چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۷:۱۷Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اجلاس سراسری»

تیتر برتر   ۳۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: “هلدینگ پتروپالایش اصفهان” به عنوان واحد پیشگام عرصه مشتری مدار کشور در سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار موفق به کسب تندیس سه ستاره طلایی و لوح افتخار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۱    
مدیر روابط عمومی سپاه پاسداران استان همدان از تمدید مهلت ارسال مقالات به اولین اجلاس سراسری نماز در سپاه خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۹    
مهلت ارسال مقالات به اولین اجلاس سراسری نماز در سپاه تا 15 فروردین 1402 تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ، از نیویورک، سازمان ملل متحد هشدار داد بحران آب در دنیا جدی است و کشور ها باید آن را جدی بگیرند و برای رفع آن سرمایه گذاری و همکاری کنند. بحران جدی آب در دنیا باعث شد بالاخره سازمان ملل بعد از 46 سال یک اجلاس سراسری با موضوع آب برگزار کند. ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار با حضور جمعی از مسئولان و شرکت های برتر در زمینه فروش و مشتری مداری در مرکز همایش های صداوسیما تهران برگزار شد که در این همایش بانک سامان موفق به دریافت تندیس سه ستاره مشتری مداری شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل عسگری در اجلاس سراسری روز بزرگداشت شهداگفت: تشییع پیکر شهدا روشی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که در این استان همیشه پر شکوه تر از قبل برگزار می شود و این خود نشان دهنده ارادت قلبی مردم استان به شهیدان است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار کشور، از پتروشیمی نوری به عنوان شرکت پیشگام در عرصه مشتری مداری تجلیل شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی زاگرس برای دومین سال پیاپی به عنوان واحد برتر مشتری مدار در سومین اجلاس سراسری یکصد واحد برتر مشتری مدار در کشور معرفی شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار ،با محورهایی چون:مزایای به کارگیری ارتباط صحیح با مشتری و مشتری محوری، آشنایی با تکنیک های جهانی تعامل با مشتریان و ذی نفعان بنگاه های اقتصادی ، تولیدی و خدماتی،تبیین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در سومین اجلاس سراسری یک صد واحد مشتری مدار ، شرکت ارتباط فردا وابسته به بانک آینده مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس مشتری مداری را دریافت کرد.
وزیر راه و شهرسازی در پیامی از ستاد اقامه نماز سازمان ملی زمین و مسکن برای کسب عنوان دستگاه برتر در زمینه اقامه نماز در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز در میان وزارتخانه ها و دستگاه های سراسر کشور تقدیر کرد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در سومین اجلاس سراسری یک صد واحد مشتری مدار ، شرکت ارتباط فردا وابسته به بانک آینده مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس مشتری مداری را دریافت کرد.
سایت قنوت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۳    
منشور رهیافت های بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز منتشر شد. باسمه تعالی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با موضوع نماز ، مدرسه ، دانشگاه ، خانواده و معلمان آینده در روز 1401/11/6 با استعانت از خداوند حکیم برگزار گردید. ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مداری، با هدف قدردانی از پیشگامان این عرصه روز شنبه 20 اسفندماه 1401 با حضور جمعی از مدیران و صاحبان صنایع در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش اجلاس سراسری نماز دانش آموزی در ناحیه 5 تبریز برگزار شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -در سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار، شرکت فولاد هرمزگان مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس سه ستاره را دریافت کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
متین دیداری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی زاگرس در پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد با دریافت تندیس این اجلاس به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور برگزیده شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار در روز شنبه مورخ 1401/12/20 با حضور 93 شرکت مطرح کشور در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد و لوح زرین سه ستاره به مهندس سید روح اله علوی مدیر توسعه سرمایه انسانی شرکت اهدا شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۱    
بازتاب ایلام/عصر دیروز(شنبه بیستم اسفندماه 1401) سومین اجلاس سراسری 100 واحد مشتری مدار با حضور جمع کثیری از مسئولان و تولیدکنندگان در محل همایش های بین المللی صداوسیمای مرکز برگزار شد و از روح الله زرین آبادی مدیرعامل شرکت دربند شیمی دهلران به عنوان تولید کننده و کارآفرین برتر در حوزه مشتری مداری ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر علی رستمی در پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در پنجمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور، از معبود عباسزاده، مدیر مجتمع و مهندس اسمعیلی مدیر روابط عمومی مس سونگون تقدیر به عمل آمد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور برخی مقامات، مدیران عامل شرکت های صاحب نام کشور و اساتید عرصه کسب وکار، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و از مدیران عامل تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور تقدیر به عمل آمد.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور برخی مقامات، مدیران عامل شرکت های صاحب نام کشور و اساتید عرصه کسب وکار، در تاریخ 16 اسفند ماه 1401 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و از مدیران عامل تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور تقدیر به عمل آمد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در پنجمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد از مدیریت شرکت نفت ایرانول به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور تقدیر شد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور برخی مقامات، مدیران عامل شرکت های صاحب نام کشور و اساتید عرصه کسب وکار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵    
بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز در نهاوند برگزار و از فعالان این حوزه تجلیل شد.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۲    
همزمان با اعیاد شعبانیه، جشن ولادت حضرت مهدی (ع) در زیرساخت استان البرز برگزارشد. به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، همزمان با اعیاد شعبانیه مدیر ارتباطات زیرساخت استان ایلام با خانواده شهید رحیمی ...
