سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۱۱Oct 2020 27

جدیدترین‌های «می متالز»

می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - خط برق چهارکیلومتری فولاد قائنات، دریک اقدام بی سابقه در مدت 12روز؛ به شبکه اصلی برق کشورمتصل و35کیلومتر کابل کشی فیبر نوری این مجتمع نیز انجام شد.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان به دنبال نهادینه سازی و سیستمی شدن ارتباط دانشگاه و صنعت است تا به عنوان یک جریان درون زا، افق تازه ای ایجاد شود ...
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت که وزارت صنعت، معدن و تجارت نظارت مناسبی بر بازار و سامانه های خرید و فروش فولاد ندارد.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید قیمت فولاد و سیمان واقعی شود، گفت: باید مقتدرانه جلوی رانت خواران و دلالان فولاد را گرفت.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نرخ فروش سیمان خاکستری شرکت به عنوان محصول اصلی آن به دومیلیون و 570 هزار ریال رسیده که نسبت به نرخ ماه گذشته رشد 7 درصدی را نشان می دهد.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مهندس ابوعلی رئیس ستاد تعمیرات سال 1399 شرکت فولاد اکسین خوزستان با موضوع اورهال خط تولید اکسین در سال 99 تشریح کرد: مهمترین هدف از انجام تعمیرات اساسی (اورهال) کارخانه، حفظ و نگهداری شرایط مطلوب خط تولید و آماده به کاری تجهیزات می باشد، که با استفاده از تمام ظرفیت های حوزه بهره برداری ...
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - جمع درآمد های عملیاتی شرکت در مهر ماه سال 1399 به بیش از 3.252 میلیارد ریال رسید.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - جمع کل درآمد های عملیاتی شرکت در 7 ماه سپری شده از سال مالی به 13 هزار و 45 میلیارد ریال رسیده است.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - آمارهای مورد بررسی صادرات بخش معدن و صنایع معدنی نشان می دهد که که شمش فولادی در سال های 98- 1392 و پنج ماهه نخست امسال بیشترین سهم را در بین صادرات صنایع معدنی داشته و در افق 1404 هم حداقل بیش از 60 درصد از صادرات صنایع معدنی را به خود اختصاص خواهد داد.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - رییس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که طرح تولید پایدار فولاد که از طرف کمیسیون صنایع و معادن ارائه خواهد شد مشکلات این بخش را بر طرف کند.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - ایمیدرو و بانک ملت، امروز تفاهمنامه گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا امضا کردند. این سند پیش زمینه ایجاد و تاسیس صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه شمش طلا است.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: تجهیزات طرح فولادسازی سفیددشت تا پایان امسال تامین می شود.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - فولاد سفیددشت رشد 13 درصدی تولید آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم ارا نسبت به مدت مشابه سال گذشته (طی هفت ماه امسال) به ثبت رساند.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کارنامه دوساله رفع تعهد ارزی صادرکنندگان منتشر شد. داده های اعلامی نشان می دهد از فروردین 97 تا فروردین 99 در مجموع 21 هزار و 254 واحد اعم از تولیدی و غیرتولیدی صادرات انجام داده اند که رقم صادرات آنها 1/ 57 میلیارد یورو بوده و جمع تعهدات ارزی آنها 3 ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سال های 97 و 98 در پرداخت تسهیلات تبصره 18 پیشتاز استان های دیگر بوده به طوری که سه هزار و 150 میلیارد ریال تسهیلات در این قالب به 159 تولیدکننده پرداخت شده است.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
‫سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون برای تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده تا پایان سال1400 خبر داد.‬
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت بازهم با کاهش همراه بود و افت 2.8 درصدی (355هزار تومان درمقایسه با روز شنبه هفته جاری) را ثبت کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - 174 حلقه لاستیک احتکار شده در شهرکردکشف و ضبط شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: بازرسان این سازمان با تشدید کنترل های بهداشتی و مبارزه با قاچاق کالا از 895 واحد صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی بازرسی کردند که در این خصوص 86 واحد صنفی متخلف شناسایی شد.
