پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاضلاب»

با مردم   ۳ دقیقه پیش    
اولین و مهم ترین گام پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه فیزیکی فاضلاب است که در این گام به آشغال گیری و حذف مواد جامد موجود در فاضلاب می پردازند.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
زنجان- جزءقاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان با بیان اینکه طی سالجاری 9 پروژه آبرسانی در شهرستان ماهنشان تعریف شده است، گفت: برای اجرای این پروژه ها بیش از 90 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
به گزارش خبرنگار خاورستان ، اجرای پروژه فاز دوم تصفیه خانه بیرجند یکی از پروژه های مهم شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی است که بیش از 10 سال از آغاز آن می گذرد. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش 30 درصدی بارش ها در استان گفت: برای پیشگیری از تنش آبی در شهرها و روستاهای استان می طلبد تا در مصرف 25 درصدی آب صرفه جویی شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۴    
شاید به افرادی برخورد کرده باشید که اقدام به گرفتن انشعاب غیرمجاز از برق یا آب کرده باشند؛ به طور مثال با گرفتن سیم برق از پشت کنتور یا اتصال لوله آب به شبکه فاضلاب شهری از خدمات مذکور به صورت غیرقانونی منتفع شده باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: طرح ارتقا آب از سد ایلام به میزان 200 لیتر در ثانیه با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: 20 کیلومتر عملیات لوله گذاری فاضلاب در شهر افوس منطقه بویین و میاندشت آغاز شد. به گزارش روابط عمومی آبفا بویین و میاندشت، با اجرای این عملیات و با توجه به اتمام پروژه خط انتقال شبکه فاضلاب از شهر افوس به تصفیه خانه فاضلاب شهر بویین و میاندشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از مدارس و مراکز آموزشی و نیز زیرساخت های نوار غزه از جمله مراکز درمانی، ساختمان های مسکونی، شبکه های آب، برق و فاضلاب در حملات اخیر رژیم صهیونیستی خسارات متفاوتی دیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان اعلام کرد: آب محله سیدکامل بندرعباس از 7 تا 15 جمعه 24 اردیبهشت قطع می شود.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۵    
گرفتگی لوله و بالا آمدن آب چاه می تواند دردسرهای زیادی را برای شما به وجود آورد، و ایجاد بوی نامطبوع و سرازیر شدن آب در سینک ظرفشویی، به دلیل اشکال در مسیر فاضلاب شما را به فکر چاره خواهد انداخت، که با مراجعه به لوله بازکنی شرق تهران می توانید این مشکل را برطرف کنید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸    
با وجود گذشت بیش از 10 سال از وعده راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب در شهرک صنعتی عالی نسب تبریز هنوز خبری از اتمام این طرح نیست.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: باتوجه به وضعیت نامناسب بارش ها، پیش بینی می کنیم تابستان امسال به 300 روستای استان با تانکر آبرسانی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندارخوزستان گفت: 13 هزار و 250 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های سه بخش آب روستایی، فاضلاب اهواز و ورزش خوزستان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر امور ناحیه 2 شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از بازسازی 2 هزار و 300 متر شبکه آب در منطقه شهرک قائم در شمال شرق تهران خبر داد و گفت: با این اقدام ساکنان شهرک قائم از آب شرب بهداشتی برخوردار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دومین پیمان مشارکت در مدیریت، راهبری و نگهداری بلندمدت تصفیه خانه فاضلاب به بخش خصوصی در کشور، توسط شرکت آب و فاضلاب مشهد برای تصفیه خانه فاضلاب شماره 5 مشهد (خین عرب) در بازه زمانی 20 ساله بسته شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از آبرسانی سیار به 305 روستای استان در تابستان امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۲    
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: آب آشامیدنی شهروندان محله سید کامل بندرعباس، جمعه قطع و یا با افت فشار همراه است.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
اصغر نژاد معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : در سال 99 با انجام تعمیرات تجهیزات در داخل شرکت 230 میلیون ریالی صرفه جویی شده است .
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد – مدیر امور آبفای تفت از احداث مجتمع آبرسانی مزنگ و سلطان آباد در راستای تامین آب شرب پایدار هشت روستای علی آباد خبر داد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، بابک ابدالی رئیس هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت با تمرکز بر تولید قطعات و تجهیزات صنعتی از دهه 60 شمسی تاسیس شده است. نفت، گاز، آب و فاضلاب از جمله صنایعی هستند که ما بر روی آن تمرکز داریم. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
شرکت آب و فاضلاب و دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان شمالی، به منظور ساماندهی انشعاب های غیرمجاز در سطح روستاهای استان با استفاده از ظرفیت دهیاری و شورای اسلامی روستاها تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
فرماندار ویژه شهرستان مراغه به هزینه 32 میلیارد تومانی طرح های آب و فاضلاب این شهرستان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: امسال نیز 30 میلیارد تومان در این بخش هزینه شده و وضعیت برخورداری از آب شرب بهداشتی و شبکه فاضلاب در سطح شهرستان متحول می شود.
