پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۱:۴۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عوارض آزادراه»

برترین ها / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: پس از بازگشت سیستم پرداخت عوارضی در آزادراه های تهران-شمال و همت از حالت الکترونیکی به دستی و با توجه به تاکیدات مسئولان بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا ...
اقتصاد آنلاین / عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان سال عوارضی 14 آزادراه دیگر الکترونیکی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۴۹    
محمد اسلامی با اشاره به دریافت عوارض آزادراه ها به صورت الکترونیکی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا، وزارت راه و شهرسازی تمهیدات مضاعفی داشت تا اینکه تمام آزادراه های کشور برای دریافت عوارضی به سیستم الکترونیکی مجهز شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی از ارسال پیامک از سوی پلیس راه برای رانندگانی که عوارض آزادراه های الکترونیکی را پرداخت نکرده اند خبر داد و گفت: وضعیت پرداخت عوارض الکترونیکی بهتر شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگران بیکار شده گیت های اخذ عوارض آزادراه قزوین از پرداخت مطالبات معوق خود بعد از گذشت یک سال خبر دادند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۴    
طرح الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراه ها از اسفندماه سال 97 و با هدف کاهش ترافیک و افزایش راندمان، ایمنی و سرعت اجرا شد. این طرح اگرچه مزایای خود را داشت، اما از ابتدا این نگرانی را برای کارکنان عوارضی ها ایجاد کرد که با اجرای این طرح و عدم نیاز به نیروی انسانی، وضعیت شغلی آنها چه خواهد شد؟
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراه ها از اسفندماه سال 97 و با هدف کاهش ترافیک و افزایش راندمان، ایمنی و سرعت اجرا شد. این طرح اگرچه مزایای خود را داشت، اما از ابتدا این نگرانی را برای کارکنان عوارضی ها ایجاد کرد که با اجرای این طرح و عدم نیاز به نیروی انسانی، وضعیت شغلی آنها چه خواهد شد؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۴    
گروه استان ها- نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس به لزوم احداث راهدارخانه در معمولان تاکید کرد و گفت: انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی جهت حذف عوارض آزاد راه برای مردم پلدختر اقدام کند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
جریمه عدم پرداخت عوارض آزادراهی به تازگی مصوب شد، برای سواری، وانت، مینی بوس و کامیونت 400 هزار ریال تعیین شده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: طی تفاهمنامه ای که وزارت راه با پلیس راه به امضا رساند، از این پس پلیس راه مسئول ارسال پیامک به خودروهای عبوری از آزادراه هاست. ...
برترین ها / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: طی تفاهمنامه ای که وزارت راه با پلیس راه به امضا رساند، از این پس پلیس راه مسئول ارسال پیامک به خودروهای عبوری از آزادراه هاست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: از روز اول مهرماه نرخ عوارض برای کل مسیر آزادراه کرج - قزوین به صورت پیمایشی محاسبه شده و عوارض این آزادراه برای اهالی محمدیه و مهرگان 400 تومان است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد در پی الکترونیکی شدن عوارض آزادراه ها و جمع شدن ایستگاه های عوارضی از این محورها که با هدف کاهش زمان سفر، کاهش تصادفات و افزایش ایمنی تردد، کاهش مصرف سوخت، کاهش ترافیک و غیره در دستور کار قرار گرفت ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: بر اساس توافقی که بین وزارت راه و شهرسازی و پلیس راه صورت گرفته، از امروز برای کسانی که از آزادراه های الکترونیکی استفاده کرده و عوارض شان را پرداخت نکرده اند، پیامک ارسال شده و نهایتا اگر عوارض شان را ندهند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل معاونت بهره برداری آزادراه ها با تایید دریافت نقدی آزادراه شمال گفت: متوسط 20 درصد عوارض آزادراه شمال از طریق الکترونیکی وصول می شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مردم روستاهای اطراف آزادراه اهواز ماهشهر برای رفت وآمدهای روزانه خود باید عوارض پرداخت کنند؛ این مسئله سبب مشکلاتی برای مردم و دانش آموزان منطقه شده است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۶    
مدیرعامل سپندار از ایجاد گلوگاه هایی برای اخذ عوارض آزادراه هادپو شده خبر داد و گفت: با برنامه هایی که در دست اقدام داریم می توانیم میزان وصول عوارض آزادراهی را به بالای 80 درصد برسانیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در حالیکه اوایل تیر ماه وزیر راه و شهرسازی مخالفت صریح خود را با با دستی شدن عوارض در آزادراه های کشور اعلام کرده بود، باجه های عوارضی به قطعه یک آزادراه تهران - شمال که به صورت الکترونیکی پیش از این پرداخت می شد بازگشتند و مشکلاتی برای مردم به وجود آوردند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۸:۲۲    
با الکترونیکی شدن پرداخت عوارض اتوبان ها و حضور پیمانکاران مختلف در این حوزه، دغدغه ای در میان کاربران در خصوص پرداخت یکجای عوارض ایجاد شده است. خصوصا اینکه عدم پرداخت به موقع این عوارض باعث تحمیل جرائم مختلف به رانندگان می گردد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره امور مجریان بزرگراه ها گفت: عوارض آزادراه ارومیه - تبریز به دلیل اینکه دو مجری دارد دو بار اخذ می شود!
