سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۱۸Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

روزنامه تعادل (taadolnewspaper.ir)

روزنامه تعادل 27 اسفند 1397 روزنامه تعادل 28 اسفند 1398 روزنامه تعادل 1 فروردین 1399 روزنامه تعادل 1 اردیبهشت 1399 روزنامه تعادل 1 خرداد 1399 روزنامه تعادل 1 تیر 1399 روزنامه تعادل 1 مرداد 1399 روزنامه تعادل 1 شهریور 1399 روزنامه تعادل 30 مهر 1399 روزنامه تعادل 29 آبان 1399 روزنامه تعادل 30 آذر 1399 روزنامه تعادل 1 دی 1399 روزنامه تعادل 2 دی 1399 روزنامه تعادل 3 دی 1399 روزنامه تعادل 4 دی 1399 روزنامه تعادل 5 دی 1399 روزنامه تعادل 6 دی 1399 روزنامه تعادل 7 دی 1399 روزنامه تعادل 8 دی 1399 روزنامه تعادل 9 دی 1399 روزنامه تعادل 10 دی 1399 روزنامه تعادل 11 دی 1399 روزنامه تعادل 12 دی 1399 روزنامه تعادل 13 دی 1399 روزنامه تعادل 14 دی 1399 روزنامه تعادل 15 دی 1399 روزنامه تعادل 16 دی 1399 روزنامه تعادل 17 دی 1399 روزنامه تعادل 18 دی 1399 روزنامه تعادل 19 دی 1399 روزنامه تعادل 20 دی 1399 روزنامه تعادل 21 دی 1399 روزنامه تعادل 22 دی 1399 روزنامه تعادل 23 دی 1399 روزنامه تعادل 24 دی 1399 روزنامه تعادل 25 دی 1399 روزنامه تعادل 28 دی 1399 روزنامه تعادل 29 دی 1399 روزنامه تعادل 30 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵    
چندی پیش کبری خزعلی، رییس شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده در صفحه توئیتر خود نوشت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از رایگان شدن معاینه فنی تاکسی های پایتخت به مناسبت روز ملی هوای پاک به مدت یک هفته خبر داد. محمد روشنی با بیان این خبر گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
برگزاری مراسم و آیین ها با زیرپا گذاشتن شیوه نامه های بهداشتی، برای ما مصیبت مضاعف ایجاد می کند، به این معنا که این همه دستاورد درخشان در مدیریت بیماری و همه گیری را به قربانگاه می برد. وزیر بهداشت،
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از مرگ سالانه 30 هزار نفر بر اثر آلودگی هوا در کشور خبر داد. سینا انصاری گفت: این آمار قابل تامل و تکان دهنده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از جان باختن 83 بیمار دیگر کووید19 خبر داد. سیما سادات لاری با اشاره به تعداد مبتلایان ویروس کرونا گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران ضمن انتقاد از سفرهای روزهای اخیر از شکننده بودن شرایط تهران در مقابله با بیماری کووید 19 و احتمال شکل گیری پیک چهارم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فیلم اکشن تیرانداز با بازی لیام نیسون با فروش 3.7 میلیون دلاری، پرفروش ترین فیلم این هفته سینمای امریکا نام گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
فیلم انیمیشن سوزنبان ساخته مهدی خرمیان برنده جایزه بهترین فیلم انیمیشن بخش مسابقه بین الملل جشنواره هلندی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۹۳ سایت دیگر  
مصطفی قلی خسروی، رییس اتحادیه مشاوران املاک از دستگیری حسام الدین عقبایی، نایب رییس این اتحادیه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نه آتش سوزی و فروپاشی پلاسکو در 30 دی 95 و نه انفجار کلینیک سینا اطهر در 10 تیر 1399 منجر به افشای نام ساختمان های ناایمن پایتخت نشده است
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
شروع زمستان سال جاری برای تهرانی ها همراه با هوای آلوده بود تا جایی که تا امروز برای شهر تهران، 13 روز وضعیت ناسالم و 11 روز ناسالم برای گروه های حساس به ثبت رسیده است
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه (س) ویژه برنامه های فرهنگی در متروی تهران اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 از کاشت بیش از 300 درخت چنار با بن 40-35 سانتیمتر در راستای اجرای طرح زیبا سازی با درخت خبر داد که در طرح نهضت درختکاری در خیابان های معیری و امام خمینی (ره) آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار تدارک تمامی امکانات و تجارب موجود در کشور برای تکمیل طرح انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه تاکنون 230 کودک به فرزندخواندگی پذیرفته شده اند، گفت: در طرح ساماندهی و حمایت کودکان کار و خیابان اطلاعات 450 کودک کار از طریق عنبیه ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۷۴ سایت دیگر  
