یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۵۴Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور»

اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدتی است که تعرفه آب ویلاها و اقامتگاه های غیردائم افزایش قابل توجهی پیدا کرده، به طوری که اختلاف زیادی با قبوض قبلی مشاهده می شود و آنطور که شرکت آب و فاضلاب کشور اعلام کرده برای این مشترکان از اردیبهشت ماه افزایش قیمت لحاظ شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس ،بررسی گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را در دستور کار امروز دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور متعهد شد تا 20 روز آینده موضوع تخصیص آب شرب از طرح انتقال آب از دریا تعیین تکلیف شود.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در جلسه کمیته انسجام بخشی فعالیت های فرهنگی شرکت های آب و فاضلاب منطقه جنوب با خیرمقدم به مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت کنندگان از دیگر استان ها اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: اگر تزریق نقدینگی به طرح فاضلاب اهواز نداشته باشیم، سرعت پروژه هایی که اکنون به خوبی در حال اجرا هستند کاهش می یابد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش یزدفردا : پیرو سفر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به حوزه انتخابیه تفت و میبد در مورخ 27/08/1400، جلسه جمع بندی برگزار گردید و مصوب شد: الف) شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ...
مدیرکل محترم دفتر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه اعضای فراکسیون توسعه متوازن مجلس در برنامه "در مسیر توسعه" این هفته رادیو فرهنگ به بررسی تنش آبی در کشور و تاثیر آن در توسعه متوازن می پردازند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۴    
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در مراسم آغاز عملیات اجرایی حفر این سه حلقه چاه آب در حومه روستای "ایگدر علیا" از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس با قدردانی از مسوولان شرکت آب منطقه ای گلستان و وزارت نیرو برای حفر این سه حلقه چاه آب گفت که این چاه ها و اعتبار آن در جریان سفر اواخر شهریور امسال ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ سید علی سیدزاده، مدیر کل روابط عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد جداسازی آب شرب از بهداشتی گفت ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به پیشرفت مناسب پروژه میان مدت غدیر در استان خوزستان گفت: آب موردنیاز بخشی از طرح آبرسانی غدیر از رودخانه دز، طبق قول وزیر نیرو به مردم خوزستان، تا پایان سال جاری تامین می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب "ریاضیات برای بهره برداران تصفیه خانه های آب و فاضلاب" توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در پاییز 1400 منتشر شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تسریع در تکمیل طرحهای تصفیه خانه فاضلاب این استان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از برنامه ریزی برای تسریع در تکمیل طرح های تصفیه خانه فاضلاب این استان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۰    
نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از نگاه ویژه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و آینده نگری در احداث سایت های آب شیرین کن قدردانی کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
هرمزگان/قلمنا-مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مدیرعامل آبفای هرمزگان از روند اجرای پروژه های آب و فاضلاب شهر بندرعباس بازدید و پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه فاضلاب شهرک پیامبر اعظم(ص)، بازسازی مخازن داماهی و ششصد دستگاه بندرعباس را بررسی کرد.
اقتصاد آنلاین / سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با صدور اطلاعیه ای در خصوص متقاضیان حائز نمره حدنصاب اطلاع داد که نتایج اولیه آزمون عمومی تغییر حالت اشتغال به کار در شرکت های آب و فاضلاب سال1400 اعلام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور آخرین وضعیت آبرسانی به مناطق زلزله زده اندیکا را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات آبرسانی ها و تکمیل شبکه فاضلاب و میزان تخصیص اعتبارات در بخش آب و فاضلاب کشور محور مصاحبه تفصیلی تسنیم با معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۲۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اجرای پروژه های جدید فاضلاب در 112 جبهه کاری در اهواز گفت: اجرای پروژه فاضلاب اهواز جزو اولویت های وزارت نیرو است و در صورت لزوم، کتبا اعلام می کنیم این پروژه جزو اولویت تخصیص ما در کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه شبکه فاضلاب اهواز از 112 نقطه در حال اصلاح است گفت: برای نخستین بار در جهان دستگاه مینی حفار برای سرعت بخشی به اجرای طرح های آب و فاضلاب در اهواز به کار گرفته شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
علی سیدزاده مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ایران با قرارگیری در ناحیه خشک و نیمه خشک بیابانی و تغییرات اقلیمی که در سال های اخیر در منطقه رخ داده است کشور کم آب و در معرض تنش های آبی است.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۳    
احتساب – کیاست - در حاشیه بازدید سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب استان، مدیر آب و فاضلاب نقده، کارشناسان ستادی بهمراه کارشناس دفتر مطالعات و بررسی های فنی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تصفیه خانه فاضلاب نقده نواقصات و مشکلات تصفیه خانه فاضلاب این شهربررسی شد . ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره های مشابه بلندمدت حدود 40درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 14 میلیارد تومان از محل منابع اعتباری تنش آبی برای حل برخی از مشکلات آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافته است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۴    
رکنا: دستورالعمل کشوری بهره برداری نگهداری و تعمیرات شیر هوا (op314)، توسط کارشناسان شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تدوین و تهیه و توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، جهت اجرا طی نامه ی به تمامی مدیران عامل شرکتهای آب منطقه ای،آب و فاضلاب، شرکت آبرسانی خلیج فارس و سازمان آب و برق خوزستان ابلاغ گردید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب کشور انتشار خبری با عنوان وجود نوعی انگل در منابع آب آشامیدنی کشور ، را کذب خواند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برای انتقال آب از سد تالوار سه ایستگاه پمپاژ در مسیر انتقال پیش بینی شده که نیازمند تخصیص 1300 میلیارد تومان اعتبار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به چهارمحال و بختیاری بر ارائه خدمات 22 گانه شرکت های آب و فاضلاب به صورت غیر حضوری تاکید کرد.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان همدان با اشاره به اینکه وضعیت خشکسالی در طول 50سال اخیر بی سابقه بوده گفت: در چنین شرایطی وزارت نیرو درصدد است تا مشکلی متوجه شهر ها و روستاهای کشور نباشد.
