جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۱:۴۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت نام خودرو»

بهار نیوز   ۳۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سفر سلطان عمان به ایران، عدم افزایش تنش ها در فضای بین المللی، پایان زمان ثبت نام خودرو و آزاد شدن میلیارد ها تومان از پول های بلوکه شده، رکود بازار های موازی و نزدیکی به فصل مجامع شرکت های بورسی همه نشانه های خوبی برای رشد بورس هستند که در هفته اخیر شاهد آن ها بودیم ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جانشین انتظامی فسا گفت: فردی که قصد کلاهبرداری مبلغ یک میلیارد ریال از دوستش داشت، بازداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
قزوین- دادستانی تاکستان در اطلاعیه ای با تشریح وضعیت شرکت های پیش فروش خودرو در این شهرستان اعلام کرد حساب بانکی و اموال شرکت های ثبت نام خودرو در تاکستان مسدود نشده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۷    
زمان اعلام منتخبین طرح یکپارچه ثبت نام خودرو مشخص شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها از چهارشنبه هفته گذشته برای ثبت درخواست پنج اولویت خودرویی متقاضیان واجد شرایط شروع شده بود و امروز چهارشنبه 10 خرداد به پایان می رسد. تا کنون خبری از تمدید این مهلت نیز منتشر نشده است. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۸    
بذرافشان گفت: ثبت نام خودرو باعث شد که فروشنده طلا و سکه در بازار بیشتر شود و نقش موثری در کاهش قیمت ها در بازار داشت. با توجه به وضعیت بازار که در ثبات نسبی قیمتی قرار دارد، مردم منتظر کاهش یا افزایش خاصی در بازار طلا و سکه نباشند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رصد ورزشی، سامانه یکپارچه به معنای دسترسی به اطلاعات و امکانات مختلف در یک سیستم یا شبکه است. سامانه یکپارچه می توانند شامل چندین جزء و بخش باشند که با هم در ارتباط هستند و قابلیت ارتباط و تبادل اطلاعات را با یکدیگر دارند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ساعت 24 فردا (چهارشنبه دهم خرداد) فرصت 10 روزه انتخاب پنج اولویت ثبت نام خودرو توسط متقاضیان نام خودرو توسط متقاضیان حاضر در دومین طرح خرید یکپارچه خودرو های داخلی به پایان می رسد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۳    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:کاهش 45 دلاری قیمت اونس جهانی طی دو هفته گذشته ،کاهش و ثبات نرخ ارز ، ثبت نام خودرو و کاهش تقاضا برای خرید طلا و سکه باعث شده کاهش قیمت طلا و سکه ادامه دار باشد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرصت انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه رو به اتمام است و متقاضیان از سوم تا دهم خرداد ماه برای انتخاب خودروی مد نظر خود فرصت داشتند. بنابراین این مهلت فردا دهم خرداد ماه به پایان می رسد.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
پایش 5 اولویت متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو در روز دهم تیر 1402 انجام خواهد شد و نوبت ها در سامانه اعلام خواهد شد. با این حال، بسیاری از کاربران و متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودروی داخلی می پرسند که مبلغ مسدود شده در حساب وکالتی آن ها چه زمانی آزاد خواهد شد. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
وزارت صمت در اطلاعیه ای آخرین مهلت ثبت نام خودرو برای متقاضیان خرید خودروهای سایپا و سایر خودروهای داخلی و مونتاژی از سامانه یکپارچه فروش خودرو های داخلی و مونتاژی را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: افزایش فشار فروش در بازارهای مالی در پی آغاز طرح ثبت نام خودرو است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۶۳ سایت دیگر  
ایران خودرو با صدور اطلاعیه ای، شرایط فروش فوری و پیش فروش جدید، ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه و قیمت خودروهای ثبت نامی را اعلام کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد جواد عباسیان، کارشناس خودرو این روزها جامعه نسبت به اخبار خودرو از هر جنسی که باشد واکنش نشان می دهد. چه ثبت نام خودرو منتشر شود و چه توزیع رانت خودرو باشد.