دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۵۴Oct 2020 26

جدیدترین‌های «آبرسانی»

پارسینه   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نخستین ماسک ها تنها برای سفیدی پوست استفاده می شد اما با گذشت زمان ماسک ها در موارد گوناگون پوستی هم مورد استفاده قرار گرفتند. در شرایط فعلی ماسک ها برای سفیدی پوست، رفع جوش، از بین بردن جای جوش، شفاف کردن و آبرسانی به پوست مورد استفاده قرار می گیرند. ...
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: با اجرای طرح های آبرسانی تا پایان سال 75 روستای هرمزگان از منبع آبی پایدار بهره مند می شوند.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: تونل انتقال آب به طول 30 کیلومتر از سد امیرکبیر، به عنوان اولین پروژه مهم انتقال آب پایتخت پنج شنبه افتتاح خواهد شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت که فاز نخست تصفیه خانه آبرسانی به شهرهای گروه الف مازندران که بابل هم یکی از آنها است ، با ظرفیت 450 لیتر بر ثانیه به اتمام رسیده و آماده بهره برداری شده است.
جماران   ۹ ساعت پیش    
به گزارش جماران، طرح بزرگ آبرسانی به اراضی 46 هزار هکتاری منطقه هامون و تحویل آب با دبی بسیار بالا به سر زمین های کشاورزان روز گذشته(چهارم آبان ماه 1399) به بهره برداری رسید و شادمانی کشاورزان این منطقه را به همراه داشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۲    
ایسنا/قزوین محمدحسن سلیمانی، قزوین پژوه در یادداشتی که با موضوع تاریخچه ایجاد لوله کشی آب در قزوین نوشته و آن را در اختیار ایسنا قرار داده است، می نویسد: این عکس ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۲    
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با اشاره به پیشرفت 63 درصدی آبرسانی به همدان، گفت: پروژه آبرسانی به همدان در حال انجام بوده و امسال 30 میلیارد تومان اعتبار به این پروژه اختصاص داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: کاراحداث تونل انتقال آب از سد کانی سیب در شهرستان پیرانشهر به دریاچه ارومیه درحال انجام است که با اتمام آن بزرگ ترین طرح آبرسانی به دریاچه ارومیه در دولت تدبیر و امید به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا - رئیس اداره امور عشایر شهرستان های گچساران و باشت گفت: آبرسانی به منطقه عشایری باباکلان به دلیل دوری مسافت محل تامین آب تا محل سیاه چادرها با مشکل جدی مواجه شده و این امر نیازمند همت مسئولان است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۷    
مسئول قرارگاه پیشرفت وآبادانی سپاه انصارالمهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان زنجان از آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی مجتمع شهید بیگدلی در برخی روستاهای تحت پوشش این قرارگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۸    
ایرنا-زاهدان- با اجرای پروژه 48 روستایی دشت آبخوان خاش سیستان و بلوچستان که هم اینک 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد کار آبرسانی به مردم روستایی بخش مرکزی این شهرستان ادامه دارد و تا اواخر امسال بخش قابل توجهی از طرح به پایان می رسد.عکس: محمدامین میربلوچزهی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 194روستای این استان که فاقد شبکه آبرسانی و دارای تنش آبی هستند در طرح آبرسانی ملی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سه سامانه آبرسانی به شهر تهران توسط رییس جمهوری و در قالب هفته بیست و ششم #هرهفته الف_ب_ایران به بهره برداری می رسد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی، مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب به قلعه رستم سیستان و پیگیری ها برای پایان دادن به آرزوی دیرینه مردم این روستا تا پایان سال 99 خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجری طرح آبرسانی اردبیل از آغاز عملیات اجرایی بخش اول انتقال آب چاه های داخل شهر اردبیل به شبکه توزیع آب شرب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آبفا قروه در واکنش به گزارش فارس در خصوص مشکل آب روستای جداقایه، در جوابیه ای اعلام کرده که در صورت تامین اعتبار اجرای شبکه توزیع و خط انتقال به طول 3.5 کیلومتر و بازسازی منبع موجود و احداث ایستگاه پمپاژ را در برنامه دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش روزشنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، “قاسم تقی زاده خامسی” در حاشیه بازدید از تصفیه خانه ششم تهران افزود: طرحی که این هفته با دستور ریاست جمهوری به بهره برداری خواهد رسید، سامانه آبرسانی به مناطق 21، 22، 9، 5 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۲    
معاون وزیر نیرو گفت: تصفیه خانه ششم تهران سامانه ای برای آبرسانی به مناطق 21، 22، 9، 5، 18 شهر تهران و شهر پرند است و با افتتاح آن در روزهای آینده مشکل تأمین این مناطق را به طور کامل حل می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اقدامات جهادگران حمیدیه دراستای محرومیت زدایی؛ از ساخت و ساز تا آب رسانی جهادگران حمیدیه درجهت همدلی با خانواده های محروم و کمک به آن در راه آبرسانی با مخزن آب و همچنین ساخت و ساز خانه های آن ها قدم برداشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها آبرسانی سیار با تانکر به مردم مناطق یازده گانه حاشیه نشین چابهار به همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی آغاز شده و به طور مستمر انجام خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با بیان اینکه ین شهرستان با کمبود آب به میزان 300 لیتر بر ثانیه مواجه است و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شروع پروژه آبرسانی (فاز 3) از دشت بفره به سبزوار شامل هشت حلقه چاه و ایجاد تاسیسات مورد نیاز و اصلاح اضطراری فرسودگی حدود 200 کیلومترشبکه فرسوده توزیع آب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با بیان اینکه ین شهرستان با کمبود آب به میزان 300 لیتر بر ثانیه مواجه است و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شروع پروژه آبرسانی (فاز3) از دشت بفره به سبزوار شامل هشت حلقه چاه و ایجاد تاسیسات مورد نیاز و اصلاح اضطراری فرسودگی حدود 200 کیلومترشبکه فرسوده توزیع آب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان سنندج گفت: هم اکنون دو مجتمع آبرسانی روستایی شامل مجتمع نایسر صلوات آباد و مجتمع نگل برقرو به منظور تأمین آب سالم و بهداشتی در روستاهای سنندج در حال ساخت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - امام جمعه بیرم گفت: سالها ما را به سد هایقر ارجاع دادند که قرار است آب بیرم از آنجا تامین شود در حالیکه آن زمان سد خشک بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۰    
معاون عمرانی فرمانداری شهرستان مشهد گفت: 140روستای این شهرستان از لحاظ آبرسانی از وضعیت مطلوبی برخوردار نیستند.
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو آخرین وضعیت دریاچه ارومیه و زاینده رود را تشریح کرد و گفت: وضعیت دریاچه ارومیه نرمال است اما در زاینده رود بارندگی مناسبی را شاهد نیستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۷    
پویش الف-ب در ایستگاه گلستان آیین کلنگ زنی پروژه ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهرستان آزادشهر و آبرسانی به 26 روستا با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
آزادشهر- مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان گفت: تا پایان سال جاری 60 پروژه با اعتبار 76 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار کرمان گفت: 340 میلیارد تومان برای آبرسانی به پروژه طرح ملی مسکن در شهر کرمان لازم است که تأمین آن در این شرایط ممکن نیست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- جزء قاسمی،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان با بیان اینکه احداث پنج مجتمع آبرسانی توسط شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در حال انجام است، گفت: 110 روستا از آب آشامیدنی پایدار بهره مند می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۴    
فرماندار آزادشهر گفت: طرح ملی آبرسانی به شهرستان آزادشهر از طریق مخزن 10 هزار مترمکعبی رامیان که علی رغم اقدامات انجام شد مدت 2 سال است تعطیل شده است، نیاز ضروری به اتمام این پروژه احساس میشود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی دو پروژه آبرسانی استان گلستان با سرمایه گذاری 728 میلیارد تومان در قالب هفته بیست و پنجم پویش #هرهفته_الف_ب _ایران با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۱    
معاون توسعه مدیریت منابع سازمان امور عشایر کشور گفت: در تلاش هستیم با توسعه آبرسانی شبکه ای به آبرسانی سیار عشایر پایان دهیم.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آبفای شهرستان سقز از افتتاح پروژه آبرسانی به روستای سونج در این شهرستان خبر داد و گفت: با بهره برداری از این پروژه آبرسانی، 51 خانوار این روستا از آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: با تلاش همکاران اداره بهره برداری آبرسانی به روستاهای پکاجیک و وار شهرستان خوی پایدار شد.
طلوع ارگ   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان دستاوردهای سفر خود به تهران و دیدار با برخی از مقامات کشوری را تشریح کرد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان همزمان با هفته نیروی انتظامی با سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان دیدار کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: طرح آبرسانی به حاشیه نشینان چابهار یکم ابان ماه آغاز شد. آرشام هنرکار در این مراسم با اشاره به اینکه مناطق وسیع حاشیه نشین چابهار فاقد حتی یک متر لوله گذاری آب و فاضلاب هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مهرانفر گفت: 85 درصد آب شهرستان آبادان از طریق آبرسانی غدیر و 15 درصد نیز از رودخانه بهمنشیر تامین می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۲:۱۶    
مشکلات کم آبی در شهر ها و روستا های لرستان حرف امروز و دیروز نیست و گزارشات زیادی در مورد آبرسانی به وسیله تانکر به بسیاری از روستا های این استان وجود دارد ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۴۵    
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از ارائه پیشنهاد تخصیص ردیف اختصاصی برای آبرسانی به روستاهای سیستان و بلوچستان در قانون بودجه سال 1400 خبر داد و گفت: قرار است برای سال اول، اعتباری 100 میلیون یورویی تخصیص یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از ارائه پیشنهاد تخصیص ردیف اختصاصی برای آبرسانی به روستاهای سیستان و بلوچستان در قانون بودجه سال 1400 خبر داد و گفت: قرار است برای سال نخست، اعتباری 100 میلیون یورویی تخصیص یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان 7 روستا در شهرستان های حاجی آباد، میناب و بشاگرد از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
در نیمه نخست سال جاری همزمان با یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی در استان اصفهان، 9 روستا در منطقه کوهپایه تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرارگرفتند و از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم گفت: عملیات بزرگ رفع حادثه خط اصلی آبرسانی قم به پایان رسید و جریان اصلی آب زودتر از موعد مقرر وصل خواهد شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
2194 روستای استان سیستان و بلوچستان با جمعیت 753 هزار نفر زیر پوشش طرح ملی آبرسانی به تک روستاها و تکمیل مجتمع های آبرسانی اولویت دار روستایی قرار گرفته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پویش هر هفته الف – ب ایران (ساخت و سازها-سازوکارها) در ایستگاه بیست و پنجم برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه های آبرسانی به استان گلستان رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مردم روستای قلعه رستم بخش مرکزی شهرستان هامون در 6 کیلومتری شهر سوخته و شمال سیستان و بلوچستان پس از 22 سال چشم انتظاری با آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به این روستا به تحقق آن امیدوار شده اند.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، گفت: تعدادی از روستاهای مجتمع آبرسانی سراب کاشنبه بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه از طریق یک حلقه چاه متروکه پس از سال ها از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند...