یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۵۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

روزنامه جوان آنلاین (javanonline.ir)

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1396 روزنامه جوان آنلاین 1 فروردین 1397 روزنامه جوان آنلاین 5 اسفند 1398 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1399 روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1400 روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1401 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1402 روزنامه جوان آنلاین 25 اردیبهشت 1402 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1402 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1402 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1402 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1402 روزنامه جوان آنلاین 1 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 2 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 3 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 4 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 5 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 6 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 7 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 8 مهر 1402 روزنامه جوان آنلاین 9 مهر 1402 
  ۸ دقیقه پیش    
وزیر اطلاعات از افزایش چشمگیر قاچاق سلاح به کشور در ماه های گذشته به منظور ایجاد آشوب و ناامنی خبر داد و جزئیاتی از ماجرای خنثی سازی بمبگذاری های تهران ارائه کرد. ...
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: کشتار جمعی از نمازگزاران پاکستان از سوی تمام مسلمانان جهان و فرق و مذاهب مختلف اسلامی مردود و محکوم است و نمی تواند خللی در روند رو به رشد وحدت و ...
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رسانه صهیونیستی نوشت، ایران به دنبال این است که موشک های کروز بیشتری بر روی ناوچه های خود قرار دهد و قدرت دریایی خود را افزون تر کند.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام وزیر اطلاعات بیش از 50 سرویس اطلاعاتی طی سال گذشته برای ایجادناآرامی در کشور ما با یکدیگر همفکری و همکاری کردند و بیش از 200 رسانه نیز به شکل مستقیم و مداوم در این جهت فعال بودند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرمانده ستاد عملیات مشترک عراق با اشاره به تحرکات این کشور برای اجرای توافق امنیتی با ایران، اعلام کرد که نیرو های مرزبانی عراق در نقاط مرزی با ایران حدود 12 مقر ایجاد کرده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: زمین 300 هکتاری در مجاورت حرم امام برای احداث ورزشگاه جدید فعلا نهایی شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات از افزایش چشمگیر قاچاق سلاح به کشور در ماه های گذشته به منظور ایجاد آشوب و ناامنی خبر داد و جزئیاتی را از ماجرای خنثی سازی بمب گذاری های تهران ارائه کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: دفاع مقدس را به برکت قلب های مستحکم که تزلزل ناپذیر بود با پیروزی به پایان رساندیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
کشتار دام های مولد و مشکلات ارزی برای ترخیص گوشت های وارداتی، به گرانی گوشت قرمز در بازار دامن زد، اما با تسریع در واردات نهاده ها و تقویت تولید داخل، بازار گوشت قرمز در وضعیت سفید قرار گرفته است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس حوزه رسانه گفت: پرتاب سری ماهواره های نور از 1 تا 3، پیشرفت گام به گام ما را در زمینه فضایی نشان می دهد. امروز سپاه پاسداران خالق اولین افتخار نظامی برای جهان اسلام در حوزه فضا است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در مجمع عمومی فوق العاده موسسه اعتباری توسعه، انحلال این موسسه و آغاز فرایند تصفیه آن تصویب شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون اسبق رئیس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی گفت که هیچ زمانی وضعیت امنیت داخلی این رژیم را تا این حد آشفته ندیده بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه گزینه تسلیم و سازش از روی میز برداشته شده است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی سیرقهقرایی و شاخص ارتجاع است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایران تاکنون برای نوسازی 17 پالایشگاه فراسرزمینی به ظرفیت 2.5 میلیون بشکه اقدام کرده که می توان تا 1404 به میزان یک میلیون بشکه برای صادرات نفت ایران به این مقصد ها بازارسازی کرد.
  ۳ ساعت پیش    
با حضور مدیران ارشد سازمان اموال تملیکی و مدیران محلی، در اداره کل امور اقتصادی خراسان رضوی هادی ذاکری، به عنوان مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خراسان رضوی معرفی شد.
