چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۱۴:۵۹Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

خبر ماشین (khabarmachine.ir)

  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
بررسی ها از بازار خودرو پایتخت حاکی است در دوهفته اخیر قیمت خودروهای داخلی با افزایش از 2 تا بیش از 20 میلیون تومانی مواجه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
امروز آخرین مهلت بازدید و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از مقام شهدای مقاومت و امنیت و معرفی دستاوردهای فنی و مهندسی گروه خودروسازی سایپا برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده و افزایش ظرفیت تولید تمامی محصولات گروه سایپا از شرایط قرعه کشی خارج شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
با تجدیدنظر صورت گرفته در نحوه ثبت نام طرح های فروش، گروه صنعتی ایران خودرو سی و هشتمین طرح فروش فوق العاده سه ماهه و پیش فروش یک ساله را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات خود به اجرا می گذارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و وزیر حمل و نقل کشور ونزوئلا تفاهم نامه تولید مشترک خودرو در ونزوئلا به امضا رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در آینده استانداردهای سختگیرانه ای درباره مصرف سوخت و آلایندگی خودروها خواهیم داشت که ایران خودرو از هم اکنون خود را با استانداردها و قوانین مترقی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
با پایان یافتن خودروهای ناقص سایت تبریز، گروه صنعتی ایران خودرو با معضل خودرو ناقص برای همیشه خداحافظی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل مگاموتور از افزایش ظرفیت تولید این شرکت به 2500 دستگاه در سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
این خودرو فولگوره نام دارد. مازراتی در توسعه این خودروی زیبا از ظرفیت های محصولات قبلی مانند ابرخودروی ام سی20 و همچنین نسل قبل خانواده گرن توریزمو استفاده کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت از برقراری تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی در کشور خبر داد و گفت: در عمل غیر از محصولات یک خودروساز (ایران خودرو) ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره انجمن قطعه سازان گفت: عرضه خودرو در بورس کالا، راهی است تا خودرو از کالای سرمایه ای به کالای مصرفی تبدیل شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خرید مایع خنک کننده برای خودرو می تواند یک مسئله مهم باشد. چه نوع ضد یخی باید خریداری کنید؟ چه حجم از آن را نیاز دارید؟ کجا می توانید آن را تهیه کنید؟ ما در اینجا سؤالات شما را پاسخ می دهیم و برخی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۸    
تولید سمند معمولی طی مراسمی با حضور خبرنگاران و مقامات لشگری و کشوری در ایران خودرو تبریز متوقف شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس این طرح فروش محدودیت پلاک فعال حذف شده و محدودیت فاصله زمانی خرید خودرو، از 48 ماه به 18 ماه نیز کاهش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۵۶ سایت دیگر  
متقاضیان می توانند فهرست خودروها و شرایطی را که برای رویت خودروها برای مزایده الکترونیک عنوان شده است، در وبگاه مزایده الکترونیک به نشانی http://eauc.setadiran ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیر صادرات آسیا، اروپا، آمریکا و CIS ایران خودرو از امضای تفاهم نامه برای صادرات تارا و دنا پلاس در سال های آینده به ونزوئلا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم تشییع و وداع با پیکر بسیجی شهید حسین تقی پور از پرسنل شرکت پارس خودرو که در اغتشاشات اخیر تهران و به دست فتنه گران به شهادت رسید در پارس خودرو برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در شش ماهه اول سال 1401 نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶    
اخیراً گروه صنعتی ایران خودرو با معرفی 11 رنگ جدید برای محصولات خود، اقدامی شایسته در جهت تغییر وضعیت بازار انجام داده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت کابل خودرو سبزوار با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای جهانی، به جمع تامین کنندگان رتبه یک ساپکو پیوست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ب ام و اکس ام 2023 برابر با 2750 کیلوگرم وزن دارد که از این منظر سنگین ترین خودروی تولید انبوه کمپانی آلمانی لقب می گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن بازدید از خطوط تولید از شرایط و افزایش تولید ابراز رضایت کرد و گفت: با برنامه های صورت گرفته ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر طرح ریزی و ارزش یابی کیفیت ایران خودرو، از بهبود کیفیت قطعات حاصل از به ثمر رسیدن 59 پروژه بهبود کیفیت در نیمه دوم سال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که روند فعلی کاهش شکایات مشتریان، بیانگر حرکت صحیح در مسیر جلب رضایتمندی مشتریان است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
