دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۳May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبرسانی»

ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- بخشدار کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه گفت: از نیمه دوم فروردین ماه سال جاری هفت روستای این بخش که با بحران کم آبی مواجه است با تانکر سیار آبرسانی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
فرمانده سپاه ناحیه فارسان گفت: آب مورد نیاز 40 هکتار از مزارع کشاورزی روستای چوبین با همت بسیج سازندگی فارسان و ساخت بیش از یک هزار و 500 متر کانال آبرسانی تامین می شود.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
ایلام- یاسمی، مدیرکل امور عشایری ایلام گفت: در سال جاری 20 میلیارد تومان برای آبرسانی سیار به عشایر استان نیاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها - مدیر آب و فاضلاب شهرستان دشتیاری گفت: بعد از تاخیر به وجود آمده در اجرای توسعه شبکه آبرسانی شهر نگور از توابع شهرستان دشتیاری، پیمانکار اخطار گرفت و عملیات اجرایی از سرگرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان در زمین های کشاورزی در فصل بهار شروع به شخم زدن و آبرسانی و سم ماشی زمین نموده و بسترها را برای کشت نشاء آغاز می کنند که تا اواخر فصل تابستان که موقع برداشت آن می باشد بسته به مناطق با شرایط آب و هوایی مختلف و کوهپایه بودن آن بین 70 تا 90 روز به طول می کشد. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: در قالب هم افزایی دستگاه های متولی همه امکانات استان را برای تامین به موقع آب شرب روستاییان به صورت سیار، بسیج کرده ایم.
روزنامه شروع   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تأسیسات، تأمین، تصفیه و خطوط انتقال آبفا از اتصال مجتمع های آبرسانی سلفچگان و 80 روستا به خط لوله جدید آب قم به منظور تأمین آب شرب با کیفیت پایدار خبر داد.
استانداری گلستان   ۲ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان از طرح آبرسانی به شهرستان های رامیان و آزادشهر و چاه های حفاری شده توسط شرکت آب منطقه ای استان با حضور مدیر عامل شرکت آبفار بازدید کردند. ...
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: باتوجه به کاهش چشمگیر نزولات جوی در سال آبی جاری نسبت به میانگین دوره های مشابه گذشته پیشنهاد تامین اعتبار برای جبران خسارات خشکسالی عشایر و مدیریت تنش آبی سراسر کشور به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال گردید.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: تا پایان امسال عملیات انتقال آب به شهر خلخال از طریق سد بفراجرد به بهره برداری می رسد.
فرماندار اهر گفت: هم اکنون 6قشلاق این شهرستان فاقد شبکه تأمین آب دائم است و باید آبرسانی سیار به مناطق عشایری به پایان برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: حدود 40 درصد از پروژه های محرومیت زدایی که در سال 1400 تعریف شده در حوزه آبرسانی به روستاهای محروم استان برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و امور زیربنایی امور عشایر چهارمحال و بختیاری از اجرای 70 طرح آبرسانی به عشایراستان خبر داد و گفت: سال گذشته 48 میلیارد ریال برای نزدیک رسانی آب به 700 چادر عشایر هزینه شده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: به دلیل کاهش منابع آبی 300 روستای این استان طی فصل تابستان امسال نیازمند آبرسانی سیار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۶    
مدیر آبفای شهرستان نهاوند گفت: مشکل آب شرب هشت روستای شهرستان نهاوند با مشارکت یکی از خیرین و اعتبارات آبفای شهرستان برطرف می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای پروژه فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان در نظرگرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره به افتتاح 2 مجتمع آبرسانی در اسلام آبادغرب و دالاهو، گفت: با تجهیز چاه مجتمع چنگر و هوکانی آب شرب سالم و پایدار هفت هزار و 500 نفر از اهالی روستاهای این 2 شهرستان به صورت مجدد وارد مدار شبکه آبرسانی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب سربیشه گفت: اکنون به 70 روستای این شهرستان مرزی با جمعیت 6 هزار و 900 نفر با تانکر آبرسانی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت ادامه کاهش بارندگی ها آبرسانی با تانکر سیار استان به 165 روستا افزایش خواهد یافت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نماینده مردم دشتستان با تاکید بر تسریع طرح های آبرسانی یکی از مطالبات مهم شهرها و روستاهای دشتستان را تامین آب آشامیدنی دانست و خواستار تسریع در اجرا طرح های آبرسانی شهر دالکی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از وجود 74 روستای فاقد آب در این استان خبر داد و آبرسانی به این روستاها را منوط به تامین بیش از 2 هزار میلیارد تومان اعتبار دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گرمسار- فرماندار گرمسار، گفت: طبق آخرین برآورد ها، سیلاب هفته گذشته به تاسیسات زیربنایی حوزه آب شهری و روستایی شهرستان بالغ بر 25 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۹    
حسین معروفی گفت: نگاه سپاه نگاهی سیاسی، قومی و مذهبی نیست بلکه نگاه انقلاب اسلامی و نگاه حاج قاسم سلیمانی است و امروز این نگاه راه برون رفت از تمام مشکلات کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۱    
