دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۴۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «می متالز»

می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۵۲    
می متالز - میزگرد تخصصی تعاملات دو حوزه فولاد و سنگ آهن، چالش ها و راهکارها، صادرات در دوره پسا ترامپ با حضور مسوولان و فعالان زنجیره ارزش در حاشیه یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
صبح امروز از مستند زمین شناسی رخساره زمین، باداب سورت، پلکان زمین رونمایی شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - انتظار برای رشد مجدد نرخ کاتد در هفته آینده شکل گرفته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۶    
می متالز - شهاب کاشی ها مدیر اکتشاف شرکت صبا نور معتقد است اکتشافات باید به صورت عملی انجام شود و نبود کار علمی در این حوزه اصلی ترین مشکل است.
برترین ها / می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: این روزها بازار ارز در انتظار آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده کشور در کشورهایی چون کره جنوبی، عراق، عمان و... است که به اعتقاد کارشناسان اقتصادی با تحقق این امر و افزایش عرضه ارز در بازار، قیمت دلار می تواند برای مدتی به 15 هزار تومان یا کمتر از آن هم برسد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۶   + ۶۷ سایت دیگر  
می متالز - رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد نرخ ارز باید توسط سازوکار بازار و مستقل از سیاستهای مالی و بودجه ای تعیین شود و انتظار داردکه باتصحیح انتظارات و تخیله اثر شوکهای سیاسی،نرخ ارز درمسیر اصلاح توسط ساز و کار بازار قرار گیرد.
برترین ها / می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران می گوید صادرکنندگان برای فروش ارز خود، خریدار کافی پیدا نمی کنند و این جدیدترین مشکلی است که در مسیر تجارت کشور به وجود آمده است. ...
برترین ها / می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: افزایش قیمت زمین و مسکن در یکسال اخیر باعث شد تا خانه دار شدن کارگران به موضوعی سخت و رویایی تبدیل شود. افزایش قیمت زمین و مسکن در یکسال اخیر سبب شد تا خانه دار شدن کارگران به موضوعی سخت و رویایی تبدیل شود ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدنی با اشاره به اینکه همواره قیمت گذاری دستوری در هر محصولی محکوم به فنا است، یادآور شد: در قضیه قیمت گذاری فولاد شما ملاحظه کردید که دوباره این موضوع با مخالفت های زیادی روبرو شد، در موضوع خودرو نیز این مسئله مصداق پیدا می کند،
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۶    
می متالز - مشاور امور صنایع معدنی معتقد است، برای بهتر شدن شرایط در بازار فولاد باید منتظر تابستان 1400 بود.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۶    
می متالز - رییس هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه معتقد است، فولاد مبارکه توانسته با دسترسی به جدیدترین دانش ها، این نوید را به فعالان اقتصاد کشور بدهد که می تواند نیازهای کشور را با وجود محدودیت ها تامین کند و تا به امروز در این زمینه موفقیت های چشمگیری داشته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۴    
می متالز - علی همت رییس هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران گفت: موضوع مهم در تعاملات با جهان دریافت دانش است. ممکن است در برخی از حوزه ها دانش روز دنیا را در اختیار نداشته باشیم اما با برقراری تعامل و ورود دانش به کشور، توانمندی بومی سازی آن در کشور وجود دارد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - در شرایطی که حداکثر قیمت برق عمده فروشی در ایران معادل 0.7 سنت دلار برای هر کیلووات ساعت است که حداکثر قیمت برق در آمریکا به رکورد 9 دلار برای هر کیلووات ساعت رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۴    
می متالز - امیرحسین نادری رییس شرکت ملی فولاد ایران بیان کرد: سال 1400 برای ما سال بسیار کلیدی است. ما باید در این سال حدقل از 7 طرح فولادی 2 طرح را به بهره برداری برسانیم.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۴    
