جمعه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۱۷Sep 2020 25

شبکه خبر اقتصادی و دارایی - شادا (shada.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
استفاده امن از دستگاه های خودپرداز موضوع مهمی است که باید مورد توجه مشتریان بانکی قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
با عاملیت بانک کشاورزی بیش از 195488 میلیارد ریال بابت خرید تضمینی8 میلیون تن گندم تا تاریخ 23 مرداد سال جاری به حساب کشاورزان واریز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
اگر تصمیم به افتتاح حساب بانکی دارید، نیازی نیست در این شرایط شیوع بیماری کرونا به شعبه بانک مراجعه کنید، بانک مهر ایران قابلیت افتتاح حساب از طریق وب سایت و همراه بانک را برای شما فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسکن از کاربرد تسهیلات مسکن برای خریدهای سرمایه ای واحدهای مسکونی از سوی متقاضیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
شعبه سمنان بانک توسعه صادرات ایران بسته متنوعی از خدمات و تسهیلات بانکی برای شرکت های دانش بنیان صادرات محور این استان ارائه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فتحی رئیس شعبه اردبیل بانک توسعه صادرات ایران طی هفت سال گذشته بالغ بر 143 میلیون یورو حوالجات ارزی و بروات اسنادی برای مشتریان این بانک صادر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در آستانه ورود به شصت و نهمین سال فعالیت خود، برای رونق تولید مسکن، از طرح اعتباری طراوت مسکن رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
طرح اعتبار در حساب جاری بانک صادرات ایران، وجه چک های صادره مشتریان را تأمین می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
طرح طراوت توسعه بانک صادرات ایران با هدف ایجاد و توسعه واحدهای تولیدی و خدماتی کشور روز گذشته (15 شهریور) با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل برج سپهر رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۹    
بانک توسعه اسلامی(IDB) در تابستان 1397 نسخه جدید دستورالعمل ها و مقررات حاکم بر تدارکات پروژه های تامین مالی شده از محل تسهیلات آن بانک را منتشر نمود که در مقایسه با دستورالعملهای قبلی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور، گفت: اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری تا پایان شهریورماه فرصت دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی با انتشار فراخوانی اعلام کرد به منظور دستیابی به اهداف مترتب بر سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی نسبت به انجام مطالعات کاربردی- پژوهشی از طریق برون سپاری اقدام می نماید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل فرابورس ایران از انجام فرایند پذیرش شرکت ستاره خلیج فارس در بازار فرابورس خبر داد و گفت: پیش تر مساله پذیرش شرکت نفت ستاره خلیج فارس در فرابورس مطرح شده بود که به دلیل مسائلی در بدهی ارزی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در آیین گرامیداشت آغاز شصت و نهمین سال فعالیت این بانک و رونمایی از سامانه پیشخوان مجازی شمس و چهار محصول اعتباری که با حضور وزیر امور اقتصادی دارایی برگزار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
اظهارات وزیر اقتصاد در مراسم شصت و نهمین سالگرد فعالیت بانک صادرات ایران و رونمایی از پنج طرح اعتباری نوین این بانک: رشد چشمگیر بازار سرمایه در یک سال اخیر ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ساخت 7550 واحد مسکونی در استان تهران به زودی با فرمان رییس جمهوری آغاز می شود. قرار است این واحدها مجموعا در 10 شهرستان استان تهران احداث شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن از بازدهی بالاتر از شاخص کل بورس در بخش سهام صندوق ره آورد آباد مسکن در طول دوره فعالیت این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از اعطای 17 هزار و 516 فقره تسهیلات ازدواج در یک سال اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک کشور گفت: 10 میلیون تن کالاهای اساسی وارد کشور شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه بیمه ایران سرمایه عظیمی برای کشور محسوب می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به اینکه صنعت بیمه باعث آرامش روانی مردم شده و باید فرهنگ بیمه تقویت شود، گفت: با کمک بیمه برای پیشگیری از سوانح، زمینه جلوگیری از خسارت های بسیاری فراهم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
برگزاری نشست تلفنی، کار خوب و مثبتی است که مشتریان راحت تر می توانند با مدیران ارتباط برقرار کنند و مشکلات مورد بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