در پی ورود سامانه جدید بارشی به کشور، دمای هوا در اغلب مناطق کشور حدود 8 تا 20 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 86 بیمار و شناسایی 6016 ابتلای جدید در کشور خبر داد. سیما سادات لاری با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در کشور بیان کرد:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
درآمد بازار آنلاین فیلم آسیا برای اولین بار در سال 2020 میلادی از مرز 30 میلیارد دلار عبور کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورایتی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
انجمن بین المللی مستند (IDA) فهرست برندگان جوایز سالانه خود را به صورت آنلاین منتشر کرد. به گزارش اسکرین ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عرضه داروخانه ای متادون؛ موضوعی چالش برانگیز که موافقان و مخالفان خود را دارد، اما قانون مصر است که دارو چه مخدر چه غیرمخدر باید از طریق داروخانه عرضه شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
این روزها که شرکت های تولیدی با مشکلات فراوانی روبه رو هستند، خبرهای خوبی را هم شاهد هستیم
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مجتبی شهبازی، کارشناس بازارسرمایه در خصوص رفتار سهامداران و تمایل آنها به خرید سهام کوچک گفت: در روزهای منفی بازار ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۴۵    
بورس تهران برای چندمین هفته متوالی روند منفی خود را آغاز کرد و با افت بیش از 2/6 درصدی به کانال یک میلیون و 200 هزارواحد عقبگرد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵    
پیرو یادداشت وزیر محترم نیرو با عنوان زیرساخت های آب و عدالت همه جانبه که با تاکید بر کارکرد و تلاش وزارت نیرو برای آبرسانی به روستاها تنظیم شده است،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اغلب سهامداران در حال حاضر هیچ خرید و فروشی در بازار انجام نمی دهند و تا حضور بایدن در کاخ سفید صبر کرده اند
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی های مکرر هوای کلانشهرهای کشور در هفته های اخیر، توجه حقوقدانان را به مسوولیت مدنی دولت در قبال آلودگی هوا معطوف کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال انتقادهایی که در مورد وضعیت صنعت فولاد، قیمت گذاری در فولاد و برخی انتصاب ها در حوزه وزارت صمت صورت گرفته،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵    
نرخ دلار و طلا و سکه در روزهای پنج شنبه تا یکشنبه به روند نزولی خود ادامه داد و روز یکشنبه 28 دی ماه، در حالی که صرافی ها نرخ دلار 22950 را اعلام کرده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام رویداد ملی بانوی برکت را با هدف کارآفرینی در حوزه کسب وکارهای خانگی و خانوادگی برای بانوان برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محیط کسب و کار ایران در سال های اخیر، تغییرات گسترده ای را تجربه کرده است، تغییراتی که هرچند در برخی حوزه ها مثبت به نظر می رسند اما در عمل همچنان اما و اگرهایی را در برابر آینده اقتصادی کشور به وجود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: برخی از دستورالعمل های بانک مرکزی که راهگشاست از سوی بانک های عامل اجرا نمی شود
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۸۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری اعلام کرد: به دلیل شرایطی که داریم با یک وضعیت خاصی راهپیمایی 22 بهمن برگزار خواهد شد و بیشتر نمادین خواهد بود و به صورت خودرویی یا موتوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۱:۴۵    
یک بار دیگر چکش حراج تهران با رقم هایی نجومی کوبیده شده و البته در پس آن صدای اعتراض منتقدانی نیز مانند همیشه به گوش می رسد. اینکه اصلا چنین حراجی چقدر می تواند به اقتصاد هنر کشور کمک کند،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
واکنش بازار و فعالان اقتصادی به نوسان دلار چه افزایشی یا کاهشی نشانه حساسیت زیاد اقتصاد، دولت، بازار، فعالان اقتصادی، نهادهای کشور، مجلس و... به دلار است
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۱:۴۵    
در یکی از صبح های سرد زمستانی بود که علی شمس اردکانی در تماس با خبرنگار تعادل با اشاره به یکی از مقالاتی که در تعادل در خصوص روند قیمت گذاری فولاد توسط وزیر صمت به رشته نگارش (مقاله پیمان مولوی،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مقامات ترکیه ای اپلیکیشن های مختلف امریکایی و اروپایی را به ذخیره سازی اطلاعات کاربران داخل این کشور روی سرورهای محلی موظف کرده اند
