یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۳۵Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرعه کشی خودرو»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ثبت نام در طرح فروش خودرو بر اساس مکانیزم نوبت دهی برای جاماندگان نام نویسی بار دیگر تمدید شد. تمدید این مرحله روی زمان نوبت دهی یا همان مرحله پایانی نیز تاثیرگذار خواهد بود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از فعال شدن مجدد سایت سامانه یکپارچه خودروهای داخلی برای ثبت نام طی روزهای 16 لغایت 18 فروردین خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شیوه فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه کشی خودرو مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می گرفتند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سیاهکلی گفت: نباید روش های غلط را در پیش بگیریم. امروز شرکت های بزرگ برای محصولاتشان به مشتری التماس می کنند تا کالایشان را بفروشند. نه اینکه در ایران مشتری التماس کند تا خودرویی بخرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از ابهامات قرعه کشی خودرو های وارداتی و عدم پاسخگویی وزارت صمت گلایه کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت تولید کننده خودروی برقی ترکیه اعلام کرد این خودرو را به صورت قرعه کشی واگذار می کند. با مشخصات این خودرو آن طور که گجت نیوز نوشته است آشنا شوید.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت، جزئیات فروش بدون قرعه کشی خودرو در 7 و 8 فروردین ماه را اعلام کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرفوری، سخنگوی وزارت صمت گفت: مهلت انتخاب خودرو تا زمانیکه آخرین فرد متقاضی بتواند فرایند ثبت نام خود را نهایی کند تمدید می شود..
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۹۷ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی وزارت صمت ضمن اطمینان دهی نسبت به اینکه تا آخرین نفرِ دارای حساب وکالتی و واجد شرایط در طرح یکپارچه خودرو فرصت برای ثبت نام وجود خواهد داشت و فعلا یک روز دیگر (تا 29 اسفند ماه) نیز تمدید شده است ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران استان البرز در ادامه با تاکید بر لزوم جمع آوری قرعه کشی خودرو گفت: قرعه کشی بازار را نابود کرده و یکی از علل اصلی نابسامانی بازار خودرو است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۷    
مهدی مستفید در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز نوشت: امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: با توجه به حذف قرعه کشی خودرو سهمیه جایگزینی خودروهای فرسوده در طرح یکپارچه 500 هزار خودرو سال 1402 حذف می شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران استان البرز با تاکید بر لزوم جمع آوری قرعه کشی خودرو گفت: قرعه کشی بازار را نابود کرده و یکی از علل اصلی نابسامانی بازار خودرو است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست امید قالیباف اظهار داشت: متقاضیان خرید خودروهای داخلی از فردا 26 اسفند می توانند با مراجعه به سامانه http://www.esalecar.ir نسبت به ثبت نام خودروی مورد نظر اقدام کنند. سخنگوی وزارت صمت اظهار داشت: زمان ثبت نام 3 روز خواهد بود و در پایان روز 28 اسفند به اتمام می رسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: ثبت نام خرید خودروهای داخلی از فردا 26 اسفند آغاز می شود، کسانی که قبلا حساب وکالتی افتتاح کرده می توانند نسبت به انتخاب خودرو های خود در سامانه اقدام کنند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۳    
طبق گفته امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت، عرضه خوروها بر اساس لیست انتظار و نوبت دهی ها خواهد بود و افراد به نوبت خودرو دریافت خواهند کرد اما به هرحال برای هر مدل خودرو متفاوت است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت معدن و تجارت (صمت) ضمن اشاره به اینکه سعی و تصمیم بر این است اولین عرضه خودروهای وارداتی در روزهای باقی مانده از سال 1401 انجام شود، اعلام کرد که احتمالا اولین عرضه روز شنبه هفته آتی خواهد بود.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی وزارت صمت گفت: زمان بندی متقاضیان خرید خودرو های وارداتی ساعت 21 در سامانه saleauto.ir بارگذاری شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایران خودرویی ها در آخرین قرعه کشی خودرو در سال 1401 چهار محصول را در دسترس متقاضیان قرار دادند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام منوچهر منطقی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، قرعه کشی خودرو برای همیشه از فرآیند فروش خودرو در کشور حذف خواهد شد.
برترین ها / سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۸۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت در مورد افزایش قیمت خودرو در سال آینده گفت: متوسط افزایش قیمت ها در سال آینده حدود 30 تا 70 درصد خواهد بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از حذف عرضه خودرو در بورس خبر داد و گفت: سال آینده عرضه خودرو به صورت نوبت دهی خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت با بیان اینکه دیگر قرعه کشی خودرو نداریم گفت: اولویت و نوبت بندی تحویل خودرو به صورت رندومی انجام خواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت سال گذشته وعده تغییر شیوه فروش خودرو و حذف قرعه کشی خودرو را داده بود. در همین راستا سامانه ای طراحی شد تحت عنوان فروش یکپارچه خودرو. این سامانه در همان مرحله اول فروش برای همه خریداران پیامک موفقیت در خرید فرستاد و نهایتا پس از دوره کوتاهی از بازی خارج شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: نتایج قرعه کشی نوبت دهی خودرو های وارداتی ساعت 21 امشب اعلام شد.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسیرهای پیشین در قرعه کشی خودرو نشان داده تا زمانی که شکاف بین قیمت بازار و قیمت کارخانه وجود دارد و عرضه و تقاضا تا این حد از هم فاصله دارند، دلالان مسیر خود را برای ایجاد تقاضای کاذب و ایجاد بازارهای زیرزمینی، مانند بازار حواله خودرو و کد ملی، پیدا خواهند کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت با بیان اینکه نتایج قرعه کشی نوبت دهی خودرو های وارداتی امروز اعلام می شود، گفت: انعقاد قرارداد و تحویل خودرو ها به سال آینده موکول می شود. به گزارش تجارت نیوز، مهدی ضیغمی اظهار داشت: نتایج قرعه کشی خودرو های وارداتی امروز 22 اسفند اعلام می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : قرعه کشی تعیین لیست نوبت افراد متقاضی خودرو های وارداتی ساعت 14 دیروز در محل وزارت صمت انجام شد. به گفته سخنگوی وزارت صمت، پس از اعلام لیست، متقاضیان می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه saleauto.ir نسبت به رتبه و زمان تخصیص خودرو خود مطلع شوند ...
