پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۳۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

شبکه خبر اقتصادی و دارایی - شادا (shada.ir)

شبکه خبر اقتصادی و دارایی 29 اسفند 1398 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 1 فروردین 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 31 اردیبهشت 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 2 خرداد 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 1 تیر 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 29 مرداد 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 16 شهریور 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 30 مهر 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 30 آبان 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 1 آذر 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 2 آذر 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 3 آذر 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 4 آذر 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 5 آذر 1399 شبکه خبر اقتصادی و دارایی 6 آذر 1399 
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی الهام شاداب فر را به سمت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان منصوب نمود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
شرایط اقلیمی استان گلستان و رونق بخش کشاورزی سبب شده بخش عمده ای از صنایع استان در قالب واحدهای صنایع تبدیلی وابسته به کشاورزی شکل بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: این بانک نزدیک به 500هزار فقره تسهیلات به ارزش حدوداً 50هزار میلیارد ریال در حوزه محرومیت زدایی و حمایت از دهک های پایین درآمدی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۰۵    
سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)تهران بزرگ از میزخدمت مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی ودارایی در بیمارستان بقیه الله بازدید نمود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به دنبال نامه رئیس کل بانک مرکزی به رئیس جمهور در رابطه با دغدغه ها و انتقادات وی نسبت به مصوبه اخیر برای ترخیص فوری کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس این اطلاعیه، حسب تصمیمات اتخاذ شده در راستای تأمین مالی بهینه، بیست و ششمین هفته حراج اوراق مالی اسلامی منتهی به مورخ 1399/09/05برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت صرافی صنعت و معدن، اولین شعبه صرافی خود را با هدف جلب رضایت مشتریان و گسترش خدمات ارزی با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن افتتاح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر با اشاره به روند تسریع ترخیص کالای تولیدی و اساسی از گمرک گفت: در 8 ماهه امسال افزون بر 110هزار تن کالای اساسی از گمرکات استان بوشهر ترخیص شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پیرو هماهنگی های صورت گرفته توسط وزارت امور خارجه، سفیر کره جنوبی در تهران با موسوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران ملاقات و مذاکره نمودند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی به منظور تسهیل استفاده مشتریان از درگاه های غیرحضوری و کاهش مراجعه به شعب در راستای کنترل و پیشگیری شیوع ویروس کرونا، سقف خدمات غیرحضوری خود را افزایش داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۶۳ سایت دیگر  
پرداخت خسارت در دوره اعتبار بیمه شخص ثالث (اعم از خسارت های مالی و بدنی)، بیمه حوادث راننده و همچنین بیمه های بدنه اتومبیل؛ محدود به ساعت خاصی از شبانه روز نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس اداره کل نقدینگی و خزانه داری بانک مسکن از رفع انسداد مسیر تخصیص اوراق به دارندگان غیرسجامی حساب سپرده گذاری ممتاز بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن جزئیات مسابقه آزاد ملی برای شناسایی ایده های مرتبط با توانمندسازی در تامین مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن تاکید کرد: در شعب، تمامی امور باید در راستای خدمت رسانی به مشتریان باشد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مشارکت در طرح همیاران مهر به جای کمک های بلاعوض به نیازمندان موجب می شود با پرداخت وام به نیازمندان چرخه نیکی ابدی شده و ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: از آنجایی که فرهنگ همواره در صدر فعالیت های مهم یک جامعه بوده است، باید از دایره کالای مصرفی خارج شود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رضا اردکانیان و احمد الکواری روسای ایرانی و قطری کمیسیون مشترک دو کشور می باشند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از بازسازی 12 هزار و 390 واحد مسکونی تخریب شده استان های کشور در جریان سیل فروردین ماه 98 با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
