شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۵۰Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بهداشت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شاخص های سلامت و بهداشت آب شرب شهر همدان پیوسته کنترل می شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: با موافقت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مجوز افزایش ظرفیت تولید آب کوخرد و چاله گریند شهرستان بستک صادر شد.
رئیس گروه مطالعات اقتصادی شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور گفت: بر اساس مصوبه سال 1394 که در سال 1400 نیز مجددا در مصوبه هیات وزیران آمد، کارمزد دفع فاضلاب مشترکان خانگی 70 درصد و غیرخانگی 100 درصد آب بهای مصرفی تعیین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شبکه آبرسانی شهری همدان، طی سالیان گذشته، نامتوازن و بی برنامه بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۵    
هاشم امینی معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور در استان البرز به بررسی وضعیت و شرایط تامین و توزیع آب شرب پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاونت مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور خبر از بهره برداری از آبرسانی به 768 روستا، 69 طرح آبرسانی شهری و 14 طرح فاضلاب در سراسر کشور داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور در همدان بر روند حل مشکلات آبی ایجاد شده در همدان نظارت کرد و بر تداوم فعالیت ها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: علاوه بر آبرسانی به استان های مرزی توسط سه شرکت زیر مجموعه، مسئولیت خدمت رسانی به زائران عتبات در شهرهای نجف، کربلا، کاظمین و سامرا را برعهده خواهیم داشت.
یافته   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۴    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اجتماعی ✍️ شهرام شرفی/ یافته: هاشم امینی، معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: عبور بدون مشکل کمبود آب شرب در فصل تابستان، اولویت وزارت نیرو است و در این راستا برنامه ریزی های گسترده ای انجام دادیم (خبرگزاری ایرنا ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۸    
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، در این جلسه که بصورت ویدئوکنفرانس با شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد مهندس کرم وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات انجام شده شرکت آب و فاضلاب استان برای تامین آب شرب شهرها و روستاهای استان در فصل تابستان و همچنین اقدامات صورت گرفته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور گفت: افزایش کیفیت خدمات رسانی به مردم در حوزه آب از اهداف این شرکت در سال جاری است که مسئولان این شرکت باید برای تحقق آن تلاش کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۷    
همدان - طرح ضربتی منابع جایگزین و اجاره چاه های کشاورزی به منظور تامین بخشی از کمبود آب شرب شهر همدان توسط معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید میدانی بررسی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بر لزوم اجرای برنامه جدید مدیریت فشار و کاهش برداشت از سد اکباتان تاکید کرد و گفت: شهروندان بر صرفه جویی بیشتر منابع آب توجه کنند.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۳:۱۳    
علیرضا طباطبائی مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور روند اجرای طرح آبرسانی از تصفیه خانه آب سد سرنی به شهر میناب بازدید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعات میدانی و اطلاعات بدست آمده از شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، خط آبرسانی اضطراری به شهرکرد که برای مواقع ضروی تعبیه شده بود هم اکنون با ظرفیت بیش از 90 لیتر بر ثانیه در مدار قرار گرفته است. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با تلاش نیروهای امدادی اعزامی از سایر استان ها روند تامین و توزیع پایدار آب شرب شهرکرد و سایر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری به حالت عادی بازگشت.
سبا724   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
در کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب، کارشناسان شرکت آب و فاضلاب، آب منطقه ای، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، ادره کل محیط زیست و اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان به عنوان فراگیر حضور داشتند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دولت در حوزه آب رسانی روستایی توجه ویژه دارد رشت : مهناز نوبری [email protected] : مدیرعامل این شرکت در بازدید معاون منابع انسانی و پشتیبانی آبفای کشور از پروژه های آب رسانی به روستاهای گیلان اظهار داشت: این پروژه ها بااعتباری بالغ بر 1827 میلیارد تومان در 711 روستای گیلان اجرا می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با تمهیدات اندیشیده شده مشکل آب شرب مردم شهرکرد برطرف خواهد شد، البته تلاش می شود امشب مخازن ذخیره آب پر شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: چشمه آب کوهرنگ آهکی است، بنابراین نمی تواند منبع آب مطمئنی برای شرب باشد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۱    
مجید آقازاده معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفری دو روزه به استان اردبیل از طرح های آبرسانی و تصفیه خانه های آب و فاضلاب در شهرهای اردبیل،نمین،کوثر،خلخال وهشتجین بازدید کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور در آبفای گیلان از درجه علمی و حرفه ای این شرکت بعنوان یک ظرفیت بالقوه صنعت آبفا در کشور نام برد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام کرد: اکنون و با اقدام های صورت گرفته، شبکه آبرسانی شهرهای تحت تاثیر سیلاب پایدار شده است.
