پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۰۸:۴۸Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرابورس»

می متالز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در پایان هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اختلاف نظر مسئولان مجمع عمومی دو باشگاه سرخابی تهران بر سر برگزاری آن علنی شده است، اما مجمع امروز برگزار می شود. تغییر نحوه انتخاب مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با توجه به سهام این دو باشگاه در فرابورس و همچنین مباحث مربوط به لیگ قهرمانان آسیا سر و شکل متفاوتی به گرفته همین دلیل اهمیت ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در دومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، طی مراسمی با حضور مدیرعامل فرابورس ایران از 500 میلیارد تومانی شدن رقم تامین مالی در سکوی تامین مالی آی بی کراد تامین سرمایه تمدن رونمایی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۶    
شاخص کل با کاهش هزار و 100و احدی به دو میلیون و 288 هزار و 448 رسید؛ نمادهای شستا و تاپیکو بیشترین تأثیر مثبت و نمادهای شپنا، شبندر و وتجارت بیشترین تأثیر منفی را در معاملات امروز بر جای گذاشتند.همچنین ارزش معاملات فرابورس که روز گذشته شش همت بود امروز به 293 هزار میلیارد تومان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: با تغییر طبقه بندی بازارهای بورس و فرابورس تغییرات دامنه نوسان را پیشنهاد می کنند که سازمان بورس هم موارد را بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان از آغاز خرید و فروش سهام پروژه پتروشیمی گلستان در فرابورس خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - امروز حجم معاملات کمی افزایش یافت و شاخص بورس 9 هزار واحد رشد کرد تا گام کوچک دیگری به سمت کانال بالاتر بردارد. شاخص کل هم وزن بورس نیز با افزایش 5 هزار و 111 واحدی در رقم 776 هزار و 415 واحدی ایستاد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر اینکه در پذیرش شرکت های بخش خصوصی تلاش جدی می شود، گفت: این موضوع در شرکت بورس و فرابورس به صورت جدی پیگیری می شود و طی هفته های قبل نیز شاهد پذیرش و عرضه های اولیه بودیم که این روند ادامه پیدا می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۳۴    
دنیای اقتصاد- مشهد : نشست خبری عرضه اولیه شرکت بنیان نیان الکترونیک با نماد نیان سه شنبه و چهارشنبه گذشته در ساختمان فرابورس برگزار و خبر عرضه اولیه قطعی سهام اولین دانش بنیان تولیدی نوع یک اعلام شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۷    
امروز دوشنبه 15 خرداد 1402 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری مجمع عمومی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا همین چند ماه گذشته اتفاق مهمی تلقی نمی شد چون معمولاً تحولات مدیریتی این دو باشگاه به شکلی دیگر رقم می خورد اما از وقتی بحث فرابورس مطرح شده و قضیه لیگ قهرمانان آسیا هم به وجود آمده است ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اوراق تسهیلات بانک مسکن که در فرابورس مورد معامله قرار می گیرد، طی معاملات هفته گذشته با افت های پیاپی همراه بود. به طوری که در این میان اوراق تسهیلات بانک مسکن بهمن 1400 که با نماد تسه 0011 معامله می شود، با از دست دادن کانال 80 هزار تومان در همان روزهای ابتدایی هفته ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اسامی سرمایه گذاران واجد شرایط در عرضه اولیه سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان همراه با تعداد و میانگین موزون قیمت سهام از سوی فرابورس اعلام شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از دنیای اقتصاد، بنابراین در پایان معاملات روز گذشته شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزش 17 هزار واحدی به 2 میلیون و 271 هزار واحد رسید، همچنین شاخص کل هم وزن نیز رشدی 8 هزار واحدی را تجربه کرد و به ارتفاع 765 هزار واحد رسید. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت حمل و نقلی حاضر در فرابورس از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 100 درصدی از محل آورده نقدی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
امیرحسین احمدی نیا /تحلیلگر بازار سرمایه صنعت روغن خوراکی با چهار شرکت فعال در بورس و فرابورس به ارزش بازار حدود 33 هزار میلیارد تومان یکی از بخش های صنعت راهبردی غذایی و آشامیدنی است ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز در دهمین روز از خرداد ماه بازار دوم فرابورس میزبان عرضه اولیه 15 درصد از کل سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان بود که پس از رقابت معامله گران، والماس با قیمت کشف شده 2هزار و 239ریال روی تابلو نشست.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
