جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۹:۰۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرابورس»

هشدار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تعداد 75میلیون سهم شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان، امروز(چهار شنبه) به عنوان نخستین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد "فگستر" در فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت 6179 ریال کشف قیمت شد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: وظیفه سازمان بورس افزایش نقدشوندگی، شفافیت در انتشار اطلاعات و افزایش کارایی بازار است. فردین آقا بزرگی کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به این پرسش که حداقل ارزش مبنا در حجم مبنا برای تمامی نمادهای معاملاتی سهام بورس اوراق بهادار تهران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر نهادهای مالی و نوآوری فرابورس ایران در خصوص تامین مالی از طریق بازار سرمایه گفت: کسب وکارهای کوچک و متوسط امکان استفاده از راهکارهای تامین مالی رایج مانند تسهیلات بانکی یا انتشار اوراق در بورس را ندارند؛ بنابراین تامین مالی جمعی راهکار مناسبی برای این گروه است.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات کامل تغییر دامنه نوسان و حجم مبنای معاملات سهام شرکت های حاضر در بورس و فرابورس از روز شنبه (25 اردیبهشت) اعلام شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۱    
ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به بیش از یک میلیون و 183هزار میلیارد تومان رسید. معامله گران امروز در فرابورس ایران بیش از 1 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در 514 هزار و 940 نوبت معامله و به ارزش7 هزار و 431 میلیارد تومان داد و ستد کردند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 220میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 6.7درصد از کل سهام فمراد معامله شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
اقتصاد ایران: امروز سهامداران شرکت های خدمات انفورماتیک، کاشی الوند و پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس و معامله گران شرکت های زغال سنگ پرورده طبس، دارویی ره آورد تامین و سرمایه گذاری توسعه گوهران امید در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد 59 واحدی، به عدد 17 هزار و 486 واحد رسید.
اولین عرضه اولیه فرابورس ایران در سال 1400 امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت با مشارکت 2 میلیون و 434 هزار و 302 کد معاملاتی انجام شد .
تعداد 75میلیون سهم شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان، چهار شنبه (22 اردیبهشت ماه) به عنوان نخستین عرضه اولیه سال جاری بازار سرمایه با نماد فگستر در فرابورس ایران عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
طبق اعلام فرابورس ایران، در اولین عرضه اولیه شرکت مجتمع گسترش صنایع روی ایرانیان در فرابورس 2 میلیون و 434 هزار و 302 نفر مشارکت کردند.
طلا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۵    
جزئیات تغییر دامنه نوسان و حجم مبنای معاملات سهام شرکت های حاضر در بورس و فرابورس از روز شنبه(25 اردیبهشت) اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۲    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 42.166 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با رشد 59 واحدی به سطح 17.742 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 74.264 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 1.082 میلیارد برگه سهم بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۴    
افراد حقیقی در بورس امروز 410میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۹    
تعدادی از سهام شرکت مجتمع پتروشیمی گامرون به صورت نقد و عمده به فروش می رسد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۴    
سهام شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان با نماد معاملاتی "فگستر" عرضه اولیه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
جزئیات تغییر دامنه نوسان و حجم مبنای معاملات سهام شرکت های حاضر در بورس و فرابورس از روز شنبه(25 اردیبهشت) اعلام شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
جزئیات تغییر دامنه نوسان و حجم مبنای معاملات سهام شرکت های حاضر در بورس و فرابورس از روز شنبه(25 اردیبهشت) اعلام شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم ...