براساس جدیدترین آمار شرکت سپرده گذاری مرکزی، تاکنون 21 میلیون و 390 هزار نفر در سامانه جامع اطلاعات مشتریان ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی درخصوص آخرین وضعیت ترخیص کالاهای اساسی و تولیدی از گمرکات کشورگفت: با ابلاغ مصوبات ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به گمرکات اجرائی کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵۴ سایت دیگر  
به منظور رفاه حال مشتریان و حفظ سلامتی آن ها در دوران شیوع ویروس کرونا، سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سبدگردان پاداش سرمایه معتقد است: تغییرات رویکردهای سیاسی تاثیر مثبتی در تعاملات بین المللی اقتصادی دارد که تاثیر مستقیمی بر رونق بازارسرمایه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
محسن خدابخش در خصوص شایعه افزایش دامنه نوسان گفت: از طرف سازمان بورس، شرکت بورس و نیز فرابورس پیشنهادی در جهت افزایش دامنه نوسان مطرح نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک مسکن امکان جدیدی برای پس انداز مشتریان خود در قالب راه اندازی سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی فراهم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مسوولان بانک مرکزی خبر دادند که قانون جدید چک از اواخر آذرماه به شکل گام به گام اجرایی می شود، قانونی که باعث افزایش اطمینان به چک و کاهش میزان برگشت این ابزار خرید خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی به امضاء رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ناظر گمرکات مازندران گفت: 3 هزار و 220 تن کیوی از ابتدای سال تا پایان آبان ماه از مازندران به خارج کشور صادر شد که بیش از یک میلیون و 362 هزار دلار ارز آوری داشت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی مسائل و مشکلات و هماهنگی فی مابین اداره کل گمرکات استان اصفهان و اداره کل استاندارد استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: در سال 98 حدود هزار و300 دستگاه خودرو به ارزش پنج میلیون و 722هزار و 7دلار به 9کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت، از برگزاری مجامع الکترونیک 5 شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
معاونت حقوقی و نظارت گمرک ایران در اطلاعیه ای اقدامات این معاونت را در خصوص جلوگیری از ترخیص 420 کانتینر لوازم خانگی بوش تشریح کرد .
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای افزایش تعاملات و مناسبات گمرکی بین کشور دوست و همسایه جمهوری خودمختار نخجوان و ایران نشستی مشترک فیمابین مدیران گمرکات مرزی و پایانه و هنگ مرزی برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۱۴ سایت دیگر  
تمهیدات ویژه بانک مرکزی با هدف کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک ها در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن درباره روند پیشرفت اقدامات و برنامه های مرتبط با تامین مالی طرح اقدام ملی مسکن توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
یوسفی علت نوسان های اخیر قیمت اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح کالاکارت، این امکان را به شما می دهد که درآمد فردای خود را امروز هزینه کنید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
مصطفی راستی فر مدیر امور راهبری شعب بانک صنعت و معدن اعلام داشت: همراستا با اجرای مصوبات و ابلاغیه های ستاد ملی مقابله با کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در بخشی از پیام دژپسند آمده است: اینجانب با یاد و خاطره شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به محض اینکه بحث مصمم شدن بر اجرای مالیات بر خانه های خالی از سکنه مطرح شد اثرات آنرا در فصل نقل و انتقالات دیدیم و 30 درصد عرضه مسکن چه در بازار ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مشاهدات و تحقیقات میدانی انجام شده از بازگشایی یک ورودی جدید در بازار مسکن برای خانه اولی ها خبر می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده پست بانک ایران برای انتخاب اعضای هیات مدیره، دوم آذرماه با حضور بیش از 75 ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
امکان انتقال تسهیلات مشارکت مدنی ساخت به فروش اقساطی برای خریداران واحدهای مسکونی گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان یک ویژگی فراهم است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اوراق اختیار فروش تبعی، یکی از بهترین ابزارهای ممکن برای به حداقل رساندن ریسک سیستماتیک در معاملات سهام محسوب می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۵۴ سایت دیگر  
ادغام نمادهای معاملاتی شرکت بورس تهران طبق بند 4 صورتجلسه شورای عالی بورس، اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
شایان با تاکید بر افزایش سرعت وکیفیت خدمات الکترونیکی بانک مسکن در دوره شیوع ویروس کرونا، ماموریت های جدیدی برای کارکنان این حوزه تعیین کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اسلامی وزیر راه و شهرسازی، زارع استاندارگیلان، محمد راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، احمد دنیامالی نماینده مردم شهرستان بندرانزلی درمجلس، میر غضنفری فرماندار ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