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان از اجرای فاز 8 توسعه همراه اول در این استان خبر داد و گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نژاد مرغ آرین متعلق به ایران است؛ اما با وجود اینکه جزو نژادهای اصیل محسوب می شود طی سالیان گذشته به آن توجه نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در مقابل صادرات برق به پاکستان، می توانیم از این کشور برنج وارد کنیم که این مهم منتظر تصویب در دستگاه های مرتبط در پاکستان از جمله بانک مرکزی این کشور است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به فاجعه 7 ماه اخیر بازار فولاد گفت: رانت 150 تا 180 هزار میلیارد تومانی به جیب دلالان و واسطه گران رفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
دکتر حسین رجایی، نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی، روز سه شنبه نهم دی ماه سال جاری، با حضور در مجتمع فولاد سبا، ضمن بازدید از خطوط تولید این ناحیه،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۵   + ۹۹ سایت دیگر  
ایسنا | سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از کاهش 12 تا 20 درصدی انواع موبایل در روزهای اخیر خبر داد و گفت که این کاهش قیمت باید در سایر کالاهای الکترونیکی از جمله تبلت هم رخ دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۵    
وضعیت بورس تهران طی هفته جاری بسیار ناگوار شده است و اغلب سهامداران از ترس زیان عمده به صف های فروش سهام خود پناه برده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۵    
در شرایطی که در 24 ساعت منتهی به ساعت 8 صبح دیروز، آلوده ترین هوای تهران از ابتدای سال 99 به ثبت رسید،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی دریافت اقرارنامه محضری که برخی سازندگان از متقاضیان مسکن مهر درخصوص رفع نواقص واحدها دریافت می کردند، وزارت راه و شهرسازی این اقدام را ممنوع کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سید مجتبی تقوی نژاد، معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از انجام تست رایگان کرونا مسافران در متروی تهران خبر داد. تقوی نژاد در گفت وگو با ایسنا، اعلام کرد:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
این روزها بسیاری از شهرهای ایران دچار خاموشی های طولانی مدت چندساعته شدند و مساله آموزش آنلاین با چالش های زیادی مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک پژوهشگر فضای مجازی با اشاره به قدرت شبکه های اجتماعی به ویژه در انتخابات اخیر امریکا گفت: پلتفرم ها چه در امریکا و چه در سطح بین المللی با چالش قوانین مشخص مواجه هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵    
زهرا سلیمانی| سرنوشت کشوری که همواره از آشوب و التهاب در سایر کشورها حمایت کرده، آموزنده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن ارایه تازه ترین آمار کرونا در کشور، موارد فوتی در شبانه روز منتهی به 24 دی ماه را 97 مورد اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه با اشاره به اینکه سالمندان با مشکلات زیادی مواجه هستند، گفت: تغذیه سالم، رعایت تناسب و تعادل می تواند منجر به تقویت سیستم ایمنی سالمندان و عدم ابتلا به کرونا باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محققان دریافتند بین تروما (آسیب روحی) و جهش DNA ارتباط وجود دارد. به گزارش مهر، محققان دانشگاه سینسیناتی امریکا دریافتند استرس بر مادر باردار می تواند بر احتمال ابتلای نوزاد به بیماری تأثیر بگذارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در ارتباط با وضعیت بیماری کرونا و مسائل مبتلا به واکسن کووید 19، توضیحاتی ارایه داد. به گزارش مهر، سعید نمکی، به ارایه گزارشی از وضعیت بیماری کرونا در کشور پرداخت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس شورای عالی نظام پزشکی، بر ضرورت تشکیل جلسه ای مشترک از اساتید پایه و بالینی جهت بررسی جنبه های مختلف کرونا در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی فرهنگی کشور برای مرمت و احیای طاق کسری اعلام آمادگی کرد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر تماشاخانه سنگلج خبر داد که این تماشاخانه از اواسط هفته آینده میزبان نمایش لبخند باشکوه آقای گیل نوشته اکبر رادی به کارگردانی میکاییل شهرستانی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فیلم درس های فارسی به دلیل عدم تطابق با قوانین شاخه بهترین فیلم بین المللی از رقابت در جوایز سینمایی اسکار 2021 کنار گذاشته شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
بحت نرخ ارز مناسب در بودجه 1400 همچنان ادامه دارد و موضوع تعیین نرخ ارز 4200، و 11500، و 17500 یا نرخ نیمایی همچنان مورد نظر کارشناسان و نمایندگان قرار دارد و این پرسش مطرح است
