چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۲۶Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهند»

نصیر نیوز   ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا قاسم جعفروند روز چهارشنبه در بازدید از اراضی پایاب سد سهند بر طرح مطالعاتی امکان سنجی آبزی پروری در این منطقه تاکید کرد و افزود: این شهرک شامل تامین بچه ماهی، تولید خوراک آبزیان و پرورش انواع ماهی خواهد بود ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
مراغه- ایرنا- شاعر و ادیب آذربایجانی گفت: شهریار با وجود جایگاه بلند خود در زبان و ادبیات این مرز و بوم و فراتر از مرزهای جغرافیایی، ارادت عاطفی و عرفانی ویژه به بولود قاراچورلو ، شاعر مراغی متخلص به سهند داشت و آن را همواره در برخی اشعار خود بیان و عیان می کرد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۱:۴۸    
نشستن یک پرنده کمیاب در پشت پنجره یک خانه در شهر جدید سهند در استان آذربایجان شرقی توجه یک شهروند را به خود جلب کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از روابط عمومی منطقه یکم امامت نداجا؛ امیر دریادار شهرام ایرانی سه شنبه شب به مناسبت هفته دفاع مقدس در حاشیه دیدار با خانواده شهید والامقام ناو استوار یکم محمدیزدان پناه از شهدای ناوشکن سهند افزود: شهیدان ما جانانه در مقابل دشمنان ایستادند و از همه [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۶    
صدوقی گفت: ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن ایرانی سهند و ناوبندر مکران پس از 133 روز دریانوردی در دریا های آزاد و اقیانوس ها و طی 44 هزار کیلومتر، به آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران رسید و این موفقیت اقتدار ایران در جهان را به نمایش گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اسکو- فرماندار شهرستان اسکو گفت: شهر جدید سهند ظرفیت بی نظیری برای ایجاد و توسعه مشاغل خانگی دارد.
معاون آموزش متوسطه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: 98 درصد معلمان شاغل در مدارس دولتی و غیر دولتی استان واکسینه شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هشترود از کاشت 83 هکتار گیاه دارویی رازیانه در اراضی پایاب سد سهند هشترود خبر داد. مجید احمدی گفت ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عباسی که دارنده نشان درجه یک هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده، محتوای 51 جلسه درس گفتار در مورد حقایق مثنوی که طی سال های 1390 و 1391 از شبکه سهند تبریز پخش شده را در این کتاب گردآوری، و انتشارات مکتب اسنوند مراغه آن را چاپ کرده است. وی که در عرصه شعر و شاعری [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار تبریز گفت: سهند به عنوان سرریز جمعیتی تبریز احداث شد اما مرکز مهاجرت کشور شد و به اصطلاح 72 ملت در سهند به وجود آمد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۱    
همزمان با فرارسیدن روز شعر و ادب فارسی و گرامی داشت مقام استاد محمدحسین شهریار، مرکز فرهنگی هنری فرسفج، برنامه ای با عنوان سیمرغ سهند را اجرا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: طرح کریدور خلاق محور تبریز- سهند با هدف حفظ و احیای هویت فراشهری تبریز تصویب شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیر عامل سازمان عمران تبریز از افتتاح و بهره برداری از پد پروازی پایگاه ششم هوانیروز ارتش سهند تبریز طی روزهای آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با توجه به اینکه به زودی کشت پاییزه آغاز می شود بر ضرورت تسریع در تکمیل ایستگاه های پمپاژ پایاب سد سهند تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس مصوبه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند، کلاس ها دانشجویان از سوم مهرماه شروع می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۲    
لیست اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون 1400-1401 دانشگاه صنعتی سهند به تفکیک رشته قبولی اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون تعارف این هفته مهمان فرمانده ناوگروه 75 ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که بعد از مأموریت 134 روزه و حضور در اقیانوس اطلس، به میهن بازگشتند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بدون تعارف ، از کار بزرگ دریادلان نیروی دریایی ارتش در دو ناوشکن و ناو بندر سهند و مکران می گوید که پس از چهار ماه دریانوردی به کشور بازگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بدون تعارف در این قسمت، از کار بزرگ دریادلان نیروی دریایی ارتش در دو ناوشکن و ناو بندر سهند و مکران می گوید که پس از چهار ماه دریانوردی به کشور بازگشتند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۲    
ناوگروه سهند و مکران، چگونه طی 127 روز پیچیده ترین عملیات دریایی تاریخ کشور را به سرانجام رساندند؟
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۸    
دریاپیمایی ناوبندر مکران و ناو سهند ایرانی به مدت 133 روز در آب های بین المللی و اقیانوس ها، ضمن یک دستاورد بزرگ نظامی و دریایی برای جمهوری اسلامی ایران، یک نه بزرگ به ابرقدرت ها به ویژه آمریکا بود که ابهت و حیاط خلوتی آن در سطح جهان شکسته شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دریادار سیاری گفت: سهند تمام ایرانی در حیاط خلوت استکبار جهانی رژه رفته است و این مسئله به برکت خون شهدای سهند و به برکت حضور و پشتیبانی مردم، همت جوانان ایرانی و نیرو های مسلح است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حالا با اقدام ویژه نیروی دریایی ارتش، اقیانوس اطلس دیگر حیاط خلوت آمریکا نیست و تابوی حضور کشتی های منطقه با حضور ناوگروه هفتادوپنجم ارتش در خشن ترین آب های جهان شکسته شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۵    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد دانشگاه صنعتی سهند شماره پانزدهم از نشریه متالورژی را منتشر کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت استان هفتم ماه صفر مصادف با شهادت امام حسن مجتبی(ع) [به روایتی] در برنامه ثقلین شبکه استانی سهند حاضر شد. ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۶    
دکتر علیرضا تقوی نیا: دکتر علیرضا تقوی نیا گفت: حمل قایق های تندرو توسط ناوبندر مکران و حضور ناوشکن سهند تلفیقی از تجهیزات کلاسیک و چریکه دریایی است که امر موجب تغییر رویکرد دشمنان در برخورد با نیروی دریایی ارتش خواهد شد و توان ضربه زدن دشمنان به منافع ملی ما را کندتر خواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا، ماموریت مهم و خطیر ناوگروه هفتاد و پنجم با استفاده از ناوشکن تمام ایرانی سهند و ناو بندر مکران را نشان دهنده پوچی و تهی بودن تحریم ها و فشارهای آمریکای تروریست عنوان کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امیر دریادار حمزه علی کاویانی، جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در برنامه دوشنبه شب جهان آرا گفت: ناوشکن سهند جزئی از ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش بوده است، شناوری کاملا بومی و ایرانی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی بازگشت افتخارآفرین ناوگروه 75 و ناوشکن تمام ایرانی سهند را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بدون شک ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش را میتوان مهمترین ناوگروه نامید؛ ناوگروهی کاملا ایرانی که متشکل از ناوشکن سهند و ناو پشتیبان مکران است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایران پرس: هفتاد و پنجمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، متشکل از ناوشکن ایرانی سهند و ناوبندر مکران پس از 133 روز دریانوردی در دریاهای آزاد و اقیانوس ها و طی 44 هزار کیلومتر، پنجشنبه 18 شهریور به آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران وارد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۱۴    
سهند اینانلو : شرکت پتروشیمی اراک که با نماد شاراک در بورس فعالیت دارد یکی از اعضای مهم و کلیدی خانواده پتروشیمی ها است زیرا با توجه به میزان تولیدات و تنوعی که این مجموعه دارد جایگاه ویژه ای را برای خود ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پوستر | اقتدار دریایی ایران، در پهنه اقیانوس های جهان، با سهند و مکران. طرح: خانه ی طراحان انقلاب
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
دریادارسیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: دنیا بداند که با وجود همه تحریم ها ناوشکن تمام ایرانی سهند توانست چنین دریانوردی را انجام دهد که در دنیا نمونه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۵    
