یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۸:۱۳Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت عمران»

خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کیش ضمن تقدیر از برنامه ها و عملکرد مثبت شرکت عمران ، آب و خدمات در این خصوص خواستار توجه بیشتر به ساخت و توسعه فضاهای فرهنگی و مذهبی کیش بر ضرورت تسریع عملیات ساخت مدارس در جزیره تاکید کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۰    
مدیرعامل شرکت عمران و توسعه فارس گفت:مجتمع کشت و صنعت لوتوس با زمینی به مساحت 127 هکتار بوده که ارزش مجتمع مذکور بسیار پایین تر از مبلغی است که در فضای مجازی منتشر شده و سالیانه سود اندکی از این مجتمع به دست می آید که تاثیر کمی در سود کل شرکت دارد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس حبیب الله طاهرخانی بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد : در حوزه تأمین مالی مسکن، هم در قانون جهش تولید و هم مصوبه بودجه سال 1400 سهم مناسبی را برای عرضه مسکن در نظر گرفته شده است. ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴    
شیخ یعقوب شمس فعالیت ها و خدمات گسترده شرکت عمران ، آب و خدمات را عامل مهمی در تقویت امید و نشاط اجتماعی عنوان کرد.
مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵    
جلسه ارزیابی نهایی طرح مشترک مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید کشور با حضور تیم تخصصی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در شرکت عمران شهرهای جدید برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران گلبهار به همراه دو نفر از معاونین این شرکت توسط نهادهای امنیتی دستگیر شدند.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کلام تازه | مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در اقدامی غافلگیرانه توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد. صدا و سیمای خراسان رضوی نوشت: شنیده ها حاکیست بعد از ظهر امروز مدیرعامل شرکت عمران گلبهار به همراه دو نفر از معاونین این شرکت به شکل غافل گیرانه ای توسط نهادهای امنیتی دستگیر شدند. ...
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۶    
شرکت عمران و توسعه آذربایجان به استناد مجوز صادره از هیات مدیره محترم شرکت در نظر دارد تعدادی از املاک خود شامل واحدهای تجاری، خدماتی و انباری را مطابق جدول زیر از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ساخت پروژه ملی مترو پردیس با صدور مجوز سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تهران برای جابجایی درخت ها آغاز می شود و هنوز این مجوز صادر نشده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی پوریانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر این اساس پاسخگویی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری کرج و مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان در مرکز سامد استانداری البرز خواهیم داشت ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر:معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: بیمارستان محلی و مدرن عالی شهر مهر ماه امسال با حضور مهندس قاسمی وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می رسد. مهرداد ستوده با همراهی فرماندار بوشهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش ضمن تاکید بر لزوم رعایت نظم و انضباط شهری از اصلاح معابر و دسترسی ها به اماکن گردشگری و اقامتی خبر داد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کلام تازه | میر محمد غراوی عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در سفر یک روزه خود به گلبهار بصورت میدانی از پروژه های عمرانی این شهر جدید بازدید نمود. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در جلسه کاری مشترک که با هدف تسریع فرآیند ساخت و تامین مسکن ارزان برگزار شد، نسبت به اجرای دو اقدام کلیدی در این مسیر توافق کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۳    
اباذر - آقای قاضی زاده دیروز در مجمع شرکت عمران و توسعه شاهد به صورت آنلاین حضور داشتم از شما می خواهم که به این مجمع حتما نگاه کنید تا ببینید در شرکت های بنیاد شهید فساد چقدر بیداد می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: 22 باب واحد آموزشی، 52 مرکز تجاری سه واحد درمانی، سه مجموعه ورزشی و 20 مجموعه پارک و بوستان و مجموعه های فرهنگی مختلف در فازهای جدید در حال احداث و تکمیل هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس توضیح داد: فردی که با قرعه کشی برنده واحد بهتری می شود طبیعتا قیمت بالاتری را در مقایسه با فردی که در طبقات پایین تر واحد دارد، پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد گفت: برخی طرح های مسکن مهر در شهرجدید هشتگرد تعیین تکلیف نشده و شرکت های پیمانکاری نتوانسته اند به تعهدات خود عمل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۳    
مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: به واحدهای مسکن اقدام ملی بر اساس مرغوبیت واحدها ضریب داده شده و این تفاوت قیمت به طبقه، نور، کیفیت واحد، شمالی و یا جنوبی بودن مربوط بوده و به همین دلیل درجه بندی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پردیس- مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: واحدهای طرح اقدام ملی مسکن طی دو سال آینده تکمیل و تحویل می شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: با توجه به تکمیل اسکلت بلوک های اولیه طرح اقدام ملی در پردیس، قرعه کشی واحدها برای نخستین دوره انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: 2 هزار واحد مسکن مهر تا ماه آینده تحویل متقاضیان می شود و چهار هزار و800 واحد دیگر تا پایان سال تحویل و پرونده مسکن مهر در این شهر بسته می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۷    
نشست معاون اداری و مالی شرکت عمران و مسکن آستان قدس رضوی با رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان جهت گسترش تعامل دوسویه برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل بانک مسکن با حضور در شهر جدید پرند در جریان آخرین وضعیت روند تسهیلات دهی این بانک به پروژه های اقدام ملی و مشکلات پیمانکاران قرار گرفت. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از معاون وزیر راه و شهرسازی نوشت: به دلیل عرضه بالای مسکن مهر در شهر جدید پردیس، با کاهش قیمت مسکن در ماه های اخیر در این منطقه رو به رو شده ایم. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرابورس از اتمام بازارگردانی سهام شرکت عمران و سازندگی قزوین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز با اشاره به انتشار اخباری در خصوص دستگیری کلاهبرداران یک پروژه مسکونی در این شهر اعلام کرد که این شرکت تعهدی نسبت به خریداران خارج از ضوابط قانونی ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عبدالنبی شرفی مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت عمران ، آب و خدمات کیش از تمدید قرارداد اجاره بازار ماهی با نرخ سال گذشته با هدف تثبیت قیمت ماهی در جزیره کیش خبر داد.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۸    
شرکت عمران و مسکن شمال در نظر دارد تعدادی از املاک مشروحه در این جدول واقع در استان های مازندران (نمک آبرود) و خراسان رضوی (همجوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) ) را به شرح جدول مورد نظر از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه (نقد و اقساط و بدون کارمزد) واگذار نماید. ...
