جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۶:۰۳Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت عمران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵۴ دقیقه پیش    
سرپرست شرکت عمران پردیس سرپرست شرکت عمران پردیس از لغو دریافت هرگونه هزینه نقل و انتقال واحدهای مسکن مهر در پردیس خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت عمران صدرا با بیان اینکه طی 2 سال آینده جمعیت این شهر جدید می تواند از 400 هزار نفر عبور کند، لزوم تقویت و گسترش امکانات موجود و ایجاد و توسعه زیرساخت های عمرانی و خدماتی را متذکر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بوشهر گفت: ساماندهی نشدن فاضلاب عالیشهر در چند سال اخیر، اکنون تبدیل به چالش اصلی زیست محیطی در این شهر جدید شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران به همراه مدیرعامل شرکت عمران سهند در میز خدمت این شرکت در استان آذربایجان شرقی حضور پیدا کردند.
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادها و املاک شرکت عمران ،آب و خدمات از بررسی 1200 پرونده در سال 1401 خبرداد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲    
کلام تازه | روابط عمومی شرکت عمران گلبهار در پاسخ به سوالات کلام تازه مبنی بر نحوه جانمایی و تصویب محل فعلی آرامستان پاسخ داد: با توجه به تصویب دو نوبت جانمایی آرامستان در پهنه غربی در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان و ابلاغ آن (مکان فعلی) ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۱:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، هادی عباسی اصل در حاشیه برگزاری نشست ساماندهی خانه های خالی و فرآیند اخذ مالیات از خانه های خالی در خصوص جزئیات این نشست و تصمیمات اخذ شده در خصوص آن توضیح داد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
آن طور که مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفته است 1500 واحد نهضت ملی مسکن شهر پرند که مشخصا در دولت سیزدهم آغاز شده دارای پیشرفت 85 درصد است که در هفته دولت تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک- سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید استان مرکزی آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن را تشریح کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت عمران پرند در اطلاعیه ای خطاب به متقاضیان مسکن مهر هشدار داد برای جلوگیری از افزایش نرخ سود بانکی سریعا جهت فروش اقساطی واحدها به کارگزاری مراجعه کنند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: نخستین بسته نهضت ملی مسکن شهرهای جدید در پرند به تعداد یکهزار و 500 واحد در هفته دولت بهره برداری می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی خلیل محبت خواه سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس، محمد شهمیری شورمستی به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی این شرکت منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نداشتن تفاهم میان مدیریت شهری شهرجدید مهستان و شرکت عمران آن منطقه موجب شده تا ارائه خدمات به شهروندان با چالش جدی مواجه شود.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت عمران وتوسعه فارس ثفارس با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۲    
سامانه دولت الکترونیک در شرکت عمران پردیس راه اندازی می شود. با راه اندازی این سامانه؛متقاضیان می توانند بدون مراجعه حضوری کارهای اداری خود را انجام دهند.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت عمران و توسعه فارس از امضای تفاهم نامه همکاری و سرمایه گذاری با شهرداری شیراز با موضوع احداث شهرک صنعتی خصوصی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور شهری و محیط زیست شرکت عمران آب و خدمات کیش گفت: بی احتیاطی شرکت پیمانکار در حفاری بدون هماهنگی با شرکت آب و برق عامل قطع برق در جزیره کیش شناخته شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از ایرنا، اطلاعات منتشر شده در خصوص جزئیات واریز مطالبات جاری و سنواتی سهامداران در هفته اول خرداد ماه امسال نشان می دهد که در این بازه زمانی، 47 ناشر سود سنواتی و 4 ناشر سود جاری صاحبان سهام خود را پرداخت کرده اند. واریز سود سنواتی 7 ناشر ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۵۲    
برخورد با دفاتر املاک متخلف و بدون مجوز در شهر جدید پردیس که به گفته مدیرعامل شرکت عمران این شهر اقدام به نرخ گذاری صوری می کردند در حال انجام است و این موضوع به کاهش نرخ های پیشنهادی آپارتمان در پردیس منجر شده است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت عمران شهر جدید بهارستان اصفهان و انبوه سازان داخلی، قرارداد احداث چهار هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن را امضا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: برای تاخیر در تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس از تمامی متقاضیان عذرخواهی می کنم و در این حوزه پیگیر حل مشکلات هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – قراردادهای مبادله احداث چهار هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در بهارستان بین شرکت عمران شهر جدید بهارستان و انبوه سازان داخلی امضا شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۳    
به مناسبت فرا رسیدن سالروز بسیج عشایری، به همت واحد توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران و با همکاری هیات امنای محله کهن دیار و ناحیه مقاومت بسیج شیرین شهر طی مراسمی از خانواده های معزز شهدا و ایثارگر شیرین شهر تجلیل به عمل آمد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت عمران و توسعه شاهد ثعمرا ، آماده انجام معامله می باشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، هفت دستگاه و ارگان شامل اداره صمت، فرمانداری، راه و شهرسازی، نیروی انتظامی، تعزیرات و شهرداری تهران از روز دوم خردادماه 1402 روند شناسایی دفاتر املاک متخلف و فاقد مجوز در شهر جدید پردیس را آغاز کرده اند که این روند هم چنان ادامه دارد. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۷    