  ۳ ساعت پیش    
علاوه بر رویکرد حاکمیتی، مردم هم با استفاده از ظرفیت های گوناگون، سهم خود را در توسعه وحدت مسلمین ادا می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دیمیتری مدودف نایب رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که برای ارتش این کشور نظامیان انگلیسی مشغول به آموزش نظامی در خاک اوکراین، اهداف نظامی مشروع هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی با انتشار گزارش هایی درباره درگیری های شب گذشته در جنوب تل آویو نوشتند: آشوب بین شهرک نشینان اریتره ای ، به نبردی داخلی کشیده شده و در درگیری های محله هاتیکوا 10 نفر زخمی شده اند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 17 هزار و 373 واحد همراه شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
درحالی که آلمان خرید گاز روسیه را متوقف کرده بود، اما وزارت اقتصاد و یکی از بزرگ ترین شرکت های انرژی این کشور اذعان کرده اندنمی توانند خرید گاز از روسیه را منکر شوند زیرا ردیابی منشاء آن دشوار است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک با بیان اینکه مجوزهای تأسیس کودکستان ها صادر شده است، گفت: صدور مجوز برای فعالیت کودکستان ها تا پایان آبان امسال ادامه دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دانش آموزان انجمن اسلامی در حمایت از کودکان مظلوم فلسطین، ویدئویی را به 3 زبان تهیه کرده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال الاتحاد گفت: سرمربی سپاهان را می شناسم و از این تیم انتظارات بالایی داریم.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کارهایی برای رفع عقب افتادگی در این استان شروع شده، گفت: پروژه انتقال آب از سمت دریای عمان با سرعت و جدیت در حال انجام است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران اقدامات شهرداری تهران در حوزه مسکن را اعلام کرد و گفت: نوسازی بافت فرسوده یکی از اولویت های مدیریت شهری است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: طی 6 ماه گذشته بیش از 1000 کلاس درس در استان تهران ساخته شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (9 مهر) در شرایط قابل قبول قراردارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت گفت: فراخوان جذب اعضای هیأت علمی یک فرایند قانونی، استاندارد و تعریف شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند الحاقی ماده 18 که بر اساس آن حقوق و مزایای قانونی کارکنان وزارتخانه ها ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست امروز مجلس به برخی شایعات درباره هیات مولدسازی پاسخ داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به قانون جوانی جمعیت گفت: در قالب این قانون تاکنون 32 هزار قطعه زمین در سراسر کشور به مشمولان تحویل داده شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور مکزیک از کمک های ایالات متحده آمریکا به اوکراین و تحریم های اقتصادی واشنگتن علیه ونزوئلا، کوبا و سایر کشورهای دیگر انتقاد کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی با النصر شاید خیلی مسائل بر علیه ما بود که نتوانستیم امتیازهای کافی را بگیریم.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اطمینان دارم بازیکنان ما می توانند عملکرد خوبی مقابل الدحیل داشته باشند و بتوانیم بازی خودمان را به حریف دیکته کنیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار همتای عراقی در تهران ضمن تأکید بر اجرای دقیق و کامل توافقنامه امنیتی 2 کشور ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالیکه درخواست بودجه میلیارد دلاری رئیس جمهور آمریکا برای کی یف در کنگره رد شد، جو بایدن خواستار کمک بی وقفه ایالات متحده به اوکراین برای نبرد با روسیه شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: در دو سال گذشته 670 هزار شغل با سرمایه گذاری 80 هزار میلیارد تومان، در مناطق عشایری و روستا های کشور ایجاد شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
