شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۲:۳۰Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروهای فرسوده»

انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۷    
مهدی مستفید در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز نوشت: امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: با توجه به حذف قرعه کشی خودرو سهمیه جایگزینی خودروهای فرسوده در طرح یکپارچه 500 هزار خودرو سال 1402 حذف می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اقدامات این اداره کل در سه هفته پایانی سال 1401 گفت: در این مدت 725 اخطاریه سد معبر صنوف، 106 اخطاریه و شناسایی خودروهای فرسوده در سطح شهر صادر و 96 خودرو دوره گرد جمع آوری شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
به تازگی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستورالعمل طرح یکپارچه فروش خودرو را ابلاغ و اجرای آن را آغاز کرده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عرضه محصولات توسط ایران خودرو قله های جدیدی را ثبت کرد. خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص در آخرین طرح فروش خود امکان حضور سه دسته متقاضی را فراهم کرد. متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و دارندگان خودروهای فرسوده این فرصت را پیدا کردند که شانس خود را برای خرید خودرو بیازمایند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
طرح فروش خودرو علاوه بر متقاضیان عادی در دسترس مادران دارای دو فرزند و دارندگان خودروهای فرسوده نیز قرار داشت.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
اولین مرحله از ثبت نام برای خودروهای داخلی بر مبنای فرایند نوبت دهی (بزرگترین طرح یکپارچه خودروهای داخلی بدون قرعه کشی) از روز شنبه 20 اسفند ماه آغاز شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بنابراین از مجموع 28میلیون خودروی در حال تردد در کشور، 14میلیون دستگاه یعنی نیمی از خودروها، فرسوده است. اگر با همین روالی که هم اکنون در حال اسقاط خودروها هستیم پیش برویم برای از رده خارج کرده این 14میلیون دستگاه به 400سال زمان نیاز داریم و البته این درحالی است که خودروی فرسوده جدیدی به این آمار ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اکوایران : سخنگوی صمت اعلام کرد دارندگان خودروهای فرسوده امکان حضور در طرح فروش 500 هزار دستگاهی خودرو را ندارند.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۱    
به گفته سخنگوی وزارت صمت، خودروهای فرسوده سهمی از خودروهای طرح یکپارچه ندارند. به گزارش کاماپرس، امید قالیباف اشاره کرد: برای خودروهای فروسوده در طرح یکپارچه خودروهای داخلی، سهمیه ای وجود نخواهد داشت. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۵    
سخنگوی وزارت صمت از اختصاص 50 درصدی خودروهای عرضه شده در طرح فروش یکپارچه، به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد و گفت: سهمیه ایی برای خودروهای فرسوده در این طرح در نظر گرفته نشده است.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۸۱ سایت دیگر  
با توجه به تاخیر در ارسال اطلاعات حساب وکالتی مشتریان توسط برخی از بانک ها، گروه صنعتی ایران خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق العاده را از ساعت 11 به ساعت 17 امروز 21 اسفندماه موکول و مهلت نام نویسی را تا ساعت 13 تمدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۲   + ۷۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت از اختصاص 50 درصدی خودروهای عرضه شده در طرح فروش یکپارچه، به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد و گفت: سهمیه ایی برای خودروهای فرسوده در این طرح در نظر گرفته نشده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۳۱    
سخنگوی وزارت صمت از حذف سهمیه خودروهای فرسوده از طرح یکپارچه عرضه 500 هزار دستگاه خودرو خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت از حذف سهمیه خودروهای فرسوده از طرح یکپارچه عرضه 500 هزار دستگاه خودرو خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
همچنین تعداد زیادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز با مشکل همیشگی در این طرح که هنوز مرحله ثبت نام قلبی تعیین تکلیف نشده و با پیام "در حال بررسی" روبرو هستند و امکان ثبت نام مجدد ندارند.
چرخان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۳    
ایران خودرو شرایط فروش فوری خود ویژه اسفندماه 1401 را اعلام کرده است. در این طرح فروش که به مناسبت عید نیمه شعبان گذاشته شده است، چهار محصول ایران خودروی شامل هایما S7 پلاس، هایما S5، سورن پلاس بنزینی و دنا پلاس اتوماتیک با تحویل سه ماهه از طریق قرعه کشی به فروش خواهند رسید ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت عید نیمه شعبان طرح فروش فوق العاده تعدادی از محصولات خود را در قالب طرح عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده برای متقاضیان در حال عرضه است.
