جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۰۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «می متالز»

می متالز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سال گذشته 617 میلیون تُن مواد معدنی در کشور برداشت کردیم و از این میزان 4.5 میلیون تُن آن صادر شد که عمده آن سنگ ساختمانی است.
می متالز   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - مدیران عامل فولاد مبارکه و بانک تجارت با یکدیگر دیدار کردند. در این دیدار طرفین به افزایش همکاری ها میان این دو بنگاه بزرگ اقتصادی کشور تأکید کردند.
می متالز   ۵ ساعت پیش    
می متالز - تندیس کنفرانس بین المللی بررسی صنعت فولاد و مواد اولیه (PLANEX 2022) به خاطر تلاش های قابل توجه فولاد مبارکه برای تأمین پایدار مواد اولیه موردنیاز خود و همچنین ایفای نقش مؤثر در ایجاد توازن در زنجیره تولید فولاد به نماینده مدیرعامل فولاد مبارکه علیرضا رضایی مدیر ارزیابی و اکتشاف معادن ...
می متالز   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد هرمزگان در ادامه روند درخشان خود در فروردین، شهریور، مهر و آبان ماه که با رکوردشکنی در تولید ماهیانه همراه بود، در آذر ماه نیز دومین رکورد روزانه خود را ثبت کرد.
می متالز   ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
می متالز - از شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان برگزیده ششمین دوره ممیزی عملکرد “ایمنی، بهداشت و محیط زیست” شرکت های تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تجلیل شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - پیشکسوت صنعت فولاد معتقد است که توسعه صادرات، شرایط این صنعت را در کشور بهبود می بخشد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون بهره برداری شرکت فولاد غدیر نی ریز گفت: تلاش پرسنل مجموعه و تغییرات مثبت انجام شده نظیر کاهش آب بلودان Blowdown و همچنین کاهش مصرف برق در ازای هر تن تولید، در کنار مزایای تکنولوژی پرد از جمله بستر احیایی وسیع تر نسبت به میدرکس، کاهش توقفات ناشی از مشکلات بردن فیدرها ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو امروز از مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران دیدن کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کل اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در بخش معدن در خراسان رضوی صادرات مواد خام معدنی وجود نداشته و تقریبا به صفر رسیده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - پس از ابلاغ قرارداد سرمایه گذاری معدن آهن حنار، فعالیت عملیاتی بخش خصوصی در این معدن آغاز شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۴    
می متالز - بررسی بازار های مالی نشان می دهد در بازار ایران و جهان ثبات نسبی وجود داشته است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۹    
می متالز - معاون استانداردسازی و آموزش اداره کل استاندارد خوزستان گفت: سه پروژه ISO/TC 17/SC 1 (کمیته فنی فولاد) و تشکیل WG (گروه های کاری) در مرحله CD (پیشنویس کمیته) و ارتقای یک پروژه مربوط به TC 17/SC 1/WG 74 (کمیته فنی فولاد/ گروه کاری 64/کمیته فرعی یک) فولاد خوزستان در سطح بین الملل تصویب شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) بر لزوم تهیه سند توسعه فناوری در بخش معدن و صادرات محصولات با ارزش افزوده بالاتر، حمایت از بومی سازی و ساخت داخلی و صدور خدمات فنی و مهندسی تاکید کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست گروه معدن و صنایع معدنی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: بر اساس جدول داده- ستانده 1395 پیوند پسین بخش معدن 1.43 و بخش نفت 1.09 بوده است؛ یعنی با وجود تحرک زایی بالاتر، بخش معدن نسبت به نفت جایگاه کمتری در اقتصاد دارد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با احداث کارخانه اسید فسفریک و بهره برداری از معدن فسفات چرام (واقع در کوه لار) زمینه اشتغال بیش از یکهزار نفر در استان فراهم خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ملایر از توقف عملیات یک معدن غیرمجاز در ارتفاعات روستای عشاق این شهرستان خبر داد و گفت: این معدن خارج از محدوده مجوز قانونی در حال فعالیت بود که با هماهنگی حوزه قضایی متوقف شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۸    