با افزایش تلفات حمله انتحاری روز جمعه به یک مسجد استان بلوچستان پاکستان، وزیر کشور پاکستان سازمان اطلاعاتی هند را به دست داشتن در این اقدام تروریستی متهم کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی تاکید کرد: باید رویکرد و سیاست راهبردی به مراسم اربعین که پرچم بلند حضرت سیدالشهداء است، همواره مردمی، جهانی و تمدنی باشد تا این حرکت بزرگ برای همیشه بالنده و پرنشاط باقی بماند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر کشور ترکیه از تلاش برای یک حمله تروریستی در نزدیکی ساختمان وزارت کشور ترکیه در منطقه کیزیلای آنکارا و زخمی شدن دو مأمور پلیس خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی کشور با بیان اینکه ما قبلا واردکننده کیت های ژنتیک بودیم که با تحریم های ظالمانه غرب وارد کشور نشد گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیام خود بمناسبت روز جهانی سالمند از افزایش 2 برابری جمعیت سالمند در کشور طی 20 سال آینده هشدار داد و تصریح کرد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یکی از اتفاقات مثبتی که بریکس دنبال کرده ایجاد یک شبکه بانکی الکترونیکی به جای سوئیفت است، شبکه ای که دیگر تحت تاثیر تحریم های آمریکا و اروپا نباشد و کشورهای عضو بتوانند با اطمینان و امنیت از مزایای ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش رسمی که شرکت سایپا به بورس ارائه داده است، این شرکت در 5 ماه نخست امسال 12 هزار خودروی تولیدی خود را به مشتریان عرضه نکرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشکلاتی که بیماران پروانه ای در ایران به دلیل تحریم های یکجانبه آمریکا با آن مواجه هستند از سوی جریان رسانه ای غرب سانسور می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین خلیلی تأکید کرد: اجرای دقیق، سریع و قاطعانه احکام
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: هدف گذاری کرده ایم که ظرفیت فعلی مسیرهای ترانزیتی در کشور سه برابر شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
سردار قاآنی با اشاره به افزایش رونق و وسعت مراسم اربعین حسینی در هر سال، گفت: این مراسم رزمایش، لشکرکشی و ایجاد آمادگی برای زمان ظهور امام زمان (عج) است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ ایمنی دغدغه اصلی شورای شهر است گفت: درخصوص بحث فرهنگ ایمنی و نهادینه کردن آن دغدغه های زیادی داریم و در این زمینه مشارکت مردمی می تواند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زیویار شهدا با نثار جان خویش باعث حفظ اسلام، انقلاب و کشور شدند، گفت: باید قدردان خون شهدا باشیم و راه آنان را ادامه دهیم.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مردمی نفس برای جلوگیری از سقط جنین با حضور مسئولان شهرستانی در بسیج خواهران خمین گشایش یافت.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه، ایجاد 17 تا 24 مسجد در اراک، نیاز است، تاکید کرد: برخی شهرک ها در استان مرکزی با بیش از 10 هزار نفر جمعیت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: خودباوری و اتکا به خود توسط جوانان، کلید خودکفایی کشور در حوزه صنایع دفاعی و سایر حوزه های علمی است.
