چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۰۷Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

روزنامه جوان آنلاین (javanonline.ir)

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1396 روزنامه جوان آنلاین 1 فروردین 1397 روزنامه جوان آنلاین 5 اسفند 1398 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1399 روزنامه جوان آنلاین 28 مرداد 1399 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1399 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1399 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1399 روزنامه جوان آنلاین 1 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 2 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 3 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 4 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 5 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 6 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 7 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 8 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 9 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 10 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 11 آذر 1399 روزنامه جوان آنلاین 12 آذر 1399 
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با تاکید بر اینکه نان در استان تهران گران نمی شود، گفت: هر اقدامی برای فروش نان با قیمت گران تر تخلف است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مطابق سال های گذشته و با آغازطرح چهارشنبه های امام رضایی به همت گروه جهادی و خیریه شمس، بیش از 500 وعده غذای گرم در محله فرحزاد توزیع شد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید مصوبه " اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها " از سوی این شورا خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تیم فوتبال تراکتور در چهارمین دیدار خود در لیگ برتر توانست مس رفسنجان را با یک گل شکست دهد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه جهادی و خیریه شمس هرساله همزمان با آغاز فصل سرما در قالب چهارشنبه های امام رضایی(ع) اقدام به توزیع غذای گرم در مناطق کم برخوردار و محروم تهران میکند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
هر چند عملکرد امتیازی استقلال در شروع بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر قابل قبول است، اما برد هایی که این تیم به دست آورده نشانه های خوبی برای آینده آبی پوشان به همراه ندارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است به زودی با برگزاری جلساتی طرح خود را برای فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا بررسی کند و احتمال دارد دیدار های رفت و برگشت مرحله گروهی را به تک بازی تغییر دهد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸۰ سایت دیگر  
دولت در لایحه بودجه 1400 در راستای فرزندآوری پیش بینی کرده تا تسهیلات قرض الحسنه ودیعه 70 میلیون تومانی با بازپرداخت 20 ساله به خانواده های دارای فرزند سوم پرداخت شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال آینده مشخص شده که حقوق سالانه 48 میلیون تومان یعنی ماهانه 4 میلیون تومان از مالیات معاف هستند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
برای رهایی اصناف از مشکلات به وجود آمده از سوی کرونا تصمیماتی عملیاتی باید در دستور کار قرار گیرد که از آن دست می توان به بسته های حمایتی و معافیت های مالیاتی اشاره کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خبرنگار سی ان ان که سال ها در دفتر این شبکه در تهران کار کرده اعلام کرد که در بین مردم ایران خشم گسترده ای بابت حمله تروریستی منجر به شهادت شهید محسن فخری زاده وجود دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
بایدن در مصاحبه ای بر رویکرد قبلی خود مبنی بر بازگشت به برجام تاکید کرد و گفت: با متحدان و شرکای خود، وارد توافقات بعدی برای تشدید و تمدید محدودیت های هسته ای ایران خواهیم بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
آمریکا در نظر دارد رزم ناو بونهام ریچارد که در ژوئیه سال جاری در سواحل سن دیه گو در کالیفرنیا دچار حریق شده بود را اوراق کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر 64 شهرستان در وضعیت قرمز، 278 شهرستان نارنجی و 106 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