در شرایطی که افزایش تولید موتور ملی همواره به عنوان یک برنامه بلندپروازانه در گروه صنعتی ایران خودرو مطرح بوده و در سال گذشته تولید روزانه 500 دستگاه در این شرکت به عنوان یک دستاورد ارزشمند مطرح شده ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس قوانین و مقررات، افراد ناشنوا و کم شنوا می توانند برای دریافت گواهینامه سواری های شخصی اقدام کرده و با رعایت نکات و یادگیری موارد مربوطه گواهینامه پایه 3 (رانندگی با سواری شخصی) دریافت کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
هر چند قبل از پاترول انواع مختلفی از خودروهای شاسی بلند در خیابان های ایران تردد داشتند اما محبوبیت و شهرت این برند زمینه ساز تبدیل آن به پرچمدار کلاس شاسی بلند در بازار ایران طی چند دهه شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر قیمت خودروها توسط ستاد تنظیم بازار تعیین و اعلام می شود؛ این در حالی است که انتظار می رود با توجه به چالش های این سیاست، طی سال جاری شیوه تعیین قیمت خودرو تغییر کند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
روند افزایش نرخ ارز باعث شده تا قیمت انواع خودروهای داخلی به یک ماه قبل برگشته و کاهش قیمت ها متوقف شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۹۵ سایت دیگر  
62 دستگاه لکسس، 459 دستگاه از خانواده هیوندا، 154 دستگاه تویوتا، 43 دستگاه پورشه، 182 دستگاه کیا، 152 دستگاه بی ام و، 8 دستگاه بنز، یک دستگاه وولوو و یک دستگاه بی نام به مزایده گذاشته خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایشگاه علمی، فناوری و صنعتی مشترک ایران و ونزوئلا با حضور شرکت های دانش بنیان و خودروسازان ایرانی در کاراکاس پایتخت ونزوئلا آغاز به کار کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
گروه سایپا ضمن همکاری نزدیک با پلیس آگاهی، اقدامات بسیار موثری در راستای ارتقا ایمنی در برابر سرقت خودرو و قطعات آن انجام داده به گونه ای که آمار سرقت محصولات این شرکت به شدت کاهش داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی از همت و تلاش مدیرعامل، هیات مدیره و کارکنان ایران خودرو دیزل در مسیر خروج از رکود و بحران های متعدد مالی و تولیدی این شرکت تقدیر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نخستین دروه نمایشگاه علمی، فناوری و صنعتی مشترک ایران و ونزوئلا (Exposici n Ir n y Venezuela) با حضور 82 شرکت ایرانی و تعدادی از شرکت های ونزوئلایی در کاراکاس پایتخت این کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ماستنگ 2024 در زمینه طراحی نیز یک رویداد غیر قابل پیش بینی در نوع خود بود. زیرا این دماغه و چراغ های جدید بسیار زیبا و متفاوت هستند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در تحویل خودروهای تیبا و تیبا2 از سرعت گرفتن ارسال و تحویل خودرو به مشتریان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: در راستای اجرای فرامین هشت گانه رییس جمهوری، رشد 51 درصدی تولید کامل در این مجموعه از ابتدای امسال تا 27 شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته محقق شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو دیزل در حاشیه بازدید جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از خطوط تولید این شرکت و دیدار با کارکنان، ضمن ارایه گزارشی در خصوص روند تولید و دستاوردهای حاصله ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۸۴ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، از معرفی 11 رنگ جدید برای محصولات خبر داد و گفت: در حال حاضر توانایی تولید و عرضه خودروها با 20 فام رنگ وجود دارد و در آینده ای نزدیک و با ایجاد ساز و کارهای لازم ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیام تسلیت به مناسب اربعین حسینی، آمادگی و بسیج امکانات امدادی و خدماتی ایران خودرو در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی را سند افتخاری برای این گروه صنعتی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
قائم مقام مدیر عامل گروه سایپا در نشست هم اندیشی مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با نمایندگی های استان مازندران گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا در حاشیه بازدید از چند نمایندگی استان مازندران هدف از این بازدیدها را اطمینان از ارایه خدمات مناسب به مشتریان، نظارت بر عملکرد شبکه خدمات پس از فروش ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا شیشه گفت: شرکت سایپا شیشه می تواند جایگاه ویژه ای را در بین رقبا داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار، گفت: برپایی نمایشگاه های خودرو موجب رقابت میان خودروسازان می شود و طبیعتاً خودروهای متنوع تر و با تکنولوژی بهتر ارائه می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل صمت مازندران گفت: برگزاری و حضور خوددوسازان در نمایشگاه های خوددو برای گرفتن سهمی از بازار و به کارگیری تکنولوژی های برتر برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از مجموعه هایی نظیر شرکت صنایع تولیدی کروز که توانسته بیش از 3 هزار قطعه را داخلی سازی و اشتغالزایی برای بیش از 12 هزار نفر را فراهم آورد باید حمایت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
شرکت سیبا موتور در راستای نیاز مشتریان اقدام به ثبت نام نقدی 2 محصول خود کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
