سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۵۲Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاضلاب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
فیلم سقوط کودک در فاضلاب مربوط به شهر اهواز نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
با در مدار قرار گرفتن تصفیه خانه شرق اهواز، 112 هزار متر مکعب آب تصفیه و وارد چرخه صنعت و کشاورزی خواهد شد.
نصیر نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
احسان خسروی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور آگاهی از روند تغییرات کیفی رودخانه ها در مقاطع زمانی مختلف، به دلیل هدایت احتمالی فاضلاب در مسیر رودخانه ها و همچنین جهت کنترل هر چه بهتر منابع آلاینده و بهبود منابع آبی، کارشناسان اداره نظارت و پایش اداره کل [...]
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست رودبار از معرفی 6 شهردار به همراه مدیریت آب و فاضلاب شهرستان رودبار به مراجع قضایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۹    
سنندج - ایرنا - معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: 551 روستای استان کردستان با مشکل تنش آبی مواجه است که هم اکنون آبرسانی به 150 روستا به صورت سیار انجام می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۴    
سید محسن حسینی اظهار داشت: سالن ورزشی چند منظوره شرکت آب و فاضلاب گیلان از دو بخش چمن مصنوعی و سالن چند منظوره تشکیل شده است که چمن مصنوعی در بهمن ماه سال گذشته به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: آب شرب مشترکان محدوده امور آبفا منطقه یک شهر کرمانشاه روز سه شنبه چهارم آبان با احتمال قطعی آب و یا افت فشار مواجه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول آب و فاضلاب نیر: پس از مشاهده مار در لوله آب آشامیدنی روستای میرهاشم، چند نقطه خط اصلی تخلیه، شستشو و کلر زنی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شماری از کارکنان قراردادی آبفا استان کرمان روز دوشنبه با حضور مقابل استانداری خواهان جلوگیری از تغییر وضعیت استخدامی و کاری خود و انتقال به بخش خصوصی و پیمانکاری شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۷    
فیلم نجات کودک اهوازی از غرق شدن در فاضلاب توسط یک راننده را مشاهده می نمایید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۵    
فرماندار ویژه شهرستان سقز خواستار تسریع در رفع بو و طعم آب شرب سقز توسط شرکت آب و فاضلاب استان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اعمال مدیریت مصرف آب از فردا در همدان خبر داد و گفت: روزانه سه ساعت فشار آب در شهر همدان کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: یک هزار و 443 فقره انشعاب غیر مجاز آب در 6 ماه نخست امسال در این استان شناسایی و 442 انشعاب آن به منظور حفظ منابع آبی موجود به انشعابات مجاز تبدیل شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان همدان ذخایر آبی سد اکباتان را در حال اتمام عنوان کرد و گفت: بر همین اساس برنامه اعمال مدیریت فشار در شهر همدان از شب به روز منتقل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت که با هماهنگی شورای تامین استان، اجرای طرح مدیریت مصرف آب در ساعات روز از فردا(سه شنبه) به مدت 14 روز در شهر همدان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش شدید آبدهی چشمه کوهرنگ این استان، گفت: اکنون آبدهی چشمه 400 لیتر برثانیه است که تمامی آن وارد خط انتقال آب به شهرکرد می شود و جریان چشمه به طور کامل خشک شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۵    
ایسنا/همدان معاون نظارت و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از برنامه مدیریت مصرف آب، مخازن شبکه آب شرب شهر خبر داد و گفت: از فردا 4 آبان ماه در ساعاتی افت فشار آب را در همدان، شاهد هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۰    
بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با اشاره به وضعیت نامناسب بارندگی ها در مهر امسال، گفت: موجودی سد لار 53، سد لتیان 30، سد ماملو 94 و سد طالقان حدود 83 میلیون مترمکعب کمتر از پارسال است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زاوه، از تأمین 50 میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به شهر دولت آباد در استان خراسان رضوی خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۴    
جوابیه فیلم منتشر شده سایت تحلیلی خبری عصر ایران در خصوص آلودگی پساب تصفیه خانه به شرح زیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی (ره) از تهیه و نصب 3 دستگاه پمپ لجن کش برای پاکسازی و رفع گرفتگی های سیستم فاضلاب این شهر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۱    
زنجان-جزءقاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان با بیان اینکه آبرسانی به 200 روستای استان در دستور کار است، گفت: بیش از 130 میلیارد تومان اعتبار برای حل مشکل آب این تعداد روستا پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه هم اکنون دبی سراب "قنبر" حدود 40 لیتر بر ثانیه است و با این روند و احتمال شروع بارش های پاییزی تا چندی دیگر، بعید است این سراب به طور کامل خشک شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: لحظه سقوط پسر بچه اهوازی به داخل فاضلاب
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
پیش از این دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود تعداد بی سابقه ای از مهاجران غیر قانونی بدون کنترل و بررسی وارد خاک آمریکا می شوند و این کشور درحال تبدیل شدن به چاه فاضلاب بشریت است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
