سه شنبه ۱۵ اسفندساعت ۰۴:۵۷Mar 2024 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام مهندسی معدن»

وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اظهار کرد: هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان غربی برگزار و اعضای هیئت مدیره نیز انتخاب شدند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن استان اردبیل همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۱    
همزمان با سراسر کشور هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی معدن استان مرکزی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، از برگزاری هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن استان یزد همزمان با سراسر کشور خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گلستان ازتمدید ثبت نام داوطلبان انتخابات نظام مهندسی معدن گلستان برای عضویت در این هیات مدیره خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
آقای موسوی، متقاضی پروانه اشتغال معدن می گوید: بیش از یک سال است که تلاش می کنم پروانه اشتغال را از سازمان نظام مهندسی بگیرم، اما به علت اینکه این سازمان به درگاه ملی مجوز ها متصل نشده، هنوز موفق به گرفتن پروانه نشدم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور صدور پروانه ی اشتغال سازمان نظام مهندسی معدن هنوز به درگاه ملی مجوزها متصل نیست.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین دوره انتخابات اعضاء هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان هرمزگان در روز پنج شنبه مورخ 10/12/1402 از ساعت9 الی16 در محل بندرعباس - خیابان طلوع - سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان هرمزگان برگزار خواهد شد.(در صورت تغییر مکان اطلاع رسانی خواهد شد.) ...
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۱    
نشست مشترک هم اندیشی میان رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران با رییس هیات عامل ایمیدرو و جمعی دیگر از مدیران این مجموعه برگزار شد. به گزارش معدن 24 ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدتقی رادمان در رابطه با ایندوره از انتخابات نظام مهندسی معدن نوشت: زخمی که در این دولت هم التیام نیافت باری که بر زمین ماند
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران ضمن اشار به جدول آماری سن مهندسان معدنی عضو نظام مهندسی معدن ایران، نمودار سنی فعلی را ایده آل ترین حالت دانسته اما نسبت به آینده هشدار داده و معتقد است که در کنار متولیان حوزه صنت و معدن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران، تعداد کم ِ ورودی در رشته های معدن و زمین شناسی را زنگ خطری برای منابع انسانی و نیروی انسانی بخش معدن کشور دانست.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بستامی، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن نیز به فرسودگی ناوگان ماشین آلات معدنی در کشور اشاره می کند و می گوید: حدود 15 هزار ماشین آلات معدنی عمر بالای 20 سال دارند که نیازمند نوسازی هستند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
شیراز-استاندار فارس گفت: یکی از فواید فشارهایی که دشمن به کشورمان آورد این بود که در ساخت بسیاری از تجهیزات به خودکفایی رسیدیم. به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد هادی ایمانیه، در نشست با هیأت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان ...
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۷    
معدن24: جلسه رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران با رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در جهت پیشبرد بخش معدن برگزار شد. در این جلسه که با حضور رضا بستامی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران، امیر مجید فخری رییس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح کشور ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
انتخابات نظام مهندسی معدن استانها طبق برنامه ریزی انجام گرفته و حسب دستورالعمل ابلاغی وزارت صمت 10 اسفند ماه انجام می پذیرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۸    
فعالان بخش معدن اصفهان از عملکرد سازمان نظام مهندسی معدن گلایه مندند. این گلایه ها هم به ضعف آموزش هایی که از سوی این سازمان برگزار می شود ارتباط پیدا می کند ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۷    
به اطلاع کلیه اعضا حقوقی و حقیقی نظام مهندسی معدن و همچنین اشخاص حقوقی دارنده امکانات و تجهیزات پهبادی که دارای گواهینامه تصویربرداری با پهباد از سازمان هواپیمایی کشوری در زمینه پهباد فتوگرامتری هستند می رساند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: تقریبا 4 هزار معدن فعال در کشور داریم و اینکه عنوان می شود 12 هزار معدن در کشور فعال است درست نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران از افزایش پنج درصدی سهم معدن در اقتصاد سال 1403 خبر داد و گفت: سهم معادن در اقتصاد کشور طبق قانون بودجه سال آینده، 13 درصد تعیین شده که نسبت به سال گذشته که هشت درصد بود، رقم قابل توجهی است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۰    