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۴    
آخرین تغییرات نرخ عوارض آزادراه های مشارکتی کشور از سوی دفتر نظارت بر بهره برداری آزادراه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره امور مجریان بزرگراه ها در خصوص اخذ دو بار عوارض از آزادراه ارومیه – تبریز گفته است: عوارض آزادراه ارومیه_تبریز به دلیل اینکه دو مجری دارد دو بار اخذ می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره امور مجریان بزرگراه ها گفت: عوارض آزادراه ارومیه - تبریز به دلیل اینکه 2 مجری دارد 2 بار اخذ می شود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۱:۰۱    
پیام های رسیده در تاریخ بیست و ششم مردادماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: تعدادی از اهالی روستاهای بخش غیزانیه اهواز خواستار رایگان شدن و حذف هزینه تردد در آزادراه خلیج فارس ( اهواز - بندرامام) شدند. 15 روستای بخش غیزانیه در شرق اهواز که در نزدیکی آزادراه خلیج فارس قرار دارند، برای تردد ناچار به پرداخت هزینه عوارض آزاد راه هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آزاد گفت: نرخ عوارض آزادراه ها دو سال است که هیچ تغییر و یا افزایشی نیافته است که این خود باعث بی انگیزگی سرمایه گذاران می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس بنیاد مستضعفان گفت: درآمد های حاصل از عوارض آزادراه تهران شمال بعد از کسر هزینه های نگهداری، کاملا برای محرومیت زدایی هزینه می شود. تاریخ انتشار: 13:59 - 06 مرداد 1399 - کد خبر: 641282
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد محمد اسلامی درباره طرح الکترونیکی شدن عوارض آزادراهی و این که چه برنامه ای برای ادامه این طرح وجود دارد گفت: اگر مردم عوارض آزادراه های الکترونیکی که از آن استفاده می کنند را پرداخت کنند طرح الکترونیکی کردن عوارض آزاد راهی ادامه و توسعه پیدا می کند و بقیه ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۲    
مدیرعامل شرکت سپندار در خصوص دلیل تاخیر در پرداخت عوارض آزادراه ها عنوان کرد: این موضوع به دلیل عدم آگاهی یا حتی عدم اطلاع رسانی کافی از طرف ما رخ داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نحوه ی پرداخت و اطمینان از پرداخت صحیح و مطمئن عوارض آزادراه ها از زمان الزامی شدن پرداخت الکترونیک، به یکی از دغدغه های مهم کاربران تبدیل گشته است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۰    
رئیس هیئت مدیره شرکت سپندار عنوان کرد: خاصیت توسعه این است که به مرور زمان اتفاق بیفتد، اما از طرفی هم دولت روی درآمد این موضوع حساب باز کرده است و قرارداد و پیش بینی ها هم بر مبنای تردد قبل از کرونا انجام شده بود اکنون شاهد کاهش آن بودیم که اکنون تأثیر خودش را نشان می دهد اما ما سیستم هایی که ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۱:۱۶    
تبریز- خبرنگار کیهان: استانداران آذربایجان غربی و شرقی خواستار عدم دریافت عوارض آزادراه ارومیه- تبریز شدند. محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اخذ عوارض از مسیری که ناقص است و تکمیل نشده، درست نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به نظر می رسد با شکست طرح اخذ الکترونیکی عوارض آزادراه ها، وزارت راه و شهرسازی به دنبال کمک گرفتن از پلیس راهور برای نقد کردن سرمایه های بخش خصوصی در احداث آزادراه است.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۴    
با توجه به گفته های وزیر راه و شهرسازی، دور از انتظار نیست که دولت به سمت پرداخت نقدی آزادراه ها بازگردد. به نقل از فارس، محمد اسلامی در این خصوص توضیح داد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: پس از پیگیری ها و توافق های انجام شده، از ساعت صفر بامداد چهارشنبه 18تیر، دریافت عوارض آزادراه برای شهروندان محمدیه و مهرگان پیمایشی شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: 50 درصد خودروهایی که از 5 آزادراه دارای زیرساخت عوارض الکترونیکی عبور کرده اند، عوارض نداده اند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه: پرداخت نکردن هزینه عوارضی، بیش از 50 درصد از مالکان خودرو، موجب خسارات سرمایه گذاران آزاد راه ها شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر مردم در پرداخت عوارض الکترونیک آزادراه هاه اهمال و کم کاری کنند، سرمایه گذار نمی تواند اقساط خود را پرداخت کند و ممکن است ما هم از الکترونیکی کردن بقیه آزادراه ها منصرف شویم و به مدل نقدی برگردانیم.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
