سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۹:۰۷Oct 2020 20

جدیدترین‌های «شرکت عمران»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز اعلام کرد که عملیات ساخت 12 هزار و 96 واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن روز پنجشنبه هفته جاری با پیام ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری در این شهر آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شهر جدید صدرا گفت: مهم ترین چالش و عقب ماندگی شهر جدید صدرا در حوزه زیرساخت ها مربوط به تامین دسترسی مطلوب و مناسب به کلانشهر شیراز است که برای این منظور پنج پروژه محوری تعریف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره اوقاف شهرستان پردیس گفت: تمامی مساجدی که شرکت عمران شهر جدید پردیس در سطح شهرستان ساخته و یا در فازهای 11،5،8،9 جدید مسکن مهر کلنگ زنی شده به اداره اوقاف این شهرستان تحویل می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت عمران و توسعه شاهد برای بخشی از اراضی شرکت پاداد سند گرفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵    
به اطلاع کلیه طلاب و روحانیون محترم نخبه یا استعداد برتر یا اساتید سطوح عالی فاقد مسکن که محل صدور شناسنامه ایشان در شهر اصفهان می باشد می رساند: معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه در راستای کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون معزز و با همکاری شرکت عمران شهر جدید فولادشهر اقدام به پیش ثبت نام در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به هشت هزار واحد آماد تحویل، گفت: متقاضیان که اقدام به تحویل مسکن مهر خود نکنند، در آینده با افزایش نرخ تسهیلات بانکی مواجه خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۰    
روستائیان کمرد شهرستان پردیس سال ها از قنات موجود در شمال این روستا برای شرب استفاده می کنند که با ساخت و سازهای فاز 11 آب شرب ساکنان با آب های سطحی و فاضلاب مسموم شده و مسؤولان پاسخ مناسبی در این خصوص نمی دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰    
مدیر عامل شرکت عمران پرند از عرشه گذاری 250 تنی پل روگذر شهرک صنعتی پرند خبر داد و گفت: مراحل پایانی ساخت پل روگذر شهرک صنعتی پرند در حال انجام است .
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از پیشرفت 60 درصدی هنرستان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محله 35 گلبهار خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت عمران و توسعه شاهد از نتیجه دادگاه با شهرداری مشهد خبر داد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۲۴    
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر گفت: پروژه های عمرانی در محلات شیرین شهر در حال انجام است و تلاش شده که پروژه های عمرانی به صورت منظم و به شکلی گسترش یابد که تمام اقشار مردم انگیزه سکونت در شیرین شهر را داشته باشند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز معامله گرها هزار و 300میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فراورده های نفتی تعلق داشت و 3.6درصد از کل سهام شرکت عمران و سازندگی قزوین معامله شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر با بیان اینکه این شهر به یک دستگاه خدمات رسان عمومی نیاز دارد، گفت: انتظار داریم ادارات مختلف برای ارائه خدمات در شیرین شهر اهواز ورود کرده و به حل مشکلات مردم این شهر کمک کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۴    
فرهادزاده با بیان اینکه شرکت عمران شیرین شهر در تلاش است که بتواند خدمات مطلوب تری به مردم این منطقه ارائه دهد گفت: یک شهر جهت بهبود وضعیت به همکاری و همیاری همه دستگاه های خدمات رسان عمومی و سایر ادارات نیاز دارد.
معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی بر استقرار شرکت عمران شهرهای جدید در شهر جدید گلمان در استان آذربایجان غربی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۶    
تهران-ایرنا- روزنامه ایران درباره بازسازی بافت های فرسوده و حل مشکل مسکن به گفت وگو با محمد سعید ایزدی، مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری پرداخت و نوشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: تکمیل مرکز خدمات درمانی این شهر به 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای طرح مزرعه شهروندی خبر داد و گفت: مساحت فضای سبز ما 12 ونیم هکتار بود که با کاشت 20 هزار اصله درخت مساحت فضای سبز شهر 10 برابر افزایش یافته و به 130 هکتار رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
پدرام صمیمی فر عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند پیرو سیاست های وزرات راه و شهر سازی و پیگیری های ویژه مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، برای ارتقای کیفیت زیستی شهروندان و افزایش خدمات روبنایی شهر جدید پرند از دو سال گذشته برنامه هایی را آغاز کردیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
شهر جدید پرند هم پایتخت مسکن مهر کشور و هم در پروژه اقدام ملی مسکن بیشترین سهمیه احداث واحدهای مسکونی را بین شهرهای جدید دارا است. افزایش بودجه شرکت عمران شهر جدید پرند از 350 میلیارد تومان در سال گذشته به نزدیک 700 میلیارد تومان در سال جاری در حالی صورت می گیرد که سهم این شهر از 400 هزار واحد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: 2100 واحد مسکونی با مجری گری شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) در شهر صدرا احداث می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد استان البرز اعلام کرد که با راه اندازی فاز یک ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه پساب ، مشکل آبیاری 60 هزار اصله درخت حاشیه آزاد راه کرج - قزوین و جنوب شهر جدید هشتگرد برطرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا از ساخت چهارمین سازه ی بتنی آبگیر در شبکه های آبیاری کرخه و شاوور خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس بابیان اینکه شرکت عمران شهر جدید هشتگرد باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارد، گفت: تعداد زیادی از مردم بلاتکلیف هستند و برخی مسائل حقوقی موجب آزرده خاطر شدن آنان شده است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۱    
تعیین روز شهر به انتخاب شهروندان محترم شهر جدید پرند دفتر توسعه اجتماعی-فرهنگی شرکت عمران شهر جدید پرنددر نظر دارد به منظور هویت بخشی و ایجاد خاطره جمعی بین شهروندان در قالب رویدادهای شهری یه روز را در تقویم سالیانه جهت بزرگداشت و گردهمایی شهر تعیین نماید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۲    
امروز معامله گرها 490میلیارد تومان سهام بانک صادرات خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و موسسات اعتباری تعلق داشت و 10درصد از کل سهام شرکت عمران و سازندگی قزوین معامله شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت عمران و توسعه شاهد (ثعمرا1) آماده انجام معامله می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: حدود 30 کیلومتر از مسیر قطار سریع السیر مشهد - گلبهار آماده ریل گذاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به اینکه این مجموعه آماده انعقاد قرارداد با ادارات است، گفت: از مجموع 35 هزار واحد مسکونی مهر، 25 هزار واحد فروش اقساطی شده است و علیرغم دعوت به شیوه های متعدد، تاکنون 10 هزار متقاضی برای دریافت دفترچه تقسیط مراجعه نکرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: آزاد راه اصفهان شیراز با طول حدود 220 کیلومتر به عنوان نخستین و بزرگترین آزادراه جنوب کشور، مرکز کشور را به جنوب کشور و استان فارس متصل می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۲    
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور با عنوان اینکه شهرجدید هشتگرد بهترین شهرجدید ما در کشور خواهد بود، اظهار داشت: از شرکت عمران شهرجدید هشتگرد حمایت مطلق و تمام عیار خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم: برای احترام به نظر همه منتقدان، معتمدان و اصحاب رسانه شهرستان از مسؤولان شرکت عمران درخواست کردیم تا در خصوص جانمایی آرامستان پرند بررسی مجدد انجام دهند.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۲۱    
کلام تازه | جلسه مشترک شرکت عمران شهر جدید گلبهار و حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر گلبهار با هدف برنامه ریزی و اجرای ضدعفونی و گندزدایی مساکن مهر گلبهار برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران و توسعه آذربایجان گفت: مهم ترین رسالت این شرکت ، توسعه و نوسازی شهری و احیای بافت فرسوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۸    
شیراز- ایرنا- کمیسیون امور زیربنایی دولت با درخواست وزارت راه و شهرسازی برای ورود شرکت عمران شهر جدید صدرا به پروژه آزادراه شیراز - اصفهان به عنوان یکی از تأمین کنندگان مالی موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز به انعقاد تفاهم نامه با شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اشاره کرد و گفت: در این تفاهم نامه مقرر شد هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان البرز ساخته شود همچنین انعقاد تفاهم نامه دیگری نیز در دستور کار قرار دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
چناران (پانا)- رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از برگزاری دومین جشنواره فیلم و عکس "شهر جدید من" در شهر جدید گلبهار خبر داد. به گزارش روابط عمومی و دفتر توسعه اجتماعی فرهنگی شرکت عمران شهر جدید گلبهار ...