عرضه اولیه والماس در فرابورس و با مشارکت 68 صندوق متقاضی انجام شد که در پایان 60 صندوق موفق به خرید شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص های بازار سرمایه امروز دوباره قرمز شدند، به طوری که شاخص کل بورس بیش از 17 هزار واحد و شاخص کل فرابورس بیش از 200 واحد کاهش یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
فرابورس ایران از تغییر حداکثر حجم هر سفارش نمادهای اوراق با درآمد ثابت (به استثناء اسناد خزانه اسلامی) از روز چهارشنبه 17 خرداد خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۵    
شاخص های بازار سرمایه امروز دوباره قرمز شدند، به طوری که شاخص کل بورس بیش از 17 هزار واحد و شاخص کل فرابورس بیش از 200 واحد کاهش یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
شاخص های بازار سرمایه امروز دوباره قرمزرنگ شدند، به طوری که شاخص کل بورس بیش از 17 هزار واحد و شاخص کل فرابورس بیش از 200 واحد کاهش یافتند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، قرار است امروز چهارشنبه 10 خرداد تعداد 600 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان با نماد والماس در فرابورس عرضه اولیه شود. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان (والماس 1) امروز چهارشنبه مورخ 1402/03/10 انجام خواهد شد و این عرضه اولیه و ارسال سفارش خرید فقط توسط صندوق های سرمایه گذاری در سهام و مختلط امکان پذیر است و سهامداران حقیقی نمی توانند بخرند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۳    
مدیرعامل شرکت نیان الکترونیک از جزئیات عرضه سهام نیان در فرابورس می گوید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۹    
سهام یک شرکت الکترونیکی 20 تا 22 خرداد در بازار فرابورس عرضه اولیه می شود. این خبر و خبر های بیشتر در بسته امروز اخبار کوتاه بهابازار.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اولین نشست خبری ویژه عرضه اولیه سهام شرکت نیان الکترونیک با حضور مدیران این شرکت صبح روز جاری در فرابورس ایران برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شاخص کل بورس امروز (سه شنبه 9 خرداد) با گذشت 32 دقیقه از شروع معاملات بیش از 9 هزار واحد معادل 0.4 رشد کرد و در کانال دو میلیون و 284 هزار واحدی تقویت شده است. شاخص کل هم وزن نیز یک درصد رشد کرد و در کانال 770 هزار واحدی قرار گرفت. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) به مبلغ 3,143 میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران از روز سه شنبه مورخ 9 خرداد 1402 به مدت 3 روز کاری در نماد پاسار06 عرضه عمومی خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- مشهد: : گروه صنعتی نیان در آستانه سی سالگی مجوز ورود به فرابورس ایران را دریافت کرده است و حالا این شرکت شناخته شده محافل تخصصی داخلی و خارجی حوزه الکترونیک، مخابرات و تجدیدپذیر و کمتر شناخته شده میان مردم، در شرف قرارگرفتن نمادش در آوردگاه بازار سرمایه ایران است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آرمین ابراهیمی / تحلیلگر بازار سرمایه صنعت تایر و پلاستیک کمتر از یک درصد ارزش بازار بورس و فرابورس ایران را تشکیل می دهد و نسبت قیمت به سود گذشته نگر آن 32واحد و حاشیه سود گذشته نگر آن 5درصد است ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت صبا فولاد خلیج فارس، نخستین تولیدکننده بریکت گرم در کشور به زودی وارد بازار سرمایه می شود. به گزارش صبح ساحل، دکتر احسان دشتیانه ، مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس با بیان اینکه ماهیت حقوقی این شرکت سهامی عام است و آبان ماه سال گذشته در بازار دوم فرابورس ایران پذیرفته شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۲    
مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران از آغاز پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری در نماد آکام خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این شرکت سومین شرکت عرضه شده درسال جاری در بازار سرمایه است که مشاور عرضه و پذیرش آن را کارگزاری بانک ملی ایران بر عهده داشته است ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تعداد 600 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان با نماد "والماس" چهارشنبه این هفته(10 خرداد) در فرابورس عرضه اولیه می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با نماد بوعلی اقدام به خرید حدود 1 درصد (78،000،000 برگ سهم) از سهام پتروشیمی مارون در بازار دوم فرابورس کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) به مبلغ 3،143 میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران از روز سه شنبه مورخ 9 خرداد 1402 به مدت 3 روز کاری در نماد "پاسار06" عرضه عمومی خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۵    
افزایش سرمایه چند نماد معاملاتی بر روی سایت کدال منتشر گردید، در این میان افزایش سرمایه نماد تازه عرضه اولیه شده نیز به چشم میخورد. میزان این افزایش سرمایه ها و جزییات آن را در مطلب زیر بخوانید.
