یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۹:۲۳Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبرسانی»

شیرازه   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار فارس با تاکید بر لزوم تکمیل طرح های مصوب شده گفت: طرح های آبرسانی باید تکمیل شود تا سال آینده با مشکل کم آبی مواجه نباشیم.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: چهار طرح بزرگ و توسعه محور استان شامل قطعه سوم کنارگذر شرق، قطار شهری اصفهان - بهارستان، آبرسانی گلاب 2 و 6 بانده شدن جاده اصفهان - شهرضا تا پایان دولت دوازدهم بهره برداری می شود.
فرادید   ۴ ساعت پیش    
آبرسانی کافی به بدن برای سلامتی ضروری است اما، بنا به گفته کتابی که به تازگی منتشر شده است، ترکیبی از عوامل شامل رژیمی از غذا های فراوری شده، سن، مصرف دارو و فقدان تحرک کافی می تواند بدن ما را در معرض کم آبی قرار دهد ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم با اشاره به افزایش 100 درصدی آزمون های کیفی در شبکه آبرسانی، مخازن و خطوط انتقال از زمان شیوع ویروس کرونا در استان، گفت: طی مدت یاد شده، کوچک ترین مشکلی در حوزه آبرسانی نداشتیم.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
اصفهان- میرمحمدصادقی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: سامانه دوم آبرسانی اصفهان با اعتبار 300 میلیارد تومان اردیبهشت سال آینده به بهره برداری می رسد.
اعتبار نوین   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به 11 روستای استان اردبیل با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، فرماندار و مدیران عامل شرکت آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب اردبیل به بهره برداری رسید.
جنوب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که بخش عمده آب مصرفی استان بوشهر از طریق استان های همجوار تامین می شود، هدررفت 30 درصدی آب در شبکه های آبرسانی یکی از چالش های اساسی در این استان محسوب می شود.
گروه استان ها معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای پروژه های آبرسانی در شهرها و روستاهای استان گفت: براساس برنامه ریزی تا قبل از تابستان سال آینده بخشی از طرح های آبرسانی تکمیل و افتتاح می شود.
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به نگاه ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران به محرومیت زدایی، آبرسانی به روستاهای پهناورترین استان کشور، این روزها شتاب زیادی به خود گرفته است، به گونه ای که هزاران روستایی تا انتهای امسال جشن پایان بی آبی را برگزار و با اتمام سال مالی 1400 ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۲    
خالقداد عرب فرماندار رشتخوار، گفت: با همکاری خوب مجموعه بنیاد علوی، پروژه آبرسانی به روستای علی آباد رشتخوار حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، که انشاءالله امیدواریم به زودی و تا قبل از تعطیلات عید نوروز مشکل آب شرب ساکنین این روستا مرتفع و مردم از آب شرب استادارد بهره مند شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب تربت جام گفت: عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی روستایی "بزد" این شهرستان که یکی از طرح های مهم این منطقه می باشد، با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال آغاز شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خواف گفت:19روستا در این شهرستان تحت پوشش شبکه آبرسانی قرار گرفتند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه بررسی مشکلات آبرسانی به واحدهای تولیدی روستای قشلاق جیتو به ریاست بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک و با حضور دوستی نژاد دادستان عمومی و انقلاب، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به رشد صنعت در استان تهران بر تسریع در اجرای طرح آبرسانی به شهرک صنعتی شمس آباد تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: 35 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شمال استان از اوایل بهمن تاکنون از محل طرح بزرگ آبرسانی دشت سیستان در نوبت دوم آبیاری آبگیری شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی_ مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اراک گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 80 فقره از شیرآلات خطوط انتقال وشبکه های توزیع آب در سطح شهرستان اراک (شهر و روستا ) تعویض و نوسازی گردید.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
مدیر امور آبفای بانه گفت: پروژه آبرسانی به روستاهای عباس آباد، ولی آباد، منیجلان و کوخان این شهرستان با 75 درصد پیشرفت در حال اجراست.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل: مقدمات انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد انجام می شود معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از انجام مقدمات لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: امسال 45 طرح آبرسانی روستایی در قالب پویش هر هفته الف-ب-ایران در مناطق مختلف این استان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- آغاز توزیع 800 هزار اصله نهال مثمر، ایجاد یک هرار و798 اشتغال در بخش صنعت، تحقق 80 درصد تعهد خیرین مدرسه ساز و بهره برداری طرح آبرسانی به 12 روستای چهارمحال و بختیاری از مهمترین رویدادهای استان در هفته گذشته بود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: آبرسانی به 39 روستای آذربایجان شرقی با جمعیت تحت پوشش 13 هزار و 657 نفر و اعتبار 407 میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی و با دستور وزیر نیرو از طریق ارتباط تصویری به بهره برداری رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب روانسر گفت: برای احداث خط انتقال آب از چاه به مخزن ذخیره آب مجتمع حسن آباد این شهرستان هفت میلیارد ریال هزینه شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح مکانیزه کردن شبکه آبیاری و حذف سیستم سنتی شبکه آبرسانی محدوده منطقه 13 اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به هدررفت آب از شبکه های آبرسانی استان گفت: در این راستا برای اصلاح این شبکه ها به 500میلیارد تومان اعتبار نیاز است که بیش از نیمی از آنها باید در اسرع وقت تأمین شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