طرح آبرسانی به گلزار شهدای گنجه ای در بویراحمد آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در پنجمین هفته از پویش #هر-هفته-الف-ب-ایران، 31 طرح آبرسانی روستایی و همچنین تصفیه خانه فاضلاب شهر زرین آباد با دستور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح آبرسانی شرب این شهر در مرحله بهره برداری آزمایشی بوده و بزودی شهروندان خلخالی از آب شرب کافی،تصفیه شده،سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان دقت، سرعت، کاهش هزینه و مشارکت جدی مردم را از ویژگی های اقدامات جهادی دانست و بیان کرد: آبرسانی به روستاها اولویت اول سپاه ثارالله در استان کرمان است و قرارگاه آب تحت عنوان قرارگاه نهضت آبرسانی "مرد میدان" تشکیل دادیم و اولین حرکت فراگیر ما در حوزه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - فرماندار گیلانغرب گفت: 11 میلیارد ریال اعتبار برای حوزه آب و فاضلاب این شهرستان به منظور مدیریت منابع آبی و بهسازی مجتمع های آبرسانی اختصاص یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تبریز- بهبودی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تخصیص اعتبار مصوب 45 میلیارد تومانی طرح های آبرسانی استان و شهر تبریز طی هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از افتتاح 414 پروژه محرومیت زدایی بسیج سازندگی در سراسر استان کرمان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۷    
صبح امروز طرح های ابرسانی محرومیت زدایی واشتغالزایی فاریاب با حضور فرمانده سپاه ثارالله افتتاح شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
برای رفع بحران آب امسال، 3 هزار و 730 میلیارد ریال اعتبار برای بهبود آبرسانی به روستا های هرمزگان اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- پویش هر هفته #الف_ب_ایران در استان سمنان در قالب طرح های مجتمع 75 روستایی، آبرسانی جداگانه به 30 روستا، تامین آب پایدار شهر سرخه، و اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهمیرزاد، اقدامی خلاق و تدبیری ارزشمند در توسعه شبکه آبرسانی و تصفیه خانه فاضلاب و رفع محرومیت بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر استان کرمانشاه گفت: تامین آب شرب عشایر نیاز به اعتباری معادل 16 میلیارد تومان دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
70 درصد آب تهران از منابع سطحی از پشت سدهای پنجگانه این استان وارد شبکه آبرسانی می شود که سدها با کاهش باران و کمبود ذخایر برفی مواجهند و 30 درصد آب از منابع زیرزمینی تامین می شود که برداشت بیش از حد از منابع زیرزمینی، پدیده خشکسالی و فرونشست را تشدید کرده است. این [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- سرپرست آبفا منطقه دزفول گفت: طرح احداث شبکه آبرسانی به منطقه محروم سرسرباز سیاه منصور دزفول با تجهیز کارگاه از سوی پیمانکار آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۲    
با مشارکت تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمدعملیات آبرسانی گلزار شهدای روستای گنجه ای بزرگ آغاز شد.
همگردی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دیجی کالا/آبرسانی به بدن برای حفظ سلامتی بسیار مهم است. اهمیت این موضوع در فصل تابستان دو چندان می شود. کم آبی بدن می تواند منجر به مشکلات زیادی از جمله ضعف و خستگی، سردرد، مشکلات پوستی، گرفتگی عضلانی، فشار خون پایین و تند شدن ضربان قلب شود. باید هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۹    
در آیینی با حضور فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه وبویراحمد و سرپرست بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح استان پروژه آبرسانی به گلزار شهدای گرانقدر روستای گنجه ای بزرگ در بویراحمد آغاز شد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گسترش آبرسانی های تصفیه شده از طریق لوله کشی به منازل. این تحول گرچه بیماری های انتقالی از طریق آب های آلوده را تحت کنترل درآورده، ولی از سوی دیگر باعث کاهش چشمگیر تعداد و تنوع ریزاندامگان هم زیست و هم سفره گردیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۶    
مدیر امور آبفای شهرستان باغملک از تعویض و نصب الکتروپمپ تاسیسات آبرسانی امام زاده عبدالله (ع) خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۱    
آیین بهره برداری از پروژه آبرسانی کشاورزی در روستای میقان اراک با حضور فرمانده سپاه ناحیه اراک و جمعی از اهالی روستا به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک طرح آبرسانی کشاورزی درلارستان با با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی و فرمانده سپاه فجر فارس از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ مهجوری گفت: در سال گذشته بیش از 18 پروژه آبرسانی با اعتبار بیش از 600 میلیون تومان در سطح شهر اراک و روستاهای تابعه انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۵    
بعد از عید فطر، عملیات اجرایی طرح لوله کشی و آبرسانی از طریق انشعاب مجاز به منطقه سرسرباز شهرسیاه منصور از توابع شهرستان دزفول وارد فاز اجرایی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان از توسعه شبکه آبرسانی در مسجدسلیمان با اجرای 3 مهم خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فارس- طرح آبرسانی به 13 روستای بخش حنای شهرستان بختگان به بهره برداری رسید.