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) به مبلغ 3,143 میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران از روز سه شنبه مورخ 9 خرداد 1402 به مدت 3 روز کاری در نماد "پاسار06" عرضه عمومی خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۴    
عرضه اولیه به عرضه سهام یک شرکت برای اولین بار در بورس یا فرابورس گفته می شود. با عرضه اولیه سهام یک شرکت در بازار سرمایه، آن شرکت از حالت سهامی خاص خارج و به یک شرکت سهامی عام تبدیل می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، آخرین اطلاعات حاکی از آن است که درحال حاضر 16 شرکت در صف عرضه اولیه در بازار فرابورس هستند؛ البته این رقم قطعی نیست و ممکن است افزایش یا کاهش داشته باشد. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مجید عشقی، رییس سازمان بورس به آخرین جزییات تغییر دامنه نوسان اشاره کرد و افزود: افزایش تدریجی دامنه نوسان به این معنا نیست که در هر فصل اقدام به تغییر آن کنیم، بلکه اکنون قرار بر این است تا تغییر دامنه نوسان با اصلاح طبقه بندی بازارها انجام شود ...
اقتصاد ایران: چهارمین شرکت جدید سال با عرضه اولیه 15 درصد سهام سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان، مختص صندوق های سرمایه گذاری، 10 خرداد در فرابورس وارد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته 300میلیون و 12 هزار سهم معادل 12 درصد از سهام بهار رز عالیس چناران با نماد معاملاتی عالیس با روش عرضه ترکیبی در فرابورس عرضه شد. عرضه اولیه عالیس با مشارکت بیش از یک میلیون و 693 هزار کد حقیقی و کشف قیمت یک هزار و 692تومان به ازای هر سهم به پایان رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ابراهیم سماوی/ تحلیلگر بازار سرمایه روز گذشته در بازار شایعه شد که نمادهای خساپا و خودرو به بازار پایه فرابورس منتقل خواهند شد. این شایعه باعث ایجاد فشار فروش دوچندانی در سهام خودروسازان شد ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران در حالی با افت بیش از 2 درصدی همراه شد که ارزش معاملاتی روز جاری در بورس تهران در حدود 7 هزار و 400 میلیارد تومان بود و ارزش معاملات بازار فرابورس نیز در محدوده 2 هزار و 200 واحدی قرار گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران در اطلاعیه ای از عرضه اولیه سهام شرکت سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان به روش حراج در نمادمعاملاتی والماس 1 خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پیگیری انتصاب احتمالی یکی از محکومان پرونده ماینرها در هیات پذیرش فرابورس، در صورت قطعیت خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
امروز بازار سهام دوباره روی بد خود را به سرمایه گذاران نشان داد و 90 درصد سهام در بورس و 75 درصد سهام در فرابورس امروز عملکرد منفی داشتند.