با وجود پتانسیل های بسیار زیاد در منطقه شهداد، متأسفانه با موجی از محرومیت رو به رو هستیم؛ در صورتی که با ایجاد زیر ساخت های توسعه ای و تولیدی در این منطقه اقدامات لازم صورت گیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به منظور کمک به رفاه و تکریم مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و دانشگاه های علوم پزشکی طرح کرامت 99 بانک رفاه آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در قالب "طرح عدل" تسهیلات پرداخت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک کارگشایی با هدف کمک به اقشار محروم جامعه و تحقق مسئولیت اجتماعی خود، در پنج ماه ابتدای امسال بیش از 126 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در پنج ماه نخست امسال بیش از 12 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری از محل منابع قرض الحسنه خود پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: در طول سال های گذشته همواره نوک پیکان تحریم ها متوجه نظام بانکی بوده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دادگستری گفت: اکنون مسیر خصوصی سازی با دقت و احتیاط خوب پیش می رود و نیاز داریم در این خصوص شتاب بیشتری بگیریم و قوانین باید قدری جامع تر و دیدگاه ها به بخش خصوصی وسیع تر شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۹   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد: آماده باش به بازار گردان ها / اهداف جدید برای افزایش رونق و تسهیل نقدشوندگی بازار سرمایه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۴۹ سایت دیگر  
گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته دولت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص اهم عملکرد یک ساله این وزارتخانه در حوزه امور بانکی منتشر شد: بر اساس این گزارش ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای نتیجه چهاردهمین مرحله از حراج اوراق بهادار دولتی در هفته منتهی به مورخ 12. 6 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۵    
گسترش فعالیت دستگاه های اجرایی، توسعه و پیچیدگی روزافزون سازمان ها، پیشرفت مستمر فنآوری، کمبود منابع و وجود انواع خطرات تهدید کننده اهداف و سیاست های سازمان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
کارخانه نوونوردیسک پارس با شعار تغییر دنیای دیابت، پس از بررسی های متعدد قبلی از میان کشورهای ترکیه، عربستان و امارات متحده عربی و .. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
شعبه کاشان بانک توسعه صادرات ایران از بدو تاسیس تاکنون بالغ بر چهار هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات به تولیدکنندگان صادرات محور پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پنجمین نشست معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر پاکدستی و شفافیت در کارها فرصت چند ماهه تا پایان دولت به منظور ظرفیت سازی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
عباس اشرف نژاد عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل بانک تجارت در گفت وگویی به تشریح عملکرد اعتباری این بانک و اعطای تسهیلات به بخش های مختلف اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس دستورالعمل بانک مسکن درخصوص پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری پالایشی یکم، پنج گام عرضه نویسی غیرحضوری در سه مکانیزم تشریح شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک ملت و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با هدف ارتقای سطح همکاری ها، تفاهمنامه امضا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران گفت: واحدهای تولیدی صادرات محور خوش حساب که در شرایط دشوار فعلی حجم صادرات خود را افزایش داده یا مانع افت صادرات شده باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۹۳ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور، گفت: 15 شهریورماه ، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار 1399 می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک ملت در اطلاعیه ای خطاب به کاربران سامانه بانکداری اینترنتی، نسبت به انجام سوءاستفاده های احتمالی در قالب فیشینگ هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
همزمان با بهره برداری از طرح ها و پروژه های دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درسطح کشور به مناسبت هفته دولت و بانکداری اسلامی تعداد310 طرح ایجادی و تأمین مالی شده پست بانک ایران با صرف اعتباری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی طی گزارشی مهمترین دستاوردهای خود در دوره فعالیت دولتهای یازدهم و دوازدهم(1392/05/16 لغایت 1399/05/12) را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی طی گزارشی مهمترین دستاوردهای خود طی دوره یکساله منتهی به مرداد ماه 1399منضم به برنامه های آتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۴۲ سایت دیگر  
تشکیل کارگروه اندیشه ورزی مدتی است که مورد تاکید سازمان بورس قرار گرفته تا بتوان از خردجمعی، استفاده ای بهینه داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه زیست محیطی و بیمه ای با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست و رئیس کل بیمه مرکزی با محوریت پوشش ریسک های زیست محیطی به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک مرابحه شرکت نفت پارس(سهامی عام) را به ارزش 1,500 میلیارد ریال صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک پالایش نفت کرمانشاه است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس در آستانه عرضه اولیه سهام این شرکت در فرابورس با اشاره به اینکه روند ورود نیروگاه ها به بازار سرمایه شتاب بیشتری گرفته و اخیرا دو نیروگاه آبادان و گیلان عرضه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