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵    
ربیعی در پاسخ به پرسش خبرنگار تعادل در خصوص ارز 17500 تومانی و تبعات مخرب آن برای اقتصاد گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بانک های مورد علاقه ترامپ در میان عواقب شورش واشنگتن، وی را تحریم کردند. به گزارش بلومبرگ، به دنبال ناآرامی های هفته گذشته در پایتخت ایالات متحده،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت ارز در بازار داخلی، تحت تأثیر اخبار مذاکرات ایران با کره جنوبی برای آزادسازی 7 میلیارد دلار منابع ارزی بلوکه شده بانک مرکزی است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بورس تهران پس از یک روز صعود، روز سه شنبه مجددا کاهشی شد و افزایش عرضه در سهام گروه های بزرگ دلاری و غیردلاری سبب شد تا شاخص کل سهام با افت 1/3 درصد، در ارتفاع یک میلیون و 260هزار واحد قرار گیرد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵    
امین دلیری، معاون اسبق وزارت اقتصاد درگفت وگو با تسنیم با اشاره به اینکه، درمنطق تحولات اقتصادی بازارهای مالی و سرمایه، بیشترین تأثیرپذیری را دردوران رونق یا رکود اقتصادی دارند، گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
جواد فلاح، مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران از تعریف گواهی سپرده کالایی قیر و قرارداد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به طرح برخی موارد مطرح شده از سوی دادستان کل کشور در نامه ای به رییس کل بانک مرکزی، کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی نیز برخی توضیحات را در این خصوص ارایه داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 از افزایش منابع درآمدی بودجه به 799 هزار میلیارد تومان خبر داد.رحیم زارع در تشریح آخرین مصوبات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی از صمیم قلب اعتقاد کامل به فلسفه ولایت فقیه و شخص امام و رهبری داشت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۴۵   + ۷۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه دستور رهبری در تحریم واکسن امریکایی و انگلیسی را تدبیری حکیمانه دانست و گفت: تأکید مقام معظم رهبری بر ممنوعیت ورود واکسن از امریکا و انگلیس برای آن بود که نباید ایران به آزمایشگاهی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در سال قبل از آن گاهی اوقات بانک مرکزی در روز 150 میلیون دخالت در بازار می کرد و اما موجودی ما در بانک مرکزی که حتی الان هم می ترسم که آن را بیان کنم محدود بود. در چنین شرایطی بود که اعلام کردند
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرده تا زمانی که مشخص نشود مبنای ارز برای دریافت تعرفه های گمرکی در سال جدید چقدر خواهد بود،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵    
با توجه به برودت شدید هوا و افزایش قابل توجه مصرف گاز در شمال کشور و نقش کلیدی تاسیسات رامسر در انتقال و تامین گاز دو استان شمالی مازندران و گلستان،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد دیگر از واتس اپ برای اطلاع رسانی و ارتباط با خبرنگاران رسانه ها استفاده نمی کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: در حال حاضر احداث و ارتقای 150 سایت تلفن همراه روستایی در مناطق مختلف استان در دست اجرا است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سیاوش وکیلی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت وگو با تعادل تاکید کرد:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بورس ایران پس از روی کار آمدن دولت یازدهم می رفت تا جایگاه واقعی خود که همانا تاثیرگذاری بیشتر در اقتصاد و تولید ایران بود را به دست آورد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
روز (دوشنبه) در بازار آزاد دلار به 24880 تومان رسید و با کاهش قیمت طلا به 1850 دلار، قیمت طلا و سکه کاهش یافت و سکه طلا نیز به 11 میلیون و 160 هزار تومان کاهش یافت در صرافی های بانکی دلار 24 هزار و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۱۲۵ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی ضمن تأکید بر استقلال رفتار کره جنوبی در قبال منابع ایران در این کشور گفت: هفت میلیارد دلار متعلق به ملت ایران بیش از دو سال است
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تعادل | سالروز ملی صادرات با حضور دولتی ها برای اولین بار در خانه بخش خصوصی برگزار شد. مصائب صادرات، انتقاد از نحوه تصمیم گیری ها ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بحران ناهماهنگی بین حلقه های مختلف زنجیره تولید فولاد و پتروشیمی یا مشکل حاد و مزمن صنعت خودرو و بازار مصرف آن،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۶۶ سایت دیگر  