بعد از اظهارات بهاروند برای برگزاری انتخابات طبق اساسنامه که حضور بازنشست ها را منع نکرده است، مسئول حقوقی این فدراسیون هم پاسخ نماینده مجلس را درباره ممنوعیت شرکت بازنشسته ها در انتخابات داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک مسئول یمنی از حضور نظامیان آمریکایی و انگلیسی در استان المهره واقع در شرق یمن خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا از بحرین به دلیل همراهی با واشنگتن در اجرای سیاست فشار حداکثری علیه ایران تشکر کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
دفتر آیت الله مصباح یزدی در اطلاعیه ای اعلام کرد که مشکل ایشان ضعف مفرط جسمانی به دلیل ادامه و تشدید بیماری گوارشی است و در منزل تحت مراقبت پزشکی هستند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه تقدیر جمعی از نمایندگان در رابطه با عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف خصوصی سازی را قرائت کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه کره جنوبی امروز چهارشنبه با صدور بیانیه ای ترور دانشمند برجسته هسته ای ایران را محکوم کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 7730 واحدی روبرو شد و بالاخره بعد از 3 ماه عرضه های اولیه در بورس از سر گرفته شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ملایر در مجلس گفت: سزاوار بود که رئیس جمهور به خاطر مردم و آینده کشور برای تقدیم لایحه بودجه 1400 به مجلس می آمد و ما پروتکل های بهداشتی را بیشتر برای او رعایت می کردیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
لایحه بودجه سال 1400 که امروز به مجلس تقدیم شد، پس از بررسی توسط نمایندگان در کمیسیون های تخصصی مورد بحث قرار خواهد گرفت و پس از آن به کمیسیون تلفیق خواهد رفت و نتیجه کار پس از کمیسیون های تخصصی و ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
شورای نگهبان طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها که توسط مجلس به تصویب رسید را با سه ایراد به مجلس برمی گرداند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مصوبه مجلس درباره بحث هسته ای نگرانی های را بین اعضای دولت ایجاد کرد که هیچ مشورتی با وزارتخانه های ذی ربط نشده و نحوه اجرای آن مشکلاتی ایجاد می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق مصوبه امروز پارلمان، افزایش حقوق ها در بودجه بر مبنای رعایت عدالت تعیین شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: تولید، اشتغال و تامین معیشت مردم مسائلی است که در سال جاری با آن روبرو هستیم و سعی داریم در بودجه 1400 از اشتغال کشور محافظت کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرویس سیاسی جوان آنلاین: ترور دانشمند برجسته هسته ای و صنایع دفاعی محسن فخری زاده از سوی دشمن آمریکای و سگ ولگرد منطقه ای آن رژیم تروریست صهیونیستی، داغ بزرگی بر دل ملت نهاده است ...
  ۸ ساعت پیش    
قیمت طلا و سکه در روز چهارشنبه 12 آذر 99 را در گزارش زیر بخوانید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مسئول گروه آموزش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دورهمی های کوچک را مهم ترین عامل در انتقال و شیوع بیماری کووید 19 عنوان کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در 20 سال گذشته، مقیاس خشکسالی به سطح بی سابقه ای رسیده است و در آینده زمین را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از احتمال بارش برف در ارتفاعات شمالی استان تهران خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور خواست تا با شناسایی رخنه ها و زمینه های بروز ترور شهید فخری زاده از تکرار وقوع آن بطور جدی جلوگیری کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر مشاور در امور خارجه عربستان به مطلب منتشر شده از سوی وزیر خارجه ایران در خصوص ترور شهید فخری زاده واکنش نشان داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور، لایحه بودجه سال 1400 را تقدیم مجلس کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه ترورهای مکرر، حاصل سیاست ملتمسانه برای بازگشت آمریکا به برجام است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ارومیه در مجلس گفت: امروز اگر حقوق های نجومی را شاهد هستیم به خاطر دور شدن از اصول سیاست های کلی ابلاغ شده از سوی رهبری است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی طرح اصلاح ساختار بودجه، دولت را مکلف به ثبت معاملات متوسط و بزرگ در یک سامانه و در راستای ساماندهی خریدهای دولتی کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