حتی اخبار جزئی و به ظاهر کم اهمیت خودرو می تواند بازخورد را هیجانی کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سامانه یکپارچه از سوم خرداد ماه آغاز به ثبت نام متقاضیان مرحله دوم کرد. اما طبق آخرین آمار، از روز شروع ثبت نام سامانه یکپارچه همواره با قطع و وصلی همراه بوده وطی این سه روز در حدود 525 هزار متقاضی قادر به ثبت نام در آن شدند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رکورد جدید پیش ثبت نام خودرو در حالی است که شرط افتتاح حساب وکالتی و بلوکه شدن 100میلیون تومان از حساب متقاضیان، این تصور را ایجاد کرده بود که استقبال از این طرح محدودتر خواهد شد.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جزئیات هفتمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شرایط فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با موعد تحویل 90 روزه اعلام شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
پس از گذشت چهار روز از بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو برای متقاضیان خرید محصولات خودروسازان داخلی همچنان این سامانه اختلالاتی مواجه است که ازجمله آن می توان به مشکل ثبت نام خودرو سامانه یکپارچه متقاضیانی اشاره کرد که در دور اول از این خرید منصرف شدند.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه وارد چهارمین روز خود شد، اما هنوز قیمت نهایی خودروهای عرضه شده مشخص نیست و مردم نمی دانند موقع تحویل خودرو، باید قیمت کارخانه را پرداخت کنند یا قیمت شورای رقابت را.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: امروز رایزنی های لازم برای کسب اطلاعات حساب وکالتی مردم از بانک های عامل انجام شده و تا ساعت 12 امشب تمام اطلاعات متقاضیان در اختیار سامانه یکپارچه قرار خواهد گرفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
بورس کالا، شرایط خرید کاپرا برای عرضه چهارشنبه این هفته (10 خرداد) اعلام کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲    
اختلال جدید در سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو مشکل جدیدی را برای متقاضیان به وجود آورده است.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو درباره مشکل افرادی که همچنان نمی توانند وارد سامانه شوند،گفت: برخی از بانک ها هنوز بخشی از اطلاعات را ارسال نکرده اند، که این موضوع به آنها اعلام شده تا امروز دوباره اطلاعات باقی مانده را ارسال کنند و افرادی که هنوز اطلاعاتشان به سامانه نرسیده بتوانند فردا ثبت نام خود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گرچه این دومین بار است که ثبت نام برای خرید خودرو از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می شود و حدود 4 روز نیز از شروع ثبت نام گذشته اما عملکرد سامانه بهبود نیافته و شاهد قطعی هایی هستیم.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد که در سایت این سامانه، اختلالی به وجود آمده بود که در عصر دیشب برطرف شد و در حال حاضر سامانه فعال است. متقاضیان می توانند فرآیند ثبت نام خودرو را به پایان رسانده و از این سامانه استفاده نمایند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۲    
بسیاری از متقاضیان که برای شرکت در طرح یکپارچه فروش خودرو داخلی در سامانهesalecar.ir ثبت نام کرده اند، این مشکل را دارند که چرا حساب وکالتی برای ثبت نام خودرو تأیید نمی شود؟
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرهای دریافتی حاکی است که قیمت خودروهای کوییک مدل GX، ساینا مدل GX، شاهین اتوماتیک و اطلس در سازمان حمایت مشخص نشده است.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- بسیاری از کارشناسان معتقدند که تقاضای واقعی خودرو در بازار ایران حدود یک میلیون دستگاه و در بدترین حالت تا 1.5 میلیون دستگاه است و این در حالی است که در برخی مراحل ثبت نام خودرو در اوج هویت سرمایه ای این کالا بعضا تا ده میلیون نفر در طرح های فروش ثبت نام کردند که حدود 13 درصد از جمعیت کل ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو از سوم خردادماه آغاز شد و تنها طی دو روز 525هزار متقاضی در این طرح شرکت کردند. به این ترتیب پیش بینی می شود تا دهم خرداد که زمان پایان ثبت نام اعلام شده است، حداقل نیم میلیون نفر دیگر اقدام به ثبت نام خودرو کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با اشاره به اختلال در سایت سامانه در برخی ساعات گفت: از 3 خرداد تاکنون 525 هزار نفر توانستند در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام خود را نهایی کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
با گذشت 2 روز از مهلت ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش همچنان اختلالات این سامانه پابرجاست و امکان ثبت خودرو وجود ندارد.
