پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۹:۵۳Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مکانیک»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۱    
مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کرمانشاه گفت: این آزمایشگاه در سال گذشته موفق شد با حضور تاثیرگذار در پروژه های استانی و ملی 68 هزار و 712 آزمایش در شعب، واحدهای محلی و فنی ستاد در راستای ارتقاء کیفی پروژه های عمرانی سطح استان انجام دهد.
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: در دور سوم طرح ملی پایش وضعیت رویه راه های شریانی کشور (PMS)، شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک توانست در سال گذشته برداشت 64 هزار و 308 کیلومتر- خط را در کشور نهایی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۵    
سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک نیروی امریه جذب می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۰    
دوره 28 شماره ششم خمش خبرنامه مکانیک انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دریا دانشگاه شریف به صورت الکترونیکی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۹    
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع دانشگاه فردوسی مشهد جلسه دوم استارتینو با عنوان ریسک کارآفرینی یا امنیت شغلی کارمندی را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۷    
انجمن علمی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی دوره آموزش نرم افزار فلوئنت مقدماتی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران 24 تا 26 شهریور ماه 1400 به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری انجمن علمی مهندسی ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون ایران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد جلسه مجازی نقشه خوانی صنعتی را برگزار می کند.
متخصصان تعمیرات نیروگاه شهید رجایی با رفع نشتی آب از دلتاهای برج های خنک کن اصلی، این سازه ها را برای پیک مصرف تابستان آماده می کنند. به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، به دنبال بروز نشتی از دلتاهای مربوط به برج های خنک کن اصلی واحدهای بخاری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۰    
فروش بلبرینگ با توجه به کابرد وسیعی که در زمینه های مختلفی مانند مکانیک و صنعت دارد بسیار رایج بوده و قیمت بلبرینگ با توجه با نوع آنها با دیگری متفاوت می باشد.
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان قم گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک این استان موفق شد در سال 99 بیش از 30 هزار آزمایش فنی و مهندسی در سطح استان انجام دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۵    
شرکت آسا فرا فرم آترون جهت تکمیل کادر خود در استان تهران، شهرک صنعتی صفا دشت از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۷    
یک شرکت معتبر تولید کننده قطعات خودرو جهت تکمیل کادر مهندسی خود در استان کرمانشاه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس تعمیرات مکانیک شرکت پالایش گاز ایلام از تعمیر استیل بلت های واحد دانه بندی گوگرد در اسفندماه سال گذشته توسط متخصصان داخلی خبر داد.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: با برنامه ریزی، راهبری، خلاقیت، همت، تلاش و نقش آفرینی در پروژه های استانی و ملی در کشور، 80 درصد مصادیق شعار سال 1400 به نام " تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک محقق شده است.
سرویس و آماده سازی برج های خنک کن اصلی و کمکی نیروگاه حرارتی شازند هرساله و قبل از شروع فصل گرما توسط همکاران اداره تجهیزات کمکی مکانیک انجام می شود. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۳    
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان آذربایجان غربی گفت: بیش از 28 هزار آزمایش برای ارتقاء کیفیت پروژه های استانی و ملی در شعب، واحدهای محلی و بخش فنی ستاد آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آذربایجان غربی در سال گذشته انجام شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سیمارو واقع در محدوده ی قرچک و ورامین استان تهران، جهت تامین نیروی انسانی خود از استان زنجان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۳    
شرکت پترو کیمیا آروین جهت تکمیل کادر خود در استان خوزستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نیما طرح زاگرس جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا (س) دوره نقشه خوانی صنعتی را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۵    
دومین کتاب اساتید دانشگاه شیراز با عنوان رویکرد های مکانیک محیط های پیوسته وابسته به اندازه ازسوی انتشارات اشپرینگر منتشر شد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، سردار ابوالفضل شکارچی در نشست خبری که صبح امروز با موضوع خدمت سربازی برگزار شد، سخنانش را با یاد شهیدان صیاد شیرازی و قاسم سلیمانی و نیز 60 هزار سرباز شهید جنگ تحمیلی آغاز کرد و گفت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۳    
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران ، ظهر امروز میزبان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و مدیران همراه بود .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۰    
به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دریا دانشگاه صنعتی شریف، شماره ششم خبرنامه خمش منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۰    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۰    
شرکت آراز تهویه راد در زمینه تهویه مطبوع جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد نخستین جلسه از سلسله جلسات بانوان در صنعت را برگزار می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ماشین سازی نیو جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۹    
اگر به دنبال یک مهارت آینده دار و مبتنی بر فناوری و توسعه تکنولوژی هستید، به یاد داشته باشید که مهندسان مکانیک به شدت در اتوماسیون، انرژی های تجدید پذیر و هوش مصنوعی درگیر هستند و نقش دارند.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک تحقیق جدید نشان می دهد که نور خورشید قادر است ویروس کووید-19 را هشت برابر سریع تر از آنچه تاکنون تصور می شد، خنثی کند. محققان دانشگاه "سانتا باربارا"، دانشگاه ایالتی "اورگان" ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان گلستان با ارائه گزارش عملکرد این شرکت در سال 99 اظهار کرد: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان گلستان در سال گذشته در شعب، واحدهای محلی و فنی ستاد، 41 هزار آزمایش برای ارتقاء کیفی پروژه های ملی و استانی در سطح استان انجام داده است. ...
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سال 1400 به دنبال جذب سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نیروگاه ترکیبی دودکش خورشیدی با گاز فلر توسط محققان دانشکده مهندسی مکانیک و با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ثبت اختراع شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۲    
عضو هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه کردستان، برنده یکی از ارزنده ترین گرنت های پژوهشی کشور آلمان از سوی بنیاد الکساندر فون هومبولت (AvH) شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۶    
نشریه علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم ؛ ماهنامه انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیتم دانشگاه تهران منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه یزد گفت: محققان دانشگاه یزد، موفق به ساخت دستگاه آنالایزر ارتعاشات دوکانالهVAD 100 در پردیس فناوری و صنعتی این دانشگاه شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۳    
شرکت فناوری های مدرن دیاکو صنعت آسیا جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۰    
یک شرکت مهندسی با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه ماشین آلات صنعتی، ساخت و تولید، رباتیک و مکاترونیک جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر در حوزه مهندسی مکانیک و مکاترونیک دعوت به همکاری می نماید.
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان همدان با اشاره به عملکرد این آزمایشگاه در سال 99 گفت: این آزمایشگاه موفق شد با انجام بیش از 13 هزار آزمایش نقش تاثیرگذاری بر کنترل و ارتقاء کیفی و طول عمر مفید پروژه های عمرانی سطح استان به ثبت برساند.
برای نخستین بار در آذربایجان غربی، اجرای تفاهم نامه همکاری سه جانبه نظارت بر خدمات شرکت های فنی، مهندسی و آزمایشگاهی بین اداره کل راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان صورت گرفت.
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان لرستان گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک این استان در سال 99 در 20 پروژه ملی و استانی نقش آفرینی کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پترو صنایع فرا توسعه کارن جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۲۲    
شرکت آوید مکانیک، مستقر در پارک علم و فناوری فارس جهت تکمیل کادر خود در استان فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: مواردی در رابطه با خودروهای سواری وجود دارد که دانستن آن ها موجب کاهش پرداخت هزینه های اضافی به تعمیرکاران می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۰    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، گروهی بین المللی از محققان به رهبری محققان دانشکده مهندسی مکانیک و علوم دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، ابزاری انعطاف پذیر مجهز به آنتن دوقطبی باند عریض (Wideband dipole antenna) ساخته اند که می تواند داده های جمع آوری شده از سنسورهای پوشیدنی سلامت را ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آذر موتور مبین جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل و به نقل از تک اکسپلور؛ از اجاق های مایکروویو گرفته تا اتصالات Wi Fi ، امواج رادیویی که در محیط نفوذ می کنند فقط سیگنال های انرژی مصرف شده نیستند بلکه خود منبع انرژی نیز هستند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۵    
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران، شهرک صنعتی نصیر آباد شهرستان رباط کریم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.