می متالز - مدیرکل صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: مجلس پس از موضوع بودجه به سراغ بررسی شیوه نامه فولاد می رود.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - امروز (8 اسفند) قیمت پژو 405 دوگانه سوز و تک سوز با کاهش دو میلیون تومانی به 188 و 186 میلیون تومان رسید. همچنین، پژو 206 تیپ دو به 196 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 به 255میلیون تومان، سمند ال ایکس به 186 میلیون تومان رسید.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون میزان صادرات استان، بیش از یک میلیارد و 726 میلیون دلار بوده که حکایت از شرایط خوب استان در بخش صادرات است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۴    
می متالز - نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی معتقد است نباید در کشوری که خود تولیدکننده فولاد است مشکلاتی را در تامین مواد اولیه پایین دست شاهد باشیم.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ماخذ محاسبه مالیات خودرو موضوع این بند قیمت روز انواع خودرو با توجه به تاریخ ساخت یا واردات آن است که توسط سازمان امور مالیاتی کشور تا پایان سال 1399 تعیین و اعلام می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - هرسال با شروع اسفند، بازار خودرو در شب عید داغ می شود امسال اما وضعیت کمی متفاوت است و نوسان قیمت دلار و دورنمای مبهم اقتصاد کشور موجب شده است که مشتریان بازار خودرو برای خرید دچار تردید شوند.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت ارز صرافی ملی در اولین هفته ماه اسفند با کاهش روبرو شد که قیمت دلار پس از افت 358 تومانی و ورود به کانال 24 هزار تومانی به رقم 24 هزار و 812 تومان رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - اگر چه برخی اظهارات درباره واردات خودروی خارجی در سال 1400 شنیده می شود اما دبیر انجمن واردکنندگان خودرو می گوید تا زمانی که انتقال پول از سوی شبکه بانکی ممکن نباشد، احتمال واردات خودرو وجود ندارد و هر اظهارنظری در این باره یک اقدام تبلیغاتی است.
برترین ها / می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در حالی که خاطره ریزش قیمت نفت هنوز در ذهن بسیاری از معامله گران بازار تازه است، زمزمه هایی به گوش می رسد که قیمت هر بشکه نفت تا پایان سال آینده بار دیگر به بالای 100 دلار صعود خواهد کرد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - یادداشت تفاهم بین دولت های آذربایجان و ترکمنستان در مورد اکتشاف و بهره برداری مشترک از میدان هیدروکربن دوستلیک در دریای خزر در مجلس ملی آذربایجان تصویب شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه هیچگاه شاهد این حجم از رکود در بازار املاک شب عید نبوده ایم گفت: اگر در بحث برجام توافقی حاصل شود قطعا با مقداری کاهش قیمت در بخش مسکن مواجه خواهیم بود؛ زیرا ارزش پول ملی بالا می رود و باعث تحولات در اقتصاد کشور می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - طبق گزارش وزارت کار تعداد افراد متقاضی دریافت بیمه بیکاری، 860 هزار نفر بود اما به گفته مقام های همین وزارتخانه، درخواست آن ها به دلیل اینکه مشمول قانون بیمه بیکاری نمی شدند، پذیرفته نشد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - قیمت پراید 131 به 110 میلیون تومان،پراید 132 به 112 میلیون تومان، پراید 151 به 110 میلیون تومان، تیبا 2 به 131 میلیون تومان، ساینا به 131 میلیون تومان، ساینا پلاس به 146 میلیون تومان و کوییک دنده ای به 141 میلیون تومان رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - قیمت پژو 405 دوگانه سوز و تک سوز با افزایش یک میلیون تومانی به 190 و 188میلیون تومان رسید. همچنین، پژو 206 تیپ دو به 192 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 با کاهش 1 میلیون تومان 255میلیون تومان رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نحوه استفاده از کارت اعتباری سهام عدالت با اعتراض شدید سهام داران مواجه شده است چرا که آنها مجبور هستند از کارت خود فقط در سه فروشگاه خاص خرید کنند!
