یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۳۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «سهند»

خبرنامه دانشجویان ایران   ۵ ساعت پیش    
در قسمتی از بیانیه آمده است: با ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان تازه چراغ اول روشن شده است. رهبر انقلاب در اکثریت دیدارهای دانشجویی خود بر این موضوع تاکید داشتند که این علم مطالبه گری به دست نامحرمان غصب نگردد و افراشته بماند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹    
تبریز را نمی توان فقط به مولفه ای مثل داشتن جاذبه هایی زیبا محدود کرد. بلکه آب و هوا، فرهنگ مردم، سوغاتی ها، غذاها و چندین مولفه دیگر نیز در تبریز بی نظیر هستند با هم به سراغ این شهر زیبا می رویم و در این مطلب، با صفر تا صد سفر به تبریز بیشتر آشنا... ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۲    
وعده هایتکراری مسئولین دولتی برای افتتاح اتوبان تبریز سهند باز هم عملی نشد و سناریوی تکراری خرید زمان این بار به آخر آبان ماه سالجاری موکول شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شهر جدید سهند در 25 کیلومتری جنوب تبریز، نخستین شهر ایرانی است که گام های خود را برای پیوستن همزمان به شبکه جهانی شهرهای سالم و جوامع ایمن تند کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود بر ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب سد سهند تاکید کرد و گفت: تکمیل چرخه تولید محصولات کشاورزی و ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب این سد به اشتغال و رونق اقتصاد منطقه کمک می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اسکو گفت: آزاد راه تبریز-سهند جزو افتخارات استان و از اولویت های شهر سهند است که اکنون در حال ایمن سازی پروژه از جمله نیوجرسی، خط کشی و تابلوهای راهنمای مسیر هستیم که با پایان ایمن سازی زیر بار ترافیک خواهد رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۱    
مخاطبان اخبار شبکه سهند سه مشکل منطقه خود را در بخش امروز شهروند خبرنگار این شبکه مطرح کرده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۲۵    
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: آزادراه تبریز- سهند اواخر آبان ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۸    
رضی منش با تأکید بر این که مشارکت سیاسی و اجتماعی گسترده در شهر جدید سهند را شاهد هستیم، گفت: امیدها بر آن است که شهر جدید سهند به عنوان اولین شهر سالم کشور ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۳    
در بسته اخبار 100 ثانیه شبکه سهند آذربایجان شرقی، گزیده ای از اخبار مهم این استان را ببینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: پنج شکارچی متخلف در منطقه سهند با همکاری همیاران محیط زیست روستای کرده ده دستگیر شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۸    
میزگرد خبری شهر سهند، جامعه ی ایمن و مروج سلامت با حضور روزنامه نگاران و خبرنگاران رسانه های استانی و سراسری در محل سالن کنفرانس شهرداری سهند برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اسکو با بیان این که پروژه شهر سالم شهر جدید سهند در سال 95 شروع به کار کرده است، افزود: در حال آماده شدن برای ثبت یک رویداد جهانی در کشورمان هستیم تا شهر جدید سهند را به عنوان اولین شهر سالم جمهوری اسلامی ایران به شبکه شهرهای سالم جهان ملحق کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس هیأت مدیره شرکت عمران توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: 2000 واحد در قالب مسکن اقدام ملی در سهند احداث می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرماندار اسکو با اشاره به طرح جامعه ایمن و مروج سلامت سهند گفت: با اجرای پروژه سهند شهر سالم این شهر جدید به الگوی شهرهای ایران تبدیل می شود.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۲    
میزگرد خبری "پروژه شهر سالم سهند" با محوریت تبدیل سهند به جامعه شهری ایمن و مروج سلامت، در محل شهرداری سهند و به ریاست فرماندار اسکو به عنوان ناظر عالی و دبیران کمیته های این پروژه برگزار شد.