صمت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۲    
علی اصغر قانع معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “احمد منتظری”، مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر بروز بیماری ناشی از آلودگی آب شرب توسط وزارت بهداشت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: هم اکنون در کشور، 95 پروژه آب شیرین کن با ظرفیت 634 هزار مترمکعب در شبانه روز با حجم سرمایه گذاری بیش از 38 هزار و 600 میلیارد ریال (به قیمت زمان عقد قرارداد) در حال ساخت و بهره برداری است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۲    
آسیانیوز/ یزد ؛ بازدید هاشم خمر مدیر کل نظارت برطرح های عمرانی شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور از تصفیه خانه اسلامیه از توابع شهرستان تفت جهت تامین منابع مالی بابت اصلاح وتکمیل تصفیه خانه صورت گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نشست ستاد مدیریت بحران استان یزد به ریاست استاندار و با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جمعی از مسئولین استان به مدت 4 ساعت و به منظور هم اندیشی و تصمیم گیری در خصوص مسائل مربوط به سیل اخیر بالاخص جبران خسارات آسیب دیدگان در ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: هم اکنون 47 تانکر آب رسانی از سوی استان های معین به استان اصفهان و 17 تانکر آب رسانی به همراه 5 اکیپ امداد رسانی نیز به استان یزد اعزام شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “رضا یاقوتی نیا” افزود: در پی فراخوان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برای کمک به رفع اتفاقات مناطق آسیب دیده از سیل استان یزد دو تیم متشکل از 6 نیروی فنی و متخصص اعزام شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان یزد از امدادرسانی تیم های عملیاتی آب و فاضلاب با تمامی ظرفیت ها و ارسال گسترده تجهیزات به مناطق سیل زده کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: امدادرسانی تیم های عملیاتی آب و فاضلاب با همه ظرفیت ها و ارسال گسترده تجهیزات به مناطق سیل زده کشور درحال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور روز شنبه از خسارات سیلاب در حوزه آب استان یزد بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: افزایش اعتبارات و صدور مجوزهای لازم برای تسریع در اجرای رینگ جنوبی آبرسانی به شهر اراک در دستور کار قرار دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۹    
اتابک جعفری، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به منظور بازدید از پروژه های آب رسانی و تصفیه خانه های و آب و فاضلاب وارد اراک شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا - مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: براساس آزمایشهای متعدد آب شرب شهرستان گچساران هیچگونه آلودگی میکروبی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بهداشت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: آب گچساران هیچگونه آلودگی میکروبی ندارد و آزمایشگاه مجهز آبفا در این شهرستان به زودی راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه پروژه های نیمه تمام آبی منطقه سیستان تکمیل می شود، گفت: افزایش اعتبارات محرومیت زدایی برای اجرای طرح جهاد آبرسانی و صدور مجوز احداث آب شیرین کن ها توسط سرمایه گذاران محلی انجام می شود.
مدیرکل روابط عمومی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در جریان بازدید از مرکز اطلاع رسانی 122 آبفای استان تهران، ساختار فنی و نیروی انسانی این مجموعه را نمونه موفقی در حوزه کسب رضایت مشترکان، پردازش، تحلیل داده و به کارگیری آن در حوزه های بهره برداری، مهندسی و توسعه و امور مشترکین برای کشور دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان اتابک جعفری، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بازدید از طرح اصلاح و توسعه شبکه فاضلاب شهر زابل از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه، موانع اجرایی و نیازهای طرح قرار گرفت.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بحران و پدافند غیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور در بازدید از تاسیسات و پروژه های آبرسانی شهرهای غرب استان گلستان گفت: تسریع در روند پروژه های آبرسانی در دستور کار وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور می باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال انتشار مطالبی طی روزهای اخیر در خصوص کیفیت آب شرب شهر گچساران، مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام کرد که آب این شهر کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه آلودگی است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۸    
آسیانیوز / یزد ؛ جلال علمدار سرپرست شرکت آبفای یزد گفت:در ابتدا با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی طرح های شرکت مهندسی آب و فاضلاب ازپروژه های آبرسانی شهر یزد بازدید و در ادامه طی جلساتی با حضور مهندس خمر ،کارشناسان آبفا،مشاورین و پیمانکاران در خصوص پیشرفت حداکثری پروژه به بحث و گفتگو پرداخته شد. ...
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با قائم مقام شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بر تسریع در اتمام و بهره برداری از طرح های آبرسانی استان بویژه طرح انتقال آب ارس تأکید کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۹    
مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور پشتوانه کار در همه عرصه ها را کار فرهنگی عنوان نمود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: به صراحت می توانیم اعلام کنیم که در هیچ یک از نقاط کشور یعنی در هیچ یک از شهرها و روستاها با مشکل آلودگی به باکتری وبا در شبکه های توزیع آب مواجه نیستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۱:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: به صراحت می توانیم اعلام کنیم که در هیچ یک از نقاط کشور یعنی در هیچ یک از شهرها و روستاها با مشکل آلودگی به باکتری وبا در شبکه های توزیع آب مواجه نیستیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طرح ها و پروژه های جهاد آبرسانی در روستاهای استان البرز از نظر پیشرفت فیزیکی در سطح کشور رتبه ی اول را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل بازرسی شرکت مهندسی آبفا کشور با بیان اینکه خط قرمز شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کیفیت آب شرب مردم است، گفت: ما جهت بررسی موضوع آب شرب شهرستان حمیدیه به خوزستان سفر کردیم و طبق اعلام مسئولان شهرستان، هیچ مورد آلودگی آب در این شهرستان وجود ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کلیه مطالب منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر آلودگی آب شهر حمیدیه خوزستان را تکذیب کرد و گفت: نتایج حاصل از آزمون های میکروبی و کیفی بیانگر سلامت مناسب آب شرب است.