دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۶:۰۷Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاضلاب»

خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: 50 میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح شبکه آب یاسوج تخصیص یافت.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طرح آبرسانی به 7 هزار و یکصد روستا در قالب محرومیت زدایی و بیش از 2 هزار روستا توسط پیمانکاران بخش خصوصی از طریق خیرین اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون شرکت آب و فاضلاب لرستان، از جلوگیری از هدر رفت آب شرب بهداشتی به میزان 14 لیتر در ثانیه در شهرهای این استان با نشت یابی مخازن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
شرکت آب و فاضلاب شهرستان آزادشهر اعلام کرد:فردا در مناطقی از آزادشهر ،چند ساعت آب قطع می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۰    
به گزارش روابط عمومی بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان، به مناسبت هفته بسیج، نمایشگاهی به همین عنوان در اداره آب فاضلاب استان اصفهان برگزار گردید. در این نمایشگاه بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان، صنایع دستی تولید شده به دست زندانیان را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرماندار مشهد گفت: 500 میلیارد ریال از محل اعتبارات برای اجرای طرح فاضلاب شهر رضویه تخصیص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۲    
ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر اردل در زمینی به مساحت 3 هکتار آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شوش- نماینده مردم شوش در مجلس گفت: پس از پیگیری های مستمر، سه هزار میلیارد ریال برای تکمیل فاضلاب این شهر تأمین اعتبار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
ایلنا : سیدکاظم دلخوش گفت: شرکت آب و فاضلاب حقوق پرسنل خود را نمی دهد و وزارت نیرو پول برق مردم را اضافه کرده و آب بهای کشاورزی نیز افزوده شده که باید گفت مسئولان این دستگاه ها چگونه شعار ما می توانیم را اجرا می کنند که فقط خرابکاری کرده اند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱    
مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه توزیع و کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از طرح این شرکت برای تجهیز چاه های روستایی استان به کنتورهای پرتابل نسل جدید خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱    
عباس اکبرزاده، مدیر مرکز آب و فاضلاب در موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جوشش فاضلاب در محله الهیه جانبازان شهر کرمانشاه مشکلاتی را برای اهالی این منطقه به وجود آورده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان با اشاره به اتمام عملیات لوله گذاری پروژه فاضلاب منطقه کیانپارس اهواز گفت: لاین دوم جاده ساحلی امروز بازگشایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: بیش از 100 روستای استان زنجان از نعمت آب شرب بهره مند هستند.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به تسریع طرح های آبرسانی گفت: اکنون طرح های آبرسانی در بخش های مختلف با سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومان در حال اجرا است. ...
خوزپرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز، اجرای اتصال خط اصلی فاضلاب خیابان میهن کیانپارس به خط اصلی فاضلاب از چهارشنبه عصر به صورت ضربتی اجرا شد و پروژه ای که زمان اجرای ان بیش از 20 روز بود در مدت زمان 4 روز اجرایی شد و حضور دکتر کرمی نژاد مدیر عامل جهادی خوزستان پای اجرای این پروژه به صورت دائم قابل توجه بود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دادستان ایرانشهر،معاون استاندار، فرماندار ایرانشهر و جمعی از روسای ادارات صنعت و معدن و تجارت و اداره آب و فاضلاب و اداره مالیات و نماینده شرکت نفت از شرکت ایران کولا بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر شهرداری منطقه 2 اهواز با اشاره به مسدود بودن پل طبیعت به روی شهروندان، گفت: شرکت آب و فاضلاب اهواز رسما اعلام کرده اجازه عبور و مرور شهروندان از روی پل طبیعت را نمی دهد و برای جلوگیری از تردد شهروندان از روی پل، ورودی های پل را جوشکاری کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم در بخشی از این کنگره با تاکید بر اهمیت مساله آب، بیان داشت: مساله مهم در حوزه مدیریت آب ایجاد ساختار و سیاست گذاری منطبق با واقعیت است ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۳    
فرماندار چالوس گفت: عملیات اجرایی این طرح روز گذشته با سرمایه گذاری بیش از سه میلیارد ریال از محل مشارکت بخش خصوصی در زمینی به گستره بیش از 700 مترمربع در منطقه شریعت آباد واقع در جوار تصفیه خانه شبکه جمع آوری فاضلاب های شهری آغاز شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مازیار غلام پور، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب گیلان از انعقاد قرارداد تحلیل هیدرولیکی شبکه توزیع آب شهر رشت خبر داد و افزود: مناقصه این قرارداد برای اولین بار در استان به روش انتخاب بر اساس کیفیت و هزینه (QCBS) برگزار شد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۱    
رئیس گروه بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت آبفالرستان از پاسخگویی به 439 فقره شکایت و درخواست های مردمی در شش ماهه اول سال جاری خبر داد. به گزارش تمدن لر ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به منظور واگذاری بخشی از کارهای باقیمانده طرح فاضلاب در 6 شهر گیلان، تفاهم نامه همکاری به ارزش 86 هزار میلیارد ریال میان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به امضا رسید.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: طرح ایجاد تأسیسات فاضلاب در قالب 11 پروژه شهری و 2 پروژه روستایی در دست اجرا قرار دارد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از تأمین آب شرب 183 روستای شادگان طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری نیز مشکل 30 روستای دیگر این شهرستان رفع می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا، علی مهدی پور ؛ با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر فرصت بسیار مناسبی در راستای سرمایه گذاری صنایع کوچک است ، گفت ؛ با برنامه ریزی های انجام شده اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بندر ماهشهر حدوداً 24 ماه خواهد بود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس در جلسه انعقاد تفاهم نامه فی مابین شرکت آب و فاضلاب کشور و قرارگاه خاتم برای آبرسانی به مناطق محروم استان گیلان گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۱    
