چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۳:۳۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرابورس»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
طبق آخرین اخبار سه شرکت در نوبت عرضه اولیه در فرابورس قرار دارند و هشت شرکت نیز به تازگی پذیرش شده اند.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار چندین نماد بورس تهران و فرابورس تهران بیشترین نسبت قدرت خریدار به فروشنده را به دست آورده اند؛ این روند گویای هجوم تقاضای پول های کلان به این نماد هاست ...
بر اساس اطلاعات فرابورس ایران طی 2 سال گذشته از محل فروش اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن، 3139 میلیارد تومان تسهیلات برای خرید مسکن تامین شده است.
اولین نماد اوراق گام در بازار سرمایه به دنبال پذیرش این اوراق در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران و با درخواست بانک سپه، به این بانک تعلق گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۹ ساعت پیش    
امروز معامله گرها هزار و 600میلیارد تومان سهام شپنا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 9.1درصد از کل سهام کسعدی معامله شد.
فردا چهارشنبه، پنجم آذرماه 99، اوراق اسناد خزانه اسلامی با تاریخ سررسید 18 اردیبهشت ماه 1402، برای اولین بار پس از پذیرش در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران در نماد (اخزا9051) عرضه می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با افت 1.35 درصدی به پایان رسید با این حال شاخص کل بورس هم وزن 75/0 درصد رشد داشت. به گزار کاماپرس، فارس ، فملی ، فولاد ، شستا ، کگل و وامید تاپیکو نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر منفی را در شاخص داشتند و شپنا ، خودرو ، شستا سه نماد پرتراکنش بودند. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی سهام 15 شرکت بورسی و فرابورسی در بورس و فرابورس آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ارزش معاملات دو بازار بورس و فرابورس امروز بسیار چشمگیر بود و یادآور روزهای تاریخی بازار بود به طوری که کل ارزش معاملات از مرز 28 هزار میلیارد تومان عبور کرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: امروز سهامداران شرکت های سیمان شرق، حفاری شمال و قند اصفهان در بورس و معامله گران شرکت های کشت و دام قیام اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
پرسپولیس طی چند ماه گذشته بحث واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به صورت جدی از سوی وزارت ورزش دنبال می شود و جلسات مختلف برای ورود این دو باشگاه به بورس نیز در حال برگزاری است. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۰    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت 18هزار و 597واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 356هزار و 944واحد به کار خود پایان داد و بیش از 22میلیارد و 883میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 19هزار و 836میلیارد تومان در یک میلیون و 356 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱    
وسپهر در معاملات امروز فرابورس 2.3درصد افت کرد و متعادل معامله شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس گفت: این سازمان دستورالعمل اجرایی قانون افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی را از محل صرف سهام با سلب حق تقدم به کلیه شرکت ها ابلاغ کرد. ...
مدیر عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران با اشاره به اینکه از امروز چهارم آذرماه فرایند پذیره نویسی 400 میلیون سهم از سهام در دست انتشار شرکت ریل گردش ایرانیان (سهامی عام در شرف تاسیس) به قیمت اسمی هر سهم 100 تومان به روش ثبت سفارش آغاز شد، گفت: در 20 دقیقه نخست شروع دوره ثبت سفارش ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با کاهش 18957 واحدی معادل 1.35 درصد به رقم یک میلیون و 356 هزار و 944 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 28 واحدی به رقم 16 هزار و 698 واحد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 375میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فملی بود.
مدیر پذیرش فرابورس ایران از راه اندازی بازار جدیدی با نام بازار هدف خبر داد و گفت: آخرین دستورالعمل و شرایط پذیرش در این بازار، در آینده نزدیک به فعالان بازار سرمایه اطلاع رسانی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز گر چه با کاهش 18597 واحد روبه رو شد، اما ارزش معاملات بورس و فرابورس به 28 هزار میلیارد تومان رسید.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان بورس دستورالعمل اجرایی قانون افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی را از محل صرف سهام با سلب حق تقدم به کلیه شرکت ها ابلاغ کرد.