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۲    
مراسم روز درختکاری با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان پیش از ظهر امروز در فضای سبز شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد. همزمان با اعیاد شعبانیه مدیر ارتباطات زیرساخت استان ایلام با خانواده شهید رحیمی همزمان با اعیاد شعبانیه، جشن ولادت حضرت مهدی (ع) در زیرساخت استان البرز ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در هشتمین اجلاس سراسری نماز استان فارس برگزیدگان مرحله استانی مسابقه نماز فجر تا فجر معرفی و تجلیل شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین اجلاس سراسری نماز استان فارس با عنوان نماز، مدرسه، دانشگاه ، خانواده و معلمان آینده در شیراز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین اجلاس سراسری نماز استان فارس صبح امروز 14 اسفند با حضور محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس در باشگاه فرهنگیان شیراز برگزار شد.
در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز که با حضور استاندار البرز برگزار شد، از علی زندی فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز به عنوان مدیر برتر در امر توسعه و ترویج نماز تجلیل شد.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۲    
ارتباطات زیر ساخت استان البرز ، در اجلاس سراسری نماز،به عنوان دستگاه برتر از سوی ستاد اقامه نماز استان انتخاب شد. ارتباطات زیر ساخت استان البرز ، در اجلاس سراسری نماز،به عنوان دستگاه برتر از سوی مانور آموزشی عملی اطفاء حریق در ارتباطات زیرساخت استان البرز برگزار شد. ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۳:۱۲    
مرصاد نیوز: اجلاس سراسری نماز و جشن تکلیف دانش آموزان پسر سنقروکلیایی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با حضور جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اجلاس سراسری دبیران شبکه های استانی خلاق و نوآور سازمان های مردم نهاد جوانان در اصفهان در حال برگزاری است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی از برگزاری ششمین اجلاس استانی نماز در ماه مبارک رمضان سال آینده خبر داد و گفت : با برگزاری با شکوه اجلاس استانی نماز توانایی ها و ظرفیت خراسان شمالی را به نمایش گذاشته خواهد شد تا میزبان اجلاس سراسری نماز باشیم
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۵    
اولین اجلاس سراسری دبیران دبیرخانه های استانی شبکه فعالیت های خلاق و نوآور سازمان های مردم نهاد صبح امروز با حضور مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان به میزبانی استان اصفهان آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۱    
هشتمین اجلاس سراسری نماز با معرفی برترین های این حوزه در استان فارس برگزار خواهد شد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به وجود 1000 سامانه در وزارت بهداشت، از رشد 88 درصد نسخه نویسی الکترونیک در دولت سیزدهم خبر داد. به گزارش تسنیم ، بهرام عین اللهی در اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت افزود ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مسمومیتی که برای دانش آموزان ایجاد شد بسیار خفیف بود و عارضه ای برای کسی ایجاد نکرد و چند ساعت دچار علائم بی حالی و ضعف شده بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالی از برگزاری ششمین اجلاس استانی نماز خبر داد و گفت: این برنامه ظرفیت های استان برای میزبانی اجلاس سراسری نماز را به نمایش می گذارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
بهرام عین اللهی در حاشیه اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در جمع خبرنگاران، درباره پیگیری مسمویت سریالی دانش آموزان در مدارس، توضیح داد: بنده به قم رفتم و همه بیماران بیمارستان شهید بهشتی را ویزیت کردم و مدتی طولانی این کار طول کشید. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، محسن معتمدکیا در خصوص سانحه سقوط بالگرد وزیر ورزش و همران او، اظهار داشت: روز چهارشنبه بعد از جلسه هیات دولت، حمید سجادی برای افتتاح چند پروژه ورزشی به سیرجان سفر کرد. بعد از افتتاح، حدود ساعت 1:30 بامداد به کرمان رسیدیم ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اخراج عوامل شبکه تروریستی ایران اینترنشنال از لندن گفت: این رسانه شرور دروغ پراکن فتنه انگیز هتاک را به سرزمین دیگری پرتاب کردند که این به معنی قلمروی قدرت، میدان نفوذ و شعاع تأثیر انقلاب است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره اجلاس سراسری شورای حکام مرکز مدیریت آب شهری با مدیریت نهاد بین المللی یونسکو پنج شنبه هفته جاری به میزبانی ایران برگزار می شود؛ اجلاسی فرامنطقه ای و مهم که حضور مقامات 16 کشور بر اهمیتش افزوده و فصلی تازه را در مدیریت منابع و مسائل آب در بین کشورهای عضو باز خواهد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در دومین اجلاس سراسری تقریب و مذاهب اسلامی گروه سرود ای ایران توسط گروه موسیقی و هنرمندان ترکمنی اجرا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان قدس از برگزاری اجلاس نماز با حضور جمعی از مسئولان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تویسرکان گفت: اجلاس سراسری نماز یکم اسفند ماه در سالن فردوسی تویسرکان برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دومین اجلاس سراسری تقریب و مذاهب اسلامی با حضور امام جمعه گرگان، دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب، استاندار گلستان و مسئولان استانی و علما و روحانیون شیعه و اهل سنت امروز، 25 بهمن در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد.