چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۷:۱۸Aug 2020 5

جدیدترین‌های «فاضلاب»

 
خبرگزاری فارس   ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از احداث مخزن 5000 متر مکعبی آب جهت رفع مشکل افت فشار شبکه در ایلام خبر داد.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توسعه فعالیت های صندوق ملی محیط زیست، واحدهای تولیدی می توانند برای احداث تصفیه خانه های فاضلاب از این تسهیلات استفاده کنند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ سرپرست شرکت آب و فاضلاب خلخال گفت: شناسایی و برخورد جدی با مشترکان غیرمجاز آب در دستور کار این شرکت قرار گرفته و آب افرادی که اقدام به انشعاب غیرمجاز و مخفیانه از شبکه آب شرب کرده بودند، قطع شد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
مدیر امور آب و فاضلاب خواف از شناسایی و قطع 20 انشعاب غیر مجاز آب در این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش    
بجنورد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: روستاهای استان برای بهره مندی از آب پایدار روستایی نیازمند 903 میلیارد تومان اعتبار است.
گیتی آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : مشکل تامین آب مجتمع آغبلاغ که روستاهای آغبلاغ ، چشمه و ارسی را در بر می گیرد بعد از 10 سال به همت همکاران حوزه بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی مرتفع شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- وقتی شنید که از شرکت آب و فاضلاب برای حل مشکل به روستایشان آمده اند و قرار است معضل چندساله شان رفع شود، باورش نمی شد که یک تماس تلفنی با سه تا یک (سامانه 111) به این سرعت منجر به پاسخگویی شود.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رودان، وضعیت پیشرفت فیزیکی اجرای شبکه فاضلاب روستای خراجی را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گرگان گفت: ادعای ورود فاضلاب به شبکه توزیع آب روستای محمد آباد گرگان صحت ندارد.
روزنامه سپهر   ۵ ساعت پیش    
سپهرغرب، گروه خبر - طاهره ترابی مهوش : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از هدف گذاری های خود برای سامان دهی شبکه فاضلاب روستاها در اقصا نقاط استان خبر داد. ...
بازتاب ایلام   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان ایلام گفت: 65 درصد نیاز آب شرب شهر ایلام از سد چم گردلان و مابقی از چشمه های گل گل و چاه ها تامین می شود. "علی پوراحمد" اظهار داشت: سالانه حدود 20 میلیون مترمکعب آب از سد ایلام جهت مصارف آب شرب تحویل شرکت آب و فاضلاب استان می شود. ...
ایسکانیوز   ۶ ساعت پیش    
مرکز بهداشت اهواز در خبری اعلام کرده که آب آشامیدنی این شهر به واسطه تلاقی با فاضلاب آلوده است، این در حالی است که این خبر توسط سایر مسئولان استان تکذیب شده است.
فرماندار لنجان گفت: استفاده از پساب فاضلاب شهرهای اطراف و بازچرخانی آب که در این شرکت مورد استفاده قرار گرفته است، یک امتیاز ویژه برای فولاد مبارکه به شمار می رود که در راه اندازی پروژه بزرگ نورد گرم شماره 2 نیز از این مسأله بهره مند خواهند بود.
وزارت نیرو   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، با اشاره به افزایش مصرف آب در مرکز استان گفت: مصرف آب در شهر یک میلیون نفری کرمانشاه بالاست، به طوری که به اندازه یک شهر حدود 3 میلیون نفری آب تولید می کنیم، اما متاسفانه شاهد قطعی و افت فشار هستیم.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین گفت: باغ ویلاهای غیرمجاز، سهم آب شرب روستائیان را مصرف کرده و خسارت های زیادی را به شبکه آبرسانی وارد می کنند.
مدیر امور نظارت بر خطوط انتقال و تونل شرکت فاضلاب تهران گفت: دومین تونل بلند انتقال فاضلاب تهران با هدف جمع آوری فاضلاب مناطق مرکزی و غرب تهران به طول تقریبی 12 کیلومتر در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: از طریق طرح تصفیه خانه فاضلاب ارومیه، سالانه بیش از 52 میلیون مترمکعب آب وارد پیکره دریاچه ارومیه می شود.
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک راننده کامیون را به علت تخلیه غیرمجاز فاضلاب دستگیر کردند.
مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: از طریق طرح تصفیه خانه فاضلاب ارومیه، سالانه بیش از 52 میلیون مترمکعب آب وارد پیکره دریاچه ارومیه می شود.
مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در استان فارس از پرداخت هزینه پروانه ساخت و انشعاب آب و فاضلاب معاف شدند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۰:۳۸    
اتحاد خبر: شهردار دالکی از تعامل و همکاری خوب شرکت آب و فاضلاب این شهرستان با مدیریت شهری خبرداد.به گزارش اتحاد خبر، عباس جاودانی در نشست مشترک با حضور مدیرعامل آبفا و رئیس شورای شهر دالکی در این باره گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل محیط زیست آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید صنایع برای صرفه جویی و مصرف بهینه، از سیستم بازچرخانی و تصفیه فاضلاب استفاده کنند، گفت: نباید این صنایع به جای خط زرینه رود به چاه سوق یابند چراکه این منابع زیرزمینی محدود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیام های رسیده در تاریخ چهاردهم مردادماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه وبویراحمد عزیز فیلی در جلسه هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش های پرسنل آبفا در زمینه مبارزه با کرونا اظهار کرد: تولید و تامین آب شرب شهروندان و نیز تولید و توزیع بیش از 250 هزار لیتر
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از سر به سر شدن تولید و مصرف آب تبریز در روزهای اخیر خبر داد و گفت: با این اتفاق امیدواریم قطعی آب در تبریز نداشته باشیم و اینکه در برخی مناطق هم آب قطع می شود، به دلیل اصلاح شبکه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از وضع نامناسب فاضلاب در کوی منازل بهزیستی شهر سوسنگرد استان خوزستان را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آب و فاضلاب گلستان گفت: آب شرب روستای محمدآباد گرگان سالم بوده و مشکلی ندارد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // سید بهروز صالحی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان سید بهروز صالحی رسماً به عنوان رئیس جدید اداره آب و فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان معرفی و از زحمات عبداله هی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۶    
فاجعه بزرگ زیست محیطی در زمین های کشاورزی روستا های اطراف مشهد در حال رخ دادن است. در روستا های اطراف مشهد مخفیانه و آشکار زمین های کشاورزی با آب های آلوده فاضلاب آبیاری می شوند. چه کسی پاسخگو این اتفاقات است؟! آیا وزارت جهادکشاورزی، مسئول نظارت و ممانعت کننده از تولید ناسالم نیست؟
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از احداث تصفیه خانه ای با ظرفیت 1500 لیتر بر ثانیه برای 500 هزار نفر از جمعیت تحت پوشش شهر همدان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار بیرجند گفت: با توجه به تفاهم نامه ای که با شرکت آب وفاضلاب برای اجرای شبکه آب و فاضلاب این معابر منعقد شده در صورت انجام تعهدات این شرکت، تمامی معابر خاکی این شهر تا پایان آبان ماه آسفالت خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جاری شدن فاضلاب در خیابان های شهرستان شادگان باعث گلایه ساکنان این منطقه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی، گفت: در روزهای اخیر با اقداماتی مثل جایگزینی آب صنعت و واحدهای کوچک تجاری و حفر چاه های جدید، مشکل قطعی آب را در تبریز مرتفع کردیم اما برای حل قطعی این مشکل، انتقال آب ارس ضروری است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، از رفع مشکل آبرسانی به 12 روستای لنگرود خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۲    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان سنندج گفت: در حال حاضر 87 روستا با جمعیت 55 هزار و 850 نفر، زیر پوشش خدمات این امور هستندکه این تعداد بیش از 69 درصد جمعیت روستایی سنندج را شامل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۵    
شرکت آب و فاضلاب استان البرز در اطلاعیه ای از قطعی و افت فشار آب در برخی مناطق شهر جدید هشتگرد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان زنجان گفت: طی چهار ماهه اول امسال 567 فقره انشعاب غیرمجاز آب در استان زنجان کشف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها- بخشدار اشترینان گفت: 16 میلیارد تومان برای رفع مشکل فاضلاب ونایی بروجرد اختصاص می یابد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
علت مسمومیت 700 نفر از اهالی محمد آباد گرگان هنوز مشخص نشده و علیرغم این که مسئولان آلودگی آب را رد می کنند اما مردم مدعی هستند که آبِ فاضلاب وارد آب شرب آن ها شده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
علت مسمومیت 700 نفر از اهالی محمد آباد گرگان هنوز مشخص نشده و علیرغم این که مسئولان آلودگی آب را رد می کنند اما مردم مدعی هستند که آبِ فاضلاب وارد آب شرب آن ها شده است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از بازداشت راننده متخلف خودروی تخلیه فاضلاب در رودخانه عباس آباد همدان که فیلم تخلف وی در فضای مجازی منتشر شده بود خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به افزایش مصرف آب، از مشترکان خواسته در مصرف بهینه مایه حیات بکوشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: برای بازسازی و تجهیز ایستگاه پمپاژ آب اضطراری سراب روانسر هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره سه هزینه شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار گفت: پوشش شبکه فاضلاب در این شهر به 92 درصد رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۷    
مدیر امور آب و فاضلاب شیروان گفت: تنها برای شبکه توزیع آبرسانی روستایی، 300 میلیارد ریال اعتبار لازم است.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان خراسان جنوبی، هیأت بازرسی این اداره کل از تاریخ 11-05-1399 لغایت 31-06-1399 در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی مستقر می باشد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۴    
طرح نهایی احداث شبکه فاضلاب شهرک صنعتی صفادشت جهت بررسی به شورای اسلامی شهرارسال خواهد شد
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند در تماس تصویری با برنامه امروز" پیگیری" شبکه خبردر خصوص مهلت 20 روزه محیط زیست به مرکز دفن زباله گندک این شهرستان گفت: پیش از این به 7 شهردار مربوطه بصورت مشترک اخطاریه محیط زیستی ابلاغ شد تا ظرف مدت 20 روز وضعیت این مرکز را ساماندهی کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان ازافزایش مصرف آب دراستان خبرداد و گفت: از اسفندماه سال گذشته با شیوع کووید 19 مصرف آب در استان همدان بین 25 تا 30 درصد افزایش پیدا کرده است.