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس در جلسه انعقاد تفاهم نامه فی مابین شرکت آب و فاضلاب کشور و قرارگاه خاتم برای آبرسانی به مناطق محروم استان گیلان گفت: ورود فاضلاب شهری، صنعتی، بیمارستانی و شیرابه سراوان به زرجوب و گوهررود سال ها است که مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت : با همت دولت سیزدهم، 700 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های آبرسانی به 600 روستای این استان تخصیص یافته است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۴    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خوسف دکتر وحید شریفی مسئول شبکه گفت:کارشناسان شبکه دامپزشکی خوسف از حاشیه رودخانه شاهرود بازدید نمودند وی با اشاره به رهاسازی پسآب فاضلاب شهرستان بیرجند در بستر رودخانه شاهرود گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: برای اجرای کامل فاز دوم و سوم مجتمع آبرسانی خوشاب سربیشه 40 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان با بیان اینکه در هشت ماهه نخست سال جاری بیش از 100 روستای استان زنجان از نعمت آب شرب بهره مند شدند، گفت: پروژه های دیگری نیز در دست اجرا قرار دارد که با اتمام آن ها تعداد روستاهای بهره مند از آب شرب بیشتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار ویژه دهلران گفت: بارندگی شب گذشته موجب خساراتی به زیرساخت های فاضلاب شهری و اراضی کشاورزی در بخش موسیان این شهرستان شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران از بهره برداری طرح آبرسانی به هشت روستای شمالی شهر گتاب در شهرستان بابل خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از پیشرفت 50 درصدی شبکه جمع آوری فاضلاب شهر نهاوند خبر داد. حسین آذرتکین در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۵    
مدیرکل امور روستا ها و عشایر استانداری به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، فرماندار ورزقان و سایر مسئولان استانی از پروژه مجتمع آبرسانی ستارخان شهرستان ورزقان بازدید کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به جرات به شما می گویم که کوچه های شماره بالای کرناچی یکی از محروم ترین مناطق کلانشهر کرمانشاه است، کوچه های شماره بالا یعنی هرچقدر به انتهای شهرک و رودخانه نزدیک تر می شویم و کوچه ها به 119 و 120 تا 124 می رسد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
باحضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، استاندار گیلان، نمایندگان رشت و مدیر هلدینگ قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) تفاهم نامه همکاری برای اجرای طرح فاضلاب در 6 شهر گیلان به ارزش 86 هزار میلیارد ریال منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به آغاز جهاد آبرسانی به 10 هزار روستای کشور طی سه سال گفت: 5 طرح ویژه آب و فاضلاب در گیلان در حال اجرا است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه های اجرا و عملیات احداث باقیمانده پروژه فاضلاب کلانشهر رشت و نیز شهرهای فومن، لاهیجان، سیاهکل، رودسر و آستانه اشرفیه، با حضور استاندار گیلان، بین شرکت آب و فاضلاب و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء کشور با بیش از 8 هزار میلیارد تومان اعتبار مبادله شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آبرسانی به 17 روستایی استان توسط سپاه گفت: با توجه به کمبود تجهیزات و منابع آب و فاضلاب گیلان نیازمند نگاه ملی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر ضرورت تسریع در پروژه های آب و فاضلاب گیلان گفت: استانداردهای حوزه آب و فاضلاب استان از میانگین کشوری عقب تر است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خوانسار گفت 50 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری و انتقال آب شرب پایدار به شهرستان خوانسار تخصیص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۵۲    
ایسنا/مرکزی سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان ساوه گفت: اعتبارات عمرانی موجود جوابگوی نیاز آبفای این شهرستان برای بازسازی و اصلاح نیست.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اولین جلسه هم اندیشی با حضور کارشناسان انرژی استان های اصفهان، کاشان، چهارمهال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد و یزد در حوزه مدیریت انرژی و سیستم های کنترل به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی، آخرین وضعیت پروژه مهم مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس شورای اسلامی شهر یزد در نود و هشتمین جلسه علنی شورا گفت: با پیگیری نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر یزد و طی جلسات مستمر، تبصره 3 از قبوض آب مشترکان آب و فاضلاب شهر یزد حذف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: شرکت آب و فاضلاب این استان طی یک سال گذشته بیش از پنج هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در قالب قراردادهای مشارکت بخش غیردولتی جذب کرده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۱    
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: لجن رسوبی در کف سپتیک بیمارستان ها، سالیانه تخلیه و به تصفیه خانه سپتاژ منتقل می شود که نظارت بر فرآیند و صدور مجوز برعهده سازمان محیط زیست است.