برترین ها / می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رضا کیانی مدیر تحقیق و توسعه بورس تهران در گفتگو با شبکه خبر گفت: در بازار سرمایه 20 درصد معاملات توسط سرمایه گذاران حقوقی و 80 درصد توسط سرمایه گذاران حقیقی انجام می شود در واقع بیشتر معاملات بازار سرمایه توسط سرمایه گذاران غیرحرفه ای صورت می گیرد که این امر باعث ایجاد نوسان در ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: صادرکنندگان و بخش خصوصی همکاری خوبی در برگشت ارز از محل صادرات به استان داشتند و برگشت ارز قابل قبولی به استان انجام گرفته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت : در سال 90 میزان صادرات کالا از استان فارس 550 میلیون دلار بود، اما در سال های اخیر تاکنون این صادرات به یک میلیارد و 550 میلیون دلار رسیده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در 6 ماهه امسال کل مبادلات تجاری کشور 30.3 میلیارد دلار بوده که سهم خوزستان در این بخش 15 درصد است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: بر اساس دستور العمل ابلاغی وزارت صنعت ، معدن و تجارت تمامی کارت های بازرگانی از سامانه یکپارچه اعتبار سنجی و رتبه بندی اعتباری تائید می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: با بازرسی های بهداشتی صورت گرفته از واحدهای صنفی استان قزوین طی یک ماه گذشته 136 واحد صنفی را به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا پلمپ کردیم.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، امروز دوشنبه 5 آبان ماه، میزبان دادوستد 20 هزار و 500 تن وکیوم باتوم و 10 هزار تن لوب کات بود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رئیس دفتر مرکز مطالعات انرژی وین گفت: اسراییل و امارات متحده عربی سعی دارند تا قبل از انتخابات امریکا و تا زمانی که ترامپ در کاخ سفید، باقی است، قرارداد خط لوله الیات اشکتون را نهایی کنند و در مجامع بین المللی تثبیت کنند. از همین روی با جدیت مراحل آن را طی می کنند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - تقاضا برای محصولات پتروشیمی در بازارهای هند پیش از آغاز تعطیلات بزرگ و فصل جشن ها در ماه نوامبر با افزایش روبه رو شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید مجتمع های پتروشیمی تا پایان مهرماه سال جاری به بیش از 35 میلیون تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 8 درصدی را به ثبت رساند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود از دورنمای اقتصاد منطقه ای در این هفته پیش بینی خود برای بهبود اقتصادی در خاورمیانه و آسیای مرکزی را پایین آورد و اعلام کرد این منطقه در سال جاری میلادی با یک رکود 4.1 درصدی مواجه خواهد بود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - بانک مرکزی چین اعلام کرد با انجام اصلاحاتی، انعطاف پذیری یوان را افزایش خواهد داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - در حالی که افزایش موارد ابتلا به کووید 19 در آمریکا و اروپا نگرانی ها از افت تقاضای انرژی را تشدید کرده و در حالی که چشم انداز افزایش عرضه نیز بر بازار سایه افکنده است، قیمت نفت روز دوشنبه حدود 2 درصد افت کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۱۸۴ سایت دیگر  
می متالز - بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 7 ارز افزایش و 27 ارز کاهش یافت. نرخ 13 ارز نیز ثابت ماند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
می متالز - در حالی که ارزش دلار تقویت شده و مذاکرات در خصوص بسته محرک مالی جدید در آمریکا هیچ پیشرفتی نداشته است، قیمت طلا امروز کاهش داشت و به پایین ترین رقم بیش از یک هفته اخیر رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: گواهی کشف طلای سرکهنو شهرستان میرجاوه با ذخیره قطعی 3 میلیون و 100 تن و ذخیره احتمالی 6 میلیون و 200 هزار تن کانسنگ طلا صادر شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد SSAB ضرر سه ماهه سوم خود را که مطابق با تخمین تحلیلگران بود گزارش داد اما این فولادساز سوئدی گفت که فعالیت در اواخر سه ماهه افزایش داشته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - گروه بی اچ پی از افزایش 7٫2 درصدی تولید سنگ آهن در سه ماهه اول سال خبر داد که کمی بیشتر از انتظارات بوده است. این رشد تولید ناشی از تقاضای پایدار چین به عنوان بزرگترین مصرف کننده اصلی ترین ماده اولیه تولید فولاد در جهان است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای راهبرد اقتصاد مقاومتی، موفق شده از سال گذشته تاکنون 138 میلیون یورو کاهش ارزبری ناشی از پروژه های ساخت داخل را محقق کرده و آن را در بخش های توسعه محصول سرمایه گذاری کند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - به اعتقاد محققان زمین شناسی زمینلرزه، رخداد فقط یک زمینلرزه کوچک یا متوسط با بزرگای 5.1 و با انرژی بسیار کمتر از یک زمینلرزه با بزرگای 7 که گسل "مشا" به روشنی قابلیت آن را دارد ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - وزیر معادن جمهوری دموکراتیک کنگو گفت: این کشور فرمان الغا شش ماهه ممنوعیت صادرات کنسانتره مس را صادر کرده است.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر گفت: چالش بیماری کرونا به ویژه در ابتدای سال جاری مانع از انجام امور پشتیبانی و حمل ونقل در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نشد و توانستیم حمل مواد اولیه و محصولات را بدون کوچک ترین مشکلی طبق برنامه به انجام برسانیم.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - بزرگترین معدنکار طلای روسیه، پولیوس، اعلام کرد معدن طلای سوخولوگ در سیبری 540 میلیون تن سنگ معدن حاوی 40 میلیون اونس طلا ذخیره دارد و به زودی افتتاح می شود.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می گوید که قیمت گذاری دستوری فولاد منتفی است و مقرر شده با عرضه کل فولاد کشور در بورس کالا، قیمت ها براساس عرضه و تقاضای بازار کشف شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه اصفهان گفت نامه اخیر معاون اول رییس جمهوری مبنی بر لزوم رعایت ضوابط بورس کالا در معاملات، بیانگر پایان نگاه دستوری دولت به قیمت فولاد بوده و این خبری خوش برای سهامداران است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - ستاد مردمی احیای کرکس کوه با انتشار بیانیه ای از صدور مجوز جدید بهره برداری از معادن بدون ارزیابی محیط زیستی و سکوت سازمان محیط زیست به عنوان متولی طبیعت انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شواهد نشان می دهد که دولت تمایلی به قیمت گذاری دستوری فولاد ندارد و از این رو سود واقعی حاصل از تولید به شرکت های فولادی و سهامداران می رسد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قیمت فوب پایین ترین قیمت یک کالا به شمار می رود، بیان کرد: تولیدکنندگان فولاد، محصول و شمش خود را به تولیدکننده داخلی 500 دلار و در فوب خلیج فارس به مشتریان خارجی به 480 دلار فروختند ...