بعد از اشباع شدن تمام بانک ها از خدمات بانکداری الکترونیک و ارائه آخرین دستاوردهای این نوع بانکداری نوین که رضایت تعداد زیادی از مشتریان در تمام بانک ها را به همراه داشته است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
با هدف قدردانی ازخودگذشتگی و ایثار کادر درمان، میز خدمت حوزه مقاومت بسیج بانک ملت در مجتمع بیمارستانی حضرت امام خمینی (ره) برپا شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کل بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران از کاهش نرخ تسهیلات تا 12 درصد و افزایش مدت قرارداد سرمایه در گردش تا 2 سال و طرح های سرمایه گذاری تا 7 سال برای شرکت های دانش بنیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
اینفوگرافیک آموزش گام به گام نقد کردن سریع چک برگشتی طبق قانون جدید چک منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت طرح جهش تولید مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی، معاون فنی گمرک ایران: گمرک در خصوص کالاها باید بحث ثبت سفارش را بررسی کند که در مورد این کالاها، از گمرک ایران سوال شده و موضوع تحت رسیدگی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ناظر گمرکات آذربایجان شرقی در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت استانداری جهت پاسخگوئی به سوالات مردم حضور یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۹    
دکتر علیرضا زمانی فرمانده مرکز بسیج وزارت اقتصاد طی پیامی هفته بسیج را به بسیجیان جان برکف ایران اسلامی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس این اطلاعیه، حسب تصمیمات اتخاذ شده در راستای تأمین مالی بهینه،بیست وپنجمین هفته حراج اوراق مالی اسلامی منتهی به مورخ1399/08/28برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور پیامی، درگذشت برادر همسر حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت؛ نتیجه ارزیابی عملکرد هفته دولت مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی و استانداری های سراسر کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک: تجارت خارجی کشورمان با آفریقا طی 7 ماه سال 99 بالغ بر 959هزارو 848 تن بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور سرلشکرسیدیحیی صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری، اسلامی وزیر راه و شهرسازی، بانک مشاور رییس جمهور و دبیر مناطق آزاد کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران از ابلاغ لیست 802 قلم ماشین آلات و تجهیزات صنعتی که با ارز متقاضی و بدون کد رهگیری قابلیت ترخیص دارند به گمرکات سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه انتقال مشاوران املاک به وزارت راه و شهرسازی هم به نفع بازار مسکن است و ایزارهای قانونی را در برخورد با دلالان مسکن مهر در اختیار ما خواهد گذاشت گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سهم سپرده های ارزان قیمت از کل مبلغ سپرده های مردمی بانک کشاورزی در پایان سال 1396 حدود 36 درصد بود و این بانک توانست با اهتمام برای ارائه خدمات نوین بانکی و جلب رضایت مشتریان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۷۸ سایت دیگر  
بانک مسکن طی 7 ماهه اول امسال موفق شد بیش از 20 هزار میلیارد تومان انواع تسهیلات در بخش مسکن و ساختمان به گروه های متقاضی در بازار خرید، ساخت و تعمیرات خانه و آپارتمان پرداخت کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
در جریان ارزیابی مأموران گمرک 775 گرم طلای قاچاق از داخل چمدان ها و کیف های همراه دو مسافر ورودی کشف شد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رود خروشان ارس با گذر از کوه های آناتولی ترکیه ، در مسیر خود مرز مشترک ایران را با ارمنستان ، نخجوان و جمهوری آذربایجان تشکیل می دهد و مبنای نامگذاری دومین منطقه آزاد تجاری- صنعتی کشورمان در استان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
قانون جدید چک که از ابتدای آذرماه اجرایی می شود، مشکلاتی را که پیش از این فعالان اقتصادی در حوزه چک با آن درگیر بودند، رفع می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
با توجه به اوج گیری شیوع ویروس کرونا و تشدید محدودیت ها و فعالیت ها، پست بانک ایران از مشتریان و سایر هموطنان درخواست کرد جهت حفظ سلامتی خود و کاهش ریسک ابتلا به بیماری کرونا از ترددهای غیرضرور به ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مجتبی بازگیر، مدیرکل گمرک بازرگان در رابطه با آمار عملکرد گمرک بازرگان در 7 ماهه سال 99 گفت:
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: انعقاد موافقتنامه های همکاری بین المللی، بعنوان اقدامی راهبردی، برترین ابزار تحقق برون گرایی اقتصاد است که پویایی تجارت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