همه دولت های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به توسعه زیرساخت های روستایی اهتمام داشته اند اما بدیهی است که با رشد توانمندی ها، تغییر اولویت ها و ارتقای سطح مطالبات و همچنین ظرفیت ارائه خدمات، کمیت و کیفیت خدمات رسانی تغییر کند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۵    
سمنان- کمبود اعتبارات یا بی تدبیری مدیران، شرایط و آخرین وضعیت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و افتتاح یک طرح آبرسانی در غرب استان سمنان سرتیتر عناوین اخبار و تولیدات خبری رسانه بازار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا: در قانون بودجه امسال معادل ریالی 50 میلیون یورو برای طرح های آبرسانی روستایی مصوب شد که نصف این اعتبارات تخصیص یافت و بقیه متناسب با پیشرفت طرح ها اختصاص می یابد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۹    
قلم | qalamna.ir : ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه در پنجاه و دومین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، گفت: روز بسیار مبارکی برای همه عاشقان مولای ما امیرالمومنین است ولادت رادمرد بزرگی که همواره از سیره و عملش و از کلام مبارکش مخصوصاً نهج البلاغه استفاده می کنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری با بیان برنامه دولت برای شیرین سازی آب دریا برای استان های کرمان، یزد، اصفهان، خراسان جنوبی و رضوی و سیستان و بلوچستان، گفت: دولت به زودی طرح مهم آبرسانی در منطقه شرق کشور را اعلام خواهد کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه در پنجاه و دومین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، درباره افتتاح آزادراه غدیر، گفت: با افتتاح فاز اول این طرح بار ترافیکی بسیار بزرگ از روی کرج برداشته شد برای اینکه همه می خواستند از آنجا عبور کنند ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس جمهور با قدردانی از هم دست اندرکاران اجرای آزادراه غدیر تاکید کرد که افتتاح 221 کیلومتر آزاد راه طی یکسال آن هم در جریان جنگ اقتصادی تحمیلی دشمنان، یک موفقیت در سال جهش تولید برای کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: طرح آبرسانی به آبیک به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد و آبروی خود را هزینه می کنم تا این کار بزرگ در زمان مقرر افتتاح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات طرح ابرسانی به 600خانوار 5روستا های کم برخوردار دلگان آغاز شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس گفت: بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان، 50 درصد از هزینه انتقال آب و رفع مشکل آبرسانی به روستاهای دشتخاک، سربنان و رشک ها را با حفر چاه و لوله کشی بر عهده گرفت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۶:۲۳    
به گزارش خبرنگار خاورستان ، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی 6 پروژه آبرسانی و تامین آب شرب روستاهای خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، رانندگان تانکرهای آبرسانی سیار شهرستان نهبندان چهار ماه است حقوق نگرفته و خواستار پیگیری این موضوع هستند. یکی از راننده های تانکر آبرسانی سیار شهرستان نهبندان در گفت وگو با خاورستان ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، مدیر طرح های آبرسانی به شهرهای غرب و مرکز منصوب شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۵۶    
همدان-معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالحسین(ع)همدان از افتتاح 11 پروژه آبرسانی روستایی تحت نظر قرارگاه پیشرفت و آبادانی با هزینه کرد 80 میلیارد تومان در هفته استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان همدان خبر داد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مجموعاً 74 روستا در استان گلستان به دلایل مختلف از جمله فاصله زیاد با تأسیسات آبرسانی یا نبود منابع آبی مناسب در نزدیکی روستا، به شبکه توزیع آب متصل نبوده و این رقم در تابستان افزایش می یابد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۱    
ایسنا/اردبیل مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: در سالجاری آبرسانی به 61 روستا با تدارک زیرساخت های مناسب به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - عملیات اجرایی 6 طرح آبرسانی و تامین آب شرب روستاهای خراسان جنوبی با مشارکت یک موسسه خیریه و اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به این که استان اصفهان حدود 4 تا 5 متر مکعب بر ثانیه کمبود آب دارد، خاطر نشان کرد: تونل 27 کیلومتری این سامانه به اتمام رسیده است اما خط انتقال آب آن در حال ساخت است و پیش بینی می شود خط اضطراری طرح سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ با اعتباری افزون بر 300 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از افتتاح 11 پروژه آبرسانی به روستاهای همدان در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: در این هفته دیوارنگاره شهدای مدافع حرم کشور در باغ موزه دفاع مقدس رونمایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر امور منابع آب شهرستان ملایر گفت: بهره برداری از پروژه بزرگ تامین آب شرب شهر ملایر از طریق سد کلان در قالب پویش الف- ب- ایران در قالب سه طرح خط انتقال، ایستگاه پمپاژ و تصفیه خانه به زودی آغاز می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل علی مراد اکبری در مصاحبه با برنامه صبح وگفتگو با اشاره به اقدامات صورت گرفته در معاونت متبوع اش در سال جاری و سال آتی اظهار کرد: معاونت ما در چند فعالیت زیر ساختی در بخش آب و خاک فعل است که روش های مدرن آبیاری، توسعه شبکه های آبیاری، نوسازی اراضی و احیا و مرمت قنوات را شامل می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به همت یک خیر، پمپ خورشیدی در منطقه عشایری صعب العبور کَنتان زرآباد سیستان و بلوچستان نصب و با انجام عملیات آبرسانی، اهالی محروم این روستا از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بهره مندی روستائیان از آب شرب پایدار به 80 درصد می رسد .پراکندگی روستایی، شرایط آبرسانی را دشوار کرده است.در مراسمی با حضور وزیر نیرو از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار هرمزگان، طرح آبرسانی به 57 روستای هرمزگان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح های آبرسانی به نقاط مختلف استان گفت: پروژه انتقال آب به شهرستان جم در حال اجرا است که به زودی تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۲    
مقام های رسمی از ادامه اختلال در سیستم آبرسانی در 204 منطقه در ایالت تگزاس خبر می دهند.