مازند اصناف   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت عید نیمه شعبان برنامه فروش فوق العاده محصولات خود را برای سه گروه متقاضیان عادی، جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به اجرا می گذارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: یکی راهکارهای اصلی کاهش آلودگی ها و ترافیک کلانشهرها، اسقاط خودروهای فرسوده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
طرح فروش فوری ایران خودرو برای مالکین خودروهای فرسوده و طرح ویژه مادران از امروز آغاز شده است.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش تاباا، طبق وعده داده شده، این خودروساز می خواهد به مناسبت عید نیمه شعبان طرح فروش فوق العاده تعدادی از محصولات خود را در قالب طرح عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده برای متقاضیان عرضه کند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
فروش فوق العاده سورن پلاس، دنا و 2 محصول هایما برای متقاضیان عادی، دارندگان خودروهای فرسوده و مادران از امروز (17 اسفند) آغاز شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۷   + ۶۷ سایت دیگر  
ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان برنامه فروش فوق العاده محصولات خود را به اجرا می گذارد. این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا می شود
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۷    
به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده از وضعیت اختصاص خودروهای قرعه کشی به مالکان خودروهای فرسوده خبر داد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
طرح فروش فوری ایران خودرو ویژه نیمه شعبان اسفند 1401 برای سه گروه متقاضیان عادی، خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان برنامه فروش فوق العاده محصولات خود را به اجرا می گذارد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت عید نیمه شعبان فروش فوق العاده تعدادی از محصولات خود را برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودروهای فرسوده اجرایی می کند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۲۱ سایت دیگر  
ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان برنامه فروش فوق العاده محصولات خود را به اجرا می گذارد. به گزارش تسنیم، این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۴    
ایسنا/خراسان رضوی اکسیدهای نیتروژن ناشی از اگزوز خودروها به ویژه خودروهای فرسوده و غیراستاندارد، که آمار آنها در مشهد کم نیست، بیشترین نقش را در آلودگی هوا به ویژه در فصل زمستان دارند ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اسقاط خودروهای فرسوده یکی از مسائلی است که این روزها به چالش تبدیل شده؛ کشور نیاز به اسقاط خودروهای قدیمی و فرسوده دارد. با این حال، دولت به جای اجرای شرط اسقاط برای شماره گذاری کامیون های تولیدی یا کارکرده وارداتی، به سمت دریافت عوارض جدید رفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از اختصاص 25 هزار و 600 دستگاه خودرو در قالب قرعه کشی برای جایگزینی خودروهای فرسوده در سالجاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت خودرو گفت: اکنون 12 هزار خودرو در طرح جایگزینی خودرو های فرسوده انجام و به اتمام رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 25 هزار و 600 دستگاه در قالب قرعه کشی برای جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص داده ایم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۶    
سید امیر احمدی- دبیر انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودرو کشور
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۶    
به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده با اشاره به بلاتکلیفی و ابهاماتی که عدم تصویب آیین نامه اجرایی قانون اسقاط بر فعالیت مراکز اسقاط ایجاد کرده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: درباره قانون ساماندهی صنعت خودرو که در مجلس اصلاح شد اعلام کردم در این قانون قرار نیست خودروی فرسوده ای خارج شود ولی تشکل های مردمی کجا بودند؟
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت پول به جای اسقاط خودروهای فرسوده تبدیل به پاشنه آشیل این طرح شد
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران 14 میلیون خودروی فرسوده دارد، درحالی که روند اسقاط این خودروها به کندی پیش می رود و برخی کارشناسان معتقدند که برای اسقاط این تعداد 400 سال زمان لازم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۳    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی راوی مشکلات طرح تعویض خودروهای فرسوده شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر انجمن مراکز اسقاط و بازیافت کل کشور با اشاره به اینکه طبق قانون بودجه 1401 خودروساز باید 10 درصد از تولیدش را برای پیش فروش به مالک خودروی فرسوده اختصاص می داد درباره دلایل اجرایی نشدن این قانون سخن گفت. ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو، بر این باور است که واردات خودرو، بدون ورود نمایندگانی شرکت های خودروسازی و واردات قطعات آن ها، هدف سیاست گذاران آمریکایی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نتایج قرعه کشی طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه مادران،عادی و خودروهای فرسوده امروز 24 بهمن 1401 اعلام شد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۱    
نتایج قرعه کشی طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه مادران،عادی و خودروهای فرسوده امروز 24 بهمن 1401 اعلام شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
سی ودومین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو که از آن به عنوان بزرگترین طرح پیش فروش این گروه صنعتی یاد شد، به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب، با عرضه چهار محصول این شرکت (وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو، بر این باور است که واردات خودرو، بدون ورود نمایندگانی شرکت های خودروسازی و واردات قطعات آن ها، هدف سیاست گذاران آمریکایی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی طرح بزرگ پیش فروش محصولات ایران خودرو برای متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و طرح خودروهای فرسوده دیروز با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۸۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو امروز ساعت 14 در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می شود. ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
قرعه کشی سی ودومین مرحله از پیش فروش محصولات ایران خودرو که به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب به مدت 10 روز اجرا شده بود، ساعت 14 امروز یکشنبه برگزار شد.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو، مراسم قرعه کشی چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU 7 را امروز برگزار خواهد کرد.