مهلت ارسال طرح های رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر از سوی دانشگاه صنعتی سهند تبریز تا آبان ماه سال 1400 تمدید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
خانه ملت : امیر دریادار ایرانی از بازگشت دو ناوشکن تمام ایرانی سهند و ناوبندر مکران طی روزهای آینده به آب های سرزمینی خبر داد و گفت: تامین امنیت شاهراه اقتصادی ایران در عمق دریاها مهم ترین ماموریت نیروی دریایی ارتش است و ما در منطقه تنها کشوری هستیم که به صورت مستقل این ماموریت سنگین را در شرایط ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۰۶    
حالا با محک جدی توان دریایی ایران برای حضور بلندمدت در دریا و انجام ماموریت در آب های دور، پای ایران به حیاط خلوت آمریکایی ها در اقیانوس اطلس شمالی و یا هر پهنه آبی دیگری در دنیا باز شده است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۴۶    
سربازان بی ادعای داوطلب جمیعت هلال احمر شهرستان اسکو به همراه عوامل سپاه و مرکز بهداشت شهر جدید سهند در مرکز تجمیعی حاج قاسم سلیمانی به مراجعه کنندگان واکسن تزریق نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۵    
جنگنده های نیروی هوایی پایگاه شهید عبدالکریمی بندرعباس با استقبال از ناوگروه هفتاد و پنجم نیروی دریایی ارتش موسوم به ناوگروه اطلس که پس از 144 روز به میهن اسلامی مان بازگشتند، به رزمندگان حاضر در ناوشکن سهند و ناوبندر مکران خوشامد گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس– ایرنا– مراسم استقبال از ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش روز یکشنبه با حضور امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی، در بندرعباس برگزار شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۶    
برگزاری مانور اورژانس اجتماعی در تبریز پوشش خبری مناسبی در شبکه سهند صدا و سیما داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ناوگروه هفتاد و پنجم نداجا متشکل از ناوشکن سهند و ناوبندر مکران درحالی مأموریتش را پس از طی هزاران کیلومتر دریانوردی به پایان برد که آمریکا 6 رزمایش ضد ایرانی در آب های آزاد برگزار کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۵    
شرکت نیرو موتور سهند جهت تکمیل کادر فروشگاه فروش موتورسیکلت خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۴    
شرکت پارس سهند رادیاتور جهت تکمیل کادر خود در استان سیستان و بلوچستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- دریا پیمایی ناوبندر مکران و ناو سهند ایرانی به مدت 133 روز در آبهای بین المللی و اقیانوس ها، ضمن یک دستاورد بزرگ نظامی و دریایی برای جمهوری اسلامی ایران، یک نه بزرگ به ابرقدرتهابویژه آمریکا بود که ابهت وحیاط خلوتی آن درسطح جهان شکسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۹    
بندرعباس - ایرنا- دریا پیمایی ناوبندر مکران و ناو سهند ایرانی به مدت 133 روز در آبهای بین المللی و اقیانوس ها، ضمن یک دستاورد بزرگ نظامی و دریایی برای جمهوری اسلامی ایران، یک نه بزرگ به ابرقدرتهابویژه آمریکا بود که ابهت وحیاط خلوتی آن درسطح جهان شکسته شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: آیین استقبال از ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر سرلشکر موسوی در منطقه یکم این نیرو مستقر در بندرعباس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم استقبال و قدردانی از هفتاد و پنجمین ناوگروه اطلاعاتی و نظامی نیروی دریایی ارتش با حضور فرمانده کل ارتش، فرمانده نیروی دریایی، استاندار و نماینده ولی فقیه در هرمزگان صبح یکشنبه در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: حالا با محک جدی توان دریایی ایران برای حضور بلندمدت در دریا و انجام ماموریت در آب های دور، پای ایران به حیاط خلوت آمریکایی ها در اقیانوس اطلس شمالی و یا هر پهنه آبی دیگری در دنیا باز شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش صبح امروز برای دیدار با کارکنان ناوگروه هفتاد و پنجم نیروی دریایی راهبردی ارتش، وارد منطقه یکم نیروی دریایی در بندرعباس شد. هفتاد و پنجمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن ایرانی سهند و ناوبندر مکران پس از 133روز دریانوردی به آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران رسید ...