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
طرح جدید وزارت صمت برای فروش خودروهای داخلی بدون قرعه کشی از روز گذشته 20 اسفند 1401 آغاز شده است و تا پایان روز سه شنبه 23 اسفندماه ادامه دارد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۸۱ سایت دیگر  
با توجه به تاخیر در ارسال اطلاعات حساب وکالتی مشتریان توسط برخی از بانک ها، گروه صنعتی ایران خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق العاده را از ساعت 11 به ساعت 17 امروز 21 اسفندماه موکول و مهلت نام نویسی را تا ساعت 13 تمدید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۹۰ سایت دیگر  
قرعه کشی نوبت دهی خودرو های وارداتی برای تعیین نوبت افراد متقاضی ساعت 14 امروز در محل وزارت صمت انجام خواهد شد.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۵    
عرضه یکپارچه 500هزار دستگاه خودرو بر پایه قرعه کشی اولویت بندی و در سه مرحله خواهد بود. مرحله اول تحت عنوان پیش ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت دهی است. در این مرحله کسانی که حساب وکالتی خود را افتتاح کرده اند امکان ثبت نام اولیه برای قرارگرفتن در لیست نوبت دهی یا حق تقدم خرید خودرو را خواهند داشت ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزارت صمت بالاخره قرار است قرعه کشی خودرو را از طرح های فروش حذف کند. اما آیا واقعا این موضوع عملی خواهد بود؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
متقاضیان شرکت در فروش فوق العاده ایران خودرو تا ساعت 14 امروز برای افتتاح حساب وکالتی مهلت دارند و با تایید آن از سوی بانک تا ساعت 24 امروز می توانند ثبت نام خود را تکمیل کنند.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح جدید وزارت صمت برای فروش خودروهای داخلی بدون قرعه کشی از امروز آغاز خواهد شد که این طرح در 3 مرحله اجرا خواهد شد.
خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از مدت ها انتظار، سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد طرح یکپارچه عرضه خودرو های داخلی از شنبه 20 اسفند آغاز می شود. وی همچنین جزئیات خرید خودرو از این سامانه را نیز توضیح داد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اسامی افرادی در قرعه کشی به عنوان برنده قطعی اعلام خواهد شد که شرایط عمومی ثبت نام را داشته باشند؛ یعنی دارای پلاک فعال انتظامی نباشند و یا متقاضی طی 48 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد خودروسازان نداشته باشد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: تعیین اولویت زمانی متقاضیان خودرو های وارداتی روز یکشنبه 21 اسفند با روش قرعه کشی انجام می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: 21 اسفند ماه به عنوان زمان تعیین تکلیف متقاضیان خودروهای وارداتی تعیین شده است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح یکپارچه عرضه خودرو از شنبه (20 اسفند) آغاز می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پرستو صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش به خارج از کشور مهاجرت کرده از نحوه مواجهه مردم با طرح بحث برانگیزِ قرعه کشی خودرو به شدت انتقاد کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که وزیر اقتصاد روز گذشته اعلام کرد قرعه کشی خودرو حذف شده، ساعاتی بعد ایران خودرو در آگهی فروش فوق العاده جدید رسما از عنوان "قرعه کشی" استفاده کرده است. منبع: آخرین خبر
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: هجوم 120 هزار نفری برای خرید خودروهای فردایی حسابی سمیه نشینان را سر ذوق آورده است. نتیجه آن، ارائه پیشنهاد بی شرمانه وزارت صمت به جای قرعه کشی شده است. آیا این پیشنهاد برای پایان دادن به قرعه کشی خودرو بی شرمی و وقاحت به شمار نمی آید؟
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت امروز اعلام کرد که دولت در حال بررسی وضعیت سهام عدالت جاماندگان است و امیدواریم تا پایان سال پرداخت شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۸۹ سایت دیگر  
به گفته مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت انجام قرعه کشی خودروهای خارجی به زمان دیگری موکول شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودرو وزارت صمت از موکول شدن زمان قرعه کشی خودرو های وارداتی برای تعیین نوبت تخصیص متقاضیان به زمانی دیگر به سبب نیاز بیشتر به زمان برای استعلام شرایط ثبت نام کنندگان، خبر داد. ...
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت اعلام کرد: پیش از این اعلام شده بود که قرعه کشی خودروهای خارجی در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه هفته جاری انجام می شود اما انجام قرعه کشی به زمانی دیگر موکول شد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: قرعه کشی خودرو متوقف شده و وزارت صمت تلاش می کند که همه متقاضیان طی زمان های مختلف فرآیند ثبت نام و تحویل خودرو را طی کنند.