جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۳۸Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مکانیک»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۶    
شرکت ماشین سازی نیو جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۰    
شرکت آذر موتور مبین جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ایران از آمادگی این شرکت برای مشارکت در مطالعات طرح علاج بخشی سد دز خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۶    
شرکت پارمیدا لبن پارسیان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت صنایع غذایی بارلی جهت کارخانه خود واقع در شهرک صنعتی بشل مازندران در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۳    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک و هوافضا دانشگاه حکیم سبزواری شماره دی ماه نشریه دانشجویی ضربه را منتشر کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۹    
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از آمادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهت همکاری و ارائه خدمات به تمامی پروژه های جدید استان خوزستان خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۴    
مهندسی مکانیک با طراحی، توسعه، نصب، بهره برداری و نگهداری هر چیزی که دارای قطعات متحرک باشد، سروکار دارد. به همین دلیل، می توانند طیف وسیعی از فرصت های شغلی مربوط به رشته تحصیلی خود را پیدا کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سرویس ایثار و مقاومت جوان آنلاین: آقا مهدی با مدرک دیپلم به سپاه رفت و پس از استخدام درسش را ادامه داد و کارشناسی اش را در رشته حقوق گرفت. دیپلم فنی مکانیک داشت و وقتی به سپاه رفت در کار مکانیک خودرو ها بود. خیلی این کار با علاقه مندی اش جور در نمی آمد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خوزستان ، بر توسعه طرح های کیفیت سنجی جاده ها و سازه های عمرانی تاکید کرد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صنعت مصالح ساختمانی با 33 درصد بیشترین سهم تعداد پروانه های صادر شده را به خود اختصاص داده است و صنایع غذایی، مکانیک و فلزشناسی و شیمایی نیز به ترتیب با 31، 13 و 11 درصد آمار تعداد پروانه های صادره را به خود اختصاص داده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۵    
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از آزمایشگاه استان خوزستان بازدید کرد و طی آن، ویژگی های این آزمایشگاه در ارتقای کیفی و افزایش طول عمر پروژه های عمرانی خوزستان را برشمرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در کشورهای توسعه یافته و حتی درحال توسعه، فلسفه وجودی دانشگاه، رفع مشکلات اجتماعی و صنعتی است و عمده بودجه پژوهشی دانشگاه ها را بخش صنعت تأمین می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۹    
به طور کلی بنا بر نظر متخصصان، کاربران رایانه به دلیل عدم قابلیت تنظیم زاویه دیدشان با صفحه نمایش و عدم رعایت اصول ارگونومی دچار مشکل می شوند و این موضوع در رابطه با کاربران لپ تاپ بیشتر است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۹    
شرکت فنی و مهندسی نهادین صنعت الوند در تهران قصد جذب مهندس مکانیک با تجربه و توانمند در حوزه موارد ذیل را دارد:
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که بنا به تصمیم گیری وزارت صمت و دستور مراجع قضایی در اوایل سال جاری درج قیمت خودرو و مسکن از پلتفرم های فروش آنلاین حذف شده بود، مجدداً از تاریخ 17 دی ماه، امکان نمایش قیمت خودرو در پلتفرم های آگهی آنلاین فعال شد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۵    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سومین سفر استانی خود، به استان خوزستان سفر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - "ژیلا قهرمانیه" نخستین بانوی مکانیک تبریزی در منطقه شمال غرب کشور است که از روی علاقه به این شغل روی آورده تا از این طریق علاوه بر امرار معاش، اهداف و آرزوهای خود را نیز پیگیری کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا - تبریز - ژیلا قهرمانیه، با مدرک کاردانی کامپیوتر، 30 ساله، نخستین بانوی مکانیک در شمالغرب کشور است که از روی علاقه به شغل مکانیکی روی آورده تا از این طریق به اهداف و آرزوهای خود دست یابد. قهرمانیه نزدیک 2 سال است که در کنار فراگیری این حرفه به کار مکانیکی می پردازد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰    
مجمع به شرکت جنرال مکانیک پیشنهاد افزایش سرمایه 436میلیارد ریال از محل سود انباشته را داد .