همدان - نیکداد، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از شناسایی یک هزار و 443 انشعاب غیر مجاز آب و تبدیل بخشی از این انشعابات به انشعاب مجاز در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۳    
شرکت آب و فاضلاب استان تهران براساس میزان بارش های کشور که در مقایسه با متوسط بلندمدت کاهش 50درصدی را نشان می دهد، اعلام کرد که ورودی سدهای تامین کننده آب استان با کاهش 40درصدی رو به رو است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز خواستار تسریع در راه اندازی و بهره برداری از مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کرج تا پایان سال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۸    
بندرعباس- بررسی شاخص های زیست محیطی فاضلاب ورودی به دریا نشان دهنده بهبود کیفیت نسبت به سال گذشته است اما در برخی از شاخص ها دچار نوسان است و با شرایط مطلوب فاصله دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۱    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: اکنون آبرسانی به همدان از رودخانه عباس آباد و اجاره چاه های کشاورزی انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان کرمانشاه گفت: فرماندهی انتظامی شهرستان پشتیبانی انتظامی قاطع در راستای امحای کشت های سبزیجات و صیفی جات آلوده به فاضلاب را بوجود آورده و در صورت بروز هرگونه مقاومت از سوی افراد خاطی برخورد قانونی لازم را انجام دهند.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۶    
طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نجف آباد و طی بازدید اخیر از مسیر قنات تاریخی شیربچه، این سازه آبی ارزشمند در نقاطی به شدت با فاضلاب برخی کارگاه های فعال در طول مسیر، آلوده شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
کاهش شدید سطح منابع آب و پاییز کم بارش امسال، شرایط متفاوتی برای کشور و به ویژه استان تهران فراهم آورده و سال سختی را به لحاظ تأمین مطمئن و پایدار آب رقم زده و وضعیت تأمین آب را با چالش جدی مواجه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، یک روش مبتنی بر فاضلاب را برای کشف تنوع ژنتیکی کروناویروس به کار برده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۵    
امام جمعه شاهرود گفت: بیش از 20 سال از آغاز پروژه فاضلاب شاهرود گذشته؛ اما تنها 15 درصد از جمعیت شهرستان از این امکان بهره مند شده اند و باید پیگیری های لازم برای تکمیل این پروژه انجام شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
آسیا نیوز / یزد ؛ به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : در این بازدید مدیرعامل شرکت آبفا توضیحاتی در خصوص درصد پیشرفت پروژه آبرسانی ،اعتبار مورد نیاز و .... ارائه داد . ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد؛ اسفندیار برخه مدیرعامل شرکت آبفا بمناسبت فرارسیدن سالروز ولادت سراسر خیر و برکت پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) پیامی صادر کردند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب همدان با بیان اینکه فعلا قطعی آب در دستور کار نیست گفت: امیدواریم بارش های پاییزی زودتر به آسمان همدان برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح بازسازی و تعمیرات اساسی ایستگاه پمپاژ و جمع آوری فاضلاب قلعه چنان انجام شد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مهرماه 1400 اعلام شد که 458 میلیون مترمکعب آب در سدهای تهران ذخیره شده، در حالی که در زمان مشابه سال پیش، این مقدار برابر 753 میلیون مترمکعب بوده است. این موضوع نشان دهنده 295 میلیون مترمکعب کسری مخازن سدهای پنجگانه تهران در مهرماه سال جاری است و تصور کنید که در دوره بارش یعنی پاییز و زمستان سال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دلیل فرونشست زمین در نایین که به زیرساخت های آب و فاضلاب آسیب زد ، نشست قنات قدیمی این شهر بود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از آغاز پویش آب رفته باز می گردد خبر داد و گفت: این پویش از اول آبان ماه برگزار می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۹    
حسینی با بیان اینکه استان گیلان با شاخص 99.6 در بخش آب شهری از میانگین کشور بالاتر است، گفت: در بخش فاضلاب دو شاخص داریم یکی جمع آوری فاضلاب است که گیلان در این زمینه از میانگین کشوری بالاتر است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۹    
مراسم کلنگ زنی پروژه آب رسانی مشترک سپاه، آب و فاضلاب خراسان شمالی، بخشداری و دهیاری در روستای پاکتل شهرستان بجنورد انجام شد، تأمین آب این محل از طریق چشمه و با ایجاد سیستم گندزدایی انجام می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سعید شهند روز شنبه افزود: در سفر رئیس جمهوری به استان اردبیل نشست تخصصی در خصوص وضعیت نامناسب زیست محیطی شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل با حضور معاون وزیر صمت و رئیس شرکت شهرک های صنعتی و مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. وی اظهار [...]
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر آبفای شهرستان نائین گفت: فرونشست زمین سبب وارد آمدن خسارت به تأسیسات آب و فاضلاب و یک دستگاه خودروی عبوری در شهر تاریخی نائین شد. به گزارش روابط عمومی آبفا اصفهان، ساعت 2 بامداد روز جمعه 30 مهر ماه سال جاری ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در مراسم کلنگ زنی پروژه آبرسانی روستای پاکتل، گفت: 265 روستای خراسان شمالی با تنش آبی مواجه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۰    
نماینده مردم شهرستان های سنندج دیواندره و کامیاران طی سفری به شهرستان دیواندره از از پروژه های آب و فاضلاب این شهرستان بازدید کرد.