سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۴۲Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت عمران»

رویداد ایران   ۱۴ دقیقه پیش    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-در این بازدید مشترک ضمن مشاهده میدانی نواقص و مشکلات شبکه گاز و برق، موضوع تسریع در انجام و اتمام شبکه ها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا طی چند روز آتی مشکلات مرتفع و مقدمات اجرای محوطه سازی پروژه ها نیز فراهم گردد.
کارگزاری شرکت عمران هشتگرد با ارسال پیامکی به برخی متقاضیان مسکن مهر این شهر، آنها را به حذف از سامانه مسکن مهر تهدید کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از کلنگ زنی مترو این شهر در 20 اسفند امسال خبر داد و گفت: به جز 700 متر تمام خط 25کیلیومتر مترو پردیس از زیرزمین عبور می کند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به اتخاذ سیاست توسعه زیرساخت های حمل و نقل بین شهرهای جدید و شهرهای مادر گفت: هم اکنون ساخت 200 کیلومتر مترو بین شهرهای جدید و شهرهای مادر در دستور کار این شرکت قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که امسال سه میلیون و 500 هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی این شهر بهسازی و آسفالت شده است.
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از پیش بینی بودجه چهار هزار و 270 میلیارد تومانی این شرکت در لایحه بودجه 1400 خبر داد.
فرماندار اسکو به همراه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و شهردار سهند، از پروژه های مسکن مهر غدیر در فاز 4 این شهر بازدید کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید و بررسی پروژه های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد به مسئولان شرکت عمران شهر جدید هشتگرد تاکید کرد، ضمن نظارت مستمر بر پروژه ها، با پیمانکاران کم کار هیچگونه مماشاتی نداشته باشند و با آنها به صورت جدی برخورد شود تا پروژه ها طبق زمانبندی به انجام رسد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شرکت عمران شهر جدید پردیس با هدف کاهش پرونده های قضایی در شهرهای جدید اساسنامه منازل مسکونی مهر را ابلاغ کرد. به گزارش شرکت عمران شهر جدید پردیس، پس از برگزاری جلسات متعدد و پیرو پیگیری معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران و دادستان شهرستان پردیس از تاریخ 6 اسفندماه 99 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس اساسنامه واحد های مسکن مهر این شهر در فازهای 3، 5، 8، 9 قدیم و جدید و 11 (کوزو) را ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۴    
معاون امور شهری و محیط زیست شرکت عمران آب و خدمات گفت: بازار میوه و تره بار با پیشرفت 95درصدی هفته آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه متقاضیان مسکن مهر که واحدهایشان آماده تحویل است اما از تحویل آن سرباز میزنند، مشمول هزینه نگهداری ساختمان می شوند گفت: تلاش هستیم تا شهریور سال 1400 پروژه های مسکن مهر را تکمیل و به پایان برسانیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: با عقد قرارداد با پیمانکار نصب وسایل تندرستی بزرگسالان و وسایل بازی کودکان در سه پروژه مسکن مهر مهستان، هودر و وریچ بزودی تکمیل خواهد شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۱    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. روز چهارشنبه 4 اسفند، نشستی در خصوص برنامه ریزی سال آینده و عملکرد شرکت سفیر آبی آرام ، با حضور پیمان پیرفرشی عضو هیئت مدیره و مشاور عالی مدیرعامل این شرکت، برگزار شد. ...
اندیشه کیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی وعمرانی شرکت عمران ، آب وخدمات کیش از پیشرفت 75درصدی پروژه مصلای بزرگ کیش خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در نشستی که با حضور عضو هیات مدیره، مدیرکل دفتر فنی و اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد برگزار شد، روند پیشرفت و مشکلات پروژه های مسکن مهر شهرجدید هشتگرد بررسی شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: مالکان 3000 مسکن مهر در پرند واحدشان را یکسال است تحویل نگرفته اند.
عضو هیات علمی شرکت عمران شهرهای جدید گفت: کیفیت سکونت و ساخت و ساز برای شهرهای جدید اهمیت ویژه دارد
کلام تازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کلام تازه | رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از تخفیف ویژه 15 درصدی برای متقاضیان خرید عرصه واحدهای مسکن مهر گلبهار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت عمران و توسعه فارس تقسیم 65 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت عمران و توسعه فارس تقسیم 65 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۷    
مجمع عمومی شرکت عمران و توسعه فارس در تاریخ 1399/11/28 برگزار شد.
مجمع عمومی شرکت عمران و توسعه فارس تقسیم 65 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۲    
شرکت عمران کیسون قراردادی به مبلغ 58 میلیارد تومان منعقد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در نشست معاونین، مدیران و روسای این شرکت بر ضرورت تسریع فعالیت ها برای آماده سازی جزیره کیش در ماه پایانی سال تاکید کرد.