احتساب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۸    
احتساب - به گزارش کیاست به نقل از روابط عمومی شرکت عمران بهارستان ، مجموعه ورزشی بلوک 123 با مساحت 2400 متر مربع توسط این شرکت در حال ساخت می باشد. این شهر مجهز به ، در زمینی به مساحت 2400 مترمربع در حال احداث است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل و رییس هیات مدیره و جمعی از معاونان و مدیران شرکت عمران ، آب و خدمات کیش بدنبال مشکلات اخیر و رکود بازار ماهی جزیره با هدف بررسی شرایط و چگونگی کمک به رونق و توسعه بازار ماهی کیش از این مجموعه خدماتی واقع در منطقه سفین بازدید کردند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۹    
سرپرست مدیریت برنامه ریزی و توسعه شرکت عمران ، آب و خدمات ازایجاد سامانه جامع برگزاری مناقصات جزیره کیش با هدف تقویت سلامت اداری و شفاف سازی خبر داد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران گلبهار در دیدار با شهردار این شهر ضمن تاکید بر تعاملات خوب بین شرکت عمران و شهرداری، اظهار امیدواری نمود که این تعاملات مانند گذشته مایه ی خیر و اثر برای شهروندان و ساکنین محترم این شهر باشد. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری در ششم شهریورماه، سرمایه گذاری شرکت عمران شهرهای جدید در ایجاد فضاهای آموزشی، خدماتی، فرهنگی، مذهبی و نظایر آن به حساب مالیات قطعی شده شرکت منظور خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت عمران، آب و خدمات آمادگی و همکاری خود را برای ساخت مسکن حمایتی جهت اقشار مختلف جامعه با سازمان منطقه آزاد کیش را بصورت رسمی اعلام نمود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران طی نامه ای به شرکت عمران پردیس برای صدور مجوز اجرای متروی این شهر درخواست حدود 550میلیون تومان را کرده است.
شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در نامه ای به استاندار کردستان و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، مصوبه طرح جامع نیشتمان سنندج را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز از تصمیم نهایی برای پروژه نیمه کاره ریحانه موصوف به ساختمان های ناجا در این شهر خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۷    
نماد معاملاتی شرکت کشتیرانی آریا حاریا و نماد معاملاتی شرکت عمران و سازندگی قزوین ثقزوی آماده انجام معامله می باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: هرگونه خرید و فروش واحدهای مسکن مهر پس از استعلام شرکت عمران شهر جدید هشتگرد صورت پذیرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اعلام کرد: ساخت 40 هزار و 700 واحد مسکن سهم شهر جدید هشتگرد در دولت سیزدهم و نهضت مسکن سازی است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۷    
روز گذشته مورخه 13 شهریور 1400 مجمع شرکت عمران و توسعه شاهد با نماد ثعمرا برگزار شد. در این مجمع پروژه های در دست اقدام شرکت معرفی شد و در در رابطه با پروژه چمستان توضیجاتی ارائه شد. گزارش کامل و جامع نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و مجری شهر جدید نایبند استان بوشهر گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه استادیوم شهر جدید نایبند در شهرستان عسلویه این استان اکنون به 85 درصد رسیده که زمین چمن آن در مهرماه و کل پروژه نیز در آذر ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: موقعیت استراتژیک شهر جدید سهند ظرفیت تبدیل شدن به عروس شهرهای جدید ایران را دارد.
نشست تعیین جهت گیری های برنامه تأمین زمین برای حدود 170 هزار واحد مسکونی سالانه در شهرهای جدید، با حضور حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدیدو مدیران ستادی و همچنین مدیران عامل شهرهای جدید کشور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۳:۴۶    
علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی درگذشت مدیرعامل فقید شرکت عمران قشم را تسلیت گفت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۰۷    
"ثفارس" از مهرماه به سوددهی می افتد 1400/06/11 - 11:11 زمان پرداخت سود شرکت عمران و توسعه فارس مشخص شد. این هم از زمان پرداخت سود به سهامداران "سغرب" 1400/06/11 - 11:00 شرکت سیمان غرب زمان پرداخت سود به سهامدارانش را تعیین کرد. "هپکو" به مجمع می رود 1400/06/11 - 10:46 ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زمان پرداخت سود شرکت عمران و توسعه فارس مشخص شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید تازه ترین اقدامات انجام شده برای تکمیل زیرساخت های پروژه های مسکن مهر شهرهای جدید را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در حال دریافت مجوزهای قانونی از شورای عالی معماری و شهرسازی برای احداث یک شهرک 700 هکتاری بین فازهای 11 و 12 پردیس هستیم.