بازار معاملات خرید و فروش واحدهای مسکونی در روزهای اخیر با یک مشخصه متفاوت نسبت به هفته ها و ماه های گذشته همراه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تجارت خارجی ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا طی یک سال گذشته (از 5 آبان 98 لغایت 5 آبان 99) بالغ بر 3 میلیارد و 419 میلیون و 677 هزار دلار بود که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن بیش ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر ارز / اسناد بانکی و اوراق بهادار بی نام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۵۹ سایت دیگر  
بانک ملت و سازمان حج و زیارت با هدف افزایش سطح تعاملات، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان بازوی اجرایی بانک مسکن در حوزه ساخت واحدهای مسکونی ویژه اقشار میان درآمدی، بیش از 90 درصد از سبد تولیدات خود را به ساخت واحدهای مسکونی اختصاص داده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
هشتمین دوره آموزش خبرنگاران صنعت بیمه از تاریخ 25 آبان به صورت مجازی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح حمایتی فرد حقیقی، امکان دریافت تسهیلات قرض الحسنه را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس اداره کل عملیات ارزی بانک توسعه صادرات ایران با بیان اینکه، مشاوره کارشناسی گره گشای چالش های ایفای تعهد ارزی، گفت: این بانک تلاش دارد با ایجاد ارتباط موثر بین نهادهای مرتبط با امر تجارت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
حجت اله صیدی، مدیر عامل بانک صادرات ایران با تشریح شیوه نامه مقابله با کرونا از آمادگی این بانک برای همراهی با برنامه ویژه دولت در دو هفته اول آذرماه برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی نخستین مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری در کشور توسط قوه قضائیه با هدف بهبود محیط کسب و کار امروز راه اندازی شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه هم اکنون روی 298 نماد عملیات بازارگردانی صورت می گیرد، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار در چهل و پنجمین مجمع عمومی سالانه سازمان بین المللی کمیسیون های اوراق بهادار (آیسکو) شرکت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
کشورمان طی 7 ماهه اول سال جاری25 قلم کالای اساسی به میزان 13 میلیون و 681 هزارو 808 تن وبه ارزش 6 میلیارد و 576 میلیون و 995 هزارو 156 دلار واردات داشته است که این میزان نشان از ترخیص یک میلیون و 954 ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک بیست و یکمین اجلاس روسای گمرکات وسی و یکمین اجلاس رابطین منطقه ای آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گمرک بصورت مجازی به میزبانی گمرک اندونزی به عنوان معاونت منطقه ای آسیا و اقیانوسیه سازمان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رسول کوهستانی پزوه مدیرکل گمرکات استان اصفهان در خصوص صادرات فرش دست باف از استان اصفهان طی سالهای 1393 الی 7 ماهه 99 بیان داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
تفاهمنامه گشایش اعتبار اسنادی داخلی (LC) و اعطای تسهیلات خرید دین برای شرکت های دانش بنیان بین بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تسهیل فعالیت آنها در قالب زنجیره های تامین و کاهش نرخ تامین ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
آمارها از بازارهای جهانی نشان می دهد که چشم انداز اقتصادی در ماه های آینده با وجود خبرهای خوب از واکسن بهتر از گذشته شده است. مقابله با کرونا می تواند شرایط را برای خروج از رکود مهیا سازد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تاکنون مطالعات اولیه برای افتتاح فولاد چابهار با حضور مشاور خارجی انجام شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۶۷ سایت دیگر  
پارسا رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، تاکید کرد: هوشمند سازی نظام مالیاتی، از مهمترین اولویت های وزارت امور اقتصادی و دارایی و مهمترین برنامه سازمان امور مالیاتی کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج جوانان، بانک رفاه کارگران در سال جاری بیش از 14 هزار و 311 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
طرح بخشودگی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث موتورسیکلت ها از 15 آبان تا آخر اسفند اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی سامانه سرمایه گذاری درگاه خدمات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی گفت:مسیر ارتباطات جهانی پس از کرونا دستخوش تغییرات اساسی می شود که حرکت در این مسیرهای جدید برگشت پذیر نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی راهبردی سامانه نظام پیشنهادها برای اعضای کمیته های محلی نظام پیشنهادات گمرکات اجرایی با همکاری دفتر مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی و مرکز مطالعات ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ناظر گمرکات آذربایجان غربی بر لزوم استفاده از توان بخش خصوصی برای استقرار ایکس ری در گمرک تمرچین برای سرعت بخشی به رویه های گمرکی تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تجارت خارجی کشورمان با اروپا در طی 7 ماه سال جاری بالغ بر 15 میلیون و 910 هزارو 816 تن وبرابر با 8 میلیارد و807 میلیون و879 هزارو 841 دلار بوده است .
مشاهده نتایج بیشتر...