فرماندار اسکو به همراه مدیرعامل شرکت عمران سهند از پروژه احداث کتابخانه و ساختمان اداری و سرویس بهداشتی پارک هفت هکتاری در فاز 4 سهند بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه قرار گرفت.
فرماندار اسکو به همراه مدیرعامل شرکت عمران سهند و رییس شورای شهر سهند از پروژه های در دست اجرای طرح اقدام ملی مسکن در فازهای 3 و 4 شهر سهند بازدید کرد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره از دست رفتن فرصت صاحبخانه شدن اقشار کم درآمد در مسکن مهر پردیس توضیحاتی را ارایه کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مسقف کردن فضای انتظار، تجهیز سیستم گرمایشی، فعال شدن نوبت دهی کارت قسط، تجهیز طبقه دوم بانک و ... از جمله اقداماتی است که با همکاری شرکت عمران و بانک مسکن میسر شده و براساس سنجش های صورت گرفته، باعث رضایت مراجعه کنندگان شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن گفت: در طرح تفصیلی جدید بافت اطراف حرم مردم نقش بیشتری خواهند داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرجدید هشتگرد در حالی به عنوان یکی از نقاط جمعیتی استان البرز و به همت شرکت عمران و شهرداری این شهر در مسیر توسعه و آبادانی قرار گرفته اما گویا عده ای از این مساله ناراحت اند وبه انحاء مختلف سعی در بر هم زدن آرامش روانی ساکنان آن دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج- ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد استان البرز اعلام کرد که مشکلات تکمیل یک پروژه 650 واحدی مسکن مهر موسوم به کلبه سازان در این شهر برطرف و اکنون در مرحله واگذاری موقت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن گفت: مهم ترین ویژگی طرح ویژه تفصیلی بافت پیرامون حرم تحقق پذیری بالای آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: اگر بخواهید بخشی نگاه کنید، ما از افزایش قیمت ها منتفع می شویم، ولی از طرف دیگر هزینه های ساخت واحدهای مسکونی چند برابر می شود و این برای ما اصلا خوب نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن گفت: در مسئله تحقق پذیری طرح جدید حریم رضوی، از اساتیدی که در این حوزه حاضر به ارائه نکاتی هستند، در هر رسانه رسمی و غیررسمی برای مناظره اعلام آمادگی می کنم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن (مجری طرح بازسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی در مشهد) تعارض منافع را زمینه ساز فساد در این طرح ذکر و بیان کرد: ظرف چند سال اخیر اتفاقات ناگواری در این حوزه رخ داده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در شهر جدید پرند حدود 90 هزار واحد مسکن مهر ساخته شده که از این تعداد به گفته مدیرعامل شرکت عمران پرند نزدیک به 75 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.
اقتصاد ایران: شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی شرکت ثقزوی - شرکت عمران و سازندگی قزوین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی شرکت ثقزوی - شرکت عمران و سازندگی قزوین خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: پرونده مسکن مهر شهر پرند امسال بسته می شود و تنها 2 هزار واحدی که مشکل حقوقی دارند، باقی می مانند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید روز دوشنبه 27 بهمن ماه در آیین اختتامیه مسابقه معماری شهر جدید تیس گفت:تحولات جهانی، تغییرات اساسی را در نوع رویکردها و نگاه به شهر ایجاد کرده و تفکری که در دهه هفتاد بر عموم شهرهای جدید حاکم بود، اکنون کاملاً متحول شده است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران معصومیه به تشریح دلایل تأخیر در افتتاح تله سیژ بوستان علوی اشاره کرد و گفت: اگر می خواستیم بدون توجه به مسائل ایمنی و استاندارد پروژه را افتتاح کنیم، قطعاً چندماه قبل پروژه در اختیار مردم قرار گرفته بود.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از فراخوان این شرکت برای واریز بخش دوم آورده طرح اقدام ملی مسکن توسط متقاضیان خبر داد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
این روزها تب ساخت مجتمع های تجاری و ساختمان های بلندمرتبه در شهر اندیشه بالا رفته و گویا در گوشه ای نیز زمین های آموزشی با عناوین تغییر یا جابه جایی کاربری و واگذاری به بخش خصوصی برای ساخت مدرسه غیرانتفاعی موضوع جدید اختلاف مسؤولان شرکت عمران و آموزش و پرورش قرار گرفته است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۸    
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان جهت گسترش همکاری های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه مسکن با مدیرعامل جدید شرکت عمران زاینده رود اصفهان دیدار کرد.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به پیشرفت مناسب ساخت واحد های طرح ملی مسکن این شهر، گفت: به متقاضیان برای واریز بخش دوم آورده فراخوان داده ایم.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: براساس مصوبه شورای مسکن هزینه های ناشی از تورم مصالح ساختمانی مسکن های مهر شهر جدید پرند در سالجاری از طریق منابع داخلی این شرکت باید تامین شود.