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۲    
نماد معاملاتی شرکت جنرال مکانیک رنیک پس از افشای اطلاعات بااهمیت گروه ب، آماده انجام معامله می باشد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماد معاملاتی رنیک به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه ب برای شرکت جنرال مکانیک متوقف شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه محقق اردبیلی دوره آنلاین آموزش مقدماتی طراحی صنعتی با نرم افزار کتیا (CATIA) را برگزار می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سحر جعفریان محله فتح یکی از قدیمی ترین محله های صنعتی تهران در منطقه 9 است که بیش از 500 واحد تولیدی و کارگاهی را در خود جای داده است. حسام افشاری همراه پدرش در یکی از همین واحدهای تولیدی و صنعتی محله، مشغول کارآفرینی و کسب و کار است. 23 سال دارد و مهندس مکانیک است ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۶    
بیست و نهمین همایش سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران و هشتمین همایش صنعت نیروگاه های حرارتی، روز سه شنبه 4 خرداد لغایت پنجشنبه 6 خرداد 1400 توسط انجمن مهندسی مکانیک ایران در شهر تهران برگزار می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دانشیار و پژوهشگر نمونه جوان دانشکده مهندسی مکانیک پردیس فنی دانشگاه تهران از اهمیت مهندسی مکانیک در تحقیقات بین رشته ای و الزام گرایش ساخت و تولید در طراحی مهندسی سخن گفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر تولیدی در زمینه کاشی و سرامیک در محدوده استان یزد برای تکمیل پرسنل خود از واجدین شرایط به شرح ذیل دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۱    
یک مجموعه جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۰    
گروه صنعتی فرآوری و ساخت قطعات خودروی ایران جهت تکمیل کادر خود در شهر صنعتی رشت در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، گفت: این شرکت توانایی انجام بیش از 500 نوع آزمایش برای ارتقاء کیفی پروژه های عمرانی در سطح کشور را دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۷    
نسخه الکترونیکی نشریه دانشجویی انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم پردیس ابوریحان دانشگاه تهران منتشر شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۲    
اقتصاد ایران: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از توانمندی های جهاددانشگاهی برای تولید سیستم رانش واگن های پروژه قطار ملی در واحد علم و صنعت گفت: افتتاح و رونمایی از یک رام قطار ملی در بهمن ماه با 80 درصد ساخت داخل در گام اول یک تحول بنیادین در خودکفایی ملی در عرصه های مکانیک و الکترومکانیک است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۰    
کتاب زیست فیزیک و زیست مکانیک در معماری ضمن تبیین مفاهیم بیوفیزیک و بیومکانیک، با اشاره به رابطه بیومکانیک و معماری، نشان می دهد که بشر چگونه توانسته با الهام از طبیعت و ویژگی های موجودات زنده، به خلق سازه های شگفت انگیز معماری دست پیدا کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از توانمندی های جهاددانشگاهی برای تولید سیستم رانش واگن های پروژه قطار ملی در واحد علم و صنعت گفت: افتتاح و رونمایی از یک رام قطار ملی در بهمن ماه با 80 درصد ساخت داخل در گام اول یک تحول بنیادین در خودکفایی ملی در عرصه های مکانیک و الکترومکانیک است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات مکانیک کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان از طراحی و ساخت فیکسچر کنترل کیفیت برای صنایع دفاعی و ساخت قطعات مورد نیاز صنایع نفتی در این مرکز تحقیقاتی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۳    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۲    
اتحادخبر: مدیرعامل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک ایران با اشاره به مشارکت این مجموعه در طرح های پارس جنوبی گفت: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک بوشهر در طرح های عظیم پارس جنوبی از جمله از 26 فاز گازی و 21 پتروشیمی مشارکت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: سالانه 38 هزار آزمایش مختلف برای اجرای پروژه ها انجام و در سامانه کنترل مدیریت کیفیت و سیستم یکپارچه به صورت آنلاین در اختیار ناظر، کارفرما و پیمانکار ارائه می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ایران گفت: از 26 فاز مستقر در بخش های فارس، عسلویه و جم، آزمایشگاه حضور گسترده ای در مطالعات ژئوتکنیکی و کنترل کیفی کار حدود 20 فاز نفتی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک ایران با اشاره به مشارکت این مجموعه در طرح های پارس جنوبی گفت: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک بوشهر در طرح های عظیم پارس جنوبی از جمله از 26 فاز گازی و 21 پتروشیمی مشارکت کرده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۸    
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در دومین سفر رسمی استانی خود، وارد استان بوشهر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی مهندسی ماشین های صنایع غذایی دانشگاه تهران با همکاری، انجمن های علمی مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشگاه های تهران، شهرکرد و اردبیل، وبینار کاربرد افزودنی ها در فرمولاسیون محصولات غذایی را برگزار می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۸    
مهندسی مکانیک یکی از تخصصی ترین زیرشاخه های مهندسی در ایران و جهان است. در بسیاری از صنایع مانند رباتیک، هوا فضا، صنایع دفاعی، ساخت و مهندسی عمران به مهارت های مهندسان مکانیک نیاز است. فقط تصور کنید که دنیا چقدر وحشتناک خواهد بود اگر: ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه عکس: ژیلا قهرمانی،اولین بانوی مکانیک در تبریز است که بر حسب علاقه به شغل مکانیکی و همت بالا، آچار به دست شده تا از این طریق به اهداف و آرزوهای خود دست یابد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۶    
شرکت پاریزان صنعت تولیدکننده و وارد کننده تجهیزات تعمیرگاه های خودرو و دپوی ریلی جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران و البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: 6 دانشجوی این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و دکترای تخصصی موفق به کسب جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان شدند. رحیم حب نقی اظهار داشت: پریسا مجاور دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، سعید رضائیان دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی برق قدرت ...