در آیین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها مدال آور ملی صادرکنندگان سال 1399 (بالاترین نشان صادرات کشور) انتخاب و منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت بازار سرمایه با توجه به چندماه گذشته خود تغییراتی نداشته و وضع بازار نیز به همان گونه است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در سال های اخیر صنایع میهن عزیزمان به ویژه صنعت هوانوردی در معرض حمله های شدید از سوی دول غربی و بیگانه قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا |طبق آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت میزان تولید شمش خالص آلومینیوم طی مدت 9 ماهه سال جاری به بیش از 300 هزار تن رسیده که در مقایسه با میزان تولید این محصول معدنی در مدت مشابه سال گذشته ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در چند ماه گذشته بارها از این حرف می زدیم که باید در بازار تعادل بین عرضه و تقاضا ایجاد شود و تا زمانی که این اتفاق نیفتد و قیمت دلار هم شرایط پایدار پیدا نکند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
واقع آن است که ریشه مناسبات ارتباطی ایران و کره جنوبی به هزاران سال قبل بازمی گردد و در دوران معاصر نیز کره جنوبی همواره یکی از شرکای اصلی اقتصاد ایران بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عملیاتی مرکز اورژانس تهران از استقرار دایمی نیرو های اورژانس در برخی از ایستگاه های مترو از سه روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش از احتمال بازگشایی مدارس در مناطق آبی طبق نظر ستاد ملی کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
جامعه ملی منتقدان فیلم (NSFC) بهترین فیلم های سال 2020 را انتخاب و معرفی کرد. به گزارش ورایتی، پنجاه و پنجمین دوره جامعه ملی منتقدان فیلم امریکا شب پیش برترین های سال 2020 را در 10 بخش معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فیلم انیمیشن هبوب به کارگردانی مهسا سامانی، برنده جایزه بهترین فیلم انیمیشن جشنواره حقوق بشر کرامت اردن شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به اینکه فاضلاب محله دنارت به شبکه جمع آوری محور شرق اصفهان متصل می شود، گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
طی سال99 درآمد هر دو اپراتور بزرگ تلفن همراه کشور یعنی ایرانسل و همراه اول که بیش از 97درصد بازار شبکه تلفن را در دست دارند،
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امنیت داخلی امریکا از ابداع فناوری تازه ای برای شناسایی هویت افراد حتی در صورت استفاده از ماسک خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵    
مافیای کنکور سال های زیادی است که باعث خودکشی تعداد قابل توجهی از داوطلبانی می شود که راه رسیدن به تمام رویاهای خود را در قبولی کنکور می دانند و هیچ برنامه دیگری جز دانشگاه رفتن ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی5968 بیمار جدید کووید19 در کشور طی24 ساعت گذشته خبر داد. دکتر سیماسادات لاری گفت:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عناصر و مولفه های پیشرفت از جمله برج سازی از علل اصلی فشار بر سیاره زمین و تخریب محیط زیست است.پروفسور عباس اسماعیلی ساری درباره تاثیر رشد فرهنگ مصرف گرایی بر محیط زیست اظهار داشت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور از آمادگی این سازمان برای گنجاندن سایر دعاوی خانوادگی در سامانه تصمیم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی گسترش ویروس جهش یافته در اکثر کشورهای اروپایی، سعید نمکی در نامه ای خطاب به دکتر علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مجلسی ها بالاخره روی خوش را نشان دادند و مجاب شدند تا پس از 8 ماه از خداحافظی قیمت خودرو روی سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی، قیمت ها سلامی دوباره داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مهر| بررسی وضعیت قیمت برخی از کالاهای اساسی طی 9 ماه سال جاری نشان می دهد که قیمت هر کیلوگرم برنج پاکستانی باسماتی درجه یک در آذر سال گذشته 12 هزار و 350 تومان بوده که در آذر امسال با 98 درصد افزایش ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا| در متن نامه اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران به حسن روحانی آمده است:
مشاهده نتایج بیشتر...