فرماندار اسکو از اجرای طرح کنترل و کاهش خشونت در شهر جدید سهند به عنوان پایلوت استان آذربایجان شرقی با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از برهم خوردن تجمع امروز دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی سهند در کشت و صنعت مغان، آن ها این جشن را کنار جاده برگزار کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی نوایی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این باشگاه ها به خبرنگار ایرنا گفت: باشگاه سهند در روستای نرج آباد این شهرستان با هزینه کرد بخش خصوصی در زمینی به مساحت 400 مترمربع و با اعتبار 120 میلیون تومان به بهره برداری رسید. نوایی رییس اداره ورزش و جوانان مراغه وی گفت: همچنین در این مجموعه [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گزیده ای از اخبار مهم آذربایجان شرقی را در بخش اخبار 100 ثانیه شبکه سهند ببینید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برنامه کودک شبکه سهند با عنوان ناز بالالار در روزهای پاییزی و ایام مدرسه با فرمی جدید، روی آنتن می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عطالو تهیه کننده و کارگردان ناز بالالار سعی کرده است در این فصل از برنامه با توجه به وجود بیماری کرونا و دایر نبودن مدارس ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: بخش خصوصی توانست با سرمایه گذاری در طرح بزرگراه تبریز- سهند این طرح را به مراحل پایانی برساند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۲    
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۶    
ثبت نام پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه صنعتی سهند از 1 آبان ماه آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اخبار آذربایجان شرقی را به طور خلاصه در مجموعه 100 ثانیه ای خبرگزاری صداوسیمای استان ببینید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های مختلفی را برای بزرگداشت هفته نیروی انتظامی تهیه و تقدیم مخاطبان می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای استانی سهند در هفته نیروی انتظامی، میزگرد پلیس فتا به تهیه کنندگی علی صیامی ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵    
اتحاد خبر: در اجرای طرح سیمرغ باشگاه کوهنوردی سهند برازجان در صعودی مشتر ک با گروه هیئت کوهنوردی حاجی آباد هرمزگان، قله تشگر با ارتفاع سه هزار و 367 متر را فتح کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس فرودگاه سهند گفت: جابجایی مسافران از این فرودگاه در شهریور امسال 22 درصد نسبت به ماه قبل از آن بیشتر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس فرودگاه سهند از افزایش مسافران این فرودگاه در شهریور ماه سالجاری خبر داد.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۸    
پایگاه خبری زنگ خطر / جاده ای سبز رنگ در دامنه کوه سهند معروف به مسیر مُردی چایی (مودوچای) وجود دارد که از روستای "داش آتان" تا "کرده ده" امتداد داشته و قامت خمیده درختان مملو از سیب سرخ و زرد از آن نمایان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۸    
مخاطبان اخبار شبکه سهند از شهرستانهای کلیبر، میانه و تبریز سه مشکل منطقه خود را به بخش شهروند خبرنگار ارسال کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۱    
گزیده ای از اخبار روز آذربایجان شرقی را در بسته اخبار 100 ثانیه شبکه سهند ببینید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۲    
شرکت سوین آسانبر سهند جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
چای نبات نام فصل جدید برنامه صبحگاهی شبکه سهند است که به تهیه کنندگی مهدی گوهریان از آغازین روز ماه ربیع الاول تقدیم مخاطبان سحرخیز این شبکه می شود. ...
فرماندار اسکو در راستای نظارت و ارزیابی روند توزیع آردهای یارانه ای از نانوایی های شهر سهند بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود از ایجاد مجموعه کشت و صنعت سهند در اراضی کشاورزی پایاب سد سهند خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مسوول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز گفت: بعد از واگذاری معدن طلای اندریان به شرکت های خارجی عایدی اهالی روستا از این واگذاری چه بوده است؟ از مسوولان می خواهیم در این مورد توضیح دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود گفت: کشت و صنعت سهند در اراضی پایاب سد سهند اجرا و ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: بعد از 6 ماه از کلنگ زنی پروژه مسکن فرهنگیان در شهر جدید سهند، هیچ کاری انجام نشده و از مجموع 17 هزار سهمیه این شهر برای ساخت مسکن، هنوز 70 واحد هم ساخته نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۳    
در بخش اخبار 100 ثانیه شبکه سهند، گزیده ای از خبرهای مهم آذربایجان شرقی را می بینید.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته گردشگری خلاق کمیسیون گردشگری اتاق ایران از گردشگری خلاق به عنوان راهبرد بخش خصوصی در این زمینه یاد کرد که بدون اتکا به دولت می توان با داشته های موجود گردشگری را گسترش داد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های ویژه ای برای ایام سوگواری رحلت حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) تدارک دیده است. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
میزگرد مناقشه قره باغ با هدف بررسی علل درگیری های جمهوری های ارمنستان و آذربایجان از شبکه سهند پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این میزگرد با دعوت از پژوهشگران منطقه قفقاز و کارشناسان مسائل سیاسی، ریشه درگیری های ارمنستان و جمهوری آذربایجان در منطقه قره باغ بررسی خواهد شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراغه قطب تولید سیب آذربایجان شرقی در دامنه کوه سهند واقع شده و با داشتن آب و هوای سرد و ارتفاع 1600 متری از سطح دریا بهترین شرایط را برای کشت سیب دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی جاده ای سبز رنگ در دامنه کوه سهند معروف به مسیر مُردی چایی (مودوچای) وجود دارد که از روستای "داش آتان" تا "کرده ده" امتداد داشته و قامت خمیده درختان مملو از سیب سرخ و زرد از آن نمایان است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸    
رییس فرودگاه سهند از کابل گذاری فیبر نوری در حد فاصل دستگاه کمک ناوبری NDB-DME و اتاق کنترل الکترونیک این فرودگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های آذربایجان شرقی، محمد حاجی پور، با اعلام این خبر گفت: برای انجام این پروژه حدود 250 متر حفر کانال و لوله گذاری انجام شده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسوول سابق سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند گفت: ساز و کار نظارتی برای استخراج سنگ طلا از معدن اندریان وجود ندارد و در این رابطه دستگاه های نظارتی باید ورود کنند و پاسخگو باشند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شصت و نهمین ناو گروه رزمی - اطلاعاتی نیروی دریایی ارتش شامل ناوشکن جمهوری اسلامی ایران سهند و ناولجستیکی بندرعباس پس از ماموریت 70 روزه بین المللی پیش از ظهر امروز در اسکله منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار هشترود با بیان اینکه برای 2 هزار و 750 هکتار پایاب فاز یک سد سهند نزدیک 100 میلیارد تومان هزینه شده است گفت:پست برق 63 کیلو واتی با هزینه 15 میلیارد تومان تا پایان امسال احداث خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۸    
سه مشکل ارسالی مخاطبان شبکه سهند از شهرهای تبریز، آذرشهر و هشترود را در بخش امروز شهروند خبرنگار این شبکه می بینید.