نصر: رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: متولی موضوع برداشت های معدنی از دریاچه ارومیه ما نیستیم و در این خصوص تا به امروز نه کسی به سازمان نظام مهندسی معدن مراجعه ای داشته و نه پروانه و مجوزی در این خصوص صادر شده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۴    
نصر: رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: متاسفانه از 12 هزار فقره پروانه معدنی در کشور، تنها 5 هزار معدن فعال وجود دارد که از این تعداد، 414 معدن در آذربایجان شرقی وجود دارد که از این تعداد نیز 230 مورد آن ها فعال هستند ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۷    
نصر: رضا بسطامی، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی نشست خبری با حضور جمعی از نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی معدن کشور گفت: سهم معادن در اقتصاد کشور طبق قانون بودجه سال آینده، 13 درصد تعیین شده که رقم قابل توجهی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار بردسکن گفت: شهرستان بردسکن از بیشترین معادن فعال در شرق کشور برخوردار است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از آغاز ثبت نام داوطلبان برای عضویت در این هیات مدیره خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۳:۰۵    
مسعود خزایی به عنوان مسئول نمایندگی نظام مهندسی معدن جنوب کرمان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان، هشتمین جلسه میز سنگ کشور در خلال برگزاری هجدهمن نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن، ماشین آلات و صنایع وابسته در سالن همایش های نمایشگاه اصفهان با حضور علی جودکی رییس میز سنگ، بهرام شکوری رییس انجمن سنگ ایران ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۲    
نشست اعضای سازمان نظام مهندسی معدن شهرستان قاینات با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قائنات و رئیس صمت شهرستان در محل اداره صمت برگزار شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
هشتمین دوره انتخابات اعضا هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان هرمزگان در روز پنج شنبه مورخ 10/12/1402 از ساعت 9 الی16 در محل بندرعباس - خیابان طلوع - سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان برگزار خواهد شد ( در صورت تغییر مکان اطلاع رسانی خواهد شد . ) ...
می متالز - دهمین نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی، تجهیزات و ماشین آلات وابسته FARS MINEX 2023 با حضور مدیرکل امور اقتصادی استانداری فارس، رئیس خانه معدن ایران، دبیرکل اتاق مشترک ایران و سوریه، اعضای اتاق بازرگانی ایران و فارس، مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه جنوب کشور (شیراز) ...
می متالز - مدیران کل دفتر بهره برداری و صنایع مواد پیشرفته وزارت صمت به همراه رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران، چهارشنبه 24 آبان از مجتمع مس سرچشمه رفسنجان بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی خراسان جنوبی اعلام کرد به زودی دفتری با هدف صدور دانش فنی در حوزه اکتشاف و استخراج معادن در کابل افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان جنوبی گفت: با پیگیری هایی که از طرف سازمان نظام مهندسی ایران و توافقاتی که با مقامات کشور افغانستان انجام شده دفتر نظام مهندسی معدن در افغانستان با محوریت خراسان جنوبی افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان جنوبی گفت: قرار شد دفتر نظام مهندسی معدن با محوریت استان در کابل راه اندازی شود تا بتوانیم صادرکننده دانش حوزه معدن به این کشور باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان از راه اندازی دفتر نظام مهندسی معدن ایران با محوریت خراسان جنوبی در افغانستان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۸    
دیدار رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان با محسن رستمی سرپرست اداره کل صمت استان قزوین.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن - رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: نیروهای انسانی ما در بخش های مهندسی و کارگری پیر شده اند و بایستی با ارتقای آموزش، جوان سازی در این حوزه انجام شود.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در همایش راهبردهای مهندسی ماشین آلات معدنی ضعف در نیروی انسانی را یک مشکل جدی اعلام کرد و گفت: نیروهای ما هم در مهندسی و هم کارگری پیر شدند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۱    
نصر: رییس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی گفت: خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند؛ خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آن هاست.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی اصغر امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته بردسکن با دعوت از همه اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه در بردسکن و شهرهای انابد و شهر آباد که روز شنبه ساعت 9 صبح برگزار می شود ...