  ۶ ساعت پیش    
محمد خوران در کارگروه مصالح ساختمانی و تجهیزات صنعت ساخت ذیل شورای فنی استان گفت: استفاده از مصالح با کیفیت و استاندارد یکی از مهم ترین و موثرترین عامل در طول عمر ساخت و ساز است و در این زمینه این ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد موظف به شناسایی، مستندسازی و تثبیت مالکیت دولت بر اموال غیرمنقول از طریق تشخیص یا تعیین بهره بردار و یا صدور گواهی بهره برداری برای دستگاه های اجرایی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه گزینه تسلیم و سازش از روی میز برداشته شده است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی سیرقهقرایی و شاخص ارتجاع است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با حضور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و شرکت نمایندگان و اساتید دانشگاه از کشورهای مختلف اسلامی در سالن اجلاس سران آغاز شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خبرنگاران کشورهای جهان اسلام از حضورشان در شهر مشهد و نگاه جامعه اسلامی ایران به نقش بانوان گفتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سردار فدوی گفت: پرداختن به نبرد های خلیج فارس به نسبت نبرد های زمینی مهم تر است؛ برای اینکه آمریکایی ها دارای توان نظامی دریا پایه هستند که اگر غلطی بخواهند انجام دهند از طریق همین توانمندی نظامی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی در گزارشی اعلام کرد: رشد درآمدهای مالیاتی طی دوره استقرار دولت سیزدهم همواره بیش از 50 درصد بوده که این امر در سنوات گذشته سابقه نداشته؛ همچنین تعداد مودیان مالیاتی 83 ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اخراج مجری های معروف شبکه های فارسی زبان بیگانه که می شود آن ها را کارگزاران ویترینی این رسانه ها نامید، پشت پرده هایی قابل تامل را به تصویر می کشد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اعتراضات گسترده به اصلاحات قضایی در سرزمین های اشغالی، زیرساخت هایی ادعایی قدرت در حاکمیت رژیم صهیونیستی را به شدت به چالش کشیده است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از ترافیک سنگین در آزاد راه کرج - تهران خبر داد و گفت: ترافیک آزادراه تهران- کرج نیمه سنگین است.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی به شی جین پینگ روز ملی جمهوری خلق چین را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
2 زندانی ایرانی در کراچی پاکستان بعد از طی دوران محکومیت از زندان آزاد شده و به کشور بازگشتند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نتایج انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ناپیوسته 1402 رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز و فردا در شمال آذربایجان غربی و شرقی، برخی نقاط استان های اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر، بارش پراکنده باران و رعد و برق خواهیم داشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق در سایه اجرای توافق امنیتی کشورش با ایران، امروز برای دیدار با مقامات بلندپایه ایرانی عازم تهران شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دستگاه های اجرایی را ملزم به ثبت اطلاعات اراضی، املاک و سایر اموال غیرمنقول از جمله انفال و اموال تملیکی در اختیارشان در سامانه سادا کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
توجه به مسائل اساسی در کشت گندم نظیر کشت در زمان مناسب و استفاده از فناوری ها در کشاورزی، از موارد ضروری است که خودکفایی کشور در تولید گندم را پایدار می کند و ما برای حفظ خودکفایی گندم و سپس صادرات ...
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
گوستاوو بلانکو مهاجم جدید خارجی استقلال که چندی پیش در کشور ترکیه با آبی پوشان قرارداد همکاری امضا کرده بود دیروز در جلسه با علی خطیر بند هایی به قراردادش اضافه کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هیجان ایرانی خرید خانه در ترکیه فروکش کرد و حضور ایرانی ها در این بازار به پایین ترین میزان -دست کم از سال 2014- رسید ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم کردن هتک حرمت قرآن در سوئد، خواستار پاسخگویی دولت این کشور شد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن بیوتکنولوژی ایران با بیان اینکه تراریخت روشی برای ارتقای کیفیت محصولات است، گفت: ممنوعیت تولید محصولات تراریخته در لایحه هفتم توسعه نتیجه ای جز تهدید امنیت غذایی نخواهد داشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از تلفات 690 نفری ارتش اوکراین در 24 ساعت گذشته در شش جبهه درگیری در این کشور خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دنده لج احتکار خودرو، حاکمیت آشفته آمریکا از بدهی 32 تریلیون دلاری تا تعطیلی دولت، نوای فرهنگ بر ساز ایرانی، خواب ماشین ها در جاده مخصوص و... از موضوعات مورد توجه روزنامه های یکشنبه 9 مهر 1402 است.
  ۷ ساعت پیش    
مهرماه و سال تحصیلی جدید در شرایطی آغاز شده که برخی کلاس های درس همچنان بدون معلم مانده و وزارت آموزش و پرورش برای مقابله با این شرایط دست به دامن نیرو های بازنشسته و حتی دانشجومعلمان شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی روز شنبه برای سی ونهمین هفته متوالی علیه نخست وزیر این رژیم تظاهرات برگزار کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور پایتخت از آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات شبانه پایتخت خبرداد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تا قبل از اینکه آقا به ایرانشهر تشریف بیاورند،مردم شیعه و سنی هرکدام برای خودشان زندگی می کردند و کاری به کار هم نداشتند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: شرور مسلح در آتش متقابل پلیس در شهرستان حمیدیه به هلاکت رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در ماه های گذشته برخی از نویسندگان آثار خود را که محتواهای درستی نداشتند، شخصاً چاپ کرده و می فروشند و حتی در فضای مجازی هم منتشر می کنند که کاسبی جدیدی است تا آثارشان را بفروشند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ایکس (توئیتر سابق) اظهار کرد تقریباً 20 میلیون دلار به سازندگان پرداخت کرده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رضاخان که زمانی درباره وزیر دربار مقتدر خود گفته بود قول تیمور قول من است پس از کشتن او گفت: از اول خلقت، چنین آدم خائنی وجود نداشته است! تیمورتاش، نورچشمی رضاخان که به جرم خیانت در زندان به قتل رسید
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو گفت: عملکرد تکواندو در بازی های آسیایی از لحاظ فنی و مدال هایی که کسب شده برای جامعه تکواندو قابل قبول نیست و کسی این نتایج را نمی پذیرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های سوری از شنیده شدن صدای انفجار در آسمان دمشق و فعال شدن سامانه های پدافند هوایی ارتش سوریه خبر دادند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مجلس سنای آمریکا با 88 رأی موافق و 9 رأی مخالف، طرحی را تصویب کرد که به صورت موقت از تعطیلی دولت این کشور به مدت 45 روز جلوگیری می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا هشدار داد که به دلیل نقض حقوق بشر در مصر، مانع تداوم کمک های نظامی واشنگتن به قاهره می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های عربستان به تمجید از میزبانی اصفهانی ها از کاروان الاتحاد پرداختند.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه اردن صدور مجوز سوئد به سلوان مومیکا برای اهانت مجدد به قرآن کریم را محکوم کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تمامی کشورها موظف هستند که زمان آغاز و پایان مسابقات لیگ های حرفه ای خود را به فیفا اعلام کنند و بر اساس همان موعد اعلامی نیز زمان نقل و انتقالات تعیین می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: 160 روستا قابلیت تبدیل شدن به مقصد گردشگری را دارند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: برای سال تحصیلی جدید در زمینه آزمایشگاه های آموزشی مشکلی نداریم، اما به دنبال آن هستیم تا با کمک دولت و خیرین دانشگاه بعضی از آزمایشگاه های قدیمی را کاملا نو می کنیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نشست ائمه جمعه استان در ضیاءآباد گفت: در هفته وحدت گامی به سوی همدلی بیشتر برداریم.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پیامبر (ص) با اینکه عقل کل بودند و با اتصال به وحی آسمانی نیاز به مشاوره و مشورت پیدا نمی کردند، ولی برای اینکه فکر و اندیشه مسلمانان پرورش یابد، با آنها مشورت می کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ملاقات مدیر نماوا و سفیر ترکیه نشان می دهد چرا این پلت فرم اغلب سریال های سیاسی کشور ترکیه با محوریت برجسته نشان دادن امپراطوری عثمانی را دوبله و توزیع می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دادگاه عالی ایالات متحده قوانینی را بررسی می کند که رسانه های اجتماعی را در این کشور محدود می کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
در حالی نمایندگان کارگران در شورای عالی کار چندین بار تقاضای افزایش مجدد مزد را مطرح کرده اند، این بار معاون وزیر کار با اعلام اینکه دستمزد سالی یکبار افزایش می یابد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد فعالیت سامانه بارشی از کاهش 5 تا 8 درجه ای دما طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در برخی استان های خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...