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
می متالز - دنیامالی نماینده مجلس از طرح جدید تعدادی از نمایندگان مجلس برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در قالب برنامه ششم توسعه خبر داد و گفت: براساس این طرح، الزاماتی را برای اجرایی شدن این قانون در چارچوب برنامه ششم توسعه از سوی دولت مدنظر قرار داده ایم.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - امروز (7 اسفند 99) قیمت هر قطعه سکه تمام 11 میلیون و370هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 450 هزار تومان، نرخ دلار در صرافی ملی 24 هزار و 813 تومان است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - آنچه برای کارگران شاغل و بازنشسته اهمیت دارد، نه درصد افزایش مزد بلکه رقم ریالی افزایش است؛ فاصله دستمزد 99 و سبد توافقی محاسبه شده برای 1400، بیش از 4 میلیون و 200 هزار تومان است و برای واقعی شدن دستمزد در 1400 ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۴:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
می متالز - طرح فروش فوق العاده (طرح عید تا عید) 9 محصول گروه خودروسازی سایپا از شنبه، 9 اسفند ماه آغاز می شود و متقاضیان برای ثبت نام تا سه روز فرصت دارند به سایت اینترنتی فروش محصولات این گروه خودروسازی مراجعه کنند.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - رییس جمهوری گفت: در سه ماه نخست بهره برداری از آزادراه غدیر به عنوان عیدی دولت تخفیف 25 درصدی برای عوارض در نظر گرفته شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به توجه ویژه دولت های یازدهم و دوازدهم به توسعه زیرساخت ها، گفت: بزرگراه های کشور در سال 92 حدود 12 هزار و 500 کیلومتر بود که تا پایان دولت به 20 هزار کیلومتر خواهد رسید و این امر رشدی حدود 50 درصد را نشان می دهد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - توافق ایران و کره جنوبی بر سر آزادسازی هفت میلیارد دلار دارایی مسدود شده در بانک های این کشور نوید شروع روند نزولی قیمت در بازار ارز و ورود آن به محدوده های قیمتی منطقی و متناسب با شرایط اقتصادی پسا تحریمی را می دهد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - درآمد ماهیانه شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه 99 در مجموع مبلغ 124 میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال 98 افزایش 1درصد داشته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - درآمد شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات طی عملکرد یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه امسال از محل واگذاری سهام نسبت به مشابه سال گذشته 578 درصد رشد داشته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - شرکت صنایع سیمان دشتستان از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه 99 در مجموع مبلغ 113 میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال98 رشد 39 درصدی داشته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - عرضه اولیه ها امروز دوباره با عرضه فرآوری معدنی اپال کانی پارس با نماد اپال در دستورکار قرار گرفت، اما با استقبال سرد بازیگران بازار مواجه شد. چرا با وجود رکوردشکنی های عرضه اولیه چنین اتفاقی افتاد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
می متالز - مشمولان سهام عدالت، سهام دار 49 شرکت هستند که در این میان 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیر بورسی بوده و سهم هر کدام از شرکت های بورسی در پرتفوی سهام عدالت متفاوت است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - پیام تبریک مهندس وحید میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر را در ادامه بخوانید.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امکان ورود معادن به بازار سرمایه در قالب شرکت های سهامی عام پروژه و یا صندوق های جسورانه اکتشاف و بهره برداری فراهم شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس گفت: هر طرح توسعه ای باید پیوست های زیست محیطی به همراه داشته باشد و جالب اینجاست که محیط زیست نیست ایجاد معدن دالی را فاقد استانداردهای زیست محیطی دانسته و با ایجاد آن مخالفت کرده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - سرنوشت پروژه زنجیره فولاد پس از گذشت 5 سال از مصوبه سفر جهانگیری به کردستان همچنان در گیر و دار اختلاف دولتمردان و نمایندگان مجلس در استان است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیر اکتشافات ایمیدرو در میزگرد تخصصی توسعه اکتشافات ذخایر جدید سنگ آهن، لزوم توجه ویژه و استفاده از تکنولوژی های روز - راه اندازی معادن راکد گفت: برای تامین مواد اولیه فولاد در افق 1404 اتتظار داریم فعالیت برای اکتشافات عمقی بیشتر شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در بررسی لایحه بودجه سال 1400 به دولت اجازه دادند، مطالبات قبل از سال 97 ایمیدرو و ایدرو را تا سقف هزار میلیارد تومان از طریق گردش خزانه تهاتر کند.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - 784 پروانه اکتشاف معدنی در 10 ماهه امسال صادر شد که با احتساب صدور 770 پروانه در مدت مشابه پارسال، حاکی از افزایش 1.8 درصدی در این حوزه است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: 30 درصد سود بازار سرمایه متعلق به زنجیره فولاد است و امروز فولاد در آب رسانی به استان های خراسان، یزد، هزمزگان، کرمان و حتی اصفهان نقش پیدا کرده است.