می متالز - آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به آذربایجان شرقی درخصوص طرح های توسعه مجتمع مس سونگون در نشستی با حضور معاونان هماهنگی امور اقتصادی و سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در محل این مجتمع بررسی و به تسریع اجرای این برنامه ها در جهت جهش اقتصادی استان تاکید شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - ساخت کارخانه فولاد و ذوب آهن در شهرستان ازنا که به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، بزرگترین طرح صنعتی حال حاضر استان به شمار می رود بیش از 2 دهه طول کشیده و این طرح که ارزش روز آن تا 12 هزار میلیارد تومان برآورد می شود به دلیل مشکلات سرمایه گذار بلاتکلیف مانده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولیدات معادن نیاز به انواع ماشین آلات و ملزوماتی دارد که خوشحالم اعلام کنم رشد 100 درصدی را در تولید آن ها طی 6 ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته داشتیم.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۰۳    
می متالز - سرپرست دفتر بهره برداری معادن وزارت صمت از ابلاغ بسته های سرمایه گذاری معدنی خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - یک مقام مسوول در شرکت بزرگ فولادی در شمال شرق کشور از آغاز قطعی گاز در واحد های فولادی در روز های اخیر خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۵۷    
می متالز - در پی قطع انرژِی در اوکرین توسط روسیه، بازار فولاد این کشور تحت تاثیر قرار گرفت به طوری که برخی واحد های فولادی از توقف موقتی تولید در این واحد ها خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۵۳    
می متالز - تازه ترین گزارش ها از بازار جهانی فولاد از اعمال افزایش قیمت قراضه صادراتی آمریکا به ترکیه در قرارداد محموله های جدید حکایت دارد. ک کارخانه ترکیه ای برای خرید محموله قراضه آهن آمریکایی مجبور به پرداخت هزینه بیشتری نسبت به آخرین قیمت این قرارداد شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۵۳    
می متالز - رئیس انجمن سنگ آهن با ییان مهمترین مشکلات و چالش های صنعت فولاد، وعده بزرگ افزایش ظرفیت تولید فولاد از 45 به 71 میلیون تن را ارائه کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - مکانیزم عرضه آهن اسفنجی در بورس کالا و نرخ گذاری بر مبنای رقابت روش قابل قبولی است و به نوعی شفاف ترین راه برای تنظیم قیمت آهن اسفنجی به حساب می آید ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۷    
می متالز - یک کارشناس صنعت فولاد با بیان اینکه در متن قانون معادن مصوب مجلس، 15 درصد از حقوق معادن باید در راستای آبادانی محله بومی معدوم صرف شود، گفت: بخشی از درآمد معادن باید صرف تحقیق و توسعه و حمایت از بخش خصوصی صنایع مرتبط شود.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل تاصیکو با بیان اینکه ذوب آهن به اصلاح برنامه هایش نیاز دارد، تاکید کرد که برای حل مشکلات مواد اولیه این شرکت می تواند به عنوان سهامدار عمده وارد عمل شود.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - زیرمجموعه M ب ام و که خودرو های تقویت شده این کارخانه را تولید می کند به مناسبت پنجاه سالگی خود، یک مدل اسپرت به بازار عرضه کرده که می گوید از خاص ترین و گران ترین مدل هایی است که کارخانه آلمانی تاکنون ساخته است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۶۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیر پروژه ساینا اس دوگانه سوز سایپا گفت: پس از تولید نمونه های اولیه در فازهای ارزیابی و صحه گذاری، خودرو ساینا اس دوگانه سوز آماده شده و تولید انبوه آن از بهمن ماه امسال در شرکت سایپا سیتروئن آغاز خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بدقولی خودروسازان و تاخیر آن ها حدود 20درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - لامبورگینی یک نمونه بیابان نورد از مدل اوراکان رونمایی کرد. این خودرو آخرین مدل اوراکان پیش از پایان تولید آن در سال 2023 است و 1499 دستگاه از آن ساخته می شود. مدل جدید اوراکان استراتو نامیده شده که در زبان ایتالیایی به معنی جاده خاکی است ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - شین هوا گزارش کرد شرکت خودروسازی تسلا در ماه نوامبر صدهزار و 291 خودروی الکتریکی ساخت چین تحویل داد که بالاترین فروش ماهانه از زمان افتتاح کارخانه آن در شانگ های در اواخر سال 2020 است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد هرمزگان در سال 1387 در زمینی به مساحت 95 کیلومتر مربع در استان هرمزگان و در 13 کیلومتری بندرعباس احداث شده است. این کارخانه ظرفیت اسمی یک و نیم میلیون تن اسلب را داراست که با اجرای طرح های توسعه ای به 3 میلیون و 200 هزار تن خواهد رسید ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - زمستان امسال یک ماه زودتر از سال های گذشته گاز کارخانه های سیمان قطع شد و شرکت ها برای ادامه حیات