می متالز - مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید با اذعان به چالش عدم توانمندی متقاضیان نهضت ملی مسکن برای تکمیل آورده نقدی اولیه، از راهکار وزارت راه و شهرسازی برای جبران این کمبود خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله فتح خرمشهر و همزمان با چهارمین سالگرد رجعت شهید گمنام شهر امیرکبیر آیین افتتاح یادمان این شهید خوشنام با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی، سرپرست شرکت عمران شهر های جدید امیرکبیر و مهاجران و جمعی از مردم و مسئولین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت عمران شهر جدید مهاجران و امیرکبیر: شش هزار واحد مسکونی به صورت خود مالک در این دو شهر احداث خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۳    
گزارش فعالیت ماهانه دوره 1 ماهه منتهی به 1401/12/29 شرکت عمران و توسعه شاهد را در این مطلب می خوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در واکنش به صحبت برخی متقاضیان درباره تاخیر در تکمیل واحدهای مسکن مهر و اقدام ملی گفت که از متقاضیان درخواست می شود در تماس با این شرکت مشکلات خود را مطرح کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید با بیان اینکه عدم توانمندی متقاضیان برای تکمیل آورده یکی از چالش ها بر سر راه ساخت مسکن است، گفت: مقرر شد شهر های جدید نسبت به تامین آورده برای جبران آورده متقاضیان اقدام کند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام اینکه پروانه تاسیس شهرک های جدید در نیمه نخست امسال صادر می شود، گفت: جبران کمبود اراضی در شهر پرند، هشتگرد، سهند، گلبهار، صدرا و بهارستان در قالب شهرک ها جبران می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رباط کریم- فرماندار رباط کریم به شرکت عمران و دستگاه های ذی ربط برای شناسایی خانه های خالی در شهر پرند مأموریت داد و گفت: باید این خانه ها برای دریافت مالیات به اداره مالیات معرفی شوند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات مجید خوبیاری به دعوت فدراسیون جهانی ووشو جهت شرکت در دوره داوری بین المللی ووشو عازم کشور اندونزی می شود. این دوره از تاریخ 1402/03/08 لغایت 1402/03/18 به میزبانی کشور اندونزی برگزار خوهد شد ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، این درمانگاه شبانه روزی با نام سوم خرداد به همت شرکت عمران شهرجدید مهستان و موسسه خدمات درمانی بسیج شهرستان ساوجبلاغ برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی به ساکنان این شهر احداث و تجهیز شده است. ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه بانوان کارآفرین به همت دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران پردیس در مرکز اشتغال و کارآفرینی برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی مهرانگیز در برگزاری آیین واگذاری اسناد 56 هکتاراز شهر جدید عالیشهر با حضور استاندار بوشهر، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان بوشهر، معاون عمرانی استادار، مدیرکل ثبت اسناد و املاک بوشهر ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: با مساعدت دادگستری و دستگاه های اجرایی مرتبط در این استان، اسناد صادر شده برای 56 هکتار از اراضی فاز پنج شهر جدید عالی شهر بوشهر تحویل شرکت عمران شهر جدید عالی شهر شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اسناد 56 هکتار اراضی شهر جدید عالیشهر صادر و با حضور استاندار و رئیس کل دادگستری استان بوشهر به شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بوشهر واگذار شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۲۰    
به همت کانون خدمت رضوی شهر عالیشهر، حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب کبری( س) و شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به مناسبت روز دختر و میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها جشنی باشکوه در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب با حضور امام جمعه و مسئولین شهر برگزار شد. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: هر چند آمار دقیقی به دست نیامده، اما گفته می شود بیش از 100 واحد از مسکن مهر پردیس تحت مالکیت یک نفر است و چندین فرد مالک چند ده واحد مسکن مهر پردیس هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ساوجبلاغ- عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید مهستان گفت: تاکنون برای 15 هزار واحد از سهم طرح نهضت ملی مسکن شهر تأمین شده است و برای مابقی واحدها نیازمند
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۸    
مدیرعامل شرکت عمران با اشاره به پیشرفت خوب پروژه متروی بهارستان علیرغم محدودیت های مالی افزود: با وجود اینکه تامین زمین برای ضمانت گذاشتن نزد بانک ها مشکل است اما در حال تلاش هستیم و علی رغم اینکه منابع صندوق توسعه ملی زیاد نیست اما این امید را داریم که پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
درحالی متقاضیان یکی از پروژه های مسکن مهر پردیس قرارداد 5برگی واحد خود را دریافت کرده اند که ساخت این واحدها به دلیل مشکل در سازه و سقف متوقف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۷    
ساختمان های نیمه کاره خودنمایی می کنند، بعضی از آن ها تا اسکلت بنا پیش رفته بود اما در اغلب آپارتمان ها، نمای ساختمان های یک شکل و یکنواخت بودند، خانه هایی که هر یک از آن ها قرار بود پیش از این ها در تکمیل خوشبختی صاحبانشان نقش ایفا کنند!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ساوجبلاغ- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مهستان از آغاز سرشماری واحدهای مسکونی خالی از سکنه در این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۶    
بعد از دو سال رخوت کارگاهی کار در شرکت عمران پردیس از سر گرفته شد .
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران پردیس گفت: 22 پیمانکار در 10 روز خلع ید شدند و جایگزینی پیمانکاران خوشنام برای اجرای پروژه ها در دستور کار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۱    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از نبود دولت الکترونیک در شرکت عمران شهر پردیس و دریافت متعدد رونوشت مدارک از متقاضیان گلایه کرده است.