یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۳۰Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاضلاب»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۱    
مدیر عامل آبفا شیراز از شروع عملیات لوله رانی خط انتقال فاضلاب کمربندی جنوبی شیراز خبر داد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور، گفت: سال آینده برای 18 استان و 339 شهر که با ناترازی آب مواجه هستند پروژه هایی تعریف شده که در زمان مقرر به بهره برداری می رسد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
میزان تولید فاضلاب بهداشتی در هر جامعه ای تابعی از میزان مصرف آب در آن جامعه است و مصرف آب نیز خود تابعی از مؤلفه های مختلف اقلیمی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سطح بهداشت و زندگی مردم است. حالا آن طور که شرکت فاضلاب تهران اعلام کرده نزدیک به 80 درصد فاضلاب شهری را فاضلاب خانگی تشکیل می دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: 525 روستا در این استان به همت خیران با تامین لوله و اتصالات به ارزش 600 میلیارد ریال آبرسانی شده و یا در حال آبرسانی است.
55 حلقه چاه آب آشامیدنی با آب دهی 1200 لیتر در ثانیه طی سالجاری در مازندران بهسازی شد. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در گفتگویی اظهار داشت: 55 حلقه چاه آب شرب در شهرهای گلوگاه، نکاء، بهشهر، ساری، قائمشهر، جویبار، سیمرغ، بابل، بابلسر همچنین آمل، نور، نوشهر، سلمانشهر، چالوس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از بهسازی 55 حلقه آب آشامیدنی با آب دهی هزار و 200 لیتر در ثانیه سال جاری در استان خبر داد.
عملیات بازسازی خط انتقال فاضلاب خیابان شهیدان کاظمی به قطر 1400 میلی متر و به طول 42 متر انجام شد. این حادثه که به علت فرسودگی شبکه فاضلاب در خیابان شهیدان کاظمی در محدوده آبفا منطقه 5 شهر اصفهان رخ داد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: بارندگی های اخیر نباید دلیلی برای بی توجهی مردم به صرفه جویی در مصرف آب به ویژه همزمان با ایام خانه تکانی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: سرازیر شدن روان آب به شبکه فاضلاب موجب ایجاد شوک در تصفیه خانه فاضلاب می شود و احتمال پس زدگی فاضلاب را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - قام مقام شرکت آب و فاضلاب استان قزوین با اشاره به اینکه با آغاز خانه تکانی ها در روزهای پایانی سال به طور معمول شاهد افزایش میزان مصرف بی رویه آب خواهیم بود، گفت: شهروندان قزوینی در این روزهای پایان بایستی در مدیریت بهینه مصرف آب نهایت دقت و صرفه جویی را به خرج دهند.
زرک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: نیروگاه خورشیدی 20 کیلو واتی در ساختمان معاونت آب و فاضلاب و امور یک آبفا خرم آباد نصب شد. به گزارش پایگاه خبری زرک ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۱    
تاکنون به هزار و 335 واحد نهضت ملی مسکن در خراسان جنوبی انشعابات آب و فاضلاب واگذار شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از آغاز فاز دوم اصلاح شبکه داخلی دهستان ارمو دره شهر به طول 8کیلومتر خبر داد .
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حسین عسکرزاده چهارمحال و بختیاری: رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از آمادگی این شرکت برای اجرای طرح انتقال فاضلاب شهر نافچ خبر داد محمد کریمی با اعلام این خبر افزود: در راستای پاسخگویی به درخواست های مکرر، افزایش سطح بهداشت عمومی و حفاظت از منابع آب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ژاپن دور چهارم تخلیه فاضلاب رادیواکتیو به اقیانوس آرام را آغاز کرد
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: اعمال محدودیت تردد در محور این خیابان عملیات حفاری، بسترسازی، تحکیم سازی، پرسازی برای تعویض 45 متر لوله بتنی و پلی اتیلن در محل وقوع حادثه انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، گفت: اعمال محدودیت تردد در محور این خیابان عملیات حفاری، بسترسازی، تحکیم سازی، پرسازی برای تعویض 45 متر لوله بتنی و پلی اتیلن در محل وقوع حادثه انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از آماده باش 16 اکیپ عملیاتی و اجرایی در بارش برف و باران اخیر در استان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با صدور پیامی از مردم همیشه در صحنه و همکاران خواست تا با حضور در پای صندوق های رای بار دیگر اقتدار خود را به جهانیان نشان دهند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۷    
جدیدترین خبرهای شهرهای جهان ایمنا را در این بسته خبری بخوانید.
دیدشهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۲    
لوله کاروگیت چیست و کاربرد و ویژگی های آن چیست؟لوله کاروگیت نوعی از لوله های پلیمری است که سطح بیرونی آن به شکل مارپیچ و سطح داخلی صافی داشته و بیشتر برای انتقال فاضلاب ها استفاده می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: سرازیر شدن روان آب به شبکه فاضلاب موجب ایجاد شوک در تصفیه خانه فاضلاب می شود و احتمال پس زدگی فاضلاب را به همراه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: با اتمام پروژه های محرومیت زدایی در بوکان، 165 روستای این شهرستان از آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار بهره مند خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۰    
با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و انجام خانه تکانی در منازل، برنامه های آموزشی مدیریت مصرف آب به بانوان شاغل در شرکت صنعت آب و برق و امور بانوان استانداری آذربایجان غربی و خانواده آنها ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار مردمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی، مسائل و مشکلات مشترکین آب و فاضلاب مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۵    
جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی به ریاست محمد اشرفی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی بعنوان رئیس مجمع برای تصویب بودجه پیشنهادی سال 1403 تشکیل که پس از بررسی به تصویب مجمع عمومی رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از پیشرفت 85 درصدی پروژه آبرسانی به روستای شین آباد شهرستان پیرانشهر خبر داد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرعامل آب و فاضلاب استان طی پیامی از مجموعه بزرگ وزارت نیرو در کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در انتخابات دعوت کرد.
سازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۳    
شیلنگ و لوله خوزستان بعنوان اولین واحد دریافت کننده گواهینامه فنی اتصالات UPVC فاضلابی ساختمان، در استان خوزستان از مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی در کشور معرفی گردید
خوزپرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۲    
به گزارش خوزپرس از اهواز، جواد خادمی که از افتخارات 8 سال دفاع مقدس بوده خدمات ارزنده ای در تصدی های مختلف برای حوزه های مختلف به ویژه خانواده های ایثارگر داشته است موجب شده تا فردی محبوب در وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به اینکه 40 درصد از خطوط انتقال آب شهری و روستایی لرستان نیاز به اصلاح دارد، گفت: از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه 23 کیلومتر از خطوط انتقال آب شهری و روستایی اصلاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد نسبت به عایق سازی تاسیسات آبی و بازبینی مداوم آن با توجه به یخبندان پیش رو هشدار داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حادثه فرو نشست زمین در خیابان شهیدان کاظمی استان اصفهان به علت فرسودگی خط لوله انتقال فاضلاب 1400 میلی متری بوده که حفره ای با عمق 6 متر و عرض 5 متر ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: کیفیت آبی که در شبکه های توزیع در گستره استان تهران توزیع می شود از استانداردهای جهانی بالاتر است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۳    
حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز گفت: در آستانه انتخابات هستیم و همه وظیفه داریم، بخصوص مدیران و کارکنان صنعت آب و فاضلاب البرز که با حضور گسترده در پای صندوق های رای، ضمن تجدید بیعت با آرمان های حضرت امام ...
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
️اقتصاد کلان : همایش لوله و اتصالات UPVC با محوریت لوله های فاضلاب توسط انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی با همکاری مشترک وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پایتخت کشور برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: مقدمات و تمهیدات لازم برای تامین آب شرب مورد نیاز واحدهای نهضت ملی مسکن در شهرستان های خلخال، پارس آباد و مشگین شهر اندیشیده شده و عملیات آبرسانی، مطابق برنامه زمان بندی احداث واحدها انجام خواهد شد. ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر طرح پیش تصفیه فاضلاب پالایشگاه اصفهان گفت: با تکمیل تصفیه خانه پالایشگاه در شاهین شهرتا 900 متر مکعب بر ساعت تصفیه پساب انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران ازاجرای 1200 متر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر نوشهر خبرداد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ؛ در این جلسه ابتدا مدیرعامل آبفای استان ایلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه علی الخصوص عید امامت و ولایت، از همکاران و عموم ملت ایران اسلامی دعوت نمود تا در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری که روز جمعه ...
حمید رضا نامداری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از رفع مشکل تامین آب شرب روستای آرتون خبر داد. نامداری در این خصوص گفت:با توجه به قطع جریان آب شرب روستای آرتون از توابع شهرستان طالقان در شامگاه گذشته ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاه ارومیه موفق به تولید استروویت در حضور بایوچار به عنوان کود آهسته رهش فسفاته از پساب و فاضلاب ها شدند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حادثه فرو نشست زمین در خیابان شهیدان کاظمی استان اصفهان به علت فرسودگی خط لوله انتقال فاضلاب 1400 میلی متری بوده که حفره ای با عمق 6 متر و عرض 5 متر ایجاد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زاهدان ضمن تشریح اقدامات انجام شده و در دست اجرا برای تأمین آب شهر زاهدان، از شهروندان خواست با توجه به محدودیت منابع آبی، مخزن ذخیره آب تهیه کنند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف آبفای کشور گفت: در ماه های پایانی سال بیشتر در مدیریت مصرف حوزه شستشو باید متمرکز باشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: صنایع و کارگاه های صنعتی استان برای استفاده از سالانه 500میلیون مترمکعب پساب تولیدی اقدام کنند. محسن اردکانی در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: اکنون بیش از 30تصفیه خانه فاضلاب در استان تهران وجود دارد که پساب تولید می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کودک چینی در خیابان مشغول آتش بازی بود که حادثه ای در یک قدمی او رخ داد. نفوذ شعله های آتش به داخل کانال فاضلاب باعث انفجار و پرتاب شدن درپوش های دریچه فاضلاب شد. البته این کودک از حادثه انفجار و سقوط درپوش ها جان سالم به در برد.