از طرف سازمان بورس، شرکت بورس و نیز فرابورس پیشنهادی در جهت افزایش دامنه نوسان مطرح نشده است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
امروز (4 آذر 99) بازار با افزایش نسبی تقاضا در اکثر نماد های بزرگ و شاخص ساز آغاز بکار کرد.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نخستین ساعت بازار دو درصد رشد داشت، شاخص هم وزن نیز 0.6درصد رشد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
مهدی آجرلو-تحلیلگر بازار سرمایه : شرکت عطرین نخ قم که با نماد نطرین در بازار اول فرابورس فعالیت دارد یکی از مهم ترین واحد های تولیدی تولید نخ پلی استر کشور است ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس در زمینه شایعه افزایش دامنه نوسان گفت:توسط سازمان بورس، شرکت بورس و نیز فرابورس پیشنهادی برای افزایش دامنه نوسان مطرح نشده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
می متالز - قیمت اوراق تسهیلات مسکن در معاملات امروز فرابورس با اندکی کاهش، از کانال 80 هزار تومان به کانال 70 هزار تومان بازگشت.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه روند مثبت بورس، امروز دو شنبه سوم آذر 1399 بازارسرمایه همچنان با اقبال مواجه بود؛ به طوریکه شاخص بورس تهران با افزایش 16682 واحد به کانال یک میلیون و 375 هزار و 530 واحدی وارد شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲    
امروز معامله گرها حدود 850میلیارد تومان سهام شستا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 6درصد از کل سهام تلیسه معامله شد.
امروز طی یک میلیون و 450 هزار نوبت داد و ستد بیش از 11 میلیارد و 815 میلیون سهم و اوراق بهادار دست به دست شد و به این ترتیب ارزش معاملات به بیش از 11 هزار و 731 میلیارد تومان رسید. همچنین در فرابورس نیز ارزش معاملاتی نزدیک به 4 هزار میلیارد تومان شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران ، شاهد رشد شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد 195 واحدی، عدد 16 هزار و 670 واحد را به نمایش گذاشت.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های شیر پاستوریزه پگاه خراسان، لبنیات پاک و قند لرستان در بورس و معامله گران شرکت های تولید برق ماهتاب کهنوج، کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز فرابورس سهام شرکت دامداری تلیسه نمونه با رشد هفت درصدی مواجه شد. این نماد برای دوازدهمین روز با رشد قیمت رو به رو شد. همچنین صف خرید آن تا 17میلیون هم رسید.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های شیر پاستوریزه پگاه خراسان، لبنیات پاک و قند لرستان در بورس و معامله گران شرکت های تولید برق ماهتاب کهنوج، کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ارزش معاملات امروز دو بازار بورس و فرابورس از 15700 میلیارد تومان گذشت و در معاملات امروز فرآورده های نفتی به روال روزهای قبل در بالاترین حد روزانه خود معامله شدند.
محسن خدابخش در خصوص شایعه افزایش دامنه نوسان گفت: از طرف سازمان بورس، شرکت بورس و نیز فرابورس پیشنهادی در جهت افزایش دامنه نوسان مطرح نشده است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
افراد حقیقی 130میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فرآورده های نفتی و همچنین سهام شپنا بود.
مدیرکل دفترتامین مالی وسرمایه گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: 3 شرکت دانش بنیان مراحل پذیرش را گذرانده اند و آماده درج در تابلوهای اول و دوم فرابورس هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان به عنوان یکی از قطب های تولید و صنعت کشور مطرح است از این رو شرکت های زیادی را در بورس و فرابورس دارد؛ وضعیت کلی شرکت های اصفهانی در این بازار نیز به صورت کلی مانند کلیت بازار است.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۷    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. هفت ماه پیش بود که ورود کسب وکارهای نوآور به بورس مطرح شد. حالا پس از گذشت این مدت تپسی قرار است به عنوان اولین شرکت نوآور به زودی بر تابلوی فرابورس جای گیرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی 570میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام میدکو بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های شیر پاستوریزه پگاه خراسان، لبنیات پاک و قند لرستان در بورس و معامله گران شرکت های تولید برق ماهتاب کهنوج، کشت و دام قیام اصفهان و کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های شیر پاستوریزه پگاه خراسان، لبنیات پاک و قند لرستان در بورس و معامله گران شرکت های تولید برق ماهتاب کهنوج، کشت و دام قیام اصفهان و کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش 16690 واحدی معادل 1.23 درصد به رقم یک میلیون و 375 هزار و 538 واحد رسید.همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 207 واحدی به رقم 16 هزار و 682 واحد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات فرابورس امروز پیزد با رشد 11درصدی در بین نمادهای پر تراکنش امروز قرار گرفت. همچنین ارزش معاملات این نماد از رقم 44میلیارد تومان عبور کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
فارس : طبق پیگیری های صورت گرفته از فرابورس ایران، 3 شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن، چوب خزر کاسپین و سپیدار سیستم در نوبت عرضه اولیه قرار دارند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۱    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با با رشد 16هزار و 690واحدی در ارتفاع یک میلیون و 375هزار و 538واحد به کار خود پایان داد و بیش از 11میلیارد و 817میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 11هزار و 735میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 450 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...