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از شناسایی 655 رشته انشعاب غیرمجاز آب در سال 99 در محدوده شهرهای زیر پوشش این شرکت خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب تالش از ارتقای کیفیت آب شرب هفت روستای این شهرستان، با نصب و راه اندازی تاسیسات ضدعفونی و تزریق کلر خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای پروژه فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان در نظرگرفته شده، کار مناقصه این پروژه در حال انجام است و پس از مراحل لازم با پیش بینی 30 ماهه اجرایی می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی میزان خسارت ناشی از سیل اخیر به تاسیسات آب و فاضلاب شهرها و روستاهای این استان را 85 میلیارد ریال اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۶    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهر سازی آذربایجان غربی گفت: 1700 پروژه مسکن مهر در استان باقی مانده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۷    
سال ها قبل وقتی ماجرای حفاری و لوله گذاری نصب انشعاب فاضلاب شهری در تهران آغاز شد
شرکت مهندسی اب و فاضلاب تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۹    
مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران در نشست مشترک با فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و مجری طرح های آب رسانی روستایی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۰    
مدیر امور آب و فاضلاب مراوه تپه از افزایش 6 لیتر بر ثانیه منابع تامین آب شرب 3 روستای مرزی دهستان پالیزان خبر داد . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: فاز دوم پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر سنندج در صورت تأمین منابع مالی تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: شرایط بارندگی های اخیر در این استان بگونه ای است که با چالش تامین آب پایدار در ماه های گرم پیش رو مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
چند سالی است که فاضلاب های شهری به رودخانه کارون سرریز می شوند و بررسی ها نشان می دهد که با تکمیل کلکتور تصفیه خانه شرق اهواز می توان از ورود بخشی از پساب ها به رودخانه جلوگیری کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به کاهش 50 درصدی بارندگی ها در کشور نسبت به سال گذشته وضعیت تامین آب تهران در مرحله هشدار قرار گرفته تا جایی که طبق اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اگر وضعیت مصرف به شکل کنونی تداوم یابد، تامین آب تهران با مشکل جدی مواجه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: کاهش بارندگی ها در زنجان نسبت به سال قبل سبب کم شدن حجم آب موجود در مخازن سدهای استان زنجان شده و به این ترتیب زنگ خطر کم آبی در استان به صدا درآمده است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: حواله50 میلیون یورو اعتبار که برای طرح فاضلاب اهواز تخصیص یافته بود به طور کامل از صندوق توسعه ملی برای بانک مرکزی دریافت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۱    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: آبدهی چاه ها و چشمه های تأمین آب استان کرمانشاه با 50 تا 70 درصد کاهش آبدهی مواجه شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
خراسان: بعد از سرقت درهای چدنی چاه های فاضلاب و جعبه تقسیم های آلومینیومی تلفن حالا سارقان به سراغ در ترانس های برق رفته اند که می تواند جان بسیاری از هموطنان مخصوصا کودکان را به خطر بیندازد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از پیشرفت فیزیکی بالای 75 درصد اولین تصفیه خانه فاضلاب پکیج تلفیقی فلزی - پلی اتیلنی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان این که در شهر تهران هر فرد به طور متوسط 240 لیتر آب در شبانه روز مصرف می کند که این رقم 20 تا 25 درصد بیش تر از حد استاندارد است هشدار داد مصرف بی رویه آب در تهران نوبت بندی را به دنبال دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: امسال با توجه به کاهش محسوس بارش ها در اقصی نقاط کشور از جمله استان بوشهر و همزمانی آن با شیوع کرونا در موضوع مدیریت مصرف آب می طلبد هم استانی ها همچون گذشته با هدف تامین آب پایدار صرفه جویی را در اولویت کار خود قرار دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۶    
شهردار تاکستان از برخورد قضایی با افرادی که فاضلاب منزل مسکونی شان را به شبکه جمع آوری آب های سطحی شهری وصل کرده اند خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ثلاث باباجانی با اعلام اینکه اکنون 95 روستای این شهرستان با تنش آبی مواجه است، گفت: از این تعداد به 45 روستا با تانکر سیار آبرسانی می شود. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گتوند گفت: فاضلاب شهرهای گتوند، ترکالکی، جنت مکان و سماله در 10 نقطه وارد رودخانه کارون می شود. عبدالحسین کریمی افزود: فاضلاب خام شهر گتوند در سه نقطه به صورت مستقیم، شهر ترکالکی در 2 نقطه محیط پذیرنده زهکش کشاورزی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه های جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب استان البرز اعلام کرد که احداث 85 کیلومتر شبکه جدید فاضلاب تا پایان سال 1400 در این استان پیش بینی شده است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه در شهر تهران هر فرد به طور متوسط 240 لیتر آب در شبانه روز مصرف می کند که این رقم 20 تا 25 درصد بیشتر از حد استاندارد است هشدار داد مصرف بی رویه آب در تهران نوبت بندی را به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران گفت: جلوگیری از هدررفت 977 هزار مترمکعب آب در راستای جلوگیری از آب بدون درآمد است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: کنترل کیفی آب آشامیدنی استان بوشهر بر اساس آزمایشات شیمیایی، میکروبی، کلرسنجی تعیین می شود. به گزارش فکرشهر از خبرگزاری صدا و سیما، عبدالحمید حمزه پور با اشاره به اینکه منابع ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا : با تلاش کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران سارق دریچه های فاضلاب با30 فقره سرقت دستگیر شد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۹۳ سایت دیگر  
تسنیم: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان این که در شهر تهران هر فرد به طور متوسط 240 لیتر آب در شبانه روز مصرف می کند که این رقم 20 تا 25 درصد بیش تر از حد استاندارد است هشدار داد مصرف بی رویه آب در تهران نوبت بندی را به دنبال دارد. ...