سلام نو / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان یزد در خصوص کلاهبرداری با عنوان برنده شدن در قرعه کشی خودرو به شهروندان هشدار داد.
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: دیروز اختلالی در سایت به وجود آمد که این اختلال عصر امروز رفع شد و اکنون سامانه فعال است و متقاضیان می توانند فرایند ثبت نام خودرو را تکمیل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی متقاضیان دارای حساب وکالتی که برای انتخاب نوع خودرو به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کرده اند می گویند از ظهر امروز این سامانه دچار مشکل شده است و امکان تکمیل مراحل انتخاب خودرو وجود ندارد.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
از صبح روز گذشته (چهارشنبه)، سامانه تخصیص یکپارچه خودرو باید برای متقاضیان حائز شرایط فعال می شد تا به جهت انتخاب پنج اولویت خودرویی شان اقدام کنند؛ اکنون پس از گذشت یک روز، این سامانه هنوز دچار اختلال است و تعداد بسیاری حتی نمی توانند وارد سامانه شوند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۰    
سامانه یکپارچه فروش خودرو با هدف شفاف سازی و توزیع گسترده خودرو راه اندازی شده است. افرادی که قصد ثبت نام در این سامانه را دارند باید در زمان مقرر وارد سامانه esalecar.ir شده و مراحل ثبت نام را طی نمایند ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
صنعت ماشین: دوستی که از دیرباز مشتری پر و پا قرص ثبت نام خودرو در شرکت های خودروسازی و طرح های پیش فروش بود، می گفت: دو نفر را درنظر بگیرید که حدود 8 سال پیش هر یک با 500 میلیون تومان اقدام به سرمایه گذاری کرده اند......
تلنگر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
جدول قیمت خودروهای فروشطرح یکپارچه را در ادامه می توانید مشاهده کنید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: ثبت نام در این سامانه از 3 خرداد آغاز و تا 10 خرداد ادامه خواهد داشت، متقاضیان می توانند در این زمان 5 اولویت خودرویی را انتخاب کنند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۹    
ثبت نام خودرو در طرح یکپارچه از امروز چهارشنبه سوم خرداد ماه آغاز شد. به این ترتیب متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه اقدام به نام نویسی برای خودرو کنند. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۸۷ سایت دیگر  
فرایند انتخاب خودرو برای متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو های داخلی و مونتاژی از امروز چهارشنبه سوم خرداد به مدت 8 روز شروع شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
فرایند انتخاب و ثبت نام خودرو های عرضه شده در سامانه یکپارچه از امروز 3 خرداد 1402 آغاز می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی esalecar ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۱    
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: ثبت نام در این سامانه از 3 خرداد آغاز و تا 10 خرداد ادامه خواهد داشت، متقاضیان می توانند در این زمان 5 اولویت خودرویی را انتخاب کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با پایان یافتن مرحله دوم از دومین دوره سامانه یکپارچه خودروهای داخلی و بررسی اطلاعات واجدان شرایط از منظر داشتن حساب وکالتی با موجودی مسدود شده 100 میلیون تومانی، از امروز چهارشنبه متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام خودرو و تعیین پنج اولویت خود اقدام کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ثبت سفارش طرح یکپارچه عرضه خودرو های داخلی دقایقی پیش آغاز شده است و بر همین اساس متقاضیانی که حساب خود را وکالتی کرده اند برای انتخاب خودروی مورد نظر خود می توانند به سایت سامانه به آدرس https://esalecar.ir/ مراجعه کنند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
متقاضیان می توانند با ورود به سامانه یکپارچه خودروهای داخلی نسبت به ثبت نام خودرو و تعیین پنج اولویت خود اقدام کنند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
با اتمام مهلت متقاضیان برای افتتاح حساب وکالتی جهت ثبت نام در دومین مرحله طرح یکپارچه خودرو، از 3 خرداد متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو نسبت به انتخاب خودرو اقدام کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی شد + سوابق گزینه پیشنهادی ، ثبت سفارش کتب درسی تا کی ادامه دارد؟ ، عضویت در گروه های متقلب موجب محرومیت در آزمون سراسری می شود ، آموزش ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه (مرحله دوم) ...