سه شنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۱۸Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کشفی، معاون امور راهبردی و نظارت شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور گفت: سه میلیون و 900 هزار مشترک، مشمول آب رایگان (طرح آب امید) می شوند که آئین نامه های مربوط به این طرح، تدوین و ابلاغ شده است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: در سال های گذشته میزان هدررفت آب در شبکه توزیع کشور 30 درصد بوده که اکنون 13 درصد است. به گزارش پیام فوری،علی سیدزاده، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در کارگروه بررسی آب امید و مدیریت مصرف ...
پاون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در کشور، 60 درصد مشترکان زیر 30 درصد آب تولیدی در شبکه توزیع را مصرف می کنند و مابقی مصرف مربوط به 40 درصد مشترکان است که 70 درصد آب توزیعی را به خود اختصاص می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با اجرای طرح "آب امید" 200 میلیارد تومان از درآمدهای صنعت آب و فاضلاب کشور کاسته می شود که به دنبال جبران این کسری درآمد از محل افزایش دریافتی ها از مشترکان پرمصرف و بدمصرف هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون عمران مجلس از تصفیه خانه در حال ساخت فرادنبه از توابع شهرستان بروجن بازدید کرد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پروژه آبرسانی به 74 روستا در استان مرکزی با حضور وزیر نیرو و در قالب هفته سی و پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری رسید. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پروژه آبرسانی به 63 روستا در استان فارس با اعتبار 75.3 میلیارد تومان در قالب هفته سی و پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تلاش می شود تا پایان دولت دوازدهم جمعیت روستایی دارای دسترسی به آب شرب سالم و پایدار به 9 میلیون نفر برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: پیش بینی ما از طرح تخفیف 100 درصدی هزینه آب مشترکان کم مصرف خانگی این است که 80 تا 100 میلیون مترمکعب آب صرفه جویی شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تصفیه خانه آب شرب شهرهای گروه "الف" مازندران با اشاره به پیشرفت بسیار خوب این تصفیه خانه گفت: یک واحد از سه واحد در دست اجرای این تصفیه خانه به ظرفیت 500 لیتر بر ثانیه آماده راه اندازی است و واحد دوم آن نیز تا تابستان سال آینده آماده بهره برداری می ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه امروز جمعیت بهره مند از آب شرب در استان مازندران دو درصد از متوسط کشوری بیشتر است، از بهره مندی 40 درصد از جمعیت روستایی این استان از آب شرب پایدار خبر داد. ...
پاون   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه امروز جمعیت بهره مند از آب شرب در استان مازندران دو درصد از متوسط کشوری بیشتر است، از بهره مندی 40 درصد از جمعیت روستایی این استان از آب شرب پایدار خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، این کتاب با همکاری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت آب و فاضلاب خوزستان با عنوان “نمایی از صنعت آب و فاضلاب اسپانیا (دستاورد ها، مولفه های اقتصادی و مدیریت بحران)” منتشر شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۹    
شاهین پاکروح / معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور جمعیت روستایی به عنوان جمعیت مولد کشور، نقش بسیار بااهمیتی در رشد و تعالی ایران داشته است و از این رو همواره مورد توجه ارکان مختلف اقتصادی کشور بوده است ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: وزارت نیرو در راستای ترغیب مصرف کنندگان به کاهش مصرف آب و حمایت از مشترکین خانگی کم مصرف، طرح ملی آب امید را تدوین و پیشنهاد کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در راستای تشویق مشترکان به کاهش مصرف طرح رایگان شدن آب خوش مصرفان کلید خورده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در نشستی با خبرنگاران، از طرح ملّی آب امید رونمایی کرد و گفت: این طرح به ابتکار وزارت نیرو تدوین شده و بر اساس آن به مشترکان خانگی کم مصرف، تخفیف صد درصدی آب بها تعلق می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت:برخی مناطق شهری کشور الگوی مصرفی بالاتر از الگوی جهانی در بخش آب دارند که درست نیست و باید برای تغییر این رویه اقدام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۷    
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: پیش بینی ما این است از حدود 26 میلیون مشترک آب در کشور، حدود 4 میلیون مشترک مشمول آب رایگان شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: پیش بینی ما این است از حدود 26 میلیون مشترک آب در کشور، حدود 4 میلیون مشترک مشمول آب رایگان شوند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طرح آب امید طرحی برای تشویق مشترکان به رعایت الگوی مصرف است و بر این اساس مشترکان کم مصرف از تخفیف 100 درصدی بهره مند خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طرح آب امید، فرصت مناسبی برای مشترکان کم مصرف و هشداری برای مشترکان پرمصرف است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص مصوبه رایگان شدن آب و گاز مشترکان کم مصرف با علی سید زاده، مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بر لزوم منظم کردن مسائل نیروهای انسانی در شرکت های آبفا استانی، کردستان را از استان های نسبتا منظم در این زمینه عنوان کرد و خواستار تقویت این مهم شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۸:۱۹    
سیدحمیدرضا کشفی، معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری و سخنگوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۴    