آمار جهانیِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون به 64 میلیون و 195 هزار و 738 نفر رسیده و مرگ یک میلیون و 486 هزار و 844 نفر نیز بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: گمانه زنی هایی که ممکن است در رسانه ها مطرح شود که عدم حضور من در مجلس به خاطر مصوبه دیروز مجلس است که البته دولت با آن مصوبه موافقت ندارد و آن را برای روند فعالیت های دیپلماتیک مضر ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن داروسازان تهران در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر کیفیت پایین برخی ماسک های تولیدی در کشور ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بیش از 10 روز از اعمال محدودیت های کرونایی در پایتخت گذشته و در این مدت بر اساس آنچه که مسئولان ستادملی مقابله با کرونا اعلام کرده اند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شیخ عیسی قاسم با صدور بیانیه ای در خصوص عادی سازی روابط رژیم های عربی با رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که خواری و ذلت این رژیم ها کمی بعد از امضای توافق خیانتکارانه نمایان گردید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رپورتاژ آگهی/ در این مقاله قصد داریم در خصوص انبارداری و اصول آن در حمل و نقل با شما صحبت کنیم. یکی از فعالیت های اصلی در انبارداری "حمل و نقل" است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رپورتاژ آگهی/ آیا نگران هستید که رزومه تان در زمان فارغ التحصیلی، ناکافی باشد؟ موقعیت های شغلی دانشجویی و پاره وقت، می تواند به شما کمک کند تا رزومه خود را تقویت کنید و مهم تر از آن ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر نخست روزنامه های صبح چهارشنبه 12 آذر 99 منتشر می شود
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵۸ سایت دیگر  
کانال منتسب به آیت الله محمدتقی مصباح یزدی، شامگاه سه شنبه اعلام کرد که بیماری این عضو مجلس خبرگان رهبری شدت یافته است و مردم برای سلامتی وی دعا کنند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش باران در محور های 4 استان کشور خبرداد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای امروز سه شنبه گفت هنوز نشانه ای از قصد ایران برای کاهش همکاری با این نهاد بین المللی وجود ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
یک شبکه خبری آمریکایی مدعی شد که ترامپ قصد دارد در روز مراسم تحلیف جو بایدن نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا را اعلام کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر با افتتاح "مرکز طب سنتی شهید بهشتی" تمام خدمات درمانی طب سنتی در درمانگاه مجهز طب سنتی این مرکز توسط آقایان دکتر فصیحی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 144 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه آلوده و نسبت به روز های قبل میزان آلودگی تشدیده شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سناتور ایالت ورمونت در پیامی در توییتر با انتقاد از بی توجهی ترامپ به شیوع وسیع ویروس کرونا در آمریکا، وی را خطرناک ترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا دانست.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فرضیات زیادی در مورد کووید 19 وجود دارد؛ ضروری است بدانیم چه گفته هایی در مورد این ویروس نادرست است تا از انجام آن ها پرهیز کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اتکای بودجه به نفت مسئله مهم است چرا که اتکای بودجه به نفت، شرّ مطلق و تکیه بر باد است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا هیچ بانکی در دو هفته تعطیلات کرونایی حق ندارد چکی را برگشت بزند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران از روز شنبه نارنجی می شود و محدودیت ها در تهران و شهر هایی که از قرمز به وضعیت نارنجی تبدیل شده اند، کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به گسترش فعالیت سایت های شرطبندی، برخی از جوانان فریب مبلغان این سایت ها را خورده و سرمایه خود را آنی به باد می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی، متهم پرونده کلاهبرداری 160 میلیارد ریالی با خرید و فروش ارز و مانور های متقلبانه از شهروندان تهرانی را در مشهد دستگیر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
زن 27 ساله ای که برای چاره جویی درباره رفتار های غیرمتعارف و بی شرمانه همسرش به دایره مددکاری اجتماعی کلانتری میرزا کوچک خان مشهد مراجعه کرده بود درباره سرگذشت خود توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در حراجی روز سه شنبه یک قطعه قدیمی از پلکان مارپیچ برج ایفل به مبلغ 323 هزار و 427 دلار در فرانسه به فروش رفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مطالعه محققان نشان می دهد افراد دریافت کننده واکسن سل موسوم به "ب ث ژ" کمتر مبتلا به کووید 19 شده و احتمالا آنتی بادی بیشتری در مقابله با این عفونت در بدن شان دارند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی علوم پزشکی استان کردستان گفت: هنگام ضدعفونی تلفن همراه با ضدعفونی کننده های الکلی باید به مواردی توجه کنیم تا از انفجار احتمالی جلوگیری شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
