شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۳:۴۳Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه آرمان»

بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در مراسم تجلیل از خا دمان همایش بزرگ اربعین، از خدمات نوین بیمه آرمان تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان ؛ آیین تجلیل و تقدیر از خادمان صنعت بیمه با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، معاون انتظامی وزیر کشور، فرمانده پلیس راهور فراجا، رئیس اداره گذرنامه ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دوره آموزشی مقدماتی مبارزه با پولشویی بیمه آرمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، پیرو نامه بیمه مرکزی در خصوص آموزش های لازم جهت تصدی هر یک از مشاغل در اشخاص مشمول و با توجه به تکالیف ماده (145) آیین نامه اجرایی ماده ( 14 ) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مجید قلی پور عضو هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آرمان با صدور پیامی، فرا رسیدن سال نو و آغاز بهار طبیعت را تبریک گفت.
همت خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
آیین معارفه سرپرست شعبه بندرعباس بیمه آرمان برگزار شد.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ معاون اجرایی و اعضای هیئت مدیره بیمه آرمان به مناسبت روز درختکاری نهال کاشتند.
همت خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
برای اولین بار در بیمه آرمان ، طرح آرسام که شامل بیمه نامه های مسئولیت هیئت مدیره در قبال ساکنین و اشخاص ثالث و آسانسور می باشد، اجرا می گردد .
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
مراسم افتتاح مرکز نوآوری صنعت بیمه و همایش مدیران ارشد صنعت بیمه با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی و همچنین رئیس کل بیمه مرکزی برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به شروع کمپین فروش نماینده آرمانی از 15 آبان ماه سالجاری و در راستای افزایش سطح دانش فنی نمایندگان تحت سرپرستی رضائی مقدم سرپرست منطقه 3 ، دوره آموزشی بیمه های عمر و سرمایه گذاری، آتش سوزی بیمه آرمان ویژه نمایندگان شعب کرمان و اصفهان برگزار شد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، در متن این نامه آمده است: حسب بررسی های به عمل آمده، بدینوسیله اعلام می دارد انتصاب آقای مسعود همتی گل سفیدی به عنوان معاون فنی بیمه های اشخاص آن شرکت، از نظر بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع است. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مجید قلی پور با صدور پیامی 18بهمن سالروز تأسیس بیمه آرمان را به کارکنان و شبکه فروش این شرکت تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است :
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه رییس جدید شعبه کرج بیمه آرمان برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دوره آموزشی بیمه های عمر و سرمایه گذاری، آتش سوزی و مسئولیت بیمه آرمان ویژه نمایندگان شعب ساری،کرمانشاه، سنندج، همدان، یزد، تنکابن، رشت، زنجان و اردبیل برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دوره آموزشی بیمه های عمر و سرمایه گذاری، آتش سوزی و مسئولیت بیمه آرمان ویژه نمایندگان شعبه شیراز برگزار شد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۵    
شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) شماره ثبت 419801 و شناسه ملی 10320718237 بدینوسیله از کلیه سهامداران حقیقی داوطلب عضویت در هیئت مدیره شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) دعوت می شود وفق مفاد ماده 29 اساسنامه شرکت ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
آگهی تمدید مهلت پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) بدین شرح است.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
آگهی تمدید مهلت پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت بیمه آرمان ( سهامی عام ) را بخوانید.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تومان نیوز:بیمه وجوه الکترونیکی با نام تجاری پاوان، به عنوان اولین محصول جدید بیمه ای در حوزه بیمه فضای سایبری که مجوز عرضه و نشر آن از نهاد ناظر توسط شرکت بیمه آرمان اخذ گردیده، به هموطنان معرفی و ارائه می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
بیمه وجوه الکترونیکی با نام تجاری پاوان، به عنوان اولین محصول جدید بیمه ای در حوزه بیمه فضای سایبری که مجوز عرضه و نشر آن از نهاد ناظر توسط شرکت بیمه آرمان اخذ گردیده، به هموطنان معرفی و ارائه می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه با حضور مدیرعامل شرکت بیمه آرمان در پنل تخصصی این همایش برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
چابک آنلاین: معاون فنی اشخاص شرکت بیمه آرمان اظهار کرد: درحال حاضر شرکت های بیمه ای به نسخه الکترونیک دسترسی ندارند ولی اگر تمامی مواردی که در معرفی این سیستم یکپارچه گفته شده عملیاتی شود تحول بزرگی در بیمه درمان تکمیلی رخ می دهد که هم خسارت درمان را کنترل می کند و هم ضریب خسارت را کاهش می دهد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت بیمه آرمان از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه ای متنوع به اقشار مختلف جامعه است .
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، با توجه به شروع کمپین فروش نماینده آرمانی از 15 آبان ماه سالجاری و در راستای افزایش سطح دانش فنی نمایندگان تحت سرپرستی منطقه مرکز (تهران،قم،البرز) دوره آموزشی بیمه های عمر بیمه آرمان ویژه نمایندگان شعب تهران، کرج و قم برگزار شد . ...