مجبور به استفاده از مازوت شدند. در واقع هر ساله از 15 آذر تا یکم اسفند ماه کارخانه ها باید از سوخت مازوت استفاده می کردند، اما امسال این روند از 15 آبان آغاز شد ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در روز های اخیر بحث های متفاوتی در خصوص قیمت و کیفیت زغال سنگ داخلی مطرح شده و این موارد در گفتگو های متفاوتی مورد بحث قرار گرفته است. واقعیت آن است که تامین مواد اولیه یا ملزومات تولید از منابع داخلی بهترین رویکرد برای تمامی واحد های تولیدی است اگرچه به بازارپسندی کالا از مسیر قیمت و ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی یک شرکت صنعتی آنا گفت: در بخش اکتشاف معدن باید از توانایی شرکت های دانش بنیان بیشتر استفاده کرد، چراکه اقدامات این شرکت ها نتایج مثبتی در بهینه کردن تولید، به خصوص در بخش تولید محصولات آلیاژی دارد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سیف الله امیری مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت طی نامه ای به بورس کالا، نامه قبلی خود در خصوص کف عرضه محصولات فولادی را اصلاح و تکمیل کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - صحبت از توسعه سهل است، اما حصولش سهل الوصول نیست. اگرچه تا حد زیادی بخش از دیالوگ روزانه شهروندان را تشکیل می دهد، ولیکن وجه پراتیک آن یعنی اقدامات عملی لازم در مسیر توسعه مستلزم نگرشی متفاوت است. توسعه نیازمند بستر است. فکر، اراده و عمل را یکجا می خواهد ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد غرب آسیا گفت: امروز یکی از بزرگترین مشکلاتی که سد راه تولید مخصوصاً برای شرکت های فولادی شده، مشکل کمبود برق است که شرکت فولاد غرب آسیا در راستای اهداف و استراتژی های کلان سازمانی خود در تلاش است با احداث یک نیروگاه 25 مگاواتی و رفع مشکل قطعی برق تعهدات خود را نسبت به ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل صمت استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که با توسعه زون های شهرک صنعتی خان احمد، امکان اشتغال بیش از 1100 نفر فراهم خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۲    
می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صمت ایلام از اعطای تسهیلات 12 درصدی با 6 ماه تنفس به معدنکاران جهت تامین ماشین آلات سنگین خود از تولیدکنندگان داخلی خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی هشت ماهه سال جاری به 1528 فقره شکایت مردمی از نحوه عرضه کالا و خدمات در سطح بازار استان رسیدگی شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با تاکید بر اینکه تکمیل و راه اندازی شهرک لجستیک و زیرساخت های حمل و نقل ریلی و هوایی در این استان با همدلی و همگرایی مسئولان دولتی و بخش خصوصی صورت می گیرد، گفت: موقعیت، فرصت و ظرفیت خوبی صادراتی به کشور روسیه برای استان اصفهان شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد که اصناف تحت هیچ شرایطی نباید به خواسته های معاندین نظام جمهوری اسلامی توجه کرده و فعالیت روزمره و تامین نیاز مردم را متوقف و دچار رکود کنند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد که معادن این استان، 6 هزار فرصت شغلی را در استان ایجاد کرده اند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اداره بازرگانی خارجی اداره کل صمت خراسان رضوی از مهلت مجدد دولت به 600 صادرکننده این استان برای پرداخت دیون باقیمانده ناشی از عدم پرداخت تعهدات ارزی آنان از سال 1397، خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در نشسست بررسی مسائل و مشکلات اصناف و سازمان های صنفی استان اردبیل اعلام شد که مشکلات اصناف تا حصول نتیجه، از طریق دستگاه های اجرایی و متولی پیگیری خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس بانک مرکزی تاکید کرد: هیچ مشکلی بابت تامین ارز واردات خودرو وجود ندارد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل صمت استان آذربایجان غربی، احیای واحد های صنعتی راکد و نیمه فعال را اولویت برنامه های اداره کل صمت این استان برشمرد و اعلام کرد این استان با داشتن امتیازات ویژه، از موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری در تمامی زمینه ها برخوردار است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - اخیرا قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین به اوج یک ماه و نیم گذشته رسیده چرا که جو بازار مثبت شده است. آخرین متوسط قیمت ورق گرم 15.2 دلار رشد هفتگی داشته به 574 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده رسیده است. این رشد قیمت تقاضای داخلی ورق گرم را نیز بالا برده و موجودی بازار با افت 4 ...