محققان به این نتیجه رسیده اند که تشویق مردم به خوردن میوه خشک بیشتر، بدون شکر اضافه شده، می تواند روشی موثر برای افزایش مصرف مواد مغذی حیاتی در بدن آن ها باشد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد رسوراترول به دست آمده از گیاهان و میوه ها دارای خواص ضدویروسی در مقابله با کروناویروس است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زندگی مشترک و به تفاهم رسیدن اصلاً به معنای شبیه بودن به یکدیگر نیست، بلکه موفق ترین زوج ها آن هایی هستند که از تفاوت های هم به نقطه ای مشترک رسیده و از یکدیگر چیز های مختلفی یاد گرفته اند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۵    
سرویس ورزشی جوان آنلاین: مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در حال نزدیک شدن به هفته های پایانی است و کم کم چهره های تیم های صعود کننده به مرحله بعد مشخص می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۶:۳۵    
سرویس ورزشی جوان آنلاین: شکست تیم ملی در انتخابی کاپ آسیا مقابل سوریه تلنگر بزرگی برای بسکتبال ایران بود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سرویس ورزشی جوان آنلاین: سازمان بازرسی کل کشور برای اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که در عقد قرارداد با مارک ویلموتس نقش داشتند اعلام جرم کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به انهدام 36 باند بزرگ مواد مخدر از افزایش 18 درصدی کشفیات افیونی از ابتدای سال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۵:۰۵    
مرد سالخورده ای که متهم است، دختر 15 ساله ای به نام شیما را پس از ربودن در مخفیگاهش به کام مرگ کشانده است، ادعای تازه ای درباره محل دفن جسد مطرح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۴:۳۵    
با تعطیلی بازار و بسیاری از مشاغل و محدودیت های رفت و آمد و تردد خودرو ها در داخل و خارج از شهر، اوضاع شهر ها کمی آرام شده ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۴:۲۰    
قاچاقچیان هوبره طی چندین مرحله سخت و پیچیده، این پرنده کمیاب را برای شیوخ و شاهزاده های عرب از ایران خارج می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۴:۰۵    
در سال های اخیر فعال سازی طرح های اقتصاد مقاومتی از راه واگذاری تسهیلات مرتبط در این خصوص توسط بسیج سازندگی نمود عینی، اجرایی و عملی به خود گرفته و حتی در روستا های محروم و دورافتاده نیز به همت بسیج ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۳:۳۵    
ارتش جمهوری آذربایجان دیروز وارد لاچین، سومین شهری شد که بعد از توافق اخیر بین باکو و ایروان، بدون درگیری تحت کنترل باکو قرار می گیرد. آزاد سازی لاچین بعد از 27 سال انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
احمد نجفی و داریوش ارجمند دو بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون نسبت به ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای کشورمان شهید محسن فخری زاده واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۲:۵۰    
حاج قاسم مرد عمل بود و همراه نیروهایش تا جلو می رفت. انسان بسیار بامحبتی بود و در همان جوانی به یکسری اصول و فرمان های حضرت امام معتقد بود. حاج قاسم خیلی انسان عجیبی بود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۲:۳۵    
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: مجموعه داستان پیاده ها و سواره ها نوشته محمدرضا دامرودی که توسط انتشارات امیر کبیر در 288صفحه منتشر شده شامل 15داستان کوتاه است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کارگردان باسابقه انیمیشن کشورمان با تأکید بر اینکه انیمیشن هیچ گاه در سینمای ایران در اولویت نبوده است، از نگاه به تولیدات این حوزه به عنوان یک کالای لوکس انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۲:۰۲    
بررسی قیمت انواع کالا های اساسی سبد خانوار در هفته های اخیر نشان می دهد که قیمت ها هر یک به بهانه مختلف با سیر صعودی در بازار روبه رو شده است، این موضوع همزمان با تعطیلی صنوف و نبود درآمد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پیشین دیوان محاسبات کشور، با بیان اینکه 55درصد بودجه عمرانی حیف و میل می شود، گفت: بودجه عمرانی که ما مصرف می کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
