پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۲۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاضلاب»

فرمانداری برخوار   ۱ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار جلسه رفع موانع و مشکلات انشعاب گاز سنگبری های منطقه صنعتی دولت آباد با حضور رئیس اداره گاز، مدیر آب و فاضلاب شهرستان و تعدادی از نمایندگان سنگبران منطقه صنعتی به ریاست عبداله بنهری فرماندار شهرستان در دفتر فرماندار تشکیل شد ...
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 59 کیلومتر از رینگ آب رسانی تهران در سه سامانه آب رسانی غرب، سامانه آب رسانی به شهر جدید پرند از مخزن تلمبه خانه یافت آباد تا مخزن رضی آباد و سامانه آب رسانی شرق و شمال شرق اجرا شده است.
دیار میرزا   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، گام مهم وزارت نیرو جهت تسریع در آبرسانی به روستاهاست.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- قائم مقام آب و فاضلاب اهواز گفت: با انعقاد قرارداد با خاتم الانبیا، طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون حداکثر تا 10 روز آینده آغاز می شود.
تهران- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: 3 سامانه رینگ آبرسانی تهران با محدودیت های ترافیکی بسیار سخت و 9 هزار و 800 میلیارد ریال هزینه اجرا شده است.
نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، رضا اردکانیان روز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح های ملی آب و برق در استان های هرمزگان و تهران که با حضور رییس جمهوری از طریق ویدئکنفرانس برگزار شد، افزود: از این میزان 11 هزار میلیارد تومان فقط در بخش آب و فاضلاب بوده است. وی ادامه داد: در بیست [...]
روزنامه شروع   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه ویدئو کنفرانس امام جمعه بندرعباس و مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان با معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، وضعیت آب شهرستان سیریک بررسی شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان گفت: عملیات آب رسانی به 9 روستا در استان زنجان به طور کامل اجرا شده است.
در صورت تخصیص اعتبار تصفیه خانه شرق اهواز تا پایان امسال به طور کامل وارد مدار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان ملایر گفت: با بهره برداری از فاز اول مجتمع آبرسانی شهید شاملو آب شرب سالم تا حدود یک ماه دیگر به علی آباد دمق خواهد رسید.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تکمیل عملیات اجرایی طرح بزرگ رینگ آب تهران موسوم به پروژه حضرت قمر بنی هاشم (ع) حدود پنج هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تصفیه خانه ششم در شمالی ترین منطقه غرب تهران احداث می شود و مناطق 5، 9، 18، 21 و 22 را پوشش می دهد و به این ترتیب مناطق 21 و 22 که از آب زیرزمینی استفاده می کردند به مرور از آب سطحی و سد استفاده خواهند کرد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۱    
به گزارش روابط عمومی آبفا ورزنه، شفیعی، رئیس آبفای منطقه از پیشرفت 80 درصدی عملیات مرئی سازی و همسطح سازی دریچه منهول های فاضلاب شهر ورزنه خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: امسال 100میلیارد تومان از محل تسهیلات اشتغالزایی برای رونق صنعت آب و فاضلاب کشور از سوی صندوق توسعه تعاون پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح جامع فاضلاب اهواز به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار شده است و به زودی شروع به فعالیت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت-ایرنا-رییس اداره آب و فاضلاب آستانه اشرفیه از بهره برداری ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب تصفیه روستای صفرابسته بخش بندرکیاشهر از توابع این شهرستان خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو در بازدید از موسسه تحقیقات آب گفت: موسسه تحقیقات آب باید به سمت تولید داده های صحیح و دقیق در زمینه آب و آب و فاضلاب حرکت کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه پیش از این تصفیه خانه هفتم تهران افتتاح شده است، گفت: فاز نخست تصفیه خانه ششم و سه سامانه رینگ آبرسانی به شهر تهران هم فردا، هشتم آبانماه با حضور رئیس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری می رسد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۳    
نصف جهان: عملیات 86 مورد همسطح سازی دریچه های فاضلاب در بازه زمانی شش ماهه نخست سال جاری در آبفای شهرستان برخوار، توسط واحد بهره برداری انجام شد. لازم به توضیح است که این عملیات با هدف پیشگیری از حادثه درتردد وسایل نقلیه و همچنین مرئی نمودن دریچه های فاضلاب صورت گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۰    
وضعیت نامناسب فاضلاب در خیابان های شهر اهواز باعث گلایه ساکنان این منطقه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون توسعه و بهره برداری از آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از مصرف 19 میلیون مترمکعب آب توسط مشترکین همدانی در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۶    
روز گذشته مشکل انسداد شبکه فاضلاب خیابان شهید سرگلزایی شهر زابل مرتفع گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب همدان گفت: تعدادی از رودخانه های همدان با ممانعت ورود فاضلاب به آنها، عاری از فاضلاب شدند و مابقی نیز در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: با اجرای طرح های آبرسانی تا پایان سال 57 روستای هرمزگان از منبع آبی پایدار بهره مند می شوند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اسلامشهر(پانا) - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در جلسه شورای برنامه ریزی، توسعه و اقتصاد مقاومتی شهرستان اسلامشهر از تکمیل تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب شهرستان اسلامشهر با اختصاص اعتباری بالغ بر56میلیارد تومان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان از افت فشار آب در مناطق جنوب شهر قزوین برای امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: 98 درصد انشعاب های غیرمجاز آب در استان مربوط به نواحی منفصل شهری در سنندج، سقز، بانه و مریوان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ملارد گفت: مجموعه اقداماتی که از سال 1392 تاکنون در بخش کمی و کیفی آب شهرستان انجام شده، بیش از یکهزار میلیارد ریال هزینه در بر داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۱    