قیمت خودروی تولید داخل نسبت به روز گذشته افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی خودروی شمال کشور در قائم شهر، کارگاه مدیریت تجربه مشتریان خودرو شاهین توسط مرکز امور مشتریان گروه سایپا برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
جنسیس جی وی60 در تست های تصادف و ارزیابی ایمنی مرکز یورو انکپ عملکرد موفقی در بیشتر موارد داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از تاخیر به وجود آمده در تحویل خودروهای تیبا، تیبا2 و ساینا از ادامه روند تحویل این خودروها خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که مدت زمان کمی است در خیابان های ایران شاهد عرض اندام ایکس 55 پرو به عنوان جدید ترین محصول برند ام وی ام هستیم ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کوروش محمدخانی راننده مسابقات اتومبیلرانی جوان ایرانی که از سال 2006 تا به حال در مسابقات اتومبیلرانی فورمولا فورد بریتانیا، فورمولا رنو ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت امدادخودروایران و معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح برای جذب سربازان دارای مدارک فنی مرتبط با خودرو به امضا رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
100 دستگاه ون وانا از محل قرارداد شرکت ایران خودرو دیزل با وزارت کشور، تحویل اتحادیه تاکسی رانی های شهری کشور شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا با همکاری گروه خودرویی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل مالیبل سایپا گفت: سرسیلندر بهبود یافته M15 با هدف کاهش مصرف سوخت و به حداقل رساندن میزان آلایندگی از آغاز شهریور ماه سال جاری در شرکت مالیبل سایپا تولید شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس نظرسنجی صورت گرفته از خودروهای تحویلی فروردین 1401 توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
دیگنیتی پرایم روز چهارشنبه 30 شهریور برای دومین بار با قیمت پایه 8 میلیارد و 215 میلیون ریال به تالار بورس می رود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه میان این دو مجموعه بررسی و صادرات و واردات قطعات مصرفی محصولات این خودروساز از طریق ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۷۴ سایت دیگر  
با ورود مجدد محصولات ایران خودرو به بازار ارمنستان، دروازه ورود به کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا باز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
نتایج قرعه کشی سومین مرحله تخصیص خودرو اعلام شد و هم اکنون از سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو قابل دسترس است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فراری از اولین شاسی بلند خود 12 سیلندر Purosangue، با قیمت نزدیک به 400 هزار یورو (397 هزار دلار)، رونمایی کرد که رانندگان فوق العاده ثروتمندی را هدف قرار می دهد که هنوز آماده حرکت تمام الکتریکی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شرایط ثبت نام نقدی محصولات شرکت بهمن دیزل با قیمت قطعی اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیران دو شرکت پارس خوردو و زامیاد همکاری در پروژه ساخت قطعات پرسی خودروها، در سالن پرس شرکت پارس خودرو شروع شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به پیشرفت قابل توجه تکنولوژی در سال های اخیر و ابداع انبوهی از الگوهای تکنولوژی، ورود این موج فناوری به زندگی مردم غیر قابل اجتناب میباشد ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سایپادیزل از رشد 30 درصدی تولید محصولات تجاری در این شرکت طی 5 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خودروسازی فردا در ادامه حضور خود در رویداد های خودرویی کشور این بار با سبد محصولات خود در بزرگترین رویداد خودروی شمال کشور شرکت می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بهمن موتور امروز طی مراسمی به طور رسمی قیمت ریسپکت را اعلام کرد؛ در نشست خبری گروه بهمن اعلام شد که این خودرو با قیمت 737 میلیون تومان عرضه خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: گروه سایپا در سومین دوره فروش فوق العاده، اقتصادی ترین خودروی اتوماتیک را بدون برگزاری قرعه کشی با دو مدل کوییک اتوماتیک پلاس و کوییک ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۶۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: همان گونه که قبلا نیز اعلام کرده ایم این شرکت در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
براساس تصمیم اتخاذ شده در نشست مهدی خطیبی و محمدعلی تیموری، مدیران عامل ایران خودرو و سایپا، با احداث نخستین نمایندگی مشترک میان دو شرکت برای ارایه خدمات به خودروهای سواری، نیمه سنگین و سنگین ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی خودرو شمال کشور با حضور شرکت های گروه خودروسازی سایپا از 22 شهریورماه شروع خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک از راه اندازی رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در مقطع آموزش متوسطه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: از ابتدای خردادماه امسال با توقف تولید خودروهای ناقص و برنامه ریزی برای عبور مستقیم محصولات از خط تولید ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر نقش شرکت ایتراک برای تایید کیفیت قطعات، گفت: با نظارت های دقیق ایتراک، محصولات جدید ری را و TF21 با سطح کیفی بالایی تولید و عرضه خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل ایساکو از آماده باش شبانه روزی نمایندگان و امدادگران این شرکت برای خدمات دهی به زائران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات و تجارت بم خودرو نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور ، طرح آماده باش اربعین حسینی (ع) را به مدت 6 روز و با هدف همراهی همیشگی مشتریان و ارائه خدمات امدادی ویژه به زائران اجرا ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وقوع آتش سوزی سهمگین در شرکت ایچین تجارت ارس واقع در منطقه ازاد ارس در شهریور ماه 1401، با همکاری پرسنل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی جلفا و گروه آتش نشانی منطقه و تیم آتش نشانی آمیکو مهار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
بررسی قیمت خودرو در هفته جاری نسبت به هفته گذشته حاکی از روند افزایشی 2 تا 5 میلیون تومانی محصولات داخلی و افزایش 20 میلیون تومانی خودروهای مونتاژی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
در آستانه رویداد بزرگ اربعین حسینی (ع)، شرکت ساپکو با همکاری بسیج این شرکت و زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو دیزل گفت: در راستای توسعه و نوسازی حمل و نقل عمومی تا پایان شهریورماه 300 دستگاه اتوبوس به وزارت کشور تحویل داده خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
هم زمان با اعزام کاروان امدادرسانی اربعین به مناطق مرزی عراق، گواه یار ، ناوگان امدادی خدمات پس از فروش ایران خودرو دیزل برای ارایه خدمات به محصولات این شرکت با حضور مدیرعامل ایران خودرو راه اندازی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که تولید کامل در گروه صنعتی ایران خودرو ملاک عملکرد است ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در مردادماه سال جاری تعداد 32 هزار و 984 دستگاه تولید کرده که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با تیراژ 26 هزار و 241 دستگاه ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه طی چند ماه گذشته نقش ویژه ای در پیشبرد اهداف گروه خودروسازی سایپا داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
محصول جدید برند لوکس فونیکس با نام آریزو6پرو روانه بازار شد و نخستین مشتریان این محصول لوکس، خودروهای شان را دریافت نمودند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
انتظار علاقمندان برای تجربه رانندگی با پیکاپ کلوت اتومات به خط پایان رسید و طرح فروش کلوت اتومات آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶    
شرکت آرین پارس موتور طی مراسمی خودروهای لاماری ایما را در مرکز همایش های بین المللی تهران تحویل مشتریان داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کروز شرایطی را فراهم کرد تا خبرنگاران بتوانند ضمن بازدید از نمایشگاه توان خودکفایی و بومی سازی قطعات خودرو، از نزدیک در جریان عملکرد این واحد تولیدی قرار بگیرند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۵۳ سایت دیگر  
آمارهای منتشر شده از سوی شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش و شرکت ایساکو، بیانگر رضایت خریداران تارا از قوای محرکه این محصول و بلوغ ایران خودرو در توسعه موتور و گیربکس و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۱۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر تمام شرایط واردات خودرو به خوبی انجام شود این خودروها در آذرماه وارد بازار کشور می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی ارتقا کیفیت خودرو شاهین در هفته گذشته میزان تقاضا این محصول سایپا در بازار افزایش پیدا کرده قیمت آن روند صعودی گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
شرکت بهمن موتور در راستای نیاز مشتریان اقدام به ثبت نام نقدی و نقدی اعتباری 2 محصول خود کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۷:۴۳    
اخیراً مدیران عامل ایران خودرو و سایپا از ادغام برخی نمایندگی های ارائه دهنده خدمات پس از فروش این دو شرکت در آینده ای نزدیک خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۱:۱۳   + ۴۵ سایت دیگر  
چهارشنبه 16 شهریورماه سومین مرحله ثبت نام متقاضیان در سامانه یک پارچه خودرو به مدت سه روز آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۱:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
نمایشگاه خودکفایی صنایع تولیدی کروز از تاریخ 15 تا 19 شهریور به منظور بازدید قطعه سازان داخلی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اولین طرح فروش نقدی و اقساطی KMC J7 کرمان موتور از روز چهارشنبه 16 شهریور ماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۱:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
پروژه ارزیابی ظرفیت تولید قطعات خودرو تارا در راستای شناخت ظرفیت نهایی و افزایش حداکثری تولید قطعات این محصول، در نیمه نخست امسال توسط شرکت ساپکو برنامه ریزی و محقق شد.
مشاهده نتایج بیشتر...