راه مبین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا عبدالعلی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهریار گفت: مجتمع یک هزار واحدی بوستان اندیشه یکی دیگر از مشکلاتی بود که مردم در حدود 20 سال درگیر اسناد مالکیتی خود بودند و با ورود فرمانداری و برگزاری جلسات با شرکت عمران و سرمایه گذاری مسکن تکالیف این دو قسمت مشخص و در مرحله صدور اسناد مالکیتی ...
معاون مسکن و ساختمان ضمن یادآوری اصلاح آیین نامه ماده 14 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن از معرفی پروژه های سرمایه گذاری مسکن از سوی سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت عمران شهرهای جدید، در آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد استان البرز با بیان اینکه این شهر در میان شهرهای جدید کشور از لحاظ راه اندازی مترو پیشتاز است، اعلام کرد که با تکمیل زیر ساخت ها تا پایان امسال فاصله زمان حرکت قطارها را به 15 دقیقه کاهش می دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون امور زیربنایی دولت با درخواست وزارت راه و شهرسازی برای ورود شرکت عمران شهر جدید صدرا به پروژه آزادراه اصفهان-شیراز به عنوان یکی از تأمین کنندگان مالی موافقت کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۹    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی؛ مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی در جلسه شورای اقامه نماز شرکت عمران شهر جدید گلبهار با حضور مدیر عامل شرکت و اعضای شورا روز چهارشنبه مورخه 9/7/1399 حضور یافت . ابتدا دبیر اقامه نماز شرکت گزارشی از فعالیتهای این شرکت ارائه نمود . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۲:۰۰    
مدیر امور منابع آب شهرستان رباط کریم و بهارستان گفت: بستر مسیلی که پارک مشاهر پرند در آن ساخته شده جزو انفال است و کسی حق ندارد بدون اجازه از آن بهره برداری کند.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: آرامستان شهر پرند با تایید مشاور فنی طرح جامع، تائیدیه محیط زیست و موافقت نماینده مردمی مجلس شهر پرند همچنین فرماندار شهرستان رباط کریم به زودی راه اندازی می شود.
صبح کیش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صبح کیش، سمپوزیوم مجسمه سازی "هفت سنگ" با حضور هفت هنرمند مجسمه ساز کشورمان از 25 شهریور در جزیره کیش آغاز به کار کرده است و این رویداد هنری تا 15 مهرماه ادامه دارد. ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۶:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اوایل تیرماه امسال حسن روحانی رئیس جمهوری بر راه اندازی هرچه سریع تر بورس املاک به منظور واگذاری دارایی های مازاد شرکتهای دولتی و بانکها تاکید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
200 نفر از بسیجیان، نیرو های نظامی، انتظامی، هلال احمر، مرکز توسعه سلامت، شرکت عمران آب و خدمات و جامعه بازاریان وبازرگانان در رزمایش پدافند زیستی در کیش شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران آب و خدمات کیش از آزادسازی 348 هزار متر ساحل در جزیره کیش خبر داد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از کنار گذاشتن سازندگان بدعهد از پروژه های عمرانی و ساختمانی شهر جدید پردیس خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
با حکم وزیر راه و شهرسازی، طاهرخانی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید در سمت خود ابقا شد.