ایرنا: با توجه به مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر افزایش تدریجی وپیرو مطالعات صورت گرفته؛ هیات مدیره سازمان بورس؛متقارن سازی دامنه در همین مقطع و سپس افزایش تدریجی دامنه به صورت متقارن را مصوب کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری هامون صبا با نماد معاملاتی "وهامون" در فهرست نرخ های فرابورس ایران درج شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد : روز گذشته برخی از شرکت های بورسی در قالب افشای اطلاعات با اهمیت، برخی از رویدادهای مالی و تولیدی مهم خود را منتشر کردند. در این راستا شرکت سرمایه گذاری صبا تامین اعلام کرد که یکی از شرکت های زیرمجموعه اش به اسم سرمایه گذاری هامون صبا پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ 21/ 02 ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد رشد چشمگیر سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد رشد شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۴    
در حالی که بازار سرمایه روزهای سختی را سپری می کند، فرابورس ایران تصمیم به عرضه اولیه سهام شرکت صنایع روی ایرانیان کرده و برای ترغیب سهامداران به خرید این اوراق، حداقل بازدهی تضمین شده این سهم را معادل 20 درصد سالانه اعلام کرده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نخستین عرضه اولیه سال 1400، چهارشنبه (22 اردیبهشت ماه) در فرابورس ایران انجام خواهد گرفت و 15درصد از سهام فگستر در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های کاشی الوند، پتروشیمی غدیر و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در بورس و معامله گران شرکت های ذوب آهن اصفهان ، پتروشیمی تندگویان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در جدول پرتراکنش ترین نمادهای بورس خساپا صدرنشین است و فملی و خودرو در رتبه های بعدی هستند. در فرابورس نیز کزغال، کرمان و آریا پرتراکنش ترین نمادها هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های کاشی الوند، پتروشیمی غدیر و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در بورس و معامله گران شرکت های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد 153 واحدی، به عدد 17 هزار و 427 واحد رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 21هزار و 934واحدی در ارتفاع یک میلیون و 179هزار و 617واحد به کار خود پایان داد و بیش از 5میلیارد و 986میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4هزار و 740میلیارد تومان در بیش از 470هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - برای تامین مواد اولیه، اولین قدم سرمایه گذاری در معادن خواهد بود و قدم بعدی خرید شرکت های دیگر و احداث کارخانجات جدید است همچنین کسب منابع مالی در نظر است که می تواند از بانک ها و از محل سود و آورده سهامداران تزریق شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه، شرکت صنایع روی ایرانیان 15 درصد از سهام خود را با نماد فگستر از طریق عرضه اولیه وارد بورس می کند. به گزارش تجارت نیوز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های کاشی الوند، پتروشیمی غدیر و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در بورس و معامله گران شرکت های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۳    
امروز معامله گرها 210میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 4.3درصد از کل سهام سرمایه گذاری اعتبار ایران معامله شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز روندی صعودی داشت؛ به طوری که هم شاخص کل با معیار هم وزن و هم شاخص فرابورس افزایشی بودند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری هامون صبا با نماد وهامون در بازار اول فرابورس ایران درج شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 21 هزار و 934 واحدی معادل 1.89 درصد به یک میلیون و 179 هزار و 617 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 153 واحدی به 17 هزار و 427 واحد رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۰    
ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به بیش از یک میلیون و 180 هزار میلیارد تومان رسید. معامله گران امروز در فرابورس ایران بیش از 1.1 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در 137 هزار و 208 نوبت معامله و به ارزش 3 هزار و 375 میلیارد تومان داد و ستد کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۰    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 47.428 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با رشد 153 واحدی به سطح 17.742 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 33.745 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 1.158 میلیون برگه سهم بود.
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد 153 واحدی، به عدد 17 هزار و 427 واحد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۸    
افراد حقوقی در بورس امروز 140میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام دلرح بود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۴    
در معاملات روز دوشنبه بازار سرمایه اوراق تسهیلات بانک مسکن در بازار فرابورس پس از رشد های متوالی افت اندکی را تجربه کرد. بر این اساس هر برگه از تسه9812 روز گذشته در قیمت پایانی سر 54هزار و 20تومان بسته شد که افت 22/ 0 درصدی را نشان می دهد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۴    
شرکت سرمایه گذاری هامون صبا با نماد معاملاتی "وهامون" درج شد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، مدیریت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، حد نصاب سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار تامین مالی اسلامی را به کلیه مدیران صندوق ها ابلاغ کرد. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته شاخص بورس دقیقا 5/ 0 درصد رشد کرد و اگرچه خالص خرید حقیقی در آن به میزان 125 میلیارد تومان منفی بود، با این وجود نشانه هایی از انبساط خاطر را نسبت به تصمیم اخیر نمایان کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سهامداران بورسی درحالی قرار است روز آینده بعد از مدت ها شاهد یک عرضه اولیه در بازار فرابورس باشند که بازار سرمایه روزهای پرچالشی را پشت سر می گذارد و فشار عرضه و فروش بر فشار خرید غلبه کرده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد 38 واحدی، به عدد 17 هزار و 268 واحد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرابورس ایران در مورد تغییرات دامنه نوسان و حجم مبنا اطلاعیه ای صادر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد افت چشمگیر سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.