احمدی آذر رئیس اداره روابط عمومی و سخنگوی بانک تجارت اقدامات انجام شده از سوی این بانک در مقابله با ویروس کرونا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه گفت: بانک صادرات ایران، پیشروترین بانک در بخش توسعه شعب خارجی است که این اقدام بسیار قابل تقدیر است و لازم است تلاش شود تا چراغ این شعب همیشه روشن بماند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
همزمان با روز پزشک و آغاز هفته دولت، بانک تجارت از طرح تسهیلاتی سفیران سلامت، ویژه پزشکان و کادر درمانی کشور، رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران 86هزار واحد مسکونی روستایی استان خراسان جنوبی در برابر حوادث و بلایای طبیعی بیمه کرده است که بر این اساس خسارت وارد شده به خانه سیل زدگان اخیر روستاهای این استان با معرفی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک مسکن طی حدود 15 سال فعالیت حساب پس انداز مسکن جوانان، بیش از 1900 میلیارد تومان تسهیلات خرید مسکن از این محل به متقاضیان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت و با پرداخت تسهیلاتی افزون بر 89 میلیارد ریال توسط بانک کشاورزی، 6 طرح تولیدی در استان زنجان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله به نام پالایش از روز پنجم شهریور آغاز و تا 19 شهریور ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
تعداد کدهای بورسی از 9 میلیون و 86 هزار مورد در پایان مردادماه سال گذشته با احتساب کدهای مربوط به سهام عدالت، به 48 میلیون و 500 هزار کد در مردادماه سال جاری افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت و با پرداخت تسهیلاتی افزون بر 465 میلیارد و 930 میلیون ریال توسط بانک کشاورزی، 19 طرح تولیدی در استان یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۱    
به مناسبت هفته دولت و با پرداخت تسهیلاتی افزون بر 1379 میلیارد ریال توسط بانک کشاورزی، 8 طرح تولیدی در استان کردستان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی بورس با تاکید بر اینکه از نظر حجم معاملات می توان گفت بازار به روال قبلی خود برگشته است، گفت: امروز در دو ساعت اول بازار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 6 شهریور ماه، 886 هزار و 179 تن انواع کالا به ارزش بیش از 69 هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته قبل به ترتیب رشد 25 و 32 درصدی را در حجم و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم(پالایش) تا چهارشنبه 19شهریور ادامه می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۹:۲۴   + ۵۹ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای با اعلام خبر انتشار و عرضه اوراق اسلامی به نیابت از دولت جمهوری اسلامی ایران، از کلیه نهاد های مالی موضوع بند (21) ماده (1) قانون بازار اوراق بهادار خواست ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جذب سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد در دولت تدبیر و امید نسبت به زمان آغاز کار دولت 7.81 برابر (781درصد) افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت و با پرداخت تسهیلاتی افزون بر 212 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط بانک کشاورزی، 9 طرح تولیدی در استان کرمان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور حقوقی و تقنین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: حداقل مزد پرداختی در مناطق آزاد کمتر از حداقل مزد قانونی در کشور نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه، یکی دیگر از پروژه های تامین مالی شده با مشارکت بانک توسعه صادرات ایران شانزدهم مردادماه سال جاری با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۱۹ سایت دیگر  
بانک ملی ایران جزئیات پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون شعب بانک ملی ایران گفت: باور عمیق به ارزش ها و توانمندی های داخلی با تکیه بر اعتقادات انقلابی، رمز موفقیت سازمانهاست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن گزارشی از چگونگی مشارکت این بانک در تامین مالی طرح اقدام ملی مسکن در قالب چهار تفاهم نامه مهم اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان بازوی اجرایی بانک مسکن، در دو پروژه ملی مسکنی یعنی طرح بازآفرینی شهری و برنامه اقدام ملی مسکن، مشارکت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروزه در تمام دنیا سیر فرهنگ عمومی در بین مردم تقویت شده است و مدیران کشور برنامه ریزیهای خود را با پیش زمینه فرهنگ سازی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
موسوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در رأس هیأتی روز پنج شنبه (6 شهریور ماه سال جاری) وارد منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس شده و ضمن برگزاری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر امور مالی بانک مسکن در یک گفت و گوی حضوری آخرین سوالات مشتریان بانک مسکن درباره صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت و سفارشات فروش سهام عدالت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه اگر می خواهیم به سمت تعدیل قیمت مسکن و کاهش قیمتها حرکت کنیم باید مسیر تولید را تسهیل و به سمت صنعتی سازی حرکت کنیم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: تا پایان خدمت دولت تدبیر و امید 376 طرح تولیدی خدماتی با سرمایه گذاری 471 هزار میلیارد ریال و 1 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۸   + ۶۵ سایت دیگر  