گیل خبر/ به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، جواد جهانزاده دبیر شورای فرهنگی این شرکت از حمایت های مهندس حسینی مدیرعامل و تلاش سایر اعضای این شورا تشکر و قدردانی کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فریبا گلریزان / مدیر کل دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور خدمات آب و فاضلاب در هر کشوری، به عنوان خدمات اساسی دسته بندی می شوند، بنابراین استمرار این خدمات حائز اهمیت است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار ایلام درخصوص پیگیری مطالبات وخواسته های استان با معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشوردیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: نیروهای حجمی و شرکتی از طریق آزمون ساماندهی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۵    
گروه استان ها- مدیرکل نظارت بر طرح های آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه از ابتدای امسال به 448 روستا آب رسانی شده است افزود: آب رسانی به مناطق روستایی تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بسیج سازندگی در خصوص اجرای طرح های آبرسانی روستایی منعقد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در بازدید از طرحهای آب رسانی سد بار به شهر فیروزه و نیشابور از محل اعتبارات متمرکز تنش آبی کشور 80 میلیارد ریال و برای تکمیل پروژه آبرسانی به شهر نیشابور از محل چاههای فوشنجان 40 میلیارد ریال اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: حل اساسی مشکل آب سنندج با طرح انتقال آب از سد آزاد امکان پذیر است، ضمن اینکه آب سد قشلاق به لحاظ شاخص های کیفی، میکروبی و شیمیایی هیچ مشکلی نداشته و همه شاخص های مطلوب درحد استاندارد راداراست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از عزم این شرکت برای رفع مشکلات آبرسانی در نقاط مختلف کشور خبر داد و گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت آب شیرین کن در نقاط ساحلی از مهمترین پروژه ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تکمیل تأسیسات آب شیرین کن 28 هزار مترمکعبی شهرستان جم تسریع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تسریع روند اجرای طرح آبرسانی و آب شیرین 28هزار مترمکعبی شهرستان جم استان بوشهر خبر داد و گفت: آبرسانی به این شهرستان در برنامه های امسال قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 59 کیلومتر از رینگ آب رسانی تهران در سه سامانه آب رسانی غرب، سامانه آب رسانی به شهر جدید پرند از مخزن تلمبه خانه یافت آباد تا مخزن رضی آباد و سامانه آب رسانی شرق و شمال شرق اجرا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه مصرف آب آشامیدنی در تابستان گذشته افزایش یافت گفت:هیچگونه از انتشار اپیدمی کووید19 ناشی از آب آشامیدنی در کشور ثبت نشده که نشان از رعایت بهداشت در تولید و توزیع آب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۴    
گروه استان ها معاون راهبردی بر نظارت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برای حل مشکل آب شهرستان سیریک تعامل و برنامه ریزی هایی توسط شرکت آب و فاضلاب هرمزگان برای احداث پروژه صورت گرفت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، کشفی معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور صبح امروز در ویدیوکنفرانسی از عزم آب و فاضلاب برای رفع مشکلات سیریک خبر داد و گفت: در این راستا با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی آبفای هرمزگان پروژه های کوتاه مدت ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۴۵    
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از ارائه پیشنهاد تخصیص ردیف اختصاصی برای آبرسانی به روستاهای سیستان و بلوچستان در قانون بودجه سال 1400 خبر داد و گفت: قرار است برای سال اول، اعتباری 100 میلیون یورویی تخصیص یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از ارائه پیشنهاد تخصیص ردیف اختصاصی برای آبرسانی به روستاهای سیستان و بلوچستان در قانون بودجه سال 1400 خبر داد و گفت: قرار است برای سال نخست، اعتباری 100 میلیون یورویی تخصیص یابد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مهدی جهانگیری با بیان اینکه در سال 93 از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور شهرستان خوانسار به عنوان پایلوت کشوری برای کاهش میزان آب بدون درآمد انتخاب شد افزود: به دنبال اجرای این طرح مقرر گردید گروهی از کشور ژاپن مطالعات کاهش آب بدون درآمد این شهرستان را در دستور کار قرار دهند [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱    
بوشهر- معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر لزوم تسریع در اجرای پروژه های مصوب حوزه آب و فاضلاب بوشهر گفت: تنش های آبی در استان بوشهر رفع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر تسریع تکمیل طرح های آبرسانی گفت: افزایش ظرفیت منابع آبی شرب از مهمترین سیاست ها و برنامه ها در راستای اجرای طرح های آبرسانی است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان گلستان با حضور دبیر مجمع نمایندگان استان، دکتر رضایی مدیر کل دفتر برنامه ریزی تلفیقی و راهبردی وزارت نیرو، دکتر صادقی مدیر کل دفتر نظارت بر توزیع توانیر ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
در حال حاضر حدود 7 میلیون و 200 هزار نفر در روستاهای سراسر کشور از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند هستند و قرار است که تا یک سال و نیم آینده به بیش از 3 میلیون نفر از جمعیت روستایی کشور آب شرب سالم و پایدار برسد و طبق برآوردهای صورت گرفته در پایان این دولت جمعیت روستایی بهره مند از آب شرب سالم و ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۹    
مدیرکل نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: گرچه طعم و بوی آب سنندج تغییر کرده اما به لحاظ بهداشتی مشکلی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از اتخاذ تدابیری برای افزایش گوارایی آب شرب سنندج خبر داد و گفت: اقداماتی برای ارتقای گوارایی آب شرب شهر سنندج در حال اجرا است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
روند یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب گیلان امروز در جلسه ای با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بررسی شد.