اقتصاد آنلاین / صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: مجموع آب ذخیره شده پشت سدهای کشور 18 میلیارد مترمکعب است و این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت میلیارد متر مکعب کاهش دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از افزایش پایداری و بهبود کیفیت آب شرب اهواز تا 2 ماه آینده خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب و کارشناسان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور در کهگیلویه و بویراحمد از تأسیسات آبرسانی و شهرها و روستاهای دارای تنش آبی در مناطق گرمسیری استان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به این که اولویت ما بهبود وضعیت کیفیت آب آشامیدنی در خوزستان است، گفت: خط قرمز آبفا، کیفیت آب شرب در خوزستان است و باید با نظارت برای بهبود کیفیت آب آشامیدنی در استان از خط آبرسانی غدیر، آب برداشت شود.
پاون   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به برنامه ارائه شده وزیر نیرو به مجلس شورای اسلامی، از برنامه ریزی برای افزایش میزان پوشش آبرسانی روستایی در انتهای دولت سیزدهم به 90 درصد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 16هزار و 516 روستا با جمعیت یک میلیون و 300 هزار نفر فاقد آب هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با احداث یک میلیون مترمکعب مخزن ذخیره آب در استان های دارای تنش آبی، مشکل تامین آب در این شهر ها برطرف میشود.
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آ زمون عمومی تغییر حالت اشتغال به کار در شرکت های آب و فاضلاب که در تاریخ 1400/05/21 برگزار شد، می رساند که نتایج اولیه آزمون مذکور در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org امروز یکشنبه مورخ 11/07/1400 قرار می گیرد ...
پاون   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تصفیه خانه آب مدرن شوشتر تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تأکید بر اینکه رئیس جمهور و وزیر نیرو تأکید بر حل مشکلات آب و فاضلاب اهواز دارند، گفت: اهواز تبدیل به کارگاه اجرایی فاضلاب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۳:۲۰    
اهواز-ایرنا- مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شهر اهواز تبدیل به کارگاه اجرایی پروژه فاضلاب شده است و به شرایطی که مورد نظر ریاست جمهوری در سفر به خوزستان داشتند تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تلاش ما بر این است تا در مدت زمان کم و با فعال کردن جبهه های کاری بیشتر، مشکل فاضلاب شهرستان اهواز را حل کنیم. در این زمینه به دنبال سرعت بخشیدن به روند اجرای خطوط و ایستگاه های پمپاژ هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طرح ضربتی ساماندهی بخشی از فاضلاب کلانشهر اهواز با اولویت مناطقی که در سال های گذشته هنگام بارندگی مشکلاتی برای مردم ایجاد می شد توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در حال انجام است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به کاهش 38درصدی بارش ها در سال آبی 1400-1399 در مقایسه با سال پیش از آن گفت: این کاهش در 50 سال اخیر بی سابقه بود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان حمیدرضا جانباز ، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور پیش از ظهر شنبه با صادق خلیلیان، استاندار خوزستان به منظور ارایه گزارش از آخرین اقدامات صورت گرفته در حوزه آب و فاضلاب استان دیدار کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برای ماه های آینده حتی اگر بارش نداشته باشیم، تلاش خواهیم کرد تا مردم در خوزستان با مشکل کاهش کیفیت آب مواجه نشوند و از آب شرب با کیفیت استفاده کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: سال آبی جدید هر سال از ابتدای مهر سالی که در آن قرار داریم شروع شده و در آخر شهریور سال بعد پایان می پذیرد. سال آبی (مهر 1399 تا آخر شهریور1400)یکی از کم بارش ترین سال های اخیر بود به گونه ای که بسیاری از شهرها تحت تنش آبی قرار گرفتند و به گفته مسوولان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بیش از ...
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: محرومیت زدایی در مناطق مرزی استان ها به ویژه در حوزه آبرسانی یک ضرورت است که فوریت دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “حمیدرضا جانباز” در بازدید از سد نرماب چهل چای مینودشت و بررسی مسائل آبرسانی شرق گلستان اظهار داشت ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “حمیدرضا جانباز” در سفر به استان گلستان و در حاشیه بازدید از تصفیه خانه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد ...