دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۰:۳۲Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صورت های مالی»

اسب بخار   ۴ ساعت پیش    
زیان انباشته سنگین ایران خودرو این شرکت را در خطر انحلال قرار داده و همین امر موجب شده است مدیران این شرکت و همچنین دولت مردان برای حفظ ایران خودرو به فکر تغییر قانون باشند. ...
نبض بورس   ۹ ساعت پیش    
صورت های مالی حسابرسی شده دوره 12 ماهه منتهی به 1401/12/29 شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز گشان را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۰ ساعت پیش    
صورت های مالی شرکت پلی اکریل ایران شپلی برای سال مالی منتهی به 1402/09/30 منتشر شد
شما نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سامانه های کاربردی کلان همگام (سکه) با هدف بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به 30 آذرماه سال 1402 با حضور حسابرس مستقل و بازرس قانونی در روز یکشنبه 13 اسفندماه سال 1402 در ساختمان قائم مقام فراهانی پست بانک ایران برگزار شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۳    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۲    
صورت های مالی حسابرسی نشده سال مالی منتهی به 1402/10/30 شرکت لیزینگ پارسیان ولپارس را در این مطلب می خوانید.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از اکو ایران، ایران خودرویی ها در بهمن 1402 در مجموع حدود 19 هزار و 700 دستگاه انواع محصولات خود با برند پژو را در خطوط تولید تکمیل کردند تا به این ترتیب سومین افت تولید پژو به نسبت ماه پیش از آن در کارنامه خود ثبت کنند. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۲    
صورت های مالی حسابرسی شده دوره 12 ماهه منتهی به 1402/09/30، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش منتشر شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران: شرکت ملی سرب و روی ایران که در نیمه امسال با توقف تولیدات کارخانه سرب زنجان خود خبر داد؛ در صورت های مالی 9 ماهه سال جاری خود از زیان خالص فصلی 8 میلیارد تومانی خود پرده برداری کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۸    
گزارش صورت های مالی سال مالی منتهی به 1402/10/30 (حسابرسی نشده) شرکت ولپارس منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
صورت های مالی میان دوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/09/30 شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاآ سپاهان واحیا را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۷    
گزارش عملکرد صورت های مالی سال مالی منتهی به 1402/09/30 حسابرسی شده اصلاحیه شرکت بیمه اتکایی سامان منتشر گردید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن در بازارهای جهانی طی سال 1402 روزهای پرنوسان بسیاری را سپری کرد با این حال صورت های مالی نشان می دهد تولیدکنندگان داخلی سنگ آهن درآمد رو به رشدی را به ثبت رسانده اند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۷    
صورت های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 1402/06/31 شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران زاگرس چهار محال و بختیاری را در این مطلب می خوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۶    
گزارش صورت های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 1402/06/31 (حسابرسی شده) شرکت ثزاگرس منتشر شد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۷    
بررسی صورت های مالی شرکت زهراوی نشان از افزایش 48درصدی سود خالص این شرکت دارد.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حسابداری فرآیند ثبت معاملات مالی مربوط به یک کسب و کار است. فرآیند حسابداری شامل تلخیص، تجزیه و تحلیل و گزارش این معاملات به سازمان های نظارتی، تنظیم کننده ها و سازمان امور مالیاتی است ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 10 ماهه منتهی به 1402/10/30 (حسابرسی نشده) شرکت غشاذر منتشر شد.
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: تاکنون 29 ناشر اقدام به برگزاری کنفرانس پرسش و پاسخ کردند که تنها یک ناشر موفق به این امر نشده اما پس از انتشار صورت های مالی میان دوره ای 6 ماهه حسابرسی شده آن را در دستور کار قرار خواهد داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی مجتمع تجاری علاالدین جنوب در تاریخ20/12/1402 ساعت10صبح در دفتر مدیریت مجتمع به شماره پلاک5برگزار خواهد شد. حضور تمامی مالکین در جلسه فوق الزامی است ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۷:۲۲    
بانک صادرات دارای باکیفیت ترین شرایط مالی است که به بخش تولید هم خدمات رسانی مناسبی دارد. به گزارش بانکداری ایرانی ، عملکرد بانک صادرات در سالهای اخیر گویای آن است که این بانک هم با صورت های مالی باکیفیت ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی میان دوره ای 10 ماهه منتهی به 1402/10/30 شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان غگیلا را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/09/30 شرکت مجتمع کشت و صنعت چینچین را در این مطلب می خوانید.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۲۱    
ماه گذشته آماری از زیان ایران خودرو طی سال 1402 منتشر شد. در جریان آن گزارش مشاهده کردیم که ایران خودرو برای بهبود صورت های مالی، حقوق کارکنان خود را بیشتر از مقدار واقعی گزارش می کند. به نظر می رسد که سایپا نیز چنین رویه ای را برای تغییر صورت های مالی و زیان مورد استفاده قرار داده است ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۲    
اولین نشست کارگروه صورت های مالی و تلفیقی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
خرد و کلان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۲    
صورت های مالی منتهی به پایان بهمن ماه بانک صادرات ایران از آن حکایت دارد که حدود 35 درصد منابع این بانک را سپرده های قرض الحسنه تشکیل می دهند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، مجموع مانده سپرده های قرض الحسنه جاری ریالی، سپرده های قرض الحسنه جاری ارزی ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری مبنی بر اخذ مجوز از سازمان حمایت توسط خودروسازان برای به روز شدن قیمت خودروها، بررسی ها نشان می دهد براساس مصوبه شورای رقابت، خودروسازان پس از ارائه صورت های مالی و مستندات تغییرات در قیمت نهاده های تولید (همچون سایر کالاها)، می توانند قیمت محصولات خود را به روز کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۶    
اولین نشست کارگروه صورت های مالی و تلفیقی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها، وسکاب با تصویب صورت های مالی به ازای هر سهم 25 تومان سود تقسیم کرد.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت های خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش و داده ورزی فرادیس البرز برای دوره مالی منتهی به 30 آذرماه 1402 با حضور اعضای مجمع و به ریاست دکترعلیرضا ماهیار مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک برگزار و صورت های مالی آنها به تایید رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۱    
گزارش صورت های مالی سال مالی منتهی به 1402/09/30 (حسابرسی شده)(اصلاحیه) شرکت وسکاب منتشر شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بازار؛ گروه آب و انرژی: گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس (پترول) صورت های مالی یک ماهه منتهی به 31 بهمن 1402 را در کدال درج کرد. بر اساس آنچه در کدال آمده پترول جمع درآمدهای عملیاتی شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان دی امسال 799 میلیارد و 59 میلیون [...]
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت اعلام کرد: در 9 ماهه امسال رشد اقتصادی با نفت مثبت 6.68 و بدون نفت 4 درصد بود و به این ترتیب در 9 ماهه امسال دومین رکورد دولت سیزدهم در رشد اقتصادی مثبت 6 از سال 1396 به بعد شکسته شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
خاندوزی در پاسخ به پرسشی درباره شفاف سازی شرکت های دولتی اظهار کرد: شفافیت مالی دولت و پاسخگو و کردن شرکت های دولتی بر این است که شرکت ها از تاریک خانه خارج شود. تا پایان اسفند به حدود 2 هزار شرکت دولتی می رسید که صورت های مالی آن ها شفاف برای عموم اعلام می شود.
سخنگوی اقتصادی دولت اعلام کرد: در 9 ماهه امسال رشد اقتصادی با نفت مثبت 6.68 و بدون نفت 4 درصد بود و به این ترتیب در 9 ماهه امسال دومین رکورد دولت سیزدهم در رشد اقتصادی مثبت 6 از سال 1396 به بعد شکسته شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی اقتصادی دولت با ادعای رشد اقتصادی بیش از 6 درصدی و موفقیت گواهی سپرده 30 درصدی، وعده انتشار صورت های مالی دو هزار شرکت در کدال و فروش سهام ایران خودو و سایپا داد!
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ایران زمین جهت تصویب صورت های مالی سال 1398، رأس ساعت 17روز یکشنبه مورخ 20 اسفند ماه 1402تشکیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: دولت با تهیه درختواره شرکت های تحت کنترل دولت به تفکیکی از وزارتخانه ها رسید و در مجموع 1940 شرکت تحت کنترل دولت است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بررسی صورت های مالی 9 ماهه سایپا در سال 1402 تنها یک موضوع را نشان می دهد و آن هم این است که با گذشت هر ساعت از حیات شرکت، به زیان انباشته سایپا افزوده می شود. طبق آخرین صورت مالی، خساپا در 9 ماهه امسال بیشتر از 9 هزار و 847 میلیارد تومان زیان خالص شناسایی کرده است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۶    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/06/31 (حسابرسی شده) (شرکت توسعه سینا) منتشر شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تابناک، رسانه دولت در صفحه اقتصادی روزنامه ایران با اشاره به اصلاحیه مصوبه 633 شورای رقابت از امکان افزایش قیمت خودرو ها، نوشت: طبق اصلاحیه 633 شورای رقابت در خصوص قیمت گذاری محصولات خودروسازان ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
صورتهای مالی منتهی به 30 آذرماه سال 1402 شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت تصویب شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین مشکلات و چالش های نظام بانکی ایران، انباشت املاک مازاد آن ها می باشد که تأثیرات گوناگونی در صورت های مالی بانک ها دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اخیرا ایران خودرو و سایپا تلویحاً اعلام کرده اند که از سال آینده و با مجوز سازمان حمایت، قیمت محصولات خود را افزایش خواهند داد و به روز می کنند. شورای رقابت هم این گونه اظهارنظر کرده است که فرایندی طبیعی رخ داده است ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۸    
صورت های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 1402/09/30 (حسابرسی نشده)(اصلاحیه) شرکت دعبید بررسی شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایران خودرو در نامه ای به سازمان بورس و اوراق بهادار از تلاش های خود برای تغییر قیمت کارخانه ای خودرو خبر داد. ایران خودرو به دنبال این است تا قیمت محصولات تولیدی خود را به گونه ای افزایش دهد تا زیان تولید در صورت های ثبت شده در صورت های مالی خود را به حداقل برساند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۲    
صورت های مالی تلفیقی حسابرسی نشده شرکت داروسازی دکتر عبیدی دعبید برای دوره 12 ماهه منتهی به 1402/09/30 منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۲    
گزارش افشای اطلاعات بااهمیت - (تغییر در مفاد هر نوع اطلاعیه بااهمیتی که قبلاً منتشر شده است - گروه ب) منتهی به سال مالی 1403/06/31شرکت سبزوا منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مجمع عمومی عادی سالانه توسعه فن افزار توسن با نشان تجاری توسن تکنو و نماد فن افزار در فرابورس، برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه 1402 در تاریخ 1 اسفندماه با حضور صاحبان سهام در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار شد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۸    
گزارش اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/06/31 (حسابرسی شده) شرکت پتوسعه منتشر شد.