشته را از محدوده صفر تابلو آغاز کرد و بعد گذشت اندک زمانی با حجم معاملات نسبتا قابل قبولی به صف خرید نشست و تا پایان بازار صف خرید خود را حفظ کرد. تحلیل روند قیمتی فروس چه می گوید؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۵    
خساپا معاملات روز چهارشنبه را در محدوده صفر تابلو آغاز کرد و به مرور زمان با بهبود طرف تقاضا قیمت وارد دامنه مثبت شد و تا پایان بازار معاملات مثبت و متعادلی را سپری کرد. روند قیمتی خساپا در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون قیمت لحظه ای دلار و یورو، تحلیل تکنیکال و بنیادی وسینا، پیش بینی بورس هفته سوم خرداد 1400، بورس در هفته ای که گذشت، افت دلار در بازار امروز؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۴۸    
وسینا معاملات روز چهارشنبه هفته گذشته را از دامنه منفی معاملات آغاز کرد و خیلی زود با بهبود طرف تقاضا قیمت بالاتر رفت تا اینکه در نهایت با معامله بیش از 11 میلیون برگه سهم که نسبت به میانگین روز های پیش پایین تر بود و پایانی 1.1 درصد مثبت بسته شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۲:۵۰    
امروز مطالبی همچون یک خبر مهم برای دوج کوین، دلار ارزان شد + جدیدترین نرخ ارز، تحلیل تکنیکال و بنیادی یک صندوق دولتی، قیمت ارز های دیجیتال امروز پنجشنبه 13 خرداد 1400، رشد 36 برابری سود خالص کاغذسازی کاوه، آتش سوزی پالایشگاه نفت با بورس چه کرد ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۲    
صندوق پالایش روز گذشته را از صفر تابلو آغاز کرد و به مرور معاملات بهتری را در بازار تجربه کرد و با اقبال خوبی که به سمت سهام پالایشی بازار شد صندوق پالایش هم بهتر از روز های قبل معامله شد. روند قیمتی پالایش در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۴    
برای خرید فروش در بازار سهام باید علاوه بر یادگیری نکات مهم تحلیل تکنیکال به این مهم هم دست پیدا کنید که بتوانید با تجربه معامله نمایید. در این مقاله به بررسی بهترین زمان خرید سهام می پردازیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۹    
امروز مطالبی همچون هشتگ توییتر صدای مالباختگان بورس میشود، 200 میلیون دلار به بورس رسید؟، صندوق سرمایه گذاری اهرمی چیست؟، بیشترین ارزش معاملات بازار در این نماد، آخرین سیگنال ها برای بازار ارز های دیجیتال، تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد فولادی، ارزش پالایشی یکم 11 خرداد 1400 چقدر شد؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فخوز امروز معاملات متعادل و نزدیک به صفر تابلو داشت بطوری که می توان گفت فعلا خریدار و فروشنده در این قیمت ها به تعادل رسیده اند و این ویژگی مثبت که سهم نقد شونده است در طول یکسال گذشته عموما با فخوز بوده است. روند قیمتی فخوز در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۶    
رپورتاژ آگهی/ همه می دانیم سرمایه گذاری در بورس بسیار پرسود است اما به شرطی که علم آن را داشته باشید. منظور از این علم چیست؟ در حقیقت منظور از دانش بورسی، اطلاعات کافی در حوزه های مرتبط با بورس و سرمایه گذاری در بازارهای مالی است ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۴    
تحلیل تکنیکال نماد درازک (10 خرداد 1400) را میخوانید.