مشتریان بانک سپه می توانند از طریق مراجعه به درگاه های غیرحضوری و حضوری بانک و با ارائه اطلاعات مورد نیاز ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۳۹ سایت دیگر  
کمیته اطلاع رسانی هفته دولت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات امور اقتصادی و دارایی طی گزارشی قسمت دوم عملکرد یکساله سازمان بورس و اوراق بهادار ایران را منتشر کرد: با هدف تعمیق ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۸۳ سایت دیگر  
کمیته اطلاع رسانی هفته دولت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات امور اقتصادی و دارایی طی گزارشی قسمت اول عملکرد یکساله سازمان بورس و اوراق بهادار ایران را منتشر کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
کمیته اطلاع رسانی هفته دولت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات امور اقتصادی و دارایی طی گزارشی، اهم عملکرد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را منتشر کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در بازدید از شرکت بورس و اوراق بهادار تهران: فرهنگ نفتی، به واسطه اطمینان بابت وجود یک درآمد بی دردسر و ثابت، بواقع، فرهنگ رخوت، ایستایی و مبتنی بر حمایت خواهی و "ضمانت" های دولتی است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته دولت مرکز روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص عملکرد یک ساله سازمان حسابرسی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
فاز یک بزرگترین پروژه پتروشیمی کشور از لحاظ حجم تولید با مشارکت سندیکایی بانک توسعه صادرات ایران و بانک صنعت و معدن و فایناس 2 میلیارد یورویی خارجی، سوم شهریورماه جاری به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران عمده مشکلات اقتصادی ما اتکای سیاست های مالی و بودجه ای دولت به منابع نفت بوده در واقع دلارهای نفتی مهمترین ریشه تورم در ایران است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اقدامات و خدمات صندوق به مناسبت هفته دولت در گفتگو با علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی تشریح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه ای زمان شروع و جزییات پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) "پالایشی یکم" را اعلام کرد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بررسی تغییر مالکیت ها در مردادماه نشان از انتقال 22هزار و 617 میلیارد تومان نقدینگی در مسیر پرتفوی سهامداران حقوقی به حقیقی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در چهار ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن با تاکید بر آمادگی بانک مسکن برای پذیره نویسی پالایشی یکم، مکانیزم های حضوری و غیرحضوری پذیره نویسی از طریق این بانک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران جامعه هدف طرح تسهیلاتی رفاه کالا را توسعه داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
اظهارات وزیر امور اقتصادی و دارایی در برنامه خبری تیتر امشب شبکه خبر سیما: از روز چهارشنبه (99/6/5) پذیره نویسی دارا دوم آغاز می شود و از مردم عزیز دعوت می کنیم از این فرصت که با هدف توزیع بهینه ثروت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
سومین همایش ملی نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید تحت عنوان اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری، تندیس زرین رضایتمندی مشتری به بانک صادرات ایران تعلق گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
حسین مهری در نشست مشترک مشاوران و رابطین امور مجلس سازمان های تابعه امور اقتصادی و دارایی که به میزبانی بانک صنعت و معدن برگزار شد، اعلام داشت: این بانک ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی در حاشیه آیین افتتاح زنجیره مرغ شرکت کاسپین چیکا گنبدکاووس گفت: حمایت های بانک کشاورزی از بخش کشاورزی تا رسیدن به خودکفایی ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی از توزیع کمک های مؤمنانه در مناطق محروم استان تهران توسط مجموعه بسیج این وزارتخانه در ایام محرم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
کمیته اطلاع رسانی هفته دولت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی گزارشی قسمت دوم عملکرد سال 1398معاونت نظارت مالی و خزانه داری این وزارتخانه را منتشر کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
فاز نخست مجموعه صنایع غذایی پروان صبح روز دوشنبه سوم شهریور ماه با حضور وزیر جهاد کشاورزی،استاندار تهران ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۷۴ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه ای زمان شروع و جزییات پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (etf) "پالایشی یکم" را اعلام کرد. ...
مشاهده نتایج بیشتر...