شناور 170 میلیارد ریالی کالای دیجیتال قاچاق در بندر ریگ توقیف شده است. هرچند کالا قبل از ورود به گمرک توقیف شده، اما سؤال جدی این است که با توجه به الزام ریجستری تلفن همراه ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۱:۲۶    
بر اساس مواد 24 و 25 طرح پیش نویس مسئولیت بین المللی دولت ها که در سال 2001 توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسیده است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: وقتی از جهاد و کمک مؤمنانه صحبت به میان می آید، نباید فقط به سبد معیشتی و تهیه لوازم التحریر و توزیع غذای گرم فکر کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ترور شهید دانشمند هسته ای ایران، بازتاب فراوانی در فضای رسانه ای داشته است. بخشی از این بازتاب به محکومیت گسترده اقدام شبکه اجتماعی امریکایی اینستاگرام در حذف پست های مرتبط با شهید فخری زاده مربوط ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که این روز ها مشغول بازی در فیلم سینمایی تک تیرانداز است به ارائه توضیحاتی درباره این فیلم پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۲۶    
ما سرمایه زیادی نداشتیم به همین خاطر به سراغ صندوق قرض الحسنه بسیج سازندگی دزفول رفتیم تا وام دریافت کنیم. آن روز فهمیدیم که بسیج در همه زمینه ها از جوانان کارآفرین حمایت می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ملل با اعلام اینکه مجموع کشته های ناامنی ها در یمن تا امروز، به افزون بر 220 هزار نفر رسیده است، اعلام کرد که بیشتر مردم این کشور به کمک های بشردوستانه نیاز دادند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۰۲    
خاورمیانه همیشه یکی از مهم ترین نقاط ژئوپلتیکی جهان بوده است و این روز ها در حساس ترین دوره خود سر می برد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ریاض آسمان خود را هم به روی تل آویو گشود و با عبور هواپیما های تجاری و مسافربری رژیم صهیونیستی به مقصد امارات از حریم هوایی خود موافقت کرد تا توافق عادی سازی عرب ها - اسرائیل یک گام دیگر جلو برود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از تولید 11 هزار تن پروتئین از طریق آبزی پروری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که متحدان رژیم صهیونیستی در پشت نقاب دعوت به خویشتنداری پنهان شده و با پیغام و پسغام های خود تلاش می کنند ایران را از هرگونه واکنشی به ترور دانشمندان هسته ای منع کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۶    
فرماندار ایالت ویسکانسین امریکا نتایج انتخابات ایالتی و پیروزی نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 در این ایالت را تأیید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۱    
مرد جوانی که متهم است با همدستی یکی از دوستانش شوهر زن مورد علاقه اش را به قتل رسانده است در جلسه محاکمه ماجرا را شرح داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۶    
با وجود تمام ادعا های وزارت ورزش بر مبارزه جدی و سفت و سخت با فساد، 7 سال حضور نماینده تام الاختیار عابربانک در پرسپولیس با تقدیر و تشکر مدیرعامل تازه وارد سرخپوشان و آرزوی موفقیت او برای یلوه در شغل ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۰    
با گذشت چند روز از شهادت محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان به دست ایادی صهیونیست و استکبار جهانی واکنش های اقشار مختلف جامعه به شهادت مظلومانه این دانشمند برجسته کشور همچنان ادامه دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۰    
خداوند در قرآن کریم می فرماید: وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکمْ مِنْ اَنْفُسِکمْ اَزْواجاً لِتَسْکنُوا اِلَیها وَ جَعَلَ بَینَکم مَوَدَّةً وَ رَحْمَةً اِنَّ فِی ذلِک لاَیاتٍ لِقَومٍ یتَفَکرُونَ ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۰    
دیروز در حساس ترین بازی هفته چهارم لیگ برتر، استقلال و پیکان به تساوی بدون گل رسیدند تا شاگردان فکری اولین مساوی شان را در فصل جدید ثبت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۴۷    
افرادی که مطامع و منافع خود را صرفاً ملاک قرار می دهند و توان خود مدیریتی و خود مراقبتی ندارند و از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند، جز حسادت، بخل، طمع و کوته بینی، چاره ای ندارند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی عدم اصلاح بودجه های سنواتی به رغم تشدید تحریم و کرونا تکیه دولت و شرکت های دولتی بر پوشش کسری بودجه از محل استقراض از ارزش پول ملی و آینده فروشی بسیار زیاد شده است ...
مشاهده نتایج بیشتر...