در حالی عضو هیئت مدیره شرکت ساخت از الکترونیکی شدن اخذ عوارض در همه آزادراه های کشور تا بهمن سال گذشته خبر داده بود که وی در جدیدترین اظهارات وعده انجام این کار را تا پاییز امسال داده است.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
به دلیل تأخیر در پرداخت عوارض الکترونیک آزادراهی ، سرمایه گذاران آزادراه ها به تدریج نسبت به نقدی کردن مجدد عوارض آزادراهی به جای پرداخت الکترونیک، اقدام می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اخذ عوارض در مسیری که هنوز تکمیل نشده، کار درستی نیست، بر توقف این روند تا زمان تکمیل این پروژه تأکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عوارض آزادراه در دست ساخت تبریز به ارومیه افزایش چشمگیری یافته است و رفت و برگشت رانندگان با خودرو سواری در این مسیر برای آنان 27 هزار تومان آب می خورد که این امر اعتراض شدید استاندار آذربایجان غربی را در پی داشته است.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
باهدف بهبود تجربۀ کاربری کاربران سِت، نسخۀ جدید این اپلیکیشن روی سایت سِت، کافه بازار، گوگل پلی و مایکت قرار گرفت. اپلیکیشن سِت ، اپلیکیشن پرداخت موبایلی شرکت سیمرغ تجارت است که با شعار نهایتِ همراهی در پرداخت خدمات متنوع پرداخت مبتنی بر فناوری های روز را به کاربران ارائه می کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کمیته شرکت های سرمایه گذار در آزادراه ها ضمن تایید بازگشت دریافت دستی عوارض آزادراه تهران- شمال، از احتمال بازگشت باجه های عوارضی به سایر آزادراه های کشور به دلیل عدم پرداخت وجه از سوی مسافران خبر داد.
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در حالی که منطقه یک آزادراه تهران-شمال اسفندماه سال گذشته افتتاح شده و از همان آغاز عوارضی در این مسیر به صورت الکترونیکی محاسبه و دریافت می شد، به تازگی باجه ها در آزادراه تهران-شمال فعال شدند و عوارض را به صورت دستی از مردم می گیرند. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین| مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از اخذ عوارض آزادراه قزوین-کرج به شکل پیمایشی خبر داد.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۵۶    
به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم ، روابط عمومی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد، ساعت 20:56 امشب حادثه انفجار و حریق در کلینیک سینا اطهر اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام شدند 13 کشته در انفجار و اتش سوزی کلینیک خیابان شریعتی تهران، 6 نفر از کشته ها در اتاق عمل بوده اند ...
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۵    
دو سالی می شود که پرداخت عوارض بعضی از آزادراه های مهم کشور به صورت الکترونیکی شده است و برای پرداخت عوارض دیگر نیاز به توقف نست. از ابتدای اجرای این طرح، اپلیکیشن های مختلف از جمله آپ سرویس پرداخت عوارض آزادراه ها را به اپلیکیشن خود اضافه کردند. ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۲    
قطعه یک آزادراه تهران-شمال بعد از 24 سال، بهمن ماه سال گذشته به صورت آزمایشی به بهره برداری رسید و ششم اسفندماه نیز افتتاح شد. معاون ساخت و توسعه آزادراه ها، جلال بهرامی همان روز اعلام کرد که پرداخت عوارض این آزادراه به صورت الکترونیکی وجود دارد ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور از توافق وزیر راه و ناجا برای جریمه کردن مالکان خودروی که عوارض آزادراه های الکترونیکی را پرداخت نکرده اند ...