پیمانکار پس از حفاری اقدام به نصب انشعابات در عمق کم کرده و در مرحله بعد پر کردن کانالها به صورت غیر اصولی و بدون استفاده از خاک نرم، همان خاک ناشی از حفاری را با کلوخ ها و تکه های آسفالت را به کانالها بازگردانده و پر کرده اند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، اسماعیل صارمی به خبرنگار ایرنا گفت: چاه عمومی شماره چهار اشتراکی باغداران و کشاورزان سیدآباد محمدشهر نقطه آغاز این پروژه است که آب آن پیشتر از طریق نهرهای سطحی به اراضی کشاورزی و باغات هدایت می شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۲۵    
سیدسجاد موسوی : یکی از مهم ترین مراحل ساخت و آماده سازی ساختمان، لوله کشی صحیح است. برای انتقال آب، گاز و فاضلاب در ساختمان نیاز به نصب لوله های فلزی، پلاستیکی یا سیمانی داریم که در مرحله لوله کشی ساختمان انجام می شود؛ برای لوله کشی رعایت نکات فنی الزامی است ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۲۱    
به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه در آئین گلنک زنی و آغاز اجرای طرح تکمیل و ساماندهی فاضلاب سایت 55 هکتاری مسکن مهر شهر امیدیه با حضور دکتر سید مهران رفیعی فرماندار ، اداره کل آبفای استان و مسئولین شهرستان به زمین زده شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: از محل اعتبارات طرح رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) مبلغ 56 میلیارد تومان به بحث تکمیل تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب شهرستان اسلامشهر تخصیص داده شده که امیدواریم این پروژه هر چه سریع تر تکمیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۱۵    
معاون بهره برداری فاضلاب آبفا خوزستان گفت: این پروژه با اعتبار 72 میلیارد ریال و در مدت زمان چهار ماه اجرایی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران از شناسایی 2083 رشته انشعاب آب غیر مجاز از ابتدای سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از تولید 72.2 کیلو وات برق از پنل های خورشیدی توسط آبفای استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی زاده بر لایروبی کانال های موجود در سطح خیابان های بستان و رفع مشکلات فاضلاب با همکاری آبفا و شهرداری تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۰    
خاکی بودن خیابان ها و نداشتن کانال فاضلاب در شهرک بهداشت استان خوزستان باعث گلایه ساکنان این منطقه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه مصرف آب آشامیدنی در تابستان گذشته افزایش یافت گفت:هیچگونه از انتشار اپیدمی کووید19 ناشی از آب آشامیدنی در کشور ثبت نشده که نشان از رعایت بهداشت در تولید و توزیع آب است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در دیدار با امام جمعه آستانه اشرفیه گفت: بیش از 95 درصد جمعیت روستایی شهرستان آستانه اشرفیه تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب هستند
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۵    
رضی گفت: همکاری دیگر ما با مرکز تحقیقات علوم زیست محیطی چین است که در راستای حل معضلات استان گیلان به ویژه تصفیه آب و فاضلاب دو طرح مشترک با آن ها نهایی شده که 80 درصد هزینه اش را طرف چینی می دهد.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس بابیان اینکه ساماندهی وضعیت فاضلاب کارون الزامی است، گفت: لایروبی شبکه های فاضلاب اهواز در برنامه کوتاه مدت شرکت آب و فاضلاب قرار دارد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
این بوی بد که در شمال شهر کرمانشاه به مشام می رسد دیگر برای مردم عادی شده و همه به بودنش عادت کرده اند، بوی فاضلابی که از رودخانه "قره سو" منشا می گیرد. رودخانه ای که می توانست یک جاذبه گردشگری برای همه باشد، رودخانه ای که از زاینده رود، دز و.. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن 230 واحد تولیدی به سیستم تصفیه خانه فاضلاب در شهرک های صنعتی استان خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای غرب استان تهران گفت: 81 روستا از منطقه صفادشت و ملارد تا مرز رباط کریم با بیش از 100 هزار نفر از شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران خدمات آبرسانی دریافت می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در بسته اخبار حوادث استان قزوین، خبر هایی از کشف بیش از یک و نیم تن پنیر غیر بهداشتی در شهرستان البرز تا دستگیری سارق درب منهول های فاضلاب در تاکستان را می خوانید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۸    
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان مهم ترین مشکلات تامین آب در سیریک را فرسودگی خط لوله انتقال آب و برداشت غیرمجاز و بیش از اندازه منابع آب زیرزمینی عنوان کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج اعلام کرد که اراضی 2000 هکتاری ماهدشت منتظر تخصیص پساب فاضلاب کرج هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- طلای خاکستری یا همان پساب فاضلاب تصفیه شده یکی از ظرفیت های عظیم آبی در بندرعباس است که امروزه لزوم استفاده از آن با توجه به شرایط اقلیمی منطقه ، تداوم بیش از دو دهه خشکسالی ، کم آبی و توسعه بخش صنعت و کشاورزی در دستور کار جدی مسوولان استان هرمزگان قرار گرفته است.